Home » Elektrotechniek & Elektronica's » Optische Vezels & Kabel » enkelzijdig dubbelzijdig
Snel Product Index Snel Supplier Index
Pagina 20/292  
Totaal 8759 producten van ongeveer 417

enkelzijdig dubbelzijdig

fabrikanten en leveranciers
China Leverancier - Gouden Lid
Sorteer op: Relevantie
Tonen: 30 artikelen

Lijn van de Uitdrijving van de Kabel van de Optische Vezel van het gebouw de Zachte (SZ die type ...

Prijs Unit: US $ 50000.0-150000.0 / Set
MOQ: 1 Set
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, EXW

Type:Pipe Extruder
Product Type:Extrusie Machine
Feeding Mode:Meerdere Feed
Vergadering Structuur:Aparte Type Extruder
Schroef:Multi-Schroef
Engagement System:Volledige grijpende

De Lift van de passagier met Capaciteit 800kg en Machine Roomless

Prijs Unit: US $ 11908.0-17804.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:passenger lift
Driving Type:AC Lift
Liftdeur:Center Opening Deur
Vertraging Device:Met Vertraging Device
Begeleider:Zonder Attendant
Handelsmerk:TRUMPF

Suzhou Laiao Elevator Co., Ltd.

[provincie: Jiangsu, China]

Contacteer de Leverancier

12 Optische Vlecht van de Vezel Sm van de kern Sc/APC de Knoestige

Prijs Unit: US $ 8.1-8.6 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:SC/APC
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:SC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm)

Lin'an Longshine Imp. & Exp. Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

Sma-SMA Multimode Simplex Fiber Optical (0.5m)

Prijs Unit: US $ 6.0-7.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, EXW

Model No:SMASMA-00.5
Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N

ARK Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De Duplex Sm 15m Staal Gepantserde LSZH 2.0mm van het Koord Sc/Upc-Sc/Upc van het flard

Prijs Unit: US $ 1.5-1.6 / Piece
MOQ: 1000 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB

Model No:DTPCSCUSCUARMOURED01
Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:> 1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N

1*4 PLC van de splitser 1*8 Doos van de Vezel van de Splitser FTTH de Mini Optische Eind (fdb-08B)

Prijs Unit: US $ 8 / Piece
MOQ: 20 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, DAT, CPT

Model No:FDB-08B
Type:Optical Fiber verdeelkast
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:CE,ISO,RoHSGS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:EFON

Lc-LC de Simplex 50/125 Optische Kabel van de Vezel

Prijs Unit: US $ 0.65-0.8 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:LC-LC
Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Verbindingsstructuur:LC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm)

Shenzhen KOC Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De samengestelde die Ketting van de Rol op Olieveld wordt gebruikt

Prijs Unit: US $ 999.0-1500.0 / Ton
MOQ: 1 Ton

Model No:20A
Standaard of niet-standaard:Standaard
Toepassing:Textile Machinery,kledingstuk machines,Transporteur Equipment,Packaging Machinery,Elektrische auto's,Motorfiets,food Machinery,marinier,Mijnbouwapparatuur,LandbouwmachinesAuto
Oppervlakte behandeling:oxygenatie
Structuur:roller Chain
Materiaal:Koolstofstaal

FC Multimode 2.0mm Schakelaar van de Vezel

Prijs Unit: US $ 0.3-0.6 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:C04FM2
Transmissie Medium:Multimode
Structuur:FC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Plein

HOLIGHT Fiber Optic Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Het enige Simplex van de Wijze zonder Optische St van de Vezel van het Metaal van de Flens Adapter

Prijs Unit: US $ 0.2-0.25 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:Fiber Optic ST Adapter
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:ST
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Circulaire

Takfly Communications Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Kabels van uitstekende kwaliteit van de Verbindingsdraad van de Vezel lc-LC de Optische

Prijs Unit: US $ 0.9 / Piece
MOQ: 100 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, EXW

Model No:LC-LC
Toepassing:Verbinding,Kunst,Sensor,GeneeskundeSonde
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:LC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)

Cixi Nofia Machinery Factory

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

De Lift van de passagier met de Concrete Bouw van de Schacht

Prijs Unit: US $ 10908.0-12804.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:passenger lift
Driving Type:AC Lift
Liftdeur:Center Opening Deur
Vertraging Device:Met Vertraging Device
Begeleider:Zonder Attendant
Handelsmerk:TRUMPF

Suzhou Laiao Elevator Co., Ltd.

