Home » Elektrotechniek & Elektronica's » Optische Vezels & Kabel » enkelzijdig dubbelzijdig
Snel Product Index Snel Supplier Index
Pagina 30/281  
Totaal 8413 producten van ongeveer 336

enkelzijdig dubbelzijdig

fabrikanten en leveranciers
China Leverancier - Gouden Lid Licentie Geverifieerde Leverancier
Sorteer op: Relevantie
Tonen: 30 artikelen

T de zeef-Mand van het Type striner-filter-Water Filter

Prijs Unit: US $ 100 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, CPT, EXW

Model No:U-Y50
Type:Omgekeerde Osmose
Gebruik:Milieubescherming
Motive Force:Elektrisch vermogen
Stijl:Drum
Prestatie:Efficiënte Filtratie

Tianjin U-Ideal Instrument Co., Ltd.

[provincie: Tianjin, China]

Contacteer de Leverancier

De Lift van de Passagier van de Technologie van Duitsland met de Zaal van de Machine (jq-B011)

Prijs Unit: US $ 10000.0-16000.0 / unit
MOQ: 1 unit

Model No:JQ-B011
Driving Type:Gear en Rack Lift
Hoedanigheid:> 1000kg
Personen:11-19
Snelheid:1,00 - 2,00 m / s
Control Mode:Collectieve Selectieve controle

Yida Express Elevator Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

Om3 10 Verbindingsdraden van de Vezel Gigabit (50/125 micron)

Prijs Unit: US $ 0.2-4.5 / Piece
MOQ: 10 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, EXW

Model No:DTOM3 PATCH CORD 04
Type:Multi-mode Fiber
Toepassing:Verbinding
Certificaat:RoHS,CEISO9001
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N

Koord van het Flard van de Vezel Sm van FC/Upc Sc/Upc het Optische

Prijs Unit: US $ 0.25 / Piece
MOQ: 100 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, EXW

Model No:FC/UPC-SC/UPC SM
Type:Single-mode Fiber
Toepassing:Verbinding
Certificaat:RoHS,UL,CEISO9001
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:1000N <10000N

Ningbo Geyida Cable Technology Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

API Goedgekeurde Keten van het Olieveld

Prijs Unit: US $ 2 / Metro
MOQ: 100 Meters
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, FCA, EXW

Model No:API Approved Oil Field Chain
Gebruik:Transmission Chain
Materiaal:Legering
Oppervlakte Behandeling:Polijsten
Kenmerken:Hittebestendige
Chain Size:1/2 "* 3/32"

Hangzhou Ocean Industry Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

B (triplex) Kettingen van de Rol van de Precisie van de Hoogte van de Reeks de Korte

Prijs Unit: US $ 1.6-80.0 / Metro
MOQ: 200 Meters
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, CPT, FCA

Model No:05B-3...48B-3
Gebruik:Transmission Chain
Oppervlakte Behandeling:Polijsten
Kenmerken:Hittebestendige
Chain Size:1/2 "* 11/128"
Structuur:Roller Chain

Wuyi Chuangben Machinery Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

LC/PC-SC/APC kabel van de vezel de optische duplexverbindingsdraad

Prijs Unit: US $ 0.1-1.0 / Piece
MOQ: 1000 Pieces

Model No:KD-FO6041
Toepassing:Verbinding
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Certificaat:RoHS
Schede Materiaal:PVC
Handelsmerk:Kingda or OEM

Ningbo Kingda Electronics Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

MPO-Sc12 het enige Koord van het Flard van de Vezels van de Wijze Duplex Optische

Prijs Unit: US $ 44.1-46.15 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:MPO-SC
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:SC
Aantal Cores:Multi-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Circulaire

Lin'an Longshine Imp. & Exp. Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

Vrije Steekproeven! ! Sc Upc 9/125 van het Verlies van de Toevoeging van de Hoge Precisie van de ...

