Home » Elektrotechniek & Elektronica's » Optische Vezels & Kabel » enkelzijdig dubbelzijdig
Snel Product Index Snel Supplier Index
Pagina 30/282  
Totaal 8460 producten van ongeveer 367

enkelzijdig dubbelzijdig

fabrikanten en leveranciers
China Leverancier - Gouden Lid
Sorteer op: Relevantie
Tonen: 30 artikelen

De Waterdichte Schakelaar van Optik van de vezel voor CATV

Prijs Unit: US $ 0.85-1.1 / Piece
MOQ: 10 Pieces

Model No:water ressistant Connector
Vorm:Plein
Fabricageproces:Gegoten
Merk:OEM
Handelsmerk:KOC
Verpakking:Carton

Shenzhen KOC Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De enige Openlucht Optische Kabel GYTC8S van de Wijze

Prijs Unit: US $ 0.2 / Metro
MOQ: 1000 Meters
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, DAP, EXW

Model No:GYTC8S
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Certificaat:RoHS,UL,CEISO9001
Handelsmerk:TW-SCIE Optical Cable or OEM
Verpakking:Wooden Drum

DONGGUAN TW-SCIE CO., LTD.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

LC Singlemode DuplexLoopback Vezel Optische Patchcord

Prijs Unit: US $ 2.2-3.0 / Piece
MOQ: 10 Pieces

Model No:lc
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:LC
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N

ARK Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

St de Duplex Singlemode Plastic Standaard Optische Adapter van de Vezel

Prijs Unit: US $ 0.15-2.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:ST adapter
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:HNK or OEM
Verpakking:Plastic Container + Carton
Standaard:RoHS
Oorsprong:Shenzhen, China

Shenzhen HNK Optics Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Het duplex Multimode Oranje Koord van het Flard van de Vezel van de Kleur Optische

Prijs Unit: US $ 0.1-1.0 / Piece
MOQ: 10 Pieces

Model No:optical fiber patch cord
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:CE,ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:OEM
Verpakking:1PCS/Bag

Shenzhen ZHW Technology Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Koord van het Flard van de Vezel Sm van FC/Upc Sc/Upc het Optische

Prijs Unit: US $ 0.25 / Piece
MOQ: 100 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, EXW

Model No:FC/UPC-SC/UPC SM
Type:Single-mode Fiber
Toepassing:Verbinding
Certificaat:RoHS,UL,CEISO9001
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:1000N <10000N

Ningbo Geyida Cable Technology Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

De Optische Schakelaar St Sx Multimode 0.9mm van de vezel

Prijs Unit: US $ 0.3-0.6 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:C039M
Transmissie Medium:Multimode
Structuur:ST
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Plein

HOLIGHT Fiber Optic Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Verbindingsdraad MTRJ/PC-ST/PC mm Om1 62.5/125 Duplex 17m LSZH 2.0mm

Prijs Unit: US $ 1.5-1.8 / Piece
MOQ: 1000 Pieces

Model No:DTPCMTRJPCSTPC
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:> 1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N

Ss316 de Keten van de anti-Boog van het Roestvrij staal

Prijs Unit: US $ 5 / Metro
MOQ: 100 Meters
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, DAT, FAS, DDP, DAP, CIP, CPT, FCA, EXW

Model No:pitch is 9.525 or 12.70 mm
Oppervlakte Behandeling:Galvaniseren
Kenmerken:Hittebestendige
Chain Size:1/2 "* 3/32"
Structuur:Fleyerketting
Kleur:Solid Color

Hangzhou Ocean Industry Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

ANSI het Standaard Chemische Zwarte DrijfKettingwiel van de Tand Taperlock

Prijs Unit: US $ 2.38 / Piece
MOQ: 10 Pieces

Model No:Sprocket
Handelsmerk:OIC
Verpakking:Export Package/Plywood Case
Standaard:ISO606; ANSI B29.1; DIN8187; GB124-97
Oorsprong:Changzhou, Jiangsu, China
Gs-Code:84834090

Changzhou Changjiang Gear Co., Ltd.

