Home » Elektrotechniek & Elektronica's » Glasvezel Connectoren » optische adapter
Snel Product Index Snel Supplier Index
Pagina 7/245  
Totaal 7322 producten van ongeveer 281

optische adapter

fabrikanten en leveranciers
China Leverancier - Gouden Lid
Sorteer op: Relevantie
Tonen: 30 artikelen

LC mm Duplex Fiber Optic Adaptor

Prijs Unit: US $ 1 / Piece
MOQ: 100 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, EXW

Model No:lc
Structuur:LC
Aantal Cores:Multi-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Plein
Fabricageproces:Lassen

Shenzhen KOC Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Sc/APC de SimplexAdapter van het Blind

Prijs Unit: US $ 0.25-0.35 / Piece
MOQ: 1000 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, EXW

Model No:DTADAPTER SCA
Handelsmerk:Datolink
Verpakking:50 Pieces/Bag
Standaard:ISO9001: 2000&RoHS
Oorsprong:Shenzhen, China
Gs-Code:8536700000

Sc-Sc/APC de SimplexSchakelaars van de Vezel van de Adapters van de Vezel van de Adapter van de ...

MOQ: 100 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB

Model No:- fiber adaptors- fiber connectors
Type:Glasvezelconnectoren
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:ISO
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:Skylink

Cixi Skylink Telecom Factory Limited

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid

Sc/APC de SimplexAdapter Sx van het Metaal met Flens

Prijs Unit: US $ 0.13-0.2 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, EXW

Model No:Fiber adapter
Type:Fiber Optic Splitter & Koppeling
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:CE,ISO,RoHSGS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:TAKFLY COMMUNICATION CO., LTD

Takfly Communications Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Het hybride Mannetje van Sc van de Adapter aan St Vrouwelijk Simplexmm

Prijs Unit: US $ 0.4-1.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:AD1800000X
Bedrading Devices:Geïntegreerde Bedrading
Certificaat:ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:HOLIGHT
Verpakking:25PCS/Plastic Box

HOLIGHT Fiber Optic Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Sc-Upc Optic Fiber Adaptor voor CATV FTTH

Prijs Unit: US $ 0.25-0.45 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB

Model No:SADP-A-S-D-S-SC-FAPC-SC-FAPC
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:SC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Circulaire

Wuhan Seifree Technology Co., Ltd.

[provincie: Hubei, China]

Contacteer de Leverancier

LC de duplex Optische Adapter van de Vezel

Prijs Unit: US $ 1 / Piece
MOQ: 100 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, EXW

Model No:LC
Structuur:LC
Vorm:Plein
Toepassing:Netwerk Apparatuur
Handelsmerk:koc
Verpakking:Carton, Plastic Bag or Custom Packaging

Shenzhen KOC Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De Optische Adapter van de Vezel FC Dtype

Prijs Unit: US $ 0.3-0.9 / Piece
MOQ: 10 Pieces

Model No:FC Dtype Fiber Optical Adaptor
Handelsmerk:Datolink
Verpakking:50 Pieces/Bag
Standaard:ISO9001: 2000&RoHS
Oorsprong:Shenzhen, China
Gs-Code:8536700000

De ééndelige Blauwe Adapter van Sc Sm Sx

Getoonde Product van Het China Leverancier

Prijs Unit: US $ 0.2 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, DAT, FAS, DDP, DAP, CIP, CPT, FCA, EXW

Model No:SC SM SX adaptor
Handelsmerk:koc
Verpakking:25PCS/Box/Plastic Box
Standaard:bag
Oorsprong:China
Productiecapaciteit:100k/Month

Shenzhen KOC Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Het hybride Mannetje van Sc van de Adapter aan LC Vrouwelijk Simplexmm

Prijs Unit: US $ 5.0-15.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:AD1400000G
Bedrading Devices:Geïntegreerde Bedrading
Certificaat:ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:HOLIGHT
Verpakking:25PCS/Plastic Box

HOLIGHT Fiber Optic Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De simplex Optische Schakelaar/de Adapter van de Vezel MPO (CATV FTTX)

Prijs Unit: US $ 0.25-0.45 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB

Model No:MPO connector with simplex
Transmissie Medium:Single-Mode
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Rechthoekige
Fabricageproces:Gegoten

Wuhan Seifree Technology Co., Ltd.

[provincie: Hubei, China]

Contacteer de Leverancier

LC de duplex Optische Adapter van de Vezel

Prijs Unit: US $ 1 / Piece
MOQ: 100 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, EXW

Model No:LC
Structuur:LC
Vorm:Plein
Toepassing:Netwerk Apparatuur
Handelsmerk:koc
Verpakking:Carton, Plastic Bag or Custom Packaging

Shenzhen KOC Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De Schakelaar van de vezel/de Optische Adapter van de Vezel (dlt-1120)

MOQ: 1000 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, EXW

Model No:DLT-1120
Certificaat:RoHS
Handelsmerk:Hoy
Verpakking:Skin
Standaard:rohs
Oorsprong:Shenzhen, China

ShenZhen Homyet Parts Electronic Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De Optische Adapter van de Vezel van het Metaal fc-FC Dx

Prijs Unit: US $ 0.3-0.9 / Piece
MOQ: 10 Pieces

Model No:FC-FC DX Metal Fiber Optical Adaptor
Handelsmerk:Datolink
Verpakking:50 Pieces/Bag
Standaard:ISO9001: 2000&RoHS
Oorsprong:Shenzhen, China
Gs-Code:8536700000

Adapter Hybird van de Vezel LC van Sc FC de Optische

Prijs Unit: US $ 0.25 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, DAT, FAS, DDP, DAP, CIP, CPT, FCA

