Home » Elektrotechniek & Elektronica's » Optische Vezels & Kabel » enkelzijdig dubbelzijdig
Snel Product Index Snel Supplier Index
Pagina 25/293  
Totaal 8767 producten van ongeveer 365

enkelzijdig dubbelzijdig

fabrikanten en leveranciers
China Leverancier - Gouden Lid
Sorteer op: Relevantie
Tonen: 30 artikelen

Vezel Optische Patchcord (Enige Wijze) fc-LC voor de Optische Gegevens Transmission/CATV van de ...

Prijs Unit: US $ 0.5-1.5 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:Fiber Optic Patchcord (Single Mode) FC-LC
Toepassing:VerbindingGeneeskunde
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:FC-LC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Kern:Single Core

Shenzhen Opelink Technology Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De optische Kabel van de Daling van de Prijs FTTH van de Kabel van de Vezel/de Kabel van de ...

Prijs Unit: US $ 45.0-105.0 / Roll
MOQ: 50 Rolls

Model No:optic fiber cable price FTTH Drop cable
Handelsmerk:HANXIN
Verpakking:1000m/2000m
Standaard:1-4C
Oorsprong:Zhejiang
Gs-Code:8544700000

Zhejiang Kuayue Cable Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

Gyxtc8s OpenluchtG652D 6 de Optische Kabel van de Vezel van de Kern O/H

Prijs Unit: US $ 0.01 / Doos
MOQ: 100 Dozen

Model No:GYXTC8S optical fiber cable
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:SC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)

Hangzhou Lin'an Dongsheng Cable Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

12 vlechten Om4 900um mm LC/PC 2m LSZH

Prijs Unit: US $ 0.8-1.6 / Piece
MOQ: 50 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, EXW

Model No:DTPIGTAILOM412C
Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Verbindingsstructuur:LC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)

De Optische Adapters van uitstekende kwaliteit van de Vezel FC

Prijs Unit: US $ 0.15-0.2 / Piece
MOQ: 500 Pieces

Model No:FC
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:FC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:APC
Vorm:Rechthoekige

Lin'an Longshine Imp. & Exp. Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

Koord van het Flard van de Vezel Sm van Sc/Upc Sc/Upc het Duplex Optische

Prijs Unit: US $ 0.25 / Piece
MOQ: 100 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, FCA, EXW

Model No:SC/UPC SC/UPC DUPLEX
Toepassing:Lokale CommunicatiekabelFiber Optic Cable
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Conductor Type:Solid
Certificaat:CE,ISORoHS
Handelsmerk:GYD, OEM Welcome

Ningbo Geyida Cable Technology Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

LC de duplexRJ45 Optische Adapter van de Vezel van het Type

Prijs Unit: US $ 0.15-2.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, EXW

Model No:LC-DX-RJ45
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:HNK or OEM
Verpakking:Plastic Container + Carton
Standaard:RoHS
Oorsprong:Shenzhen, China

Shenzhen HNK Optics Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Hoge snelheid Conveyor Chain en Sprocket met Highquality

MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF

Model No:sprocket
Bereidingswijze:Cast Gear
Getande Portie Shape:Spur Gear
Type:Circular Gear
Handelsmerk:DCC/ CUSTOMER BRAND
Verpakking:Plywood Cases

2u het rek zette Optisch Comité van het Flard 48 het Glijden van Vezels op

Prijs Unit: US $ 15.0-45.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:FA-FDR2MD48B
Certificering:SGS,RoHSISO
Gebruik:Vezel
Handelsmerk:Fiberall, Neutral or OEM
Verpakking:Plastic Membrane/Bubble Wrap/EPE Foam Board/Carton
Standaard:2U 19" Rack Mounted Patch Panel Max 96 fibers

Fiberall Technology (Shenzhen) Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De openlucht Apparatuur van de Optische Kabel

