Home » Elektrotechniek & Elektronica's » Glasvezel Connectoren » optische adapter
Snel Product Index Snel Supplier Index
Pagina 7/238  
Totaal 7139 producten van ongeveer 310

optische adapter

fabrikanten en leveranciers
China Leverancier - Gouden Lid
Sorteer op: Relevantie
Tonen: 30 artikelen

FC aan Sc Optic Fiber Adaptor voor CATV

Prijs Unit: US $ 0.25-0.5 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB

Model No:SADP-C-S-S-S-FC-FPC-SC-FPC
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:FC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Rechthoekige

Wuhan Seifree Technology Co., Ltd.

[provincie: Hubei, China]

Contacteer de Leverancier

Sc/APC de Optische Adapter van de Vezel

Certificaat:ISO9001
Verpakking:25 PCS Simplex Sc Adapter Per Compact Plastic Box
Oorsprong:Suzhou, China
Productiecapaciteit:10000/Day

Suzhou Quanou Photoelectric Technology Co., Ltd.

[provincie: Jiangsu, China]

Multimode Duplex Optische Adapter van de Vezel van Sc

Prijs Unit: US $ 1 / Piece
MOQ: 5 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, DDP, EXW

Model No:SC
Handelsmerk:DYS or OEM
Verpakking:Individual Box or According to Customer's Request
Standaard:RoHS, ISO9001
Oorsprong:Guangdong, China (Mainland)
Productiecapaciteit:50000/Week

SimplexAdapter van Sc van de Adapter van de vezel de Optische

Algemene Beschrijving: Worden de optische adapters van de vezel gebruikt om zich bij twee kabels together.they aan te sluiten van het vezelflard zijn beschikbaar voor gebruik met of enige wijze of ...

Ningbo Jinze Telecommunication Equipment Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

LC / APC Fiber Optic Adapter-Optical Fiber LC Duplex adapter

Type:Glasvezelconnectoren
Bedrading Devices:ODF
Handelsmerk:Sinnso
Verpakking:Carton
Standaard:500pcs/carton
Oorsprong:Hangzhou

Hangzhou Lin'an Xinsu Communication Technology Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

LC de enige Optische Adapter van de Vezel van de Wijze

Model No:BC-OPTICS
Certificaat:ISO
Conditie:Nieuw

Shenzhen Bc-Optics Co., Ltd

[provincie: Guangdong, China]

St Sm mm de Optische Adapter van de Vezel

Prijs Unit: US $ 1 / Piece
MOQ: 100 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, EXW

Model No:ST
Structuur:ST
Vorm:Plein
Toepassing:Netwerk Apparatuur
Handelsmerk:koc
Verpakking:Carton, Plastic Bag or Custom Packaging

Shenzhen KOC Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De Optische Adapter van de vezel (Sc-Sc)

Model No:SC-SC
Handelsmerk:RNG
Verpakking:packed in plastic pallets, cartons
Standaard:ISO9001, ROHS
Oorsprong:Tianjin, China
Gs-Code:90011000

Tianjin RNG Communication Technology Co, Ltd

[provincie: Tianjin, China]

De optische Adapter van Sc van de Wijze van de Vezel Enige

Merk:OEM
Toepassing:Fiber Distribution Frame
Connector Type:SC-PC
Vorm:Plein
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:SC

Ningbo Ivty Optoelectronic Technology Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

St van de optische Vezel de SimplexAdapter van de Vezel van de Adapter

Prijs Unit: US $ 0.34-0.4 / Piece
MOQ: 100 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, FCA, EXW

Model No:DTL-ATU
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:FC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Plein

De Optische Adapter van de vezel

Handelsmerk:KNC
Standaard:TUV, ISO9001: 2000, TLC
Oorsprong:China
Productiecapaciteit:150.000/month

KN Communication Limited

[provincie: Guangdong, China]

De Optische Adapter van de vezel

Toepassing:Fiber Distribution Frame
Connector Type:ST
Vorm:Plein
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:FC
Ferrule endface:APC

Nanjing Huamai Technology Co., Ltd

[provincie: Jiangsu, China]

Tac van Erains Optica 8 Laser van de PUNT van Adapters de Rode droeg Gezicht voor. 177 aan. 50 de ...

Prijs Unit: US $ 11.35-14.5 / Piece
MOQ: 50 Pieces

Model No:ES-LS-BS-05XDR
Toepassing:voor Entertainment,voor de jachtvoor Game
Aangepaste:Niet-aangepaste
Conditie:NIEUW
Handelsmerk:OEM
Verpakking:Instruction Sheet, Laser Bore Sight

Yiwu Erains E-Commerce Enterprise

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

herkenningsteken Tw3306e van het Verkeer van de Vezel van 8001700nm het Optische met Verschillende ...

MOQ: 1 Piece

Model No:TW3306E
Certificaat:CEISO
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:Techwin
Verpakking:Carton Box
Standaard:CE; ISO

Sc Duplex Multimode Om3 Aqua van de Adapter van de vezel Optisch

Prijs Unit: US $ 0.2-0.4 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:AD0220000Q
Bedrading Devices:Geïntegreerde Bedrading
Certificaat:ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:HOLIGHT
Verpakking:20PCS/Plastic Box

HOLIGHT Fiber Optic Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De Adapter van de Optische Vezel van Dlt (dlt160a-g)

MOQ: 1000 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, FCA, EXW

Model No:DLT160A-G
Certificaat:RoHS
Handelsmerk:HOY
Verpakking:Skin
Standaard:ROHS
Oorsprong:Shenzhen, China

ShenZhen Homyet Parts Electronic Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Optische Geschakeld/Omgezette Vezel Adapter (st-LC)

Prijs Unit: US $ 0.25-0.5 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB

Model No:SADP-C-S-D-F-ST-MPC-LC-MPC
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:ST
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Circulaire

Wuhan Seifree Technology Co., Ltd.

