Home » Elektrotechniek & Elektronica's » Optische Vezels & Kabel » enkelzijdig dubbelzijdig
Snel Product Index Snel Supplier Index
Pagina 25/283  
Totaal 8481 producten van ongeveer 385

enkelzijdig dubbelzijdig

fabrikanten en leveranciers
China Leverancier - Gouden Lid
Sorteer op: Relevantie
Tonen: 30 artikelen

De Lopende band van de optische Vezel

Prijs Unit: US $ 20000.0-130000.0 / Set
MOQ: 1 Set

Model No:HR-SZ-800
Transmission Type:Flexibele
Automatische productielijn:Uitgebreide
Certificaat:ISOCE
Automatisering:Automatisering
Flexible Production:Intelligent Manufacturing

HDPE Optische Kabel GYTA53 met Dubbel Pantser en de Dubbele Multimode 50/125 Vezel van het Jasje

Prijs Unit: US $ 0.2 / Metro
MOQ: 1 Metro
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, EXW

Model No:GYTA53 optic fiber cable
Toepassing:Lokale Communicatiekabel,Coaxiale kabel,LAN-kabel,Fiber Optic Cable,Long Distance Symmetrische kabel,RF-kabelSubmarine Cable
Cover Materiaal:PE
Certificaat:CE,ISO,RoHSUL
Handelsmerk:TW-SCIE or OEM
Verpakking:Wooden Drum

DONGGUAN TW-SCIE CO., LTD.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De op zwaar werk berekende Ketting van de Rol van het Roestvrij staal

Prijs Unit: US $ 5 / Metro
MOQ: 100 Meters
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, DAT, FAS, DDP, DAP, CIP, CPT, FCA, EXW

Model No:20A (100) - 48A ( 240), 20B-72B
Materiaal:Roestvrij staal
Oppervlakte Behandeling:Polijsten
Kenmerken:Hittebestendige
Chain Size:1/2 "* 3/32"
Structuur:Roller Chain

Hangzhou Ocean Industry Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

Heet verkoop Mu van de Vezel de Optische Verbindingsdraad van het Flard

Prijs Unit: US $ 0.95-1.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:MU
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:MU
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Toepassing:Fiber Distribution Frame

Shenzhen KOC Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De speciale Korte Keten van de Precisie Picth

Prijs Unit: US $ 8.66 / Metro
MOQ: 100 Meters
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, FCA, EXW

Model No:P=30mm
Gebruik:Transmission Chain
Kenmerken:Oil Resistant
Structuur:Roller Chain
Kleur:Multi-Colored
Handelsmerk:QJ / HQL / YF

Gearless Passenger Elevator with Champagne Quartz Blasted Stainless Steel

Prijs Unit: US $ 10000.0-20000.0 / unit
MOQ: 1 unit
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF

Model No:HSEQ-1322
Driving Type:Gear en Rack Lift
Hoedanigheid:> 1000kg
Personen:11-19
Snelheid:1,00 - 2,00 m / s
Control Mode:Collectieve Selectieve controle

Yida Express Elevator Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

Apparatuur van de Teller van de Ring van de Vezel van de Machine van de Kabel van de Optische Vezel ...

Prijs Unit: US $ 2000 / Set
MOQ: 1 Set

Certificaat:CE,ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:HAGSIN
Verpakking:Standard Export Packaging
Standaard:HGS-C-R-E
Oorsprong:China

Diresun Machinery Industry Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

SC/PC-SC/PC de Duplex van Sm van het Koord van het Flard van de optische Vezel

Prijs Unit: US $ 2.0-50.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:FAPC-SPSPS2
Toepassing:VerbindingSonde
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:SC-SC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)

Fiberall Technology (Shenzhen) Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Vierkante OEM Made van LC/APC Adapter Singlemode Accepted in China

Prijs Unit: US $ 0.09-0.23 / Piece
MOQ: 10 Pieces

Model No:lc adapter
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:CE,ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:OEM
Verpakking:20PCS/Package

