Home » Elektrotechniek & Elektronica's » Glasvezel Connectoren » optische adapter
Snel Product Index Snel Supplier Index
Pagina 52/242  
Totaal 7232 producten van ongeveer 258

optische adapter

fabrikanten en leveranciers
China Leverancier - Gouden Lid
Sorteer op: Relevantie
Tonen: 30 artikelen

St de Simplex Optische Adapter van de Vezel

Prijs Unit: US $ 1.7 / Piece
MOQ: 25 Pieces

Model No:ST
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:ST
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Plein

ARK Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Geleid 1 Snelle Ethernet 1 Schakelaar van het Netwerk Ethernet van de Vezel Industriële

MOQ: 1 Piece

Model No:MIB101
Communicatie Mode:Full-Duplex en Half-Duplex
Type:Ethernet Switch
Transmission Rate:10 / 100Mbps
Poorten:≦ 8
Handelsmerk:Hengsion

LC Dx Sm met de Optische Adapter van de Vezel van de Flens

Prijs Unit: US $ 0.2-0.45 / Piece
MOQ: 99 Pieces

Model No:LC DX SM with Flange Fiber Optic Adapter
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:LC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:APC
Vorm:Rechthoekige

Takfly Communications Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

LC/Upc-LC/Upc Single-Mode Simplex Optische Adapter van de Vezel

Prijs Unit: US $ 0.2 / Piece
MOQ: 100 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, EXW

Model No:LC/UPC Fiber Optic Adapter
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:CE,ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:GYD, OEM Welcome
Verpakking:Polybag and Lable

Ningbo Geyida Cable Technology Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

Klep van de Voet van de Aanhangwagen van de tank de Mechanische

Prijs Unit: US $ 100 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:C804BS-80
Certificaat:CCC,ISOCE
Handelsmerk:JIALONG
Verpakking:Foam and Carton
Standaard:3"
Oorsprong:Wenzhou, Zhejiang, China

Optische Adapter van de Vezel van Sc de Duplex Multimode Om3 Standaard

Prijs Unit: US $ 0.15-2.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:SC-DX-OM3
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:HNK or OEM
Verpakking:Plastic Container + Carton
Standaard:RoHS
Oorsprong:Shenzhen, China

Shenzhen HNK Optics Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

FTTX 24 de EindDoos van de Vezel

Prijs Unit: US $ 1.0-29.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, EXW

Model No:TB-24
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:CE,ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:Homk
Verpakking:Outer: Carton

Homk Telecom Tech Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

LC de duplex Optische Adapter van de Vezel

Prijs Unit: US $ 0.3-0.35 / Piece
MOQ: 100 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, EXW

Model No:DTL-ALU
Certificaat:ISO9001
Handelsmerk:Datolink
Verpakking:20 Pieces/Bag
Standaard:ISO9001: 2000&RoHS
Oorsprong:Shenzhen, China

De optische Optische Adapter van de Communicatie Sc-St APC DuplexVezel

Prijs Unit: US $ 1.0-1.5 / Piece
MOQ: 500 Pieces

Model No:HZ-01009-A
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:SC
Aantal Cores:Multi-Core
Ferrule endface:APC
Vorm:Plein

St de Duplex Optische Adapter van de Vezel

Prijs Unit: US $ 1.55-1.7 / Piece
MOQ: 25 Pieces

Model No:ST
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:ST
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Plein

ARK Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

8 Schakelaar van het Netwerk Ethernet van de haven de Snelle met de Haven van 2 Gigabit SFP

MOQ: 1 Piece

Model No:ENB10-8E-2G
Communicatie Mode:Half-Duplex
Type:Ethernet Switch
Handelsmerk:Hengsion
Verpakking:Master Carton
Standaard:160*115*43.5mm

24 Sc van kernen, Doos van de Beëindiging van de Vezel LC de Optische

Prijs Unit: US $ 20.0-25.0 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:24 Cores SC, LC, ST, FC Fiber Optic Termination Bo
Type:Optical Fiber verdeelkast
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:CE,ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:Takfly

Takfly Communications Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Verenig Frame van de Distributie van de Vezel het Optische

Prijs Unit: US $ 17.4-18.0 / Piece
MOQ: 50 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, EXW

Model No:GYD-P004
Certificering:RoHSCE
Handelsmerk:GYD, OEM Welcome
Verpakking:Box
Standaard:ISO9001, CE, ROHS
Oorsprong:Ningbo, China

Ningbo Geyida Cable Technology Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

LC Shutter Adapters voor Optical Fiber

Prijs Unit: US $ 0.3-0.5 / Piece
MOQ: 25 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF

Model No:lc
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:LC
Aantal Cores:Multi-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Rechthoekige

Shenzhen KOC Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Optische Adapter van de Vezel van Sc de Duplex Multimode Om3 Standaard Plastic

Prijs Unit: US $ 0.15-2.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:SC-DX-
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:HNK or OEM
Verpakking:Plastic Container + Carton
Standaard:RoHS
Oorsprong:Shenzhen, China

Shenzhen HNK Optics Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

FTTH 2 EindDoos van de Vezel van de Haven de Mini

Prijs Unit: US $ 0.3-1.2 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, EXW

Model No:TB-2
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:CE,ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:Homk
Verpakking:Outer: Carton

Homk Telecom Tech Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Lichte Vakje van het Beeld van het Frame van de Foto van de lijst leiden het Acryl met Acryl Licht ...

