Home » Elektrotechniek & Elektronica's » Glasvezel Connectoren » optische adapter
Snel Product Index Snel Supplier Index
Pagina 7/272  
Totaal 8154 producten van ongeveer 370

optische adapter

fabrikanten en leveranciers
China Leverancier - Gouden Lid
Sorteer op: Relevantie
Tonen: 30 artikelen

E2000/APC de Adapter van de Kabel van de Aansluting van de optische Vezel voor het Centrum van de ...

Prijs Unit: US $ 2 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:E2000 fiber adapter
Type:Fiber Optic Splitter & Koppeling
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:CE,ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:Takfly

Takfly Communications Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

LC/mm Simplex Vezeloptische Adapters LC voor het Optische Draagvlak van de Adapter

Prijs Unit: US $ 0.3-0.5 / Piece
MOQ: 500 Pieces

Model No:HK-04001-C
Transmissie Medium:Multimode
Structuur:LC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Plein

Optische Geschakeld/Omgezette Vezel Adapter (fc-LC)

Prijs Unit: US $ 0.25-0.5 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB

Model No:SADP-C-S-S-O-FC-FAPC-LC-MPC
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:FC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Circulaire

Wuhan Seifree Technology Co., Ltd.

[provincie: Hubei, China]

Contacteer de Leverancier

De Schakelaar van de vezel/de Optische Adapter van de Vezel (dlt-1120)

MOQ: 1000 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, EXW

Model No:DLT-1120
Certificaat:RoHS
Handelsmerk:Hoy
Verpakking:Skin
Standaard:rohs
Oorsprong:Shenzhen, China

ShenZhen Homyet Parts Electronic Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De Optische Adapter van de Vezel FC Dtype

Prijs Unit: US $ 0.3-0.9 / Piece
MOQ: 10 Pieces

Model No:FC Dtype Fiber Optical Adaptor
Handelsmerk:Datolink
Verpakking:50 Pieces/Bag
Standaard:ISO9001: 2000&RoHS
Oorsprong:Shenzhen, China
Gs-Code:8536700000

De ééndelige Blauwe Adapter van Sc Sm Sx

Getoonde Product van Het China Leverancier

Prijs Unit: US $ 0.2 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, DAT, FAS, DDP, DAP, CIP, CPT, FCA, EXW

Model No:SC SM SX adaptor
Handelsmerk:koc
Verpakking:25PCS/Box/Plastic Box
Standaard:bag
Oorsprong:China
Productiecapaciteit:100k/Month

Shenzhen KOC Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De Duplex van de adapter LC Geen Type van Voetafdruk van Sc van de Flens, y-Stof GLB

Prijs Unit: US $ 0.5-0.8 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:AD0130708N
Bedrading Devices:Geïntegreerde Bedrading
Certificaat:ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:HOLIGHT
Verpakking:25PCS/Plastic Box

HOLIGHT Fiber Optic Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Sc/APC de Duplex Optische Hybride Adapter van de Vezel voor Huisvesting van het Metaal van de ...

Prijs Unit: US $ 0.8-1.3 / Piece
MOQ: 500 Pieces

Model No:HK-02004-A
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:SC
Aantal Cores:Multi-Core
Ferrule endface:APC
Vorm:Plein

Het Mannetje van Sc aan de Vrouwelijke Optische Adapter van de Vezel LC

Prijs Unit: US $ 2.5-4.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:TK-SC male to LC female
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:CE,ISO,RoHSGS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:Takfly
Verpakking:Poly Bag in Samll White Box

Takfly Communications Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

LC de duplex Optische Adapter van de Vezel

Prijs Unit: US $ 1 / Piece
MOQ: 100 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, EXW

Model No:LC
Structuur:LC
Vorm:Plein
Toepassing:Netwerk Apparatuur
Handelsmerk:koc
Verpakking:Carton, Plastic Bag or Custom Packaging

Shenzhen KOC Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Optische Geschakeld/Omgezette Vezel Adapter (Sc-LC)

Prijs Unit: US $ 0.25-0.5 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB

Model No:SADP-C-S-S-S-SC-FAPC-LC-MPC
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:SC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Circulaire

Wuhan Seifree Technology Co., Ltd.

[provincie: Hubei, China]

Contacteer de Leverancier

De Optische Adapter van de Vezel van het Type van Dlt (dlt-1160)

MOQ: 1000 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, EXW

Model No:DLT-1160
Certificaat:RoHS
Handelsmerk:HOY
Verpakking:Skin
Standaard:ROHS
Oorsprong:Shenzhen, China

ShenZhen Homyet Parts Electronic Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De Optische Adapter van de Vezel van het Metaal fc-FC Dx

Prijs Unit: US $ 0.3-0.9 / Piece
MOQ: 10 Pieces

Model No:FC-FC DX Metal Fiber Optical Adaptor
Handelsmerk:Datolink
Verpakking:50 Pieces/Bag
Standaard:ISO9001: 2000&RoHS
Oorsprong:Shenzhen, China
Gs-Code:8536700000

Blauw Sm van de Adapter LC van het blind het Duplex met y-Stof GLB

Prijs Unit: US $ 0.5-0.8 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:AD0130708B
Bedrading Devices:Geïntegreerde Bedrading
Certificaat:ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:HOLIGHT
Verpakking:25PCS/Plastic Box

HOLIGHT Fiber Optic Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Adapter Hybird van de Vezel LC van Sc FC de Optische

Prijs Unit: US $ 0.25 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, DAT, FAS, DDP, DAP, CIP, CPT, FCA

Model No:SC-LC FC-LC
Gebruik:Telefoon,Computer,WorkstationServer
Type:Vast
Support Network:Ethernet
Informatie inhoud:Gegevens
Certificaat:CERoHS

