Home » Elektrotechniek & Elektronica's » Optische Vezels & Kabel » enkelzijdig dubbelzijdig
Snel Product Index Snel Supplier Index
Pagina 16/295  
Totaal 8827 producten van ongeveer 353

enkelzijdig dubbelzijdig

fabrikanten en leveranciers
China Leverancier - Gouden Lid
Sorteer op: Relevantie
Tonen: 30 artikelen

Optische Splitser 10 van de Vezel van Gpon ONU de EindDoos van het Paar FTTH (fdb-08E)

Prijs Unit: US $ 5 / Piece
MOQ: 20 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, CIP, CPT

Model No:FDB-08E
Handelsmerk:EFON
Verpakking:Individual Carton Box, 20PCS in Carton
Standaard:IP67 ISO9001: 2000
Oorsprong:Zhejiang Province
Gs-Code:85176229

De openlucht Optische Apparatuur van de Vezel voor de Lopende band van de Kabel

Prijs Unit: US $ 20000.0-130000.0 / Set
MOQ: 1 Set

Model No:HR-SZ-800
Transmission Type:Flexibele
Automatische productielijn:Uitgebreide
Certificaat:ISOCE
Automatisering:Automatisering
Flexible Production:Intelligent Manufacturing

DIN741 de Klem van de Kabel van de draad, de Klem van de Kabel van de Draad

Prijs Unit: US $ 1.0-100.0 / Piece
MOQ: 1000 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, DDP, EXW

Model No:DIN741
Materiaal:Metalen
Gebruik:Heavy Duty Clamp
Structuur:G Clamp
Standaard:Standaard
Conditie:Nieuw

Qingdao Yanfei Rigging Co., Ltd.

[provincie: Shandong, China]

Contacteer de Leverancier

Dubbele Ketting van uitstekende kwaliteit 32A-2 van de Rol van de Hoogte

Prijs Unit: US $ 35 / Metro
MOQ: 100 Meters
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, FCA, EXW

Model No:32A-2
Gebruik:Transmission Chain
Kenmerken:Oil Resistant
Structuur:Roller Chain
Kleur:Multi-Colored
Handelsmerk:QJ / HQL / YF

Singlemode Multimode Optische Vezel

Prijs Unit: US $ 28.0-30.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:e2000, LC, SC, ST, MPO
Toepassing:Verbinding
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N
Kern:Multicore
Certificaat:RoHS,ULISO9001

Shenzhen KOC Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Het Simplex van st-St van het Koord van het Flard van de vezel op G657 Vezel wordt gebaseerd die

Prijs Unit: US $ 0.75-0.8 / piece
MOQ: 1000 piece

Model No:ST fiber patch cord
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:ST
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Circulaire

Dongguan Phynam Comtech Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Het Duplex Gepantserde Koord van het Flard van de Vezel fc-FC Sm Optische

Prijs Unit: US $ 4.3-4.46 / Piece
MOQ: 500 Pieces

Model No:FC-FC SM DX
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:FC
Aantal Cores:Multi-Core
Ferrule endface:FC
Vorm:Circulaire

Lin'an Longshine Imp. & Exp. Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

1t de enige Slingers van de Singelband van de Polyester van de Vouw Eindeloze/Opheffende Slinger

Prijs Unit: US $ 22.0-25.0 / Piece
MOQ: 10 Pieces

Model No:HG
Type:webbing Sling
Materiaal:Polyester
Hefvermogen:> 6T
Lifting Eye Type:Flat Eye
Rope Core Type:Hennep Core

De Lift van de passagier met de Concrete Bouw van de Schacht

Prijs Unit: US $ 10908.0-12804.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:passenger lift
Driving Type:AC Lift
Liftdeur:Center Opening Deur
Vertraging Device:Met Vertraging Device
Begeleider:Zonder Attendant
Handelsmerk:TRUMPF

Suzhou Laiao Elevator Co., Ltd.

