Home » Elektrotechniek & Elektronica's » Glasvezel Apparatuur » plastic adapter
Snel Product Index Snel Supplier Index
Pagina 2/1487  
Totaal 44592 producten van ongeveer 2026

plastic adapter

fabrikanten en leveranciers
China Leverancier - Gouden Lid
Sorteer op: Relevantie
Tonen: 30 artikelen

Optische Adapter van de Vezel van de Vierling LC van de Prijs van de fabriek Multimode Plastic

Prijs Unit: US $ 0.6-2.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:SADP-A-M-Q-F-LC-FPC-LC-FPC
Type:Glasvezelconnectoren
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:Seifree

Wuhan Seifree Technology Co., Ltd.

[provincie: Hubei, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

De Ingepaste Adapter van de hoge druk Plastiek

Prijs Unit: US $ 5 / Doos
MOQ: 10 Dozen

Model No:High pressure plastic threaded adapter
Verbinding:Mannelijk
Head Code:Ronde
Draad Distribution:Buitendraad
Oppervlak:Pools
Materiaal:Koper

Sc-FC/Sm/APC de Plastic Optische Adapter van de Vezel voor de Optische Sluiting van de Vezel

Prijs Unit: US $ 0.45-0.85 / Piece
MOQ: 500 Pieces

Model No:HZ-01023-A
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:SC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:APC
Vorm:Plein

St het Enige Plastiek van de Wijze of Optische Adapter van de Vezel van het Metaal de Simplex/Duplex

Prijs Unit: US $ 0.09-1.0 / Piece
MOQ: 10 Pieces

Model No:Adapter
Certificaat:RoHS,ISO9001CCC
Type:OEM
Handelsmerk:takfly
Verpakking:Standard Packing
Standaard:shutter adaptor

Takfly Communications Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

E2000/UPC aan E2000/UPC de Simplex Singlemode Plastic Optische Adapter van de Vezel

Prijs Unit: US $ 1.0-2.0 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:PN-005
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:CE,ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:PUNO
Verpakking:1 PCS Individual Quality PE Bag

PUNO OPTIC TECHNOLOGY CO., LIMITED

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

Metaal en Plastic Hybride Adapter lC-Sc

Prijs Unit: US $ 0.9-1.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, EXW

Model No:LC-SC hybrid Adapter
Transmissie Medium:Single-Mode
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Handelsmerk:KOC
Verpakking:Single Pack

Shenzhen KOC Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

St Duplex SimplexMetaal of de Plastic Optische Adapter van de Vezel

Prijs Unit: US $ 0.15-2.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:ST adapter
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:HNK or OEM
Verpakking:Plastic Container + Carton
Standaard:RoHS
Oorsprong:Shenzhen, China

HNK Optic Equipment Co., LIMITED

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

De plastic Vrouwelijke Adapter van pvc met de Draad van het Koper

Prijs Unit: US $ 0.13 / Piece
MOQ: 5000 Pieces

Model No:JIS003
Standaard:DIN,ANSIJIS
Materiaal:PVC
Verbinding:Vrouwelijk
Head Type:Ronde
Handelsmerk:JS

Taizhou Jinsheng Plastic Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

St de Duplex Singlemode Plastic Optische Adapter van de Vezel

Prijs Unit: US $ 1.4-1.5 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, EXW

Model No:st-2
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:ARK
Verpakking:Carton, Transparent Box or Custom Packaging;

ARK Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

Het mini Plastic Mannetje usb-c aan Micro- Vrouwelijke Adapter voor slim-Telefoon, Makbook en ...

Prijs Unit: US $ 0.19-0.25 / Piece
MOQ: 3000 Pieces

Model No:4002-1
Materiaal:Plastic
Interface Type:USB 3.1
Mate van innovatie:Innovatief
Toepasselijk Merken:Sonny,AndroidiPhone
Type:USB-adapter

Dongguan K & S Cable Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

Adapter van de Kruik van de Metselaar van de Machine van het Afgietsel van de injectie de Gemaakte ...

