Home » Tassen & Geschenkdozen » make-up tas » pvc zakken
Snel Product Index Snel Supplier Index
Pagina 2041/12010  
Totaal 360286 producten van ongeveer 13857

pvc zakken

fabrikanten en leveranciers
China Leverancier - Gouden Lid
Sorteer op: Relevantie
Tonen: 30 artikelen

Koorden van het Flard van de Vezel LSZH van de Kern FC/LC van Sm van de Prijs van de fabriek de ...

Prijs Unit: US $ 0.4-0.6 / Piece
MOQ: 10 Pieces

Model No:Fiber optic patch cord
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:SC-SC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm)

Takfly Communications Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Gravure van de Laser van het Leer van de Douane van de Kaart van RFID Keyfob Samrt Ultrglight de ...

Prijs Unit: US $ 0.92-1.09 / Piece
MOQ: 500 Pieces

Model No:Keyfob 03
Certificering:SGSCE
Vorm:Circulaire
Chip Type:Lees schrijf
Voeding modus:Passief
Gebruik:Electronic Products,Bagage,Boek,KledingstukZak

Xiamen Rbc Trading Co., Ltd.

[provincie: Fujian, China]

Contacteer de Leverancier

2016 de Opblaasbare Grote Tent Van uitstekende kwaliteit van de Partij voor OpenluchtK5086

Prijs Unit: US $ 2199.0-3199.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:K5086
Type:Scherm
Opblaasbare Gas:Air
Techniek:Machine Work
Aangepaste:Op maat
Handelsmerk:BIKIDI

Bikidi Inflatables Co., Ltd.

[provincie: Fujian, China]

Contacteer de Leverancier

De Vervaardiging van de Bult van de kabel

Prijs Unit: US $ 26.8 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:CC-B14
Materiaal:rubber
Toepassing:spoorweg,parkeren,tunnelweg
Certificaat:CE,SGSISO
Handelsmerk:CHIXIN
Verpakking:Woven Bag

Zhejiang Chixin Group Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

ABS Plastic Korrels

MOQ: 1 Ton

Materiaal:Acrylonitril-butadieen-styreen-copolymeren / ABS
Gebruik:General Plastics,Engineering PlasticsSpecialty Plastics
Plastic Properties Na Verwarmde:Thermoplastische kunststoffen
Plastic vormingsmethode:Injectie
Handelsmerk:jzc
Verpakking:Leather Bag

Shenzhen JZC Plastic Technology Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Volwassen Kostuums Sumo met Spier Sumo die voor Verkoop (chsp169) worstelen

MOQ: 1 Piece

Model No:chsp169
Leeftijd:8-11 jaar
Materiaal:PVC
Handelsmerk:channal
Verpakking:PVC Bag and Carton
Standaard:CE/UL/SGS

De openlucht Tent van de Spin van de Reclame Opblaasbare voor Merk PromotieK5141

Prijs Unit: US $ 699.0-1299.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:K5141
Type:Scherm
Opblaasbare Gas:Air
Techniek:Machine Work
Aangepaste:Op maat
Handelsmerk:BIKIDI

Bikidi Inflatables Co., Ltd.

[provincie: Fujian, China]

Contacteer de Leverancier

De Film van /Transparent TPU van de Film van het polyurethaan Film/TPU

MOQ: 300 kg

Model No:custom
Certificering:RoHSSGS
Aangepaste:Aangepaste
Feature:Grote sterkte
Kleur:Transparant
Materiaal:PU

Shenzhen Pepson Industrial Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Het Koord Sx 0.9mm van het Flard van de Optische Vezel FC/APC Sm

Prijs Unit: US $ 0.5-10.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:FAPC-FAFAS1
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:FC-FC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm)

Fiberall Technology (Shenzhen) Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

LC/PC-LC/PC het Simplex van Sm van het Koord van het Flard van de optische Vezel

Prijs Unit: US $ 2.0-50.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:FAPC-LPLPS1
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N

Fiberall Technology (Shenzhen) Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

LC het Koord van het Flard van de optische Vezel met het Trekken van Oog

Prijs Unit: US $ 2.0-50.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:FAPC-LPLPS2P
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N

Fiberall Technology (Shenzhen) Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Sc/APC-LC/PC de Duplex van Sm van het Koord van het Flard van de Optische Vezel

