Home » Elektrotechniek & Elektronica's » Optische Vezels & Kabel » enkelzijdig dubbelzijdig
Snel Product Index Snel Supplier Index
Pagina 25/281  
Totaal 8408 producten van ongeveer 300

enkelzijdig dubbelzijdig

fabrikanten en leveranciers
China Leverancier - Gouden Lid Licentie Geverifieerde Leverancier
Sorteer op: Relevantie
Tonen: 30 artikelen

FC/Upc Multicore Koord van het Flard van de Optische Vezel van de Doorbraak

Prijs Unit: US $ 3 / Piece
MOQ: 500 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF

Model No:FC/UPC
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:FC-FC
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N

Ningbo Geyida Cable Technology Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

LC/Upc Sc/Upc OS2 B/I 1 Koord van het Flard van de Vezel het Optische

Prijs Unit: US $ 0.2-0.8 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:Corning G657A
Toepassing:Verbinding
Verbindingsstructuur:SC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:> 1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N

Wuhan Optocrest Technology Co., Ltd.

[provincie: Hubei, China]

Contacteer de Leverancier

De Optische Kabel van de vezel met Schakelaar lC-Sc

Prijs Unit: US $ 1.7-1.9 / Piece
MOQ: 10 Pieces

Model No:lc-sc
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:SC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)

ARK Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De snelle Convertor van de Media van de Vezel van Ethernet 10/100Mbps Duplex Singlemode 20km

Prijs Unit: US $ 16.0-18.2 / Piece
MOQ: 10 Pieces

Model No:Media Converter
Type:Fiber Transceiver
Bedrading Devices:Geïntegreerde Bedrading
Certificaat:CE,ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:Takfly

Takfly Communications Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Gediplomeerde Nuttelozere Tand Van uitstekende kwaliteit

Prijs Unit: US $ 2.0-99.0 / Piece
MOQ: 200 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF

Model No:different size
Materiaal:Gietijzer
Type:Circular Gear
Bereidingswijze:Rolling Gear
Getande Portie Shape:Bevel Wheel
Handelsmerk:Client's brand

FC APC aan Koorden van het Flard van de Vezel van FC Upc de Optische, FC aan FC de Optische Kabel ...

Prijs Unit: US $ 0.99-10.0 / Metro
MOQ: 10 Meters

Model No:fc apc to fc upc patch cord
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:CE,ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:OEM
Verpakking:1PCS/Bag

Shenzhen ZHW Technology Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Pts0 Koord van het Flard van de Vezel het Optische

Prijs Unit: US $ 0.3 / Metro
MOQ: 100 Meters
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, EXW

Model No:Patch Cord
Toepassing:Fiber Optic Cable
Certificaat:CE,ISORoHS
Handelsmerk:GYD, OEM welcome
Verpakking:Polybag
Standaard:ROHS, CE, ISO9001

Ningbo Geyida Cable Technology Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

RS485/422/232 Single-Mode 20km de Convertor van 1310 Wdm van /1550nm Media van de Vezel

Prijs Unit: US $ 16.0-18.2 / Piece
MOQ: 10 Pieces

Model No:WDM Fiber Media Converter
Type:Fiber Transceiver
Bedrading Devices:Geïntegreerde Bedrading
Certificaat:CE,ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:Takfly

Takfly Communications Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Tand voor het LandbouwAfgietsel van het Staal van de Machine

Prijs Unit: US $ 2.0-99.0 / Piece
MOQ: 200 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF

Model No:different size
Materiaal:Gietijzer
Type:Circular Gear
Bereidingswijze:Rolling Gear
Getande Portie Shape:Bevel Wheel
Handelsmerk:Client's brand

MPO Optische Vezel Loopback voor het Gebruik van het Netwerk

Prijs Unit: US $ 2.2-2.5 / Piece
MOQ: 10 Pieces

Model No:MPO
Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N

ARK Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De viervoudige Duplex Multimode Adapter van de Optische Vezel LC/Upc

Prijs Unit: US $ 0.09-0.23 / Piece
MOQ: 10 Pieces

Model No:optical fiber dapter
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:CE,ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:OEM
Verpakking:20PCS/Package

Shenzhen ZHW Technology Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Mu Koord van het Flard van de Vezel het Optische

Prijs Unit: US $ 0.24 / Piece
MOQ: 100 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, EXW

Model No:Mu
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:MU
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Strip

Ningbo Geyida Cable Technology Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

Het Enige Koord van uitstekende kwaliteit van het Flard van de Vezel Sc/APC van de Wijze Simplex ...

