Home » Elektrotechniek & Elektronica's » Glasvezel Connectoren » enkelzijdig dubbelzijdig
Snel Product Index Snel Supplier Index
Pagina 20/313  
Totaal 9376 producten van ongeveer 347

enkelzijdig dubbelzijdig

fabrikanten en leveranciers
China Leverancier - Gouden Lid
Sorteer op: Relevantie
Tonen: 30 artikelen

De Optische Adapter van de Vezel van het Type fc-LC van metaal

Prijs Unit: US $ 0.05-0.2 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:SNAD-FCLC-SM-SIMPLEX-M
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:ISO
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:SUNET
Verpakking:Carton

Qingdao Sunet Technologies Co., Ltd.

[provincie: Shandong, China]

Contacteer de Leverancier

Prijs 3m van Nice de Enige Koorden van het Flard van de Vezel van de Wijze MPO/Mpt Optische

MOQ: 1 Piece

Model No:ROP-MPO/MTP-8core-Singlemode
Toepassing:Verbinding,Sensor,GeneeskundeSonde
Type:Single-mode Fiber
Materiaal Vorm:Flat Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N

RITANO OPTICS LIMITED

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De Apparatuur van de optische Vezel om Losse Buis Uit te drijven

Prijs Unit: US $ 20000.0-130000.0 / Set
MOQ: 1 Set

Model No:HR-OFC
Transmission Type:Flexibele
Automatische productielijn:Uitgebreide
Certificaat:ISOCE
Automatisering:Automatisering
Flexible Production:Intelligent Manufacturing

Koord LC/Upc-LC/Upc van het Flard van de vezel het Optische - mm om3-Dx

Prijs Unit: US $ 1.95-2.15 / Piece
MOQ: 5000 Pieces

Model No:LC/UPC-LC/UPC -MM OM3-DX
Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N

Het Duplex Gepantserde Koord van het Flard van de Vezel Sc-FC Sm Optische

Prijs Unit: US $ 4.3-4.46 / Piece
MOQ: 500 Pieces

Model No:SC-FC SM DX
Transmissie Medium:Single-Mode
Aantal Cores:Multi-Core
Vorm:Circulaire
Fabricageproces:Gegoten
Toepassing:Netwerk Apparatuur

Lin'an Longshine Imp. & Exp. Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

Heet verkoop Mu van de Vezel het Optische Koord van het Flard

Prijs Unit: US $ 0.95-1.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:MU
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:MU
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Toepassing:Fiber Distribution Frame

Shenzhen KOC Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

DIN741 de Klem van de Kabel van de draad, de Klem van de Kabel van de Draad

Prijs Unit: US $ 1.0-5.0 / Piece
MOQ: 50 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, DDP, EXW

Model No:DIN741
Materiaal:Metalen
Gebruik:Heavy Duty Clamp
Structuur:G Clamp
Standaard:Standaard
Conditie:Nieuw

Qingdao Yanfei Rigging Co., Ltd.

[provincie: Shandong, China]

Contacteer de Leverancier

Verbindingsdraad voor Optische Vezel lc-LC Sm/9/125 (10m)

Prijs Unit: US $ 4.6-5.0 / Piece
MOQ: 10 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, EXW

Model No:LC-LC OS2-010
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:FC-FC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)

ARK Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Op zwaar werk berekende Zachte Ronde Slinger voor het Opheffen

Prijs Unit: US $ 0.3 / Piece
MOQ: 10 Pieces

Type:webbing Sling
Materiaal:Polyester
Hefvermogen:> 6T
Certificaat:GS,CEISO 9001
Handelsmerk:D. L. T SLING
Verpakking:Carton

Nanjing D.L.T Sling Co., Ltd.

[provincie: Jiangsu, China]

Contacteer de Leverancier

Fdb FTTH 24 PLC van de Kern 1*8 1*16 PLC de Gezamenlijke Doos van de Optische Kabel van de Vezel ...

