Home » Tassen & Geschenkdozen » make-up tas » pvc zakken
Snel Product Index Snel Supplier Index
Pagina 2136/12471  
Totaal 374117 producten van ongeveer 13361

pvc zakken

fabrikanten en leveranciers
China Leverancier - Gouden Lid
Sorteer op: Relevantie
Tonen: 30 artikelen

De Opblaasbare Tunnel van de helm voor Gelijke

MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, EXW

Model No:IT-366
Handelsmerk:yolloy
Verpakking:PVC Bag
Standaard:CE UL SGS ROHs
Oorsprong:Guangdong China
Gs-Code:63062990

Yolloy Outdoor Product Co., Limited

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De aangepaste Openlucht Opblaasbare Tent van de Partij van de Markttent Gaint

MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, EXW

Model No:IT-361
Handelsmerk:yolloy
Verpakking:PVC Bag
Standaard:CE UL SGS ROHs
Oorsprong:Guangdong China
Gs-Code:63062990

Yolloy Outdoor Product Co., Limited

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Douane 1*1cm het Kleine Etiket van het Hologram van de Veiligheid van de Grootte voor Baterries

Prijs Unit: US $ 0.035 / Piece
MOQ: 10000 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: EXW

Model No:YS20160531CLH00011
Type:Adhesive Sticker
Materiaal:PET
Printing Type:Transfer Printing
Kenmerken:Anti-Counterfeit
Gebruik:Aangepaste Sticker

Stickers van het Hologram van de Laser van het Effect van de douane de Duidelijke Dynamische

Prijs Unit: US $ 0.035 / Piece
MOQ: 1000 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: EXW

Model No:YS20170817LJ00002
Type:Adhesive Sticker
Materiaal:PET
Printing Type:Transfer Printing
Kenmerken:Anti-Counterfeit
Gebruik:Aangepaste Sticker

De Holografische Sticker van uitstekende kwaliteit van de Laser van de Douane in Gouden Kleur

Prijs Unit: US $ 0.055 / Piece
MOQ: 10000 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: EXW

Model No:YS20170713LJ00009
Type:Adhesive Sticker
Materiaal:PET
Printing Type:Transfer Printing
Kenmerken:Anti-Counterfeit
Gebruik:Aangepaste Sticker

Levering voor doorverkoop van de Zak van het Canvas van de Reis van de manier de Promotie ...

Prijs Unit: US $ 1.0-3.0 / Piece
MOQ: 1000 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, EXW

Model No:BDHZB-028
Type:buidel
Materiaal:Canvas
kenmerken:Single Open
Geslacht:vrouw
Gebruik:professioneel

Ningbo Yinzhou Boda Bag Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

4000L/H Reverse Osmosis RO System met UV

Prijs Unit: US $ 11000 / Set
MOQ: 1 Set
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, FCA, EXW

Model No:JMRO-4000
Zout Afwijzing Rate:99,5%
Toepassing:Industrie
Hoedanigheid:400 Gallon
Handelsmerk:GUANGZHOU JIEMING
Verpakking:Plxwooden Box & Pallets

5000L/H RO Systems met Pretreatment en UV

Prijs Unit: US $ 14000 / Set
MOQ: 1 Set
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, FCA, EXW

Model No:JMRO-5000
Zout Afwijzing Rate:99,5%
Toepassing:Industrie
Hoedanigheid:400 Gallon
Handelsmerk:GUANGZHOU JIEMING
Verpakking:Plxwooden Box & Pallets

Kaart PVC/Plastic Zonder contact van uitstekende kwaliteit van de Grootte van de Creditcard de ...

Prijs Unit: US $ 0.3-0.36 / Piece
MOQ: 1000 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB

Model No:S716
Certificering:CCC,ISOCE
Vorm:Driehoek
Chip Type:Lees schrijf
Voeding modus:Passief
Gebruik:Electronic Products,Bagage,Juwelen,Boek,Kledingstuk,SchoenZak

Shenzhen Sunlanrfid Technology Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

150 Psi PE Liner Fiberglass Tank Manufacturers 3672 with CE Certificate for Water Filter

Prijs Unit: US $ 331.28 / Piece
MOQ: 10 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, FCA, EXW

Model No:3672
Type:Ionisator
Gebruik:Milieubescherming
Motive Force:Druk
Stijl:Verticale
Prestatie:Efficiënte Filtratie

150 Psi FRP Vessel 4872 with CE Certificate for Water Filter

Prijs Unit: US $ 625.72 / Piece
MOQ: 10 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, FCA, EXW

Model No:4872
Type:Ionisator
Gebruik:Milieubescherming
Motive Force:Druk
Stijl:Verticale
Prestatie:Efficiënte Filtratie

Van de kleur pvc- Blad in Broodje voor Kaart

Prijs Unit: US $ 1.3-1.8 / kg
MOQ: 1000 kg
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, EXW

Model No:YZJF20150367
Materiaal:PVC
Doorzichtigheid:Transparant
Hardheid:Stijf
Molding methode:Meerdere Extrusie
Handelsmerk:JINFENG

Yangzhou Jinfeng New Material Co., Ltd.

