Home » Elektrotechniek & Elektronica's » Glasvezel Connectoren » optische adapter
Snel Product Index Snel Supplier Index
Pagina 40/237  
Totaal 7082 producten van ongeveer 272

optische adapter

fabrikanten en leveranciers
China Leverancier - Gouden Lid
Sorteer op: Relevantie
Tonen: 30 artikelen

LC/PC de duplex Optische Adapter van de Vezel

Prijs Unit: US $ 1.3-1.5 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:lc
Type:Glasvezelconnectoren
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:ARK

ARK Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Het modulaire Comité van het Flard van de Vezel Optische

Prijs Unit: US $ 10 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, EXW

Model No:GDY-02A
Handelsmerk:HNK or OEM
Verpakking:PE Bag +Carton
Standaard:RoHS
Oorsprong:Shenzhen, China
Gs-Code:85389000

Shenzhen HNK Optics Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Sc/APC Adapter van het Blind van de Schakelaar van de Vezel de Optische

Prijs Unit: US $ 0.25-2.5 / Piece
MOQ: 100 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, EXW

Model No:SC/APC Adapter
Type:Glasvezelconnectoren
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:CE,ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:OPTOCREST or OEM

Wuhan Optocrest Technology Co., Ltd.

[provincie: Hubei, China]

Contacteer de Leverancier

4 EindDoos van de Vezel van de haven de Kleine

Prijs Unit: US $ 0.3-1.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, EXW

Model No:TB-4
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:CE,ISO,RoHSGS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:Homk
Verpakking:Outer: Carton

Homk Telecom Tech Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

FC SM SX Fiber Adapter (koppeling Fiber)

Prijs Unit: US $ 0.2 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, EXW, CIF

Model No:FCSMSX
Handelsmerk:TTI Fiber
Verpakking:Customed
Standaard:ROHS CE
Oorsprong:Shenzhen
Gs-Code:85367000

Shenzhen TRT Fiber Tech. Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

MPO Vezeloptische Adapter, Zwarte Kleur, Zwart GLB

Prijs Unit: US $ 1.5-2.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:MPO
Type:Glasvezelconnectoren
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:ARK

ARK Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

APC van Sc de Optische Adapter van de Vezel, de Adapter van Sm mm, Optische Adapter 20PCS/Package

Prijs Unit: US $ 0.09-0.23 / Piece
MOQ: 10 Pieces

Model No:SC adapter
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:CE,ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:OEM
Verpakking:20PCS/Package

Shenzhen ZHW Technology Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Fttx-PT-A8 Doos van de Vezel van FTTH de Optische Eind

Prijs Unit: US $ 7.3 / Piece
MOQ: 30 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, CIP, CPT, FCA, EXW

Model No:FTTX-PT-A8
Type:Optical Fiber verdeelkast
Bedrading Devices:ODF
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:SOFTEL
Verpakking:Paper Box

Hangzhou Softel Optic Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

Het Comité van het flard (12port 18port, 24port, 48port)

Prijs Unit: US $ 8.5 / Piece
MOQ: 500 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB

Model No:LGB-54024
Certificering:CCC,RoHSCE
Kabel:CAT5e
Connector:RJ45
Poortnummer:16 ~ 48
Gebruik:UTP

Cixi City Flighter Imp. & Exp. Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

Dubbele Side LED Crystal LED Light Box met LED Acrylic Frame

Prijs Unit: US $ 25 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, DAT, FAS, DDP, DAP, CIP, CPT, FCA, EXW

Model No:1250
Type:Ultra Slim Light Box
Gebruik:decoratieadvertentie-
Materiaal:aluminium
IP-klasse:IP65
Vorm:rechthoek

Haokang Electric Sign Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Optische Adapter van de Vezel van Sm van Sc/APC de Duplex

Prijs Unit: US $ 0.25-2.5 / Piece
MOQ: 100 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, EXW

Model No:SC/APC Adapter
Type:Glasvezelconnectoren
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:CE,ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:OPTOCREST or OEM

Wuhan Optocrest Technology Co., Ltd.

[provincie: Hubei, China]

Contacteer de Leverancier

Kabinet van de Aansluting van de vezel het Optische Dwars

Prijs Unit: US $ 1.0-50.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, EXW

Model No:GPXF-(04)A
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:CE,ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:Homk
Verpakking:Outer: Carton

Homk Telecom Tech Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

SC/PC de simplex Optische Adapter van de Vezel

Prijs Unit: US $ 0.43-0.5 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:SC
Type:Glasvezelconnectoren
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:ARK

ARK Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De purpere Om4 Duplex Optische Adapter van de Vezel LC

MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, EXW

Model No:OM4 Duplex LC Fiber Optic Adapter
Handelsmerk:TTI Fiber
Verpakking:Customed
Standaard:ROHS CE
Oorsprong:Shenzhen
Gs-Code:85367000

Shenzhen TRT Fiber Tech. Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Nieuwe pen-Vorm Visuele Fout merkteken-Vfl650-6 voor het Testen van de Fout van het Koord van het ...

