Home » Elektrotechniek & Elektronica's » Glasvezel Connectoren » optische adapter
Snel Product Index Snel Supplier Index
Pagina 47/245  
Totaal 7328 producten van ongeveer 261

optische adapter

fabrikanten en leveranciers
China Leverancier - Gouden Lid
Sorteer op: Relevantie
Tonen: 30 artikelen

De Duplex Optische Adapter Van uitstekende kwaliteit van de Vezel HK-04013-c LC/mm

Prijs Unit: US $ 0.5-0.8 / Piece
MOQ: 500 Pieces

Model No:HK-04013-C
Transmissie Medium:Multimode
Structuur:LC
Aantal Cores:Multi-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Plein

De hybride Adapter van de Optische Vezel

Prijs Unit: US $ 0.5-0.7 / Piece
MOQ: 25 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, EXW

Model No:SC/ST/FC
Transmissie Medium:Single-Mode
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Plein
Fabricageproces:Gegoten
Toepassing:Fiber Distribution Frame

ARK Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Optische Vezel van de Adapter van Sc de Simplex

Prijs Unit: US $ 0.12-0.16 / Piece
MOQ: 100 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, EXW

Model No:sc
Structuur:SC
Aantal Cores:Single-Core
Vorm:Rechthoekige
Fabricageproces:Gegoten
Toepassing:Netwerk Apparatuur

Shenzhen KOC Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Optische Adapter van de Vezel van Sc de Duplex Singlemode Standaard Plastic

Prijs Unit: US $ 0.15-2.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:SC-DX-SM
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:HNK or OEM
Verpakking:Plastic Container + Carton
Standaard:RoHS
Oorsprong:Shenzhen, China

Shenzhen HNK Optics Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

1u 19 " PLC van de Vezel van het Type van Rek Optische 1X2 Splitser

Prijs Unit: US $ 22.5-35.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, CIP, EXW

Model No:Optic PLC Splitter
Type:Optical Fiber verdeelkast
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:CE,ISO,RoHSGS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:SOFTEL

Hangzhou Softel Optic Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

De Adapter van het Comité MPO

Prijs Unit: US $ 1.0-4.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:ODF0004M
Type:Optical Fiber verdeelkast
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:HOLIGHT

HOLIGHT Fiber Optic Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

50-550kw Diesel van Korea de Originele Doosan China Stamford Reeks van de Generator

MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF

Model No:MD-D50
Koeling Methode:Waterkoeling
Beroerte:Four Stroke
Installatie Methode:Vast
Type:Self-Starten Diesel Generator
Output Type:AC Drie Fasen

FUJIAN XINMIN MOTOR CO., LTD.

[provincie: Fujian, China]

Contacteer de Leverancier

Een HK-04018-duplex Optische Adapter Van uitstekende kwaliteit van de Vezel LC/APC

Prijs Unit: US $ 0.5-0.6 / Piece
MOQ: 500 Pieces

Model No:HK-04018-A
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:LC
Aantal Cores:Multi-Core
Ferrule endface:APC
Vorm:Plein

De Simplex Hybride Optische Adapter van de Vezel Sc-FC

Prijs Unit: US $ 0.6-0.7 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, EXW

Model No:sc-fc
Transmissie Medium:Single-Mode
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Plein
Fabricageproces:Gegoten
Toepassing:Fiber Distribution Frame

ARK Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

3 Optische Schakelaar van het Netwerk Ethernet van de Havens van de megabit de Industriële

MOQ: 1 Piece

Model No:EIR102
Communicatie Mode:Half-Duplex
Type:Ethernet Switch
Transmission Rate:100mbps
Poorten:≦ 8
Handelsmerk:Hengsion

De Detector Tw3306e van de optische Vezel

MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR

Model No:optical fiber detector
Certificaat:CEISO
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:Techwin
Verpakking:Carton Box
Standaard:CE; ISO

APC van Sc de Duplex Singlemode Standaard Optische Adapter van de Vezel

Prijs Unit: US $ 0.15-2.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:SC-DX-APC
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:HNK or OEM
Verpakking:Plastic Container + Carton
Standaard:RoHS
Oorsprong:Shenzhen, China

Shenzhen HNK Optics Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

St/APC de Optische Demper van de Vezel/Atenuadores Opticos

Prijs Unit: US $ 3.2-3.8 / Piece
MOQ: 100 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, FCA, EXW

Model No:DTL-PATA
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:ST
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm)

diesel 20kVA EPA de Gediplomeerde Yangdong Reeks van de Generator

MOQ: 1 Set
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF

Model No:MD-Y20
Handelsmerk:MINDU
Verpakking:Foam or Wooden Case
Standaard:CE, ISO9001, SONCAP
Oorsprong:Fujian, China
Gs-Code:85021100

FUJIAN XINMIN MOTOR CO., LTD.