[provincie: Jiangsu, China]

Contacteer de Leverancier

Vlechten van de Vlecht van de Vezel van Sc de Optische

Prijs Unit: US $ 0.55-0.65 / Piece
MOQ: 50 Pieces

Model No:Sc Pigtails
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:SC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)

Optische Kabel van de Distributie van Vezel 1-288 van mm van Sm de Multi

Prijs Unit: US $ 0.1 / Metro
MOQ: 2000 Meters

Model No:Fiber Optic Distribution Cable
Toepassing:Verbinding
Verbindingsstructuur:FC-FC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N

DONGGUAN TW-SCIE CO., LTD.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

1X2 1X4 PLC verdeelt de Mini Optische Vezel FTTH van de Splitser 6core Doos (fdb-06A)

Prijs Unit: US $ 5 / Piece
MOQ: 20 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, CPT

Model No:FDB-06A
Handelsmerk:EFON
Verpakking:Individual Carton Box
Standaard:IP65 ISO9001: 2000
Oorsprong:Zhejiang Province
Gs-Code:85176229

De betrouwbare Machine van de Kabel van de Optische Vezel

Prijs Unit: US $ 20000.0-130000.0 / Set
MOQ: 1 Set

Model No:HR-OFC
Transmission Type:Flexibele
Automatische productielijn:Uitgebreide
Certificaat:ISOCE
Automatisering:Automatisering
Flexible Production:Intelligent Manufacturing

DIN741 de Klem van de Kabel van de draad, de Klem van de Kabel van de Draad

Prijs Unit: US $ 1.0-5.0 / Piece
MOQ: 50 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, DDP, EXW

Model No:DIN741
Materiaal:Metalen
Gebruik:Heavy Duty Clamp
Structuur:G Clamp
Standaard:Standaard
Conditie:Nieuw

Qingdao Yanfei Rigging Co., Ltd.

[provincie: Shandong, China]

Contacteer de Leverancier

Lc-LC kies het DuplexKoord van het Flard Iber van de Wijze Gepantserde Optische uit

Prijs Unit: US $ 4.3-4.46 / Piece
MOQ: 500 Pieces

Model No:LC-LC SM
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:LC
Aantal Cores:Multi-Core
Vorm:Circulaire
Fabricageproces:Gegoten

Lin'an Longshine Imp. & Exp. Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

Slinger van de Singelband van de polyester de Nylon|Opheffende Slinger|Ronde Slinger

Prijs Unit: US $ 22.0-25.0 / Piece
MOQ: 10 Pieces

Model No:HG
Type:webbing Sling
Materiaal:Polyester
Hefvermogen:> 6T
Lifting Eye Type:Flat Eye
Rope Core Type:Hennep Core

Havens van de Adapter van de Schakelaar van de optische Vezel LC de Dubbele of Enige

Prijs Unit: US $ 0.2-0.25 / Piece
MOQ: 1000 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, DAT, CPT, FCA, EXW

Model No:LC Connector Adapter
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:LC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:> 1000 (N / 100mm)

Dongguan Phynam Comtech Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

1X8 1X16 PLC EindDoos van de Verbinding van de Vezel 10pair van de Splitser FTTH de Optische ...

Prijs Unit: US $ 8 / Piece
MOQ: 20 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, DAT, CPT

Model No:FDB-016A
Type:Optical Fiber verdeelkast
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:CE,ISO,RoHSGS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:EFON

Sc/APC Singlemode Vlecht 12packed 0.9mm

Prijs Unit: US $ 0.55-0.65 / Piece
MOQ: 50 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, EXW

Model No:DT SCPC Pigtail
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:SC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)

Machine de van uitstekende kwaliteit van de Kabel van de Optische Vezel

Prijs Unit: US $ 20000.0-130000.0 / Set
MOQ: 1 Set

Model No:HR-SZ-800
Transmission Type:Flexibele
Automatische productielijn:Uitgebreide
Certificaat:ISOCE
Automatisering:Automatisering
Flexible Production:Intelligent Manufacturing

GYXTW OpenluchtSm 9/125 Gepantserde Optische Kabel van de Vezel

Prijs Unit: US $ 0.01 / Doos
MOQ: 100 Dozen

Model No:GYXTW Fiber Optic Cable
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:SC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)

Hangzhou Lin'an Dongsheng Cable Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

