Home » Elektrotechniek & Elektronica's » Glasvezel Connectoren » enkelzijdig dubbelzijdig
Snel Product Index Snel Supplier Index
Pagina 10/314  
Totaal 9401 producten van ongeveer 522

enkelzijdig dubbelzijdig

fabrikanten en leveranciers
China Leverancier - Gouden Lid
Sorteer op: Relevantie
Tonen: 30 artikelen

96cores 19 Comité van het Flard van de Vezel van de Duim 1u MPO het Optische

Getoonde Product van Het China Leverancier

Prijs Unit: US $ 6.0-18.0 / Piece
MOQ: 5 Pieces

Model No:1U 96Cores
Type:Standard Cabinet
Gebruik:Network Integration System
Installatie:Verticaal
Certificaat:ISORoHS
Conditie:Nieuw

Shenzhen iPhotonics Creation Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De Lift van de passagier met de Gouden Decoratie van de Ets van de Spiegel

Getoonde Product van Het China Leverancier

Prijs Unit: US $ 12000.0-16000.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:BSITE-K005
Control Mode:Collectieve Selectieve controle
Positie van de Computer Room:up
Liftdeur:Center Opening Deur
Deur Knife:Dubbele
Handelsmerk:BSITE LIFT

Suzhou Bsite Express Elevator Co., Ltd.

[provincie: Jiangsu, China]

Contacteer de Leverancier

12 het Optische Koord van de Vlecht Core/48core

Getoonde Product van Het China Leverancier

Prijs Unit: US $ 5 / Set
MOQ: 1000 Sets

Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:SC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:> 1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:1000N <10000N

Fc-FC Kabel van de Optische Vezel van de Vezel de Optische (5M)

Getoonde Product van Het China Leverancier

Prijs Unit: US $ 1.8-2.0 / Piece
MOQ: 10 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, EXW

Model No:FC-FC-005
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:FC-FC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)

ARK Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

1 Fabriek van China van de Slinger van de Singelband van de ton de Vlakke

Getoonde Product van Het China Leverancier

Prijs Unit: US $ 0.3 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Type:webbing Sling
Materiaal:Polyester
Hefvermogen:1T
Lifting Eye Type:Gevouwen Eye
Vorm:Flat
Certificaat:GS,SGS,CEISO 9001

Nanjing D.L.T Sling Co., Ltd.

[provincie: Jiangsu, China]

Contacteer de Leverancier

een Series Roller Chain (duplex)

Getoonde Product van Het China Leverancier

Prijs Unit: US $ 0.8-60.0 / Metro
MOQ: 10 Meters
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, CPT

Model No:35-2...240-2
Gebruik:Transmission Chain
Materiaal:Legering
Oppervlakte Behandeling:Polijsten
Kenmerken:Hittebestendige
Chain Size:1/2 "* 11/128"

Wuyi Chuangben Machinery Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

De luxueuze Lift van de Passagier met de Machine van de Tractie Gearless

Getoonde Product van Het China Leverancier

Prijs Unit: US $ 12000.0-17000.0 / Set
MOQ: 1 Set

Model No:BSITE-K007
Control Mode:Collectieve Selectieve controle
Positie van de Computer Room:up
Liftdeur:Center Opening Deur
Deur Knife:Dubbele
Handelsmerk:BSITE LIFT

Suzhou Bsite Express Elevator Co., Ltd.

[provincie: Jiangsu, China]

Contacteer de Leverancier

Vezel Optic Connector (Fiber de kabel van het flardkoord)

Getoonde Product van Het China Leverancier

Prijs Unit: US $ 0.2 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, EXW, CIF

Model No:LC-SC-CT
Handelsmerk:TTI Fiber
Verpakking:Customed
Standaard:ROHS CE
Oorsprong:Shenzhen
Gs-Code:854470000

Shenzhen TRT Fiber Tech. Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Binnen Om3 Communicatie van het Koord van het Flard van de Vezel PVC/LSZH mtp/mpo-LC Optische Kabel

Getoonde Product van Het China Leverancier

MOQ: 1000 Pieces

Model No:MTP/MPO Fiber Optic Patch Cord
Toepassing:VerbindingGeneeskunde
Type:Single-mode Fiber
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Kern:Double Core
Certificaat:RoHS,ULISO9001

Shenzhen Opelink Technology Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

FC Simplex Duplex Metal or Plastic Fiber Optic Adapter

Prijs Unit: US $ 0.15-2.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, EXW

