Home » Elektrotechniek & Elektronica's » Glasvezel Connectoren » enkelzijdig dubbelzijdig
Snel Product Index Snel Supplier Index
Pagina 3/298  
Totaal 8915 producten van ongeveer 469

enkelzijdig dubbelzijdig

fabrikanten en leveranciers
China Leverancier - Gouden Lid
Sorteer op: Relevantie
Tonen: 30 artikelen

25 Tooth Simplex Duplex Triplex Sprocket Gear met afgewerkte Hole

MOQ: 50 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, EXW

Model No:double type B-25T
Verpakking:Export Package/Plywood Case
Standaard:ISO606; ANSI B29.1; DIN8187; GB124-97
Oorsprong:Changzhou, Jiangsu, China
Productiecapaciteit:4, 000, 000 Pieces/Year

Changzhou Changjiang Gear Co., Ltd.

[provincie: Jiangsu, China]

Contacteer de Leverancier

St PC/Upc/APC de Simplex Duplex Singlemode Kabel van het Flard van Multimode Vezel Optische

Prijs Unit: US $ 1.0-10.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, DDP, EXW

Model No:ST
Toepassing:Verbinding
Verbindingsstructuur:ST
Certificaat:RoHS,UL,CEISO9001
Handelsmerk:HNK or OEM
Verpakking:PE Bag+Carton

Shenzhen HNK Optics Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De stempelende Simplex & DuplexKlemmen van de Kabel van de Draad

MOQ: 10000 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB

Model No:SSDW
Handelsmerk:none
Verpakking:Carton
Standaard:as per customer
Oorsprong:China

Qingdao Pafic Hardware Co., Ltd.

[provincie: Shandong, China]

Contacteer de Leverancier

Mu de Duplex/SimplexKabel Sc/FC/St/Mu/MTRJ van het Koord van het Flard van de Vezel Optische

Prijs Unit: US $ 0.01-0.02 / Piece
MOQ: 500 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB

Model No:MU Cable
Handelsmerk:WEBITELECOMMS
Verpakking:PE Bag/Blister
Standaard:ROHS 2.0 COMPLIANT
Oorsprong:China
Gs-Code:8544700000

Optische Adapter van de Vezel van Sc van Aqua Om3 de Simplex/Duplex

MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, EXW

Model No:OM3 SC Simplex Fiber Optic Adapter
Handelsmerk:TTI Fiber
Verpakking:Customed
Standaard:ROHS CE
Oorsprong:Shenzhen
Gs-Code:85367000

Shenzhen TRT Fiber Tech. Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De stempelende Simplex en DuplexKlemmen van de Kabel van de Draad

Prijs Unit: US $ 0.7-0.8 / Piece
MOQ: 100 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, EXW

Model No:simplex and duplex
Gebruik:Heavy Duty Clamp
Standaard:Standaard
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:Sailrigging
Verpakking:in Gunny Bag and Pallet or Others

Qingdao Sail Rigging Co., Ltd.

[provincie: Shandong, China]

Contacteer de Leverancier

De Optische Adapter van de Vezel van ly-kJ-Ap07-Stpc-Sm-Sx Sc/LC/FC/St, Duplex/SimplexAdapter

Prijs Unit: US $ 1.8 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:FLT-Z07
Gebruik:Mobiele Telefoon
Output Type:DC
Certificaat:RoHS,ULISO9001
Kleur:Black
Type:ODM

Cixi City Flighter Imp. & Exp. Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

05b-2, de Tand van de Voorraad, Triplex Simplex, Duplex,

Prijs Unit: US $ 1 / Piece
MOQ: 100 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF

Model No:sprocekt
Materiaal:Roestvrij Staal
Handelsmerk:DONGHUAGERA
Verpakking:Poly Bag Within Wooden Box
Standaard:CE
Oorsprong:Xinghua, China

Xinghua Donghua Gear Co., Ltd.

[provincie: Jiangsu, China]

Contacteer de Leverancier

De simplex/DuplexLijn van de Uitdrijving van de Kabel van de Optische Vezel en van de Kabel van de ...

