Home » Elektrotechniek & Elektronica's » Optische Vezels & Kabel » enkelzijdig dubbelzijdig
Snel Product Index Snel Supplier Index
Pagina 30/272  
Totaal 8151 producten van ongeveer 291

enkelzijdig dubbelzijdig

fabrikanten en leveranciers
China Leverancier - Gouden Lid Licentie Geverifieerde Leverancier
Sorteer op: Relevantie
Tonen: 30 artikelen

SC/PC Schakelaar van de Vezel van de mm de Snelle Las

Prijs Unit: US $ 0.75 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, FAS, FCA, EXW

Model No:SC quick splice connector
Transmissie Medium:Multimode
Structuur:SC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Plein

Shenzhen TRT Fiber Tech. Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Koord van het Flard van de Vezel van DIN het Simplex Optische

Prijs Unit: US $ 1.0-10.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, DDP, EXW

Model No:DIN Patch Cord
Toepassing:Verbinding
Kern:Single Core
Certificaat:RoHS,UL,CEISO9001
Handelsmerk:HNK or OEM
Verpakking:PE Bag +Carton

Shenzhen HNK Optics Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Om3 Koord van het Flard van de Vezel MPO het Vrouwelijke 24-St

Prijs Unit: US $ 1.4 / Piece
MOQ: 500 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, EXW

Model No:MPO
Transmissie Medium:Single-Mode
Aantal Cores:Multi-Core
Ferrule endface:APC
Vorm:Plein
Fabricageproces:Gegoten

Ningbo Geyida Cable Technology Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

12 de kern Sc/Upc kiest de Wijze Gebundelde Vlecht van de Optische Vezel uit

Prijs Unit: US $ 7.5-8.5 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:SC/UPC
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:SC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm)

Lin'an Longshine Imp. & Exp. Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

ANSI Standard Chemical zwarte afwerking Taperlock Tooth tandwiel

Prijs Unit: US $ 2.38 / Piece
MOQ: 10 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, EXW

Model No:40B15T
Handelsmerk:OIC
Verpakking:Export Package/Plywood Case
Standaard:ISO606; ANSI B29.1; DIN8187; GB124-97
Oorsprong:Changzhou, Jiangsu, China
Gs-Code:84834090

Changzhou Changjiang Gear Co., Ltd.

[provincie: Jiangsu, China]

Contacteer de Leverancier

Optische SFP van de Vezel van Bidi Zendontvanger 155Mbps 80km LC Ddm

Prijs Unit: US $ 8.0-70.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:FA-TCS01L35-80D&FA-TCS01L53-80D
Gebruik:WorkstationServer
Type:Vast
Support Network:Ethernet
Informatie inhoud:Gegevens
Certificaat:CE,ISO,RoHSGS

Fiberall Technology (Shenzhen) Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Lift met Painted Steel Finish (jq-B030)

Prijs Unit: US $ 10000.0-16000.0 / unit
MOQ: 1 unit

Model No:JQ-B030
Driving Type:Gear en Rack Lift
Hoedanigheid:> 1000kg
Personen:11-19
Snelheid:1,00 - 2,00 m / s
Control Mode:Collectieve Selectieve controle

Yida Express Elevator Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

Conditioneren van de Wijze van de Apparatuur MTRJ het ZijOm2

Prijs Unit: US $ 0.8-4.56 / Piece
MOQ: 2 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, CIP, EXW

Model No:DTOM2 PATCH CORD
Handelsmerk:Datolink
Verpakking:1 Piece / Bag, 200 PCS / Carton
Standaard:ISO9001&RoHS
Oorsprong:Shenzhen, China
Gs-Code:85444929

Sc/APC de DuplexAdapter van de Optische Vezel

Prijs Unit: US $ 0.35-0.4 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, FAS, EXW

Model No:SC/APC DX
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:CEISO
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:TRT
Verpakking:in PP Bag Then in Carton

Shenzhen TRT Fiber Tech. Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

FC/Upc het DuplexKoord van het Flard van de Vezel Optische

Prijs Unit: US $ 0.3 / Metro
MOQ: 100 Meters
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, FCA

