Home » Elektrotechniek & Elektronica's » Optische Vezels & Kabel » enkelzijdig dubbelzijdig
Snel Product Index Snel Supplier Index
Pagina 3/281  
Totaal 8419 producten van ongeveer 495

enkelzijdig dubbelzijdig

fabrikanten en leveranciers
China Leverancier - Gouden Lid Licentie Geverifieerde Leverancier
Sorteer op: Relevantie
Tonen: 30 artikelen

De Fabriek Sm mm Simplex DuplexLC/Sc/St/FC 0.9 van Shenzhen Koord van het Flard van de Vezel van ...

Prijs Unit: US $ 0.7 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:3.0mm Fiber Optic Patch Cord
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:SC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:> 1000 (N / 100mm)

Takfly Communications Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Optische Adapter van de Vezel van Sc de Simplex of Duplex

Prijs Unit: US $ 0.4-0.5 / Piece
MOQ: 50 Pieces

Model No:SC
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:SC
Aantal Cores:Multi-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Plein

Shenzhen KOC Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

15t Conveyor Cast Iron enkelvoudig tweevoudig drievoudig kettingwiel Gear

MOQ: 100 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, EXW

Model No:Customized Gear
Verpakking:Export Package/Plywood Case
Standaard:ISO606; ANSI B29.1; DIN8187; GB124-97
Oorsprong:Changzhou, Jiangsu, China
Productiecapaciteit:4, 000, 000 Pieces/Year

Changzhou Changjiang Gear Co., Ltd.

[provincie: Jiangsu, China]

Contacteer de Leverancier

Het enige Koord van het Flard van de Vezel van de Wijze Multimode Simplex Duplex Optische

Prijs Unit: US $ 1.8-2.0 / Piece
MOQ: 1000 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, EXW

Model No:Fiber Optic
Toepassing:Lokale CommunicatiekabelLAN-kabel
Cover Materiaal:PVC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Conductor Type:Gestrande
Wire Core Material:Bare koperdraad

De gegalvaniseerde Klemmen van de Kabel van de Draad van het Staal Simplex Duplex

Prijs Unit: US $ 0.012 / Piece
MOQ: 200 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF

Model No:Duplex Wire Rope Clips
Handelsmerk:Thinkwell
Verpakking:Carton, Bag, Pallet
Standaard:CE, ISO9001
Oorsprong:China
Gs-Code:7326909000

Duplex van het Koord van het Flard van de vezel de Optische Singlemode Multimode Simplex met de ...

MOQ: 10 Meters

Model No:fiber optic patch cord
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:CE,ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:OEM
Verpakking:1PCS/Bag

Shenzhen ZHW Technology Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

SC/PC Sc/Upc Sc/APC Simplex Duplex Singlemode Multimode Fiber Optic Patch Cord

Prijs Unit: US $ 1.0-10.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, DDP, EXW

Model No:SC Patch Cord
Toepassing:Verbinding
Verbindingsstructuur:SC
Certificaat:RoHS,UL,CEISO9001
Handelsmerk:HNK or OEM
Verpakking:PE Bag+Carton

Shenzhen HNK Optics Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Klemmen van de Kabel van de Draad van het Koolstofstaal de Gegalvaniseerde Simplex en Duplex

Prijs Unit: US $ 0.239-0.256 / Piece
MOQ: 1000 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, EXW

Model No:simplex and duplex wire rope clips
Handelsmerk:SailRigging
Verpakking:Carton or Gunny Bag with Pallet
Standaard:ISO, CE, SGS
Oorsprong:Qingdao, China
Gs-Code:73269090

Qingdao Sail Rigging Co., Ltd.

[provincie: Shandong, China]

Contacteer de Leverancier

koord van het Flard van de Vezel LC/Sc/FC/St/Mu/MTRJ PC/Upc/APC het Simplex Duplex Multimode 50 van ...

MOQ: 1000 pieces

Model No:Patch Cord
Toepassing:Verbinding
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Certificaat:RoHS,UL,CEISO9001
Merk:OEM
Verpakking:Paper Box

DONGGUAN TW-SCIE CO., LTD.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Sc/FC/St/Mu/MTRJ/MTP/MPO de Duplex/SimplexAdapter van de Kabel MTP van het Koord van het Flard van ...