Prijs Unit: US $ 70000 / Set
MOQ: 1 Set
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, EXW

Model No:QF-50
Plastic Verwerkte:PVC
Product Type:Extrusie Machine
Feeding Mode:Meerdere Feed
Vergadering Structuur:Aparte Type Extruder
Schroef:Single-Screw

Double Chain Wheel Simplex Duplex Triplex Double Chain Wheel Sprocket

MOQ: 100 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, EXW

Model No:sprocket with spline
Standaard of niet-standaard:Niet-standaard
Verpakking:Export Package/Plywood Case
Standaard:ISO606; ANSI B29.1; DIN8187; GB124-97
Oorsprong:Changzhou, Jiangsu, China
Productiecapaciteit:4, 000, 000 Pieces/Year

Changzhou Changjiang Gear Co., Ltd.

[provincie: Jiangsu, China]

Contacteer de Leverancier

Koord van het Flard van de Vezel MTRJ/Mu/E2000/LC/Sc/St/FC van mm van Sm het Simplex Duplex Optische

Prijs Unit: US $ 1.0-10.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, FCA, EXW

Model No:Fiber Optic Patch Cord
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:SC-SC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:> 1000 (N / 100mm)

Takfly Communications Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Het enige Koord van het Flard van de Vezel van de Wijze Multimode Simplex Duplex Optische

Prijs Unit: US $ 1.8-2.0 / Piece
MOQ: 1000 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, EXW

Model No:Fiber Optic
Toepassing:Lokale CommunicatiekabelLAN-kabel
Cover Materiaal:PVC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Conductor Type:Gestrande
Wire Core Material:Bare koperdraad

LC/PC de simplex Duplex Optische Schakelaar van de Vezel van 2.0/3.0mm

Prijs Unit: US $ 0.1-0.15 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:lc
Transmissie Medium:Multimode
Structuur:LC
Aantal Cores:Multi-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Plein

Shenzhen KOC Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

SC/PC Sc/Upc Sc/APC Simplex Duplex Singlemode Multimode Fiber Optic Patch Cord

Prijs Unit: US $ 1.0-10.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, DDP, EXW

Model No:SC Patch Cord
Toepassing:Verbinding
Verbindingsstructuur:SC
Certificaat:RoHS,UL,CEISO9001
Handelsmerk:HNK or OEM
Verpakking:PE Bag+Carton

Shenzhen HNK Optics Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De simplex DuplexKlem van de Kabel van de Draad

Prijs Unit: US $ 3 / Piece
MOQ: 2000 Pieces

Model No:wbl29
Handelsmerk:wbl
Verpakking:Bags or Cartons, Then in Pallets
Standaard:2-10mm
Oorsprong:Ningbo China
Gs-Code:7326909000

NINGBO WBL IMP. AND EXP. CO., LTD.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

De Optische Adapter Simplex/Duplex Sm van de vezel

MOQ: 1 Piece

Model No:Fiber Optic Adapter
Merk:OEM
Handelsmerk:Opelink
Verpakking:Carton Box
Oorsprong:China
Gs-Code:85367000

Shenzhen Opelink Technology Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Klemmen van de Kabel van de Draad van het Koolstofstaal de Gegalvaniseerde Simplex en Duplex

Prijs Unit: US $ 0.239-0.256 / Piece
MOQ: 1000 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, EXW

Model No:simplex and duplex wire rope clips
Handelsmerk:SailRigging
Verpakking:Carton or Gunny Bag with Pallet
Standaard:ISO, CE, SGS
Oorsprong:Qingdao, China
Gs-Code:73269090

Qingdao Sail Rigging Co., Ltd.

[provincie: Shandong, China]

Contacteer de Leverancier

LC APC Simplex/Duplex Singlemode Optische Kabel 3.0mm van het Koord van het Flard

Prijs Unit: US $ 2.0-2.5 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:LC-LC/APC
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:LC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)

Star Link IT Co., Limited

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid

Fc-FC het Simplex/DuplexKoord van het Flard van de Vezel Optische

Prijs Unit: US $ 0.5-3.5 / Piece
MOQ: 50 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, DAT, FAS, DDP, DAP, CIP, CPT, FCA, EXW

Model No:MTRJ-MTRJ
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Kern:Double Core

Takfly Communications Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

15t Conveyor Cast Iron enkelvoudig tweevoudig drievoudig kettingwiel Gear

MOQ: 100 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, EXW

Model No:Customized Gear
Verpakking:Export Package/Plywood Case
Standaard:ISO606; ANSI B29.1; DIN8187; GB124-97
Oorsprong:Changzhou, Jiangsu, China
Productiecapaciteit:4, 000, 000 Pieces/Year

Changzhou Changjiang Gear Co., Ltd.