Prijs Unit: US $ 2.0-50.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:FAPC-SALPS2
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N

Fiberall Technology (Shenzhen) Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Sc/APC Simplex 2.0mm van Sm van het Koord van het Flard van de Optische Vezel

Prijs Unit: US $ 2.0-50.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:FAPC-SASAS1
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:SC-SC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)

Fiberall Technology (Shenzhen) Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

SC/PC-LC/PC de Duplex van mm van het Koord van het Flard van de optische Vezel

Prijs Unit: US $ 2.0-50.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:FAPC-SPLPM2
Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N

Fiberall Technology (Shenzhen) Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Het Koord mm Om3 DuplexAqua van het Flard van de optische Vezel

Prijs Unit: US $ 2.0-50.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:FAPC-SPLPM2O
Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N

Fiberall Technology (Shenzhen) Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

SC/PC-SC/PC de Duplex van mm van het Koord van het Flard van de optische Vezel

Prijs Unit: US $ 2.0-50.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:FAPC-SPSPM2
Toepassing:VerbindingSonde
Type:Multi-mode Fiber
Verbindingsstructuur:SC-SC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)

Fiberall Technology (Shenzhen) Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Matroos van mm van het Koord van het Flard van de Optische Vezel van Sc de Duplex

Prijs Unit: US $ 2.0-50.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:FAPC-SPSPM2B
Toepassing:VerbindingSonde
Type:Multi-mode Fiber
Verbindingsstructuur:SC-SC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)

Fiberall Technology (Shenzhen) Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

St/pc-MTRJ de Duplex van mm van het Koord van het Flard van de Optische Vezel

Prijs Unit: US $ 2.0-50.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:FAPC-TPJPM2
Toepassing:VerbindingSonde
Type:Multi-mode Fiber
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N

Fiberall Technology (Shenzhen) Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De vreemde H3 Waterdichte Kaart van het Horloge van identiteitskaart van de Manchet van RFID voor ...

MOQ: 100 Pieces

Model No:RFID wristband 09
Certificering:ISOCE
Vorm:Strip
Chip Type:Lees schrijf
Voeding modus:Actief
Gebruik:Electronic Products,Bagage,Juwelen,Boek,Kledingstuk,SchoenZak

Xiamen Rbc Trading Co., Ltd.

[provincie: Fujian, China]

Contacteer de Leverancier

Dozen van de Lunch van het Pak van het Ijs van de Zak van de Thermische Isolatie van de Zak van de ...

Prijs Unit: US $ 1.7-2.0 / Piece
MOQ: 1000 Pieces

Model No:GB#372
Cold Time:4-6H
Gebruik:Voedsel,CansWijn & Drank
Stijl:Schoudertas
Beschikbaar:Niet-Wegwerp
Gesloten Way:Zipper

Grandsea Bag & Case Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

Het draagbare Pak van het Ijs van de Holding van de Zak van het Ijs van de Zak van de Lunch van de ...

Prijs Unit: US $ 1.8-1.95 / Piece
MOQ: 1000 Pieces

Model No:GB#333
Cold Time:4-6H
Hoedanigheid:<6 Cans
Gebruik:Voedsel,CansWijn & Drank
Stijl:Schoudertas
Beschikbaar:Niet-Wegwerp

Grandsea Bag & Case Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

Postzak voor directe bestelling Blauwe Bing van de Lunch van het Pakijs van de Zak van de ...

Prijs Unit: US $ 2.5-2.7 / Piece
MOQ: 1000 Pieces

Model No:GB#173
Cold Time:4-6H
Hoedanigheid:>12 Cans
Gebruik:Voedsel,CansWijn & Drank
Stijl:Schoudertas
Beschikbaar:Niet-Wegwerp

Grandsea Bag & Case Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

170mic openlucht van Inkjet van de Materialen van de Steen van Eco Oplosbaar pp- Document

Prijs Unit: US $ 0.4-1.3 / Metro
MOQ: 50 Meters

Model No:EPP-170M
Kenmerken:Waterdicht
Coating Materiaal:PVC
Coatingzijde:Enkelzijdig
Kwaliteit:Een
Decoratief Patroon:Matt Coated Paper

De Koreaanse Waterdichte Rugzak van de Douane van de Druk van de Zak van de Student de Last van ...

