Home » Elektrotechniek & Elektronica's » Glasvezel Connectoren » optische adapter
Snel Product Index Snel Supplier Index
Pagina 50/270  
Totaal 8071 producten van ongeveer 350

optische adapter

fabrikanten en leveranciers
China Leverancier - Gouden Lid
Sorteer op: Relevantie
Tonen: 30 artikelen

8 de haven met 2 Fx beheerde de Industriële Schakelaar van het Netwerk Ethernet

MOQ: 1 Piece

Model No:MIB10-5E-3F-2G
Communicatie Mode:Full-Duplex en Half-Duplex
Type:Ethernet Switch
Handelsmerk:Hengsion
Verpakking:Shipping Carton
Standaard:154*128.5*58mm

Single-Mode Simplex Optische Adapter van de Vezel Sc-Sc

Prijs Unit: US $ 0.17-0.21 / Piece
MOQ: 200 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, EXW

Model No:Sc-Sc
Structuur:SC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Plein
Fabricageproces:Gegoten

Ningbo Geyida Cable Technology Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

NTT-bij de Optische Schoonmakende Stokken van de Vezel

Prijs Unit: US $ 0.22-1.35 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, EXW

Model No:NTT-AT
Certificaat:CE,ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:Homk
Verpakking:Outer: Carton
Standaard:CE, ISO, FCC

Homk Telecom Tech Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De binnen Kabel van de Daling G657A van LichtgewichtKern GJXFH 2

Prijs Unit: US $ 0.093 / Metro
MOQ: 1000 Meters

Model No:GJXFH-2B6A2
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Materiaal Vorm:Flat Wire
Certificaat:RoHS,UL,CE,ISO9001CCC
Merk:OEM

Hongan Group Corporation Limited

[provincie: Shandong, China]

Contacteer de Leverancier

Hete Verkoop 86 de Contactdoos van de Muur van de Afzet van de Informatie van het Draagvlak van de ...

MOQ: 1 Doos

Model No:LK0FP02015102
Materiaal:ABS
Certificaat:CE,RoHS,ULISO: 9001
Aangepaste:Op maat
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:LLK

Lulink Electronics Technology Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

APC van Sc Koppeling van de Adapter van de Vezel van het Metaal de Optische

Prijs Unit: US $ 0.1-12.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:SC-APC-Adapter
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:SC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:APC
Vorm:Plein

Takfly Communications Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

LC Duplex Adapter met Shutter GLB

Prijs Unit: US $ 0.3-0.5 / Piece
MOQ: 25 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF

Model No:LC Duplex
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:LC
Aantal Cores:Multi-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Rechthoekige

Shenzhen KOC Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

8 de haven met 2 SFP Fx beheerde de Industriële Schakelaar van het Netwerk

MOQ: 1 Piece

Model No:MIB10-6E-2F-2G
Communicatie Mode:Full-Duplex en Half-Duplex
Type:Ethernet Switch
Handelsmerk:Hengsion
Verpakking:Shipping Carton
Standaard:154*128.5*58mm

Om3 Adapter van de Schakelaar van de Vezel LC Dx de Optische

Prijs Unit: US $ 1 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, EXW

Model No:LC-OM3
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:TRT
Verpakking:OEM

Shenzhen TRT Fiber Tech. Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

St/Upc Sm, de SimplexSchakelaars van 2.0mm

Prijs Unit: US $ 0.45-0.55 / Piece
MOQ: 1000 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, FCA, EXW

Structuur:ST
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Circulaire
Toepassing:Fiber Module
Connector Type:ST

Single-Mode Simplex Optische Adapter van de Vezel Sc-LC

Prijs Unit: US $ 0.1 / Piece
MOQ: 1000 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, EXW

Model No:GYD-SC-LC-01
Transmissie Medium:Single-Mode
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Toepassing:Netwerk Apparatuur
Lichtbron TYPE:Laser

Ningbo Geyida Cable Technology Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

Het spoor zet het Snelle Gezicht van het Werkingsgebied van het Geweer van de Uitbreiding van de ...

