Home » Elektrotechniek & Elektronica's » Glasvezel Connectoren » enkelzijdig dubbelzijdig
Snel Product Index Snel Supplier Index
Pagina 3/321  
Totaal 9618 producten van ongeveer 458

enkelzijdig dubbelzijdig

fabrikanten en leveranciers
China Leverancier - Gouden Lid
Sorteer op: Relevantie
Tonen: 30 artikelen

De Simplex/Duplex Hybride Optische Adapter van de Vezel fc-LC Sm/mm

Prijs Unit: US $ 6.0-6.5 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, EXW, CIF, DAT, FAS, DDP, DAP, CIP, CPT, FCA

Model No:FC-LC Hybrid Fiber Optic Adapter
Transmissie Medium:Single-Mode
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Plein
Fabricageproces:Injection Molding

Takfly Communications Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

De simplex/DuplexLijn van de Uitdrijving van de Kabel van de Optische Vezel en van de Kabel van de ...

Prijs Unit: US $ 100000.0-200000.0 / Set
MOQ: 1 Set
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, EXW

Feeding Mode:Meerdere Feed
Vergadering Structuur:Aparte Type Extruder
Schroef:Multi-Schroef
Schroef Channel Structure:Deep Schroef
Automatisering:Automatisch
Geautomatiseerde:Computerized

Duplex/Simplex Vezel Optische Connector/Adaptor (CATV FTTX)

Prijs Unit: US $ 0.25-0.45 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB

Model No:SADP-A-S-S-S-LC-FPC-LC-FPC
Type:Glasvezelconnectoren
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:RoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:Seifree

Wuhan Seifree Technology Co., Ltd.

[provincie: Hubei, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

Koord van het Flard van de Vezel van Sc van de Wijze van het Koord van het Flard Sc-Sc het ...

Prijs Unit: US $ 0.1 / Metro
MOQ: 2000 Meters

Model No:Fiber Patch Cables
Toepassing:Verbinding
Certificaat:RoHS,ULISO9001
Schede Materiaal:PVC
Handelsmerk:TW-SCIE or OEM
Verpakking:Wooden Drum

DONGGUAN TW-SCIE CO., LTD.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

Speciale Transmission Rear Simplex Duplex Triplex Motorcycle Sprocket

MOQ: 100 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, EXW

Model No:special sprocket customized
Standaard of niet-standaard:Niet-standaard
Verpakking:Export Package/Plywood Case
Standaard:ISO606; ANSI B29.1; DIN8187; GB124-97
Oorsprong:Changzhou, Jiangsu, China
Productiecapaciteit:4, 000, 000 Pieces/Year

Changzhou Changjiang Gear Co., Ltd.

[provincie: Jiangsu, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

De Kabel van het Koord van het flard/het Koord van het Flard met SimplexDuplex lc-LC

MOQ: 50 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, EXW, CIF

Model No:PCLULU2SM
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Materiaal Vorm:Flat Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:1000N <10000N

LC PC/Upc/APC Simplex Duplex Singlemode Multimode Fiber Optic Patch Cable

Prijs Unit: US $ 1.0-10.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, DDP, EXW

Model No:LC
Toepassing:Verbinding
Verbindingsstructuur:LC
Certificaat:RoHS,UL,CEISO9001
Handelsmerk:HNK or OEM
Verpakking:PE Bag+Carton

HNK Optic Equipment Co., LIMITED

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

Klemmen van de Kabel van de Draad van het Koolstofstaal de Gegalvaniseerde Simplex en Duplex

Prijs Unit: US $ 0.1-3.0 / Piece
MOQ: 2000 Pieces

Model No:FST-SK-004
Handelsmerk:First Rigging
Verpakking:Wooden Cases / Export Carton Then in Pallet
Standaard:2mm~10mm
Oorsprong:Shandong China(Mainland)
Gs-Code:73269090

Weifang First Rigging Co., Ltd.

[provincie: Shandong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

0.2dB St/FC kiezen Optische Adapter van de Vezel van de Wijze de Simplex Duplex uit

Prijs Unit: US $ 0.13-0.92 / Piece
MOQ: 100 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, EXW, CIF, DAT, FAS, DDP, DAP, CIP, CPT, FCA

Model No:FC/SC Fiber Optic Adapter
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:ST
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Rechthoekige
Fabricageproces:Injection Molding

Takfly Communications Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

Vlecht Simplex Duplex Singlemode Multimode Om3 Om4 Sc/LC/FC/St/Mu/MTRJ/E2000/MPO/MTP/DIN/D4/Fddi ...

