Home » Elektrotechniek & Elektronica's » Glasvezel Connectoren » enkelzijdig dubbelzijdig
Snel Product Index Snel Supplier Index
Pagina 20/303  
Totaal 9088 producten van ongeveer 432

enkelzijdig dubbelzijdig

fabrikanten en leveranciers
China Leverancier - Gouden Lid
Sorteer op: Relevantie
Tonen: 30 artikelen

Koord 62.5/125um Duplex 3.0mm van het Flard van de optische Vezel LC/PC-SC/PC

Prijs Unit: US $ 2.19 / Piece
MOQ: 100 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, EXW

Model No:LC/PC-SC/PC MM DX
Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Materiaal Vorm:Flat Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:> 1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N

Shenzhen TRT Fiber Tech. Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Vezel Optische Patchcord Sca aan E2000A Sx Gele Sm 3.0mm

Prijs Unit: US $ 2.0-4.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:P01SAEA930L
Toepassing:Fiber Optic Cable
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Certificaat:RoHSUL
Handelsmerk:HOLIGHT
Verpakking:1PC/Bag

HOLIGHT Fiber Optic Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De Apparatuur van de optische Vezel om Losse Buis Uit te drijven

Prijs Unit: US $ 20000.0-130000.0 / Set
MOQ: 1 Set

Model No:HR-OFC
Transmission Type:Flexibele
Automatische productielijn:Uitgebreide
Certificaat:ISOCE
Automatisering:Automatisering
Flexible Production:Intelligent Manufacturing

Lc-LC Koord van het Flard van de Vezel het Optische

Prijs Unit: US $ 2.0-4.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, EXW

Model No:LC-LC OM3 DUPLEX 2.0mm
Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N

ARK Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Gp-78 de Bidirectionele Radio van de elite

MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF

Model No:GP-78 EliteTwo Way Radio
Type:handheld
tonen:met display
certificaat:CERoHS
Handelsmerk:Luiton
Verpakking:Gift Box

Bond Telecom Co., Ltd.

[provincie: Fujian, China]

Contacteer de Leverancier

1X2 1X4 PLC verdeelt de Mini Optische Vezel FTTH van de Splitser 6core Doos (fdb-06A)

Prijs Unit: US $ 5 / Piece
MOQ: 20 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, CPT

Model No:FDB-06A
Handelsmerk:EFON
Verpakking:Individual Carton Box
Standaard:IP65 ISO9001: 2000
Oorsprong:Zhejiang Province
Gs-Code:85176229

De Singelband van de polyester, Slinger van de Singelband van de Polyester de Vlakke (opheffende ...

Prijs Unit: US $ 22.0-25.0 / Piece
MOQ: 10 Pieces

Model No:HG
Type:webbing Sling
Materiaal:Polyester
Hefvermogen:> 6T
Lifting Eye Type:Flat Eye
Rope Core Type:Hennep Core

De Optische Adapter van de Vezel van het Type FC/Upc van Octangle

Prijs Unit: US $ 0.05-0.2 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:SNAD-FCUPC-OCTANGLE
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:ISO
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:SUNET
Verpakking:Carton

Qingdao Sunet Technologies Co., Ltd.

[provincie: Shandong, China]

Contacteer de Leverancier

Multimode Om1 62.5/125um DuplexKoord van het Flard van de Vezel Sc-Sc Optische

Prijs Unit: US $ 1.7-2.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, CIP, EXW

Model No:SC-SC multimode duplex patch cord
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:SC-SC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)

Shenzhen KOC Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Het Garen dat van Aramid Apparaat voor de OpenluchtMachine van de Kabel van de Optische Vezel in ...