MOQ: 1000 Pieces

Model No:o004
Toepassing:voor Entertainmentvoor de jacht
Aangepaste:Op maat
Conditie:NIEUW
Handelsmerk:Gato
Verpakking:in Cartons

Qidong Perfect Precise Tools Co., Ltd.

[provincie: Jiangsu, China]

Contacteer de Leverancier

Optisch het Oppoetsen van de vezel Kaliber (SC/PC-12)

Prijs Unit: US $ 200.0-210.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB

Model No:SC/PC-12
Certificaat:CE,ISO,RoHSGS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:HOMK
Verpakking:Carton
Standaard:CE, ISO, RoHS, GS

Homk Telecom Tech Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De openlucht Muur zet ODF (met verklaard Ce, SGS, ISO) op

Prijs Unit: US $ 10 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB

Model No:OPXW
Handelsmerk:Powtech
Verpakking:Carton
Standaard:CE, SGS, ISO
Oorsprong:China
Gs-Code:8536

Qingdao Powtech Electronics Co., Ltd.

[provincie: Shandong, China]

Contacteer de Leverancier

De snelle LEIDENE van het Voedsel Raad die van het Menu de Lichte Vertoning van de Reclame van de ...

Prijs Unit: US $ 30 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, DAT, FAS, DDP, DAP, CIP, CPT, FCA, EXW

Model No:2800
Type:Ultra Slim Light Box
Gebruik:decoratieadvertentie-
Materiaal:aluminium
IP-klasse:IP65
Vorm:rechthoek

Haokang Electric Sign Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

G657A 2 de Kabel van de Daling van de Kern met Schede Met lange levensuur Gjxh

Prijs Unit: US $ 0.08 / Metro
MOQ: 2000 Meters

Model No:GJXH-2B6A2
Toepassing:Verbinding
Materiaal Vorm:Flat Wire
Certificaat:RoHS,UL,CE,ISO9001CCC
Merk:OEM
Handelsmerk:Hongan or customized

Hongan Group Corporation Limited

[provincie: Shandong, China]

Contacteer de Leverancier

ST/PC aan ST/PC Adapter, mm, Duplex

Prijs Unit: US $ 0.1-1.0 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:KD-FOAD6098
Gebruik:Schakelen
Certificaat:RoHSUL
Type:OEM
Handelsmerk:Kingda or OEM
Verpakking:Standard Carton Packing or Customer Required

Ningbo Kingda Electronics Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

De beste Contactdoos van de Afzet van de Informatie van het Draagvlak van de Stijl van de Haven van ...

MOQ: 1 Doos

Model No:LK0FP02016501
Materiaal:ABS
Certificaat:CE,RoHS,ULISO: 9001
Aangepaste:Op maat
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:LLK

Lulink Electronics Technology Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Optische Vezel van de Adapter van Sc de Simplex

Prijs Unit: US $ 0.12-0.16 / Piece
MOQ: 100 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, EXW

Model No:sc
Structuur:SC
Aantal Cores:Single-Core
Vorm:Rechthoekige
Fabricageproces:Gegoten
Toepassing:Netwerk Apparatuur

Shenzhen KOC Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De Kabel FTTX 2 voerde 16 Dozen van de Las van de Vezel van Kernen Optische in

Prijs Unit: US $ 4.8-5.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:FTKS-1805-16D
Certificering:SGS,RoHS,ISOCE
Kabel:CAT5e
Connector:RJ45
Poortnummer:16 ~ 48
Gebruik:AudioVezel

Takfly Communications Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De Hybride Optische Adapter van de Vezel st-Sc

Prijs Unit: US $ 0.5-1.2 / Piece
MOQ: 25 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, EXW

Model No:ST-SC 1
Transmissie Medium:Single-Mode
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Plein
Fabricageproces:Gegoten
Toepassing:Fiber Distribution Frame

ARK Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Sluiting van de Las van de Vezel van de Koepel FTTX de Optische met PLC Splitser

MOQ: 1 Piece

Model No:GJS-M7-RS
Certificaat:CE,ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:Robay Telecom
Verpakking:Cartons
Oorsprong:China

Shanghai Robay Telecom Tech. Co., Ltd.

