Home » Elektrotechniek & Elektronica's » Optische Vezels & Kabel » enkelzijdig dubbelzijdig
Snel Product Index Snel Supplier Index
Pagina 16/293  
Totaal 8764 producten van ongeveer 350

enkelzijdig dubbelzijdig

fabrikanten en leveranciers
China Leverancier - Gouden Lid
Sorteer op: Relevantie
Tonen: 30 artikelen

Vezel Optische Patchcord (Enige Wijze) fc-FC

Prijs Unit: US $ 0.5-1.5 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:Fiber Optic Patchcord (Single Mode) FC-FC
Toepassing:VerbindingGeneeskunde
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:FC-FC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Kern:Single Core

Shenzhen Opelink Technology Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Machine de van uitstekende kwaliteit van de Kabel van de Optische Vezel

Prijs Unit: US $ 20000.0-130000.0 / Set
MOQ: 1 Set

Model No:HR-SZ-800
Transmission Type:Flexibele
Automatische productielijn:Uitgebreide
Certificaat:ISOCE
Automatisering:Automatisering
Flexible Production:Intelligent Manufacturing

De Producent van Patchcord

Prijs Unit: US $ 100 / Metro
MOQ: 100 Meters

Model No:patch code
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:SC-SC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:> 1000 (N / 100mm)

Fig8 van de Communicatie van het Netwerk van /Cable van de Kabel van de Vezel van Fttp de Optische ...

Prijs Unit: US $ 45.0-105.0 / Roll
MOQ: 50 Rolls

Model No:Fig8 FTTP Fiber Optic Cable
Toepassing:VerbindingGeneeskunde
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:SC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:> 1000 (N / 100mm)

Zhejiang Kuayue Cable Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

Multimode Om1 62.5/125um DuplexKoord van het Flard van de Vezel Sc-Sc Optische

Prijs Unit: US $ 1.7-2.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, CIP, EXW

Model No:SC-SC multimode duplex patch cord
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:SC-SC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)

Shenzhen KOC Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

1X8 PLC PLC van de Splitser 1X16 Doos van de Bijlage van de Vezel van de Splitser FTTH de Optische ...

Prijs Unit: US $ 12 / Piece
MOQ: 20 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, DAT, CPT

Model No:FDB-016D
Type:Optical Fiber verdeelkast
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:CE,ISO,RoHSGS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:EFON

Openlucht Kabel voor de Vezel Optische GYTA G652D van de Antenne en van de Buis

Prijs Unit: US $ 2 / Metro
MOQ: 3000 Meters
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, EXW

Model No:GYTA
Toepassing:Verbinding
Verbindingsstructuur:SC
Toegestaan ​​zijdelingse druk:> 1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:> 10000N
Kern:Multicore

DONGGUAN TW-SCIE CO., LTD.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De simplex of Duplex Optische Schakelaar van de Vezel LC

Prijs Unit: US $ 0.18 / Piece
MOQ: 10 Pieces

Model No:LC Fiber Optic Connector
Structuur:LC
Vorm:Plein
Fabricageproces:Injection Molding
Toepassing:Netwerk Apparatuur
Merk:OEM

Takfly Communications Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

12 Vlechten van het Koord van het Flard van de Vezel van de kleur LC/Upc de Optische

Prijs Unit: US $ 0.9-1.2 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:LC/UPC
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:LC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:APC
Vorm:Rechthoekige

Lin'an Longshine Imp. & Exp. Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

Vezel Optische Patchcord (Enige Wijze) lc-LC

Prijs Unit: US $ 0.5-1.5 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:Fiber Optic Patchcord (Single Mode) LC-LC
Toepassing:VerbindingGeneeskunde
Type:Single-mode Fiber
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Kern:Single Core
Certificaat:RoHS,ULISO9001

Shenzhen Opelink Technology Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De Apparatuur van de optische Vezel om Losse Buis Uit te drijven

Prijs Unit: US $ 20000.0-130000.0 / Set
MOQ: 1 Set

Model No:HR-OFC
Transmission Type:Flexibele
Automatische productielijn:Uitgebreide
Certificaat:ISOCE
Automatisering:Automatisering
Flexible Production:Intelligent Manufacturing

Optische de Vezel van de Draad van de Daling FTTH 4c/van de Communicatie van de Kabel van de ...