Prijs Unit: US $ 5.0-30.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:MTP/MPO adapter
Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:> 1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N

Takfly Communications Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De simplex DuplexKabel van het Koord van het Flard van de Vezel van Sm mm Optische

MOQ: 20 KM
Trade Algemene Voorwaarden: FOB

Model No:Patchcord
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:> 1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:> 10000N

CatvScope Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

De Klem van de Kabel van de Draad van het Staal van de legering Simplex/Duplex

Prijs Unit: US $ 0.01 / Piece
MOQ: 1000 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF

Model No:AURC002
Materiaal:Gelegeerd staal
Vorm:U Shape
Gebruik:Industriële
Kleur:Zilver
Handelsmerk:Aufaster

Haining Aufaster Trading Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

Het Enige Koord van het Flard van de Vezel van het Lint van de Wijze mPO-Sc Multimode Simplex ...

Prijs Unit: US $ 1.0-10.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, EXW

Model No:MPO-SC
Certificaat:CE,ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:Homk
Verpakking:Inner: PE Bag, Outer: Carton
Standaard:CE, ISO, FCC

Homk Telecom Tech Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Industriële keten Painted Simplex Duplex Triplex Gearbox Wheel Sprocket

MOQ: 50 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, EXW

Model No:sprocket with bearing
Verpakking:Export Package/Plywood Case
Standaard:ISO606; ANSI B29.1; DIN8187; GB124-97
Oorsprong:Changzhou, Jiangsu, China
Productiecapaciteit:4, 000, 000 Pieces/Year

Changzhou Changjiang Gear Co., Ltd.

[provincie: Jiangsu, China]

Contacteer de Leverancier

LC/PC LC/Upc LC/APC Simplex Duplex Singlemode Multimode Fiber Optic Patch Cord

Prijs Unit: US $ 1.0-10.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, DDP, EXW

Model No:LC Patch Cord
Toepassing:Verbinding
Verbindingsstructuur:LC
Certificaat:RoHS,UL,CEISO9001
Handelsmerk:HNK or OEM
Verpakking:PE Bag+Carton

Shenzhen HNK Optics Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

a, B, C Type Industrial Sprocket (25-360) Simplex, Duplex, Triplex

Prijs Unit: US $ 1 / Piece
MOQ: 50 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, EXW

Model No:25-360
Bereidingswijze:cut Gear
Getande Portie Shape:Bevel Wheel
Type:Circular Gear
Handelsmerk:Machinery
Verpakking:Plywood Case.

Deyuan Machinery Co., Ltd.

[provincie: Jiangsu, China]

Contacteer de Leverancier

Simplex DuplexMannetje - de Vrouwelijke APC van Sc Enige Wijze van de Demper van de Vezel Optische ...

Prijs Unit: US $ 0.25-0.45 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:SC
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:SC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Plein

Wuhan Seifree Technology Co., Ltd.

[provincie: Hubei, China]

Contacteer de Leverancier

LC 24 van de Haven het Simplex/DuplexComité van het Flard van mpo- Gegevens

Prijs Unit: US $ 8 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, EXW

Model No:LC 24 port
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:CE,ISORoHS
Handelsmerk:TRT
Verpakking:in Carton
Oorsprong:Guangdong, China

Shenzhen TRT Fiber Tech. Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Klem van de Kabel van de Draad van de Vorm van het ei de Simplex en Duplex

Prijs Unit: US $ 0.096-0.12 / Piece
MOQ: 500 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, DDP, EXW

Model No:simplex type
Standaard:Standaard
Gebruik:Heavy Duty Clamp
Structuur:G Clamp
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:GRS, OEM

Qingdao Sail Rigging Co., Ltd.