[provincie: Shanghai, China]

Contacteer de Leverancier

7 de elektrische Haven en 1 Fx beheerden de Industriële Schakelaar van het Netwerk

MOQ: 1 Piece

Model No:MIB10-7E-1F
Communicatie Mode:Full-Duplex en Half-Duplex
Type:Ethernet Switch
Poorten:≦ 8
Handelsmerk:Hengsion
Verpakking:Shipping Carton

St/Upc Multimode Simplex Optische Schakelaar van de Vezel van 3.0mm

Prijs Unit: US $ 0.45-0.5 / Piece
MOQ: 1000 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, FCA, EXW

Structuur:ST
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Circulaire
Toepassing:Fiber Module
Connector Type:ST

Sc/APC-Sc/APC de Duplex Optische Adapter van de Vezel

Prijs Unit: US $ 0.23-0.26 / Piece
MOQ: 100 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, EXW

Model No:SC/APC
Type:Glasvezelconnectoren
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:CE,ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:GYD, OEM Welcome

Ningbo Geyida Cable Technology Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

ST de Optische Adapter van de Vezel van het Metaal (vezelkoppeling)

Prijs Unit: US $ 0.1 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, EXW

Model No:AD-ST-SS
Handelsmerk:TTI Fiber
Verpakking:OEM or Customized
Standaard:CE, Rohs, UL
Oorsprong:Shenzhen
Gs-Code:85367000

Shenzhen TRT Fiber Tech. Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Grl100 Meter van de Bezinning van de Vezel de Optische Achter

Prijs Unit: US $ 1.0-400.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB

Model No:GRL100
Certificaat:CE,ISO,RoHSGS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:HOMK
Verpakking:Standard Carton with PE Foam Inside
Standaard:CE, ISO, RoHS, GS

Homk Telecom Tech Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

24 Cassette van de Module MTP Lgx van de Vezel van kernen de Optische Om3 Multimode

Prijs Unit: US $ 26.0-30.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:PN-012
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:1000N <10000N

PUNO OPTIC TECHNOLOGY CO., LIMITED

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

G657A de optische Kabel van de Daling van het Lint voor Mededeling Gjxfdh 4 Vezel

Prijs Unit: US $ 0.2 / Metro
MOQ: 2000 Meters

Model No:GJXFDH-4B6A2
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Materiaal Vorm:Flat Wire
Certificaat:RoHS,UL,CE,ISO9001CCC
Merk:OEM

Hongan Group Corporation Limited

[provincie: Shandong, China]

Contacteer de Leverancier

De Lossing Controler van de Aanhangwagen van de tank

Prijs Unit: US $ 10 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR

Model No:LZ01/02/03
Certificaat:SGS,CCC,ISOCE
Handelsmerk:JIALONG
Verpakking:Box
Standaard:API
Oorsprong:Wenzhou, Zhejiang, China
Hulp nodig?
Neem contact met ons.
Verwante Snel Categorieën
Ons elektronisch archief van leveranciers is a uitgebreide lijst van de belangrijkste leveranciers, producenten in de elektronische industrie. Importeer elektronische producten van onze gecontroleerde leveranciers van China met concurrerende prijzen. Ze zouden al van uw elektronische vereisten leveren: Een van de brede selectie van de keuze van producten, is Optische Adapter fabriek een van de nieuwe artikel. Ontwerp ingenieur of kopers kunnen verschillende producenten willen controleren, die veel verwante keuze aanbieden als voedingsadapter, optische apparatuur and ac adapter. We hopen elke koper op de hoogte te houden met deze snelste bewegende industrie en de laatste trends van de producten.
Snel Product Index