[provincie: Jiangsu, China]

Contacteer de Leverancier

Enige Wijze 9/125um het SimplexKoord van het Flard van de Vezel FC/Upc-Sc/Upc Optische

Prijs Unit: US $ 1.0-1.2 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:FC/UPC-SC/UPC SM SX
Transmissie Medium:Single-Mode
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Rechthoekige
Fabricageproces:Gegoten

Lin'an Longshine Imp. & Exp. Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

35 36 40 41 Hoge snelheid Conveyor Chain en Sprocket

MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF

Model No:spocket
Bereidingswijze:Cast Gear
Getande Portie Shape:Spur Gear
Type:Circular Gear
Handelsmerk:DCC/ CUSTOMER BRAND
Verpakking:Plywood Cases

De Duplex Optische Vezel van Sc van Sc Om3 (5M)

Prijs Unit: US $ 4.0-4.8 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, EXW

Model No:SCSCOM3005
Type:Multi-mode Fiber
Toepassing:Verbinding
Certificaat:RoHSISO9001
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N

ARK Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De Duplex Sm 15m Staal Gepantserde LSZH 2.0mm van het Koord LC/Upc-FC/Upc van het flard

Prijs Unit: US $ 1.5-1.8 / Piece
MOQ: 1000 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB

Model No:DTPCLCUFCUARMORED 01
Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:> 1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N

Sc Upc, APC Singlemode SimplexKoppeling van de Vezel

Prijs Unit: US $ 0.1-0.15 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, FAS, EXW

Model No:SC SX
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:CEISO
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:TRT
Verpakking:in PP Bag Then in Carton

Shenzhen TRT Fiber Tech. Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De Lijn van de Uitdrijving van Sheating van de optische Kabel

Prijs Unit: US $ 120000 / Set
MOQ: 1 Set
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, EXW

Model No:QF-90
Feeding Mode:Meerdere Feed
Vergadering Structuur:Integrale Type Extruder
Schroef:Single-Screw
Engagement System:Volledige grijpende
Schroef Channel Structure:Deep Schroef

PLC van Mirco Splitser 8 Doos van de Distributie van de Vezel van de Kern de Optische Kleine ...

Prijs Unit: US $ 8 / Piece
MOQ: 20 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, CIP, CPT

Model No:FDB-008A
Handelsmerk:EFON
Verpakking:Individual Carton Box, 12PCS in Carton
Standaard:ISO9001: 2000
Oorsprong:Zhejiang Province
Gs-Code:85176229

Lc-LC Sm SimplexVezel Optische Patchcord

Prijs Unit: US $ 0.65-0.8 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:LC-LC
Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Verbindingsstructuur:LC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm)

Shenzhen KOC Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

FC/APC-FC/APC het simplexKoord van het Flard van de Vezel Sm Optische

Prijs Unit: US $ 1.33 / Piece
MOQ: 50 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, FCA, EXW

Model No:FC/APC
Type:Single-mode Fiber
Toepassing:Verbinding,KunstSensor
Certificaat:RoHS,UL,CEISO9001
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:1000N <10000N

Ningbo Geyida Cable Technology Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

De centrale LuchtDraad van het Staal van de Kabel van de Vezel Optische versterkt de Losse ...