Shenzhen ZHW Technology Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

LC/Upc het DuplexKoord van het Flard van de Vezel van Mm Optische

Prijs Unit: US $ 0.25 / Piece
MOQ: 100 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, FCA, EXW

Model No:LC/UPC DUPLEX
Toepassing:Lokale CommunicatiekabelFiber Optic Cable
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Conductor Type:Solid
Certificaat:CE,ISORoHS
Handelsmerk:GYD, OEM Welcome

Ningbo Geyida Cable Technology Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

LC de Optische Schakelaar van de Vezel MTRJ van Sc FC St Mu E2000

MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, DDP, EXW

Model No:FC, SC, ST, LC, MU, MTRJ, DIN, MPO
Handelsmerk:HNK or OEM
Verpakking:PE Bag +Carton
Standaard:RoHS
Oorsprong:Shenzhen, China
Gs-Code:85369000

Shenzhen HNK Optics Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

PC Sm 3.0mm van Sc van de Schakelaar van de vezel Blauw

Prijs Unit: US $ 0.2-0.5 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:C0230SM
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:SC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Plein

HOLIGHT Fiber Optic Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De Optische Schakelaar van de Vezel van Sc, van FC, van LC, St Sm of mm

Prijs Unit: US $ 0.15-0.2 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB

Model No:DF-fiber connectors
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:DF
Verpakking:Plastic Bag

Takfly Communications Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De speciale Pignon van het Toestel van de Aansporing van het Staal

Prijs Unit: US $ 2 / Piece
MOQ: 50 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, DAT, FAS, DDP, DAP, CIP, CPT, FCA, EXW

Model No:M1, M2, M3, M4, M5
Toepassing:Industrie
Hardheid:Gehard
Manipuleren Way:Gedwongen Manipulatie
Bereidingswijze:Snijd Gear
Getande Portion Shape:Spur Gear

Hangzhou Ocean Industry Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

De Lift van het huis met de Lift van de Motor van de Tractie van Gearless Vvvf

Prijs Unit: US $ 10320.0-11209.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Driving Type:AC Lift
Liftdeur:Center Opening Deur
Vertraging Device:Met Vertraging Device
Begeleider:Zonder Attendant
Handelsmerk:TRUMPF
Verpakking:High Quality Export Wooden Case

Suzhou Laiao Elevator Co., Ltd.

[provincie: Jiangsu, China]

Contacteer de Leverancier

De viervoudige Duplex Multimode Adapter van de Optische Vezel LC/Upc

Prijs Unit: US $ 0.09-0.23 / Piece
MOQ: 10 Pieces

Model No:optical fiber dapter
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:CE,ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:OEM
Verpakking:20PCS/Package

Shenzhen ZHW Technology Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Koord van het Flard van de Vezel Sm van Sc/Upc LC/Upc het Duplex Optische

Prijs Unit: US $ 0.25 / Piece
MOQ: 100 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, FCA, EXW

Model No:SC/UPC LC/UPC DUPLEX
Toepassing:Lokale CommunicatiekabelFiber Optic Cable
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Conductor Type:Solid
Certificaat:CE,ISORoHS
Handelsmerk:GYD, OEM Welcome

Ningbo Geyida Cable Technology Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

De Uitrusting FC mm 0.9mm van de schakelaar

Prijs Unit: US $ 0.3-0.6 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:C04FM9
Transmissie Medium:Multimode
Structuur:FC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Plein

HOLIGHT Fiber Optic Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

10gbps SFP+ Bidi Zendontvanger, 40km Bereik

Prijs Unit: US $ 69.0-100.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:10Gbps SFP+ BiDi Transceiver, 40km Reach
Gebruik:Telefoon,Computer,Workstation,Server,Mobiele telefoonLaptop
Type:Draadloze
Support Network:Ethernet
Informatie inhoud:Gegevens
Certificaat:CE,ISO,RoHSGS

Takfly Communications Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Vezel Optic Adapter voor FTTH Fiber Cable (adapter fC-St)

Prijs Unit: US $ 0.09-0.5 / Piece
MOQ: 10 Pieces

Model No:fc-st fiber adapter
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:CE,ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:OEM
Verpakking:20PCS/Package

