Home » Veiligheid & Bescherming » Video Ovipuhelin » telefoon draad
Snel Product Index Snel Supplier Index
Pagina 98/3465  
Totaal 103925 producten van ongeveer 2969

telefoon draad

fabrikanten en leveranciers
China Leverancier - Gouden Lid
Sorteer op: Relevantie
Tonen: 30 artikelen

De Schakelaar van de Rang van de Veiligheid 1FX4FE 10/100M van Saicom (SKM)

Prijs Unit: US $ 17.0-18.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:SKM-F1004LW-SD
Communicatie Mode:Full-Duplex en Half-Duplex
Type:Optische schakelaar
Transmission Rate:7.2Mbps
Poorten:≦ 8
Handelsmerk:Saicom

Convertor van de Media van de Schakelaar Ethernet van de Havens 100/1000Mbps 1GX/1GE/8FE van Saicom ...

Prijs Unit: US $ 75.8-80.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:SCM-F8G1LS22
Communicatie Mode:Full-Duplex en Half-Duplex
Type:Optische schakelaar
Transmission Rate:10/100 / 1000Mbps
Handelsmerk:Saicom
Verpakking:Brown Packing Box

100Mbps de optische Schakelaar van het Netwerk Ethernet van de Havens van de Samenvoeging 8FX+2FE ...

Prijs Unit: US $ 71.8-77.5 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:SCH-20208
Communicatie Mode:Full-Duplex en Half-Duplex
Type:Optische schakelaar
Transmission Rate:10 / 100Mbps
Handelsmerk:Saicom
Verpakking:Brown Packing Box

100/1000Mbps niet macht Ethernet van de Havens van de Link 2GX+24FE van het Beheer de Snelle ...

Prijs Unit: US $ 74.2-89.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:SC-352402
Communicatie Mode:Full-Duplex en Half-Duplex
Type:Optische schakelaar
Transmission Rate:10 / 100Mbps
Handelsmerk:Saicom
Verpakking:Brown Packing Box

10/100m, kiezen/Dubbele Wijze/Vezel, 1310nm, 20km, de Convertor van de Media van de Optische Vezel ...

Prijs Unit: US $ 19.8-22.8 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:SCM-F1SS22
Type:Fiber Transceiver
Certificaat:CERoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:Saicom
Verpakking:Brown Packing Box

10/100m, Enige Dubbele Vezel van de Wijze, 1310nm, 40km, de Convertor van de Media van de Vezel

Prijs Unit: US $ 22.8-26.8 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:SCM-F1SS24
Type:Fiber Transceiver
Certificaat:CERoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:Saicom
Verpakking:Brown Packing Box

10/100m, SingleMode Dubbele Vezel, 1550nm (DFB), 60km, de Convertor van de Media van de Vezel

Prijs Unit: US $ 61.9-74.2 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:SCM-F1SS265
Type:Fiber Transceiver
Certificaat:CERoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:Saicom
Verpakking:Brown Packing Box

10/100m, SingleMode Dubbele Vezel, 1550nm (DFB), 80km, de Convertor van de Media van de Vezel

Prijs Unit: US $ 78.0-103.8 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:SCM-F1SS28
Type:Fiber Transceiver
Certificaat:CERoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:Saicom
Verpakking:Brown Packing Box

10/100m, SingleMode Dubbele Vezel, 1550nm (DFB), 100km, de Convertor van de Media van de Vezel

Prijs Unit: US $ 103.8-148.5 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:SCM-F1SS29
Type:Fiber Transceiver
Certificaat:CERoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:Saicom
Verpakking:Brown Packing Box

10/100m, Single-Mode Dubbele Vezel, 1550nm (DFB), 120km, de Convertor van de Media van de Vezel

Prijs Unit: US $ 99.9-115.4 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:SCM-F1SS2x
Type:Fiber Transceiver
Certificaat:CERoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:Saicom
Verpakking:Brown Packing Box

10/100m, Single-Mode Enige Vezel, 1310/1550nmnm (FP/DFB), 20km, de Convertor van de Media van de ...

Prijs Unit: US $ 19.4-26.8 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:SCM-F1SS12
Gebruik:TelefoonComputer
Type:Vast
Support Network:Ethernet
Informatie inhoud:Gegevens
Certificaat:CERoHS

10/100m, Single-Mode Enige Vezel, 1310/1550nmnm (FP/DFB), 60km, de Convertor van de Media van de ...

