Home » Elektrotechniek & Elektronica's » Glasvezel Connectoren » enkelzijdig dubbelzijdig
Snel Product Index Snel Supplier Index
Pagina 25/313  
Totaal 9362 producten van ongeveer 468

enkelzijdig dubbelzijdig

fabrikanten en leveranciers
China Leverancier - Gouden Lid
Sorteer op: Relevantie
Tonen: 30 artikelen

06b de korte Ketting van de Rol van de Precisie van de Hoogte met Rechte Platen

Prijs Unit: US $ 1.2 / Metro
MOQ: 100 Meters
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, FCA, EXW

Model No:06B
Gebruik:Transmission Chain
Kenmerken:Oil Resistant
Structuur:Roller Chain
Kleur:Multi-Colored
Handelsmerk:QJ / HQL / YF

Fc-FC Koord van het Flard van de Kabel van de Vezel van mm het Duplex Gepantserde Optische

Prijs Unit: US $ 4.3-5.1 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:FC-FC MM DX
Transmissie Medium:Multimode
Structuur:FC
Aantal Cores:Multi-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Rechthoekige

Lin'an Longshine Imp. & Exp. Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

Vlecht SC/PC mm 50/125 (900 micras) 2m LSZH

Prijs Unit: US $ 0.8-1.6 / Piece
MOQ: 50 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, EXW

Model No:DTPIGTAILSCPC
Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Verbindingsstructuur:SC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)

1*4 PLC van de splitser 1*8 Doos van de Vezel van de Splitser FTTH de Mini Optische Eind (fdb-08B)

Prijs Unit: US $ 8 / Piece
MOQ: 20 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, DAT, CPT

Model No:FDB-08B
Type:Optical Fiber verdeelkast
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:CE,ISO,RoHSGS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:EFON

Kabel Sca van het Flard van de vezel de Optische aan Lca DuplexSm 2.0mm

Prijs Unit: US $ 1.0-4.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:P02SALA930L
Toepassing:Verbinding
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N
Kern:Double Core

HOLIGHT Fiber Optic Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De het automobiele Toestel van het Geval van de Overdracht & Schacht van het Toestel voor ...

MOQ: 100 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF

Model No:WSG002
Toepassing:machinerieAuto
Hardheid:Geharde tandoppervlak
Gear Position:interne Gear
Bereidingswijze:Rolling Gear
Getande Portie Shape:Spur Gear

Hangzhou Lectstyle Trade Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

Het hoofd van Allerlei Schakelaars

Prijs Unit: US $ 0.5 / Piece
MOQ: 500 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, EXW

Model No:Connectors
Aantal Cores:Single-Core
Lichtbron TYPE:Laser
Handelsmerk:OEM, GYD
Verpakking:Polybag
Standaard:CE, ROHS, ISO9001

Ningbo Geyida Cable Technology Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

Op zwaar werk berekende Zachte Ronde Slinger voor het Opheffen

Prijs Unit: US $ 0.3 / Piece
MOQ: 10 Pieces

Type:webbing Sling
Materiaal:Polyester
Hefvermogen:> 6T
Certificaat:GS,CEISO 9001
Handelsmerk:D. L. T SLING
Verpakking:Carton

Nanjing D.L.T Sling Co., Ltd.

[provincie: Jiangsu, China]

Contacteer de Leverancier

Slinger van de Singelband van de polyester de Nylon|Opheffende Slinger|Ronde Slinger

Prijs Unit: US $ 22.0-25.0 / Piece
MOQ: 10 Pieces

Model No:HG
Type:webbing Sling
Materiaal:Polyester
Hefvermogen:> 6T
Lifting Eye Type:Flat Eye
Rope Core Type:Hennep Core

5dB 10dB Optische Demper van de Vezel van LC de Duplex

Prijs Unit: US $ 1 / Piece
MOQ: 5 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, DDP, EXW

Model No:LC Duplex
Toepassing:Verbinding
Verbindingsstructuur:LC
Certificaat:RoHS,UL,CE,ISO9001,VDECCC
Handelsmerk:DYS or OEM
Verpakking:Individual Box or According to Customer's Request