Prijs Unit: US $ 5000.0-15000.0 / Set
MOQ: 1 Set

Certificaat:CE,ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:HAGSIN
Verpakking:Standard Export Packaging
Standaard:HGS-A-Y-S-D
Oorsprong:China

Diresun Machinery Industry Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

FC/Upc kies Koord van het Flard van de Vezel van de Wijze het Duplex Waterdichte Optische uit

Prijs Unit: US $ 7.0-8.5 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:FC/UPC
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:FC
Aantal Cores:Multi-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Rechthoekige

Lin'an Longshine Imp. & Exp. Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

APC Sm Sx van Sc Sc Midcouplers

Prijs Unit: US $ 0.12-0.15 / Piece
MOQ: 100 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, EXW

Model No:SC APC SM SX
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:SC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:APC
Vorm:Plein

Lopende band van de Kabel van de vezel de Optische Voor het Uitdrijven van Losse Buis

Prijs Unit: US $ 20000.0-130000.0 / Set
MOQ: 1 Set

Model No:HR-SZ-800
Transmission Type:Flexibele
Automatische productielijn:Uitgebreide
Certificaat:ISOCE
Automatisering:Automatisering
Flexible Production:Intelligent Manufacturing

Verbindingsdraad voor Optische Vezel lc-LC Sm/9/125 (10m)

Prijs Unit: US $ 4.6-5.0 / Piece
MOQ: 10 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, EXW

Model No:LC-LC OS2-010
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:FC-FC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)

ARK Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Vlecht LC/PC Om4 2m 900 Roze van Micras LSZH/Erik Violent Color

Prijs Unit: US $ 0.8-1.6 / Piece
MOQ: 50 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, EXW

Model No:DTPIGTAILOM4
Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Verbindingsstructuur:LC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)

Het machine-Gebouw van de optische Kabel de Lopende band van de Kabel

MOQ: 1 Set

Certificaat:ISO
Conditie:Nieuw
Verpakking:Plastic Film+Wooden Package
Oorsprong:China
Gs-Code:8477900000
Productiecapaciteit:4set Per Month

Dongguan Gongfei Smart Technology Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De Kabel van de Draad van de Daling van de Kabel FTTH van de vezel/de Kabel van de Computer/de ...

Prijs Unit: US $ 45.0-105.0 / Roll
MOQ: 50 Rolls

Model No:Fiber Cable FTTH Drop wire CABLE
Handelsmerk:HANXIN
Verpakking:1000m/2000m
Standaard:1-4C
Oorsprong:Zhejiang
Gs-Code:8544700000

Zhejiang Kuayue Cable Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

Draagbare RadioWalkie-talkie gp-78 de Zendontvanger van de Elite

MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF

Model No:GP-78 EliteTwo Way Radio
Type:handheld
tonen:met display
certificaat:CERoHS
Handelsmerk:Luiton
Verpakking:Gift Box

Bond Telecom Co., Ltd.

[provincie: Fujian, China]

Contacteer de Leverancier

1X8 PLC PLC van de Splitser 1X16 Doos van de Bijlage van de Vezel van de Splitser FTTH de Optische ...

Prijs Unit: US $ 12 / Piece
MOQ: 20 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, DAT, CPT

Model No:FDB-016D
Type:Optical Fiber verdeelkast
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:CE,ISO,RoHSGS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:EFON

Havens van de Adapter van de Schakelaar van de optische Vezel LC de Dubbele of Enige

Prijs Unit: US $ 0.2-0.25 / Piece
MOQ: 1000 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, DAT, CPT, FCA, EXW

Model No:LC Connector Adapter
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:LC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:> 1000 (N / 100mm)

Dongguan Phynam Comtech Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De op zwaar werk berekende Opheffende Slinger van de Singelband van de Polyester vlak Geweven

Prijs Unit: US $ 22.0-25.0 / Piece
MOQ: 10 Pieces

Model No:HG
Type:webbing Sling
Materiaal:Polyester
Hefvermogen:> 6T
Lifting Eye Type:Flat Eye
Rope Core Type:Hennep Core

Sc/Upc kies Koord van het Flard van de Vezel van de Wijze het Duplex Waterdichte Optische uit

Prijs Unit: US $ 4.6-7.0 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:SC/UPC
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:SC
Aantal Cores:Multi-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Rechthoekige

Lin'an Longshine Imp. & Exp. Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

Het glijdende Opgezette Metaal van het Comité van het Flard van de Vezel van het Type Rek 1u 19 ...