Model No:FC adapter
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:HNK or OEM
Verpakking:Plastic Container + Carton
Standaard:RoHS
Oorsprong:Shenzhen, China

Shenzhen HNK Optics Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Fc-FC Simplex Enig Koord 1m 3m 5m 10m van het Flard van de Vezel van de Wijze

Getoonde Product van Het China Leverancier

Prijs Unit: US $ 0.75-0.8 / piece
MOQ: 1000 piece

Model No:FC-FC
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:FC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Circulaire

Dongguan Phynam Comtech Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Sc/FC/LC/St/Mu de Optische Adapter van de Vezel

Getoonde Product van Het China Leverancier

Prijs Unit: US $ 0.12-0.14 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, DDP, EXW

Model No:SC/FC/LC/ST/MU
Transmissie Medium:Single-Mode
Vorm:Plein
Fabricageproces:Koude persing
Toepassing:Fiber Distribution Frame,Netwerk ApparatuurFiber Module
Merk:OEM

Koord van het flard van de Verbindingsdraad van de Vezel van de Vezel van de fabrikant ...

Getoonde Product van Het China Leverancier

Prijs Unit: US $ 0.1-1.0 / Piece
MOQ: 1000 Pieces

Model No:KD-FO6001
Toepassing:Verbinding
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:1000N <10000N
Kern:Single Core

Ningbo Kingda Electronics Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

De gele Kabels van het Flard van de Vezel van LC/APC - Sc/APC - Schede Sm - sx-3.0mm-5mtrs-Ofnp

Getoonde Product van Het China Leverancier

Prijs Unit: US $ 2 / Metro
MOQ: 3000 Meters
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, EXW

Model No:Fiber Patch Cables
Toepassing:Verbinding
Verbindingsstructuur:SC
Toegestaan ​​zijdelingse druk:> 1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:> 10000N
Kern:Multicore

DONGGUAN TW-SCIE CO., LTD.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

LC/LC de duplexKabel 9/125&mu van het Flard van de Vezel; M 657A2 baseerde Enig van de Wijze ...

Getoonde Product van Het China Leverancier

Prijs Unit: US $ 0.75-0.8 / piece
MOQ: 1000 piece

Model No:LC-LC
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:LC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Circulaire

Dongguan Phynam Comtech Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Optische Adapter van de Vezel van Sm van Sc/APC de Simplex

Getoonde Product van Het China Leverancier

Prijs Unit: US $ 0.05-0.2 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:sc/apc sm simplex
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:ISO
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:SUNET
Verpakking:Carton

Qingdao Sunet Technologies Co., Ltd.

[provincie: Shandong, China]

Contacteer de Leverancier

OEM Kettingwiel van de Transportband van de Transmissie het Simplex Duplex Triplex

MOQ: 30 Pieces

Model No:sprocket wheel
Verpakking:Export Package/Plywood Case
Standaard:ISO606; ANSI B29.1; DIN8187; GB124-97
Oorsprong:Changzhou, Jiangsu, China
Productiecapaciteit:4, 000, 000 Pieces/Year

Changzhou Changjiang Gear Co., Ltd.

[provincie: Jiangsu, China]

Contacteer de Leverancier

Koord van het Flard van de Optische Vezel van Sc-LC mm Om3/Om4 het Simplex/Duplex 2.0mm

Prijs Unit: US $ 1.5 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, DAT, FAS, DDP, DAP, CIP, CPT, FCA, EXW

Model No:TK-W0217
Toepassing:Verbinding,Kunst,SensorGeneeskunde
Type:Multi-mode Fiber
Verbindingsstructuur:LC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm)

Takfly Communications Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Passenger luxueux Elevator avec Gearless Traction Machine

Getoonde Product van Het China Leverancier

Prijs Unit: US $ 11000.0-14000.0 / Piece
MOQ: 1 set
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF

Model No:EX-03
Liftdeur:Center Opening Deur
Positie van de Computer Room:up
Control Mode:Collectieve Selectieve controle
Handelsmerk:EPSS, FUJI YIDA
Verpakking:Plywood Case and Bundle

Yida Express Elevator Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

Lift de van uitstekende kwaliteit van de Passagier Vvvf

Getoonde Product van Het China Leverancier

Prijs Unit: US $ 12900 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:BSITE-K008
Control Mode:Collectieve Selectieve controle
Positie van de Computer Room:up
Liftdeur:Center Opening Deur
Deur Knife:Dubbele
Handelsmerk:BSITE LIFT

Suzhou Bsite Express Elevator Co., Ltd.