[provincie: Jiangsu, China]

Contacteer de Leverancier

Transparant In reliëf gemaakt pvc- Blad, de Duidelijke Matte Transparante Bladen van pvc

Prijs Unit: US $ 1350.0-1550.0 / kg
MOQ: 500 kg
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, EXW

Model No:OCAN/OEM
Materiaal:PVC
Soort:Transparante Plastic Blad
Absorptie van het Water:<0,01%
Samentrekking Percentage:<0.4%
Treksterkte:3.46MPa

Suzhou Ocan Polymer Material Co., Ltd.

[provincie: Jiangsu, China]

Contacteer de Leverancier

8 Inch FRP Membrane Housing for RO System

Prijs Unit: US $ 246 / Piece
MOQ: 10 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, FCA, EXW

Model No:R 8040-2w( 2 emements)
Handelsmerk:JIEMING
Verpakking:Carbords
Standaard:No
Oorsprong:China
Gs-Code:84219990

4 " Ss het Membraan dat van de Omgekeerde Osmose RO 4080 huisvest

Prijs Unit: US $ 46.75 / Piece
MOQ: 50 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, FCA, EXW

Model No:4080
Zout Afwijzing Rate:99,5%
Toepassing:Industrie
Hoedanigheid:100 Gallon
Handelsmerk:JIEMING
Verpakking:Carbords

Patroon de van uitstekende kwaliteit van de Filter van het Sediment van 40 " pp voor de Filter ...

Prijs Unit: US $ 1.8 / Piece
MOQ: 1000 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, EXW, CIF, FCA

Model No:40"
Materiaal:PP
Medium Materiaal:Katoen
Cartridge Filter:Niet-geweven polyester vezel
Filter Bag Filter:De Filter Type
Type:Pocket Filter

Multimode DuplexKoord van het Flard LC/LC van de Vezel Optische

Prijs Unit: US $ 2.19 / Piece
MOQ: 100 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, EXW

Model No:LC/LC DX MM
Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Verbindingsstructuur:LC
Materiaal Vorm:Flat Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:> 1000 (N / 100mm)

Shenzhen TRT Fiber Tech. Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Het purpere DuplexOm4 Koord van het Flard van de Vezel LC/LC Optische

Prijs Unit: US $ 2.59 / Piece
MOQ: 100 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, EXW

Model No:LC/LC OM4 DX
Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Verbindingsstructuur:LC
Materiaal Vorm:Flat Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:> 1000 (N / 100mm)

Shenzhen TRT Fiber Tech. Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Sc/LC Singlemode Duplex Optische Assemblage van de Vezel

Prijs Unit: US $ 2.29 / Piece
MOQ: 100 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, EXW

Model No:SC/LC SM DX
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Materiaal Vorm:Flat Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:> 1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N

Shenzhen TRT Fiber Tech. Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Pvc 3.0mm van LC/PC-LC/PC Duplex mm Fiber Optic Cable

Prijs Unit: US $ 2.19 / Piece
MOQ: 100 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, EXW

Model No:LC/PC-LC/PC Duplex MM Fiber Optic Cable
Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Verbindingsstructuur:LC
Materiaal Vorm:Flat Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:> 1000 (N / 100mm)

Shenzhen TRT Fiber Tech. Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Sc/FC de SimplexKabel van de Optische Vezel Sm van 9/125um

Prijs Unit: US $ 1.2 / Piece
MOQ: 100 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, EXW

Model No:SC/FC Simplex SM
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:FC-SC
Materiaal Vorm:Flat Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:> 1000 (N / 100mm)

Shenzhen TRT Fiber Tech. Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De Textiel van het Fluweel van China voor Bank

Prijs Unit: US $ 2.45 / Metro
MOQ: 1000 Meters
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF

Model No:JH1879
Techniek:Gebreid
Breedte:55/56''
Gewicht:200-340GSM
Stijl:gedrukt
Fiber Types:Filament

Haining Xinyi Import&Export Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

Profiel UPVC met het Verschillende Plastic Profiel van de Sectie in China

Prijs Unit: US $ 1180 / Ton
MOQ: 10 Tons
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF

