Home » Elektrotechniek & Elektronica's » Glasvezel Connectoren » optische adapter
Snel Product Index Snel Supplier Index
Pagina 59/248  
Totaal 7426 producten van ongeveer 275

optische adapter

fabrikanten en leveranciers
China Leverancier - Gouden Lid
Sorteer op: Relevantie
Tonen: 30 artikelen

De gevariërde Naakte Optische Adapter van de Vezel FTTH

Prijs Unit: US $ 3 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:Bare Fiber Optical Adapter
Transmissie Medium:Multimode
Aantal Cores:Multi-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Plein
Fabricageproces:Lassen

Shenzhen KOC Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

ODF Fiber Distribution Frame Gpx- (05) a

Prijs Unit: US $ 1.0-300.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB

Model No:GPX-(05)A
Certificaat:CE,ISO,RoHSGS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:HOMK
Verpakking:Standard Carton with PE Foam Inside
Standaard:CE, ISO, RoHS, GS

Homk Telecom Tech Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

LC de Optische Adapter van de mmVezel

Prijs Unit: US $ 0.3-0.9 / Piece
MOQ: 10 Pieces

Model No:LC MM Fiber Optical Adapter
Handelsmerk:Datolink
Verpakking:50 Pieces/Bag
Standaard:ISO9001: 2000&RoHS
Oorsprong:Shenzhen, China
Gs-Code:8536700000

Beste Prijs 120 Draagvlak 2 van de Stijl Haven voor Verkoop

MOQ: 1 Doos

Model No:LK0FP07011201
Materiaal:ABS
Certificaat:CE,RoHS,ULISO: 9001
Aangepaste:Op maat
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:LLK

Lulink Electronics Technology Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

LC Optische Adapter van de Vezel van de vierling Multimode Standaard

Prijs Unit: US $ 0.15-2.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:LC-QD
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:HNK or OEM
Verpakking:Plastic Container + Carton
Standaard:RoHS
Oorsprong:Shenzhen, China

Shenzhen HNK Optics Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Optische de distributiedoos van de vezel

Prijs Unit: US $ 0.1-1.0 / Piece
MOQ: 1000 Pieces

Model No:KD-ODF8006A/B/C/D/E/F
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:CERoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:Kingda or OEM
Verpakking:Box

Ningbo Kingda Electronics Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

Vezel-Opticalal de Communicatie Sc-DIN/Sm/PC Optische Adapter van de Vezel

Prijs Unit: US $ 3.0-3.5 / Piece
MOQ: 500 Pieces

Model No:HZ-01015-B
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:SC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Plein

FC de Adapter van de Schakelaar van de vezeloptische Kabel

Prijs Unit: US $ 0.194-0.223 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:SADP-A-S-S-F-FC-FPC-FC-FPC
Type:Glasvezelconnectoren
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:Seifree

Wuhan Seifree Technology Co., Ltd.

[provincie: Hubei, China]

Contacteer de Leverancier

3 Schakelaar van de vezel en de Industriële Beheerde van het Netwerk Ethernet van 2 Gigabit SFP

MOQ: 1 Piece

Model No:MIB10-5E-3F-2G
Communicatie Mode:Full-Duplex en Half-Duplex
Type:Ethernet Switch
Transmission Rate:10 / 100Mbps
Poorten:≦ 8
Handelsmerk:Hengsion

FTTH 16 Doos van de Beëindiging van de Vezel van de Doos van de Optische Vezel van Havens de Eind ...

Prijs Unit: US $ 20.0-48.0 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:For DFG-16A Fiber Optic Distribution Box
Type:Optical Fiber verdeelkast
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:CE,ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:N/A

Takfly Communications Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

LC/Sc de Duplex Hybride Singlemode Optische Adapter van de Vezel

Prijs Unit: US $ 20.0-30.0 / Piece
MOQ: 5 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, EXW

Model No:LC/SC
Transmissie Medium:Single-Mode
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Plein
Fabricageproces:Gegoten
Toepassing:Fiber Distribution Frame

ARK Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

24 EindDoos van de Vezel van de kern de Aan de muur bevestigde

Prijs Unit: US $ 2.5-39.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, EXW

Model No:TB-24
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:CE,ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:Homk
Verpakking:Outer: Carton

Homk Telecom Tech Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Aqua LC mm Dx zonder de Optische Adapter van de Vezel van de Flens

Prijs Unit: US $ 0.56 / Piece
MOQ: 10 Pieces

Model No:Aqua LC MM DX without flange
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:LC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Plein

Het Duitse Draagvlak van de Integratie Shieled van de Stijl Cat5e voor Verkoop

MOQ: 1 Doos

Model No:LK50T020103
Materiaal:ABS
Certificaat:CE,RoHS,ULISO: 9001
Aangepaste:Op maat
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:LLK

Lulink Electronics Technology Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

LC Optische Adapter van de Vezel van de vierling Multimode Standaard Plastic

Prijs Unit: US $ 0.15-2.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:LC-QD
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:HNK or OEM
Verpakking:Plastic Container + Carton
Standaard:RoHS
Oorsprong:Shenzhen, China

Shenzhen HNK Optics Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De vezel optische adapter van Loopback

Prijs Unit: US $ 0.1-1.0 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:LD-FOAD6122
Gebruik:Schakelen
Certificaat:RoHSUL
Type:OEM
Handelsmerk:Kingda or OEM
Verpakking:Standard Carton Packing or Customer Required

Ningbo Kingda Electronics Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

Sc-DIN/mm de Optische Adapter van de Vezel voor het Optische Comité van de Vezel

Prijs Unit: US $ 3.0-3.5 / Piece
MOQ: 500 Pieces

Model No:HZ-01015-C
Transmissie Medium:Multimode
Structuur:SC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Plein

LC Upc Vezel Optisch aan RCA de Adapter van de Metalen kap van de Adapter FPC

Prijs Unit: US $ 0.45-1.0 / Piece
MOQ: 10 Pieces

Model No:SADP-A-S-Q-S-LC-FPC-LC-FPC
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:LC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Circulaire

Wuhan Seifree Technology Co., Ltd.