MOQ: 10 Meters

Model No:sc upc patch cord
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:CE,ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:OEM
Verpakking:1PCS/Bag

Shenzhen ZHW Technology Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

LC/APC Singlemode Duplex Optische Adapter van de Vezel

Prijs Unit: US $ 0.35-0.4 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, FAS, EXW

Model No:LC singelmode fiber adapter
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:CEISO
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:TRT
Verpakking:in PP Bag Then in Carton

Shenzhen TRT Fiber Tech. Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De Vezel Optische Cabel van Patchcord van de krul

Prijs Unit: US $ 0.8-1.0 / Piece
MOQ: 100 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, EXW

Model No:LC/ FC /SC/ UPC/ APC
Merk:OEM
Handelsmerk:koc
Verpakking:Plastic Bag + Carton
Standaard:SGS
Oorsprong:Shenzhen China

Shenzhen KOC Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De Spiegel Geëtste Lift van de Passagier van het Roestvrij staal FUJI (jq-B012)

Prijs Unit: US $ 10000.0-16000.0 / unit
MOQ: 1 unit

Model No:JQ-B012
Driving Type:Gear en Rack Lift
Hoedanigheid:> 1000kg
Personen:11-19
Snelheid:1,00 - 2,00 m / s
Control Mode:Collectieve Selectieve controle

Yida Express Elevator Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

Flard Cord E2000/APC- LC/Upc Sm Duplex 5m LSZH 2.0mm

Prijs Unit: US $ 1.3-2.5 / Piece
MOQ: 50 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, EXW

Model No:DTPCE2000ALCU 5M
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:> 1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N

FC/Upc Koord van het Flard van de Vezel het Optische

Prijs Unit: US $ 0.3 / Metro
MOQ: 100 Meters
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, FCA

Model No:FC/UPC
Toepassing:Fiber Optic Cable
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Conductor Type:Solid
Certificaat:CE,ISORoHS
Handelsmerk:GYD, OEM welcome

Ningbo Geyida Cable Technology Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

24 Comité van het Flard van de Vezel van Sc van havens het Optische Optische Rek Opgezette ODF

Prijs Unit: US $ 40.0-45.0 / Piece
MOQ: 50 Pieces

Model No:24 Ports Rack Mounted ODF
Certificering:CCC,SGS,RoHS,ISOCE
Gebruik:Vezel
Handelsmerk:OEM/TAKFLY/DF
Verpakking:1PCS in a Box, Several PCS in a Carton
Standaard:1U 19inch

Takfly Communications Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Triplex Ketens van het Olieveld van Bundels

Prijs Unit: US $ 2 / Metro
MOQ: 100 Meters
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, DAT, FAS, DDP, DAP, CPT, FCA, EXW

Model No:Triplex Strands Oil Field Chains
Materiaal:Legering
Structuur:Fleyerketting
Oppervlakte Behandeling:Baking Paint
Chain Size:1/2 "* 11/128"
Kenmerken:Brandveilige,Oil ResistantHittebestendige

Hangzhou Ocean Industry Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

SC/PC-LC/APC vezel optische duplexverbindingsdraad

Prijs Unit: US $ 0.1-1.0 / Piece
MOQ: 1000 Pieces

Model No:KD-FO6042
Toepassing:Verbinding
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Certificaat:RoHS
Schede Materiaal:PVC
Handelsmerk:Kingda or OEM

Ningbo Kingda Electronics Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

Koord van het Flard van de Vezel mPO-St het Optische

Prijs Unit: US $ 44.1-46.15 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:MPO-ST
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:ST
Aantal Cores:Multi-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Circulaire

Lin'an Longshine Imp. & Exp. Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

De Kabel FC van de Verbindingsdraad van de optische Vezel aan E2000A Duplex Gele Sm

Prijs Unit: US $ 2.0-4.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:P02FE930L
Toepassing:Fiber Optic Cable
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Certificaat:RoHSUL
Handelsmerk:HOLIGHT
Verpakking:1PC/Bag

HOLIGHT Fiber Optic Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De lage Optische Adapter van de Vezel van Sc Upc van het Verlies van de Toevoeging, de Adapter van ...

MOQ: 100 Pieces

Model No:sc adapter
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:CE,ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:OEM
Verpakking:20PCS/Package

Shenzhen ZHW Technology Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Sc/LC Singlemode Duplex Optische Assemblage van de Vezel

Prijs Unit: US $ 2.29 / Piece
MOQ: 100 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, EXW

Model No:SC/LC SM DX
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Materiaal Vorm:Flat Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:> 1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N

Shenzhen TRT Fiber Tech. Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Van Shenzhen van de Fabrikant van de Vezel kiest de Optische van de Ventilator Kabel mpo-LC/PC uit ...

