Home » Elektrotechniek & Elektronica's » Optische Vezels & Kabel » enkelzijdig dubbelzijdig
Snel Product Index Snel Supplier Index
Pagina 22/281  
Totaal 8415 producten van ongeveer 382

enkelzijdig dubbelzijdig

fabrikanten en leveranciers
China Leverancier - Gouden Lid Licentie Geverifieerde Leverancier
Sorteer op: Relevantie
Tonen: 30 artikelen

Sc/apc-FC het flardkoord van de vezel optisch duplexverbindingsdraad

Prijs Unit: US $ 0.1-1.0 / Piece
MOQ: 1000 Pieces

Model No:KD-FO6026
Toepassing:Verbinding
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Certificaat:RoHS
Schede Materiaal:PVC
Handelsmerk:Kingda or OEM

Ningbo Kingda Electronics Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

De Apparatuur van de Kabel van de optische Vezel

Prijs Unit: US $ 20000.0-130000.0 / Set
MOQ: 1 Set

Model No:HR-SZ-800
Transmission Type:Flexibele
Automatische productielijn:Uitgebreide
Certificaat:ISOCE
Automatisering:Automatisering
Flexible Production:Intelligent Manufacturing

LC/PC-ST/PC de Duplex van Sm van het Koord van het Flard van de optische Vezel

Prijs Unit: US $ 2.0-50.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:FAPC-LPTPS2
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N

Fiberall Technology (Shenzhen) Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Vrije Steekproeven! ! Sc Upc 9/125 Singlemode Verbindingsdraad van /Fiber van de Koorden van het ...

Prijs Unit: US $ 0.7-1.99 / PCS
MOQ: 100 PCS

Model No:SC UPC Fiber Optic Patch Cord
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:CE,ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:OEM
Verpakking:1PCS/Bag

Shenzhen ZHW Technology Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Adapter van de Vezel adapter-China van de Vezel van China de Optische - de Optische Adapter van ...

Prijs Unit: US $ 0.1 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:SC FC LC ST
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:SC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Plein

De speciale Keten van de Transmissie voor Industrieel Gebruik

Prijs Unit: US $ 3 / Metro
MOQ: 100 Meters
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, DAT, FAS, DDP, DAP, CIP, CPT, FCA, EXW

Model No:transmission chain
Oppervlakte Behandeling:Polijsten
Kenmerken:Oil Resistant
Chain Size:1/2 "* 3/32"
Structuur:Roller Chain
Kleur:Solid Color

Hangzhou Ocean Industry Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

De speciale Korte Keten van de Precisie Picth

Prijs Unit: US $ 8.66 / Metro
MOQ: 100 Meters
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, FCA, EXW

Model No:P=30mm
Gebruik:Transmission Chain
Kenmerken:Oil Resistant
Structuur:Roller Chain
Kleur:Multi-Colored
Handelsmerk:QJ / HQL / YF

Het Waterdichte Koord van uitstekende kwaliteit van het Flard van de Vezel Pdlc Optische

Prijs Unit: US $ 18.5-20.0 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:PDLC
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:LC
Aantal Cores:Multi-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Rechthoekige

Lin'an Longshine Imp. & Exp. Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

1*4 PLC van de splitser 1*8 Doos van de Vezel van de Splitser FTTH de Mini Optische Eind

Prijs Unit: US $ 9 / Piece
MOQ: 20 Pieces

Model No:FDB-08B
Handelsmerk:EFON
Verpakking:Individual Carton Box, 12PCS in Carton
Standaard:IP67 ISO9001: 2000
Oorsprong:Zhejiang Province
Gs-Code:8517622990

optische Kabels van de Vezel Sc-Sc van 2.0mm de Simplex Singlemode

MOQ: 1 Piece

Model No:56
Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Verbindingsstructuur:LC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:> 1000 (N / 100mm)

PUNO OPTIC TECHNOLOGY CO., LIMITED

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

ST/PC-MTRJ/PC Om2/50/125 Optical Fiber (3M)

Prijs Unit: US $ 2.0-3.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, EXW

Model No:st mtrj001
Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N

ARK Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

LC/APC-LC/APC het duplexkoord van het verbindingsdraadflard

Prijs Unit: US $ 0.1-1.0 / Piece
MOQ: 1000 Pieces

Model No:KD-FO6030
Toepassing:Verbinding
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Certificaat:RoHS
Schede Materiaal:PVC
Handelsmerk:Kingda or OEM

Ningbo Kingda Electronics Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

De Machine van de Draad van de optische Vezel

Prijs Unit: US $ 20000.0-130000.0 / Set
MOQ: 1 Set

Model No:HR-SZ-800
Transmission Type:Flexibele
Automatische productielijn:Uitgebreide
Certificaat:ISOCE
Automatisering:Automatisering
Flexible Production:Intelligent Manufacturing

SC/PC-LC/PC de Duplex van Sm van het Koord van het Flard van de optische Vezel

Prijs Unit: US $ 2.0-50.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:FAPC-SPLPS2
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N

Fiberall Technology (Shenzhen) Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De concurrerende Optische Adapter van de Vezel van Sc Upc van de Prijs Duplex met Flens

Prijs Unit: US $ 0.08-0.2 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:SC UPC Duplex fiber optic adapter
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:CE,ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:OEM
Verpakking:20PCS/Package

Shenzhen ZHW Technology Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

10/100m Vezel 3 + 2 Rj 45 Mini Externe de machtslevering van de Schakelaar van de Vezel

Prijs Unit: US $ 54.0-58.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:TA732-FE/S20
Type:Optical Fiber verdeelkast
Certificaat:CERoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:OLYCOM
Verpakking:Packed in Paper Box

Shenzhen Olycom Technology Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De dubbele Ketting van de Rol van de Bundel die ook als de DuplexKetting van de Rol wordt bekend

Prijs Unit: US $ 17.99-19.99 / Metro
MOQ: 50 Meters
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF

Model No:05B-2,06B-2,08B-2,10B-2,12B-2,16B-2,20B-2,24B-2
Materiaal:Legering
Structuur:Roller Chain
Oppervlakte Behandeling:Oxygenatie
Chain Size:1/2 "* 11/128"
Kenmerken:Oil Resistant

De Kabel die van Fdb 4port 2 ABS van PC van de Haven Doos van de Distributie van de Optische Vezel ...