Prijs Unit: US $ 6.25-6.68 / Piece
MOQ: 3000 Pieces

Model No:GB#865
Geslacht:Unisex
Materiaal:Polyester
Gebruik:Sport-,Camping & Reizen,StudentLaptop
Stijl:Vrije tijd
Hoedanigheid:Medium

Grandsea Bag & Case Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

De Kantoorbehoeften van de Sticker van de Druk van het Document van de auto/van de Deur/van het ...

MOQ: 1000 Pieces

Model No:Weiye # 60351
Type:Adhesive Sticker
Materiaal:Papier
Gebruik:Aangepaste Sticker,Gebotteld Beverage,Voedsel,Prijskaartjes,Verzendetiketten,Verpakking FilmGeneeskunde
Handelsmerk:Weiye Print
Verpakking:as Customer's Requirements

Guangzhou Weiye Color Printing Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Laboratorium tse-30 de Extruder van de tweeling-Schroef

Prijs Unit: US $ 40000.0-80000.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:TSE series
Type:Profiel Extruder
Product Type:Profielextrusie Molding Machine
Feeding Mode:Een Feed
Vergadering Structuur:Aparte Type Extruder
Schroef:Single-Screw

Ontspant Bijeengekomen pvc van de rode Kleur de Opblaasbare Bank van de Muziek voor Strand of ...

MOQ: 500 Pieces

Model No:MX-F37
Type:Single
Gebruik:Bar,CaféRestaurant
Gevouwen:Gevouwen
Aangepaste:Op maat
Conditie:Nieuw

Max Commodity Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Het Vakje van de Gift van het Document van de druk voor de Verpakking van de Gift

Prijs Unit: US $ 0.18-0.25 / Piece
MOQ: 2000 Pieces

Papier Type:Art Paper
Gebruik:Geschenken,Schoonheidsmiddel,Arts and Crafts,Voedsel,Elektronische Producten,Juwelen,Garment & Schoenen,Health Care ProductsSjablonen van wenskaarten, brieven
Grootte:Midden
Vorm:Vierkant
Oppervlaktebehandeling:Offsetdruk
Logo afdrukken:Met Logo afdrukken

Shenzhen Youcai Printing Products Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Verpakkende Dozen van het Huisdier van het Embleem van de douane de Duidelijke Plastic

Prijs Unit: US $ 0.18-0.25 / Piece
MOQ: 2000 Pieces

Soort:Box
Plastic Type:PET
Gebruik:Schoonheidsmiddel,Voedsel,Elektronische ProductenHealth Care Products
Grootte:Midden
Type:Doos
Oppervlaktebehandeling:Offsetdruk

Shenzhen Youcai Printing Products Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Verpakking van de Doos van de Gift van de douane de Plastic met Druk

Prijs Unit: US $ 0.18-0.25 / Piece
MOQ: 2000 Pieces

Soort:Box
Plastic Type:PET
Gebruik:Schoonheidsmiddel,Voedsel,Elektronische ProductenHealth Care Products
Grootte:Midden
Type:Doos
Oppervlaktebehandeling:Offsetdruk

Shenzhen Youcai Printing Products Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Hulp nodig?
Neem contact met ons.
Verwante Snel Categorieën
Tassen spelen een integraal deel in elk vrouwelijk leven. Het kan een kleding maken of breken. Bron uit onze gecontroleerde Chinese leveranciers leveren de breedste selectie van tassen in de vorm van schoudertassen, rugzakken, handtassen, bakken, plunjezakken en veel meer. Vind tassen online op Made-in-China.com zonder vertraging. Wilt u Pvc Zakken fabriek en gelijke keuzen als plastic zakken, zakken, fashion tas importeren?U kunt uw favoriete ontwerp kiezen uit onze leveranciers op onze lijst bovenstaand. Made-in-China.com heeft een reusachtige selectie van tassen en boksen van intelligente handtassen voor speciale gelegenheden, functionele schouders, schoudertassen of elke stijl voor dagelijks gebruik. Stuur uw verzoek op onze website en neem contact met onze leveranciers nu. Vind de rechte producenten van tassen, dozen en boksen in minder inspanning. Het is waar u gaat sparen en inspiratie voor uw plan van inkoop van tassen bekomt.
Snel Product Index