Prijs Unit: US $ 0.9-1.2 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:SC/APC
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:SC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Rechthoekige

Lin'an Longshine Imp. & Exp. Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

De binnen Duplex Vlakke Optische Kabel GJFJBV van de Vezel

Prijs Unit: US $ 1 / Metro
MOQ: 2000 Meters
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, EXW, CIF, DDP

Model No:GJFJBV
Toepassing:Verbinding
Certificaat:RoHS,UL,CEISO9001
Handelsmerk:HNK or OEM
Verpakking:Wooden Wheel
Standaard:RoHS

Shenzhen HNK Optics Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Speciale Duplex Sprocket met Long Hub en Keyway

Prijs Unit: US $ 2.03 / Piece
MOQ: 10 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF

Model No:Special Sprocket
Handelsmerk:OIC
Verpakking:Export Package/Plywood Case
Standaard:ISO606; ANSI B29.1; DIN8187; GB124-97
Oorsprong:Changzhou, Jiangsu, China
Gs-Code:84834090

Changzhou Changjiang Gear Co., Ltd.

[provincie: Jiangsu, China]

Contacteer de Leverancier

Roestvrij staal Sprocket (06BSS, 10BSS, 12BSS, 16BSS)

Prijs Unit: US $ 2.0-99.0 / Piece
MOQ: 200 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF

Model No:06BSS, 08BSS, 10BSS, 12BSS, 16BSS, ...
Materiaal:Gietijzer
Type:Circular Gear
Bereidingswijze:Rolling Gear
Getande Portie Shape:Bevel Wheel
Handelsmerk:Client's brand

Adapter van de Vezel lc-LC van Sm van de Prijs van de Fabriek van China de Duplex Optische

Prijs Unit: US $ 0.32-0.36 / Piece
MOQ: 1000 Pieces

Model No:LC-LC Optic Fiber Adapter
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:LC
Aantal Cores:Multi-Core
Ferrule endface:APC
Vorm:Plein

Takfly Communications Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De Optische Waterdichte Schakelaar van de vezel voor Fttp

Prijs Unit: US $ 1.5-1.9 / Piece
MOQ: 10 Pieces

Model No:Waterproof Type
Vorm:Plein
Fabricageproces:Gegoten
Merk:OEM
Handelsmerk:ARK
Verpakking:Carton

ARK Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Optische Adapter sma-905 van de vezel

Prijs Unit: US $ 3.5-3.6 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB

Model No:SMA-905
Certificaat:CE,ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:HOMK
Verpakking:Carton
Standaard:CE, ISO, RoHS, GS

Homk Telecom Tech Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

LC Singlemode SimplexKoord van het Flard van de Optische Vezel, LC aan LC Sm Vezel Patchcords

Prijs Unit: US $ 0.99-10.0 / Metro
MOQ: 10 Meters

Model No:lc patch cord
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:CE,ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:OEM
Verpakking:1PCS/Bag

Shenzhen ZHW Technology Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

4 ~ 8 Kernen 4 Doos van de Beëindiging van de Kabel van de Vezel van Havens de Optische (PTB014)

MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, DDP, EXW

Model No:PTB014
Certificaat:RoHS
Handelsmerk:HNK or OEM
Verpakking:PE Bag +Carton
Standaard:RoHS
Oorsprong:Shenzhen, China

Shenzhen HNK Optics Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

ANSI de StandaardTand van het Wiel met Lange Hub na Oppervlaktebehandeling

Prijs Unit: US $ 2.35 / Piece
MOQ: 10 Pieces

Model No:Sprocket
Handelsmerk:OIC
Verpakking:Export Package/Plywood Case
Standaard:ISO606; ANSI B29.1; DIN8187; GB124-97
Oorsprong:Changzhou, Jiangsu, China
Gs-Code:84834090

Changzhou Changjiang Gear Co., Ltd.