Prijs Unit: US $ 12 / Piece
MOQ: 20 Pieces

Model No:FDB-016C
Handelsmerk:EFON
Verpakking:Individual Carton Box, 12PCS in Carton
Standaard:IP67 ISO9001: 2000
Oorsprong:Zhejiang Province
Gs-Code:8517622990

koorden van het Flard van de Vezel lc-Sc van 2.0mm de Duplex Optische

MOQ: 1 Piece

Model No:874
Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Verbindingsstructuur:LC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:> 1000 (N / 100mm)

PUNO OPTIC TECHNOLOGY CO., LIMITED

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

de Vlecht van de Optische Vezel Sc/APC van 9/125um

Prijs Unit: US $ 0.5-0.9 / Piece
MOQ: 50 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, EXW

Model No:DTFIBER PIGTAIL
Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Verbindingsstructuur:SC-SC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)

12-24 de Assemblage van de Kabel Hydra van kernen MPO

Prijs Unit: US $ 1 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, EXW

Model No:MPO-LC
Toepassing:Verbinding
Certificaat:RoHSISO9001
Handelsmerk:HNK or OEM
Verpakking:PE Bag +Carton
Standaard:RoHS

Shenzhen HNK Optics Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

SC/PC-DIN/PC het flardkoord van de vezel optisch duplexverbindingsdraad

Prijs Unit: US $ 0.1-1.0 / Piece
MOQ: 1000 Pieces

Model No:KD-FO6032
Toepassing:Verbinding
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Certificaat:RoHS
Schede Materiaal:PVC
Handelsmerk:Kingda or OEM

Ningbo Kingda Electronics Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

Machine van de Kabel van de vezel de Optische

Prijs Unit: US $ 20000.0-130000.0 / Set
MOQ: 1 Set

Model No:HR-SZ-800
Transmission Type:Flexibele
Automatische productielijn:Uitgebreide
Certificaat:ISOCE
Automatisering:Automatisering
Flexible Production:Intelligent Manufacturing

De Schakelaar van de Kabel van de optische Vezel FTTH

Prijs Unit: US $ 1.5-4.5 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, EXW

Model No:fc
Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N

ARK Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

SC/PC-SC/PC de Duplex van Sm van het Koord van het Flard van de optische Vezel

Prijs Unit: US $ 2.0-50.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:FAPC-SPSPS2
Toepassing:VerbindingSonde
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:SC-SC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)

Fiberall Technology (Shenzhen) Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

FC APC aan APC FC Koord van het Flard van de Vezel het Optische, de Optische Verbindingsdraad van ...

Prijs Unit: US $ 0.99-10.0 / Metro
MOQ: 10 Meters

Model No:fc apc patch cord
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:CE,ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:OEM
Verpakking:1PCS/Bag

Shenzhen ZHW Technology Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De woon Lift van het Huis van de Lift met Uitstekende kwaliteit

Prijs Unit: US $ 10000 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:BSITE-H02
Control Mode:Collectieve Selectieve controle
Positie van de Computer Room:up
Liftdeur:Center Opening Deur
Deur Knife:Dubbele
Handelsmerk:BSITE LIFT

Suzhou Bsite Express Elevator Co., Ltd.

[provincie: Jiangsu, China]

Contacteer de Leverancier

De op zwaar werk berekende Ketting van de Rol van het Roestvrij staal

Prijs Unit: US $ 5 / Metro
MOQ: 100 Meters
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, DAT, FAS, DDP, DAP, CIP, CPT, FCA, EXW

Model No:20A (100) - 48A ( 240), 20B-72B
Materiaal:Roestvrij staal
Oppervlakte Behandeling:Polijsten
Kenmerken:Hittebestendige
Chain Size:1/2 "* 3/32"
Structuur:Roller Chain

Hangzhou Ocean Industry Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

Het Simplex Optische Koord van het Flard van de Vezel lc-LC Sm

Prijs Unit: US $ 1.01-1.1 / Piece
MOQ: 500 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, FCA

Model No:LC/UPC
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:LC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)

Ningbo Geyida Cable Technology Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

De Optische Schakelaar van de Vezel LC Uniboot

Prijs Unit: US $ 0.9-1.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:LC
Structuur:SC
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Plein
Fabricageproces:Gegoten
Toepassing:Netwerk Apparatuur

Shenzhen KOC Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Hulp nodig?
Neem contact met ons.
Ons elektronisch archief van leveranciers is a uitgebreide lijst van de belangrijkste leveranciers, producenten in de elektronische industrie. Importeer elektronische producten van onze gecontroleerde leveranciers van China met concurrerende prijzen. Ze zouden al van uw elektronische vereisten leveren: Een van de brede selectie van de keuze van producten, is Enkelzijdig Dubbelzijdig fabriek een van de nieuwe artikel. Ontwerp ingenieur of kopers kunnen verschillende producenten willen controleren, die veel verwante keuze aanbieden als duplex karton, duplex karton grijze rug and gecoat duplex karton. We hopen elke koper op de hoogte te houden met deze snelste bewegende industrie en de laatste trends van de producten.
Snel Product Index