Model No:FC/UPC Duplex
Toepassing:Fiber Optic Cable
Certificaat:CE,ISORoHS
Handelsmerk:GYD, OEM welcome
Verpakking:Polybag
Standaard:ROHS, CE, ISO9001

Ningbo Geyida Cable Technology Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

FC/APC het enige Koord van het Flard van de Vezel van de Wijze Duplex Waterdichte Optische

Prijs Unit: US $ 4.6-7.0 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:FC/APC
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:FC
Aantal Cores:Multi-Core
Ferrule endface:APC
Vorm:Rechthoekige

Lin'an Longshine Imp. & Exp. Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

Speciale Duplex Sprocket met Long Hub en Keyway

Prijs Unit: US $ 2.03 / Piece
MOQ: 10 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF

Model No:Special Sprocket
Handelsmerk:OIC
Verpakking:Export Package/Plywood Case
Standaard:ISO606; ANSI B29.1; DIN8187; GB124-97
Oorsprong:Changzhou, Jiangsu, China
Gs-Code:84834090

Changzhou Changjiang Gear Co., Ltd.

[provincie: Jiangsu, China]

Contacteer de Leverancier

Optische Vezel lC-Sc DuplexSinglmode (5m)

Prijs Unit: US $ 2.5-3.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, EXW

Model No:lcsc05
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N
Kern:Single Core

ARK Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De Lift van de Passagier van de Technologie van Duitsland met de Zaal van de Machine (jq-B031)

Prijs Unit: US $ 10000.0-16000.0 / unit
MOQ: 1 unit

Model No:JQ-B031
Driving Type:Gear en Rack Lift
Hoedanigheid:> 1000kg
Personen:11-19
Snelheid:1,00 - 2,00 m / s
Control Mode:Collectieve Selectieve controle

Yida Express Elevator Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

kabel van het Flard st-St de DuplexSm van 3m

Prijs Unit: US $ 0.2-3.99 / Piece
MOQ: 10 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, EXW

Model No:DTST-ST SM patch cable
Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N

LC/Upc het Koord van het Flard van de Optische Vezel van Mm

Prijs Unit: US $ 1.4 / Piece
MOQ: 500 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, EXW

Model No:LC/UPC MM
Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Verbindingsstructuur:LC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)

Ningbo Geyida Cable Technology Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

Transmission verzinkt Sprocket Wiel met tanden Hardheid

Prijs Unit: US $ 1.99 / Piece
MOQ: 10 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, EXW

Model No:10T sprocket
Handelsmerk:OIC
Verpakking:Export Package/Plywood Case
Standaard:ISO606; ANSI B29.1; DIN8187; GB124-97
Oorsprong:Changzhou, Jiangsu, China
Gs-Code:84834090

Changzhou Changjiang Gear Co., Ltd.

[provincie: Jiangsu, China]

Contacteer de Leverancier

De Optische Schakelaar van de Vezel van Sc, van FC, van LC, St Sm of mm

Prijs Unit: US $ 0.15-0.2 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB

Model No:DF-fiber connectors
Type:Glasvezelconnectoren
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:DF

Takfly Communications Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De Schakelaars van Optik van de vezel voor Gebied Commuication

Prijs Unit: US $ 0.4-0.5 / Piece
MOQ: 10 Pieces

Model No:fiber optic connector
Vorm:Plein
Fabricageproces:Gegoten
Toepassing:Netwerk Apparatuur
Merk:OEM
Handelsmerk:ARK

ARK Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Ce keurde Diverse Types van de Lift van het Hijstoestel van de Bouw (goed jq-MZ01)

Prijs Unit: US $ 10000.0-16000.0 / unit
MOQ: 1 unit

Model No:JQ-MZ01
Driving Type:Gear en Rack Lift
Hoedanigheid:> 1000kg
Personen:11-19
Snelheid:1,00 - 2,00 m / s
Control Mode:Collectieve Selectieve controle

Yida Express Elevator Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

De Optische Vlecht Sc/APC 1.5m van de vezel

Prijs Unit: US $ 0.76-0.8 / Piece
MOQ: 50 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, EXW

Model No:DT SCAPC pigtail 01
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:SC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)

Beste Sc van de Prijs aan LC   De Optische Verbindingsdraad van de vezel, APC van Sc aan Koord van ...

