Home » Elektrotechniek & Elektronica's » Glasvezel Connectoren » optische adapter
Snel Product Index Snel Supplier Index
Pagina 53/244  
Totaal 7296 producten van ongeveer 235

optische adapter

fabrikanten en leveranciers
China Leverancier - Gouden Lid
Sorteer op: Relevantie
Tonen: 30 artikelen

0.2dB St de Enige Optische Adapter van de Vezel van de Wijze Simplex Duplex

Prijs Unit: US $ 1.0-1.02 / Piece
MOQ: 100 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, EXW, CIF, DAT, FAS, DDP, DAP, CIP, CPT, FCA

Model No:FC/SC/LC/ST/MU/MTRJ/E2000
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:ST
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Rechthoekige
Fabricageproces:Injection Molding

Takfly Communications Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

MPO/MTP Faber Optische Vermindering Loopback 25.3*16.2*5.9 (mm)

Prijs Unit: US $ 42.0-45.0 / Piece
MOQ: 5 Pieces

Model No:MPO male
Handelsmerk:ARK
Verpakking:1PCS/Bag, Stantard Carton Package
Standaard:25.3*16.2*5.9(mm)
Oorsprong:China
Gs-Code:85447000

ARK Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De Waterdichte Schakelaar van Optik van de vezel voor CATV

Prijs Unit: US $ 0.85-1.1 / Piece
MOQ: 10 Pieces

Model No:water ressistant Connector
Vorm:Plein
Fabricageproces:Gegoten
Merk:OEM
Handelsmerk:KOC
Verpakking:Carton

Shenzhen KOC Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De openlucht Optische EindDoos van de Vezel

Prijs Unit: US $ 14.4-15.0 / Piece
MOQ: 50 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, EXW

Model No:GYZ-Z016
Certificering:RoHS,ISOCE
Handelsmerk:GYD, OEM Welcome
Verpakking:Box
Standaard:ISO9001, CE, ROHS
Oorsprong:Ningbo, China

Ningbo Geyida Cable Technology Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

De optische Optische Microscoop van de Vezel van de Microscoop van de Vezel Handbediende

Prijs Unit: US $ 500.0-1300.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB

Model No:HK-JJ
Certificaat:CE,ISO,RoHSGS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:HOMK
Verpakking:Standard Carton with PE Foam Inside
Standaard:CE, ISO, RoHS, GS

Homk Telecom Tech Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Optische Adapter van de Vezel van Sc de Simplex Multimode Standaard

Prijs Unit: US $ 0.15-2.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:SC-SX-MM
Certificaat:RoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:HNK or OEM
Verpakking:Plastic Container + Carton
Standaard:RoHS

Shenzhen HNK Optics Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

8 de Schakelaar van het Netwerk van Ethernet en Poe van 2 Havens van Gigabit SFP

MOQ: 1 Piece

Model No:MIB12G-8EP-2G
Communicatie Mode:Full-Duplex en Half-Duplex
Type:Ethernet Switch
Transmission Rate:10 / 100Mbps
Poorten:≦ 8
Handelsmerk:Hengsion

Sc/APC Adapter voor Comité van het Flard van de Vezel het Optische

Prijs Unit: US $ 0.15-0.18 / Piece
MOQ: 100 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, EXW

Model No:DTL-ASA
Certificaat:ISO9001
Handelsmerk:Datolink
Verpakking:25 Pieces/Bag
Standaard:ISO9001: 2000&RoHS
Oorsprong:Shenzhen, China

Het rek zet Mux/Dedux 8+1 de Vezel Optische CWDM van Kanalen op

Prijs Unit: US $ 510.0-560.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, EXW, CIF, DAT, FAS, DDP, DAP, CIP, CPT, FCA

Model No:CWDM
Type:Fiber Optic Multiplexer
Certificaat:CE,ISO,RoHSGS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:TAKFLY/OEM/DF
Verpakking:Carton

Takfly Communications Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Doos van de Distributie van 4 Kern ODF van de vezel de Optische