[provincie: Shandong, China]

Contacteer de Leverancier

De Auto van de decoratie van Duplex en SimplexLift

Prijs Unit: US $ 13000 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF

Model No:DP/DPN
Driving Type:AC Lift
Deur Knife:Single
Vertraging Device:Met Vertraging Device
Begeleider:Zonder Attendant
Handelsmerk:Delfar

Delfar Elevator Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

De simplex Klem van de Kabel van de Draad/de DuplexKlem van de Kabel van de Draad

Prijs Unit: US $ 1 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:112503
Toepassing:Machine onderdelen,VervoerDecoraties
Certificering:ISO
Oppervlakte behandeling:Nee
Techniek:Gieten
Materiaal:Metaal

DESIGN MFG METAL CO., LIMITED

[provincie: Shandong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Licentie Geverifieerde Leverancier

De stempelende Simplex & DuplexKlemmen van de Kabel van de Draad

Trade Algemene Voorwaarden: FOB

1. Category: Rigging Hardware2. Name: Simplex & Duplex Wire Rope Clips3. Surface: Galv. Or Polished4. Material: C15, AISI304/AISI3165. Size: 2mm, 3mm, 4mm, 5mm, 6mm, 8mm, 10mm

Qingdao Pafic Hardware Co., Ltd.

[provincie: Shandong, China]

Contacteer de Leverancier

De Fabriek van 100% voor de Simplex Duplex12core 24 Kabel van het Koord van het Flard van de Vezel ...

Prijs Unit: US $ 7.0-10.0 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:FC-129
Verpakking:Carton /Polyester Bag
Standaard:MPO, sm, mm
Oorsprong:China
Productiecapaciteit:600, 0000 Pieces Optic Fiber Patch Cord Per Month

Shine Peak Group (HK) Limited

[provincie: Hubei, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Licentie Geverifieerde Leverancier

Simplex Wijze en de Multi Duplex Optische Vezel van de Wijze voor Mededeling

Handelsmerk:OEM
Verpakking:Wooden Drum and Carton
Standaard:as your requirement
Oorsprong:Ningbo, China

De gebeëindigde Tand van het Gat 25t, Simplex, Duplex, Triplex Tand

Prijs Unit: US $ 2.0-99.0 / Piece
MOQ: 200 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF

Model No:different size
Type:Circular Gear
Bereidingswijze:cut Gear
Getande Portie Shape:Bevel Wheel
Handelsmerk:Client's brand
Verpakking:According The Customers'demands

De simplex/DuplexKabel en Extruder van de Kabel FTTH (qf-50)

Prijs Unit: US $ 100000.0-150000.0 / Set
MOQ: 1 Set
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, EXW

Feeding Mode:Meerdere Feed
Vergadering Structuur:Aparte Type Extruder
Schroef:Multi-Schroef
Schroef Channel Structure:Deep Schroef
Automatisering:Automatisch
Geautomatiseerde:Computerized

Duplex, SimplexFC, de Optische Adapter van de Vezel van de Schakelaar van Sc

MOQ: 1000 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB

Model No:adaptor
Type:Fiber Transceiver
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:CEISO
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:CATVSCOPE

CatvScope Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

Simplex/Duplex het In de schede steken van de Kabel van de Vezel Lijn in China

Prijs Unit: US $ 4000 / Set
MOQ: 1 Set

Certificaat:CE,ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:HAGSIN
Verpakking:Standard Export Packaging
Standaard:HGS-FTTH
Oorsprong:China

Diresun Machinery Industry Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

MTRJ/FC/Sc/St/LC kies Koord van het Flard van de Vezel van de Wijze van de Wijze het Multi Simplex ...

Prijs Unit: US $ 1.2-1.3 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB

Model No:PC-338
Toepassing:Verbinding
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:> 1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:1000N <10000N
Certificaat:RoHS,UL,CE,ISO9001CCC

Homk Telecom Tech Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

1-10 11-20 21-30 31-40 41-50 ...
Hulp nodig?
Neem contact met ons.
Ons elektronisch archief van leveranciers is a uitgebreide lijst van de belangrijkste leveranciers, producenten in de elektronische industrie. Importeer elektronische producten van onze gecontroleerde leveranciers van China met concurrerende prijzen. Ze zouden al van uw elektronische vereisten leveren: Een van de brede selectie van de keuze van producten, is Enkelzijdig Dubbelzijdig fabriek een van de nieuwe artikel. Ontwerp ingenieur of kopers kunnen verschillende producenten willen controleren, die veel verwante keuze aanbieden als duplex karton, duplex karton grijze rug and gecoat duplex karton. We hopen elke koper op de hoogte te houden met deze snelste bewegende industrie en de laatste trends van de producten.
Snel Product Index