Prijs Unit: US $ 0.1-0.5 / Piece
MOQ: 2000 Pieces

Model No:QN-custom made
Materiaal:ABS
Handelsmerk:QN
Verpakking:Standard Carton Packing
Standaard:custom size
Oorsprong:Shanghai

Shanghai Qinuo Industry Co., Ltd.

[provincie: Shanghai, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

LC de Optische Adapters van de vezel met Met beperkte verliezen bij 0.2dB met Plastic Blauw Huis

Prijs Unit: US $ 0.45-0.81 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:ROP-LC-Adapters-Plastic
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:LC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Rechthoekige

RITANO OPTICS LIMITED

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

De Plastic Optische Adapter van uitstekende kwaliteit van de Vezel van LC/PC mm Duplex

Prijs Unit: US $ 0.5-1.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:FA-AD-LP2MP
Transmissie Medium:Multimode
Structuur:LC
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Rechthoekige
Fabricageproces:Injection Molding

Fiberall Technology (Shenzhen) Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

Sc-FC/Sm/PC de Plastic Optische Adapter van de Vezel voor het Comité van de Interface van de Vezel ...

Prijs Unit: US $ 0.45-0.85 / Piece
MOQ: 500 Pieces

Model No:HZ-01023-B
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:SC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Plein

Adapter van de Vezel van de Prijs FC van de fabriek de Optische Plastic

Prijs Unit: US $ 0.5-1.3 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:AD0410400B
Bedrading Devices:Geïntegreerde Bedrading
Certificaat:ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:HOLIGHT
Verpakking:25PCS/Plastic Box

HOLIGHT Fiber Optic Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

Vervaardigde Plastic Optische APC E2000 van de Vezel Singlemode Adapter

Prijs Unit: US $ 1.2-2.0 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:PN-006
Merk:OEM
Handelsmerk:PUNO
Verpakking:1 PCS Individual Quality PE Bag
Standaard:Plastic Housing
Oorsprong:China

PUNO OPTIC TECHNOLOGY CO., LIMITED

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

De in het groot Plastic Adapter van de Montage van de Pijp van de Injectie CPVC Ingepaste ...

Prijs Unit: US $ 150.0-200.0 / Doos
MOQ: 10 Dozen

Model No:M08
Structuur:Verticale
Flexibel of Rigid:Stijve
Standaard:Standard
Handelsmerk:SAM-UK
Verpakking:Carton and Nylon Bag

Taizhou Zhuoxin Plastics Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

ST Adapter

Prijs Unit: US $ 0.85-1.0 / Piece
MOQ: 100 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, EXW

Model No:10411-356
Structuur:ST
Vorm:Circulaire
Fabricageproces:Koude persing
Toepassing:Netwerk Apparatuur
Lichtbron TYPE:Laser

Shenzhen KOC Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

St Duplex SimplexPlastiek of de Optische Adapter van de Vezel van het Metaal

Prijs Unit: US $ 0.15-2.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:ST adapter
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:HNK or OEM
Verpakking:Plastic Container + Carton
Standaard:RoHS
Oorsprong:Shenzhen, China

HNK Optic Equipment Co., LIMITED

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

St Singlemode Simplex Plastic Optische Adapter van de Vezel

Prijs Unit: US $ 1.0-1.7 / Piece
MOQ: 25 Pieces

Model No:st
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:ST
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Plein

ARK Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

LC aan LC Single-Mode Duplex Plastic Optische Adapter van de Vezel

Prijs Unit: US $ 0.3-3.0 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:LC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Plein
Fabricageproces:Injection Molding

Jiangsu Cenyarak Electrical Co., Ltd.

[provincie: Jiangsu, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

FC/St/Sc/LC/MPO/MTP Simplex/Duplex Singlemode/Multimode StandaardPlastiek Om3/Om4/APC of Metaal of ...

