Home » Elektrotechniek & Elektronica's » Glasvezel Connectoren » enkelzijdig dubbelzijdig
Snel Product Index Snel Supplier Index
Pagina 25/296  
Totaal 8875 producten van ongeveer 341

enkelzijdig dubbelzijdig

fabrikanten en leveranciers
China Leverancier - Gouden Lid
Sorteer op: Relevantie
Tonen: 30 artikelen

Koord FC van het Flard van de vezel het Optische - Schakelaar FC

Prijs Unit: US $ 0.75-0.8 / Piece
MOQ: 1000 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, DAT, CPT, FCA, EXW

Model No:FC -FC patch cord
Merk:OEM
Handelsmerk:PHYNAM
Verpakking:Unit Carton Size: 160mm*126mm
Standaard:CE/EMC, CE/LVD, FCC Certification
Oorsprong:Guangdong China

Dongguan Phynam Comtech Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Doos 2 van de Vezel van het Netwerk FTTX Optische EindKernen

Prijs Unit: US $ 1.5 / Piece
MOQ: 20 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, CPT

Model No:FDB-2H
Type:Optical Fiber verdeelkast
Certificaat:CE,ISO,RoHSGS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:EFON
Verpakking:Individual Carton Box

De Pignon van de levering, Lager, Sensor voor Versnellingsbak

Prijs Unit: US $ 1 / piece
MOQ: 1 piece

Model No:PF-HG-01-02
Toepassing:machinerie
Hardheid:Geharde tandoppervlak
Gear Position:externe Gear
Bereidingswijze:Cast Gear
Getande Portie Shape:Spur Gear

Pengfa M&E Technology Co., Ltd.

[provincie: Jiangsu, China]

Contacteer de Leverancier

St de Optische Adapters van uitstekende kwaliteit van de Vezel

Prijs Unit: US $ 0.15-0.2 / Piece
MOQ: 500 Pieces

Model No:ST
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:ST
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:APC
Vorm:Rechthoekige

Lin'an Longshine Imp. & Exp. Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

optische Vlecht 0.9mm van de Vezel van 9/125um St Sm

Prijs Unit: US $ 0.6 / Piece
MOQ: 100 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, EXW

Model No:ST Fiber Optic Pigtail 0.9MM
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:ST
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:> 1000 (N / 100mm)

Shenzhen TRT Fiber Tech. Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

48 Comité van het Flard van de Vezel van havens het Optische Optische Rek Opgezette ODF

Prijs Unit: US $ 69.0-75.0 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:48 Ports ODF
Type:Optical Fiber verdeelkast
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:CE,ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:OEM/TAKFLY/DF

Takfly Communications Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Sc-Sc van het Koord van het flard met Optisch Simplex 3.0mm van de Vezel G657A1

Prijs Unit: US $ 0.1 / Metro
MOQ: 2000 Meters
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, EXW

Model No:Fiber Patch Cables
Toepassing:Verbinding
Certificaat:RoHS,ULISO9001
Handelsmerk:TW-SCIE or OEM
Verpakking:Wooden Drum
Standaard:SGS ROHS REACH ISO

DONGGUAN TW-SCIE CO., LTD.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Lc/apc-FC het flardkoord van de vezel optisch duplexverbindingsdraad

Prijs Unit: US $ 0.1-1.0 / Piece
MOQ: 1000 Pieces

Model No:KD-FO6025
Toepassing:Verbinding
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Certificaat:RoHS
Schede Materiaal:PVC
Handelsmerk:Kingda or OEM

Ningbo Kingda Electronics Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

De Schakelaar van de Media van de vezel met Externe de machtslevering van 2 Havens UTP

Prijs Unit: US $ 25.0-30.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:TA712
Type:Fiber Transceiver
Bedrading Devices:DDF
Certificaat:CE,ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:olycom

Shenzhen Olycom Technology Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Machine van de Kabel van de vezel de Optische

Prijs Unit: US $ 20000.0-130000.0 / Set
MOQ: 1 Set

Model No:HR-SZ-800
Transmission Type:Flexibele
Automatische productielijn:Uitgebreide
Certificaat:ISOCE
Automatisering:Automatisering
Flexible Production:Intelligent Manufacturing