Prijs Unit: US $ 19.0-45.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:FA-FDR1MD24B
Type:Optical Fiber verdeelkast
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:ISO,RoHSGS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:Fiberall, Neutral or OEM

Fiberall Technology (Shenzhen) Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

8 kern MPO aan Kabel van het Flard van de Vezel van Sc Sm de Optische

Prijs Unit: US $ 20.0-40.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:P12MPS
Toepassing:Fiber Optic Cable
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Certificaat:CE,RoHSUL
Handelsmerk:HOLIGHT
Verpakking:1PC/Bag

HOLIGHT Fiber Optic Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

SC/PC LC/PC Multimode Fiber Optical (4M) op Sale

Prijs Unit: US $ 3.8-4.2 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, EXW

Model No:SCLC OM2 004
Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N

ARK Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Verbindingsdraad Sc/Upc-Sc/Upc Sm Duplex 15m Steel Armoured LSZH 2.0mm

Prijs Unit: US $ 1.5-1.6 / Piece
MOQ: 1000 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB

Model No:DTPCSCUSCUARMOURED
Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:> 1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N

De Lift/de Lift van de passagier met de Concurrerende Motor van de Prijs en van de Tractie Gearless

Prijs Unit: US $ 16000.0-21000.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:passenger lift
Driving Type:AC Lift
Snelheid:1,00 - 2,00 m / s
Deur Knife:Single
Vertraging Device:Met Vertraging Device
Begeleider:Zonder Attendant

Suzhou Laiao Elevator Co., Ltd.

[provincie: Jiangsu, China]

Contacteer de Leverancier

Walkie-talkie gp-78 de Bidirectionele Radio van de Elite

MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF

Model No:GP-78 elite
Type:handheld
tonen:met display
certificaat:CERoHS
Handelsmerk:Luiton
Verpakking:Gift Box

Bond Telecom Co., Ltd.

[provincie: Fujian, China]

Contacteer de Leverancier

PLC LC/FC van Eofn de Openlucht Waterdichte EindDozen van de Splitser FTTH

Prijs Unit: US $ 8 / Piece
MOQ: 20 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, DAT, CPT

Model No:FDB-048 FTTH waterproof terminal box
Type:Optical Fiber verdeelkast
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:CE,ISO,RoHSGS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:EFON

Het simplex Koord van het Flard van de Schakelaar Sc-Sc van de Vezel van Sm mm Binnen Optische

Prijs Unit: US $ 0.2 / Metro
MOQ: 1000 Meters

Toepassing:VerbindingGeneeskunde
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Certificaat:RoHS,ULISO9001
Handelsmerk:TW-SCIE or OEM
Verpakking:Wooden Drum
Standaard:ISO, ROHS, REACH, SGS

DONGGUAN TW-SCIE CO., LTD.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Hulp nodig?
Neem contact met ons.
Ons elektronisch archief van leveranciers is a uitgebreide lijst van de belangrijkste leveranciers, producenten in de elektronische industrie. Importeer elektronische producten van onze gecontroleerde leveranciers van China met concurrerende prijzen. Ze zouden al van uw elektronische vereisten leveren: Een van de brede selectie van de keuze van producten, is Enkelzijdig Dubbelzijdig fabriek een van de nieuwe artikel. Ontwerp ingenieur of kopers kunnen verschillende producenten willen controleren, die veel verwante keuze aanbieden als duplex roestvast, dubbelzijdig papier and duplex pijp. We hopen elke koper op de hoogte te houden met deze snelste bewegende industrie en de laatste trends van de producten.
Snel Product Index