Home » Elektrotechniek & Elektronica's » Glasvezel Connectoren » enkelzijdig dubbelzijdig
Snel Product Index Snel Supplier Index
Pagina 17/314  
Totaal 9401 producten van ongeveer 427

enkelzijdig dubbelzijdig

fabrikanten en leveranciers
China Leverancier - Gouden Lid
Sorteer op: Relevantie
Tonen: 30 artikelen

Om3 Optische Adapter van de Vezel van mm Sc/Upc de Duplex

Prijs Unit: US $ 0.05-0.2 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:SNAD-SCUPC-OM3-DUPLEX
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:ISO
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:SUNET
Verpakking:Carton

Qingdao Sunet Technologies Co., Ltd.

[provincie: Shandong, China]

Contacteer de Leverancier

Dubbele Ketting van uitstekende kwaliteit 32A-2 van de Rol van de Hoogte

Prijs Unit: US $ 35 / Metro
MOQ: 100 Meters
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, FCA, EXW

Model No:32A-2
Gebruik:Transmission Chain
Kenmerken:Oil Resistant
Structuur:Roller Chain
Kleur:Multi-Colored
Handelsmerk:QJ / HQL / YF

Binnen Strakke Buffer 50/125 Multimode Duplex Vezeloptische Kabel

Prijs Unit: US $ 0.06-0.2 / Metro
MOQ: 2000 Meters

Model No:GJFJV
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Kern:Double Core
Certificaat:RoHS,UL,CEISO9001

Flard Cord SC/PC-ST/PC Sm Duplex LSZH 2.0mm

Prijs Unit: US $ 1.96-2.1 / Piece
MOQ: 5000 Pieces

Model No:PPSCPSTPSMD2
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N

De Optische Adapter van de Vezel van Sc FC LC St Mu MTRJ

Prijs Unit: US $ 0.1-0.2 / Piece
MOQ: 500 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, DAT, FAS, DDP, DAP, CIP, CPT, FCA, EXW

Model No:SC adaptor
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:SC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:APC
Vorm:Rechthoekige

Lin'an Longshine Imp. & Exp. Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

FC/Upc-FC/Upc Jasje RoHS van de Wijze van de Kabel van het Flard van de Optische Vezel het Enige ...

Prijs Unit: US $ 0.75-0.8 / piece
MOQ: 1000 piece

Model No:FC optical fiber patch cord
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:FC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Circulaire

Dongguan Phynam Comtech Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Duplex Op zwaar werk berekend van de Slinger van de Singelband van de veiligheid

Prijs Unit: US $ 0.1 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Gebruik:Verpakking,VerzendenVeiligheid
Certificering:ISO9001: 2000,CEGS
Materiaal:Polyester
Handelsmerk:D. L. T SLING
Verpakking:Carton
Standaard:100% Polyester

Nanjing D.L.T Sling Co., Ltd.

[provincie: Jiangsu, China]

Contacteer de Leverancier

Singlemode Multimode Optische Vezel

Prijs Unit: US $ 28.0-30.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:e2000, LC, SC, ST, MPO
Toepassing:Verbinding
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N
Kern:Multicore
Certificaat:RoHS,ULISO9001

Shenzhen KOC Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De Transportband en de Tand van de hoge snelheid met Uitstekende kwaliteit

MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF

Model No:sprocket
Bereidingswijze:Cast Gear
Getande Portie Shape:Spur Gear
Type:Circular Gear
Handelsmerk:DCC/ CUSTOMER BRAND
Verpakking:Plywood Cases

De openlucht Apparatuur van de Kabel van de Vezel Optische

Prijs Unit: US $ 20000.0-130000.0 / Set
MOQ: 1 Set

Model No:HR-SZ-800
Transmission Type:Flexibele
Automatische productielijn:Uitgebreide
Certificaat:ISOCE
Automatisering:Automatisering
Flexible Production:Intelligent Manufacturing

Optische Splitser 10 van de Vezel van Gpon ONU de EindDoos van het Paar FTTH (fdb-08E)

Prijs Unit: US $ 5 / Piece
MOQ: 20 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, CIP, CPT

Model No:FDB-08E
Handelsmerk:EFON
Verpakking:Individual Carton Box, 20PCS in Carton
Standaard:IP67 ISO9001: 2000
Oorsprong:Zhejiang Province
Gs-Code:85176229

de Optische Adapter van de Vezel van mm Sc/Upc

Prijs Unit: US $ 0.05-0.2 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:SNAD-SCUPC-MM-SIMPLEX
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:ISO
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:SUNET
Verpakking:Carton

Qingdao Sunet Technologies Co., Ltd.