Shenzhen ZHW Technology Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Sc/Upc het DuplexKoord van het Flard van de Vezel Sm Optische

Prijs Unit: US $ 1 / Piece
MOQ: 100 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, FCA

Model No:SC/UPC
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:1000N <10000N

Ningbo Geyida Cable Technology Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

FC Multimode 2.0mm Schakelaar van de Vezel

Prijs Unit: US $ 0.3-0.6 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:C04FM2
Transmissie Medium:Multimode
Structuur:FC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Plein

HOLIGHT Fiber Optic Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Het Enige Koord van uitstekende kwaliteit van het Flard van de Vezel Sc/APC van de Wijze Simplex ...

Prijs Unit: US $ 0.9-1.2 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:SC/APC
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:SC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Rechthoekige

Lin'an Longshine Imp. & Exp. Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

De snelle Convertor van de Media van de Vezel van Ethernet 10/100Mbps Duplex Singlemode 20km

Prijs Unit: US $ 16.0-18.2 / Piece
MOQ: 10 Pieces

Model No:Media Converter
Type:Fiber Transceiver
Bedrading Devices:Geïntegreerde Bedrading
Certificaat:CE,ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:Takfly

Takfly Communications Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

LC Singlemode SimplexKoord van het Flard van de Optische Vezel, LC aan LC Sm Vezel Patchcords

Prijs Unit: US $ 0.99-10.0 / Metro
MOQ: 10 Meters

Model No:lc patch cord
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:CE,ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:OEM
Verpakking:1PCS/Bag

Shenzhen ZHW Technology Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

1X16 de rek Opgezette PLC Doos van de Splitser

Prijs Unit: US $ 5 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, FAS, EXW

Model No:1x16 PLC splitter
Type:Distributie Belichtingsmeter Box
Structuur:Vaste Board
Certificaat:ISO9001: 2000
Vorm:All verpakt Type
Grootte:1 Uint

Shenzhen TRT Fiber Tech. Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Duplex Tanden met de Hardheid van Tanden

Prijs Unit: US $ 2.0-99.0 / Piece
MOQ: 200 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF

Model No:different size
Materiaal:Gietijzer
Type:Circular Gear
Bereidingswijze:Rolling Gear
Getande Portie Shape:Bevel Wheel
Handelsmerk:Client's brand

LC/PC-LC/PC het duplexKoord van het Flard van de Kern Single-Mode

Prijs Unit: US $ 0.12 / Metro
MOQ: 500 Meters
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF

Model No:LC/PC-LC/PC
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Materiaal Vorm:Flat Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N

Ningbo Geyida Cable Technology Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

De Optische Schakelaar FC Multimode 3.0mm van de vezel

Prijs Unit: US $ 0.3-0.6 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:C04FM3
Transmissie Medium:Multimode
Structuur:FC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Plein

HOLIGHT Fiber Optic Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Ons typen de Gestampte Klem van de Greep van de Vuist voor de Kabel van de Draad

Prijs Unit: US $ 1 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, DDP, EXW

Model No:US Type
Materiaal:Metalen
Standaard:Standaard
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:YANFEI/OEM
Verpakking:Carton, Pallet

Qingdao Yanfei Rigging Co., Ltd.

[provincie: Shandong, China]

Contacteer de Leverancier

Hulp nodig?
Neem contact met ons.
Ons elektronisch archief van leveranciers is a uitgebreide lijst van de belangrijkste leveranciers, producenten in de elektronische industrie. Importeer elektronische producten van onze gecontroleerde leveranciers van China met concurrerende prijzen. Ze zouden al van uw elektronische vereisten leveren: Een van de brede selectie van de keuze van producten, is Enkelzijdig Dubbelzijdig fabriek een van de nieuwe artikel. Ontwerp ingenieur of kopers kunnen verschillende producenten willen controleren, die veel verwante keuze aanbieden als duplex karton, duplex karton grijze rug and gecoat duplex karton. We hopen elke koper op de hoogte te houden met deze snelste bewegende industrie en de laatste trends van de producten.
Snel Product Index