Model No:80 series
Materiaal:UPVC
Vormen Way:Extrusie
Toepassing:Decoratie Onderdelen
Material Properties:Chemische weerstand
Markets Served:Ramen & Deuren

Stickers van het Hologram van de Laser van de Kleur van Shinny van de douane de Gouden

Prijs Unit: US $ 0.006 / Piece
MOQ: 500000 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: EXW

Model No:YS20151012ZD00004
Type:Adhesive Sticker
Materiaal:PET
Printing Type:Transfer Printing
Kenmerken:Anti-Counterfeit
Gebruik:Aangepaste Sticker

De hand Klep van de Filter Runxin F56A voor de Behandeling van het Water

Prijs Unit: US $ 11.0-11.5 / Piece
MOQ: 20 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, FCA, EXW

Model No:F56A
Actuator:Handboek
Verbinding:Interne draadaansluiting membraanventiel
Materiaal:Plastic
Structuur:Door middel van Way Membraanventiel
Druk:Gewone Pressure

Runxin Manual Filter Valve F56A1 met Ce Certificate

Prijs Unit: US $ 11.0-11.5 / Piece
MOQ: 20 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, FCA, EXW

Model No:F56A1
Actuator:Handboek
Verbinding:Interne draadaansluiting membraanventiel
Materiaal:Plastic
Structuur:Door middel van Way Membraanventiel
Druk:Gewone Pressure

De Kleppen van de Modder van het Rubber van Unversal van de Lichaamsdelen van de vrachtwagen of van ...

Prijs Unit: US $ 0.72 / Piece
MOQ: 500 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, EXW

Model No:kx1254
Certificering:SGSISO
Materiaal:Plastic
Handelsmerk:Kaixuan
Verpakking:in Cartons or Customized
Standaard:SGS, ISO/TS16949: 2009

Hebei Kaixuan Seals Co., Ltd.

[provincie: Hebei, China]

Contacteer de Leverancier

De concurrerende Kaart RFID NFC van de Grootte Ntag213 van de Creditcard van de Prijs

Prijs Unit: US $ 0.09-0.2 / pcs
MOQ: 1000 pcs
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, FCA, EXW

Model No:S8516
Certificering:CCC,SGS,ISOCE
Vorm:Rechthoek
Chip Type:Lees schrijf
Voeding modus:Passief
Gebruik:Electronic Products,Bagage,Juwelen,Boek,Kledingstuk,SchoenZak

Shenzhen Sunlanrfid Technology Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De douane Afgedrukte Vrachtwagen Mudflaps van de Toebehoren van de Auto/het Stootkussen van de Auto ...

Prijs Unit: US $ 1.52 / Piece
MOQ: 500 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, EXW

Model No:kx1326
Certificering:SGSISO
Handelsmerk:kaixuan
Verpakking:in Cartons or Customized
Standaard:RoHS, SGS, ISO9001
Oorsprong:Hebei, China(Mainland)

Hebei Kaixuan Seals Co., Ltd.

[provincie: Hebei, China]

Contacteer de Leverancier

Het Openen van het Frame van het Aluminium van de kwaliteit Vensters met Aangemaakt Glas in Sunrooms

Prijs Unit: US $ 85.0-120.0 / Piece
MOQ: 10 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, EXW

Model No:S--16
Materiaal:Aluminium
Open Style:Schuif-
Frame Materiaal:Aluminium
Screen Netting Material:Glasvezel
Stijl:Classic

Foshan Fuxuan Window & Door Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Hulp nodig?
Neem contact met ons.
Verwante Snel Categorieën
Tassen spelen een integraal deel in elk vrouwelijk leven. Het kan een kleding maken of breken. Bron uit onze gecontroleerde Chinese leveranciers leveren de breedste selectie van tassen in de vorm van schoudertassen, rugzakken, handtassen, bakken, plunjezakken en veel meer. Vind tassen online op Made-in-China.com zonder vertraging. Wilt u Pvc Zakken fabriek en gelijke keuzen als plastic zakken, zakken, fashion tas importeren?U kunt uw favoriete ontwerp kiezen uit onze leveranciers op onze lijst bovenstaand. Made-in-China.com heeft een reusachtige selectie van tassen en boksen van intelligente handtassen voor speciale gelegenheden, functionele schouders, schoudertassen of elke stijl voor dagelijks gebruik. Stuur uw verzoek op onze website en neem contact met onze leveranciers nu. Vind de rechte producenten van tassen, dozen en boksen in minder inspanning. Het is waar u gaat sparen en inspiratie voor uw plan van inkoop van tassen bekomt.
Snel Product Index