Home » Elektrotechniek & Elektronica's » Optische Vezels & Kabel » enkelzijdig dubbelzijdig
Snel Product Index Snel Supplier Index
Pagina 22/272  
Totaal 8142 producten van ongeveer 339

enkelzijdig dubbelzijdig

fabrikanten en leveranciers
China Leverancier - Gouden Lid Licentie Geverifieerde Leverancier
Sorteer op: Relevantie
Tonen: 30 artikelen

Passagier Elevator met Roestvrij staal Car (jq-B002)

Prijs Unit: US $ 10000.0-16000.0 / unit
MOQ: 1 unit

Model No:JQ-B002
Driving Type:Gear en Rack Lift
Hoedanigheid:> 1000kg
Personen:11-19
Snelheid:1,00 - 2,00 m / s
Control Mode:Collectieve Selectieve controle

Yida Express Elevator Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

Fc-FC Singlemode Duplex Optische Kabel van de Vezel

Prijs Unit: US $ 1.7-1.9 / Piece
MOQ: 10 Pieces

Model No:FC
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:FC-FC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)

ARK Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Schacht van het Toestel van de precisie de Kleine met het Toestel van de Aansporing

Prijs Unit: US $ 4.90 / Piece
MOQ: 500 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF

Toepassing:Motor
Hardheid:Gehard
Manipuleren Way:Gedwongen Manipulatie
Wijzigingen Way:Stepped
Type:Worm en Wormwiel
Bereidingswijze:Rolling Gear

Hangzhou Lectstyle Trade Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

Het rek Opgezette Comité van de Eenheid ODF/Flard van de Vezel Optische 4u 19 Duim die uit glijden

Prijs Unit: US $ 20.0-100.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:FA-FDR4OM72G
Certificering:SGS,RoHSISO
Gebruik:Vezel
Handelsmerk:Fiberall, Neutral or OEM
Verpakking:Plastic Membrane/Bubble Wrap/EPE Foam Board/Carton
Standaard:72 Fibers, SC/LC/ST/FC

Fiberall Technology (Shenzhen) Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

LC de duplexRJ45 Optische Adapter van de Vezel van het Type

Prijs Unit: US $ 0.15-2.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, EXW

Model No:LC-DX-RJ45
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:HNK or OEM
Verpakking:Plastic Container + Carton
Standaard:RoHS
Oorsprong:Shenzhen, China

Shenzhen HNK Optics Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De Optische Adapter van Multimode Vezel MPO Singelmode/

Prijs Unit: US $ 1.15-1.2 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, FAS, EXW

Model No:MPO
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:CEISO
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:TRT
Verpakking:in PP Bag Then in Carton

Shenzhen TRT Fiber Tech. Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

OEM paste de Verharde Nuttelozere Tand van het Kogellager van de Ketting van de Rol van de Hoge ...

Prijs Unit: US $ 0.5-5.0 / Piece
MOQ: 20 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, EXW

Model No:35BB20H...80BB12H
Standaard of niet-standaard:Standaard
Getande Portie Shape:Spur Gear
Materiaal:Roestvrij staal
Handelsmerk:GELIN
Verpakking:Carton or Wooden Package

Zhejiang Junchen Chain Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

St de Optische Adapters van uitstekende kwaliteit van de Vezel

Prijs Unit: US $ 0.15-0.2 / Piece
MOQ: 500 Pieces

Model No:ST
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:ST
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:APC
Vorm:Rechthoekige

Lin'an Longshine Imp. & Exp. Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

8+1 de Multiplextelegraaf Mux van CH 100g DWDM

Prijs Unit: US $ 20.0-600.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:dwdm mux Multiplexer
Type:Fiber Optic Multiplexer
Bedrading Devices:Geïntegreerde Bedrading
Certificaat:CE,ISO,RoHSGS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:dwdm mux Multiplexer

