Home » Elektrotechniek & Elektronica's » Glasvezel Connectoren » enkelzijdig dubbelzijdig
Snel Product Index Snel Supplier Index
Pagina 16/296  
Totaal 8863 producten van ongeveer 369

enkelzijdig dubbelzijdig

fabrikanten en leveranciers
China Leverancier - Gouden Lid
Sorteer op: Relevantie
Tonen: 30 artikelen

12ah de korte Ketting van de Rol van de Precisie van de Hoogte

Prijs Unit: US $ 2.9 / Metro
MOQ: 100 Meters
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, FCA, EXW

Model No:12AH
Gebruik:Transmission Chain
Kenmerken:Oil Resistant
Structuur:Roller Chain
Kleur:Multi-Colored
Handelsmerk:QJ / HQL / YF

Koord 50/125 de Enige Duplex van het Flard van de vezel Optische Vezel st-St van de Wijze

Prijs Unit: US $ 0.75-0.8 / piece
MOQ: 1000 piece

Model No:ST-ST
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:ST
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Circulaire

Dongguan Phynam Comtech Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

DIN741 de Klem van de Kabel van de draad, de Klem van de Kabel van de Draad

Prijs Unit: US $ 1.0-5.0 / Piece
MOQ: 50 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, DDP, EXW

Model No:DIN741
Materiaal:Metalen
Gebruik:Heavy Duty Clamp
Structuur:G Clamp
Standaard:Standaard
Conditie:Nieuw

Qingdao Yanfei Rigging Co., Ltd.

[provincie: Shandong, China]

Contacteer de Leverancier

Singlemode Multimode Optische Vezel

Prijs Unit: US $ 28.0-30.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:e2000, LC, SC, ST, MPO
Toepassing:Verbinding
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N
Kern:Multicore
Certificaat:RoHS,ULISO9001

Shenzhen KOC Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De Ketting van de Rol ASME/ANSI B29.1 met de Platen van de Gehechtheid van M

Prijs Unit: US $ 999.0-1500.0 / Ton
MOQ: 1 Ton

Model No:M type
Standaard of niet-standaard:Standaard
Toepassing:Textile Machinery,kledingstuk machines,Transporteur Equipment,Packaging Machinery,Elektrische auto's,Motorfiets,food Machinery,marinier,Mijnbouwapparatuur,LandbouwmachinesAuto
Oppervlakte behandeling:oxygenatie
Structuur:roller Chain
Materiaal:Koolstofstaal

De simplex Optische Kabel van de Vezel van 2.0mm

Prijs Unit: US $ 0.05-0.06 / Piece
MOQ: 1000 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, FAS, EXW

Model No:Simplex SM2.0mm
Toepassing:Fiber Optic Cable
Cover Materiaal:PVC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Conductor Type:Gestrande
Certificaat:CE,ISORoHS

Shenzhen TRT Fiber Tech. Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Het Duplex Gepantserde Koord van het Flard van de Vezel Sc-LC Sm Optische

Prijs Unit: US $ 4.3-4.46 / Piece
MOQ: 500 Pieces

Model No:SC-LC SM DX
Transmissie Medium:Single-Mode
Aantal Cores:Multi-Core
Vorm:Circulaire
Fabricageproces:Gegoten
Toepassing:Netwerk Apparatuur

Lin'an Longshine Imp. & Exp. Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

Fdb FTTH 24 Doos van de Beëindiging van de Vezel van de Kern de Witte Zwarte Optische met Klier ...

Prijs Unit: US $ 8 / Piece
MOQ: 20 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, DAT, CPT

Model No:FDB-024A
Type:Optical Fiber verdeelkast
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:CE,ISO,RoHSGS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:EFON

De openlucht Optische Apparatuur van de Vezel voor de Lopende band van de Kabel

Prijs Unit: US $ 20000.0-130000.0 / Set
MOQ: 1 Set

Model No:HR-SZ-800
Transmission Type:Flexibele
Automatische productielijn:Uitgebreide
Certificaat:ISOCE
Automatisering:Automatisering
Flexible Production:Intelligent Manufacturing

Slingers van de Singelband van het Canvas van de Polyester van de Levering van de fabriek de Zachte ...

