Home » Elektrotechniek & Elektronica's » Glasvezel Connectoren » optische adapter
Snel Product Index Snel Supplier Index
Pagina 48/272  
Totaal 8157 producten van ongeveer 339

optische adapter

fabrikanten en leveranciers
China Leverancier - Gouden Lid
Sorteer op: Relevantie
Tonen: 30 artikelen

8 de haven met 2 SFP Fx beheerde de Industriële Schakelaar van het Netwerk

MOQ: 1 Piece

Model No:MIB10-6E-2F-2G
Communicatie Mode:Full-Duplex en Half-Duplex
Type:Ethernet Switch
Handelsmerk:Hengsion
Verpakking:Shipping Carton
Standaard:154*128.5*58mm

Multimode Adapter van de Vezel FC voor ODF, het Comité van het Flard van de Vezel

Prijs Unit: US $ 0.36-0.4 / Piece
MOQ: 100 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, FAS, EXW

Model No:FC MM
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:CE,ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:TRT
Verpakking:in PP Bag Then in Carton

Shenzhen TRT Fiber Tech. Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De openlucht Muur zet ODF (met verklaard Ce, SGS, ISO) op

Prijs Unit: US $ 10 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB

Model No:OPXW
Handelsmerk:Powtech
Verpakking:Carton
Standaard:CE, SGS, ISO
Oorsprong:China
Gs-Code:8536

Qingdao Powtech Electronics Co., Ltd.

[provincie: Shandong, China]

Contacteer de Leverancier

Laag - Optische Kabel van de verminderings de Gepantserde Vezel van 204 Kern GYTY53

Prijs Unit: US $ 2.96 / Metro
MOQ: 3000 Meters

Model No:GYTY53-204B1.3
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:SC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Certificaat:RoHS,UL,CE,ISO9001CCC

Hongan Group Corporation Limited

[provincie: Shandong, China]

Contacteer de Leverancier

146 de Britse Doos van de Oppervlakte van het Draagvlak met de Doos van de Bodem

Prijs Unit: US $ 4.5-10.0 / Piece
MOQ: 30 Pieces

Model No:LKFP146-04
Poort:4 Port
Materiaal:ABS
Certificaat:CE,RoHS,ULISO: 9001
Kleur:Wit
Aangepaste:Op maat

Lulink Electronics Technology Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De Vertoning van het voedsel met de Raad van het Menu die van het Lichte Comité van de Gids wordt ...

Prijs Unit: US $ 45 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, DAT, FAS, DDP, DAP, CIP, CPT, FCA, EXW

Model No:4050
Type:Ultra Slim Light Box
Gebruik:decoratieadvertentie-
Materiaal:acryl
IP-klasse:IP65
Vorm:rechthoek

Haokang Electric Sign Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Mu de Optische Schakelaar van de Vezel

Prijs Unit: US $ 0.45-0.5 / Piece
MOQ: 1000 Pieces

Model No:MU Fiber Optic Connector
Structuur:MU
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Circulaire
Fabricageproces:Lassen

Optisch het Oppoetsen van de vezel Kaliber (SC/PC-12)

Prijs Unit: US $ 200.0-210.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB

Model No:SC/PC-12
Certificaat:CE,ISO,RoHSGS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:HOMK
Verpakking:Carton
Standaard:CE, ISO, RoHS, GS

Homk Telecom Tech Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

24 haven 19 " Rek zet de Optische EindDoos van de Vezel op

Prijs Unit: US $ 1 / Piece
MOQ: 5 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, DDP, EXW

Model No:24 Ports
Certificaat:ISORoHS
Handelsmerk:DYS or OEM
Verpakking:Individual Box or According to Customer's Request
Standaard:RoHS, ISO9001
Oorsprong:Guangdong, China (Mainland)

LC Duplex Adapter met Shutter GLB

Prijs Unit: US $ 0.3-0.5 / Piece
MOQ: 25 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF

Model No:LC Duplex
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:LC
Aantal Cores:Multi-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Rechthoekige

Shenzhen KOC Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

LC/APC de simplex vezel-Opticalal Communicatie LC Optische Adapter van de Vezel

Prijs Unit: US $ 0.3-0.5 / Piece
MOQ: 500 Pieces

Model No:HK-04001-A
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:LC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:APC
Vorm:Plein

De Adapter van LC Om4 Sx zonder Oor

Prijs Unit: US $ 0.1-0.2 / Piece
MOQ: 1000 Pieces

Model No:NT04B-027
Gebruik:Schakelen
Certificaat:RoHS
Handelsmerk:Weidan Electronics
Verpakking:PE Bag
Standaard:Green standards

Ningbo Weidan Electronics Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

7 de elektrische Haven en 1 Fx beheerden de Industriële Schakelaar van het Netwerk

MOQ: 1 Piece

Model No:MIB10-7E-1F
Communicatie Mode:Full-Duplex en Half-Duplex
Type:Ethernet Switch
Poorten:≦ 8
Handelsmerk:Hengsion
Verpakking:Shipping Carton

MPO MTP Vezeloptische Vermindering Loopbacks 0~20dB

Prijs Unit: US $ 42.0-45.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:loopback-mpo
Toepassing:Verbinding
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N
Kern:Multicore
Certificaat:RoHSISO9001

ARK Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De Mechanische Regelbare Hybride Optische Demper van de Vezel Sc-St

Prijs Unit: US $ 4.5-4.99 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:SC-ST Fiber Optic Adaptor
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:FC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Plein

Takfly Communications Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De concurrerende Adapter van de Optische Vezel van de Prijs FC Groene voor CATV

