Home » Elektrotechniek & Elektronica's » Glasvezel Connectoren » optische adapter
Snel Product Index Snel Supplier Index
Pagina 49/242  
Totaal 7237 producten van ongeveer 268

optische adapter

fabrikanten en leveranciers
China Leverancier - Gouden Lid
Sorteer op: Relevantie
Tonen: 30 artikelen

De vezel optische duplexadapter van Loopback

Prijs Unit: US $ 0.1-1.0 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:KD-FOAD6127
Gebruik:Schakelen
Certificaat:RoHSUL
Type:OEM
Handelsmerk:Kingda or OEM
Verpakking:Standard Carton Packing or Customer Required

Ningbo Kingda Electronics Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

FC de Optische Demper van de vezel/de Demper van de Optische Vezel

Prijs Unit: US $ 3.2-3.5 / Piece
MOQ: 100 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, FCA, EXW

Model No:DTL-PAFU
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:FC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm)

St/Male-LC/Female het Optische Mannetje van de Convertor van de Vezel Hybride aan Wijfje

Prijs Unit: US $ 10.0-11.0 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:HZ-0203F104-BB
Transmissie Medium:Single-Mode
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Plein
Toepassing:Fiber Distribution FrameNetwerk Apparatuur

FC Simplex Duplex Metal or Plastic Fiber Optic Adapter

Prijs Unit: US $ 0.15-2.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, EXW

Model No:FC adapter
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:HNK or OEM
Verpakking:Plastic Container + Carton
Standaard:RoHS
Oorsprong:Shenzhen, China

Shenzhen HNK Optics Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

FTTX 8 Optische Vezel van de Doos van de Kern Sc/FC/St/LC de Eind

Prijs Unit: US $ 3.0-39.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, EXW

Model No:TB-8
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:CE,ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:Homk
Verpakking:Outer: Carton

Homk Telecom Tech Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

86*86 eindDoos 2 de Kleine Doos van de Kern FTTH

Prijs Unit: US $ 5 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:terminal box
Type:Optical Fiber verdeelkast
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:CE,ISO,RoHSGS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:Softel

Hangzhou Softel Optic Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

De hybride Adapter van de Optische Vezel

Prijs Unit: US $ 0.5-0.7 / Piece
MOQ: 25 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, EXW

Model No:SC/ST/FC
Transmissie Medium:Single-Mode
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Plein
Fabricageproces:Gegoten
Toepassing:Fiber Distribution Frame

ARK Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Van de vezel de optische mm van Loopback duplexadapter

Prijs Unit: US $ 0.1-1.0 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:KD-FOAD6128
Gebruik:Schakelen
Certificaat:RoHSUL
Type:OEM
Handelsmerk:Kingda or OEM
Verpakking:Standard Carton Packing or Customer Required

Ningbo Kingda Electronics Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

De DuplexAdapter van Sc van de optische Vezel

Prijs Unit: US $ 0.27-0.35 / Piece
MOQ: 100 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, DDP, FCA, EXW

Model No:DTL-ASU2SM
Transmissie Medium:Multimode
Structuur:SC
Aantal Cores:Multi-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Plein

Vezel-Opticalal de Communicatie Sc/mm Optische Adapter van de Vezel met Blind

Prijs Unit: US $ 0.3-0.8 / Piece
MOQ: 500 Pieces

Model No:HK-02012-C
Transmissie Medium:Multimode
Structuur:SC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Plein

De lage Optische Demper van de Vezel van het Verlies Sc/APC van de Toevoeging

Prijs Unit: US $ 7.5 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, CIP, CPT, FCA, EXW

Model No:SC/APC
Type:Optical Fiber verdeelkast
Bedrading Devices:ODF
Handelsmerk:SOFTEL
Verpakking:Plastic Bag
Standaard:CE

Hangzhou Softel Optic Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

Schoonmakende Pen van de Schakelaar van de vezel de Optische

Prijs Unit: US $ 5 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB

Model No:NEOCLEAN
Certificaat:CE,ISO,RoHSGS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:HOMK
Verpakking:Carton
Standaard:CE, ISO, RoHS, GS

Homk Telecom Tech Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

160kw/200kVA goedkope Diesel van Cummins van de Prijs Elektrische Generator

MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF

Model No:MD-C160
Koeling Methode:Waterkoeling
Beroerte:Four Stroke
Installatie Methode:Vast
Type:Self-Starten Diesel Generator
Output Type:AC Drie Fasen

FUJIAN XINMIN MOTOR CO., LTD.

[provincie: Fujian, China]

Contacteer de Leverancier

SGS het Gediplomeerde t-108h Lasapparaat van de Fusie Skycom

Prijs Unit: US $ 1000.0-1200.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB

Model No:T-108H
Type:Optical Fiber verdeelkast
Bedrading Devices:Geïntegreerde Bedrading
Certificaat:CEISO
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:SKYCOM

De vezel optische duplexadapter SM van Loopback

Prijs Unit: US $ 0.1-1.0 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:KD-FOAD6132
Gebruik:Schakelen
Certificaat:RoHSUL
Type:OEM
Handelsmerk:Kingda or OEM
Verpakking:Standard Carton Packing or Customer Required

Ningbo Kingda Electronics Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

Optische Adapter van de Vezel van Sc de Duplex Singlemode Standaard

Prijs Unit: US $ 0.15-2.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:SC-DX-SM
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:HNK or OEM
Verpakking:Plastic Container + Carton
Standaard:RoHS
Oorsprong:Shenzhen, China