Prijs Unit: US $ 45 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, DAT, FAS, DDP, DAP, CIP, CPT, FCA, EXW

Model No:1150
Type:Ultra Slim Light Box
Gebruik:decoratieadvertentie-
Materiaal:acryl
IP-klasse:IP65
Vorm:rechthoek

Haokang Electric Sign Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Dtl-Asu de Adapter van Sc mm Om3

Prijs Unit: US $ 0.18-0.25 / Piece
MOQ: 100 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, EXW

Model No:DTL-ASU
Certificaat:ISO9001
Handelsmerk:Datolink
Verpakking:25 Pieces/Bag
Standaard:ISO9001: 2000&RoHS
Oorsprong:Shenzhen, China

ST/PC de Optische Adapter van de vezel om Single-Mode voor LAN van de Vezel

Prijs Unit: US $ 0.5-0.8 / Piece
MOQ: 500 Pieces

Model No:HK-03002-B
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:ST
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Circulaire

MPO/MTP Faber Optische Vermindering Loopback 25.3*16.2*5.9 (mm)

Prijs Unit: US $ 42.0-45.0 / Piece
MOQ: 5 Pieces

Model No:MPO male
Handelsmerk:ARK
Verpakking:1PCS/Bag, Stantard Carton Package
Standaard:25.3*16.2*5.9(mm)
Oorsprong:China
Gs-Code:85447000

ARK Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Diesel van de Reeks van de Generator van Cummins van Stamford de Open 60kw

Prijs Unit: US $ 4853.0-4954.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, EXW, CIF

Model No:Cummins
Koeling Methode:Waterkoeling
Beroerte:Four Stroke
Installatie Methode:Vast
Type:Basic Diesel Generator
Output Type:AC Drie Fasen

FUJIAN XINMIN MOTOR CO., LTD.

[provincie: Fujian, China]

Contacteer de Leverancier

8 de Schakelaar van het Netwerk van Ethernet en Poe van 2 Havens van Gigabit SFP

MOQ: 1 Piece

Model No:MIB12G-8EP-2G
Communicatie Mode:Full-Duplex en Half-Duplex
Type:Ethernet Switch
Transmission Rate:10 / 100Mbps
Poorten:≦ 8
Handelsmerk:Hengsion

24 Doos van de Vezel van de Adapter van Sc van de kern de Optische Eind - het Type van Lade

Prijs Unit: US $ 15.2-17.0 / Piece
MOQ: 50 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, EXW

Model No:GYD-Z007
Certificering:RoHSCE
Handelsmerk:GYD, OEM Welcome
Verpakking:Box
Standaard:ISO9001, CE, ROHS
Oorsprong:Ningbo, China

Ningbo Geyida Cable Technology Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

Takfly Al Type - 1 - 30dB de Vaste Optische Demper van de Vezel van Sc

Prijs Unit: US $ 0.26-2.76 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:SC
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:SC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:APC
Vorm:Rechthoekige

Takfly Communications Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

LC de duplexSchakelaar van de Optische Vezel

Prijs Unit: US $ 0.3-0.5 / Piece
MOQ: 25 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF

Model No:lc adapter
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:LC
Aantal Cores:Multi-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Rechthoekige

Shenzhen KOC Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Optische Adapter van de Vezel van Sc de Simplex Singlemode zonder Oor

Prijs Unit: US $ 0.15-2.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:SC-SX-NE
Certificaat:RoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:HNK or OEM
Verpakking:Plastic Container + Carton
Standaard:RoHS

Shenzhen HNK Optics Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

ABS van de Doos van de vezel Optische Terminational

Prijs Unit: US $ 1.0-39.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, EXW

Model No:TB-4
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:CE,ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:Homk
Verpakking:Outer: Carton

Homk Telecom Tech Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

LC/PC de duplex Optische Adapter van de Vezel met Wit Groot GLB van het Stof

Prijs Unit: US $ 1.3-1.5 / Piece
MOQ: 500 Pieces

Model No:HK-04012-B
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:LC
Aantal Cores:Multi-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Plein

LC de Optische Adapter van de mmVezel

Prijs Unit: US $ 0.3-0.9 / Piece
MOQ: 10 Pieces

Model No:LC MM Fiber Optical Adapter
Handelsmerk:Datolink
Verpakking:50 Pieces/Bag
Standaard:ISO9001: 2000&RoHS
Oorsprong:Shenzhen, China
Gs-Code:8536700000

8 haven met 2 SFP Industrieel Poe Ethernet Netwerk Swtich

MOQ: 1 Piece

Model No:MIB12G-8EPT-2G-E
Communicatie Mode:Full-Duplex en Half-Duplex
Type:Ethernet Switch
Transmission Rate:10 / 100Mbps
Poorten:≦ 8
Handelsmerk:Hengsion
Hulp nodig?
Neem contact met ons.
Verwante Snel Categorieën
Ons elektronisch archief van leveranciers is a uitgebreide lijst van de belangrijkste leveranciers, producenten in de elektronische industrie. Importeer elektronische producten van onze gecontroleerde leveranciers van China met concurrerende prijzen. Ze zouden al van uw elektronische vereisten leveren: Een van de brede selectie van de keuze van producten, is Optische Adapter fabriek een van de nieuwe artikel. Ontwerp ingenieur of kopers kunnen verschillende producenten willen controleren, die veel verwante keuze aanbieden als voedingsadapter, optische apparatuur and ac adapter. We hopen elke koper op de hoogte te houden met deze snelste bewegende industrie en de laatste trends van de producten.
Snel Product Index