Prijs Unit: US $ 41.6-53.5 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:SCM-F1SS16
Type:Fiber Transceiver
Certificaat:CERoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:Saicom
Verpakking:Brown Packing Box

10/100m, Single-Mode Enige Vezel, 1490/1550nmnm (DFB/DFB), 80km, de Convertor van de Media van de ...

Prijs Unit: US $ 77.99-88.99 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:SCM-F1SS18
Type:Fiber Transceiver
Certificaat:CERoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:Saicom
Verpakking:Brown Packing Box

10/100m, Single-Mode Enige Vezel, 1490/1550nmnm (DFB/DFB), 100km, de Convertor van de Media van de ...

Prijs Unit: US $ 95.6-115.3 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:SCM-F1SS19
Type:Fiber Transceiver
Certificaat:CERoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:Saicom
Verpakking:Brown Packing Box

10/100m, Single-Mode Enige Vezel, 1490/1550nmnm (DFB/DFB), 120km, de Convertor van de Media van de ...

Prijs Unit: US $ 99.9-133.5 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:SCM-F1SS1x
Type:Fiber Transceiver
Certificaat:CERoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:Saicom
Verpakking:Brown Packing Box

10/100m, Enige Dubbele Vezel van de Wijze, 850/1310nm, SC/2km, de Zendontvanger van de Vezel

Prijs Unit: US $ 18.0-22.3 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:SCM-F1SM22
Gebruik:ComputerWorkstation
Type:Vast
Support Network:Ethernet
Informatie inhoud:Gegevens
Certificaat:CERoHS

Metaal 4 van de hoge snelheid ruilmiddel van het Netwerk van Duitsland het Industriële voor ...

Prijs Unit: US $ 74.7-88.9 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:SCSWG2-05041
Gebruik:Elektronisch bewakingssysteem
Certificaat:CERoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:Saicom
Verpakking:Brown Packing Box

Stal 4 de havensIndustrie Switchs van de hoge snelheid van Duitsland voor ControleSysteem

Prijs Unit: US $ 89.6-107.3 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:SCSWG2-06042
Bedrading Devices:Geïntegreerde Bedrading
Certificaat:CERoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:Saicom
Verpakking:Brown Packing Box

Saicom IP40 Geen netwerk van de Industrie van de condensatieJol - schalter voor Controle

Prijs Unit: US $ 74.7-88.9 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:SCSWG2-05041
Gebruik:ComputerWorkstation
Support Network:Ethernet
Informatie inhoud:Gegevens
Certificaat:CERoHS
Conditie:Nieuw

10/100/1000Mbps 2 RJ45 de Schakelaar van netzwerk-Schalter Compatibel met 802.3ab-Sc

Prijs Unit: US $ 59.7-74.07 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:SCSWG2-03021L
Communicatie Mode:Full-Duplex en Half-Duplex
Type:Optische schakelaar
Transmission Rate:10/100 / 1000Mbps
Poorten:≦ 8
Handelsmerk:Saicom

2/100M SFP 100Mbps de Schakelaar van Unmanagement van de Industrie

Prijs Unit: US $ 89.6-103.7 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:SCSW-08062
Communicatie Mode:Full-Duplex en Half-Duplex
Type:Optische schakelaar
Transmission Rate:10 / 100Mbps
Poorten:≦ 8
Handelsmerk:Saicom

Van de havens24/100M Havens van Saicom (sclg-22400m-2C) 100/1000Mbps 2 Combo de Schakelaar van ...

Prijs Unit: US $ 106.5-115.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:SCLG-22400M-2C
Communicatie Mode:Full-Duplex en Half-Duplex
Type:Optische schakelaar
Transmission Rate:10 / 100Mbps
Handelsmerk:Saicom
Verpakking:Brown Packing Box

De Schakelaar van het Netwerk 4*10/100/1000Mbps van Saicom (scm-G4SS12) voor vezel-Optisch

Prijs Unit: US $ 53.13-70.83 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:SCM-G4SS12
Communicatie Mode:Full-Duplex en Half-Duplex
Type:Optische schakelaar
Transmission Rate:10/100 / 1000Mbps
Poorten:≦ 8
Handelsmerk:Saicom

K type thermokoppelkabel 2*0.711mm met op hoge temperatuur

Prijs Unit: US $ 0.35 / Metro
MOQ: 100 Meters

Model No:KX
Type:Geïsoleerde
Conductor Type:Solide
Toepassing:Verwarming
Schede Materiaal:PVC
Isolatiemateriaal:PVC

Shanghai Tankii Alloy Material Co., Ltd.

