Home » Elektrotechniek & Elektronica's » Glasvezel Connectoren » enkelzijdig dubbelzijdig
Snel Product Index Snel Supplier Index
Pagina 22/296  
Totaal 8875 producten van ongeveer 385

enkelzijdig dubbelzijdig

fabrikanten en leveranciers
China Leverancier - Gouden Lid
Sorteer op: Relevantie
Tonen: 30 artikelen

Triplex Kettingen van de Rol voor ANSI B29.1 Specificaties

Prijs Unit: US $ 999.0-1500.0 / Ton
MOQ: 1 Ton

Model No:16A
Standaard of niet-standaard:Standaard
Toepassing:Textile Machinery,kledingstuk machines,Transporteur Equipment,Packaging Machinery,Elektrische auto's,Motorfiets,food Machinery,marinier,Mijnbouwapparatuur,LandbouwmachinesAuto
Oppervlakte behandeling:oxygenatie
Structuur:roller Chain
Materiaal:Koolstofstaal

Jumper for LC-LC Sm/9/125 Fiber Optic (10m)

Prijs Unit: US $ 4.6-5.0 / Piece
MOQ: 10 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, EXW

Model No:LC-LC OS2-010
Type:Single-mode Fiber
Toepassing:Verbinding
Certificaat:RoHSISO9001
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N

ARK Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De Strakke Als buffer optredende voor Lijn van de optische Vezel/de BinnenMachine van de Kabel van ...

Prijs Unit: US $ 45000.0-90000.0 / Set
MOQ: 1 Set

Certificaat:CE,ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:HAGSIN
Verpakking:Standard Export Packaging
Standaard:HGS-T-B-F-E
Oorsprong:China

Diresun Machinery Industry Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De Slinger van de Singelband van de polyester voor het Opheffen 1ton 2ton 3ton

Prijs Unit: US $ 22.0-25.0 / Piece
MOQ: 10 Pieces

Model No:HG
Type:webbing Sling
Materiaal:Polyester
Hefvermogen:> 6T
Lifting Eye Type:Flat Eye
Rope Core Type:Hennep Core

De gele Kabels van het Flard van de Vezel van LC/APC - Sc/APC - Schede Sm - sx-3.0mm-5mtrs-Ofnp

Prijs Unit: US $ 2 / Metro
MOQ: 3000 Meters
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, EXW

Model No:Fiber Patch Cables
Toepassing:Verbinding
Verbindingsstructuur:SC
Toegestaan ​​zijdelingse druk:> 1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:> 10000N
Kern:Multicore

DONGGUAN TW-SCIE CO., LTD.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

12 bundelde de Enige Wijze van de kern FC/APC de Vlecht van de Optische Vezel

Prijs Unit: US $ 8.7-9.0 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:FC/APC
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:FC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm)

Lin'an Longshine Imp. & Exp. Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

De automobiele Toestellen van de Transmissie van de Pomp van de Olie Dubbele Planetarische

MOQ: 100 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB

Toepassing:Motor,machinerie,LandbouwmachinesAuto
Gear Position:externe Gear
Bereidingswijze:Rolling Gear
Getande Portie Shape:Bevel Wheel
Type:Kegeltandwiel
Handelsmerk:LECTSTYLE

Hangzhou Lectstyle Trade Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

Comité van het Flard van de Vezel van de Lade van de dia het Rek Opgezette Optische 1u St

Prijs Unit: US $ 15.0-45.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:FA-FDR1MD12B-ST
Certificering:SGS,RoHSISO
Poortnummer:16 ~ 48
Gebruik:Vezel
Handelsmerk:Fiberall, Neutral or OEM
Verpakking:Plastic Membrane/Bubble Wrap/EPE Foam Board/Carton

Fiberall Technology (Shenzhen) Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

PLC van Mirco van de Levering van Factroy de Binnen MiniKabeldoos FTTH van de Splitser (fdb-04B)

Prijs Unit: US $ 4 / Piece
MOQ: 20 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, CPT

Model No:FDB-04B
Handelsmerk:EFON
Verpakking:Individual Carton Box
Standaard:IP65 ISO9001: 2000
Oorsprong:Zhejiang Province
Gs-Code:85176229

De binnen van de Communicatie van het Netwerk van /Cable van de Vezel van de Draad van de Daling ...

