Home » Elektrotechniek & Elektronica's » Optische Vezels & Kabel » enkelzijdig dubbelzijdig
Snel Product Index Snel Supplier Index
Pagina 16/281  
Totaal 8413 producten van ongeveer 350

enkelzijdig dubbelzijdig

fabrikanten en leveranciers
China Leverancier - Gouden Lid Licentie Geverifieerde Leverancier
Sorteer op: Relevantie
Tonen: 30 artikelen

Kabels van het Flard van de Vezel Sc-Sc de Optische

Prijs Unit: US $ 1.95-2.15 / Piece
MOQ: 5000 Pieces

Model No:SC-SC Fiber Optic Patch Cables
Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N

Roestvrij staal die 20A-1 (Ketting van de Rol 100A-1) vervaardigen DIN/ISO

Prijs Unit: US $ 6 / Voet
MOQ: 300 Voeten

Model No:08A-1--48A-1
Gebruik:Transmission Chain
Materiaal:Roestvrij staal
Oppervlakte Behandeling:Olie Blooming
Kenmerken:Hittebestendige
Chain Size:1/2 "* 3/32"

Qingdao Star Machine Technology Co., Ltd.

[provincie: Shandong, China]

Contacteer de Leverancier

Sc/LC/FC/St/Mu/MTRJ/MPO Optische Adapter van de Vezel van het Simplex/van de Duplex/van de Vierling ...

Prijs Unit: US $ 0.4 / pcs
MOQ: 1 pcs

Model No:FC Fiber optic adapter
Structuur:FC
Vorm:Plein
Fabricageproces:Gegoten
Toepassing:Netwerk Apparatuur
Merk:OEM

Takfly Communications Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De het automobiele Toestel van het Geval van de Overdracht & Schacht van het Toestel voor ...

MOQ: 100 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF

Model No:WSG002
Toepassing:machinerieAuto
Hardheid:Geharde tandoppervlak
Gear Position:interne Gear
Bereidingswijze:Rolling Gear
Getande Portie Shape:Spur Gear

Hangzhou Lectstyle Trade Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

Het hoge MultiKoord van het Flard van de Vezel van de Wijze Reliablity Simplex Optische (SC/PC)

Prijs Unit: US $ 0.9-1.2 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:SC/PC
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:SC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Rechthoekige

Lin'an Longshine Imp. & Exp. Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

De Machine van de Kabel van de optische Vezel om de Strakke Vezel van de Buffer Uit te drijven

Prijs Unit: US $ 20000.0-130000.0 / Set
MOQ: 1 Set

Model No:HR-OFC
Transmission Type:Flexibele
Automatische productielijn:Uitgebreide
Certificaat:ISOCE
Automatisering:Automatisering
Flexible Production:Intelligent Manufacturing

3m LC/LC 62.5/125um mm Duplex 3.0mm Fiber Optic Patch Cord

Prijs Unit: US $ 2.19 / Piece
MOQ: 100 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, EXW

Model No:LC/LC MM DX 3M
Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Verbindingsstructuur:LC
Materiaal Vorm:Flat Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:> 1000 (N / 100mm)

Shenzhen TRT Fiber Tech. Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

HDPE Optische Kabel GYTA53 met Dubbel Pantser en de Dubbele Multimode 50/125 Vezel van het Jasje

Prijs Unit: US $ 0.2 / Metro
MOQ: 1 Metro
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, EXW

Model No:GYTA53 optic fiber cable
Toepassing:Lokale Communicatiekabel,Coaxiale kabel,LAN-kabel,Fiber Optic Cable,Long Distance Symmetrische kabel,RF-kabelSubmarine Cable
Cover Materiaal:PE
Certificaat:CE,ISO,RoHSUL
Handelsmerk:TW-SCIE or OEM
Verpakking:Wooden Drum

DONGGUAN TW-SCIE CO., LTD.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Plaat van het Gezicht FTTX 2 Havens

Prijs Unit: US $ 0.8-1.5 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:HFP8007
Poort:Dual Port
Materiaal:ABS
Certificaat:RoHSISO: 9001
Kleur:Wit
Aangepaste:Op maat

HOLIGHT Fiber Optic Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Fdb FTTH 24 PLC van de Kern 1*8 1*16 PLC de Gezamenlijke Doos van de Optische Kabel van de Vezel ...

