Home » Elektrotechniek & Elektronica's » Optische Vezels & Kabel » enkelzijdig dubbelzijdig
Snel Product Index Snel Supplier Index
Pagina 2/272  
Totaal 8157 producten van ongeveer 326

enkelzijdig dubbelzijdig

fabrikanten en leveranciers
China Leverancier - Gouden Lid Licentie Geverifieerde Leverancier
Sorteer op: Relevantie
Tonen: 30 artikelen

Adapter van de Vezel Sc-FC van de Vezel van mm van Sm de Simplex Duplex Optische Hybride Male-Female

Prijs Unit: US $ 0.09-0.23 / Piece
MOQ: 10 Pieces

Model No:SC-FC adapter
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:CE,ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:OEM
Verpakking:50PCS/Package

Shenzhen ZHW Technology Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Sc/LC/FC/St/Mu/MTRJ/MPO Optische Adapter van de Vezel Om3/Om4/APC van het Simplex/van de Duplex/van ...

Prijs Unit: US $ 0.32-0.7 / Piece
MOQ: 10 Pieces

Model No:Hybrid Fiber Optic Adapter
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:SC
Aantal Cores:Multi-Core
Ferrule endface:APC
Vorm:Plein

Takfly Communications Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

2X16 PC ABS Box Optical Fiber Splitter van Sc

Prijs Unit: US $ 1.0-60.0 / Piece
MOQ: 10 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, EXW

Model No:PLC-2026
Type:Fiber Transceiver
Certificaat:ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:wolong or OEM
Verpakking:1 Piece/ Plastic Box, 10 Pieces/ Paper Box

Toestel Gelast Roestvrij staal dat Simplex Duplex Triplex Tand opheft

Prijs Unit: US $ 2.98 / Piece
MOQ: 10 Pieces

Model No:Sprocket
Verpakking:Export Package/Plywood Case
Standaard:ISO606; ANSI B29.1; DIN8187; GB124-97
Oorsprong:Changzhou, Jiangsu, China
Productiecapaciteit:4, 000, 000 Pieces/Year

Changzhou Changjiang Gear Co., Ltd.

[provincie: Jiangsu, China]

Contacteer de Leverancier

FC PC/Upc/APC Simplex Duplex Singlemode Multimode Fiber Optic Patch Cable

Prijs Unit: US $ 1.0-10.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, DDP, EXW

Model No:FC
Toepassing:Verbinding
Verbindingsstructuur:FC
Certificaat:RoHS,UL,CEISO9001
Handelsmerk:HNK or OEM
Verpakking:PE Bag+Carton

Shenzhen HNK Optics Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Speciale Transmission Rear Simplex Duplex Triplex Motorcycle Sprocket

MOQ: 100 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, EXW

Model No:special sprocket customized
Standaard of niet-standaard:Niet-standaard
Verpakking:Export Package/Plywood Case
Standaard:ISO606; ANSI B29.1; DIN8187; GB124-97
Oorsprong:Changzhou, Jiangsu, China
Productiecapaciteit:4, 000, 000 Pieces/Year

Changzhou Changjiang Gear Co., Ltd.

[provincie: Jiangsu, China]

Contacteer de Leverancier

Koord van het Flard van de Vezel van Mulitimode van de Wijze van Pdlc het Enige Simplex Duplex ...

Prijs Unit: US $ 1.2-1.3 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB

Model No:PDLC-DLC
Toepassing:Verbinding
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:> 1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:1000N <10000N
Certificaat:RoHS,UL,CE,ISO9001CCC

Homk Telecom Tech Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De enige Optische Adapter van de Vezel van de Koppeling van Sc van de Wijze Multimode ...

Prijs Unit: US $ 0.2 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, FCA, EXW

Model No:TK-SCAD
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:SC
Vorm:Plein
Toepassing:Netwerk Apparatuur
Merk:OEM

Takfly Communications Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Simplex DuplexMannetje - de Vrouwelijke APC van Sc Enige Wijze van de Demper van de Vezel Optische ...

Prijs Unit: US $ 0.25-0.45 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:SC
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:SC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Plein

Wuhan Seifree Technology Co., Ltd.

