Home » Elektrotechniek & Elektronica's » Glasvezel Connectoren » optische adapter
Snel Product Index Snel Supplier Index
Pagina 44/273  
Totaal 8162 producten van ongeveer 313

optische adapter

fabrikanten en leveranciers
China Leverancier - Gouden Lid
Sorteer op: Relevantie
Tonen: 30 artikelen

De openlucht Optische Kabel van de Vezel van de Enige Vezel van de Wijze G652D

Prijs Unit: US $ 1.77 / Metro
MOQ: 3000 Meters

Model No:GYFTY-120B1.3
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:SC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Certificaat:RoHS,UL,CE,ISO9001CCC

Hongan Group Corporation Limited

[provincie: Shandong, China]

Contacteer de Leverancier

6 de elektrische Industriële Ethernet van Netwerk Schakelaar van de Haven en 2 Fx

MOQ: 1 Piece

Model No:EII08S-6E-2F
Communicatie Mode:Full-Duplex en Half-Duplex
Type:Ethernet Switch
Poorten:≦ 8
Handelsmerk:Hengsion
Verpakking:Shipping Carton

LC/Upc mm Om3 Sx 0.9 Vlecht PVC/LSZH

Prijs Unit: US $ 0.1 / Piece
MOQ: 1000 Pieces

Model No:NT03-099
Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:> 1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:> 10000N

Ningbo Weidan Electronics Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

Demper van de Vezel MTP (van MPO) de Optische met Groen Jasje 3dB

Prijs Unit: US $ 75 / Piece
MOQ: 5 Pieces

Model No:MTP/MPO 3dB
Transmissie Medium:Single-Mode
Aantal Cores:Multi-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Plein
Fabricageproces:Gegoten

ARK Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Cat5e de Manager 24port van de Kabel van het Comité van het Flard met Staaf

Prijs Unit: US $ 8.0-80.0 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:LK0PP2402S101
Certificering:CCC,SGS,RoHS,ISOCE
Kabel:CAT5e
Connector:RJ45
Poortnummer:16 ~ 48
Gebruik:Audio,Coaxiale kabel,Vezel,STPUTP

Lulink Electronics Technology Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

LC de simplex Singlemode, Multimode, Om3 en APC Optische Adapter van de Vezel

Prijs Unit: US $ 0.15-2.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:LC-SX
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:HNK or OEM
Verpakking:Plastic Container + Carton
Standaard:RoHS
Oorsprong:Shenzhen, China

Shenzhen HNK Optics Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Optische Adapter van de Vezel fC-Sc Sm/mm de Simplex vrouwelijk-Famale

Prijs Unit: US $ 0.3-0.9 / Piece
MOQ: 10 Pieces

Model No:FC-SC SM/MM Simplex female-famale
Handelsmerk:Datolink
Verpakking:50 Pieces/Bag
Standaard:ISO9001: 2000&RoHS
Oorsprong:Shenzhen, China
Gs-Code:8536700000

MTRJ adapter van vezel de optische loopback

Prijs Unit: US $ 0.1-1.0 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:KD-FOAD6129/6130
Gebruik:Schakelen
Certificaat:RoHSUL
Type:OEM
Handelsmerk:Kingda or OEM
Verpakking:Standard Carton Packing or Customer Required

Ningbo Kingda Electronics Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

De Optische Kabel van de Vezel van de antenne en van de Buis van Hoogste Kwaliteit

Prijs Unit: US $ 1.95 / Metro
MOQ: 3000 Meters

Model No:GYFTY-132B1.3
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:SC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Certificaat:RoHS,UL,CE,ISO9001CCC

Hongan Group Corporation Limited

[provincie: Shandong, China]

Contacteer de Leverancier

Blok van de Controle van de Tanker van de brandstof het Pneumatische Plastic (QK01)