Prijs Unit: US $ 20000.0-130000.0 / Set
MOQ: 1 Set

Model No:HR-SZ-800
Transmission Type:Flexibele
Automatische productielijn:Uitgebreide
Certificaat:ISOCE
Automatisering:Automatisering
Flexible Production:Intelligent Manufacturing

De duplex Optische Adapter van de Vezel LC/Upc Singelmode

Prijs Unit: US $ 0.36-0.4 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, FAS, EXW

Model No:LC SM DX
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:CE,ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:TRT
Verpakking:in PP Bag Then in Carton

Shenzhen TRT Fiber Tech. Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

FC APC het Comité van de Adapter van de Vezel

Prijs Unit: US $ 1.0-4.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:ODF0007FAS
Type:Optical Fiber verdeelkast
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:HOLIGHT

HOLIGHT Fiber Optic Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Optische Koppeling/de Adapter van de Vezel van Sc LC FC St van RoHS de Volgzame

Prijs Unit: US $ 0.1-0.15 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, DAT, FAS, DDP, DAP, CIP, CPT, FCA, EXW

Model No:TK-Adapter-002
Type:Fiber Transceiver
Certificaat:CE,ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:Takfly
Verpakking:PP Bag/Blister Box+Standard Carton

Takfly Communications Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

St de Optische Adapters van uitstekende kwaliteit van de Vezel

Prijs Unit: US $ 0.15-0.2 / Piece
MOQ: 500 Pieces

Model No:ST
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:ST
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:APC
Vorm:Rechthoekige

Lin'an Longshine Imp. & Exp. Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

Koord van het Flard van de Vezel Sm van Sc/Upc LC/Upc het Duplex Optische

Prijs Unit: US $ 0.25 / Piece
MOQ: 100 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, FCA, EXW

Model No:SC/UPC LC/UPC DUPLEX
Toepassing:Lokale CommunicatiekabelFiber Optic Cable
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Conductor Type:Solid
Certificaat:CE,ISORoHS
Handelsmerk:GYD, OEM Welcome

Ningbo Geyida Cable Technology Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

LC Optische Adapter van de Vezel van de vierling de Standaard

Prijs Unit: US $ 0.15-2.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, EXW

Model No:LC-QD
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:HNK or OEM
Verpakking:Plastic Container + Carton
Standaard:RoHS
Oorsprong:Shenzhen, China

Shenzhen HNK Optics Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De Lopende band van de optische Vezel

Prijs Unit: US $ 20000.0-130000.0 / Set
MOQ: 1 Set

Model No:HR-SZ-800
Transmission Type:Flexibele
Automatische productielijn:Uitgebreide
Certificaat:ISOCE
Automatisering:Automatisering
Flexible Production:Intelligent Manufacturing

Single-Mode Kabels van het Flard van de Vezel Optische

Prijs Unit: US $ 0.25 / Piece
MOQ: 50 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, EXW

Model No:DT Patch Cord 1M
Toepassing:Lokale CommunicatiekabelFiber Optic Cable
Cover Materiaal:PVC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Certificaat:CE,ISORoHS
Handelsmerk:Datolink

De Optische Adapter van Multimode Vezel MPO Singelmode/

Prijs Unit: US $ 1.15-1.2 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, FAS, EXW

Model No:MPO
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:CEISO
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:TRT
Verpakking:in PP Bag Then in Carton

Shenzhen TRT Fiber Tech. Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Plaat van het Comité van de Adapter van Sc mm de Optische

Prijs Unit: US $ 1.0-4.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:ODF0005SM
Type:Optical Fiber verdeelkast
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:HOLIGHT

HOLIGHT Fiber Optic Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

1X4 Rek van de enige van de Wijze Splitser van de Vezel Optische 1u 19 het "

Prijs Unit: US $ 15.0-28.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB

Model No:SSTC-14(8in1)-35-00-B-0-0-D3-LU
Type:Optical Fiber verdeelkast
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:Seifree

Wuhan Seifree Technology Co., Ltd.