Takfly Communications Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Losse Buis 50/125 Om3 2m van de vlecht SC/PC mm Kleur LSZH Aqua

Prijs Unit: US $ 0.5-0.9 / Piece
MOQ: 50 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, EXW

Model No:DTPIGTAILOM3
Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Verbindingsstructuur:SC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)

Om3 - het Koord en de Vlecht van het Flard van de Optische Vezel

Prijs Unit: US $ 0.25-0.4 / Piece
MOQ: 10 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB

Model No:SC FC SM
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N
Kern:Single Core
Certificaat:RoHS
Merk:OEM
Schede Materiaal:PVC

De commerciële Lift van de Bouw met de Kleine Zaal van de Machine (jq-B004)

Prijs Unit: US $ 10000.0-16000.0 / unit
MOQ: 1 unit

Model No:JQ-B004
Driving Type:Gear en Rack Lift
Hoedanigheid:> 1000kg
Personen:11-19
Snelheid:1,00 - 2,00 m / s
Control Mode:Collectieve Selectieve controle

Yida Express Elevator Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

Multimode Duplex Optische Kabel van de Vezel lC-Sc

Prijs Unit: US $ 1.7-1.9 / Piece
MOQ: 10 Pieces

Model No:lc-sc
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N

ARK Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

LC Optische Adapter van de Vezel van de vierling de Standaard

Prijs Unit: US $ 0.15-2.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, EXW

Model No:LC-QD
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:HNK or OEM
Verpakking:Plastic Container + Carton
Standaard:RoHS
Oorsprong:Shenzhen, China

Shenzhen HNK Optics Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De Adapter van de Vezel van PC mm Dx van Sc

Prijs Unit: US $ 1 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:SC PC MM
Bedrading Devices:Geïntegreerde Bedrading
Certificaat:CE
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:DYS
Verpakking:Individual Box or According to Customer's Request

FC/Upc Koord van het Flard van de Vezel het Optische

Prijs Unit: US $ 0.3 / Metro
MOQ: 100 Meters
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, FCA

Model No:FC/UPC
Toepassing:Fiber Optic Cable
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Conductor Type:Solid
Certificaat:CE,ISORoHS
Handelsmerk:GYD, OEM welcome

Ningbo Geyida Cable Technology Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

Vierkante OEM Made van LC/APC Adapter Singlemode Accepted in China

Prijs Unit: US $ 0.09-0.23 / Piece
MOQ: 10 Pieces

Model No:lc adapter
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:CE,ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:OEM
Verpakking:20PCS/Package

Shenzhen ZHW Technology Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Sc van uitstekende kwaliteit - de Optische Adapters van de Vezel FC

Prijs Unit: US $ 0.15-0.2 / Piece
MOQ: 500 Pieces

Model No:SC-FC
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:FC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:APC
Vorm:Rechthoekige

Lin'an Longshine Imp. & Exp. Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

$1.30 de goedkope Optische Adapter van de Vezel van E2000/PC /APC

Prijs Unit: US $ 1.0-1.3 / Piece
MOQ: 20 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF

Model No:E2000PC, APC
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:SC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:APC
Vorm:Plein

Das de Lift van de Passagier van Duitsland (jq-B003)

Prijs Unit: US $ 10000.0-16000.0 / unit
MOQ: 1 unit

Model No:JQ-B003
Driving Type:Gear en Rack Lift
Hoedanigheid:> 1000kg
Personen:11-19
Snelheid:1,00 - 2,00 m / s
Control Mode:Collectieve Selectieve controle

Yida Express Elevator Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

Sma-SMA Singlemode Simplex Optische Kabel van de Vezel

Prijs Unit: US $ 1.7-1.9 / Piece
MOQ: 10 Pieces

Model No:sma
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N

ARK Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

M1-M10 het Toestel van de Pignon van de Aansporing van het staal

Prijs Unit: US $ 2 / Piece
MOQ: 100 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, DAT, FAS, DDP, DAP, CIP, CPT, FCA, EXW

Model No:M1, M2, M3, M4, M5, M6, M7, M8
Bereidingswijze:cut Gear
Getande Portie Shape:Spur Gear
Type:Circular Gear
Handelsmerk:MW
Verpakking:Standard Sea Worthy Package

Hangzhou Ocean Industry Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

De beste Goedkopere Prijs van de Adapter van de Optische Vezel van de Wijze van Sc FC St LC van de ...