Prijs Unit: US $ 22.0-25.0 / Piece
MOQ: 10 Pieces

Model No:HG
Type:webbing Sling
Materiaal:Polyester
Hefvermogen:> 6T
Lifting Eye Type:Flat Eye
Rope Core Type:Hennep Core

De Schacht Contruction van het beton & van de Baksteen voor de Lift van het Huis

Prijs Unit: US $ 11200.0-13120.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:home lift
Driving Type:AC Lift
Liftdeur:Center Opening Deur
Vertraging Device:Met Vertraging Device
Begeleider:Zonder Attendant
Handelsmerk:TRUMPF

Suzhou Laiao Elevator Co., Ltd.

[provincie: Jiangsu, China]

Contacteer de Leverancier

06f Ketting van uitstekende kwaliteit van de Rol van de O-ring de Dubbele

Prijs Unit: US $ 35.5 / Metro
MOQ: 100 Meters
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, FCA, EXW

Model No:06F
Gebruik:Transmission Chain
Materiaal:Legering
Kenmerken:Oil Resistant
Structuur:Roller Chain
Kleur:Multi-Colored

Kabel van het Flard van de Vezel st-St het de Optische/Koord van het Flard

Prijs Unit: US $ 0.75-0.8 / piece
MOQ: 1000 piece

Model No:ST-ST
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:ST
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Circulaire

Dongguan Phynam Comtech Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Ons typen de Buigzame Klem van de Kabel van de Draad, de Klem van de Kabel van de Draad

Prijs Unit: US $ 1.0-5.0 / Piece
MOQ: 20 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, DDP, EXW

Model No:US Type
Gebruik:Heavy Duty Clamp
Standaard:Standaard
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:YANFEI/OEM
Verpakking:Carton, Pallet

Qingdao Yanfei Rigging Co., Ltd.

[provincie: Shandong, China]

Contacteer de Leverancier

Lc-LC kies het DuplexKoord van het Flard Iber van de Wijze Gepantserde Optische uit

Prijs Unit: US $ 4.3-4.46 / Piece
MOQ: 500 Pieces

Model No:LC-LC SM
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:LC
Aantal Cores:Multi-Core
Vorm:Circulaire
Fabricageproces:Gegoten

Lin'an Longshine Imp. & Exp. Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

Koord LC/Upc-LC/Upc van het Flard van de vezel het Optische - mm om3-Dx

Prijs Unit: US $ 1.95-2.15 / Piece
MOQ: 5000 Pieces

Model No:LC/UPC-LC/UPC -MM OM3-DX
Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N

De Optische CWDM Mux/Demux Fdb 16port Kabel die van de vezel de Doos van de Splitser buigen Lgx ...

Prijs Unit: US $ 25 / Piece
MOQ: 20 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, DAT, CPT

Model No:FDB-016N
Type:Optical Fiber verdeelkast
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:CE,ISO,RoHSGS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:EFON

Lopende band van de Kabel van de vezel de Optische Voor het Uitdrijven van Losse Buis

Prijs Unit: US $ 20000.0-130000.0 / Set
MOQ: 1 Set

Model No:HR-SZ-800
Transmission Type:Flexibele
Automatische productielijn:Uitgebreide
Certificaat:ISOCE
Automatisering:Automatisering
Flexible Production:Intelligent Manufacturing

En1492-2 de ronde Opheffende Slinger van de Singelband van de Polyester

Prijs Unit: US $ 22.0-25.0 / Piece
MOQ: 10 Pieces

Model No:HG
Type:webbing Sling
Materiaal:Polyester
Hefvermogen:> 6T
Lifting Eye Type:Flat Eye
Rope Core Type:Hennep Core

De het binnen Koord van het Flard van de Vezel Optische/Kabel van het Flard

Prijs Unit: US $ 0.01 / Doos
MOQ: 100 Dozen
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF

Model No:DSC-Fiber Optic Patch Cord
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:SC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)

Hangzhou Lin'an Dongsheng Cable Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

Dubbele Ketting van uitstekende kwaliteit 32A-2 van de Rol van de Hoogte

Prijs Unit: US $ 35 / Metro
MOQ: 100 Meters
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, FCA, EXW