[provincie: Hubei, China]

Contacteer de Leverancier

8 de Schakelaar van het Netwerk van Ethernet en Poe van 2 Havens van Gigabit SFP

MOQ: 1 Piece

Model No:MIB12G-8EP-2G
Communicatie Mode:Full-Duplex en Half-Duplex
Type:Ethernet Switch
Transmission Rate:10 / 100Mbps
Poorten:≦ 8
Handelsmerk:Hengsion

FTTX 8 Optische Vezel van de Doos van de Kern Sc/FC/St/LC de Eind

Prijs Unit: US $ 3.0-39.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, EXW

Model No:TB-8
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:CE,ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:Homk
Verpakking:Outer: Carton

Homk Telecom Tech Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De beige Optische Adapter van de Vezel van LC mm Duplex

Prijs Unit: US $ 0.56 / Piece
MOQ: 10 Pieces

Model No:Beige LC MM duplex Fiber Optical Adapter
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:LC
Aantal Cores:Multi-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Plein

Het beste Draagvlak van de Integratie van Shieled van de Stijl van de Prijs Duitse CAT6

MOQ: 1 Doos

Model No:LK60T020103
Materiaal:ABS
Certificaat:CE,RoHS,ULISO: 9001
Aangepaste:Op maat
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:LLK

Lulink Electronics Technology Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

FC duplex SimplexMetaal of de Plastic Optische Adapter van de Vezel

Prijs Unit: US $ 0.15-2.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:FC adapter
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:HNK or OEM
Verpakking:Plastic Container + Carton
Standaard:RoHS
Oorsprong:Shenzhen, China

Shenzhen HNK Optics Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Sc-FC/Sm/APC de Plastic Optische Adapter van de Vezel voor de Optische Sluiting van de Vezel

Prijs Unit: US $ 0.45-0.85 / Piece
MOQ: 500 Pieces

Model No:HZ-01023-A
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:SC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:APC
Vorm:Plein

De Duplex Male-Female Hybride Optische Adapter van de Vezel Sc-St

Prijs Unit: US $ 0.32-0.35 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, FAS, EXW

Model No:SC-ST duplex adapter
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:CEISO
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:TRT
Verpakking:in PP Bag Then in Carton

Shenzhen TRT Fiber Tech. Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

16 Doos van de Beëindiging van de Doos van de Distributie van de Doos van de Vezel van de kern de ...

Prijs Unit: US $ 1.0-100.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:Fiber Optic Splitter Box
Type:Optical Fiber verdeelkast
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:CE,ISO,RoHSGS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:DF

Takfly Communications Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

8 haven met 2 SFP Industrieel Poe Ethernet Netwerk Swtich

MOQ: 1 Piece

Model No:MIB12G-8EPT-2G-E
Communicatie Mode:Full-Duplex en Half-Duplex
Type:Ethernet Switch
Transmission Rate:10 / 100Mbps
Poorten:≦ 8
Handelsmerk:Hengsion

De Optische Adapter van de vezel met Blind

Prijs Unit: US $ 0.8-1.0 / Piece
MOQ: 100 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB

Model No:SC/PC SC/APC
Handelsmerk:KOC
Verpakking:Plastic Box and Carton
Standaard:SGS
Oorsprong:Shenzhen
Gs-Code:85177090

Shenzhen KOC Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Blok van de Controle van de Tanker van de weg het Pneumatische

MOQ: 1 Piece

Model No:LQK03
Certificaat:ISO,CEPEI
Handelsmerk:JIALONG
Verpakking:Foam and Carton
Standaard:2/3/4/5/6/7 compartment
Oorsprong:Wenzhou, Zhejiang, China

2 Doos van de Vezel van de haven de Openlucht Optische Eind

Prijs Unit: US $ 1.0-20.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, EXW

Model No:TB-2
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:CE,ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:Homk
Verpakking:Outer: Carton

Homk Telecom Tech Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Hulp nodig?
Neem contact met ons.
Verwante Snel Categorieën
Ons elektronisch archief van leveranciers is a uitgebreide lijst van de belangrijkste leveranciers, producenten in de elektronische industrie. Importeer elektronische producten van onze gecontroleerde leveranciers van China met concurrerende prijzen. Ze zouden al van uw elektronische vereisten leveren: Een van de brede selectie van de keuze van producten, is Optische Adapter fabriek een van de nieuwe artikel. Ontwerp ingenieur of kopers kunnen verschillende producenten willen controleren, die veel verwante keuze aanbieden als voedingsadapter, optische apparatuur and ac adapter. We hopen elke koper op de hoogte te houden met deze snelste bewegende industrie en de laatste trends van de producten.
Snel Product Index