Prijs Unit: US $ 0.1-0.6 / Piece
MOQ: 10 Pieces

Model No:SC Optical Fiber Adapter
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:SC
Aantal Cores:Multi-Core
Ferrule endface:APC
Vorm:Plein

Takfly Communications Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De korte Ketting van de Rol van de Precisie van de Hoogte

Prijs Unit: US $ 1.1 / Metro
MOQ: 200 Meters
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, CPT, FCA

Model No:06C-1
Materiaal:Carbon Steel
Oppervlakte Behandeling:Polijsten
Verpakking:According to Customer Requirements
Oorsprong:Zhejiang, China
Gs-Code:73151190

Wuyi Chuangben Machinery Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

LC de Optische Schakelaar van de Vezel MTRJ van Sc FC St Mu E2000

MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, DDP, EXW

Model No:FC, SC, ST, LC, MU, MTRJ, DIN, MPO
Handelsmerk:HNK or OEM
Verpakking:PE Bag +Carton
Standaard:RoHS
Oorsprong:Shenzhen, China
Gs-Code:85369000

Shenzhen HNK Optics Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Multimode 50/125 DuplexKoord van het Flard van de Vezel MTRJ Optische

Prijs Unit: US $ 0.6-0.65 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, FCA, EXW

Model No:MTRJ DX MM
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:CE,ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:TRT
Verpakking:Customed

Shenzhen TRT Fiber Tech. Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De viervoudige Duplex Multimode Adapter van de Optische Vezel LC/Upc

Prijs Unit: US $ 0.09-0.23 / Piece
MOQ: 10 Pieces

Model No:optical fiber dapter
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:CE,ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:OEM
Verpakking:20PCS/Package

Shenzhen ZHW Technology Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

DuplexOm3 Om4 Schakelaar MPO LC/Upc

Prijs Unit: US $ 1.4 / Piece
MOQ: 500 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, EXW

Model No:MPO LC/UPC Duplex
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:LC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Plein

Ningbo Geyida Cable Technology Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

De Optische Adapters van uitstekende kwaliteit van de Vezel Sc-LC

Prijs Unit: US $ 0.15-0.2 / Piece
MOQ: 500 Pieces

Model No:SC-LC
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:SC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:APC
Vorm:Rechthoekige

Lin'an Longshine Imp. & Exp. Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

12 Fanout van kernen LC Type van Sm van de Vlecht van de Vezel het Optische

Prijs Unit: US $ 5 / Piece
MOQ: 10 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF

Model No:LC 12 Cores
Type:Single-mode Fiber
Toepassing:Verbinding
Merk:OEM
Certificaat:RoHS
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N
Hulp nodig?
Neem contact met ons.
Ons elektronisch archief van leveranciers is a uitgebreide lijst van de belangrijkste leveranciers, producenten in de elektronische industrie. Importeer elektronische producten van onze gecontroleerde leveranciers van China met concurrerende prijzen. Ze zouden al van uw elektronische vereisten leveren: Een van de brede selectie van de keuze van producten, is Enkelzijdig Dubbelzijdig een van de nieuwe artikel. Ontwerp ingenieur of kopers kunnen verschillende producenten willen controleren, die veel verwante keuze aanbieden als duplex karton, duplex karton grijze rug and gecoat duplex karton. We hopen elke koper op de hoogte te houden met deze snelste bewegende industrie en de laatste trends van de producten.
Snel Product Index