4 Doos van de Beëindiging van de Kabel van de Vezel van Sc van de haven de Optische (PTB012)

MOQ: 1 Piece

Model No:PTB012
Certificaat:RoHS
Handelsmerk:HNK or OEM
Verpakking:PE Bag +Carton
Standaard:RoHS
Oorsprong:Shenzhen, China

Shenzhen HNK Optics Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

1.25g Sm Bidi 1310/1550nm 20km SFP Module

Prijs Unit: US $ 13.5 / Piece
MOQ: 2 Pieces

Model No:SFP Module
Type:Fiber Transceiver
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:CE,ISO,RoHSGS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:Takfly

Takfly Communications Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Het Garen dat van Aramid Apparaat voor de OpenluchtMachine van de Kabel van de Optische Vezel in ...

Prijs Unit: US $ 5000.0-15000.0 / Set
MOQ: 1 Set

Certificaat:CE,ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:HAGSIN
Verpakking:Standard Export Packaging
Standaard:HGS-A-Y-S-D
Oorsprong:China

Diresun Machinery Industry Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Facultatieve Kleur van Sc-Sc van het Koord van het Flard van de Vezel van de Kabel GJYXFCH FTTH de ...

Prijs Unit: US $ 0.75-0.8 / piece
MOQ: 1000 piece

Model No:FTTH cable fiber patch cord
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:SC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Circulaire

Dongguan Phynam Comtech Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Om3 Optische Adapter van de Vezel Sc/Upc van mm de Simplex

Prijs Unit: US $ 0.05-0.2 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:SNAD-SCUPC-OM3-simplex
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:ISO
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:SUNET
Verpakking:Carton

Qingdao Sunet Technologies Co., Ltd.

[provincie: Shandong, China]

Contacteer de Leverancier

SMA 905/906 Koorden van het Flard van de Vezel de Optische

Prijs Unit: US $ 0.5-1.5 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:SMA 905/906 Fiber Optic Patch Cords
Toepassing:VerbindingGeneeskunde
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:SC-SC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Kern:Single Core

Shenzhen Opelink Technology Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Het Enige Koord van uitstekende kwaliteit van het Flard van de Vezel LC/APC van de Wijze Simplex ...

Prijs Unit: US $ 0.9-1.2 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:LC/APC
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:LC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:APC
Vorm:Rechthoekige

Lin'an Longshine Imp. & Exp. Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

De centrale LuchtDraad van het Staal van de Kabel van de Vezel Optische versterkt de Losse ...

Prijs Unit: US $ 0.24 / Metro
MOQ: 10000 Meters
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, EXW

Model No:GYXTW
Toepassing:Verbinding
Certificaat:RoHS,UL,CEISO9001
Merk:OEM
Handelsmerk:TW-SCIE optic cable
Verpakking:Wooden Drum

DONGGUAN TW-SCIE CO., LTD.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Vlecht LC/PC mm 50/125 0.9mm 2m LSZH

Prijs Unit: US $ 1.25-1.6 / Piece
MOQ: 5000 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, EXW

Model No:DTPIGTAILSLCPC
Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Verbindingsstructuur:LC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)

ANSI 25 35 40~240 de StandaardKetting van de Rol

Prijs Unit: US $ 1.0-34.2 / Metro
MOQ: 10 Meters

Model No:25 35 41 40 50 60 80 100 120 140 160 180 200 240
Structuur:Roller Chain
Kenmerken:Hittebestendige
Handelsmerk:SMCC
Verpakking:Carton, Wooden Case, Pallet
Standaard:DIN, ISO, ANSI, JIS, BSI

Qingdao Star Machine Technology Co., Ltd.

[provincie: Shandong, China]

Contacteer de Leverancier

PLC van Mirco Splitser 8 Doos van de Distributie van de Vezel van de Kern de Optische Kleine ...

