Home » Elektrotechniek & Elektronica's » Glasvezel Connectoren » enkelzijdig dubbelzijdig
Snel Product Index Snel Supplier Index
Pagina 25/295  
Totaal 8823 producten van ongeveer 352

enkelzijdig dubbelzijdig

fabrikanten en leveranciers
China Leverancier - Gouden Lid
Sorteer op: Relevantie
Tonen: 30 artikelen

LC/Upc Singlemode Duplex Optische Kabel van de Vezel

Prijs Unit: US $ 2 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, EXW

Model No:LC-SD
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:LC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)

Shenzhen TRT Fiber Tech. Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Doos 2 van de Vezel van het Netwerk FTTX Optische EindKernen

Prijs Unit: US $ 1.5 / Piece
MOQ: 20 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, CPT

Model No:FDB-2H
Type:Optical Fiber verdeelkast
Certificaat:CE,ISO,RoHSGS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:EFON
Verpakking:Individual Carton Box

2u het rek zette Optisch Comité van het Flard 48 het Glijden van Vezels op

Prijs Unit: US $ 15.0-45.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:FA-FDR2MD48B
Certificering:SGS,RoHSISO
Gebruik:Vezel
Handelsmerk:Fiberall, Neutral or OEM
Verpakking:Plastic Membrane/Bubble Wrap/EPE Foam Board/Carton
Standaard:2U 19" Rack Mounted Patch Panel Max 96 fibers

Fiberall Technology (Shenzhen) Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De Plastic Transportband van de belemmering in POM

Prijs Unit: US $ 1 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:40
Bereidingswijze:cut Gear
Getande Portie Shape:Bevel Wheel
Type:Circular Gear
Handelsmerk:Machinery
Verpakking:Plywood Case.

Deyuan Machinery Co., Ltd.

[provincie: Jiangsu, China]

Contacteer de Leverancier

De Schakelaar van de Kabel van de optische Vezel FTTH

Prijs Unit: US $ 1.5-4.5 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, EXW

Model No:fc
Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N

ARK Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Verbinding, Pignon, het Dragen van Versnellingsbak

Prijs Unit: US $ 1 / piece
MOQ: 1 piece

Model No:PF-GE-01-04
Toepassing:machinerie
Hardheid:Geharde tandoppervlak
Gear Position:externe Gear
Bereidingswijze:Cast Gear
Getande Portie Shape:Spur Gear

Pengfa M&E Technology Co., Ltd.

[provincie: Jiangsu, China]

Contacteer de Leverancier

De Lift van het huis met de Lift van de Motor van de Tractie van Gearless Vvvf

Prijs Unit: US $ 10320.0-11209.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:Home Lift
Driving Type:AC Lift
Liftdeur:Center Opening Deur
Vertraging Device:Met Vertraging Device
Begeleider:Zonder Attendant
Handelsmerk:TRUMPF

Suzhou Laiao Elevator Co., Ltd.

[provincie: Jiangsu, China]

Contacteer de Leverancier

Apparatuur van de Kabel van de vezel de Optische

Prijs Unit: US $ 20000.0-130000.0 / Set
MOQ: 1 Set

Model No:HR-SZ-800
Transmission Type:Flexibele
Automatische productielijn:Uitgebreide
Certificaat:ISOCE
Automatisering:Automatisering
Flexible Production:Intelligent Manufacturing

De Vlecht van de Bundel van de multi-Vezels van de Vlechten van de Vezel van LC/St/LC/FC 12colors

Prijs Unit: US $ 8 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, EXW

Model No:TK-12c pigtails
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:SC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)

Takfly Communications Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

1*4 PLC van de splitser 1*8 Doos van de Vezel van de Splitser FTTH de Mini Optische Eind

Prijs Unit: US $ 9 / Piece
MOQ: 20 Pieces

Model No:FDB-08B
Handelsmerk:EFON
Verpakking:Individual Carton Box, 12PCS in Carton
Standaard:IP67 ISO9001: 2000
Oorsprong:Zhejiang Province
Gs-Code:8517622990