[provincie: Jiangsu, China]

Contacteer de Leverancier

ST/PC-SC/PC duplexVezel Patchcord 3m

Prijs Unit: US $ 1.8-2.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, FAS, FCA, EXW

Model No:ST-SC
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:CE,ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:TRT
Verpakking:Customed

Shenzhen TRT Fiber Tech. Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De Lift van het Huis van de Lift van de Passagier van Roomless van de machine

Prijs Unit: US $ 10000 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:BSITE-K019
Control Mode:Collectieve Selectieve controle
Positie van de Computer Room:up
Liftdeur:Center Opening Deur
Deur Knife:Dubbele
Handelsmerk:BSITE LIFT

Suzhou Bsite Express Elevator Co., Ltd.

[provincie: Jiangsu, China]

Contacteer de Leverancier

Verdeelt de Kabel die van de Optische Vezel van Lgx van Gpon FTTH buigen Dozen (fdb-08H)

Prijs Unit: US $ 8 / Piece
MOQ: 20 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF

Model No:FDB-08H
Type:Optical Fiber verdeelkast
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:CE,ISO,RoHSGS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:EFON

Mpo-LC Koord van het Flard van de Vezel het Optische

Prijs Unit: US $ 44.3-46.15 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:MPO-LC
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:LC
Aantal Cores:Multi-Core
Ferrule endface:APC
Vorm:Circulaire

Lin'an Longshine Imp. & Exp. Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

De gegalvaniseerde Drievoudige Klem van de Kabel van de Draad van het Type

Prijs Unit: US $ 1 / Piece
MOQ: 1 Piece

Standaard:Standaard
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:YANFEI/OEM
Verpakking:Carton, Pallet
Standaard:ISO, DIN, ASTM, BS, JIS
Oorsprong:China

Qingdao Yanfei Rigging Co., Ltd.

[provincie: Shandong, China]

Contacteer de Leverancier

De beste Goedkopere Prijs van de Adapter van de Optische Vezel van de Wijze van Sc FC St LC van de ...

Prijs Unit: US $ 0.1-0.6 / Piece
MOQ: 10 Pieces

Model No:SC Optical Fiber Adapter
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:SC
Aantal Cores:Multi-Core
Ferrule endface:APC
Vorm:Plein

Takfly Communications Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Fc-FC Singlemode Duplex Optische Kabel van de Vezel

Prijs Unit: US $ 1.7-1.9 / Piece
MOQ: 10 Pieces

Model No:FC
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:FC-FC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)

ARK Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

St de Duplex Multimode Plastic Standaard Optische Adapter van de Vezel

Prijs Unit: US $ 0.15-2.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:ST adapter
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:HNK or OEM
Verpakking:Plastic Container + Carton
Standaard:RoHS
Oorsprong:Shenzhen, China

Shenzhen HNK Optics Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Vrije Steekproeven! ! ! ! APC van Sc Adapter, de Optische Adapter van de Vezel van Sc, APC van Sc ...

Prijs Unit: US $ 0.075-0.1 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Bedrading Devices:ODF
Certificaat:CE,ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:OEM
Verpakking:20PCS/Package
Standaard:PC housing

Shenzhen ZHW Technology Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

FC/Upc Koord van het Flard van de Vezel het Optische

Prijs Unit: US $ 0.3 / Metro
MOQ: 100 Meters
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, FCA

Model No:FC/UPC
Toepassing:Fiber Optic Cable
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Conductor Type:Solid
Certificaat:CE,ISORoHS
Handelsmerk:GYD, OEM welcome

Ningbo Geyida Cable Technology Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

Om4 Roze Optische Schakelaar LC

Prijs Unit: US $ 0.3-0.5 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:C010923P
Transmissie Medium:Multimode
Structuur:LC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Plein

HOLIGHT Fiber Optic Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Vlecht LC/Upc Sm 9/125 OS2 0.9mm 2m LSZH

Prijs Unit: US $ 0.8-1.6 / Piece
MOQ: 50 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, EXW

Model No:DTPIGTAILLCPC
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:LC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)

Simplex FC/PC 2.0mm Fiber Optic Connector

Prijs Unit: US $ 0.65-0.7 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, FAS, FCA, EXW