[provincie: Hubei, China]

Contacteer de Leverancier

48 Comité van het Flard van de Vezel van havens het Optische Optische Rek Opgezette ODF

Prijs Unit: US $ 69.0-75.0 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:48 Ports ODF
Type:Optical Fiber verdeelkast
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:CE,ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:OEM/TAKFLY/DF

Takfly Communications Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Sc van uitstekende kwaliteit - de Optische Adapters van de Vezel FC

Prijs Unit: US $ 0.15-0.2 / Piece
MOQ: 500 Pieces

Model No:SC-FC
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:FC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:APC
Vorm:Rechthoekige

Lin'an Longshine Imp. & Exp. Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

Sc/Upc het DuplexKoord van het Flard van de Vezel Sm Optische

Prijs Unit: US $ 1 / Piece
MOQ: 100 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, FCA

Model No:SC/UPC
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:1000N <10000N

Ningbo Geyida Cable Technology Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

LC de Optische Schakelaar van de Vezel MTRJ van Sc FC St Mu E2000

MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, DDP, EXW

Model No:FC, SC, ST, LC, MU, MTRJ, DIN, MPO
Handelsmerk:HNK or OEM
Verpakking:PE Bag +Carton
Standaard:RoHS
Oorsprong:Shenzhen, China
Gs-Code:85369000

Shenzhen HNK Optics Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Ons typen de Gestampte Klem van de Greep van de Vuist voor de Kabel van de Draad

Prijs Unit: US $ 1 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, DDP, EXW

Model No:US Type
Materiaal:Metalen
Standaard:Standaard
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:YANFEI/OEM
Verpakking:Carton, Pallet

Qingdao Yanfei Rigging Co., Ltd.

[provincie: Shandong, China]

Contacteer de Leverancier

De gepantserde Koorden van het Flard van de Vezel van de Kabel Optische, Vlechten

Prijs Unit: US $ 0.8-4.56 / Piece
MOQ: 2 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, CIP, EXW

Model No:DTARMORED Patch cord
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N

De Kabel van de Optische Vezel van de multi-buis van G. 652D en Losse Buis Niet-metalen Kevlar ...

Prijs Unit: US $ 10 / Metro
MOQ: 2000 Meters
Trade Algemene Voorwaarden: FOB

Model No:GYFTY
Toepassing:Verbinding
Certificaat:RoHS,UL,CEISO9001
Merk:OEM
Handelsmerk:TW-SCIE or OEM
Verpakking:Wooden Drum

DONGGUAN TW-SCIE CO., LTD.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

1X16 de rek Opgezette PLC Doos van de Splitser

Prijs Unit: US $ 5 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, FAS, EXW

Model No:1x16 PLC splitter
Type:Distributie Belichtingsmeter Box
Structuur:Vaste Board
Certificaat:ISO9001: 2000
Vorm:All verpakt Type
Grootte:1 Uint

Shenzhen TRT Fiber Tech. Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Optische Adapter van de Vezel van Sc-Sc van de Groothandelsprijs de Duplex

Prijs Unit: US $ 0.32-0.36 / Piece
MOQ: 1000 Pieces

Model No:SC Duplex Fiber Optic Adapter
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:SC
Aantal Cores:Multi-Core
Ferrule endface:APC
Vorm:Plein

Takfly Communications Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Hulp nodig?
Neem contact met ons.
Ons elektronisch archief van leveranciers is a uitgebreide lijst van de belangrijkste leveranciers, producenten in de elektronische industrie. Importeer elektronische producten van onze gecontroleerde leveranciers van China met concurrerende prijzen. Ze zouden al van uw elektronische vereisten leveren: Een van de brede selectie van de keuze van producten, is Enkelzijdig Dubbelzijdig fabriek een van de nieuwe artikel. Ontwerp ingenieur of kopers kunnen verschillende producenten willen controleren, die veel verwante keuze aanbieden als duplex karton, duplex karton grijze rug and gecoat duplex karton. We hopen elke koper op de hoogte te houden met deze snelste bewegende industrie en de laatste trends van de producten.
Snel Product Index