De Assemblage van de Kabel van de Uitrusting MPO & van de Ventilator uit

Prijs Unit: US $ 1 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, EXW

Model No:MPO Harness & Fan out Cable
Toepassing:Verbinding
Certificaat:RoHS
Handelsmerk:HNK or OEM
Verpakking:PE Bag +Carton
Standaard:RoHS

Shenzhen HNK Optics Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

LC-Sc mm 50/125 Duplex 2.0mm 2m Fiber Optic Patch Cord

Prijs Unit: US $ 1.19 / Piece
MOQ: 100 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, EXW

Model No:LC/SC MM DX 2M
Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Materiaal Vorm:Flat Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:> 1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N

Shenzhen TRT Fiber Tech. Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De Schakelaar van de Adapter van Sc van de optische Vezel

Prijs Unit: US $ 0.08-0.1 / Piece
MOQ: 1000 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, DAT, CPT, FCA, EXW

Model No:MTRJ adaptor
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:SC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:APC
Vorm:Strip

Dongguan Phynam Comtech Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De Optische Adapters van uitstekende kwaliteit van de Vezel FC

Prijs Unit: US $ 0.15-0.2 / Piece
MOQ: 500 Pieces

Model No:FC
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:FC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:APC
Vorm:Rechthoekige

Lin'an Longshine Imp. & Exp. Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

De waterdichte Muur Opgezette Doos van het Flard van de Vezel voor OpenluchtGebruik

Prijs Unit: US $ 19.0-80.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:FA-FDWOM24G
Type:Optical Fiber verdeelkast
Certificaat:CE,ISO,RoHSGS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:Fiberall, Neutral or OEM
Verpakking:Plastic Membrane/Bubble Wrap/EPE Foam Board/Carton

Fiberall Technology (Shenzhen) Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De Optische Apparatuur van de vezel

Prijs Unit: US $ 20000.0-130000.0 / Set
MOQ: 1 Set

Model No:HR-SZ-800
Transmission Type:Flexibele
Automatische productielijn:Uitgebreide
Certificaat:ISOCE
Automatisering:Automatisering
Flexible Production:Intelligent Manufacturing

48 Comité van het Flard van de Vezel van havens het Optische Optische Rek Opgezette ODF

Prijs Unit: US $ 69.0-75.0 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:48 Ports ODF
Type:Optical Fiber verdeelkast
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:CE,ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:OEM/TAKFLY/DF

Takfly Communications Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De Kabel die van Fdb 4port 2 ABS van PC van de Haven Doos van de Distributie van de Optische Vezel ...

Prijs Unit: US $ 12 / Piece
MOQ: 20 Pieces

Model No:FDB-016C
Handelsmerk:EFON
Verpakking:Individual Carton Box, 12PCS in Carton
Standaard:IP67 ISO9001: 2000
Oorsprong:Zhejiang Province
Gs-Code:8517622990

St de Optische Adapters van uitstekende kwaliteit van de Vezel

Prijs Unit: US $ 0.15-0.2 / Piece
MOQ: 500 Pieces

Model No:ST
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:ST
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:APC
Vorm:Rechthoekige

Lin'an Longshine Imp. & Exp. Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

optische SFP van de Vezel 1.25gbps Bidi Module 80km LC Ddm

Prijs Unit: US $ 8.0-70.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:FA-TCS12L35-80D&FA-TCS12L53-80D
Gebruik:WorkstationServer
Type:Vast
Support Network:Ethernet
Informatie inhoud:Gegevens
Certificaat:CE,ISO,RoHSGS

Fiberall Technology (Shenzhen) Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

HDPE Optische Kabel GYTA53 met Dubbel Pantser en de Dubbele Multimode 50/125 Vezel van het Jasje

Prijs Unit: US $ 0.2 / Metro
MOQ: 1 Metro
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, EXW

Model No:GYTA53 optic fiber cable
Toepassing:Lokale Communicatiekabel,Coaxiale kabel,LAN-kabel,Fiber Optic Cable,Long Distance Symmetrische kabel,RF-kabelSubmarine Cable
Cover Materiaal:PE
Certificaat:CE,ISO,RoHSUL
Handelsmerk:TW-SCIE or OEM
Verpakking:Wooden Drum