Prijs Unit: US $ 25 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR

Model No:QK01
Gebruik:Olie en Gas Transport Machines
Certificaat:ISO,CEPEI
Handelsmerk:JIALONG
Verpakking:CTN
Standaard:API

8 elektrische Haven en 1 Schakelaar van het Netwerk Fx Industriële Ethernet

MOQ: 1 Piece

Model No:EII09-8E-1F
Communicatie Mode:Full-Duplex en Half-Duplex
Type:Ethernet Switch
Handelsmerk:Hengsion
Verpakking:Shipping Carton
Standaard:154*128.5*58mm

FTTH 12 Doos van de Beëindiging van de Vezel van Havens de Optische voor Openlucht

Prijs Unit: US $ 6.7-7.5 / Piece
MOQ: 10 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, DDP

Model No:FTTH-004
Type:Optical Fiber verdeelkast
Bedrading Devices:Geïntegreerde Bedrading
Certificaat:ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:DYS or OEM

FC/Upc mm Om3 Sx 0.9 Vlecht PVC/LSZH

Prijs Unit: US $ 0.1 / Piece
MOQ: 1000 Pieces

Model No:NT03-103
Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:> 1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:> 10000N

Ningbo Weidan Electronics Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

De Optische Waterdichte Schakelaar Koc Nieuw China van de vezel

Prijs Unit: US $ 0.85-1.2 / Piece
MOQ: 10 Pieces

Model No:Waterproof Connector
Vorm:Plein
Fabricageproces:Gegoten
Merk:OEM
Handelsmerk:KOC
Verpakking:Carton

Shenzhen KOC Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Optische Adapter van de Vezel van Sc de Simplex met Blind

Prijs Unit: US $ 0.4-0.5 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, EXW

Model No:Singlmode; Multimode; Simplex; SC; APC/PC
Type:Glasvezelconnectoren
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:ARK

ARK Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Beste Prijs 4 belt het Beheer van de Bedrading zonder Been

Prijs Unit: US $ 1.0-5.0 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:LK0CM020003
Certificering:CCC,SGS,RoHS,ISOCE
Kabel:CAT6
Connector:RJ45
Poortnummer:<8
Gebruik:Audio,Coaxiale kabel,Vezel,STPUTP

Lulink Electronics Technology Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

LC Optische Adapter van de Vezel van de vierling de Standaard Plastic

Prijs Unit: US $ 0.15-2.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:LC-QD
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:HNK or OEM
Verpakking:Plastic Container + Carton
Standaard:RoHS
Oorsprong:Shenzhen, China

Shenzhen HNK Optics Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De Optische Kabel van de vezel in de de BulkAntenne en Buis van de Voorraad

Prijs Unit: US $ 2.12 / Metro
MOQ: 3000 Meters

Model No:GYFTY-144B1.3
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:SC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Certificaat:RoHS,UL,CE,ISO9001CCC

Hongan Group Corporation Limited

[provincie: Shandong, China]

Contacteer de Leverancier

De omlijsting van het leiden- Aluminium voor de Reclame van het Slanke LEIDENE Lichte Teken van het ...

Prijs Unit: US $ 30 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, DAT, FAS, DDP, DAP, CIP, CPT, FCA, EXW

Model No:1830
Type:Ultra Slim Light Box
Gebruik:decoratieadvertentie-
Materiaal:aluminium
IP-klasse:IP65
Vorm:rechthoek

Haokang Electric Sign Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

20 " Aluminium om de Dekking van het Mangat van de Tankwagen (C801A-560)

Prijs Unit: US $ 165 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR

Model No:C801A-560
Certificaat:SGS,CCC,ISOCE
Handelsmerk:JIALONG
Verpakking:Box 2 Sets/Carton 59*27*63
Standaard:20"
Oorsprong:Wenzhou, Zhejiang, China

