Home » Elektrotechniek & Elektronica's » Optische Vezels & Kabel » enkelzijdig dubbelzijdig
Snel Product Index Snel Supplier Index
Pagina 1/272  
Totaal 8149 producten van ongeveer 339

enkelzijdig dubbelzijdig

fabrikanten en leveranciers
China Leverancier - Gouden Lid Licentie Geverifieerde Leverancier
Sorteer op: Relevantie
Tonen: 30 artikelen

Sm/APC Upc/van mm de Simplex/Duplex Optische Adapter van de Vezel van Sc

Prijs Unit: US $ 0.17 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:TK-H0021
Toepassing:Verbinding
Verbindingsstructuur:SC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:> 1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:1000N <10000N

Takfly Communications Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De Optische Simplex/DuplexSchakelaar LC van de vezel

MOQ: 100 Pieces

Model No:LC
Toepassing:Fiber Distribution Frame
Lichtbron TYPE:Laser
Verpakking:Poly Bag Per Set
Oorsprong:China
Productiecapaciteit:3000PCS/Day

Het Simplex van Sc Aqua met de Optische Adapter van de Vezel van het Blind

Prijs Unit: US $ 1 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:SC
Structuur:SC
Vorm:Plein
Fabricageproces:Gegoten
Toepassing:Netwerk Apparatuur
Lichtbron TYPE:Laser

Shenzhen KOC Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

1X64 APC van Sc ABS de Splitser van de Optische Vezel van de Doos

Prijs Unit: US $ 62.9-95.0 / Piece
MOQ: 10 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, EXW

Model No:H1-106420SA-15
Type:Fiber Transceiver
Certificaat:ISO
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:wolong or OEM
Verpakking:1 Piece/ Plastic Box, 10 Pieces/ Paper Box

Het plastic Simplex van st-St van de Adapter van de Vezel Optische

Prijs Unit: US $ 0.596-3.265 / Piece
MOQ: 10 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, EXW

Model No:ST-ST
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:CE,ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:Homk
Verpakking:Inner: PE Bag, Outer: Carton

Homk Telecom Tech Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Koord van het Flard van de Vezel van LC/Sc/FC/St/Mu/MTRJ/E2000 PC/Upc/APC Singlemode Multimode ...

Getoonde Product van Het China Leverancier

Prijs Unit: US $ 1.0-10.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, DDP, EXW

Model No:FC, SC, ST, LC, MU, MTRJ, E2000, DIN, MPO
Toepassing:Verbinding
Certificaat:RoHSISO9001
Handelsmerk:HNK or OEM
Verpakking:PE Bag+Carton
Standaard:RoHS

Shenzhen HNK Optics Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De simplex/Duplex Gepantserde Kabel van FO

Getoonde Product van Het China Leverancier

Prijs Unit: US $ 0.35 / Metro
MOQ: 5000 Meters
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, DDP, EXW

Model No:GJJVAV-1B1-3.0-B or GJJVAV-2B1-3.0-B
Certificaat:ISORoHS
Toepassing:Lokale Communicatiekabel,LAN-kabel,Fiber Optic Cable,Long Distance Symmetrische kabelSubmarine Cable
Cover Materiaal:PVC
Materiaal Vorm:Ronde Wire

Finecom Technology Co., Limited

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Sc/LC/FC/St/Mu/MTRJ/MPO Optische Adapter van de Vezel Om3/Om4/APC van het Simplex/van de Duplex/van ...

Getoonde Product van Het China Leverancier

Prijs Unit: US $ 0.15-2.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, EXW, CIF

Model No:FC, SC, ST, LC, MU, MTRJ, DIN, MPO
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:RoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:HNK or OEM
Verpakking:Plastic Container + Carton

Shenzhen HNK Optics Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Koord van het Flard van de Vezel LC/Sc/St/FC van Mm van Sm het Simplex Duplex Optische

Getoonde Product van Het China Leverancier

Prijs Unit: US $ 1.1-1.5 / Piece
MOQ: 100 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, FCA

Model No:Patch Cord
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Certificaat:RoHS,ULISO9001
Handelsmerk:GEYIDA
Verpakking:Polybag+Label

Ningbo Geyida Cable Technology Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

Koord van het Flard van Multimode Vezel van PC/Upc/APC Sc/LC/FC/St/Mu/MTRJ/E2000 het Simplex Duplex ...