[provincie: Jiangsu, China]

Contacteer de Leverancier

De Klem van de Kabel van de Draad van het Staal van de legering Simplex/Duplex

Prijs Unit: US $ 0.01 / Piece
MOQ: 1000 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF

Model No:AURC002
Materiaal:Gelegeerd staal
Vorm:U Shape
Gebruik:Industriële
Kleur:Zilver
Handelsmerk:Aufaster

Haining Aufaster Trading Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

Duplex, SimplexFC, de Optische Adapter van de Vezel van de Schakelaar van Sc

MOQ: 1000 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB

Model No:adaptor
Type:Fiber Transceiver
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:CEISO
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:CATVSCOPE

CatvScope Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

Optische Adapter van de Vezel van Sc de Simplex of Duplex

Prijs Unit: US $ 0.4-0.5 / Piece
MOQ: 50 Pieces

Model No:SC
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:SC
Aantal Cores:Multi-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Plein

Shenzhen KOC Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

LC/PC LC/Upc LC/APC Simplex Duplex Singlemode Multimode Fiber Optic Patch Cord

Prijs Unit: US $ 1.0-10.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, DDP, EXW

Model No:LC Patch Cord
Toepassing:Verbinding
Verbindingsstructuur:LC
Certificaat:RoHS,UL,CEISO9001
Handelsmerk:HNK or OEM
Verpakking:PE Bag+Carton

Shenzhen HNK Optics Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Mu Koord van het Flard van de Vezel van Sc Singlemode Simplex/Duplex Optische

Prijs Unit: US $ 0.763-1.756 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB

Model No:SOFC-1-MU-SU-E-2-0-C-05
Toepassing:Verbinding,SensorSonde
Type:Single-mode Fiber
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Kern:Double Core
Certificaat:RoHSISO9001

Wuhan Seifree Technology Co., Ltd.

[provincie: Hubei, China]

Contacteer de Leverancier

De simplex Duplex12core 24 Kabel van het Koord van het Flard van de Vezel van de Kern MTP/MPO

Prijs Unit: US $ 7.0-10.0 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:FC-129
Verbindingsstructuur:FC-SC
Materiaal Vorm:Flat Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:1000N <10000N
Kern:Multicore

Shine Peak Group (HK) Limited

[provincie: Hubei, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid

De Auto van de decoratie van Duplex en SimplexLift

Prijs Unit: US $ 13000 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF

Model No:DP/DPN
Driving Type:AC Lift
Deur Knife:Single
Vertraging Device:Met Vertraging Device
Begeleider:Zonder Attendant
Handelsmerk:Delfar

Delfar Elevator Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

LC 24 van de Haven het Simplex/DuplexComité van het Flard van mpo- Gegevens

Prijs Unit: US $ 8 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, EXW

Model No:LC 24 port
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:CE,ISORoHS
Handelsmerk:TRT
Verpakking:in Carton
Oorsprong:Guangdong, China

Shenzhen TRT Fiber Tech. Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Sc/APC Upc de Simplex Duplex Optische Adapter van de Vezel

Prijs Unit: US $ 0.05 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:DSC0379221
Certificaat:CE,ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:HONGSHENG
Verpakking:Carton
Standaard:SC

Zhejiang Jianwei Company Limited

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid
1-10 11-20 21-30 31-40 41-50 ...
Hulp nodig?
Neem contact met ons.
Ons elektronisch archief van leveranciers is a uitgebreide lijst van de belangrijkste leveranciers, producenten in de elektronische industrie. Importeer elektronische producten van onze gecontroleerde leveranciers van China met concurrerende prijzen. Ze zouden al van uw elektronische vereisten leveren: Een van de brede selectie van de keuze van producten, is Enkelzijdig Dubbelzijdig fabriek een van de nieuwe artikel. Ontwerp ingenieur of kopers kunnen verschillende producenten willen controleren, die veel verwante keuze aanbieden als duplex roestvast, dubbelzijdig papier and duplex pijp. We hopen elke koper op de hoogte te houden met deze snelste bewegende industrie en de laatste trends van de producten.
Snel Product Index