[provincie: Hubei, China]

Contacteer de Leverancier

Sc/APC de Optische SimplexAdapter van de Vezel

Prijs Unit: US $ 1 / Piece
MOQ: 5 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, DDP, EXW

Model No:SC/APC
Handelsmerk:DYS or OEM
Verpakking:Individual Box or According to Customer's Request
Standaard:RoHS, ISO9001
Oorsprong:Guangdong, China (Mainland)
Productiecapaciteit:50000/Week

Multimode Simplex Optische Adapter van de Vezel SMA

Prijs Unit: US $ 3 / Piece
MOQ: 100 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, EXW

Model No:SMA
Transmissie Medium:Multimode
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Plein
Fabricageproces:Lassen

Shenzhen KOC Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Het hybride Wijfje van Sc van de Adapter aan Mannelijk Simplex FC

Prijs Unit: US $ 5.0-10.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:AD1910000X
Bedrading Devices:Geïntegreerde Bedrading
Certificaat:ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:HOLIGHT
Verpakking:1PC/Bag

HOLIGHT Fiber Optic Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De duplex Optische Schakelaar/de Adapter van de Vezel LC (CATV FTTX)

Prijs Unit: US $ 0.25-0.45 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB

Model No:SADP-A-S-D-F-LC-MPC-LC-MPC
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:LC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Rechthoekige

Wuhan Seifree Technology Co., Ltd.

[provincie: Hubei, China]

Contacteer de Leverancier

Optische Adapter van de Vezel van de Wijze van Sc Upc de Enige

Certificaat:ISO9001
Verpakking:25 PCS Simplex Sc Adapter Per Compact Plastic Box
Oorsprong:Suzhou, China
Productiecapaciteit:10000/Day

Suzhou Quanou Photoelectric Technology Co., Ltd.

[provincie: Jiangsu, China]

LC de duplex Standaard Optische Adapter van de Vezel

Prijs Unit: US $ 1 / Piece
MOQ: 5 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, DDP, EXW

Model No:LC
Handelsmerk:DYS or OEM
Verpakking:Individual Box or According to Customer's Request
Standaard:RoHS, ISO9001
Oorsprong:Guangdong, China (Mainland)
Productiecapaciteit:50000/Week

De Duplex Optische Adapter van de Vezel MTRJ

Prijs Unit: US $ 1.35-1.5 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIP, EXW

Model No:MTRJ
Structuur:MT-RJ
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Plein
Fabricageproces:Gegoten

Shenzhen KOC Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De Optische Adapter van de vezel

Model No:BC-OPTICS
Certificaat:ISO
Conditie:Nieuw

Shenzhen Bc-Optics Co., Ltd

[provincie: Guangdong, China]

FC de dubbele Adapter van de Vezel van het Type van D

Prijs Unit: US $ 0.2-0.35 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, EXW

Model No:FC-BIG D Adapter
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:ARK
Verpakking:Carton, Transparent Box or Custom Packaging;

ARK Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Het Mannetje van Sc aan het Vrouwelijke Simplex van de Adapter van de Vezel FC Optische

Prijs Unit: US $ 5.0-10.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:AD1900000X
Bedrading Devices:Geïntegreerde Bedrading
Certificaat:ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:HOLIGHT
Verpakking:1PC/Bag

HOLIGHT Fiber Optic Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De multi Lu van de Wijze Optische Schakelaar/de Adapter van de Vezel (CATV FTTX)

Prijs Unit: US $ 0.25-0.45 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB

Model No:Multi mode LC UPC with 2mm ferrule
Transmissie Medium:Multimode
Structuur:LC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Circulaire

Wuhan Seifree Technology Co., Ltd.

[provincie: Hubei, China]

Contacteer de Leverancier

Adapter van de Vezel van Sc de Optische Simplex

Prijs Unit: US $ 1 / Piece
MOQ: 5 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, DDP, EXW

Model No:SC
Handelsmerk:DYS or OEM
Verpakking:Individual Box or According to Customer's Request
Standaard:RoHS, ISO9001
Oorsprong:Guangdong, China (Mainland)
Productiecapaciteit:50000/Week

Optische Adapter Uit één stuk van de Vezel van Sc Sm de Simplex

Prijs Unit: US $ 0.14-0.16 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIP, EXW

Model No:SC
Structuur:SC
Vorm:Plein
Fabricageproces:Lassen
Toepassing:Fiber Distribution Frame
Lichtbron TYPE:Laser

Shenzhen KOC Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

1-10 11-20 21-30 31-40 41-50 ...
Hulp nodig?
Neem contact met ons.
Verwante Snel Categorieën
Ons elektronisch archief van leveranciers is a uitgebreide lijst van de belangrijkste leveranciers, producenten in de elektronische industrie. Importeer elektronische producten van onze gecontroleerde leveranciers van China met concurrerende prijzen. Ze zouden al van uw elektronische vereisten leveren: Een van de brede selectie van de keuze van producten, is Optische Adapter fabriek een van de nieuwe artikel. Ontwerp ingenieur of kopers kunnen verschillende producenten willen controleren, die veel verwante keuze aanbieden als voedingsadapter, ac adapter and dc-adapter. We hopen elke koper op de hoogte te houden met deze snelste bewegende industrie en de laatste trends van de producten.
Snel Product Index