Home » Elektrotechniek & Elektronica's » Glasvezel Connectoren » optische adapter
Snel Product Index Snel Supplier Index
Pagina 52/248  
Totaal 7423 producten van ongeveer 274

optische adapter

fabrikanten en leveranciers
China Leverancier - Gouden Lid
Sorteer op: Relevantie
Tonen: 30 artikelen

MTRJ Adapter, de Optische MTRJ Koppeling van de Vezel, Optische Adapter MTRJ

Prijs Unit: US $ 0.1 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIP, EXW

Model No:9203-880
Structuur:MT-RJ
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Plein
Fabricageproces:Gegoten

Shenzhen KOC Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

18 Ethernet 4 Schakelaar van het Netwerk Ethernet van de Haven van Gigabit Combo de Industriële

MOQ: 1 Piece

Model No:MIB28-18E-4G
Type:Ethernet Switch
Handelsmerk:Hengsion
Verpakking:Master Carton
Standaard:180.5*143*77mm
Oorsprong:China

LC/PC de simplex Optische Adapter van de Vezel voor Optische Vezel

Prijs Unit: US $ 0.13-0.35 / Piece
MOQ: 20 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, EXW

Type:Glasvezelconnectoren
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:ARK
Verpakking:Carton, Transparent Box or Custom Packaging;

ARK Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

FC-St/APC de Optische Adapter Hybird van de Vezel met het Lage Verlies van de Toevoeging

Prijs Unit: US $ 0.65-1.2 / Piece
MOQ: 1000 Pieces

Model No:HZ-01003-A
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:FC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:APC
Vorm:Plein

Adapter

Prijs Unit: US $ 0.3-0.9 / Piece
MOQ: 10 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, EXW

Model No:DT Adapter 01
Toepassing:Fiber Distribution Frame
Connector Type:SC-APC
Vorm:Plein
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:SC

MTRJ Simplex Sc Type or Flange Type Fiber Optic Adapter

Prijs Unit: US $ 0.15-2.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, EXW

Model No:MTRJ adaptor
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:HNK or OEM
Verpakking:Plastic Container + Carton
Standaard:RoHS
Oorsprong:Shenzhen, China

Shenzhen HNK Optics Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Mu mm 50/125 de Optische Adapter van de Vezel

Prijs Unit: US $ 0.35-0.4 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, FAS, EXW

Model No:MU adapter
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:MU
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Plein

Shenzhen TRT Fiber Tech. Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

F81 Draagvlak met F Connecter en Rj11 Draagvlak

MOQ: 1 Doos

Model No:LK0FP01019201
Poort:Single Port
Materiaal:ABS
Certificaat:CE,RoHS,ULISO: 9001
Aangepaste:Op maat
Conditie:Nieuw

Lulink Electronics Technology Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

24 Comité van het Flard van de Vezel van de haven het Lege voor LC Sm Dx

MOQ: 100 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB

Model No:WB-FFP-A
Toepassing:Kunst,Sensor,GeneeskundeSonde
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:SC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:> 1000 (N / 100mm)

18 Port+ 4 de Gigabit Beheerde Industriële Schakelaar van het Netwerk Ethernet

MOQ: 1 Piece

Model No:MIB28-14E-4F-4G
Type:Ethernet Switch
Handelsmerk:Hengsion
Verpakking:Master Carton
Standaard:180.5*143*77mm
Oorsprong:China

EindDoos van 8 Haven FTTX van de vezel de Optische/de Doos van de Splitser

Prijs Unit: US $ 18 / Piece
MOQ: 500 Pieces

Model No:FTKS-1806-08F
Type:Optical Fiber verdeelkast
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:CE,ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:DF

Takfly Communications Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Optische Vezel voor Optische Adapter van de Vezel van Sc Multimode Simplex

Prijs Unit: US $ 0.13-0.2 / Piece
MOQ: 100 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, EXW

Model No:SC
Structuur:SC
Aantal Cores:Single-Core
Vorm:Rechthoekige
Fabricageproces:Gegoten
Toepassing:Netwerk Apparatuur

Shenzhen KOC Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De met water gekoelde van Diesel van Cummins Markt Filippijnen van de Generator

MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, EXW

Model No:MD-C150
Handelsmerk:MINDU
Verpakking:Foam or Wooden Case
Standaard:CE, ISO9001, SONCAP
Oorsprong:Fujian, China
Gs-Code:85021100

FUJIAN XINMIN MOTOR CO., LTD.

[provincie: Fujian, China]

Contacteer de Leverancier

Multimode PC van de Adapter Hybird van de Vezel fC-Scmm Optische

Prijs Unit: US $ 1.0-1.5 / Piece
MOQ: 500 Pieces

Model No:HZ-01010-C
Transmissie Medium:Multimode
Structuur:FC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Plein

FC Simplex Duplex Metal or Plastic Fiber Optic Adapter

Prijs Unit: US $ 0.15-2.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, EXW

Model No:FC adapter
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:HNK or OEM
Verpakking:Plastic Container + Carton
Standaard:RoHS
Oorsprong:Shenzhen, China

Shenzhen HNK Optics Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De Optische Adapter van de Vezel van Sc-Upc mm

Prijs Unit: US $ 0.3-0.9 / Piece
MOQ: 10 Pieces

Model No:SC-UPC MM Fiber Optical Adapter
Handelsmerk:Datolink
Verpakking:50 Pieces/Bag
Standaard:ISO9001: 2000&RoHS
Oorsprong:Shenzhen, China
Gs-Code:8536700000

12port Doos van de Distributie van de Vezel van het lassen de Optische voor de Doos van de Eenheid ...