Model No:FC connector
Handelsmerk:TRT
Verpakking:in PP Bag Then in Carton
Standaard:LC/PC
Oorsprong:China
Gs-Code:854470000

Shenzhen TRT Fiber Tech. Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De industriële Tand van de Transportband van de Ketting Gele met Hoek Zes droeg

Prijs Unit: US $ 3.99 / Piece
MOQ: 10 Pieces

Model No:Sprocket
Handelsmerk:Changjiang Gear
Verpakking:Export Package/Plywood Case
Standaard:ISO606; ANSI B29.1; DIN8187; GB124-97
Oorsprong:Changzhou, Jiangsu, China
Gs-Code:84834090

Changzhou Changjiang Gear Co., Ltd.

[provincie: Jiangsu, China]

Contacteer de Leverancier

WoonLit van de Lift van de Passagier van het Roestvrij staal van het titanium Gouden

Prijs Unit: US $ 10000 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:BSITE-K020
Control Mode:Collectieve Selectieve controle
Positie van de Computer Room:up
Liftdeur:Center Opening Deur
Deur Knife:Dubbele
Handelsmerk:BSITE LIFT

Suzhou Bsite Express Elevator Co., Ltd.

[provincie: Jiangsu, China]

Contacteer de Leverancier

Mpo-FC kies Koord van het Flard van de Vezel van de Wijze het Duplex Optische uit

Prijs Unit: US $ 44.1-46.15 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:MPO-FC
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:FC
Aantal Cores:Multi-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Circulaire

Lin'an Longshine Imp. & Exp. Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

FC/Sc de Simplex Optische Adapter van de Vezel

Prijs Unit: US $ 0.1-1.0 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:KD-FOAD6086
Gebruik:Schakelen
Certificaat:RoHSUL
Type:OEM
Handelsmerk:Kingda or OEM
Verpakking:Standard Carton Packing or Customer Required

Ningbo Kingda Electronics Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

Het zink plateerde de Drievoudige Klem van de Kabel van de Draad van het Type

Prijs Unit: US $ 1 / Piece
MOQ: 1 Piece

Standaard:Standaard
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:YANFEI/OEM
Verpakking:Carton, Pallet
Standaard:ISO, DIN, ASTM, BS, JIS
Oorsprong:China

Qingdao Yanfei Rigging Co., Ltd.

[provincie: Shandong, China]

Contacteer de Leverancier

M1-M10 het Toestel van de Pignon van de Aansporing van het staal

Prijs Unit: US $ 2 / Piece
MOQ: 100 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, DAT, FAS, DDP, DAP, CIP, CPT, FCA, EXW

Model No:M1, M2, M3, M4, M5, M6, M7, M8
Bereidingswijze:cut Gear
Getande Portie Shape:Spur Gear
Type:Circular Gear
Handelsmerk:MW
Verpakking:Standard Sea Worthy Package

Hangzhou Ocean Industry Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

Gpon ONU 2 de EindDozen van de Haven FTTH met de Klier van de Kabel (fdb-012A)

Prijs Unit: US $ 10 / Piece
MOQ: 20 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, CIP, CPT

Model No:FDB-012A
Type:Optical Fiber verdeelkast
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:CE,ISO,RoHSGS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:EFON
Hulp nodig?
Neem contact met ons.
Ons elektronisch archief van leveranciers is a uitgebreide lijst van de belangrijkste leveranciers, producenten in de elektronische industrie. Importeer elektronische producten van onze gecontroleerde leveranciers van China met concurrerende prijzen. Ze zouden al van uw elektronische vereisten leveren: Een van de brede selectie van de keuze van producten, is Enkelzijdig Dubbelzijdig fabriek een van de nieuwe artikel. Ontwerp ingenieur of kopers kunnen verschillende producenten willen controleren, die veel verwante keuze aanbieden als duplex karton, duplex karton grijze rug and gecoat duplex karton. We hopen elke koper op de hoogte te houden met deze snelste bewegende industrie en de laatste trends van de producten.
Snel Product Index