Prijs Unit: US $ 10.0-30.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:VFL650-6
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:CE,ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:OEM
Verpakking:1PC /Bag

Shenzhen ZHW Technology Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Concurrerende Diesel Lovol van de Leverancier 100kw Stille Generator

MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF

Model No:MD-L100
Excitatie Mode:AC Rotating Exciter
Beroerte:Four Stroke
Type:Self-Starten Diesel Generator
Snelheid:Snelheid
Landgebruik Type Unit:Gewone

FUJIAN XINMIN MOTOR CO., LTD.

[provincie: Fujian, China]

Contacteer de Leverancier

Optisch het Oppoetsen van de vezel Kaliber (SC/PC-12)

Prijs Unit: US $ 200.0-210.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB

Model No:SC/PC-12
Certificaat:CE,ISO,RoHSGS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:HOMK
Verpakking:Carton
Standaard:CE, ISO, RoHS, GS

Homk Telecom Tech Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Slimme OTDR in Good Price Highquality

Prijs Unit: US $ 1600 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, EXW

Model No:SKYCOM T-OT3302B
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:skycom
Verpakking:Carton
Standaard:CE, SGS, ISO9001,
Oorsprong:China

Vezel Optical Adapter voor LC Connector

Prijs Unit: US $ 1.3-1.5 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:lc
Type:Glasvezelconnectoren
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:ARK

ARK Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Singlemode Adapter van de Vezel MTRJ voor de Netwerken van het Brede Gebied

Prijs Unit: US $ 1.15-1.2 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, FAS, EXW

Model No:MTRJ
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:CEISO
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:TRT
Verpakking:in PP Bag Then in Carton

Shenzhen TRT Fiber Tech. Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

12 kernen 24 Kernen 48 Dienblad van de Las van de Vezel van het Dienblad van de Las van de Vezel ...

MOQ: 1 Piece

Model No:fiber optic splice cassette
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:CE,ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:OEM
Verpakking:Carton Box or Customized

Shenzhen ZHW Technology Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De Aan de muur bevestigde Contactdoos van de Optische Vezel van Sc FTTH

Prijs Unit: US $ 0.55 / Piece
MOQ: 10 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, CIP, CPT, FCA, EXW

Model No:A86
Type:Optical Fiber verdeelkast
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:CE
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:SOFTEL

Hangzhou Softel Optic Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

16 Doos van de Beëindiging van de Doos van de Distributie van de Doos van de Vezel van de kern de ...

Prijs Unit: US $ 1.0-100.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:Fiber Optic Splitter Box
Type:Optical Fiber verdeelkast
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:CE,ISO,RoHSGS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:DF

Takfly Communications Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

130kVA de geluiddichte Diesel van Cummins Elektrische Generator van de Macht

MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF

Model No:MD-C130
Handelsmerk:MINDU
Verpakking:Foam or Wooden Case
Standaard:CE, ISO9001, SONCAP
Oorsprong:Fujian, China
Gs-Code:85021100

FUJIAN XINMIN MOTOR CO., LTD.

[provincie: Fujian, China]

Contacteer de Leverancier

Grl100 Meter van de Bezinning van de Vezel de Optische Achter

Prijs Unit: US $ 1.0-400.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB

Model No:GRL100
Certificaat:CE,ISO,RoHSGS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:HOMK
Verpakking:Standard Carton with PE Foam Inside
Standaard:CE, ISO, RoHS, GS

Homk Telecom Tech Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

LC Duplex Adapter met Shutter GLB

Prijs Unit: US $ 0.3-0.5 / Piece
MOQ: 25 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF

Model No:LC Duplex
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:LC
Aantal Cores:Multi-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Rechthoekige

Shenzhen KOC Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

LC de duplexPlaat van het Comité van de Adapter van de Vezel van mm Optische

Prijs Unit: US $ 1.0-4.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:ODF0004B
Type:Optical Fiber verdeelkast
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:HOLIGHT

HOLIGHT Fiber Optic Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

SC/PC de duplex Optische Adapter van de Vezel

Prijs Unit: US $ 0.43-0.5 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:sc
Type:Glasvezelconnectoren
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:ARK

ARK Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Mu mm 50/125 de Optische Adapter van de Vezel

Prijs Unit: US $ 0.35-0.4 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, FAS, EXW

Model No:MU adapter
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:MU
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Plein

Shenzhen TRT Fiber Tech. Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

FC aan St de Hybride Optische Adapter van de Vezel, Mannetje aan de Vrouwelijke Optische Adapter ...

Prijs Unit: US $ 0.09-0.25 / Piece
MOQ: 10 Pieces

Model No:FC to LC Hybrid Fiber Optic Adapter
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:CE,ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:OEM
Verpakking:50PCS/Package

Shenzhen ZHW Technology Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Hulp nodig?
Neem contact met ons.
Verwante Snel Categorieën
Ons elektronisch archief van leveranciers is a uitgebreide lijst van de belangrijkste leveranciers, producenten in de elektronische industrie. Importeer elektronische producten van onze gecontroleerde leveranciers van China met concurrerende prijzen. Ze zouden al van uw elektronische vereisten leveren: Een van de brede selectie van de keuze van producten, is Optische Adapter fabriek een van de nieuwe artikel. Ontwerp ingenieur of kopers kunnen verschillende producenten willen controleren, die veel verwante keuze aanbieden als voedingsadapter, ac adapter and dc-adapter. We hopen elke koper op de hoogte te houden met deze snelste bewegende industrie en de laatste trends van de producten.
Snel Product Index