Getoonde Product van Het China Leverancier

Prijs Unit: US $ 1.0-10.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, DDP, EXW

Model No:FC, SC, ST, LC, MU, MTRJ, E2000, DIN, MPO
Toepassing:Verbinding
Certificaat:RoHS,UL,CEISO9001
Handelsmerk:HNK or OEM
Verpakking:PE Bag+Carton
Standaard:RoHS

Shenzhen HNK Optics Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Sc /FC/St /LC Sm, Optische Adapter van de Vezel van Mm de Simplex Duplex

Getoonde Product van Het China Leverancier

Prijs Unit: US $ 0.08 / Piece
MOQ: 100 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF

Model No:Fiber Optical Adapter
Structuur:SC
Aantal Cores:Multi-Core
Ferrule endface:APC
Handelsmerk:EM, GEYIDA
Verpakking:Piece

Ningbo Geyida Cable Technology Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

De Optische Simplex DuplexSchakelaar SC/PC Sc/APC van de vezel

MOQ: 100 Pieces

Model No:SC/PC/APC
Toepassing:Fiber Distribution Frame
Lichtbron TYPE:Laser
Verpakking:Poly Bag Per Set
Oorsprong:China
Productiecapaciteit:3000PCS/Day

Sc/APC Simplex met de Optische Adapter van de Vezel van het Blind

Prijs Unit: US $ 1 / Piece
MOQ: 100 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, EXW

Model No:SC
Structuur:SC
Vorm:Plein
Fabricageproces:Gegoten
Toepassing:Netwerk Apparatuur
Lichtbron TYPE:Laser

Shenzhen KOC Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

IP67 de simplex Industriële Openlucht Anti-Explosion Waterdichte Optische Schakelaar van de Vezel FC

Prijs Unit: US $ 10.0-15.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, EXW, CIF, DAT, FAS, DDP, DAP, CIP, CPT, FCA

Model No:IP-LC PD-LC ODC-LC FC IP-MPO
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:FC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Circulaire

Takfly Communications Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Singlemode Multimode Simplex Duplex Optische Vezel FTTH

Prijs Unit: US $ 1.2-4.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, EXW

Model No:SC/LC/ST/MTRJ/FC/MPO
Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N

ARK Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

1X64 PC Optical Fiber Splitter ABS Box van FC

Prijs Unit: US $ 62.0-101.6 / Piece
MOQ: 10 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, EXW

Model No:H1-106420FU-15
Handelsmerk:wolong or OEM
Verpakking:1 Piece/ Plastic Box, 10 Pieces/ Paper Box
Standaard:RoHS, ISO19000
Oorsprong:China
Gs-Code:85367000

Simplex/DuplexAdapter, Singlemode/Adapter van Multimode Vezel, de Optische Adapter van de Vezel van ...

Prijs Unit: US $ 0.09-0.23 / Piece
MOQ: 10 Pieces

Model No:sc fiber adapter
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:CE,ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:OEM
Verpakking:20PCS/Package

Shenzhen ZHW Technology Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

5/8 Simplex/de Duplex van '' x3/8 ''/Triplex verhardt de Tanden van Tanden

Prijs Unit: US $ 8.0-10.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, DDP, DAP, EXW

Model No:sprockets
Casting Methode:Zandgietwerk
Casting Vorm Gebruik Count:Blijvend
Oppervlakte Behandeling:Zand Blast
Oppervlakteruwheid:Ra6.3
Machining Tolerantie:+/- 0.01mm

Qingdao Csrex Heavy Industry Co., Ltd.

[provincie: Shandong, China]

Contacteer de Leverancier

De simplex en DuplexKlemmen van de Kabel van de Draad

Prijs Unit: US $ 0.7-0.8 / Piece
MOQ: 100 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, DAT, FAS, DDP, DAP, CIP, CPT, FCA, EXW

Model No:SR-A- Wire Rope Clips
Gebruik:Heavy Duty Clamp
Standaard:Standaard
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:Sailrigging
Verpakking:in Gunny Bag and Pallet or Others

Qingdao Sail Rigging Co., Ltd.

[provincie: Shandong, China]

Contacteer de Leverancier

Gear gelaste roestvrijstalen 15 Tooth Simplex Duplex Triplex Sprocket

Prijs Unit: US $ 2.98 / Piece
MOQ: 10 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, EXW

Model No:Customized Sprocket
Verpakking:Export Package/Plywood Case
Standaard:ISO606; ANSI B29.1; DIN8187; GB124-97
Oorsprong:Changzhou, Jiangsu, China
Productiecapaciteit:4, 000, 000 Pieces/Year

Changzhou Changjiang Gear Co., Ltd.