Prijs Unit: US $ 8 / Piece
MOQ: 20 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, DAT, CPT

Model No:FDB-024B
Type:Optical Fiber verdeelkast
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:CE,ISO,RoHSGS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:EFON

Draagbare RadioWalkie-talkie gp-78 de Zendontvanger van de Elite

MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF

Model No:GP-78 EliteTwo Way Radio
Type:handheld
tonen:met display
certificaat:CERoHS
Handelsmerk:Luiton
Verpakking:Gift Box

Bond Telecom Co., Ltd.

[provincie: Fujian, China]

Contacteer de Leverancier

De Ketting van de rol met Rechte Gehechtheid (sa-1/M1) Één Gat

Prijs Unit: US $ 17.99-19.79 / Metro
MOQ: 100 Meters
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF

Model No:SA-M1, SK-M1, WSA-1, WSA-2, WSK-1, WSK-2
Materiaal:Legering
Structuur:Roller Chain
Oppervlakte Behandeling:Oxygenatie
Chain Size:1/2 "* 11/128"
Kenmerken:Oil Resistant

Heet verkoop Mu van de Vezel de Optische Kabel van het Flard

Prijs Unit: US $ 0.95-1.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:MU
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:MU
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Toepassing:Fiber Distribution Frame

Shenzhen KOC Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Sc/APC Singlemode Vlecht 12packed 0.9mm

Prijs Unit: US $ 0.55-0.65 / Piece
MOQ: 50 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, EXW

Model No:DT SCPC Pigtail
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:SC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)

Medio-Koppeling van de Adapter van de Vezel van Sc Sm de Simplex Optische

Prijs Unit: US $ 0.1-0.5 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:FA-AD-SP1SP
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:SC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Rechthoekige

Fiberall Technology (Shenzhen) Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Het Enige Koord van uitstekende kwaliteit van het Flard van de Vezel LC/APC van de Wijze Simplex ...

Prijs Unit: US $ 0.9-1.2 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:LC/APC
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:LC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:APC
Vorm:Rechthoekige

Lin'an Longshine Imp. & Exp. Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

De optische Machine van de Kabel van de Vezel om de Strakke Vezel van de Buffer Uit te drijven

Prijs Unit: US $ 20000.0-130000.0 / Set
MOQ: 1 Set

Model No:HR-OFC
Transmission Type:Flexibele
Automatische productielijn:Uitgebreide
Certificaat:ISOCE
Automatisering:Automatisering
Flexible Production:Intelligent Manufacturing

Koord 62.5/125um Duplex 3.0mm van het Flard van de optische Vezel LC/PC-SC/PC

Prijs Unit: US $ 2.19 / Piece
MOQ: 100 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, EXW

Model No:LC/PC-SC/PC MM DX
Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Materiaal Vorm:Flat Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:> 1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N

Shenzhen TRT Fiber Tech. Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Enige Wijze van de Adapter van de Vezel van de Prijs van de fabriek de Optische/MultiWijze ...

Prijs Unit: US $ 0.1 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, DAT, FAS, DDP, DAP, CIP, CPT, FCA, EXW

Model No:TF-0014
Vorm:Circulaire
Fabricageproces:Injection Molding
Toepassing:Netwerk Apparatuur
Lichtbron TYPE:Laser
Handelsmerk:TAKFLY

Takfly Communications Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Het Optische FTTX Draagvlak van de vezel 1 Haven

Prijs Unit: US $ 0.8-1.5 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:HFP8008
Poort:Single Port
Materiaal:ABS
Certificaat:RoHSISO: 9001
Kleur:Wit
Aangepaste:Op maat

HOLIGHT Fiber Optic Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

1 8 PLC Optische Kabel van de Vezel van de Splitser sluit de Doos van de Distributie aan (fdb-08A)

Prijs Unit: US $ 6.0-8.8 / Piece
MOQ: 20 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, CIP, CPT