Prijs Unit: US $ 1.7-2.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, CIP, EXW

Model No:MPO-LC/PC single mode patchcord
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N
Kern:Double Core

Shenzhen KOC Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Sc/Upc-St/Upc Optisch Koord 3.0mm van het Flard van de Vezel met Schakelaar LC/Sc/FC/St

MOQ: 1000 pieces

Model No:Fiber Patch Optic Cord
Toepassing:Verbinding
Verbindingsstructuur:SC-SC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Certificaat:RoHS,UL,CEISO9001
Merk:OEM

DONGGUAN TW-SCIE CO., LTD.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Passagier Elevator met Duitse Technology (jq-B013)

Prijs Unit: US $ 10000.0-16000.0 / unit
MOQ: 1 unit

Model No:JQ-B013
Driving Type:Gear en Rack Lift
Hoedanigheid:> 1000kg
Personen:11-19
Snelheid:1,00 - 2,00 m / s
Control Mode:Collectieve Selectieve controle

Yida Express Elevator Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

Verbindingsdraad MTRJ/PC-LC/PC mm Om3 Duplex 3m LSZH 2.0mm

Prijs Unit: US $ 1.5-1.8 / Piece
MOQ: 1000 Pieces

Model No:DTPCMTRJPCLCPC
Toepassing:Verbinding
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:> 1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N
Kern:Double Core

DuplexOm3 Om4 Schakelaar MPO LC/Upc

Prijs Unit: US $ 1.4 / Piece
MOQ: 500 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, EXW

Model No:MPO LC/UPC Duplex
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:LC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Plein

Ningbo Geyida Cable Technology Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

Optische Adapter van de Vezel van Sm van Sc/APC de Duplex

Prijs Unit: US $ 0.25-2.5 / Piece
MOQ: 100 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, EXW

Model No:SC/APC Adapter
Type:Glasvezelconnectoren
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:CE,ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:OPTOCREST or OEM

Wuhan Optocrest Technology Co., Ltd.

[provincie: Hubei, China]

Contacteer de Leverancier

Sc/LC/FC/St Kabel van het Flard Patchcord van de Vezel de Optische

Prijs Unit: US $ 1.8 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, DAT, FAS, DDP, DAP, CIP, CPT, FCA, EXW

Model No:fiber cable patch cord
Toepassing:Verbinding
Verbindingsstructuur:SC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:> 1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N

Takfly Communications Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De veelvoudige Ketens van het Olieveld van Bundels

Prijs Unit: US $ 2 / Metro
MOQ: 100 Meters
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, DAT, FAS, DDP, DAP, CPT, FCA, EXW

Model No:Multiple Strands Oil Field Chains
Materiaal:Legering
Structuur:Fleyerketting
Oppervlakte Behandeling:Baking Paint
Chain Size:1/2 "* 11/128"
Kenmerken:Brandveilige,Oil ResistantHittebestendige

Hangzhou Ocean Industry Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

12 de Optische Vlecht van de Vezel van de Bos van de kern St/Upc-50/125um Om3 mm

Prijs Unit: US $ 7.5-8.5 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:ST/UPC
Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Verbindingsstructuur:ST
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm)

Lin'an Longshine Imp. & Exp. Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

Hulp nodig?
Neem contact met ons.
Ons elektronisch archief van leveranciers is a uitgebreide lijst van de belangrijkste leveranciers, producenten in de elektronische industrie. Importeer elektronische producten van onze gecontroleerde leveranciers van China met concurrerende prijzen. Ze zouden al van uw elektronische vereisten leveren: Een van de brede selectie van de keuze van producten, is Enkelzijdig Dubbelzijdig fabriek een van de nieuwe artikel. Ontwerp ingenieur of kopers kunnen verschillende producenten willen controleren, die veel verwante keuze aanbieden als duplex karton, duplex karton grijze rug and gecoat duplex karton. We hopen elke koper op de hoogte te houden met deze snelste bewegende industrie en de laatste trends van de producten.
Snel Product Index