[provincie: Jiangsu, China]

Contacteer de Leverancier

2X16 PC ABS Box Optical Fiber Splitter van FC

Prijs Unit: US $ 1.0-61.0 / Piece
MOQ: 10 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, EXW

Model No:PLC-2025
Handelsmerk:wolong or OEM
Verpakking:1 Piece/ Plastic Box, 10 Pieces/ Paper Box
Standaard:RoHS, ISO19000
Oorsprong:China
Gs-Code:85367000

Singlemode/Multimode Simplex/Duplex Optische Adapter van Sc APC/Upc

Prijs Unit: US $ 0.1-1.0 / Piece
MOQ: 50 Pieces

Model No:fiber optic adapter
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:CE,ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:OEM
Verpakking:20PCS/Package

Shenzhen ZHW Technology Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Duplex/Simplex Vezel Optische Connector/Adaptor (CATV FTTX)

Prijs Unit: US $ 0.25-0.45 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB

Model No:SADP-A-S-S-S-LC-FPC-LC-FPC
Type:Glasvezelconnectoren
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:RoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:Seifree

Wuhan Seifree Technology Co., Ltd.

[provincie: Hubei, China]

Contacteer de Leverancier

Koord van het Flard van de Vezel van LC/Sc/FC/St/Mu/MTRJ/E2000 PC/Upc/APC Singlemode Multimode ...

Prijs Unit: US $ 0.1-0.9 / Piece
MOQ: 10 Pieces

Model No:Duplex Fiber Optic Patch Cord
Toepassing:Verbinding
Verbindingsstructuur:SC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:> 1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:1000N <10000N

Takfly Communications Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De simplex/DuplexLijn van de Uitdrijving van de Kabel van de Optische Vezel en van de Kabel van de ...

Prijs Unit: US $ 100000.0-200000.0 / Set
MOQ: 1 Set
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, EXW

Feeding Mode:Meerdere Feed
Vergadering Structuur:Aparte Type Extruder
Schroef:Multi-Schroef
Schroef Channel Structure:Deep Schroef
Automatisering:Automatisch
Geautomatiseerde:Computerized

1X64 PC ABS Box Optical Fiber Splitter van Sc (vezelkabel CATV)

Prijs Unit: US $ 61.3-91.9 / Piece
MOQ: 10 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, EXW

Model No:H1-106420SU-15
Type:Fiber Transceiver
Certificaat:ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:wolong or OEM
Verpakking:1 Piece/ Plastic Box, 10 Pieces/ Paper Box

De Kabel van het Koord van het flard/het Koord van het Flard met SimplexDuplex lc-LC

MOQ: 50 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, EXW, CIF

Model No:PCLULU2SM
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Materiaal Vorm:Flat Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:1000N <10000N

Singlemode Simplex Duplex Optische Adapter van de Vezel fC-Sc

Prijs Unit: US $ 0.6-1.0 / Piece
MOQ: 25 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, EXW

Model No:FC-SC
Transmissie Medium:Single-Mode
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Plein
Fabricageproces:Gegoten
Toepassing:Fiber Distribution Frame

ARK Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Simplex/Duplex/de Vierling van Sm&mm van de Adapter van de Vezel van de Prijs LC van de fabriek ...

Prijs Unit: US $ 0.48-0.5 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:SADP-A-X-X-S-LC-FPC-LC-FPC
Type:Glasvezelconnectoren
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:Seifree

Wuhan Seifree Technology Co., Ltd.

[provincie: Hubei, China]

Contacteer de Leverancier

Kabel van het Flard van Multimode Vezel van Sc PC/Upc/APC de Simplex Duplex Singlemode Optische

Prijs Unit: US $ 1.0-10.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, DDP, EXW

Model No:SC
Toepassing:Verbinding
Verbindingsstructuur:SC
Certificaat:RoHS,UL,CEISO9001
Handelsmerk:HNK or OEM
Verpakking:PE Bag+Carton

Shenzhen HNK Optics Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

1-10 11-20 21-30 31-40 41-50 ...
Hulp nodig?
Neem contact met ons.
Ons elektronisch archief van leveranciers is a uitgebreide lijst van de belangrijkste leveranciers, producenten in de elektronische industrie. Importeer elektronische producten van onze gecontroleerde leveranciers van China met concurrerende prijzen. Ze zouden al van uw elektronische vereisten leveren: Een van de brede selectie van de keuze van producten, is Enkelzijdig Dubbelzijdig een van de nieuwe artikel. Ontwerp ingenieur of kopers kunnen verschillende producenten willen controleren, die veel verwante keuze aanbieden als duplex karton, duplex karton grijze rug and gecoat duplex karton. We hopen elke koper op de hoogte te houden met deze snelste bewegende industrie en de laatste trends van de producten.
Snel Product Index