Tand van het Wiel van de Keten van DIN de Standaard

Prijs Unit: US $ 2.98 / Piece
MOQ: 10 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF

Model No:03B-72B 03C-72A
Bereidingswijze:Rolling Gear
Getande Portie Shape:Spur Gear
Type:Circular Gear
Standaard of niet-standaard:Standaard
Handelsmerk:DONGHUA

optische SFP van de Vezel 1.25gbps Bidi Module 80km LC Ddm

Prijs Unit: US $ 8.0-70.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:FA-TCS12L35-80D&FA-TCS12L53-80D
Gebruik:WorkstationServer
Type:Vast
Support Network:Ethernet
Informatie inhoud:Gegevens
Certificaat:CE,ISO,RoHSGS

Fiberall Technology (Shenzhen) Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Koord 3m van het Flard van MTP 24f G657A

Prijs Unit: US $ 10 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, DAT, FAS, DDP, DAP, CIP, CPT, FCA, EXW

Model No:MTP 24F SM
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N

Shenzhen KOC Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De Assemblage van de Kabel van de Uitrusting MPO & van de Ventilator uit

Prijs Unit: US $ 1 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, EXW

Model No:MPO Harness & Fan out Cable
Toepassing:Verbinding
Certificaat:RoHS
Handelsmerk:HNK or OEM
Verpakking:PE Bag +Carton
Standaard:RoHS

Shenzhen HNK Optics Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De Kabel die van Fdb 4port 2 ABS van PC van de Haven Doos van de Distributie van de Optische Vezel ...

Prijs Unit: US $ 12 / Piece
MOQ: 20 Pieces

Model No:FDB-016C
Handelsmerk:EFON
Verpakking:Individual Carton Box, 12PCS in Carton
Standaard:IP67 ISO9001: 2000
Oorsprong:Zhejiang Province
Gs-Code:8517622990

De Pomp van de Olie van de levering, het Glas van de Olie van Versnellingsbak

Prijs Unit: US $ 1 / piece
MOQ: 1 piece

Model No:PF-HG-01-02
Toepassing:machinerie
Hardheid:Geharde tandoppervlak
Gear Position:externe Gear
Bereidingswijze:Cast Gear
Getande Portie Shape:Spur Gear

Pengfa M&E Technology Co., Ltd.

[provincie: Jiangsu, China]

Contacteer de Leverancier

Kabel van het Flard van de Vezel van SC/PC-LC/PC Sm de Duplex 3.0mm Optische

MOQ: 10 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, EXW

Model No:SC-LC Patch Cable
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Materiaal Vorm:Flat Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:> 1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N

Shenzhen TRT Fiber Tech. Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De Optische Adapters van uitstekende kwaliteit van de Vezel van Sc

Prijs Unit: US $ 0.1-0.2 / Piece
MOQ: 500 Pieces

Model No:SC
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:SC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:APC
Vorm:Rechthoekige

Lin'an Longshine Imp. & Exp. Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

0.2dB LC/Sc/FC/St/Mu/E2000 kiezen de SimplexVezel Optische Patchcord van de Wijze G652D/G657A uit

Prijs Unit: US $ 1.2-2.8 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:0.2dB M SX Fiber Optic Patch cord
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N

Takfly Communications Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

HDPE Optische Kabel GYTA53 met Dubbel Pantser en de Dubbele Multimode 50/125 Vezel van het Jasje

Prijs Unit: US $ 0.2 / Metro
MOQ: 1 Metro
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, EXW

Model No:GYTA53 optic fiber cable
Toepassing:Lokale Communicatiekabel,Coaxiale kabel,LAN-kabel,Fiber Optic Cable,Long Distance Symmetrische kabel,RF-kabelSubmarine Cable
Cover Materiaal:PE
Certificaat:CE,ISO,RoHSUL
Handelsmerk:TW-SCIE or OEM
Verpakking:Wooden Drum

DONGGUAN TW-SCIE CO., LTD.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Sc/apc-FC het flardkoord van de vezel optisch duplexverbindingsdraad

Prijs Unit: US $ 0.1-1.0 / Piece
MOQ: 1000 Pieces

Model No:KD-FO6026
Toepassing:Verbinding
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Certificaat:RoHS
Schede Materiaal:PVC
Handelsmerk:Kingda or OEM