[provincie: Jiangsu, China]

Contacteer de Leverancier

Tand van de ketting met Spitse Ring droeg & Proef droeg

Prijs Unit: US $ 2.0-99.0 / Piece
MOQ: 200 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF

Model No:different size
Materiaal:Gietijzer
Type:Circular Gear
Bereidingswijze:Rolling Gear
Getande Portie Shape:Bevel Wheel
Handelsmerk:Client's brand

De Schakelaar van de Media van de vezel met Externe de machtslevering van 2 Havens UTP

Prijs Unit: US $ 25.0-30.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:TA712
Type:Optical Fiber verdeelkast
Certificaat:CERoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:OLYCOM
Verpakking:Packed in Paper Box

Shenzhen Olycom Technology Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

SC/PC de duplex Optische Adapter van de Vezel Sm

Prijs Unit: US $ 0.1-0.6 / Piece
MOQ: 10 Pieces

Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:SC
Aantal Cores:Multi-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Plein
Toepassing:Netwerk Apparatuur

Takfly Communications Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Kabel van het Flard van de Vezel van MTRJ de Duplex Multimode 1.8mm Optische

Prijs Unit: US $ 1.0-10.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, DDP, EXW

Model No:MTRJ
Toepassing:Verbinding
Verbindingsstructuur:MTRJ
Kern:Double Core
Certificaat:RoHS,UL,CEISO9001
Handelsmerk:HNK or OEM

Shenzhen HNK Optics Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De landbouw Standaard Geplateerde Tand van de Voorraad Zink met de Hardheid van Tanden

Prijs Unit: US $ 1.99 / Piece
MOQ: 10 Pieces

Model No:Sprocket
Standaard of niet-standaard:Niet-standaard
Handelsmerk:OIC
Verpakking:Export Package/Plywood Case
Standaard:ISO606; ANSI B29.1; DIN8187; GB124-97
Oorsprong:Changzhou, Jiangsu, China

Changzhou Changjiang Gear Co., Ltd.

[provincie: Jiangsu, China]

Contacteer de Leverancier

De volledige Automatische Machine van de Lopende band van de Zeep van het Hotel

Prijs Unit: US $ 50000.0-60000.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:DD500
Werken:Convectie Mixer
Roeren Type:Gedwongen
Toepassing:Liquid met Suspended Solids
Certificaat:CEISO
Application Area:Daily Chemical

Suzhou Deedo Machinery Co., Ltd.

[provincie: Jiangsu, China]

Contacteer de Leverancier

LC Singlemode DuplexLoopback Vezel Optische Patchcord

Prijs Unit: US $ 2.2-3.0 / Piece
MOQ: 10 Pieces

Model No:lc
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:LC
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N

ARK Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Hulp nodig?
Neem contact met ons.
Ons elektronisch archief van leveranciers is a uitgebreide lijst van de belangrijkste leveranciers, producenten in de elektronische industrie. Importeer elektronische producten van onze gecontroleerde leveranciers van China met concurrerende prijzen. Ze zouden al van uw elektronische vereisten leveren: Een van de brede selectie van de keuze van producten, is Enkelzijdig Dubbelzijdig fabriek een van de nieuwe artikel. Ontwerp ingenieur of kopers kunnen verschillende producenten willen controleren, die veel verwante keuze aanbieden als duplex karton, duplex karton grijze rug and gecoat duplex karton. We hopen elke koper op de hoogte te houden met deze snelste bewegende industrie en de laatste trends van de producten.
Snel Product Index