Prijs Unit: US $ 45.0-105.0 / Roll
MOQ: 50 Rolls

Model No:indoor FTTH Drop Wire Fiber Optic
Toepassing:VerbindingGeneeskunde
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:SC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:> 1000 (N / 100mm)

Zhejiang Kuayue Cable Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

De Duplex Sm 15m Staal Gepantserde LSZH 2.0mm van het Koord LC/Upc-FC/Upc van het flard

Prijs Unit: US $ 1.5-1.8 / Piece
MOQ: 1000 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB

Model No:DTPCLCUFCUARMORED 01
Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:> 1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N

Luiton Lt.-3270 Handbediende Walkie-talkie van het Hotel van VHF de UHF

MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF

Model No:LT-3270 walkie talkie
Type:handheld
tonen:met display
Handelsmerk:Luiton
Verpakking:Box
Oorsprong:Quanzhou, China

Bond Telecom Co., Ltd.

[provincie: Fujian, China]

Contacteer de Leverancier

De samengestelde die Ketting van de Rol op Olieveld wordt gebruikt

Prijs Unit: US $ 999.0-1500.0 / Ton
MOQ: 1 Ton

Model No:20A
Standaard of niet-standaard:Standaard
Toepassing:Textile Machinery,kledingstuk machines,Transporteur Equipment,Packaging Machinery,Elektrische auto's,Motorfiets,food Machinery,marinier,Mijnbouwapparatuur,LandbouwmachinesAuto
Oppervlakte behandeling:oxygenatie
Structuur:roller Chain
Materiaal:Koolstofstaal

Sinle-Wijze lC-St Sm/9/125 Verbindingsdraad (1m)

Prijs Unit: US $ 1.7-2.0 / Piece
MOQ: 10 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, EXW

Model No:lc-st
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N

ARK Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

FC Multimode 2.0mm Schakelaar van de Vezel

Prijs Unit: US $ 0.3-0.6 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:C04FM2
Transmissie Medium:Multimode
Structuur:FC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Plein

HOLIGHT Fiber Optic Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

35 36 40 41 Hoge snelheid Conveyor Chain en Sprocket

MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF

Model No:spocket
Bereidingswijze:Cast Gear
Getande Portie Shape:Spur Gear
Type:Circular Gear
Handelsmerk:DCC/ CUSTOMER BRAND
Verpakking:Plywood Cases

Lc-LC de Simplex 50/125 Optische Kabel van de Vezel

Prijs Unit: US $ 0.65-0.8 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:LC-LC
Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Verbindingsstructuur:LC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm)

Shenzhen KOC Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De synthetische Geweven Slingers van de Singelband van de Polyester

Prijs Unit: US $ 22.0-25.0 / Piece
MOQ: 10 Pieces

Model No:HG
Type:webbing Sling
Materiaal:Polyester
Hefvermogen:> 6T
Lifting Eye Type:Flat Eye
Rope Core Type:Hennep Core

De Machine van de Kabel van de optische Vezel om Losse Buis Uit te drijven

Prijs Unit: US $ 20000.0-130000.0 / Set
MOQ: 1 Set

Transmission Type:Flexibele
Automatische productielijn:Uitgebreide
Certificaat:ISOCE
Automatisering:Automatisering
Flexible Production:Intelligent Manufacturing
Ritme:Flow Production Line

Multi - Kabel van de Doorbraak van de Vezel de Optische, de Pre Geëindigdei Optische Kabel van de ...