Prijs Unit: US $ 45.0-105.0 / Roll
MOQ: 50 Rolls

Model No:FTTH drop wire 4c Fiber Optic
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:SC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:> 1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:1000N <10000N

Zhejiang Kuayue Cable Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

DuplexSchakelaar LC Uniboot voor de Optische Verbindingsdraad van de Vezel (5M)

Prijs Unit: US $ 1.7-1.9 / Piece
MOQ: 10 Pieces

Model No:lc
Handelsmerk:ARK
Verpakking:Carton, Plastic Bag or Custom Packaging
Standaard:IEC
Oorsprong:China
Gs-Code:85447000

ARK Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Optisch van de Vezel Lc/pc- Gebied - installable Nieuwe Schakelaar

Prijs Unit: US $ 0.7-1.0 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:LC/PC Field Installable Connector
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:LC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Plein

Shenzhen KOC Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

PLC LC/FC van Eofn de Openlucht Waterdichte EindDozen van de Splitser FTTH

Prijs Unit: US $ 8 / Piece
MOQ: 20 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, DAT, CPT

Model No:FDB-048 FTTH waterproof terminal box
Type:Optical Fiber verdeelkast
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:CE,ISO,RoHSGS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:EFON

Optische Kabel van de Distributie van Vezel 1-288 van mm van Sm de Multi

Prijs Unit: US $ 0.1 / Metro
MOQ: 2000 Meters

Model No:Fiber Optic Distribution Cable
Toepassing:Verbinding
Verbindingsstructuur:FC-FC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N

DONGGUAN TW-SCIE CO., LTD.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Enige Wijze van de Adapter van de Vezel van de Prijs van de fabriek de Optische/MultiWijze ...

Prijs Unit: US $ 0.1 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, DAT, FAS, DDP, DAP, CIP, CPT, FCA, EXW

Model No:TF-0014
Vorm:Circulaire
Fabricageproces:Injection Molding
Toepassing:Netwerk Apparatuur
Lichtbron TYPE:Laser
Handelsmerk:TAKFLY

Takfly Communications Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

modules van de Zendontvanger van 650nm de Optische

MOQ: 10 Even
Trade Algemene Voorwaarden: CFR, CIF, EXW

Model No:HY1521/HY2521
Gebruik:Server
Type:Vast
Informatie inhoud:Gegevens
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:HUIYUAN

Sc/APC Singlemode Vlecht 12packed 0.9mm

Prijs Unit: US $ 0.55-0.65 / Piece
MOQ: 50 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, EXW

Model No:DT SCPC Pigtail
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:SC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)

De Optische Adapter van de Vezel van Sc FC LC St Mu MTRJ

Prijs Unit: US $ 0.1-0.2 / Piece
MOQ: 500 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, DAT, FAS, DDP, DAP, CIP, CPT, FCA, EXW

Model No:SC adaptor
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:SC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:APC
Vorm:Rechthoekige

Lin'an Longshine Imp. & Exp. Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

Van de vezel Optisch (Enige Wijze) Sc-Sc Patchcord

Prijs Unit: US $ 0.5-1.5 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:Fiber Optic Patchcord (Single Mode) Sc-Sc
Toepassing:VerbindingGeneeskunde
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:SC-SC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Kern:Single Core

Shenzhen Opelink Technology Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

3m LC/LC 62.5/125um mm Duplex 3.0mm Fiber Optic Patch Cord

Prijs Unit: US $ 2.19 / Piece
MOQ: 100 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, EXW