[provincie: Hubei, China]

Contacteer de Leverancier

2X32 PC ABS Box Optical Fiber Splitter van Sc

Prijs Unit: US $ 1.0-85.0 / Piece
MOQ: 10 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, EXW

Model No:PLC-2027
Type:Fiber Transceiver
Certificaat:ISO
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:wolong or OEM
Verpakking:1 Piece/ Plastic Box, 10 Pieces/ Paper Box

Singlemode Multimode Simplex DuplexKoord van het Flard van de Vezel Sc-LC Optische

Prijs Unit: US $ 0.1-1.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:sc-lc fiber patch cord
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:CE,ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:OEM
Verpakking:1PCS/Bag

Shenzhen ZHW Technology Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

35b13t Simplex Duplex Triplex Transmission Sprocket Chain Wheel

MOQ: 100 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, EXW

Model No:35B13T
Handelsmerk:OIC
Verpakking:Export Package/Plywood Case
Standaard:ISO606; ANSI B29.1; DIN8187; GB124-97
Oorsprong:Changzhou, Jiangsu, China
Gs-Code:84834090

Changzhou Changjiang Gear Co., Ltd.

[provincie: Jiangsu, China]

Contacteer de Leverancier

De stempelende Simplex en DuplexKlemmen van de Kabel van de Draad

Prijs Unit: US $ 0.7-0.8 / Piece
MOQ: 100 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, EXW

Model No:simplex and duplex
Gebruik:Heavy Duty Clamp
Standaard:Standaard
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:Sailrigging
Verpakking:in Gunny Bag and Pallet or Others

Qingdao Sail Rigging Co., Ltd.

[provincie: Shandong, China]

Contacteer de Leverancier

LC/PC de simplex Duplex Optische Schakelaar van de Vezel van 2.0/3.0mm

Prijs Unit: US $ 0.1-0.15 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:lc
Transmissie Medium:Multimode
Structuur:LC
Aantal Cores:Multi-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Plein

Shenzhen KOC Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

St PC/Upc/APC de Simplex Duplex Singlemode Kabel van het Flard van Multimode Vezel Optische

Prijs Unit: US $ 1.0-10.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, DDP, EXW

Model No:ST
Toepassing:Verbinding
Verbindingsstructuur:ST
Certificaat:RoHS,UL,CEISO9001
Handelsmerk:HNK or OEM
Verpakking:PE Bag+Carton

Shenzhen HNK Optics Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

LC de simplex/Duplex Lage Prijs van de Adapter van de Vezel Optische

Prijs Unit: US $ 0.25-0.3 / Piece
MOQ: 100 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, EXW

Model No:TAKFLY-31 Fiber Optic Adapter
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:CE,ISO,RoHSGS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:TAKFLY Optical Fibre Adapter/Adaptor
Verpakking:Carton, or Customized

Takfly Communications Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Koord van het Flard van de vezel het Optische (Sc FC ST LC, Singlemode Multimode, SimplexDuplex)

Prijs Unit: US $ 0.1-1.0 / Metro
MOQ: 10 Meters

Model No:fiber optic patch cord
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:CE,ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:OEM
Verpakking:1PCS/Bag

Shenzhen ZHW Technology Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Kabels van het Flard van Multimode Vezel van Sc PC/Upc/APC de Simplex Duplex Singlemode Optische

Prijs Unit: US $ 0.1-0.5 / Piece
MOQ: 10 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB

Model No:SC PC/UPC/APC Fiber Optic Patch Cable
Type:Glasvezelconnectoren
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:CE,ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:OPTOCREST or OEM

Wuhan Optocrest Technology Co., Ltd.

[provincie: Hubei, China]

Contacteer de Leverancier

Optische Adapter van de Vezel van Sc van Aqua Om3 de Simplex/Duplex

MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, EXW

Model No:OM3 SC Simplex Fiber Optic Adapter
Handelsmerk:TTI Fiber
Verpakking:Customed
Standaard:ROHS CE
Oorsprong:Shenzhen
Gs-Code:85367000

Shenzhen TRT Fiber Tech. Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Standard Transmissie Stock Simplex Duplex Triplex Plate tandwiel

Prijs Unit: US $ 0.56 / Piece
MOQ: 10 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, EXW

Model No:08B11T Stock Sprocket
Verpakking:Export Package/Plywood Case
Standaard:ISO606; ANSI B29.1; DIN8187; GB124-97
Oorsprong:Changzhou, Jiangsu, China
Productiecapaciteit:4, 000, 000 Pieces/Year

Changzhou Changjiang Gear Co., Ltd.