[provincie: Shandong, China]

Contacteer de Leverancier

Optische Vezel voor Singlemode Simplex 15 Meter van Sc FC

Prijs Unit: US $ 2.48-2.6 / Piece
MOQ: 10 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, EXW

Model No:sc/fc
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:FC-SC
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N

ARK Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Koord LC/PC-ST/PC mm DuplexLSZH 3.0mm van het Flard van de vezel het Optische

Prijs Unit: US $ 1.95-2.15 / Piece
MOQ: 5000 Pieces

Model No:DTPPLCPSTPMMDX
Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N

Vlechten van de Kabel van de Vezel van Sc FC St LC de Optische

Prijs Unit: US $ 0.6-0.8 / Piece
MOQ: 100 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, DAT, FAS, DDP, DAP, CIP, CPT, FCA, EXW

Model No:SC/UPC-SM-SX
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:SC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm)

Lin'an Longshine Imp. & Exp. Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

Koord 1/2/4 van het Flard van de Kabel van de Daling FTTH Beschikbare Kern

Prijs Unit: US $ 0.75-0.8 / piece
MOQ: 1000 piece

Model No:FTTH drop cable patch cord
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:SC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Circulaire

Dongguan Phynam Comtech Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Pes de Engelse Norm van de Slinger van de Singelband voor het Opheffen van Riem

Prijs Unit: US $ 0.1 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Type:webbing Sling
Materiaal:Polyester
Hefvermogen:5T
Lifting Eye Type:Flat Eye
Vorm:Flat
Certificaat:GS,CEISO 9001

Nanjing D.L.T Sling Co., Ltd.

[provincie: Jiangsu, China]

Contacteer de Leverancier

De openlucht Optische Apparatuur van de Vezel voor de Lopende band van de Kabel

Prijs Unit: US $ 20000.0-130000.0 / Set
MOQ: 1 Set

Model No:HR-SZ-800
Transmission Type:Flexibele
Automatische productielijn:Uitgebreide
Certificaat:ISOCE
Automatisering:Automatisering
Flexible Production:Intelligent Manufacturing

Wsa-1 Gehechtheid wsa-2 vervoert Ketting

Prijs Unit: US $ 1.2-34.2 / Metro
MOQ: 10 Meters

Model No:04C, 06C, 08A, 085, 10A-40A, 06B-24B
Structuur:Roller Chain
Kenmerken:Hittebestendige
Handelsmerk:SMCC
Verpakking:Carton, Wooden Case, Pallet
Standaard:DIN, ISO, ANSI, JIS, BSI

Qingdao Star Machine Technology Co., Ltd.

[provincie: Shandong, China]

Contacteer de Leverancier

De Tarwe van de Boon van de korrel Landbouw het Toestel van de Transmissie van de Maaidorser

MOQ: 200 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB

Model No:001
Toepassing:MotorAuto
Hardheid:Geharde tandoppervlak
Gear Position:externe Gear
Getande Portie Shape:Spur Gear
Type:Worm En Wormwiel

Hangzhou Lectstyle Trade Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

de Optische Adapter van de mmSc/Upc Vezel (duplex)

Prijs Unit: US $ 0.05-0.2 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:SNAD-SCUPC-MM-DUPLEX
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:ISO
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:SUNET
Verpakking:Carton

Qingdao Sunet Technologies Co., Ltd.