Prijs Unit: US $ 11.75-14.95 / Piece
MOQ: 10 Pieces

Model No:ROP-SC-ST SM SX Hybrid Adapters
Transmissie Medium:Single-Mode
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Circulaire
Fabricageproces:Injection Molding

RITANO OPTICS LIMITED

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

De duplex Adapter van de Optische Vezel LC zonder Plastic Beige Multimode van de Flens

Prijs Unit: US $ 0.1-1.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:FA-AD-LP2MP
Transmissie Medium:Multimode
Structuur:LC
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Plein
Fabricageproces:Injection Molding

Fiberall Technology (Shenzhen) Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

De plastiek Gevormde HDPE Adapter van de Flens

Prijs Unit: US $ 0.73-174.76 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:20-630
Handelsmerk:CR
Verpakking:Carton or Plastic Bag
Standaard:D20-630mm
Oorsprong:China (Mainland)
Gs-Code:3917400000

Chengdu Chuangrong Trading Co., Ltd.

[provincie: Sichuan, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

Sc-FC/mm de Plastic Optische Adapter van de Vezel voor de Plaat van de Optische Vezel

Prijs Unit: US $ 0.45-0.85 / Piece
MOQ: 500 Pieces

Model No:HZ-01023-C
Transmissie Medium:Multimode
Structuur:SC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Plein

De Vrouwelijke Adapter van pvc, Plastic Vrouwelijke Adapter

Prijs Unit: US $ 1 / Doos
MOQ: 10 Dozen
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIP, CPT

Model No:1/2inch-4inch
Verbinding:Vrouwelijk
Handelsmerk:NO BRAND
Verpakking:Master Carton
Standaard:20MM
Oorsprong:China

Zhejiang Liutong Plastics Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

LC de duplex Singlemode Plastic Optische Adapter van de Vezel

Prijs Unit: US $ 0.3-1.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:PN-009
Gebruik:Laptop,SchakelenDigitale Camera
Output Type:AC
Certificaat:RoHS,ULISO9001
Kleur:Black
Type:OEM

PUNO OPTIC TECHNOLOGY CO., LIMITED

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

St Simplex Duplex Plastic or Metal Fiber Optic Adapter

Prijs Unit: US $ 0.15-2.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:ST adapter
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:HNK or OEM
Verpakking:Plastic Container + Carton
Standaard:RoHS
Oorsprong:Shenzhen, China

HNK Optic Equipment Co., LIMITED

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

ST/PC Singlemode Simplex Plastic Optische Adapter van de Vezel

Prijs Unit: US $ 0.85-1.0 / Piece
MOQ: 100 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, EXW

Model No:ST
Structuur:ST
Vorm:Circulaire
Fabricageproces:Koude persing
Toepassing:Netwerk Apparatuur
Lichtbron TYPE:Laser

Shenzhen KOC Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

De Witte Plastic Vrouwelijke Adapters ASTM D2466 An04 van de lage Prijs Sch40

Prijs Unit: US $ 0.011 / Piece
MOQ: 1000 Pieces

Model No:AN04
Head Code:Ronde
Draad Distribution:Binnendraad
Materiaal:Plastic
Toepassing:Water Pipe
Aangepaste:Niet-aangepaste

Taizhou Zhuoxin Plastics Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com
1-10 11-20 21-30 31-40 41-50 ...
Hulp nodig?
Neem contact met ons.
Ons elektronisch archief van leveranciers is a uitgebreide lijst van de belangrijkste leveranciers, producenten in de elektronische industrie. Importeer elektronische producten van onze gecontroleerde leveranciers van China met concurrerende prijzen. Ze zouden al van uw elektronische vereisten leveren: Een van de brede selectie van de keuze van producten, is Plastic Adapter fabriek een van de nieuwe artikel. Ontwerp ingenieur of kopers kunnen verschillende producenten willen controleren, die veel verwante keuze aanbieden als zachte kunststof, dc-adapter and ac / dc adapter. We hopen elke koper op de hoogte te houden met deze snelste bewegende industrie en de laatste trends van de producten.
Snel Product Index