Home » Elektrotechniek & Elektronica's » Optische Vezels & Kabel » enkelzijdig dubbelzijdig
Snel Product Index Snel Supplier Index
Pagina 34/283  
Totaal 8474 producten van ongeveer 338

enkelzijdig dubbelzijdig

fabrikanten en leveranciers
China Leverancier - Gouden Lid
Sorteer op: Relevantie
Tonen: 30 artikelen

kabel van het Flard st-St de DuplexSm van 3m

Prijs Unit: US $ 0.2-3.99 / Piece
MOQ: 10 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, EXW

Model No:DTST-ST SM patch cable
Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N

12 de kern Sc/Upc kiest de Optische Vlecht van de Vezel van de Bos van de Wijze uit

Prijs Unit: US $ 7.5-8.5 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:SC/UPC
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:SC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm)

Lin'an Longshine Imp. & Exp. Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

Sc aan de Hybride Optische Adapter van de Vezel FC, Sc aan Mannetje FC aan de Vrouwelijke Optische ...

Prijs Unit: US $ 0.09-0.25 / Piece
MOQ: 10 Pieces

Model No:SC to FC male to female fiber optic adapter
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:CE,ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:OEM
Verpakking:50PCS/Package

Shenzhen ZHW Technology Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De Ketting van de rol voor Olieveld

Prijs Unit: US $ 2 / Metro
MOQ: 100 Meters
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, DAT, FAS, DDP, DAP, CPT, FCA, EXW

Model No:Roller Chain for oil field
Materiaal:Legering
Structuur:Fleyerketting
Oppervlakte Behandeling:Baking Paint
Chain Size:1/2 "* 11/128"
Kenmerken:Brandveilige,Oil ResistantHittebestendige

Hangzhou Ocean Industry Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

Pvc 3.0mm van LC/PC-LC/PC Duplex mm Fiber Optic Cable

Prijs Unit: US $ 2.19 / Piece
MOQ: 100 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, EXW

Model No:LC/PC-LC/PC Duplex MM Fiber Optic Cable
Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Verbindingsstructuur:LC
Materiaal Vorm:Flat Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:> 1000 (N / 100mm)

Shenzhen TRT Fiber Tech. Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Het In de schede steken van de Optische Kabel FTTH Lijn voor de BinnenMachine van de Kabel van de ...

Prijs Unit: US $ 4000 / Set
MOQ: 1 Set

Certificaat:CE,ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:HAGSIN
Verpakking:Standard Export Packaging
Standaard:HGS-FTTH
Oorsprong:China

Diresun Machinery Industry Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Single-Mode Simplex Optische Collimator van de Vezel

Prijs Unit: US $ 13.0-15.0 / Piece
MOQ: 10 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, EXW

Model No:Collimator-001
Certificaat:ISORoHS
Support Network:Ethernet
Type:Draadloze
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:ARK

ARK Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

FC/Upc 12 de Optische Vlecht Sm van de Vezel van de Kern

Prijs Unit: US $ 0.5 / Piece
MOQ: 500 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, FCA, EXW

Model No:FC/UPC
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:FC-FC
Certificaat:CE
Handelsmerk:OEM, GYD

Ningbo Geyida Cable Technology Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

Mu de Kabel van de Optische Vezel

Prijs Unit: US $ 0.95-1.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:MU
Merk:OEM
Handelsmerk:koc
Verpakking:Single Pack
Standaard:ISO, REACH, ROHS, TELL Certified
Oorsprong:Guangdongshenzhen

Shenzhen KOC Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Mtrj-LC/APC het flardkoord van de vezel optisch duplexverbindingsdraad

Prijs Unit: US $ 0.1-1.0 / Piece
MOQ: 1000 Pieces

Model No:KD-FO6034
Toepassing:Verbinding
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Certificaat:RoHS
Schede Materiaal:PVC
Handelsmerk:Kingda or OEM

Ningbo Kingda Electronics Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

APC Singlemode Groene 0.9mm van Sc van de Schakelaar van de vezel Optische

Prijs Unit: US $ 0.3-0.6 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:C0209SA
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:SC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:APC
Vorm:Plein

HOLIGHT Fiber Optic Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

ASA Jin Standard Afschrikken Stock Conveyor Chain Sprocket

Prijs Unit: US $ 8.56 / Piece
MOQ: 50 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF

Model No:80B-18T
Handelsmerk:Changjiang Gear
Verpakking:Export Package/Plywood Case
Standaard:ISO606; ANSI B29.1; DIN8187; GB124-97
Oorsprong:Changzhou, Jiangsu, China
Gs-Code:84834090

Changzhou Changjiang Gear Co., Ltd.

[provincie: Jiangsu, China]

Contacteer de Leverancier

FC/Upc Multimode Duplex Waterdichte Koord van het Flard van de Vezel Optische

Prijs Unit: US $ 5.5-7.7 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:FC/UPC
Transmissie Medium:Multimode
Structuur:FC
Aantal Cores:Multi-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Rechthoekige

Lin'an Longshine Imp. & Exp. Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

De veelvoudige Ketens van het Olieveld van Bundels

Prijs Unit: US $ 2 / Metro
MOQ: 100 Meters
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, DAT, FAS, DDP, DAP, CPT, FCA, EXW

Model No:Multiple Strands Oil Field Chains
Materiaal:Legering
Structuur:Fleyerketting
Oppervlakte Behandeling:Baking Paint
Chain Size:1/2 "* 11/128"
Kenmerken:Brandveilige,Oil ResistantHittebestendige

Hangzhou Ocean Industry Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

Sc/FC de SimplexKabel van de Optische Vezel Sm van 9/125um

Prijs Unit: US $ 1.2 / Piece
MOQ: 100 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, EXW