Hangzhou Softel Optic Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

Simplex DuplexMetaal of de Plastiek Aangepaste Adapter van de Adapter van de Vezel Optische

Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:LC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Plein
Fabricageproces:Gegoten

Ningbo Tianzhou Optical Technic Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

LC / APC Fiber Optic Adapter-Optical Fiber LC Duplex adapter

Type:Glasvezelconnectoren
Bedrading Devices:ODF
Handelsmerk:Sinnso
Verpakking:Carton
Standaard:500pcs/carton
Oorsprong:Hangzhou

Hangzhou Lin'an Xinsu Communication Technology Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

De de Simplex Hybride Adapter van de Optische Vezel Sc-LC/Adapter van de Vezel

Prijs Unit: US $ 0.1-0.6 / Piece
MOQ: 100 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, EXW

Model No:SC-LC Hybrid Simplex Adaptor
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:LC
Aantal Cores:Multi-Core
Ferrule endface:APC
Vorm:Plein

Takfly Communications Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

LC de enige Optische Adapter van de Vezel van de Wijze

Model No:BC-OPTICS
Certificaat:ISO
Conditie:Nieuw

Shenzhen Bc-Optics Co., Ltd

[provincie: Guangdong, China]

St Sm mm de Optische Adapter van de Vezel

Prijs Unit: US $ 1 / Piece
MOQ: 100 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, EXW

Model No:ST
Structuur:ST
Vorm:Plein
Toepassing:Netwerk Apparatuur
Handelsmerk:koc
Verpakking:Carton, Plastic Bag or Custom Packaging

Shenzhen KOC Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De Optische Adapter van de vezel (Sc-Sc)

Model No:SC-SC
Handelsmerk:RNG
Verpakking:packed in plastic pallets, cartons
Standaard:ISO9001, ROHS
Oorsprong:Tianjin, China
Gs-Code:90011000

Tianjin RNG Communication Technology Co, Ltd

[provincie: Tianjin, China]

De optische Adapter van Sc van de Wijze van de Vezel Enige

Merk:OEM
Toepassing:Fiber Distribution Frame
Connector Type:SC-PC
Vorm:Plein
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:SC

Ningbo Ivty Optoelectronic Technology Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Optische Geschakeld/Omgezette Vezel Adapter (fc-Sc)

Prijs Unit: US $ 0.25-0.5 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB

Model No:SADP-C-S-S-S-FC-FAPC-SC-FAPC
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:FC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Circulaire

Wuhan Seifree Technology Co., Ltd.

[provincie: Hubei, China]

Contacteer de Leverancier

Dlt Fiber Adaptor met DIP Type (dlt-1163)

MOQ: 1000 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, FCA, EXW

Model No:DLT-1163
Certificaat:RoHS
Handelsmerk:HOY
Verpakking:Skin
Standaard:ROHS
Oorsprong:Shenzhen, China

ShenZhen Homyet Parts Electronic Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

SimplexAdapter van Sc van de Adapter van de vezel de Optische

Algemene Beschrijving: Worden de optische adapters van de vezel gebruikt om zich bij twee kabels together.they aan te sluiten van het vezelflard zijn beschikbaar voor gebruik met of enige wijze of ...

Ningbo Jinze Telecommunication Equipment Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

De Optische Adapter van de vezel

Handelsmerk:KNC
Standaard:TUV, ISO9001: 2000, TLC
Oorsprong:China
Productiecapaciteit:150.000/month

KN Communication Limited

[provincie: Guangdong, China]

Sc/APC de Optische Adapter van de Vezel

Certificaat:ISO9001
Verpakking:25 PCS Simplex Sc Adapter Per Compact Plastic Box
Oorsprong:Suzhou, China
Productiecapaciteit:10000/Day

Suzhou Quanou Photoelectric Technology Co., Ltd.

[provincie: Jiangsu, China]

Multimode Duplex Optische Adapter van de Vezel van Sc

Prijs Unit: US $ 1 / Piece
MOQ: 5 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, DDP, EXW

Model No:SC
Handelsmerk:DYS or OEM
Verpakking:Individual Box or According to Customer's Request
Standaard:RoHS, ISO9001
Oorsprong:Guangdong, China (Mainland)
Productiecapaciteit:50000/Week

St van de optische Vezel de SimplexAdapter van de Vezel van de Adapter

Prijs Unit: US $ 0.34-0.4 / Piece
MOQ: 100 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, FCA, EXW

Model No:DTL-ATU
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:FC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Plein

4 Doos van de Distributie van de Vezel van de haven FTTH de Optische met Adapter Sc/APC

Prijs Unit: US $ 3.0-6.0 / Piece
MOQ: 10 Pieces

Model No:FTB-4A
Type:Optical Fiber verdeelkast
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:CE,ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:YUEYOU
1-10 11-20 21-30 31-40 41-50 ...
Hulp nodig?
Neem contact met ons.
Verwante Snel Categorieën
Ons elektronisch archief van leveranciers is a uitgebreide lijst van de belangrijkste leveranciers, producenten in de elektronische industrie. Importeer elektronische producten van onze gecontroleerde leveranciers van China met concurrerende prijzen. Ze zouden al van uw elektronische vereisten leveren: Een van de brede selectie van de keuze van producten, is Optische Adapter fabriek een van de nieuwe artikel. Ontwerp ingenieur of kopers kunnen verschillende producenten willen controleren, die veel verwante keuze aanbieden als voedingsadapter, optische apparatuur and ac adapter. We hopen elke koper op de hoogte te houden met deze snelste bewegende industrie en de laatste trends van de producten.
Snel Product Index