Home » Elektrotechniek & Elektronica's » Glasvezel Connectoren » optische adapter
Snel Product Index Snel Supplier Index
Pagina 47/242  
Totaal 7233 producten van ongeveer 267

optische adapter

fabrikanten en leveranciers
China Leverancier - Gouden Lid
Sorteer op: Relevantie
Tonen: 30 artikelen

FC/PC aan FC/PC vezel optische adapter, SM, Simplex

Prijs Unit: US $ 0.1-1.0 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:KD-FOAD6091
Gebruik:Schakelen
Certificaat:RoHSUL
Type:OEM
Handelsmerk:Kingda or OEM
Verpakking:Standard Carton Packing or Customer Required

Ningbo Kingda Electronics Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

16 Doos van de Beëindiging van de Doos van de Distributie van de Doos van de Vezel van de kern de ...

Prijs Unit: US $ 1.0-100.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:Fiber Optic Splitter Box
Type:Optical Fiber verdeelkast
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:CE,ISO,RoHSGS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:DF

Takfly Communications Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Doos-Lade van de vezel Optisch EindType

Prijs Unit: US $ 16.0-17.0 / Piece
MOQ: 50 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, EXW

Model No:GYD-P002
Certificering:RoHSCE
Poortnummer:48 ~ 128
Handelsmerk:GYD, OEM Welcome
Verpakking:Box
Standaard:ISO9001, CE, ROHS

Ningbo Geyida Cable Technology Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

MTRJ Adapter, de Optische MTRJ Koppeling van de Vezel, Optische Adapter MTRJ

Prijs Unit: US $ 0.1 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIP, EXW

Model No:9203-880
Structuur:MT-RJ
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Plein
Fabricageproces:Gegoten

Shenzhen KOC Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

18 Ethernet 4 Schakelaar van het Netwerk Ethernet van de Haven van Gigabit Combo de Industriële

MOQ: 1 Piece

Model No:MIB28-18E-4G
Type:Ethernet Switch
Handelsmerk:Hengsion
Verpakking:Master Carton
Standaard:180.5*143*77mm
Oorsprong:China

Adapter

Prijs Unit: US $ 0.3-0.9 / Piece
MOQ: 10 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, EXW

Model No:DT Adapter 01
Toepassing:Fiber Distribution Frame
Connector Type:SC-APC
Vorm:Plein
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:SC

het Herkenningsteken Tw3306e van de Optische Vezel van 8001700nm met het Type van Adapter Differente

MOQ: 1 Piece

Model No:TW3306E
Certificaat:CEISO
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:Techwin
Verpakking:Carton Box
Standaard:CE; ISO

Demper 0-30dB van de Vezel van DIN de Optische Veranderlijke

Prijs Unit: US $ 8.0-9.0 / Piece
MOQ: 10 Pieces

Model No:HG-04004
Type:Fiber Optic Attenuator
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:CERoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:HL

PLC FTTH Gpon Splitser (Doos 19 van de Buis van het Staal Plastic " rek-Onderstel)

Prijs Unit: US $ 1.0-100.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:SPLCS
Type:Optical Fiber verdeelkast
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:Seifree

Wuhan Seifree Technology Co., Ltd.

[provincie: Hubei, China]

Contacteer de Leverancier

SC/PC aan SC/PC vezel optische adapter, mm, Duplex

Prijs Unit: US $ 0.1-1.0 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:KD-FOAD6089
Gebruik:Schakelen
Certificaat:RoHSUL
Type:OEM
Handelsmerk:Kingda or OEM
Verpakking:Standard Carton Packing or Customer Required

Ningbo Kingda Electronics Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

FTTH 16 de Optische Doos Fibertermination van Vezels voor Adapters Sc/LC

MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, EXW

Model No:PTB116
Handelsmerk:HNK or OEM
Verpakking:Carton
Standaard:RoHS
Oorsprong:Shenzhen, China
Gs-Code:85389000

Shenzhen HNK Optics Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De Optische Waterdichte Schakelaar van de vezel voor Fttp

Prijs Unit: US $ 1.5-1.9 / Piece
MOQ: 10 Pieces

Model No:Waterproof Type
Vorm:Plein
Fabricageproces:Gegoten
Merk:OEM
Handelsmerk:ARK
Verpakking:Carton

ARK Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Verenig het kader-Flard van de Distributie van de Vezel Optisch Comité

Prijs Unit: US $ 16.2-17.0 / Piece
MOQ: 50 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, EXW

Model No:GYD-P003
Certificering:RoHSCE
Poortnummer:16 ~ 48
Handelsmerk:GYD, OEM Welcome
Verpakking:Box
Standaard:ISO9001, CE, ROHS

Ningbo Geyida Cable Technology Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

De beheerde SFP van 22 Havens Industriële Schakelaar van het Netwerk Ethernet

MOQ: 1 Piece

Model No:MIB28-14E-4F-4G
Communicatie Mode:Full-Duplex en Half-Duplex
Type:Optische schakelaar
Handelsmerk:Hengsion
Verpakking:Master Carton
Standaard:180.5*143*77mm

PLC van de Vezel van de Buis van het Staal van Singmold 1X8 Sc/Upc Optische Splitser

Prijs Unit: US $ 0.5-1.5 / Piece
MOQ: 10 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, EXW

Model No:698
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:CE,ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:TAKFLY Optical Fibre Adapter/Adaptor
Verpakking:Carton, or Customized

Takfly Communications Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Optische Adapter van de Vezel van Sc de Duplexmm van de adapter Beige

Prijs Unit: US $ 0.56 / Piece
MOQ: 10 Pieces

Model No:Adapter SC Duplex MM beige
Transmissie Medium:Multimode
Structuur:SC
Aantal Cores:Multi-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Plein

Demper 0-30dB van de Vezel van de Leveranciers LC van de Optica van de vezel de Optische ...