Model No:SC/FC Simplex SM
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:FC-SC
Materiaal Vorm:Flat Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:> 1000 (N / 100mm)

Shenzhen TRT Fiber Tech. Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De Optische Kabel van de vezel voor het Duplex Multi-Mode Koord van het Flard st-St

Prijs Unit: US $ 3.5-4.5 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, EXW

Model No:st
Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N

ARK Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Koord van het Flard van de Vezel Sm van LC/Dpx-LC/PC 2cores het Openlucht Waterdichte Optische

Prijs Unit: US $ 25 / pcs
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, DAT, FAS, DDP, DAP, CIP, CPT, FCA, EXW

Model No:TK-NSN
Toepassing:Verbinding,Kunst,SensorGeneeskunde
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N
Certificaat:RoHS,UL,CE,ISO9001,VDECCC

Takfly Communications Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Het professionele Lood van het Flard van de Vezel van de Fabrikant LC upc-St Upc Sm

Prijs Unit: US $ 0.2-3.99 / Piece
MOQ: 10 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, EXW

Model No:DTPC SMLCST
Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N

FC/APC-FC/APC het duplexKoord van het Flard van de Vezel Sm Optische

Prijs Unit: US $ 0.36 / Piece
MOQ: 100 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, EXW

Model No:FC/APC-FC/APC
Toepassing:Lokale CommunicatiekabelFiber Optic Cable
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Conductor Type:Solid
Certificaat:CE,ISORoHS
Handelsmerk:GYD, OEM Welcome

Ningbo Geyida Cable Technology Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

De Optische Simplex Ronde BinnenKabel van de vezel

MOQ: 1000 Meters

Model No:Singlemode-G657
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Kern:Single Core

Shenzhen KOC Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Klem van de Kabel van de Draad van het Type JIS de Gestampte, Klem

Prijs Unit: US $ 1 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, DDP, EXW

Model No:JIS Type
Materiaal:Metalen
Standaard:Standaard
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:YANFEI/OEM
Verpakking:Carton, Pallet

Qingdao Yanfei Rigging Co., Ltd.

[provincie: Shandong, China]

Contacteer de Leverancier

Mtrj-SC/PC het flardkoord van de vezel optisch duplexverbindingsdraad

Prijs Unit: US $ 0.1-1.0 / Piece
MOQ: 1000 Pieces

Model No:KD-FO6033
Toepassing:Verbinding
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Certificaat:RoHS
Schede Materiaal:PVC
Handelsmerk:Kingda or OEM

Ningbo Kingda Electronics Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

De Optische Schakelaar Sca Groene Sm 2.0mm van de vezel

Prijs Unit: US $ 0.2-0.5 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:C0220SA
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:SC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:APC
Vorm:Plein

HOLIGHT Fiber Optic Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

12 de kern LC/Upc kiest de Wijze Gebundelde Vlecht van de Optische Vezel uit

Prijs Unit: US $ 7.5-8.5 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:LC/UPC
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:LC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm)

Lin'an Longshine Imp. & Exp. Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

LC/LC duplexOm3 Kabel 2.0mm van het Flard van de Vezel Optische Lszh

Prijs Unit: US $ 2.19 / Piece
MOQ: 10 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, EXW

Model No:LC/LC DX OM3
Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Verbindingsstructuur:LC
Materiaal Vorm:Flat Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:> 1000 (N / 100mm)

Shenzhen TRT Fiber Tech. Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Sc/Upc-St/Upc Optisch Koord 3.0mm van het Flard van de Vezel met Schakelaar LC/Sc/FC/St

MOQ: 1000 pieces

Model No:Fiber Patch Optic Cord
Toepassing:Verbinding
Verbindingsstructuur:SC-SC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Certificaat:RoHS,UL,CEISO9001
Merk:OEM

DONGGUAN TW-SCIE CO., LTD.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Vezel Optic Cable met schakelaar ST/PC

Prijs Unit: US $ 1.7-1.9 / Piece
MOQ: 10 Pieces

Model No:ST
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:FC-FC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)

ARK Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Singlemode DuplexKabel van het Flard van de Vezel MPO Optische

Prijs Unit: US $ 0.8-4.56 / Piece
MOQ: 2 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, CIP, EXW

Model No:DTMPO ST PATCH CORD
Type:Single-mode Fiber
Toepassing:Verbinding
Certificaat:RoHS,CEISO9001
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N

Adapter Sc/FC/St/LC van de Vezel van hoge Prestaties de Optische Duplex met de Prijs van de Fabriek

Prijs Unit: US $ 0.32-0.36 / Piece
MOQ: 10 Pieces

Model No:SC/FC/ST/LC Adapter
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:LC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:APC
Vorm:Plein

Takfly Communications Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

2f Optische Duplex Vlakke BinnenKabel I van de vezel Koc

MOQ: 1000 Meters

Model No:MM-DX-OM4
Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Materiaal Vorm:Flat Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N

Shenzhen KOC Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Hulp nodig?
Neem contact met ons.
Ons elektronisch archief van leveranciers is a uitgebreide lijst van de belangrijkste leveranciers, producenten in de elektronische industrie. Importeer elektronische producten van onze gecontroleerde leveranciers van China met concurrerende prijzen. Ze zouden al van uw elektronische vereisten leveren: Een van de brede selectie van de keuze van producten, is Enkelzijdig Dubbelzijdig fabriek een van de nieuwe artikel. Ontwerp ingenieur of kopers kunnen verschillende producenten willen controleren, die veel verwante keuze aanbieden als duplex karton, duplex karton grijze rug and gecoat duplex karton. We hopen elke koper op de hoogte te houden met deze snelste bewegende industrie en de laatste trends van de producten.
Snel Product Index