Model No:LC/LC MM DX 3M
Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Verbindingsstructuur:LC
Materiaal Vorm:Flat Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:> 1000 (N / 100mm)

Shenzhen TRT Fiber Tech. Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De Machine van de Kabel van de optische Vezel om de Strakke Vezel van de Buffer Uit te drijven

Prijs Unit: US $ 20000.0-130000.0 / Set
MOQ: 1 Set

Model No:HR-OFC
Transmission Type:Flexibele
Automatische productielijn:Uitgebreide
Certificaat:ISOCE
Automatisering:Automatisering
Flexible Production:Intelligent Manufacturing

Medio-Koppeling van de Adapter van de Vezel van Sc Sm de Simplex Optische

Prijs Unit: US $ 0.1-0.5 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:FA-AD-SP1SP
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:SC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Rechthoekige

Fiberall Technology (Shenzhen) Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De Draad Dorp van de optische Vezel Fig8 FTTH/de Kabel van de Computer/de Kabel van ...

Prijs Unit: US $ 45.0-105.0 / Roll
MOQ: 50 Rolls

Model No:Optical Fiber Fig8 FTTH Dorp Wire
Handelsmerk:HANXIN
Verpakking:1000m/2000m
Standaard:1-4C
Oorsprong:Zhejiang
Gs-Code:8544700000

Zhejiang Kuayue Cable Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

De Optische Waterdichte Schakelaar Koc Nieuw China van de vezel

Prijs Unit: US $ 0.85-1.2 / Piece
MOQ: 10 Pieces

Model No:Waterproof Connector
Vorm:Plein
Fabricageproces:Gegoten
Merk:OEM
Handelsmerk:KOC
Verpakking:Carton

Shenzhen KOC Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Fdb FTTH 24 Doos van de Beëindiging van de Vezel van de Kern de Witte Zwarte Optische met Klier ...

Prijs Unit: US $ 8 / Piece
MOQ: 20 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, DAT, CPT

Model No:FDB-024A
Type:Optical Fiber verdeelkast
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:CE,ISO,RoHSGS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:EFON

De optische Fabriek van het Koord van het Flard van de Vezel

Prijs Unit: US $ 0.2 / Metro
MOQ: 1000 Meters

Toepassing:VerbindingGeneeskunde
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Certificaat:RoHS,ULISO9001
Handelsmerk:TW-SCIE or OEM
Verpakking:Wooden Drum
Standaard:ISO, ROHS, REACH, SGS

DONGGUAN TW-SCIE CO., LTD.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

8 kern MPO aan Kabel van het Flard van de Vezel van Sc Sm de Optische

Prijs Unit: US $ 20.0-40.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:P12MPS
Toepassing:Fiber Optic Cable
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Certificaat:CE,RoHSUL
Handelsmerk:HOLIGHT
Verpakking:1PC/Bag

HOLIGHT Fiber Optic Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

LC St Kabel van het Flard van de Vezel de Optische

Prijs Unit: US $ 2.1-2.5 / Piece
MOQ: 2000 Pieces

Model No:LC St Patch Cable
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N
1-10 11-20 21-30 31-40 41-50 51-60 ...
Hulp nodig?
Neem contact met ons.
Ons elektronisch archief van leveranciers is a uitgebreide lijst van de belangrijkste leveranciers, producenten in de elektronische industrie. Importeer elektronische producten van onze gecontroleerde leveranciers van China met concurrerende prijzen. Ze zouden al van uw elektronische vereisten leveren: Een van de brede selectie van de keuze van producten, is Enkelzijdig Dubbelzijdig fabriek een van de nieuwe artikel. Ontwerp ingenieur of kopers kunnen verschillende producenten willen controleren, die veel verwante keuze aanbieden als duplex karton, duplex karton grijze rug and gecoat duplex karton. We hopen elke koper op de hoogte te houden met deze snelste bewegende industrie en de laatste trends van de producten.
Snel Product Index