Prijs Unit: US $ 8 / Piece
MOQ: 20 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, DAT, CPT

Model No:FDB-024B
Type:Optical Fiber verdeelkast
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:CE,ISO,RoHSGS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:EFON

Slinger van de Singelband van de Polyester van de goede Kwaliteit de Opheffende

Prijs Unit: US $ 22.0-25.0 / Piece
MOQ: 10 Pieces

Model No:HG
Type:webbing Sling
Materiaal:Polyester
Hefvermogen:> 6T
Lifting Eye Type:Flat Eye
Rope Core Type:Hennep Core

Optische Adapter van de Vezel van Sm van FC/Upc de Simplex

Prijs Unit: US $ 0.05-0.2 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:SNAD-FCUPC-SM-SIMPLEX
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:ISO
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:SUNET
Verpakking:Carton

Qingdao Sunet Technologies Co., Ltd.

[provincie: Shandong, China]

Contacteer de Leverancier

Ronde mini-Kabel mpo-LC 12fo 3.0mm LSZH voor de Centra van Gegevens

MOQ: 1 Piece

Model No:ROP-MPO-LC-Mini-Cable
Toepassing:Lokale Communicatiekabel,Coaxiale kabel,LAN-kabel,Fiber Optic Cable,Long Distance Symmetrische kabel,RF-kabelSubmarine Cable
Conductor Material:Plastic
Cover Materiaal:PVC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Conductor Type:Gestrande

RITANO OPTICS LIMITED

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De Apparatuur van de Draad van de optische Vezel om Losse Buis Uit te drijven

Prijs Unit: US $ 20000.0-130000.0 / Set
MOQ: 1 Set

Model No:HR-OFC
Transmission Type:Flexibele
Automatische productielijn:Uitgebreide
Certificaat:ISOCE
Automatisering:Automatisering
Flexible Production:Intelligent Manufacturing

De het binnen Koord van het Flard van de Vezel Optische/Kabel van het Flard

Prijs Unit: US $ 0.01 / Doos
MOQ: 100 Dozen
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF

Model No:DSC-Fiber Optic Patch Cord
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:SC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)

Hangzhou Lin'an Dongsheng Cable Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

Vlechten van de Vlecht van de Vezel van Sc de Optische

Prijs Unit: US $ 0.55-0.65 / Piece
MOQ: 50 Pieces

Model No:Sc Pigtails
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:SC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)

Koord van het Flard van de Kabel van de Vezel van Sc-LC mm het Duplex Gepantserde Optische

Prijs Unit: US $ 4.3-5.1 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:SC-LC MM DX
Transmissie Medium:Multimode
Structuur:SC
Aantal Cores:Multi-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Rechthoekige

Lin'an Longshine Imp. & Exp. Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

Optisch van de Vezel Lc/pc- Gebied - installable Nieuwe Schakelaar

Prijs Unit: US $ 0.7-1.0 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:LC/PC Field Installable Connector
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:LC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Plein

Shenzhen KOC Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Ons typen de Buigzame Klem van de Kabel van de Draad, de Klem van de Kabel van de Draad

Prijs Unit: US $ 1.0-5.0 / Piece
MOQ: 20 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, DDP, EXW

Model No:US Type
Gebruik:Heavy Duty Clamp
Standaard:Standaard
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:YANFEI/OEM
Verpakking:Carton, Pallet

Qingdao Yanfei Rigging Co., Ltd.

[provincie: Shandong, China]

Contacteer de Leverancier

ST/PC-MTRJ/PC Om2/50/125 Optical Fiber (3M)

Prijs Unit: US $ 2.0-3.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, EXW

Model No:st mtrj001
Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N

ARK Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De duplex Vlakke Einden van de Lijn van de Slinger van de Singelband voor het Opheffen van Riem

Prijs Unit: US $ 0.3 / Piece
MOQ: 1000 Pieces

Type:webbing Sling
Materiaal:Polyester
Hefvermogen:1T
Lifting Eye Type:Gevouwen Eye
Vorm:Flat
Certificaat:GS,SGS,CEISO 9001

Nanjing D.L.T Sling Co., Ltd.