Prijs Unit: US $ 0.05-2.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:Fiber Optic Patch Cord
Toepassing:Verbinding
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Certificaat:RoHS,CEISO9001
Handelsmerk:Fiberlink or customized
Verpakking:Single Pack

SHENZHEN FIBERLINK COMMUNICATION LIMITED

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

apparatuur van de Kabel van de Optische Vezel van 50mm de Simplex/Duplex

MOQ: 1 Set

Model No:GF-50
Certificaat:ISO
Conditie:Nieuw
Verpakking:Plastic Film+Wooden Package
Oorsprong:China
Gs-Code:8477900000

Dongguan Gongfei Smart Technology Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

Simplex/Duplex/de Vierling van Sm&mm van de Adapter van de Vezel van de Prijs LC van de fabriek ...

Prijs Unit: US $ 0.48-0.5 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:SADP-A-X-X-S-LC-FPC-LC-FPC
Type:Glasvezelconnectoren
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:Seifree

Wuhan Seifree Technology Co., Ltd.

[provincie: Hubei, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

Standard Transmissie Stock Simplex Duplex Triplex Plate tandwiel

Prijs Unit: US $ 0.56 / Piece
MOQ: 10 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, EXW

Model No:08B11T Stock Sprocket
Verpakking:Export Package/Plywood Case
Standaard:ISO606; ANSI B29.1; DIN8187; GB124-97
Oorsprong:Changzhou, Jiangsu, China
Productiecapaciteit:4, 000, 000 Pieces/Year

Changzhou Changjiang Gear Co., Ltd.

[provincie: Jiangsu, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

5/8 Simplex/de Duplex van '' x3/8 ''/Triplex verhardt de Tanden van Tanden

Prijs Unit: US $ 8.0-10.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, DDP, DAP, EXW

Model No:sprockets
Casting Methode:Zandgietwerk
Casting Vorm Gebruik Count:Blijvend
Oppervlakte Behandeling:Zand Blast
Oppervlakteruwheid:Ra6.3
Machining Tolerantie:+/- 0.01mm

Qingdao Csrex Heavy Industry Co., Ltd.

[provincie: Shandong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

Sc/APC-Sc/Upc het Simplex DuplexKoord Sm mm van het Flard

Prijs Unit: US $ 0.5 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:patch cord
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:CE,ISO,RoHSGS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:Softel
Verpakking:1 PCS/Bag

Hangzhou Softel Optic Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

Mu PC/Upc het Simplex Duplex Singlemode Koord van het Flard van Multimode Vezel Optische

Prijs Unit: US $ 1.0-10.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, DDP, EXW

Model No:MU Patch Cord
Toepassing:Verbinding
Kern:Double Core
Certificaat:RoHS,UL,CEISO9001
Handelsmerk:HNK or OEM
Verpakking:PE Bag+Carton

HNK Optic Equipment Co., LIMITED

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

Klem van de Kabel van de Draad van het Staal van de legering de Simplex/Duplex

Prijs Unit: US $ 0.1-3.0 / Piece
MOQ: 2000 Pieces

Model No:FST-SK-005
Handelsmerk:First Rigging
Verpakking:Wooden Cases / Export Carton Then in Pallet
Standaard:2mm~10mm
Oorsprong:Shandong China(Mainland)
Gs-Code:73269090

Weifang First Rigging Co., Ltd.

[provincie: Shandong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

Sc/Upc Singlemode Multimode Simplex DuplexKoord van het Flard van de Vezel Optische

Prijs Unit: US $ 0.2 / Metro
MOQ: 1000 Meters

Model No:Fiber Optic Patch Cord
Structuur:SC
Aantal Cores:Single-Core
Vorm:Circulaire
Fabricageproces:Gegoten
Toepassing:Fiber Distribution Frame,Netwerk ApparatuurFiber Module

DONGGUAN TW-SCIE CO., LTD.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

Koord van het Flard van de Vezel van Mulitimode van de Wijze van Pdlc het Enige Simplex Duplex ...

Prijs Unit: US $ 1.2-1.3 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB

Model No:PDLC-DLC
Toepassing:Verbinding
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:> 1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:1000N <10000N
Certificaat:RoHS,UL,CE,ISO9001CCC

Homk Telecom Tech Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

Koord van het Flard van Multimode Vezel van PC/Upc/APC Sc/LC/FC/St/Mu/MTRJ/E2000 het Simplex Duplex ...

Prijs Unit: US $ 0.1-0.95 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:Fiber Optic Patch Cord
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:SC-SC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)

Takfly Communications Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

Mu van de Adapter van de vezel Optische SimplexDuplex

Prijs Unit: US $ 2.2-2.5 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:MU Fiber Optic Adapter
Structuur:MT-RJ
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Rechthoekige
Fabricageproces:Gegoten
Toepassing:Fiber Distribution FrameNetwerk Apparatuur

SHENZHEN FIBERLINK COMMUNICATION LIMITED

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

De stempelende Simplex & DuplexKlemmen van de Kabel van de Draad

MOQ: 10000 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB

Model No:SSDW
Handelsmerk:none
Verpakking:Carton
Standaard:as per customer
Oorsprong:China

Qingdao Pafic Hardware Co., Ltd.

