Home » Elektrotechniek & Elektronica's » Glasvezel Connectoren » optische adapter
Snel Product Index Snel Supplier Index
Pagina 50/242  
Totaal 7233 producten van ongeveer 258

optische adapter

fabrikanten en leveranciers
China Leverancier - Gouden Lid
Sorteer op: Relevantie
Tonen: 30 artikelen

LC de simplex Singlemode APC Standaard Plastic Optische Adapter van de Vezel

Prijs Unit: US $ 0.15-2.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:LC-SX-APC
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:HNK or OEM
Verpakking:Plastic Container + Carton
Standaard:RoHS
Oorsprong:Shenzhen, China

Shenzhen HNK Optics Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Optische Adapters van de Vezel van Sc de Simplex/de Adapter van de Optische Vezel

Prijs Unit: US $ 0.13-0.16 / Piece
MOQ: 10 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, FCA, EXW

Model No:DTL-ASU
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:SC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:APC
Vorm:Plein

De Klep van de Bodem van de Tanker van de brandstof

Prijs Unit: US $ 1 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF

Model No:C804CQ-100
Handelsmerk:JIALONG
Verpakking:Carton Packing
Standaard:API, CE, SGS, PEI, ISO
Oorsprong:Wenzhou, Zhengjiang, P. R. C
Gs-Code:8481100090

De Simplex Blauwe Demper LC/Upc van Sm

Prijs Unit: US $ 0.2-0.3 / Piece
MOQ: 10 Pieces

Model No:SADP-A-S-S-S-LC-F-LC-F
Type:Fiber Optic Attenuator
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:SEIFREE

Wuhan Seifree Technology Co., Ltd.

[provincie: Hubei, China]

Contacteer de Leverancier

25kw Isuzu 4jb1t Silent Power Generator

MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF

Model No:MD-I25
Koeling Methode:Waterkoeling
Beroerte:Four Stroke
Installatie Methode:Vast
Type:Self-Starten Diesel Generator
Output Type:AC Drie Fasen

FUJIAN XINMIN MOTOR CO., LTD.

[provincie: Fujian, China]

Contacteer de Leverancier

Sc-FC/Sm/PC de Plastic Optische Adapter van de Vezel voor het Comité van de Interface van de Vezel ...

Prijs Unit: US $ 0.45-0.85 / Piece
MOQ: 500 Pieces

Model No:HZ-01023-B
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:SC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Plein

LC de simplex Multimode Standaard Plastic Optische Adapter van de Vezel

Prijs Unit: US $ 0.15-2.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:LC-SX-MM
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:HNK or OEM
Verpakking:Plastic Container + Carton
Standaard:RoHS
Oorsprong:Shenzhen, China

Shenzhen HNK Optics Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De Optische Doos Distribucion van de vezel/Caixa Dio (OTB ModelG)

Prijs Unit: US $ 4.2-4.8 / Piece
MOQ: 10 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, FCA, EXW

Model No:DTLPP-OTBPG
Type:Distributie Belichtingsmeter Box
Structuur:Bescherming
Certificaat:ISO9001: 2000
Operation Voltage:Low Voltage
Handelsmerk:Datolink

De Separator Qsy01 van de Damp van het Water van de brandstof

Prijs Unit: US $ 13 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR

Model No:QSY01
Gebruik:Olie en Gas Transport Machines
Handelsmerk:JIALONG
Verpakking:Boxes
Standaard:API
Oorsprong:Wenzhou, Zhejiang, China

Lijn van de Vermindering MPO/MTP van Feber de Optische - achter0~20dB Bak China

Prijs Unit: US $ 42.0-45.0 / Piece
MOQ: 5 Pieces

Model No:MPO/MTP
Handelsmerk:ARK
Verpakking:1PCS/Bag, Stantard Carton Package
Standaard:25.3*16.2*5.9(mm)
Oorsprong:China
Gs-Code:85447000

ARK Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Sc-FC/mm de Plastic Optische Adapter van de Vezel voor de Plaat van de Optische Vezel

Prijs Unit: US $ 0.45-0.85 / Piece
MOQ: 500 Pieces

Model No:HZ-01023-C
Transmissie Medium:Multimode
Structuur:SC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Plein

FC duplex SimplexMetaal of de Plastic Optische Adapter van de Vezel

Prijs Unit: US $ 0.15-2.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:FC adapter
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:HNK or OEM
Verpakking:Plastic Container + Carton
Standaard:RoHS
Oorsprong:Shenzhen, China

Shenzhen HNK Optics Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Takfly Al Type - 1 - 30dB de Vaste Optische Demper van de Vezel van Sc

Prijs Unit: US $ 0.26-2.76 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:SC
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:SC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:APC
Vorm:Rechthoekige

Takfly Communications Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

FC (M) - MU (F) de Hybride Adapter van de Invoer

MOQ: 100 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, FCA, EXW

Model No:DTL-AFCMUH
Type:Optical Fiber verdeelkast
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:ISO
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:Datolink

Kruis van de Vezel van lage Kosten sluit het Optische Kabinet aan

MOQ: 100 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB

Model No:GL-7005
Aangepaste:Op maat
Oppervlakte Behandeling:Verchromen
Handelsmerk:OEM
Verpakking:Plastic Box
Oorsprong:China

3 Optische Schakelaar van het Netwerk Ethernet van de Havens van de megabit de Industriële

MOQ: 1 Piece

Model No:EIR102
Communicatie Mode:Half-Duplex
Type:Ethernet Switch
Transmission Rate:100mbps
Poorten:≦ 8
Handelsmerk:Hengsion