Model No:SC-LC FC-LC
Gebruik:Telefoon,Computer,WorkstationServer
Type:Vast
Support Network:Ethernet
Informatie inhoud:Gegevens
Certificaat:CERoHS

Hangzhou Softel Optic Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

Het Wijfje van de adapter LC aan het Mannelijke Simplex van Sc met het Blauw van de Flens

Prijs Unit: US $ 5.0-15.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:AD1400000B
Bedrading Devices:Geïntegreerde Bedrading
Certificaat:ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:HOLIGHT
Verpakking:1PC/Bag

HOLIGHT Fiber Optic Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De simplex Mu Optische Schakelaar/de Adapter van de Vezel voor de Metalen kap van 0.9mm

Prijs Unit: US $ 0.25-0.45 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB

Model No:MU connector for 0.9mm ferrule
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:MU
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Rechthoekige

Wuhan Seifree Technology Co., Ltd.

[provincie: Hubei, China]

Contacteer de Leverancier

St Sm mm de Optische Adapter van de Vezel

Prijs Unit: US $ 1 / Piece
MOQ: 100 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, EXW

Model No:ST
Structuur:ST
Vorm:Plein
Toepassing:Netwerk Apparatuur
Handelsmerk:koc
Verpakking:Carton, Plastic Bag or Custom Packaging

Shenzhen KOC Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De Optische Adapter van de Vezel van het Type van Dlt (dlt-1160)

MOQ: 1000 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, EXW

Model No:DLT-1160
Certificaat:RoHS
Handelsmerk:HOY
Verpakking:Skin
Standaard:ROHS
Oorsprong:Shenzhen, China

ShenZhen Homyet Parts Electronic Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

St van de optische Vezel de SimplexAdapter van de Vezel van de Adapter

Prijs Unit: US $ 0.34-0.4 / Piece
MOQ: 100 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, FCA, EXW

Model No:DTL-ATU
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:FC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Plein

Optische Vezel Geschakelde Adapter (Sc-LC)

Prijs Unit: US $ 0.25-0.5 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:SADP-C-S-S-S-SC-MPC-LC-MPC
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:SC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Circulaire

Wuhan Seifree Technology Co., Ltd.

[provincie: Hubei, China]

Contacteer de Leverancier

Multimode Simplex Optische Adapter van de Vezel SMA

Prijs Unit: US $ 3 / Piece
MOQ: 100 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, EXW

Model No:SMA
Transmissie Medium:Multimode
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Plein
Fabricageproces:Lassen

Shenzhen KOC Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De Adapter LC Dx Om3 Aqua van het blind met Flens

Prijs Unit: US $ 0.4-0.9 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:AD0120005Q
Bedrading Devices:Geïntegreerde Bedrading
Certificaat:ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:HOLIGHT
Verpakking:25PCS/Plastic Box

HOLIGHT Fiber Optic Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Simplex DuplexMetaal of de Plastiek Aangepaste Adapter van de Adapter van de Vezel Optische

Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:LC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Plein
Fabricageproces:Gegoten

Ningbo Tianzhou Optical Technic Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

De Adapter van de Optische Vezel van Dlt (dlt160a-g)

MOQ: 1000 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, FCA, EXW

Model No:DLT160A-G
Certificaat:RoHS
Handelsmerk:HOY
Verpakking:Skin
Standaard:ROHS
Oorsprong:Shenzhen, China

ShenZhen Homyet Parts Electronic Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

LC / APC Fiber Optic Adapter-Optical Fiber LC Duplex adapter

Type:Glasvezelconnectoren
Bedrading Devices:ODF
Handelsmerk:Sinnso
Verpakking:Carton
Standaard:500pcs/carton
Oorsprong:Hangzhou

Hangzhou Lin'an Xinsu Communication Technology Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

SimplexAdapter van Sc van de Adapter van de vezel de Optische

Algemene Beschrijving: Worden de optische adapters van de vezel gebruikt om zich bij twee kabels together.they aan te sluiten van het vezelflard zijn beschikbaar voor gebruik met of enige wijze of ...

Ningbo Jinze Telecommunication Equipment Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

LC de enige Optische Adapter van de Vezel van de Wijze

Model No:BC-OPTICS
Certificaat:ISO
Conditie:Nieuw

Shenzhen Bc-Optics Co., Ltd

[provincie: Guangdong, China]

De Optische Adapter van de vezel (Sc-Sc)

Model No:SC-SC
Handelsmerk:RNG
Verpakking:packed in plastic pallets, cartons
Standaard:ISO9001, ROHS
Oorsprong:Tianjin, China
Gs-Code:90011000

Tianjin RNG Communication Technology Co, Ltd

[provincie: Tianjin, China]

De optische Adapter van Sc van de Wijze van de Vezel Enige

Merk:OEM
Toepassing:Fiber Distribution Frame
Connector Type:SC-PC
Vorm:Plein
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:SC

Ningbo Ivty Optoelectronic Technology Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

1-10 11-20 21-30 31-40 41-50 ...
Hulp nodig?
Neem contact met ons.
Verwante Snel Categorieën
Ons elektronisch archief van leveranciers is a uitgebreide lijst van de belangrijkste leveranciers, producenten in de elektronische industrie. Importeer elektronische producten van onze gecontroleerde leveranciers van China met concurrerende prijzen. Ze zouden al van uw elektronische vereisten leveren: Een van de brede selectie van de keuze van producten, is Optische Adapter fabriek een van de nieuwe artikel. Ontwerp ingenieur of kopers kunnen verschillende producenten willen controleren, die veel verwante keuze aanbieden als voedingsadapter, optische apparatuur and ac adapter. We hopen elke koper op de hoogte te houden met deze snelste bewegende industrie en de laatste trends van de producten.
Snel Product Index