Prijs Unit: US $ 7.0-8.0 / Piece
MOQ: 10 Pieces

Model No:HG-04005
Type:Fiber Optic Attenuator
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:CERoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:HL

De Duplex Male-Female Hybride Optische Adapter van de Vezel Sc-St

Prijs Unit: US $ 0.32-0.35 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, FAS, EXW

Model No:SC-ST duplex adapter
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:CEISO
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:TRT
Verpakking:in PP Bag Then in Carton

Shenzhen TRT Fiber Tech. Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

SC/APC aan SC/APC vezel optische adapter, SM, Simplex

Prijs Unit: US $ 0.1-1.0 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:KD-FOAD6077
Gebruik:Schakelen
Certificaat:RoHSUL
Type:OEM
Handelsmerk:Kingda or OEM
Verpakking:Standard Carton Packing or Customer Required

Ningbo Kingda Electronics Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

Verenig Frame van de Distributie van de Vezel het Optische

Prijs Unit: US $ 17.2-19.0 / Piece
MOQ: 50 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, EXW

Model No:GYD-P005
Certificering:RoHSCE
Poortnummer:<8
Handelsmerk:GYD, OEM Welcome
Verpakking:Box
Standaard:ISO9001, CE, ROHS

Ningbo Geyida Cable Technology Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

Hoogte in Quality! ! ! De Diesel Genset van de Macht van Stamford 50kVA

MOQ: 1 Set
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF

Model No:MD-C50
Handelsmerk:Mindu or OEM
Verpakking:Foam or Wooden Case
Standaard:CE, ISO9000, Soncap
Oorsprong:Fujian, China
Gs-Code:85021100

FUJIAN XINMIN MOTOR CO., LTD.

[provincie: Fujian, China]

Contacteer de Leverancier

De Optische Adapter van de Vezel van Sc Sm

Prijs Unit: US $ 0.56 / Piece
MOQ: 10 Pieces

Model No:SC SM Adapter
Transmissie Medium:Multimode
Structuur:LC
Aantal Cores:Multi-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Plein

Gigabit 2 de Havens Beheerde SFP Industriële Schakelaar van het Netwerk Ethernet

MOQ: 1 Piece

Model No:MIB101G
Type:Ethernet Switch
Poorten:≦ 8
Handelsmerk:Hengsion
Verpakking:Master Carton
Standaard:150*128.5*37mm

LC/APC de duplex Grote Optische Adapter van de Vezel van de Levering

Prijs Unit: US $ 0.5-0.8 / Piece
MOQ: 500 Pieces

Model No:HK-04013-A
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:LC
Aantal Cores:Multi-Core
Ferrule endface:APC
Vorm:Plein

LC Upc Vezel Optisch aan RCA de Adapter van de Metalen kap van de Adapter FPC

Prijs Unit: US $ 0.45-1.0 / Piece
MOQ: 10 Pieces

Model No:SADP-A-S-Q-S-LC-FPC-LC-FPC
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:LC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Circulaire

Wuhan Seifree Technology Co., Ltd.

[provincie: Hubei, China]

Contacteer de Leverancier

St/LC/FC/Sc de Optische Adapter van de Vezel

Prijs Unit: US $ 0.08 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, DAT, FAS, DDP, DAP, CIP, CPT, FCA, EXW

Model No:Fiber Optic Adapter
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:SC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Plein

Takfly Communications Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Sc/APC Duplex Optische Adapter

Prijs Unit: US $ 0.3-0.6 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, EXW

Model No:SC/APC Duplex
Type:Glasvezelconnectoren
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:ARK

ARK Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De Adapter van de Optische Vezel van Sc met Flens

Prijs Unit: US $ 0.12-0.16 / Piece
MOQ: 100 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, EXW

Model No:sc/apc
Structuur:SC
Aantal Cores:Single-Core
Vorm:Rechthoekige
Fabricageproces:Gegoten
Toepassing:Netwerk Apparatuur

Shenzhen KOC Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

24 Doos van de Vezel van de Adapter van de kern de Optische Eind

Prijs Unit: US $ 19.2-20.0 / Piece
MOQ: 50 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, EXW

Model No:GYD-Z008
Certificering:RoHSCE
Poortnummer:16 ~ 48
Handelsmerk:GYD, OEM Welcome
Verpakking:Box
Standaard:ISO9001, CE, ROHS

Ningbo Geyida Cable Technology Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

De beheerde Schakelaar van het Netwerk Ethernet van 2 Havens Gigabit Industriële

MOQ: 1 Piece

Model No:MIB101GF
Type:Ethernet Switch
Poorten:≦ 8
Handelsmerk:Hengsion
Verpakking:Master Carton
Standaard:150*128.5*37mm
Hulp nodig?
Neem contact met ons.
Verwante Snel Categorieën
Ons elektronisch archief van leveranciers is a uitgebreide lijst van de belangrijkste leveranciers, producenten in de elektronische industrie. Importeer elektronische producten van onze gecontroleerde leveranciers van China met concurrerende prijzen. Ze zouden al van uw elektronische vereisten leveren: Een van de brede selectie van de keuze van producten, is Optische Adapter fabriek een van de nieuwe artikel. Ontwerp ingenieur of kopers kunnen verschillende producenten willen controleren, die veel verwante keuze aanbieden als voedingsadapter, optische apparatuur and ac adapter. We hopen elke koper op de hoogte te houden met deze snelste bewegende industrie en de laatste trends van de producten.
Snel Product Index