Shenzhen HNK Optics Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De Optische DuplexAdapters LC van de vezel met Flens

MOQ: 10 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, FCA, EXW

Model No:DTL-ALU
Handelsmerk:Datolink
Verpakking:50 Pieces/Bag
Standaard:ISO9001: 2000&RoHS
Oorsprong:Shenzhen, China
Gs-Code:8536700000

Optische Adapter van de Vezel Sc-FC/Sm/APC van het Comité van de optische Vezel de Duplex

Prijs Unit: US $ 1.0-1.5 / Piece
MOQ: 500 Pieces

Model No:HZ-01007-A
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:SC
Aantal Cores:Multi-Core
Ferrule endface:APC
Vorm:Plein

2 Tx +3 Schakelaar van het Netwerk Ethernet van de Haven van de Vezel de Industriële

MOQ: 1 Piece

Model No:EIB05-2E-3F
Communicatie Mode:Half-Duplex
Type:Ethernet Switch
Transmission Rate:1000Mbps
Poorten:≦ 8
Handelsmerk:Hengsion

Kpmsp-Drs. Doos van de Vezel van de Structuur van de Lade de Optische Eind

Prijs Unit: US $ 5.0-6.0 / Piece
MOQ: 100 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, EXW

Model No:Wall amounted/rack mounted
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:KOC
Verpakking:Carton
Standaard:1u, 2u
Oorsprong:Shenzhen, China

Shenzhen KOC Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De Simplex Blauwe Demper LC/Upc van Sm

Prijs Unit: US $ 0.2-0.3 / Piece
MOQ: 10 Pieces

Model No:SADP-A-S-S-S-LC-F-LC-F
Type:Fiber Optic Attenuator
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:SEIFREE

Wuhan Seifree Technology Co., Ltd.

[provincie: Hubei, China]

Contacteer de Leverancier

LC de simplex Singlemode Standaard Optische Adapter van de Vezel

Prijs Unit: US $ 0.15-2.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:LC-SX-SM
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:HNK or OEM
Verpakking:Plastic Container + Carton
Standaard:RoHS
Oorsprong:Shenzhen, China

Shenzhen HNK Optics Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Optische Adapters van de Vezel van Sc de Simplex/de Adapter van de Optische Vezel

Prijs Unit: US $ 0.13-0.16 / Piece
MOQ: 10 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, FCA, EXW

Model No:DTL-ASU
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:SC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:APC
Vorm:Plein

Vezel-Opticalal de Communicatie SC/PC Optische Adapter van de Vezel met Blind

Prijs Unit: US $ 0.3-0.8 / Piece
MOQ: 500 Pieces

Model No:HK-01007-B
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:SC
Aantal Cores:Multi-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Plein

110kVA Diesel van Cummins de Stille Reeks van de Generator

MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF

Model No:MD-C80
Koeling Methode:Waterkoeling
Beroerte:Four Stroke
Installatie Methode:Vast
Type:Self-Starten Diesel Generator
Output Type:AC Drie Fasen

FUJIAN XINMIN MOTOR CO., LTD.

[provincie: Fujian, China]

Contacteer de Leverancier

8 Schakelaar van de haven & de Industriële Poe Ethernet van het Netwerk van 2 Gigabit SFP

MOQ: 1 Piece

Model No:MIB12G-8EP-2G-E
Communicatie Mode:Full-Duplex en Half-Duplex
Type:Ethernet Switch
Transmission Rate:10 / 100Mbps
Poorten:≦ 8
Handelsmerk:Hengsion

De duplex Singlemode APC /Upc Optische Adapter van de Vezel

Prijs Unit: US $ 0.4 / pcs
MOQ: 1 pcs

Model No:adapter
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:ST
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Plein

Takfly Communications Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De Simplex Hybride Optische Adapter van de Vezel Sc-FC

Prijs Unit: US $ 0.6-0.7 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, EXW

Model No:sc-fc
Transmissie Medium:Single-Mode
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Plein
Fabricageproces:Gegoten
Toepassing:Fiber Distribution Frame

ARK Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

LC de simplex Singlemode Standaard Plastic Optische Adapter van de Vezel

Prijs Unit: US $ 0.15-2.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:LC-SX-SM
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:HNK or OEM
Verpakking:Plastic Container + Carton
Standaard:RoHS
Oorsprong:Shenzhen, China

Shenzhen HNK Optics Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De Optische Doos Distribucion van de vezel/Caixa Dio (OTB ModelG)

Prijs Unit: US $ 4.2-4.8 / Piece
MOQ: 10 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, FCA, EXW

Model No:DTLPP-OTBPG
Type:Distributie Belichtingsmeter Box
Structuur:Bescherming
Certificaat:ISO9001: 2000
Operation Voltage:Low Voltage
Handelsmerk:Datolink
Hulp nodig?
Neem contact met ons.
Verwante Snel Categorieën
Ons elektronisch archief van leveranciers is a uitgebreide lijst van de belangrijkste leveranciers, producenten in de elektronische industrie. Importeer elektronische producten van onze gecontroleerde leveranciers van China met concurrerende prijzen. Ze zouden al van uw elektronische vereisten leveren: Een van de brede selectie van de keuze van producten, is Optische Adapter fabriek een van de nieuwe artikel. Ontwerp ingenieur of kopers kunnen verschillende producenten willen controleren, die veel verwante keuze aanbieden als voedingsadapter, optische apparatuur and ac adapter. We hopen elke koper op de hoogte te houden met deze snelste bewegende industrie en de laatste trends van de producten.
Snel Product Index