ST/PC-MTRJ/PC Om2/50/125 Optical Fiber (3M)

Prijs Unit: US $ 2.0-3.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, EXW

Model No:st mtrj001
Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N

ARK Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Ons typen de Buigzame Klem van de Kabel van de Draad, de Klem van de Kabel van de Draad

Prijs Unit: US $ 1.0-5.0 / Piece
MOQ: 20 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, DDP, EXW

Model No:US Type
Gebruik:Heavy Duty Clamp
Standaard:Standaard
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:YANFEI/OEM
Verpakking:Carton, Pallet

Qingdao Yanfei Rigging Co., Ltd.

[provincie: Shandong, China]

Contacteer de Leverancier

Het Enige Koord van uitstekende kwaliteit van het Flard van de Vezel LC/APC van de Wijze Simplex ...

Prijs Unit: US $ 0.9-1.2 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:LC/APC
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:LC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:APC
Vorm:Rechthoekige

Lin'an Longshine Imp. & Exp. Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

De synthetische Geweven Slingers van de Singelband van de Polyester

Prijs Unit: US $ 22.0-25.0 / Piece
MOQ: 10 Pieces

Model No:HG
Type:webbing Sling
Materiaal:Polyester
Hefvermogen:> 6T
Lifting Eye Type:Flat Eye
Rope Core Type:Hennep Core

Vezel Optische Patchcord (Enige Wijze) lc-LC

Prijs Unit: US $ 0.24 / Metro
MOQ: 10000 Meters
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, EXW

Model No:LC-LC
Toepassing:Verbinding
Certificaat:RoHS,UL,CEISO9001
Handelsmerk:TW-SCIE optic cable
Verpakking:Wooden Drum
Standaard:SGS ROHS REACH ISO

DONGGUAN TW-SCIE CO., LTD.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

1X8 PLC PLC van de Splitser 1X16 Doos van de Bijlage van de Vezel van de Splitser FTTH de Optische ...

Prijs Unit: US $ 12 / Piece
MOQ: 20 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, DAT, CPT

Model No:FDB-016D
Type:Optical Fiber verdeelkast
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:CE,ISO,RoHSGS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:EFON

Gp-78 de Bidirectionele Radio van de elite

MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF

Model No:GP-78 EliteTwo Way Radio
Type:handheld
tonen:met display
certificaat:CERoHS
Handelsmerk:Luiton
Verpakking:Gift Box

Bond Telecom Co., Ltd.

[provincie: Fujian, China]

Contacteer de Leverancier

De duplex St Singlemode Kabel van het Flard van de Vezel

Prijs Unit: US $ 1.0-1.5 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:SOFC-2-ST-ST-A-3-0-C-10
Toepassing:Verbinding,SensorGeneeskunde
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:ST
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm)

Wuhan Seifree Technology Co., Ltd.

[provincie: Hubei, China]

Contacteer de Leverancier

De Apparatuur van de optische Vezel om Losse Buis Uit te drijven

Prijs Unit: US $ 20000.0-130000.0 / Set
MOQ: 1 Set

Model No:HR-OFC
Transmission Type:Flexibele
Automatische productielijn:Uitgebreide
Certificaat:ISOCE
Automatisering:Automatisering
Flexible Production:Intelligent Manufacturing
1-10 11-20 21-30 31-40 41-50 51-60 ...
Hulp nodig?
Neem contact met ons.
Ons elektronisch archief van leveranciers is a uitgebreide lijst van de belangrijkste leveranciers, producenten in de elektronische industrie. Importeer elektronische producten van onze gecontroleerde leveranciers van China met concurrerende prijzen. Ze zouden al van uw elektronische vereisten leveren: Een van de brede selectie van de keuze van producten, is Enkelzijdig Dubbelzijdig fabriek een van de nieuwe artikel. Ontwerp ingenieur of kopers kunnen verschillende producenten willen controleren, die veel verwante keuze aanbieden als duplex roestvast, dubbelzijdig papier and duplex pijp. We hopen elke koper op de hoogte te houden met deze snelste bewegende industrie en de laatste trends van de producten.
Snel Product Index