Prijs Unit: US $ 1.3 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:FC
Output Type:AC of DC
Certificaat:RoHS
Type:ODM
Interne structuur:On-Off Type
Energiebron:Half-Bridge Type

Shenzhen TRT Fiber Tech. Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De openlucht Gepantserde Optische Kabel van de Vezel van 216 Kern GYTY53

Prijs Unit: US $ 3.08 / Metro
MOQ: 3000 Meters

Model No:GYTY53-216B1.3
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:SC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Certificaat:RoHS,UL,CE,ISO9001CCC

Hongan Group Corporation Limited

[provincie: Shandong, China]

Contacteer de Leverancier

Het modulaire Comité van het Flard van de Vezel Optische

Prijs Unit: US $ 10 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, EXW

Model No:GDY-02A
Handelsmerk:HNK or OEM
Verpakking:PE Bag +Carton
Standaard:RoHS
Oorsprong:Shenzhen, China
Gs-Code:85389000

Shenzhen HNK Optics Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De Vezel Opti&simg van de hoogste Kwaliteit; Vlecht

Prijs Unit: US $ 0.57-9.0 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N
Kern:Multicore

Lulink Electronics Technology Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Onverwacht Profiel met de Lichte Uitdrijving van het Aluminium van de Doos voor de Reclame van ...

Prijs Unit: US $ 45 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, DAT, FAS, DDP, DAP, CIP, CPT, FCA, EXW

Model No:2840
Type:Ultra Slim Light Box
Gebruik:decoratieadvertentie-
Materiaal:acryl
IP-klasse:IP65
Vorm:rechthoek

Haokang Electric Sign Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De Optische Schakelaar van de Vezel Sc-APC

Prijs Unit: US $ 0.45-0.55 / Piece
MOQ: 1000 Pieces

Model No:SC-APC Connector
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:SC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:APC
Vorm:Circulaire

FTTH 12 Doos van de Beëindiging van de Vezel van Havens de Optische voor Openlucht

Prijs Unit: US $ 6.7-7.5 / Piece
MOQ: 10 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, DDP

Model No:FTTH-004
Type:Optical Fiber verdeelkast
Bedrading Devices:Geïntegreerde Bedrading
Certificaat:ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:DYS or OEM

De draagbare MiniKantoorbenodigdheden van de Scanner van het Document

MOQ: 30 Pieces

Model No:SS-815
Gebruik:BedrijfOnderwijs
Helderheid:> 2500 lumen
Handelsmerk:Sunson
Verpakking:Color Box/White Box
Standaard:FCC, ROHS, CE.

LC/PC de simplex Optische Adapter van de Vezel LC voor het Optische Frame van de Distributie

Prijs Unit: US $ 0.3-0.5 / Piece
MOQ: 500 Pieces

Model No:HK-04001-B
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:LC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Plein

Optische Vezel van de Adapter van Sc de Simplex

Prijs Unit: US $ 0.12-0.16 / Piece
MOQ: 100 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, EXW

Model No:sc
Structuur:SC
Aantal Cores:Single-Core
Vorm:Rechthoekige
Fabricageproces:Gegoten
Toepassing:Netwerk Apparatuur

Shenzhen KOC Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De Adapter van LC Om4 Dx zonder Oor

Prijs Unit: US $ 0.1-0.2 / Piece
MOQ: 1000 Pieces

Model No:NT04B-028
Gebruik:Schakelen
Certificaat:RoHS
Handelsmerk:Weidan Electronics
Verpakking:PE Bag
Standaard:Green standards

Ningbo Weidan Electronics Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

Fdba-16 de Doos van de Distributie van Vezels ABS/PC

Prijs Unit: US $ 20 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:FDBA-16
Type:Optical Fiber verdeelkast
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:CE,ISO,RoHSGS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:Powtech

Qingdao Powtech Electronics Co., Ltd.

[provincie: Shandong, China]

Contacteer de Leverancier

8 de haven met 2 SFP Fx beheerde Industriële Schakelaar Ethernet

MOQ: 1 Piece

Model No:MIB10-7E-1F-2G
Communicatie Mode:Full-Duplex en Half-Duplex
Type:Ethernet Switch
Handelsmerk:Hengsion
Verpakking:Shipping Carton
Standaard:154*128.5*58mm

De concurrerende Adapter van de Optische Vezel van de Prijs FC voor FTTH

Prijs Unit: US $ 1 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:FC
Output Type:AC of DC
Certificaat:RoHS
Type:ODM
Interne structuur:On-Off Type
Energiebron:Half-Bridge Type

Shenzhen TRT Fiber Tech. Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De elektrische Gepantserde Optische Kabel van de Vezel van Kern 228

Prijs Unit: US $ 3.36 / Metro
MOQ: 3000 Meters

Model No:GYTY53-228B1.3
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:SC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Certificaat:RoHS,UL,CE,ISO9001CCC

Hongan Group Corporation Limited

[provincie: Shandong, China]

Contacteer de Leverancier

Hulp nodig?
Neem contact met ons.
Verwante Snel Categorieën
Ons elektronisch archief van leveranciers is a uitgebreide lijst van de belangrijkste leveranciers, producenten in de elektronische industrie. Importeer elektronische producten van onze gecontroleerde leveranciers van China met concurrerende prijzen. Ze zouden al van uw elektronische vereisten leveren: Een van de brede selectie van de keuze van producten, is Optische Adapter fabriek een van de nieuwe artikel. Ontwerp ingenieur of kopers kunnen verschillende producenten willen controleren, die veel verwante keuze aanbieden als voedingsadapter, optische apparatuur and ac adapter. We hopen elke koper op de hoogte te houden met deze snelste bewegende industrie en de laatste trends van de producten.
Snel Product Index