Prijs Unit: US $ 1.5 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB

Model No:12 port
Handelsmerk:TRT
Verpakking:in Carton
Standaard:CE, ROHS
Oorsprong:Guangdong, China
Productiecapaciteit:5000PCS/Week

Shenzhen TRT Fiber Tech. Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Beste Dubbele Haven 86 van de Prijs Draagvlak

MOQ: 1 Doos

Model No:LK0FP02011102
Materiaal:ABS
Certificaat:CE,RoHS,ULISO: 9001
Aangepaste:Op maat
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:LLK

Lulink Electronics Technology Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

MPO Connector Fiber Optic Cassette (24core)

Prijs Unit: US $ 100 / Piece
MOQ: 10 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, EXW

Model No:MPO Cassettle
Type:Optical Fiber verdeelkast
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:RoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:ARK

ARK Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Gigabit 2 de Havens Beheerde SFP Industriële Schakelaar van het Netwerk Ethernet

MOQ: 1 Piece

Model No:MIB101G
Type:Ethernet Switch
Poorten:≦ 8
Handelsmerk:Hengsion
Verpakking:Master Carton
Standaard:150*128.5*37mm

140kVA de open Elektrische Generator van de Macht van Cummins

MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF

Model No:MD-C140
Excitatie Mode:AC Rotating Exciter
Beroerte:Four Stroke
Type:Self-Starten Diesel Generator
Snelheid:Snelheid
Landgebruik Type Unit:Gewone

FUJIAN XINMIN MOTOR CO., LTD.

[provincie: Fujian, China]

Contacteer de Leverancier

Fc-LC APC de Optische Adapter van de Vezel met de Koker van het Zirconiumdioxyde of van het Brons

Prijs Unit: US $ 11.0-15.0 / Piece
MOQ: 10 Pieces

Model No:HZ-01013-A
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:FC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:APC
Vorm:Plein

Optische Adapter van de Vezel van Sc mm de Beige

Prijs Unit: US $ 0.3-0.9 / Piece
MOQ: 10 Pieces

Model No:SC MM beige Fiber Optical Adapter
Handelsmerk:Datolink
Verpakking:50 Pieces/Bag
Standaard:ISO9001: 2000&RoHS
Oorsprong:Shenzhen, China
Gs-Code:8536700000

ABS die Doos van de Distributie van de Vezel van 4 Haven de Optische huisvesten

MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, FAS, EXW

Model No:4 port
Type:Optical Fiber verdeelkast
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:CE,ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:TRT

Shenzhen TRT Fiber Tech. Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Beste Prijs 86 het Draagvlak van de Stijl

MOQ: 1 Doos

Model No:LK0FP02011104
Materiaal:ABS
Certificaat:CE,RoHS,ULISO: 9001
Aangepaste:Op maat
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:LLK

Lulink Electronics Technology Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Lichte Vakje van het Beeld van het Frame van de Foto van de lijst leiden het Acryl met Acryl Licht ...

Prijs Unit: US $ 45 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, DAT, FAS, DDP, DAP, CIP, CPT, FCA, EXW

Model No:1150
Type:Ultra Slim Light Box
Gebruik:decoratieadvertentie-
Materiaal:acryl
IP-klasse:IP65
Vorm:rechthoek

Haokang Electric Sign Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

FC aan DuplexAdapter van de Wijze van de Vezel van het Metaal LC de Optische Enige

Prijs Unit: US $ 0.1-2.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:SADP-A-S-D-F-FC-FPC-SC-FPC
Type:Glasvezelconnectoren
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:Seifree

Wuhan Seifree Technology Co., Ltd.

[provincie: Hubei, China]

Contacteer de Leverancier

Sc/Female-LC/Male de Optische Adapter van de Vezel van mm Hybird

Prijs Unit: US $ 0.25 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, DAT, FAS, DDP, DAP, CIP, CPT, FCA, EXW

Model No:Fiber Optic Adapter
Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Toegestaan ​​zijdelingse druk:> 1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:> 10000N
Kern:Single Core

Takfly Communications Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De beheerde Schakelaar van het Netwerk Ethernet van 2 Havens Gigabit Industriële

MOQ: 1 Piece

Model No:MIB101GF
Type:Ethernet Switch
Poorten:≦ 8
Handelsmerk:Hengsion
Verpakking:Master Carton
Standaard:150*128.5*37mm

60kVA Deutz Diesel Genset voor Sale

MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF

Model No:MD-D60
Koeling Methode:Waterkoeling
Beroerte:Four Stroke
Installatie Methode:Vast
Type:Self-Starten Diesel Generator
Output Type:AC Drie Fasen

FUJIAN XINMIN MOTOR CO., LTD.

[provincie: Fujian, China]

Contacteer de Leverancier

Hulp nodig?
Neem contact met ons.
Verwante Snel Categorieën
Ons elektronisch archief van leveranciers is a uitgebreide lijst van de belangrijkste leveranciers, producenten in de elektronische industrie. Importeer elektronische producten van onze gecontroleerde leveranciers van China met concurrerende prijzen. Ze zouden al van uw elektronische vereisten leveren: Een van de brede selectie van de keuze van producten, is Optische Adapter fabriek een van de nieuwe artikel. Ontwerp ingenieur of kopers kunnen verschillende producenten willen controleren, die veel verwante keuze aanbieden als voedingsadapter, optische apparatuur and ac adapter. We hopen elke koper op de hoogte te houden met deze snelste bewegende industrie en de laatste trends van de producten.
Snel Product Index