[provincie: Shanghai, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

Helder draadtype k 20AWG van het kleurenthermokoppel

Prijs Unit: US $ 0.53 / Metro
MOQ: 1000 Meters

Model No:k
Type:Kaal
Conductor Type:Solide
Toepassing:Verwarming
Isolatiemateriaal:Kaal
Materiaal Vorm:Ronde Wire

Shanghai Tankii Alloy Material Co., Ltd.

[provincie: Shanghai, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

Van de borstel van het Varkenshaar Monofilament/van de Gloeidraad de Machine van de Extruder van de ...

Prijs Unit: US $ 50000.0-80000.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:ZYSJ
Type:Ronde Machine van het Draadtrekken
Mode:Horizontaal
Automatisering:Automatisch
Geautomatiseerde:Computerized
Handelsmerk:ZHUOYA MACHINERY

Qingdao Zhuoya Machinery Co., Ltd.

[provincie: Shandong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

Pn16 de HandFilter van het Water van de Borstel van de Aandrijving voor het Koelen het Filtreren ...

Prijs Unit: US $ 180.0-3500.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, DAT, CIP, FCA, EXW

Model No:YL-8S
Gebruik:Milieubescherming
Motive Force:Elektrisch vermogen
Stijl:Verticale
Prestatie:Efficiënte Filtratie
Certificaat:CE

Draad 1014mm van de Klier van de Kabel van Utl Pg16 Nylon

Prijs Unit: US $ 0.12-0.15 / Piece
MOQ: 5000 Pieces

Model No:PG16
Certificering:RoHSCE
Oppervlakte behandeling:Zuurstofvoorziening
IP-klasse:IP68
Materiaal:Nylon
Handelsmerk:UTL

Utility Electrical Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

Klier van de Kabel van de Klieren van de Kabel van Utl de Plastic Pg25 IP68 Waterdichte

Prijs Unit: US $ 0.24-0.28 / Piece
MOQ: 5000 Pieces

Model No:PG25
Certificering:RoHSCE
Oppervlakte behandeling:Zuurstofvoorziening
IP-klasse:IP68
Materiaal:Nylon
Handelsmerk:UTL

Utility Electrical Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

Klier Van uitstekende kwaliteit van de Kabel van Utl IP68 de Waterdichte Plastic Pg29

Prijs Unit: US $ 0.31-0.35 / Piece
MOQ: 5000 Pieces

Model No:PG29
Certificering:RoHSCE
Oppervlakte behandeling:Zuurstofvoorziening
IP-klasse:IP68
Materiaal:Nylon
Handelsmerk:UTL

Utility Electrical Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com
Hulp nodig?
Neem contact met ons.
Beveiligingsproducten en beveiligingsoplossingen houden mensen zeker waar ze werken en leven. We zijn een eerste online industrieleidraad van beveiligingsproducten die de uitgebreidste gids tot de laatste in beveiligingsproducten leveren. Onze producenten bieden betrouwbare veiligheids- en beveiligingsproducten tegen betaalbare prijzen. Bescherm uw familie en huis. Ten slotte is het de plaats waar u zeker en veilig moet voelen. Als de bovenstaande Telefoon Draad fabriek dekt niet wat u nodig hebt, aarzel niet onze catalogus voor andere producten en ideeën door te lezen, die een moderne en innovatieve verdediging bieden. Made-in-China.com is de complete industriegids en uw ultieme inkoopplatform voor beveiligingsproducten, inclusief maar niet beperkt aan lijn draad, gebouw draad, aluminium legering draad. Importeer zorgvrije producten en breid verkopen in uw eigene markt uit. We bieden u met de absolute beste bescherming en voortdurende steun in de beveiligingsindustrie vandaag.
Snel Product Index