Prijs Unit: US $ 8 / Piece
MOQ: 20 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, CIP, CPT

Model No:FDB-008A
Handelsmerk:EFON
Verpakking:Individual Carton Box, 12PCS in Carton
Standaard:ISO9001: 2000
Oorsprong:Zhejiang Province
Gs-Code:85176229

St/Upc Koord van het Flard van de Vezel het Optische

Prijs Unit: US $ 0.3 / Metro
MOQ: 100 Meters
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, FCA

Model No:ST/UPC
Toepassing:Fiber Optic Cable
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Conductor Type:Solid
Certificaat:CE,ISORoHS
Handelsmerk:GYD, OEM welcome

Ningbo Geyida Cable Technology Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

De synthetische Geweven Slingers van de Singelband van de Polyester

Prijs Unit: US $ 22.0-25.0 / Piece
MOQ: 10 Pieces

Model No:HG
Type:webbing Sling
Materiaal:Polyester
Hefvermogen:> 6T
Lifting Eye Type:Flat Eye
Rope Core Type:Hennep Core

De duplex Vlakke Einden van de Lijn van de Slinger van de Singelband voor het Opheffen van Riem

Prijs Unit: US $ 0.3 / Piece
MOQ: 1000 Pieces

Type:webbing Sling
Materiaal:Polyester
Hefvermogen:1T
Lifting Eye Type:Gevouwen Eye
Vorm:Flat
Certificaat:GS,SGS,CEISO 9001

Nanjing D.L.T Sling Co., Ltd.

[provincie: Jiangsu, China]

Contacteer de Leverancier

APC 2.0mm van Sc Singlemode Simplex Optische Schakelaar van de Vezel

Prijs Unit: US $ 0.15 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:SC APC Connector
Type:Fiber Optic Attenuator
Bedrading Devices:Geïntegreerde Bedrading
Certificaat:CE,ISO,RoHSGS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:Takfly

Takfly Communications Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Het Koord van het Flard van de Vezel FTTH

Prijs Unit: US $ 0.75-0.8 / piece
MOQ: 1000 piece

Model No:FTTH fiber patch cord
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:SC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Circulaire

Dongguan Phynam Comtech Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De Lijn van de Uitdrijving van Sheating van de optische Kabel

Prijs Unit: US $ 120000 / Set
MOQ: 1 Set
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, EXW

Model No:QF-90
Feeding Mode:Meerdere Feed
Vergadering Structuur:Integrale Type Extruder
Schroef:Single-Screw
Engagement System:Volledige grijpende
Schroef Channel Structure:Deep Schroef

De Optische Adapter van de Vezel van het Type FC/Upc van Octangle

Prijs Unit: US $ 0.05-0.2 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:SNAD-FCUPC-OCTANGLE
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:ISO
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:SUNET
Verpakking:Carton

Qingdao Sunet Technologies Co., Ltd.

[provincie: Shandong, China]

Contacteer de Leverancier

Binnen Gepantserd MultiFan-out van het Koord van het Flard van de Vezel Optisch Type

Prijs Unit: US $ 50.0-200.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:FA-APC-SPSPS24
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:SC-SC
Toegestaan ​​zijdelingse druk:> 1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N

Fiberall Technology (Shenzhen) Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

12 Vlechten van het Koord van het Flard van de Vezel van de kleur LC/Upc de Optische

Prijs Unit: US $ 0.9-1.2 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:LC/UPC
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:LC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:APC
Vorm:Rechthoekige

Lin'an Longshine Imp. & Exp. Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

Hulp nodig?
Neem contact met ons.
Ons elektronisch archief van leveranciers is a uitgebreide lijst van de belangrijkste leveranciers, producenten in de elektronische industrie. Importeer elektronische producten van onze gecontroleerde leveranciers van China met concurrerende prijzen. Ze zouden al van uw elektronische vereisten leveren: Een van de brede selectie van de keuze van producten, is Enkelzijdig Dubbelzijdig fabriek een van de nieuwe artikel. Ontwerp ingenieur of kopers kunnen verschillende producenten willen controleren, die veel verwante keuze aanbieden als duplex roestvast, dubbelzijdig papier and duplex pijp. We hopen elke koper op de hoogte te houden met deze snelste bewegende industrie en de laatste trends van de producten.
Snel Product Index