Prijs Unit: US $ 30 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB

Model No:DB-48
Type:Optical Fiber verdeelkast
Bedrading Devices:Geïntegreerde Bedrading
Certificaat:CE,RoHSGS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:HOMK

Homk Telecom Tech Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Optische Adapter van de Vezel van Sc de Simplex Multimode Standaard Plastic

Prijs Unit: US $ 0.15-2.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:SC-SX-MM
Certificaat:RoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:HNK or OEM
Verpakking:Plastic Container + Carton
Standaard:RoHS

Shenzhen HNK Optics Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Unmanaged 2 de Schakelaar van het Netwerk van Ethernet van de Toegang van de Haven 1gbps

MOQ: 10 Pieces

Model No:ENR102
Communicatie Mode:Full-Duplex en Half-Duplex
Type:Ethernet Switch
Transmission Rate:1000Mbps
Poorten:≦ 8
Handelsmerk:Hengsion

Het Optische Meetapparaat OTDR van de Vezel van de palm (OT3302B)

Prijs Unit: US $ 1000.0-1300.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIP, EXW

Model No:OT3302B
Certificaat:CEISO
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:SKYCOM
Verpakking:CTN/ Hard Carrying Case
Standaard:CE, SGS, ISO9001,

LC de duplex Optische Adapter van de Vezel

Prijs Unit: US $ 0.3-0.35 / Piece
MOQ: 100 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, EXW

Model No:DTL-ALU
Certificaat:ISO9001
Handelsmerk:Datolink
Verpakking:20 Pieces/Bag
Standaard:ISO9001: 2000&RoHS
Oorsprong:Shenzhen, China

Hoge Kanalen 16 de Vezel Optische CWDM van CH Mux/Demux

Prijs Unit: US $ 510.0-550.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, EXW, CIF, DAT, FAS, DDP, DAP, CIP, CPT, FCA

Model No:CWDM
Type:Fiber Optic Multiplexer
Certificaat:CE,ISO,RoHSGS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:Takfly
Verpakking:Carton

Takfly Communications Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

ODF Fiber Distribution Frame Gpx- (05) a

Prijs Unit: US $ 1.0-300.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB

Model No:GPX-(05)A
Certificaat:CE,ISO,RoHSGS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:HOMK
Verpakking:Standard Carton with PE Foam Inside
Standaard:CE, ISO, RoHS, GS

Homk Telecom Tech Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Optische Adapter van de Vezel van Sc de Duplex Singlemode Standaard

Prijs Unit: US $ 0.15-2.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:SC-DX-SM
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:HNK or OEM
Verpakking:Plastic Container + Carton
Standaard:RoHS
Oorsprong:Shenzhen, China

Shenzhen HNK Optics Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De Optische Adapter van de Vezel Sc-St Sm

Prijs Unit: US $ 0.3-0.9 / Piece
MOQ: 10 Pieces

Model No:SC-ST Fiber Optical Adapter
Handelsmerk:Datolink
Verpakking:50 Pieces/Bag
Standaard:ISO9001: 2000&RoHS
Oorsprong:Shenzhen, China
Gs-Code:8536700000

8 Schakelaar van het Netwerk Ethernet van de haven de Snelle met de Haven van 2 Gigabit SFP

MOQ: 1 Piece

Model No:ENB10-8E-2G
Communicatie Mode:Half-Duplex
Type:Ethernet Switch
Handelsmerk:Hengsion
Verpakking:Master Carton
Standaard:160*115*43.5mm

18 kanalen CWDM Mux Demux voor het Centrum van Gegevens

Prijs Unit: US $ 1216.0-1250.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, EXW, CIF, DAT, FAS, DDP, DAP, CIP, CPT, FCA

Model No:TK-CWDM-18CH
Certificaat:CE,ISO,RoHSGS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:Takfly
Verpakking:Carton
Standaard:ISO, ROHS, CE

Takfly Communications Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De gevariërde Naakte Optische Adapter van de Vezel FTTH