Prijs Unit: US $ 0.1 / Metro
MOQ: 2000 Meters

Toepassing:Verbinding
Verbindingsstructuur:FC-FC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N
Kern:Single Core

DONGGUAN TW-SCIE CO., LTD.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

FC/Upc kies Koord van het Flard van de Vezel van de Wijze het Duplex Waterdichte Optische uit

Prijs Unit: US $ 7.0-8.5 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:FC/UPC
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:FC
Aantal Cores:Multi-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Rechthoekige

Lin'an Longshine Imp. & Exp. Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

48 BinnenMetaal van de Doos van het Flard van de Vezel van vezels het Muur Opgezette Optische

Prijs Unit: US $ 15.0-60.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:FA-FDWIM48G
Certificering:SGS,RoHSISO
Gebruik:Vezel
Handelsmerk:Fiberall, Neutral or OEM
Verpakking:Plastic Membrane/Bubble Wrap/EPE Foam Board/Carton
Standaard:Wall Mounted 48 Fibers, SC/LC/ST/FC

Fiberall Technology (Shenzhen) Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Optische Kabel van de Vezel van FC/APC-FC/APC Sm de Simplex 3.0mm

Prijs Unit: US $ 2.19 / Piece
MOQ: 100 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, EXW

Model No:FC/APC-FC/APC SM Simplex 3.0MM
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:FC
Materiaal Vorm:Flat Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:> 1000 (N / 100mm)

Shenzhen TRT Fiber Tech. Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De beste PLC van het 1:8 van de Prijs Doos van de Beëindiging van de Vezel van de Schakelaar van Sc ...

Prijs Unit: US $ 6 / Piece
MOQ: 20 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, CIP, CPT

Model No:FDB-08C
Type:Optical Fiber verdeelkast
Certificaat:CE,ISO,RoHSGS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:EFON
Verpakking:Individual Carton Box

Vlecht LC/PC mm 50/125 0.9mm 2m LSZH

Prijs Unit: US $ 1.25-1.6 / Piece
MOQ: 5000 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, EXW

Model No:DTPIGTAILSLCPC
Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Verbindingsstructuur:LC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)

Mtrj-LC Duplex Optische Vezel Singlmode

Prijs Unit: US $ 3.5-4.0 / Piece
MOQ: 10 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, EXW

Model No:mtrj-lc sm 005
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:MTRJ
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)

ARK Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Lc-LC Sm SimplexVezel Optische Patchcord

Prijs Unit: US $ 0.65-0.8 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:LC-LC
Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Verbindingsstructuur:LC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm)

Shenzhen KOC Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De Slinger van de Singelband van de polyester met Versterkte Opheffende Ogen

Prijs Unit: US $ 22.0-25.0 / Piece
MOQ: 10 Pieces

Model No:HG
Type:webbing Sling
Materiaal:Polyester
Hefvermogen:> 6T
Lifting Eye Type:Flat Eye
Rope Core Type:Hennep Core

De centrale LuchtDraad van het Staal van de Kabel van de Vezel Optische versterkt de Losse ...

Prijs Unit: US $ 0.24 / Metro
MOQ: 10000 Meters
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, EXW

Model No:GYXTW
Toepassing:Verbinding
Certificaat:RoHS,UL,CEISO9001
Merk:OEM
Handelsmerk:TW-SCIE optic cable
Verpakking:Wooden Drum

DONGGUAN TW-SCIE CO., LTD.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Optische Vezel Patchcord Fca aan St Duplex Singlemode Gele 3.0mm

Prijs Unit: US $ 1.0-3.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:P02FAST930L
Toepassing:Fiber Optic Cable
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Certificaat:ISORoHS
Handelsmerk:HOLIGHT
Verpakking:1PC/Bag

HOLIGHT Fiber Optic Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Hulp nodig?
Neem contact met ons.
Ons elektronisch archief van leveranciers is a uitgebreide lijst van de belangrijkste leveranciers, producenten in de elektronische industrie. Importeer elektronische producten van onze gecontroleerde leveranciers van China met concurrerende prijzen. Ze zouden al van uw elektronische vereisten leveren: Een van de brede selectie van de keuze van producten, is Enkelzijdig Dubbelzijdig fabriek een van de nieuwe artikel. Ontwerp ingenieur of kopers kunnen verschillende producenten willen controleren, die veel verwante keuze aanbieden als duplex roestvast, dubbelzijdig papier and duplex pijp. We hopen elke koper op de hoogte te houden met deze snelste bewegende industrie en de laatste trends van de producten.
Snel Product Index