Prijs Unit: US $ 0.99-10.0 / Metro
MOQ: 10 Meters

Model No:sc to lc Fiber Optic Jumper
Handelsmerk:OEM
Verpakking:1PCS/Bag
Standaard:PVC, PE
Oorsprong:China
Gs-Code:8544492900

Shenzhen ZHW Technology Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De Assemblage van de Kabel van de Uitrusting MPO & Fanout (MPO)

Prijs Unit: US $ 1.4 / Piece
MOQ: 500 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, EXW

Model No:MPO
Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:1000N <10000N

Ningbo Geyida Cable Technology Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

Optische Adapter van de Vezel van Sc de Simplex Standaard Plastic

Prijs Unit: US $ 0.15-2.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, EXW

Model No:SC-SX
Certificaat:RoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:HNK or OEM
Verpakking:Plastic Container + Carton
Standaard:RoHS

Shenzhen HNK Optics Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Agricultural Conveyor verzinkt Sprocket met tanden Hardheid

Prijs Unit: US $ 1.99 / Piece
MOQ: 10 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, EXW

Model No:10T sprocket
Standaard of niet-standaard:Niet-standaard
Handelsmerk:OIC
Verpakking:Export Package/Plywood Case
Standaard:ISO606; ANSI B29.1; DIN8187; GB124-97
Oorsprong:Changzhou, Jiangsu, China

Changzhou Changjiang Gear Co., Ltd.

[provincie: Jiangsu, China]

Contacteer de Leverancier

De enige Optische Adapter van de Vezel van de Wijze LC Duplex

Prijs Unit: US $ 0.35-0.4 / Piece
MOQ: 100 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, EXW

Model No:Fiber Optic Adapter
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:LC
Aantal Cores:Multi-Core
Ferrule endface:APC
Vorm:Plein

Takfly Communications Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De Optische Schakelaar van de Vezel van Sc Sm of van mm

Prijs Unit: US $ 0.9-1.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB

Model No:SC
Structuur:SC
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Plein
Fabricageproces:Gegoten
Toepassing:Netwerk Apparatuur

Shenzhen KOC Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De Lift van de Passagier van de Technologie van Duitsland (jq-MZ02)

Prijs Unit: US $ 10000.0-16000.0 / unit
MOQ: 1 unit

Model No:JQ-MZ02
Driving Type:Gear en Rack Lift
Hoedanigheid:> 1000kg
Personen:11-19
Snelheid:1,00 - 2,00 m / s
Control Mode:Collectieve Selectieve controle

Yida Express Elevator Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

FC de Vlecht van de mmVezel met pvc of Lszh

Prijs Unit: US $ 0.35 / Piece
MOQ: 50 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, EXW

Model No:DT Pigtail FC
Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Verbindingsstructuur:FC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)

LC aan LC DuplexVezel Patchcord, LC aan LC Koorden van het Flard van Multimode Vezel de ...

Prijs Unit: US $ 0.99-10.0 / Metro
MOQ: 10 Meters

Model No:lc duplex multimode patch cord
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:CE,ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:OEM
Verpakking:1PCS/Bag

Shenzhen ZHW Technology Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Hulp nodig?
Neem contact met ons.
Ons elektronisch archief van leveranciers is a uitgebreide lijst van de belangrijkste leveranciers, producenten in de elektronische industrie. Importeer elektronische producten van onze gecontroleerde leveranciers van China met concurrerende prijzen. Ze zouden al van uw elektronische vereisten leveren: Een van de brede selectie van de keuze van producten, is Enkelzijdig Dubbelzijdig een van de nieuwe artikel. Ontwerp ingenieur of kopers kunnen verschillende producenten willen controleren, die veel verwante keuze aanbieden als duplex karton, duplex karton grijze rug and gecoat duplex karton. We hopen elke koper op de hoogte te houden met deze snelste bewegende industrie en de laatste trends van de producten.
Snel Product Index