Prijs Unit: US $ 3 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:Bare Fiber Optical Adapter
Transmissie Medium:Multimode
Aantal Cores:Multi-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Plein
Fabricageproces:Lassen

Shenzhen KOC Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

24 EindDoos van de Vezel van de kern de Aan de muur bevestigde

Prijs Unit: US $ 2.5-39.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, EXW

Model No:TB-24
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:CE,ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:Homk
Verpakking:Outer: Carton

Homk Telecom Tech Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

APC van Sc de Duplex Singlemode Standaard Optische Adapter van de Vezel

Prijs Unit: US $ 0.15-2.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:SC-DX-APC
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:HNK or OEM
Verpakking:Plastic Container + Carton
Standaard:RoHS
Oorsprong:Shenzhen, China

Shenzhen HNK Optics Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

LC de Optische Adapter van de mmVezel

Prijs Unit: US $ 0.3-0.9 / Piece
MOQ: 10 Pieces

Model No:LC MM Fiber Optical Adapter
Handelsmerk:Datolink
Verpakking:50 Pieces/Bag
Standaard:ISO9001: 2000&RoHS
Oorsprong:Shenzhen, China
Gs-Code:8536700000

3 Schakelaar van de vezel en de Industriële Beheerde van het Netwerk Ethernet van 2 Gigabit SFP

MOQ: 1 Piece

Model No:MIB10-5E-3F-2G
Communicatie Mode:Full-Duplex en Half-Duplex
Type:Ethernet Switch
Transmission Rate:10 / 100Mbps
Poorten:≦ 8
Handelsmerk:Hengsion

Het Rek van Mux/Demux 8+1CH zet Vezel Optische CWDM op

Prijs Unit: US $ 520.0-560.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, EXW, CIF, DAT, FAS, DDP, DAP, CIP, CPT, FCA

Model No:8+1CH Rack Mount Fiber Optic CWDM
Type:Fiber Optic Multiplexer
Certificaat:CE,ISO,RoHSGS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:TAKFLY/OEM/DF
Verpakking:Carton

Takfly Communications Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

FTTX 8 Optische Vezel van de Doos van de Kern Sc/FC/St/LC de Eind

Prijs Unit: US $ 3.0-39.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, EXW

Model No:TB-8
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:CE,ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:Homk
Verpakking:Outer: Carton

Homk Telecom Tech Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

LC/Sc de Duplex Hybride Singlemode Optische Adapter van de Vezel

Prijs Unit: US $ 20.0-30.0 / Piece
MOQ: 5 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, EXW

Model No:LC/SC
Transmissie Medium:Single-Mode
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Plein
Fabricageproces:Gegoten
Toepassing:Fiber Distribution Frame

ARK Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

APC van Sc de Duplex Singlemode Standaard Plastic Optische Adapter van de Vezel

Prijs Unit: US $ 0.15-2.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:SC-DX-APC
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:HNK or OEM
Verpakking:Plastic Container + Carton
Standaard:RoHS
Oorsprong:Shenzhen, China

Shenzhen HNK Optics Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De beige Optische Adapter van de Vezel van LC mm Duplex

Prijs Unit: US $ 0.56 / Piece
MOQ: 10 Pieces

Model No:Beige LC MM duplex Fiber Optical Adapter
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:LC
Aantal Cores:Multi-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Plein
Hulp nodig?
Neem contact met ons.
Verwante Snel Categorieën
Ons elektronisch archief van leveranciers is a uitgebreide lijst van de belangrijkste leveranciers, producenten in de elektronische industrie. Importeer elektronische producten van onze gecontroleerde leveranciers van China met concurrerende prijzen. Ze zouden al van uw elektronische vereisten leveren: Een van de brede selectie van de keuze van producten, is Optische Adapter fabriek een van de nieuwe artikel. Ontwerp ingenieur of kopers kunnen verschillende producenten willen controleren, die veel verwante keuze aanbieden als voedingsadapter, optische apparatuur and ac adapter. We hopen elke koper op de hoogte te houden met deze snelste bewegende industrie en de laatste trends van de producten.
Snel Product Index