4 elektrische Haven en 1 Schakelaar van het Netwerk van Fx Gigabit Ethernet

MOQ: 1 Piece

Model No:ENB05G-4E-1F
Communicatie Mode:Full-Duplex en Half-Duplex
Type:Ethernet Switch
Poorten:≦ 8
Handelsmerk:Hengsion
Verpakking:Shipping Carton

SC/PC mm Om4 Sx 0.9 Vlecht PVC/LSZH

Prijs Unit: US $ 0.1 / Piece
MOQ: 1000 Pieces

Model No:NT03-110
Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:> 1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:> 10000N

Ningbo Weidan Electronics Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

LC/PC mm Dx Fiber Optic Adapters

Prijs Unit: US $ 0.4-0.6 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, EXW

Model No:LC MM 003
Type:Glasvezelconnectoren
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:ARK

ARK Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De hete Manager van de Kabel van het Metaal van het Comité van het Flard van de Verkoop 1u

Prijs Unit: US $ 1.0-5.0 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:LK0CM023003
Certificering:CCC,SGS,RoHS,ISOCE
Kabel:CAT6
Connector:RJ45
Poortnummer:<8
Gebruik:Audio,Coaxiale kabel,Vezel,STPUTP

Lulink Electronics Technology Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

LC Singlemode, Multimode, Om3 en APC van de Vezel Optische Adapter van de vierling

Prijs Unit: US $ 0.15-2.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:LC-QD
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:HNK or OEM
Verpakking:Plastic Container + Carton
Standaard:RoHS
Oorsprong:Shenzhen, China

Shenzhen HNK Optics Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Sfu 1ge Gpon Ont

Prijs Unit: US $ 31 / Piece
MOQ: 3000 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB

Model No:OnAccess G600-1G
Bedrading Devices:Geïntegreerde Bedrading
Certificaat:CERoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:FirstMile
Verpakking:Standard Carton Box

Shenzhen First Mile Communications Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De Openlucht Optische Kabel van uitstekende kwaliteit van de Vezel van China

Prijs Unit: US $ 2.2 / Metro
MOQ: 3000 Meters

Model No:GYFTY-156B1.3
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:SC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Certificaat:RoHS,UL,CE,ISO9001CCC

Hongan Group Corporation Limited

[provincie: Shandong, China]

Contacteer de Leverancier

LC duplexAdapter met Blind

Prijs Unit: US $ 0.3-0.5 / Piece
MOQ: 25 Pieces

Model No:lc
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:LC
Aantal Cores:Multi-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Rechthoekige

Shenzhen KOC Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Sc/APC de Duplex Optische Adapter van de Vezel van het Blind

Prijs Unit: US $ 0.23 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:SC/APC Duplex Shutter Adapter
Type:Fiber Optic Splitter & Koppeling
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:CE,ISO,RoHSGS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:Takfly

Takfly Communications Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

4 elektrische Haven en 1 SFP Gigabit Ethernet Schakelaar van het Netwerk

MOQ: 1 Piece

Model No:ENB05G-4E-1G
Communicatie Mode:Full-Duplex en Half-Duplex
Type:Ethernet Switch
Poorten:≦ 8
Handelsmerk:Hengsion
Verpakking:Shipping Carton
Hulp nodig?
Neem contact met ons.
Verwante Snel Categorieën
Ons elektronisch archief van leveranciers is a uitgebreide lijst van de belangrijkste leveranciers, producenten in de elektronische industrie. Importeer elektronische producten van onze gecontroleerde leveranciers van China met concurrerende prijzen. Ze zouden al van uw elektronische vereisten leveren: Een van de brede selectie van de keuze van producten, is Optische Adapter fabriek een van de nieuwe artikel. Ontwerp ingenieur of kopers kunnen verschillende producenten willen controleren, die veel verwante keuze aanbieden als voedingsadapter, optische apparatuur and ac adapter. We hopen elke koper op de hoogte te houden met deze snelste bewegende industrie en de laatste trends van de producten.
Snel Product Index