[provincie: Shandong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

Mu de Duplex/SimplexKabel Sc/FC/St/Mu/MTRJ van het Koord van het Flard van de Vezel Optische

Prijs Unit: US $ 0.01-0.02 / Piece
MOQ: 500 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB

Model No:MU Cable
Handelsmerk:WEBITELECOMMS
Verpakking:PE Bag/Blister
Standaard:ROHS 2.0 COMPLIANT
Oorsprong:China
Gs-Code:8544700000

De simplex en DuplexKlemmen van de Kabel van de Draad

Prijs Unit: US $ 0.1-3.0 / Piece
MOQ: 2000 Pieces

Model No:FST-SK-006
Handelsmerk:First Rigging
Verpakking:Wooden Cases / Export Carton Then in Pallet
Standaard:2mm~10mm
Oorsprong:Shandong China(Mainland)
Gs-Code:73269090

Weifang First Rigging Co., Ltd.

[provincie: Shandong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

Optische Adapter van de Vezel van Sc van Aqua Om3 de Simplex/Duplex

MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, EXW

Model No:OM3 SC Simplex Fiber Optic Adapter
Handelsmerk:TTI Fiber
Verpakking:Customed
Standaard:ROHS CE
Oorsprong:Shenzhen
Gs-Code:85367000

Shenzhen TRT Fiber Tech. Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

Koord van het Flard van de Vezel LC/Sc/FC PC/Upc/APC van Systimax het Concurrerende Singlemode ...

Prijs Unit: US $ 1.8-2.0 / Piece
MOQ: 1000 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, EXW

Model No:Systimax Competitive Sc Fiber Optic Patch Cord
Toepassing:Lokale CommunicatiekabelLAN-kabel
Cover Materiaal:PVC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Conductor Type:Gestrande
Wire Core Material:Bare koperdraad

Shenzhen Taiyue Communication Cable Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

Gear gelaste roestvrijstalen 15 Tooth Simplex Duplex Triplex Sprocket

Prijs Unit: US $ 2.98 / Piece
MOQ: 10 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, EXW

Model No:Customized Sprocket
Verpakking:Export Package/Plywood Case
Standaard:ISO606; ANSI B29.1; DIN8187; GB124-97
Oorsprong:Changzhou, Jiangsu, China
Productiecapaciteit:4, 000, 000 Pieces/Year

Changzhou Changjiang Gear Co., Ltd.

[provincie: Jiangsu, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

De Optische Adapter van de Vezel van ly-kJ-Ap07-Stpc-Sm-Sx Sc/LC/FC/St, Duplex/SimplexAdapter

Prijs Unit: US $ 1.8 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:FLT-Z07
Gebruik:Mobiele Telefoon
Output Type:DC
Certificaat:RoHS,ULISO9001
Kleur:Black
Type:ODM

Cixi City Flighter Imp. & Exp. Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

LC/PC de simplex Duplex Optische Schakelaar van de Vezel van 2.0/3.0mm

Prijs Unit: US $ 0.1-0.15 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:lc
Transmissie Medium:Multimode
Structuur:LC
Aantal Cores:Multi-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Plein

Shenzhen KOC Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

De Enige Multimode Simplex DuplexVezel Optische Patchcord van de Wijze lC-Sc

Prijs Unit: US $ 0.8-1.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:LC-SC Fiber Optic Patchcord
Toepassing:Verbinding,SensorGeneeskunde
Type:Single-mode Fiber
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N

Takfly Communications Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com
1-10 11-20 21-30 31-40 41-50 ...
Hulp nodig?
Neem contact met ons.
Ons elektronisch archief van leveranciers is a uitgebreide lijst van de belangrijkste leveranciers, producenten in de elektronische industrie. Importeer elektronische producten van onze gecontroleerde leveranciers van China met concurrerende prijzen. Ze zouden al van uw elektronische vereisten leveren: Een van de brede selectie van de keuze van producten, is Enkelzijdig Dubbelzijdig fabriek een van de nieuwe artikel. Ontwerp ingenieur of kopers kunnen verschillende producenten willen controleren, die veel verwante keuze aanbieden als duplex roestvast, dubbelzijdig papier and duplex pijp. We hopen elke koper op de hoogte te houden met deze snelste bewegende industrie en de laatste trends van de producten.
Snel Product Index