Model No:32A-2
Gebruik:Transmission Chain
Kenmerken:Oil Resistant
Structuur:Roller Chain
Kleur:Multi-Colored
Handelsmerk:QJ / HQL / YF

Singlemode Multimode Optische Vezel

Prijs Unit: US $ 28.0-30.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:e2000, LC, SC, ST, MPO
Toepassing:Verbinding
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N
Kern:Multicore
Certificaat:RoHS,ULISO9001

Shenzhen KOC Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De optische Fabriek van het Koord van het Flard van de Vezel

Prijs Unit: US $ 0.2 / Metro
MOQ: 1000 Meters

Toepassing:VerbindingGeneeskunde
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Certificaat:RoHS,ULISO9001
Handelsmerk:TW-SCIE or OEM
Verpakking:Wooden Drum
Standaard:ISO, ROHS, REACH, SGS

DONGGUAN TW-SCIE CO., LTD.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

12 de Optische Vlecht van de Vezel van de Bos G652D Sm van de kern FC/APC-9/125um

Prijs Unit: US $ 8.7-9.0 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:FC/APC
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:FC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm)

Lin'an Longshine Imp. & Exp. Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

De Transportband van het Olieveld van het staal

Prijs Unit: US $ 2 / Metro
MOQ: 100 Meters
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, DAT, FAS, DDP, DAP, CPT, FCA, EXW

Model No:Steel Oil Field Conveyor Chain
Materiaal:Legering
Structuur:Roller Chain
Oppervlakte Behandeling:Oxygenatie
Chain Size:1/2 "* 11/128"
Kenmerken:Oil Resistant

Hangzhou Ocean Industry Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

Vlechten van de Vlecht van de Vezel van Sc de Optische

Prijs Unit: US $ 0.55-0.65 / Piece
MOQ: 50 Pieces

Model No:Sc Pigtails
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:SC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)

De slimme Vervoerende Dubbele Ketting van de Rol van de Hoogte

Prijs Unit: US $ 5.0-50.0 / Metro
MOQ: 10 Meters

Structuur:Roller Chain
Kenmerken:Hittebestendige
Handelsmerk:SMCC
Verpakking:Carton, Wooden Case, Pallet
Standaard:DIN, ISO, ANSI, JIS, BSI
Oorsprong:China

Qingdao Star Machine Technology Co., Ltd.

[provincie: Shandong, China]

Contacteer de Leverancier

Verdeelt het Buigen van de Kabel van de Optische Vezel van Lgx van de Splitser van de Cassette van ...

Prijs Unit: US $ 8 / Piece
MOQ: 20 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, DAT, CPT

Model No:FDB-08H
Type:Optical Fiber verdeelkast
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:CE,ISO,RoHSGS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:EFON

Slinger van de Singelband van de Polyester van de goede Kwaliteit de Opheffende

Prijs Unit: US $ 22.0-25.0 / Piece
MOQ: 10 Pieces

Model No:HG
Type:webbing Sling
Materiaal:Polyester
Hefvermogen:> 6T
Lifting Eye Type:Flat Eye
Rope Core Type:Hennep Core

GYXTW OpenluchtSm 9/125 Gepantserde Optische Kabel van de Vezel

Prijs Unit: US $ 0.01 / Doos
MOQ: 100 Dozen

Model No:GYXTW Fiber Optic Cable
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:SC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)

Hangzhou Lin'an Dongsheng Cable Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

1-10 11-20 21-30 31-40 41-50 51-60 ...
Hulp nodig?
Neem contact met ons.
Ons elektronisch archief van leveranciers is a uitgebreide lijst van de belangrijkste leveranciers, producenten in de elektronische industrie. Importeer elektronische producten van onze gecontroleerde leveranciers van China met concurrerende prijzen. Ze zouden al van uw elektronische vereisten leveren: Een van de brede selectie van de keuze van producten, is Enkelzijdig Dubbelzijdig fabriek een van de nieuwe artikel. Ontwerp ingenieur of kopers kunnen verschillende producenten willen controleren, die veel verwante keuze aanbieden als duplex roestvast, dubbelzijdig papier and duplex pijp. We hopen elke koper op de hoogte te houden met deze snelste bewegende industrie en de laatste trends van de producten.
Snel Product Index