[provincie: Fujian, China]

Contacteer de Leverancier

De Duplex Optische Adapter Van uitstekende kwaliteit van de Vezel HK-04018-B LC/PC

Prijs Unit: US $ 0.5-0.6 / Piece
MOQ: 500 Pieces

Model No:HK-04018-B
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:LC
Aantal Cores:Multi-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Plein

Lijn van de Vermindering MPO/MTP van Feber de Optische - achter0~20dB Bak China

Prijs Unit: US $ 42.0-45.0 / Piece
MOQ: 5 Pieces

Model No:MPO/MTP
Handelsmerk:ARK
Verpakking:1PCS/Bag, Stantard Carton Package
Standaard:25.3*16.2*5.9(mm)
Oorsprong:China
Gs-Code:85447000

ARK Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

1 snelle Ethernet & 1 Schakelaar van het Netwerk Ethernet van de Haven van de Vezel Industriële

MOQ: 1 Piece

Model No:EIB101
Communicatie Mode:Half-Duplex
Type:Ethernet Switch
Transmission Rate:1000Mbps
Poorten:≦ 8
Handelsmerk:Hengsion

APC van Sc de Duplex Singlemode Standaard Plastic Optische Adapter van de Vezel

Prijs Unit: US $ 0.15-2.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:SC-DX-APC
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:HNK or OEM
Verpakking:Plastic Container + Carton
Standaard:RoHS
Oorsprong:Shenzhen, China

Shenzhen HNK Optics Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

FC de Optische Demper van de vezel/de Demper van de Optische Vezel

Prijs Unit: US $ 3.2-3.5 / Piece
MOQ: 100 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, FCA, EXW

Model No:DTL-PAFU
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:FC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm)

Dia ODF van het Type 24ports van Sc de Duplex1u

Prijs Unit: US $ 1 / Piece
MOQ: 5 Pieces

Model No:OTB-005
Type:Optical Fiber verdeelkast
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:CE,ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:DYS or OEM

De Prijs van de fabriek! ! ! Open Diesel Generator in drie stadia

MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF

Model No:MD-C500
Koeling Methode:Waterkoeling
Beroerte:Four Stroke
Installatie Methode:Vast
Type:Self-Starten Diesel Generator
Output Type:AC Drie Fasen

FUJIAN XINMIN MOTOR CO., LTD.

[provincie: Fujian, China]

Contacteer de Leverancier

Herz-01011-B de Optische Adapter Van uitstekende kwaliteit van de Vezel Sc-LC/Sm/PC

Prijs Unit: US $ 10.0-15.0 / Piece
MOQ: 500 Pieces

Model No:HZ-01011-B
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:SC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Plein

Optische Adapter van de Vezel van Sc de Duplex Multimode Standaard

Prijs Unit: US $ 0.15-2.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:SC-DX-MM
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:HNK or OEM
Verpakking:Plastic Container + Carton
Standaard:RoHS
Oorsprong:Shenzhen, China

Shenzhen HNK Optics Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De DuplexAdapter van Sc van de optische Vezel

Prijs Unit: US $ 0.27-0.35 / Piece
MOQ: 100 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, DDP, FCA, EXW

Model No:DTL-ASU2SM
Transmissie Medium:Multimode
Structuur:SC
Aantal Cores:Multi-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Plein

24ports Sc Duplex1u ODF met Adapters en Vlechten

Prijs Unit: US $ 1 / Piece
MOQ: 5 Pieces

Model No:24ports
Type:Optical Fiber verdeelkast
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:CE,ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:DYS or OEM

FC de Adapter van de Schakelaar van de vezeloptische Kabel

Prijs Unit: US $ 0.194-0.223 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:SADP-A-S-S-F-FC-FPC-FC-FPC
Type:Glasvezelconnectoren
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:Seifree

Wuhan Seifree Technology Co., Ltd.

[provincie: Hubei, China]

Contacteer de Leverancier

4 Poe Ethernet van de haven de Industriële Schakelaar van het Netwerk met Combo

MOQ: 1 Piece

Model No:MIB12G-4EPT-2G-M
Communicatie Mode:Full-Duplex en Half-Duplex
Type:Ethernet Switch
Transmission Rate:10 / 100Mbps
Poorten:≦ 8
Handelsmerk:Hengsion

8-300kw de Reeks van de Generator van de Dieselmotor van Ricardo Series

MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF

Model No:MD-W30
Koeling Methode:Waterkoeling
Beroerte:Four Stroke
Installatie Methode:Vast
Type:Self-Starten Diesel Generator
Output Type:AC Drie Fasen

FUJIAN XINMIN MOTOR CO., LTD.

[provincie: Fujian, China]

Contacteer de Leverancier

Herz-01011-c de Optische Adapter Van uitstekende kwaliteit van de Vezel Sc-LC/mm

Prijs Unit: US $ 10.0-15.0 / Piece
MOQ: 500 Pieces

Model No:HZ-01011-C
Transmissie Medium:Multimode
Structuur:SC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Plein

Kpmsp-Drs. Doos van de Vezel van de Structuur van de Lade de Optische Eind

Prijs Unit: US $ 5.0-6.0 / Piece
MOQ: 100 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, EXW

Model No:Wall amounted/rack mounted
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:KOC
Verpakking:Carton
Standaard:1u, 2u
Oorsprong:Shenzhen, China

Shenzhen KOC Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Hulp nodig?
Neem contact met ons.
Verwante Snel Categorieën
Ons elektronisch archief van leveranciers is a uitgebreide lijst van de belangrijkste leveranciers, producenten in de elektronische industrie. Importeer elektronische producten van onze gecontroleerde leveranciers van China met concurrerende prijzen. Ze zouden al van uw elektronische vereisten leveren: Een van de brede selectie van de keuze van producten, is Optische Adapter fabriek een van de nieuwe artikel. Ontwerp ingenieur of kopers kunnen verschillende producenten willen controleren, die veel verwante keuze aanbieden als voedingsadapter, optische apparatuur and ac adapter. We hopen elke koper op de hoogte te houden met deze snelste bewegende industrie en de laatste trends van de producten.
Snel Product Index