[provincie: Jiangsu, China]

Contacteer de Leverancier

Mu PC/Upc het Simplex Duplex Singlemode Koord van het Flard van Multimode Vezel Optische

Prijs Unit: US $ 1.0-10.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, DDP, EXW

Model No:MU Patch Cord
Toepassing:Verbinding
Kern:Double Core
Certificaat:RoHS,UL,CEISO9001
Handelsmerk:HNK or OEM
Verpakking:PE Bag+Carton

Shenzhen HNK Optics Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Mu de Duplex/SimplexKabel Sc/FC/St/Mu/MTRJ van het Koord van het Flard van de Vezel Optische

Prijs Unit: US $ 0.01-0.02 / Piece
MOQ: 500 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB

Model No:MU Cable
Handelsmerk:WEBITELECOMMS
Verpakking:PE Bag/Blister
Standaard:ROHS 2.0 COMPLIANT
Oorsprong:China
Gs-Code:8544700000

De gegalvaniseerde Klemmen van de Kabel van de Draad van het Staal Simplex Duplex

Prijs Unit: US $ 0.012 / Piece
MOQ: 200 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF

Model No:Duplex Wire Rope Clips
Handelsmerk:Thinkwell
Verpakking:Carton, Bag, Pallet
Standaard:CE, ISO9001
Oorsprong:China
Gs-Code:7326909000

Optische Adapter van de Vezel van Sc de Simplex of Duplex

Prijs Unit: US $ 0.4-0.5 / Piece
MOQ: 50 Pieces

Model No:SC
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:SC
Aantal Cores:Multi-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Plein

Shenzhen KOC Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Het Amerikaanse Standaard Simplex DuplexDrievoud van Tanden

Prijs Unit: US $ 17.99-19.99 / Piece
MOQ: 100 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF

Model No:As Your Require
Materiaal:Roestvrij staal
Bereidingswijze:cut Gear
Getande Portie Shape:Spur Gear
Type:Circular Gear
Standaard of niet-standaard:Standaard

De goede Optische Adapter van de Vezel van de Wijze van Sc van de Prijs Enige Simplex/Duplex

Prijs Unit: US $ 0.25 / Piece
MOQ: 100 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, DDP, EXW

Model No:TK-SC-1
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:CE,ISO,RoHSGS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:Takfly
Verpakking:Standard Packing

Takfly Communications Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Het enige Koord van het Flard van de Vezel van de Wijze Multimode Simplex Duplex Optische

Prijs Unit: US $ 1.8-2.0 / Piece
MOQ: 1000 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, EXW

Model No:Fiber Optic
Toepassing:Lokale CommunicatiekabelLAN-kabel
Cover Materiaal:PVC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Conductor Type:Gestrande
Wire Core Material:Bare koperdraad

Klemmen van de Kabel van de Draad van het Koolstofstaal de Gegalvaniseerde Simplex en Duplex

Prijs Unit: US $ 0.239-0.256 / Piece
MOQ: 1000 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, EXW

Model No:simplex and duplex wire rope clips
Handelsmerk:SailRigging
Verpakking:Carton or Gunny Bag with Pallet
Standaard:ISO, CE, SGS
Oorsprong:Qingdao, China
Gs-Code:73269090

Qingdao Sail Rigging Co., Ltd.

[provincie: Shandong, China]

Contacteer de Leverancier

Afgelopen 3D Sc Van uitstekende kwaliteit van het Niveau van de Telecommunicatie van de Test aan de ...

MOQ: 10 Meters

Model No:sc to lc fiber patch cords
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:CE,ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:OEM
Verpakking:1PCS/Bag

Shenzhen ZHW Technology Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

LC PC/Upc/APC Simplex Duplex Singlemode Multimode Fiber Optic Patch Cable

Prijs Unit: US $ 1.0-10.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, DDP, EXW

Model No:LC
Toepassing:Verbinding
Verbindingsstructuur:LC
Certificaat:RoHS,UL,CEISO9001
Handelsmerk:HNK or OEM
Verpakking:PE Bag+Carton

Shenzhen HNK Optics Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

1-10 11-20 21-30 31-40 41-50 ...
Hulp nodig?
Neem contact met ons.
Ons elektronisch archief van leveranciers is a uitgebreide lijst van de belangrijkste leveranciers, producenten in de elektronische industrie. Importeer elektronische producten van onze gecontroleerde leveranciers van China met concurrerende prijzen. Ze zouden al van uw elektronische vereisten leveren: Een van de brede selectie van de keuze van producten, is Enkelzijdig Dubbelzijdig een van de nieuwe artikel. Ontwerp ingenieur of kopers kunnen verschillende producenten willen controleren, die veel verwante keuze aanbieden als duplex karton, duplex karton grijze rug and gecoat duplex karton. We hopen elke koper op de hoogte te houden met deze snelste bewegende industrie en de laatste trends van de producten.
Snel Product Index