DONGGUAN TW-SCIE CO., LTD.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De stijve Dubbele Koppeling van de Ketting van de Rol

Prijs Unit: US $ 1.0-999.0 / Piece
MOQ: 10 Pieces

Model No:3012~12022
Standaard of niet-standaard:Standaard
torque:> 80N.M
Snelheid:4000R / M
Structuur:Stijf
Handelsmerk:EED

De Lopende band van de optische Kabel

Prijs Unit: US $ 20000.0-130000.0 / Set
MOQ: 1 Set

Model No:HR-OFC
Transmission Type:Flexibele
Automatische productielijn:Uitgebreide
Certificaat:ISOCE
Automatisering:Automatisering
Flexible Production:Intelligent Manufacturing

0.2dB LC/Sc/FC/St/Mu/E2000 kiezen de SimplexVezel Optische Patchcord van de Wijze G652D/G657A uit

Prijs Unit: US $ 1.2-2.8 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:0.2dB M SX Fiber Optic Patch cord
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N

Takfly Communications Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Mtrj-LC Duplex Optische Vezel Singlmode

Prijs Unit: US $ 3.5-4.0 / Piece
MOQ: 10 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, EXW

Model No:mtrj-lc sm 005
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:MTRJ
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)

ARK Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

12-24 de Kabel Hydra Patchcord van kernen MPO

Prijs Unit: US $ 1 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:MPO-12
Toepassing:Verbinding
Certificaat:RoHSISO9001
Handelsmerk:HNK or OEM
Verpakking:PE Bag +Carton
Standaard:RoHS

Shenzhen HNK Optics Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Sc van uitstekende kwaliteit - de Optische Adapters van de Vezel FC

Prijs Unit: US $ 0.15-0.2 / Piece
MOQ: 500 Pieces

Model No:SC-FC
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:FC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:APC
Vorm:Rechthoekige

Lin'an Longshine Imp. & Exp. Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

155Mbps Optische SFP van de vezel Convertor Bidi 20km LC Ddm

Prijs Unit: US $ 8.0-70.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:FA-TCS01L35-20D&FA-TCS01L53-20D
Gebruik:WorkstationServer
Type:Vast
Support Network:Ethernet
Informatie inhoud:Gegevens
Certificaat:CE,ISO,RoHSGS

Fiberall Technology (Shenzhen) Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Apparatuur van de Teller van de Ring van de Vezel van de Machine van de Kabel van de Optische Vezel ...

Prijs Unit: US $ 5000.0-25000.0 / Set
MOQ: 1 Set

Certificaat:CE,ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:HAGSIN
Verpakking:Standard Export Packaging
Standaard:HGS-C-R-E
Oorsprong:China

Diresun Machinery Industry Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

4012 de stijve Koppeling van de Ketting voor Industrie

Prijs Unit: US $ 1.0-999.0 / Piece
MOQ: 10 Pieces

Model No:KC-4012
Standaard of niet-standaard:Standaard
torque:> 80N.M
Snelheid:4000R / M
Structuur:Stijf
Handelsmerk:EED
Hulp nodig?
Neem contact met ons.
Ons elektronisch archief van leveranciers is a uitgebreide lijst van de belangrijkste leveranciers, producenten in de elektronische industrie. Importeer elektronische producten van onze gecontroleerde leveranciers van China met concurrerende prijzen. Ze zouden al van uw elektronische vereisten leveren: Een van de brede selectie van de keuze van producten, is Enkelzijdig Dubbelzijdig fabriek een van de nieuwe artikel. Ontwerp ingenieur of kopers kunnen verschillende producenten willen controleren, die veel verwante keuze aanbieden als duplex roestvast, dubbelzijdig papier and duplex pijp. We hopen elke koper op de hoogte te houden met deze snelste bewegende industrie en de laatste trends van de producten.
Snel Product Index