Ningbo Kingda Electronics Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

Apparatuur van de Kabel van de vezel de Optische

Prijs Unit: US $ 20000.0-130000.0 / Set
MOQ: 1 Set

Model No:HR-SZ-800
Transmission Type:Flexibele
Automatische productielijn:Uitgebreide
Certificaat:ISOCE
Automatisering:Automatisering
Flexible Production:Intelligent Manufacturing

Wdm SFP de Optische Module 155Mbps Bidi 40km LC Ddm van de Vezel

Prijs Unit: US $ 8.0-70.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:FA-TCS01L35-40D&FA-TCS01L53-40D
Gebruik:WorkstationServer
Type:Vast
Support Network:Ethernet
Informatie inhoud:Gegevens
Certificaat:CE,ISO,RoHSGS

Fiberall Technology (Shenzhen) Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Heet verkoop Mu het Optische flard-Koord van de Vezel

Prijs Unit: US $ 0.95-1.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:MU
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:MU
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Toepassing:Fiber Distribution Frame

Shenzhen KOC Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

1*4 PLC van de splitser 1*8 Doos van de Vezel van de Splitser FTTH de Mini Optische Eind

Prijs Unit: US $ 9 / Piece
MOQ: 20 Pieces

Model No:FDB-08B
Handelsmerk:EFON
Verpakking:Individual Carton Box, 12PCS in Carton
Standaard:IP67 ISO9001: 2000
Oorsprong:Zhejiang Province
Gs-Code:8517622990

12-24 de Kabel Hydra Patchcord van kernen MPO

Prijs Unit: US $ 1 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:MPO-12
Toepassing:Verbinding
Certificaat:RoHSISO9001
Handelsmerk:HNK or OEM
Verpakking:PE Bag +Carton
Standaard:RoHS

Shenzhen HNK Optics Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

LC-Sc mm 50/125 Duplex 2.0mm 2m Fiber Optic Patch Cord

Prijs Unit: US $ 1.19 / Piece
MOQ: 100 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, EXW

Model No:LC/SC MM DX 2M
Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Materiaal Vorm:Flat Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:> 1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N

Shenzhen TRT Fiber Tech. Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De Optische Adapters van uitstekende kwaliteit van de Vezel LC

Prijs Unit: US $ 0.15-0.2 / Piece
MOQ: 500 Pieces

Model No:LC
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:LC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:APC
Vorm:Rechthoekige

Lin'an Longshine Imp. & Exp. Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

Optische Koppeling/de Adapter van de Vezel van Sc LC FC St van RoHS de Volgzame

Prijs Unit: US $ 0.1-0.15 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, DAT, FAS, DDP, DAP, CIP, CPT, FCA, EXW

Model No:TK-Adapter-002
Type:Fiber Transceiver
Certificaat:CE,ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:Takfly
Verpakking:PP Bag/Blister Box+Standard Carton

Takfly Communications Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Duplex Koord van het Flard van de Vezel Sm van 2.0mm of van 3.0mm het Binnen Optische

Prijs Unit: US $ 0.2 / Metro
MOQ: 1000 Meters

Toepassing:VerbindingGeneeskunde
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Certificaat:RoHS,ULISO9001
Handelsmerk:TW-SCIE or OEM
Verpakking:Wooden Drum
Standaard:ISO, ROHS, REACH, SGS

DONGGUAN TW-SCIE CO., LTD.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Hulp nodig?
Neem contact met ons.
Ons elektronisch archief van leveranciers is a uitgebreide lijst van de belangrijkste leveranciers, producenten in de elektronische industrie. Importeer elektronische producten van onze gecontroleerde leveranciers van China met concurrerende prijzen. Ze zouden al van uw elektronische vereisten leveren: Een van de brede selectie van de keuze van producten, is Enkelzijdig Dubbelzijdig fabriek een van de nieuwe artikel. Ontwerp ingenieur of kopers kunnen verschillende producenten willen controleren, die veel verwante keuze aanbieden als duplex roestvast, dubbelzijdig papier and duplex pijp. We hopen elke koper op de hoogte te houden met deze snelste bewegende industrie en de laatste trends van de producten.
Snel Product Index