[provincie: Shandong, China]

Contacteer de Leverancier

De automatische Pomp van de Zuiging van de Dieselmotor Hoge Droge Eerste

Prijs Unit: US $ 1200.0-18000.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, EXW

Model No:YQ111
Structuur:Eentraps pomp
Montage:Vloeistofpompen
Type:Jet Pump
Toepassing:Geklaarde Waterpomp,Riolering PumpDrijfmest Pomp
Industrie:Mechanische Pomp

Zhejiang Yonjou Technology Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

Fc-LC het Koord Facultatieve Sx en Dx van het Flard van de Optische Vezel

Prijs Unit: US $ 0.75-0.8 / piece
MOQ: 1000 piece

Model No:FC-LC
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:SC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Circulaire

Dongguan Phynam Comtech Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Het Duplex Gepantserde Koord van het Flard van de Kabel van de Vezel Sc-Sc Sm Optische

Prijs Unit: US $ 4.3-4.6 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:SC-SC SM DX
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:SC
Aantal Cores:Multi-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Rechthoekige

Lin'an Longshine Imp. & Exp. Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

1t Fabriek van de Slinger van het Web van het Type van Oog van de Ton van -10 de Vlakke

Prijs Unit: US $ 0.1 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Type:webbing Sling
Materiaal:Polyester
Hefvermogen:5T
Lifting Eye Type:Flat Eye
Vorm:Flat
Certificaat:GS,CEISO 9001

Nanjing D.L.T Sling Co., Ltd.

[provincie: Jiangsu, China]

Contacteer de Leverancier

De betrouwbare Machine van de Kabel van de Optische Vezel

Prijs Unit: US $ 20000.0-130000.0 / Set
MOQ: 1 Set

Model No:HR-OFC
Transmission Type:Flexibele
Automatische productielijn:Uitgebreide
Certificaat:ISOCE
Automatisering:Automatisering
Flexible Production:Intelligent Manufacturing

Koord van het Flard van de Vezel van Sc-Sc Sx Dx a/Upc van het Koord van het flard het Optische

Prijs Unit: US $ 0.1-3.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:Fiber Optic Patch Cord
Toepassing:Verbinding,Kunst,Sensor,GeneeskundeSonde
Verbindingsstructuur:SC-SC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:1000N <10000N

Takfly Communications Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Vezel Optische Patchcord (Enige Wijze) lc-LC

Prijs Unit: US $ 0.24 / Metro
MOQ: 10000 Meters
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, EXW

Model No:LC-LC
Toepassing:Verbinding
Certificaat:RoHS,UL,CEISO9001
Handelsmerk:TW-SCIE optic cable
Verpakking:Wooden Drum
Standaard:SGS ROHS REACH ISO

DONGGUAN TW-SCIE CO., LTD.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De Opheffende Slinger 1000kg van de Polyester van 100%

Prijs Unit: US $ 22.0-25.0 / Piece
MOQ: 10 Pieces

Model No:HG
Type:webbing Sling
Materiaal:Polyester
Hefvermogen:> 6T
Lifting Eye Type:Flat Eye
Rope Core Type:Hennep Core

De Optische Adapter van de Vezel van het Type Sc/Upc van metaal (simplex)

Prijs Unit: US $ 0.05-0.2 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:SNAD-SCUPC-SM-SIMPLEX-M
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:ISO
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:SUNET
Verpakking:Carton

Qingdao Sunet Technologies Co., Ltd.

[provincie: Shandong, China]

Contacteer de Leverancier

1-10 11-20 21-30 31-40 41-50 51-60 ...
Hulp nodig?
Neem contact met ons.
Ons elektronisch archief van leveranciers is a uitgebreide lijst van de belangrijkste leveranciers, producenten in de elektronische industrie. Importeer elektronische producten van onze gecontroleerde leveranciers van China met concurrerende prijzen. Ze zouden al van uw elektronische vereisten leveren: Een van de brede selectie van de keuze van producten, is Enkelzijdig Dubbelzijdig fabriek een van de nieuwe artikel. Ontwerp ingenieur of kopers kunnen verschillende producenten willen controleren, die veel verwante keuze aanbieden als duplex roestvast, dubbelzijdig papier and duplex pijp. We hopen elke koper op de hoogte te houden met deze snelste bewegende industrie en de laatste trends van de producten.
Snel Product Index