[provincie: Jiangsu, China]

Contacteer de Leverancier

Shenzhen Yason Intelligence Science and Technology Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

De Optische Kabel BinnenFTTH van de vezel

Getoonde Product van Het China Leverancier

Prijs Unit: US $ 0.1 / Metro
MOQ: 2000 Meters
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, FCA, EXW

Model No:ftth
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Materiaal Vorm:Flat Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:1000N <10000N

Shenzhen ADP Cables Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

SC/UPC Fiber Optic Patch Cord (optische verbindingsdraad Fiber) (Sc-01)

Getoonde Product van Het China Leverancier

Prijs Unit: US $ 1.4 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, EXW, CIF

Model No:SC-01
Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Verbindingsstructuur:SC
Certificaat:RoHS,UL,CEISO9001
Handelsmerk:TTI Fiber

Shenzhen TRT Fiber Tech. Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Kabel van /Riser van de Kabel van Zipcord de Duplex Binnen

Getoonde Product van Het China Leverancier

Prijs Unit: US $ 0.02-0.06 / Metro
MOQ: 2000 Meters

Model No:GJFJV-duplex
Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Verbindingsstructuur:SC-SC
Materiaal Vorm:Flat Wire
Kern:Double Core

Vezel Optische St/Upc - het Koord van het Flard St/Upc

Getoonde Product van Het China Leverancier

Prijs Unit: US $ 0.8-1.0 / Piece
MOQ: 5000 Pieces

Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:SC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​Treksterkte:<100N
Kern:Multicore

Shenzhen iPhotonics Creation Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Passagier Elevator met Roestvrij staal Hairline

Getoonde Product van Het China Leverancier

Prijs Unit: US $ 13500.0-20000.0 / Piece
MOQ: 1 set
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, EXW

Model No:YDJ-03-3
Driving Type:Gear en Rack Lift
Hoedanigheid:> 1000kg
Personen:11-19
Snelheid:1,00 - 2,00 m / s
Control Mode:Collectieve Selectieve controle

Yida Express Elevator Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

FC het vezeloptische Single-Mode Koord van het Flard, Simplex

Zeer belangrijke Specificaties/Speciale Eigenschappen Beschrijving: De koorden van het vezelflard in telecommunicatie, gegevens nieuw bericht, lokaal netto gebiedsnetwerk en enorm domein worden ...

Shenzhen Listen Technology Co., Ltd

[provincie: Guangdong, China]

Optische Adapter van de Vezel van de Kwaliteit Sc/Upc-Sc/Upc van telecommunicatie de Simplex ...

Getoonde Product van Het China Leverancier

Prijs Unit: US $ 0.05-0.2 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:SC/UPC Simplex
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:CE,ISO,RoHSGS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:SUNET
Verpakking:Carton

Qingdao Sunet Technologies Co., Ltd.

[provincie: Shandong, China]

Contacteer de Leverancier

koord van het Flard van de Vezel van 4.6mm het Openlucht Duplex In de schede gestoken Simplex ...

Prijs Unit: US $ 2.0-10.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, DDP, EXW

Model No:DSPC
Toepassing:Verbinding
Certificaat:RoHS,UL,CEISO9001
Handelsmerk:HNK or OEM
Verpakking:PE Bag +Carton
Standaard:RoHS

Shenzhen HNK Optics Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Ketting van de Rol van het roestvrij staal de Simplex (de reeks van B)

Getoonde Product van Het China Leverancier

Prijs Unit: US $ 4.65-73.73 / Metro
MOQ: 100 Meters
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF

Model No:SS04B-1, SS06B-1, SS08B-1
Gebruik:Transmission Chain
Materiaal:Roestvrij staal
Oppervlakte Behandeling:Polijsten
Kenmerken:Hittebestendige
Structuur:Roller Chain
Hulp nodig?
Neem contact met ons.
Ons elektronisch archief van leveranciers is a uitgebreide lijst van de belangrijkste leveranciers, producenten in de elektronische industrie. Importeer elektronische producten van onze gecontroleerde leveranciers van China met concurrerende prijzen. Ze zouden al van uw elektronische vereisten leveren: Een van de brede selectie van de keuze van producten, is Enkelzijdig Dubbelzijdig fabriek een van de nieuwe artikel. Ontwerp ingenieur of kopers kunnen verschillende producenten willen controleren, die veel verwante keuze aanbieden als duplex roestvast, dubbelzijdig papier and duplex pijp. We hopen elke koper op de hoogte te houden met deze snelste bewegende industrie en de laatste trends van de producten.
Snel Product Index