Model No:EFON-FDB-08A
Handelsmerk:EFON
Verpakking:Individual Carton Box, 12PCS in Carton
Standaard:ISO9001: 2000
Oorsprong:Zhejiang Province
Gs-Code:85176229

Optisch van de Vezel Lc/pc- Gebied - installable Nieuwe Schakelaar

Prijs Unit: US $ 0.7-1.0 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:LC/PC Field Installable Connector
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:LC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Plein

Shenzhen KOC Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Koord LC/Upc-LC/Upc van het Flard van de vezel het Optische - mm om3-Dx

Prijs Unit: US $ 1.95-2.15 / Piece
MOQ: 5000 Pieces

Model No:LC/UPC-LC/UPC -MM OM3-DX
Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N

12 Vlechten van het Koord van het Flard van de Vezel van de kleur LC/Upc de Optische

Prijs Unit: US $ 0.9-1.2 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:LC/UPC
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:LC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:APC
Vorm:Rechthoekige

Lin'an Longshine Imp. & Exp. Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

De Apparatuur van de optische Vezel om Losse Buis Uit te drijven

Prijs Unit: US $ 20000.0-130000.0 / Set
MOQ: 1 Set

Model No:HR-OFC
Transmission Type:Flexibele
Automatische productielijn:Uitgebreide
Certificaat:ISOCE
Automatisering:Automatisering
Flexible Production:Intelligent Manufacturing

Het glijdende Opgezette Metaal van het Comité van het Flard van de Vezel van het Type Rek 1u 19 ...

Prijs Unit: US $ 19.0-45.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:FA-FDR1MD24B
Type:Optical Fiber verdeelkast
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:ISO,RoHSGS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:Fiberall, Neutral or OEM

Fiberall Technology (Shenzhen) Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Mu Witte Kabel van het Koord van het Flard van de Vezel de Optische

Prijs Unit: US $ 1.0-20.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, EXW

Model No:MU
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Handelsmerk:Homk
Verpakking:Inner:PE Bag, Outer:Carton, Inner: PE Bag
Standaard:CE, ISO, FCC

Homk Telecom Tech Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De Optische Adapter van de Vezel van het simplex/van de Duplex/van de Vierling LC

Prijs Unit: US $ 0.3-1.09 / Piece
MOQ: 500 Pieces

Model No:LC Fiber Optic Connector
Toepassing:Verbinding
Verbindingsstructuur:LC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Certificaat:RoHS,CEISO9001
Merk:OEM

Takfly Communications Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Draagvlak van de Havens FTTX 2 van de vezel het Optische

Prijs Unit: US $ 0.6-1.4 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:HFP8009
Poort:Dual Port
Materiaal:ABS
Certificaat:RoHSISO: 9001
Kleur:Wit
Aangepaste:Op maat

HOLIGHT Fiber Optic Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De Octrooien Ce/ISO9001/7 keurden het OpenluchtGaren die van Aramid van de Machine van de Kabel van ...

Prijs Unit: US $ 2000 / Set
MOQ: 1 Set

Certificaat:CE,ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:HAGSIN
Verpakking:Standard Export Packaging
Standaard:HGS-A-Y-S-D
Oorsprong:China

Diresun Machinery Industry Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

1-10 11-20 21-30 31-40 41-50 51-60 ...
Hulp nodig?
Neem contact met ons.
Ons elektronisch archief van leveranciers is a uitgebreide lijst van de belangrijkste leveranciers, producenten in de elektronische industrie. Importeer elektronische producten van onze gecontroleerde leveranciers van China met concurrerende prijzen. Ze zouden al van uw elektronische vereisten leveren: Een van de brede selectie van de keuze van producten, is Enkelzijdig Dubbelzijdig fabriek een van de nieuwe artikel. Ontwerp ingenieur of kopers kunnen verschillende producenten willen controleren, die veel verwante keuze aanbieden als duplex karton, duplex karton grijze rug and gecoat duplex karton. We hopen elke koper op de hoogte te houden met deze snelste bewegende industrie en de laatste trends van de producten.
Snel Product Index