Prijs Unit: US $ 0.24 / Metro
MOQ: 10000 Meters
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, EXW

Model No:GYXTW
Toepassing:Verbinding
Certificaat:RoHS,UL,CEISO9001
Merk:OEM
Handelsmerk:TW-SCIE optic cable
Verpakking:Wooden Drum

DONGGUAN TW-SCIE CO., LTD.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Klem de van uitstekende kwaliteit van de Kabel van de Draad van het Roestvrij staal DIN741

Prijs Unit: US $ 0.05 / Piece
MOQ: 100 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF

Model No:DIN741
Handelsmerk:Thinkwell
Verpakking:Packed in Gunny Bag, Carton Box
Standaard:M3-M40
Oorsprong:Qingdao, China
Gs-Code:7326909000

G450 typen ons de Klem van de Kabel van de Draad, Klem

Prijs Unit: US $ 1.0-10.0 / Piece
MOQ: 20 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, DDP, EXW

Model No:G450
Materiaal:Metalen
Standaard:Standaard
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:YANFEI/OEM
Verpakking:Carton, Pallet

Qingdao Yanfei Rigging Co., Ltd.

[provincie: Shandong, China]

Contacteer de Leverancier

De Lift van het huis met de Motor van de Tractie van Gearless Vvvf

Prijs Unit: US $ 10320.0-11209.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:home lift
Driving Type:AC Lift
Liftdeur:Center Opening Deur
Vertraging Device:Met Vertraging Device
Begeleider:Zonder Attendant
Handelsmerk:TRUMPF

Suzhou Laiao Elevator Co., Ltd.

[provincie: Jiangsu, China]

Contacteer de Leverancier

12 de kern Sc/APC kiest de Vlecht van de Optische Vezel van de Bos van de Wijze uit

Prijs Unit: US $ 8.1-8.6 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:SC/APC
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:SC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm)

Lin'an Longshine Imp. & Exp. Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

De waterdichte Muur Opgezette Doos van het Flard van de Vezel voor OpenluchtGebruik

Prijs Unit: US $ 19.0-80.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:FA-FDWOM24G
Type:Optical Fiber verdeelkast
Certificaat:CE,ISO,RoHSGS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:Fiberall, Neutral or OEM
Verpakking:Plastic Membrane/Bubble Wrap/EPE Foam Board/Carton

Fiberall Technology (Shenzhen) Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

1X4 Rek van de enige van de Wijze Splitser van de Vezel Optische 1u 19 het "

Prijs Unit: US $ 15.0-28.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB

Model No:SSTC-14(8in1)-35-00-B-0-0-D3-LU
Type:Optical Fiber verdeelkast
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:Seifree

Wuhan Seifree Technology Co., Ltd.

[provincie: Hubei, China]

Contacteer de Leverancier

SC/PC LC/PC Multimode Fiber Optical (4M) op Sale

Prijs Unit: US $ 3.8-4.2 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, EXW

Model No:SCLC OM2 004
Type:Multi-mode Fiber
Toepassing:Verbinding
Certificaat:RoHSISO9001
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N

ARK Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Vlecht SC/PC mm 50/125 (900 micras) 2m LSZH

Prijs Unit: US $ 0.8-1.6 / Piece
MOQ: 50 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, EXW

Model No:DTPIGTAILSCPC
Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Verbindingsstructuur:SC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Hulp nodig?
Neem contact met ons.
Ons elektronisch archief van leveranciers is a uitgebreide lijst van de belangrijkste leveranciers, producenten in de elektronische industrie. Importeer elektronische producten van onze gecontroleerde leveranciers van China met concurrerende prijzen. Ze zouden al van uw elektronische vereisten leveren: Een van de brede selectie van de keuze van producten, is Enkelzijdig Dubbelzijdig fabriek een van de nieuwe artikel. Ontwerp ingenieur of kopers kunnen verschillende producenten willen controleren, die veel verwante keuze aanbieden als duplex karton, duplex karton grijze rug and gecoat duplex karton. We hopen elke koper op de hoogte te houden met deze snelste bewegende industrie en de laatste trends van de producten.
Snel Product Index