St Sm/PC de Optische Adapter van de Vezel met Goede Herhaalbaarheid

Prijs Unit: US $ 0.5-1.0 / Piece
MOQ: 500 Pieces

Model No:HK-03002-C
Transmissie Medium:Multimode
Structuur:ST
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Circulaire

De Demper van de Adapter van de Optische Vezel van Takfly LC/Upc/de Vaste Demper van de Vezel

Prijs Unit: US $ 0.76-2.76 / Piece
MOQ: 50 Pieces

Model No:LC Attenuator
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:LC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Rechthoekige

Takfly Communications Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Sc (M) - (F) Hybride Adapter FC

MOQ: 100 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, FCA, EXW

Model No:DTL-ASCFCH
Transmissie Medium:Single-Mode
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Rechthoekige
Fabricageproces:Gegoten

4*Fe+WiFi Gpon ONU Onaccess G600-04-W

Prijs Unit: US $ 1.0-50.0 / Piece
MOQ: 3000 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, EXW, CIF

Model No:G600-04-W
Bedrading Devices:Geïntegreerde Bedrading
Certificaat:CE,ISO,RoHSGS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:First Mile
Verpakking:Standard Carton Box

Shenzhen First Mile Communications Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

1 Tx & 1 Schakelaar van het Netwerk Ethernet van de Haven van de Vezel Industriële

MOQ: 1 Piece

Model No:EIB101
Communicatie Mode:Half-Duplex
Type:Ethernet Switch
Transmission Rate:1000Mbps
Poorten:≦ 8
Handelsmerk:Hengsion

LC/APC de simplex vezel-Opticalal Communicatie LC Optische Adapter van de Vezel

Prijs Unit: US $ 0.3-0.5 / Piece
MOQ: 500 Pieces

Model No:HK-04001-A
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:LC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:APC
Vorm:Plein

De vierkante Optische Adapter van de Vezel van het Type FC

Prijs Unit: US $ 0.3-0.35 / Piece
MOQ: 100 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, FCA, EXW

Model No:DTL-AFC
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:ST
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:APC
Vorm:Strip

Fabrikant van de Adapter van de Vezel van Competitve de Optische

Prijs Unit: US $ 0.12-0.16 / Piece
MOQ: 100 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, EXW

Model No:SC/LC/ST/FC/MU/MTRJ/MPO/DIN/D4
Aantal Cores:Single-Core
Vorm:Rechthoekige
Fabricageproces:Gegoten
Toepassing:Netwerk Apparatuur
Handelsmerk:koc

Shenzhen KOC Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De Enige Optische Demper van uitstekende kwaliteit van de Wijze FC

Prijs Unit: US $ 0.02 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, DAT, FAS, DDP, DAP, CIP, CPT, FCA, EXW

Model No:High Quality Single Mode FC optical Attenuator
Type:Fiber Optic Attenuator
Certificaat:CE,ISO,RoHSGS
Handelsmerk:TAKFLY
Verpakking:PP Bag+Carton
Standaard:ISO, ROHS, CE

Takfly Communications Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Wijfje lC-St aan de Vrouwelijke Optische Adapter van de Vezel voor Optisch Netwerk ODF

Prijs Unit: US $ 0.1-6.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:SADP-C-S-S-S-LC-FPC-SC-FPC
Type:Glasvezelconnectoren
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:Seifree

Wuhan Seifree Technology Co., Ltd.

[provincie: Hubei, China]

Contacteer de Leverancier

5 Schakelaar van het Netwerk van Ethernet van de Vezel van de Havens van de megabit de Industriële

MOQ: 1 Piece

Model No:EIB05-4E-1F
Communicatie Mode:Half-Duplex
Type:Ethernet Switch
Transmission Rate:1000Mbps
Poorten:≦ 8
Handelsmerk:Hengsion

FC/Sc de Duplex Hybride Adapters van de Vezel

Prijs Unit: US $ 1.4-1.7 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, EXW

Model No:fc/sc d
Transmissie Medium:Single-Mode
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Plein
Fabricageproces:Gegoten
Toepassing:Fiber Distribution Frame

ARK Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

LC/APC de Optische Adapter van de vezel met GLB van Stof Vier

Prijs Unit: US $ 1.3-1.5 / Piece
MOQ: 500 Pieces

Model No:HK-04012-A
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:LC
Aantal Cores:Multi-Core
Ferrule endface:APC
Vorm:Plein

80kw/100kVA de Diesel van Cummins Reeks van de Generator

MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF

Model No:C-C100
Koeling Methode:Waterkoeling
Beroerte:Four Stroke
Installatie Methode:Vast
Type:Self-Starten Diesel Generator
Output Type:AC Drie Fasen

FUJIAN XINMIN MOTOR CO., LTD.

[provincie: Fujian, China]

Contacteer de Leverancier

Hulp nodig?
Neem contact met ons.
Verwante Snel Categorieën
Ons elektronisch archief van leveranciers is a uitgebreide lijst van de belangrijkste leveranciers, producenten in de elektronische industrie. Importeer elektronische producten van onze gecontroleerde leveranciers van China met concurrerende prijzen. Ze zouden al van uw elektronische vereisten leveren: Een van de brede selectie van de keuze van producten, is Optische Adapter fabriek een van de nieuwe artikel. Ontwerp ingenieur of kopers kunnen verschillende producenten willen controleren, die veel verwante keuze aanbieden als voedingsadapter, optische apparatuur and ac adapter. We hopen elke koper op de hoogte te houden met deze snelste bewegende industrie en de laatste trends van de producten.
Snel Product Index