[provincie: Jiangsu, China]

Contacteer de Leverancier

1 8 PLC Optische Kabel van de Vezel van de Splitser sluit de Doos van de Distributie aan (fdb-08A)

Prijs Unit: US $ 6.0-8.8 / Piece
MOQ: 20 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, CIP, CPT

Model No:EFON-FDB-08A
Handelsmerk:EFON
Verpakking:Individual Carton Box, 12PCS in Carton
Standaard:ISO9001: 2000
Oorsprong:Zhejiang Province
Gs-Code:85176229

De opheffende Slingers van de Singelband voor Norm En/ANSI/as/JIS

Prijs Unit: US $ 22.0-25.0 / Piece
MOQ: 10 Pieces

Model No:HG
Type:webbing Sling
Materiaal:Polyester
Hefvermogen:> 6T
Lifting Eye Type:Flat Eye
Rope Core Type:Hennep Core

Het simplex Enige Koord FTTH van het Flard van de Wijze met Diameter 0.9mm 2mm 3mm

Prijs Unit: US $ 0.5 / Metro
MOQ: 2000 Meters

Model No:patchcord Indoor
Toepassing:Verbinding
Toegestaan ​​zijdelingse druk:> 1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:> 10000N
Kern:Multicore
Certificaat:RoHS,UL,CEISO9001

DONGGUAN TW-SCIE CO., LTD.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

St de Optische Vlechten LSZH Plastic 0.2dB Met beperkte verliezen van de Vezel

MOQ: 1 Piece

Model No:ROP-ST-OM1-SX-LX
Toepassing:Verbinding,Sensor,GeneeskundeSonde
Type:Multi-mode Fiber
Verbindingsstructuur:ST
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)

RITANO OPTICS LIMITED

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Machine van de Kabel van de vezel de Optische om Losse Buis Uit te drijven

Prijs Unit: US $ 20000.0-130000.0 / Set
MOQ: 1 Set

Model No:HR-SZ-800
Transmission Type:Flexibele
Automatische productielijn:Uitgebreide
Certificaat:ISOCE
Automatisering:Automatisering
Flexible Production:Intelligent Manufacturing

GYXTW OpenluchtSm 9/125 Gepantserde Optische Kabel van de Vezel

Prijs Unit: US $ 0.01 / Doos
MOQ: 100 Dozen

Model No:GYXTW Fiber Optic Cable
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:SC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)

Hangzhou Lin'an Dongsheng Cable Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

Kabels van het Flard van de Vezel fC-Sc de Optische

Prijs Unit: US $ 1.95-2.15 / Piece
MOQ: 5000 Pieces

Model No:FC-SC Fiber Optic Patch Cables
Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Verbindingsstructuur:FC-SC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm)

Het hoge MultiKoord van het Flard van de Vezel van de Wijze Reliablity Simplex Optische (SC/PC)

Prijs Unit: US $ 0.9-1.2 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:SC/PC
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:SC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Rechthoekige

Lin'an Longshine Imp. & Exp. Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

De Optische Waterdichte Schakelaar Koc Nieuw China van de vezel

Prijs Unit: US $ 0.85-1.2 / Piece
MOQ: 10 Pieces

Model No:Waterproof Connector
Vorm:Plein
Fabricageproces:Gegoten
Merk:OEM
Handelsmerk:KOC
Verpakking:Carton

Shenzhen KOC Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Hulp nodig?
Neem contact met ons.
Ons elektronisch archief van leveranciers is a uitgebreide lijst van de belangrijkste leveranciers, producenten in de elektronische industrie. Importeer elektronische producten van onze gecontroleerde leveranciers van China met concurrerende prijzen. Ze zouden al van uw elektronische vereisten leveren: Een van de brede selectie van de keuze van producten, is Enkelzijdig Dubbelzijdig fabriek een van de nieuwe artikel. Ontwerp ingenieur of kopers kunnen verschillende producenten willen controleren, die veel verwante keuze aanbieden als duplex roestvast, dubbelzijdig papier and duplex pijp. We hopen elke koper op de hoogte te houden met deze snelste bewegende industrie en de laatste trends van de producten.
Snel Product Index