Home » Elektrotechniek & Elektronica's » Optische Vezels & Kabel » enkelzijdig dubbelzijdig
Snel Product Index Snel Supplier Index
Pagina 35/272  
Totaal 8154 producten van ongeveer 313

enkelzijdig dubbelzijdig

fabrikanten en leveranciers
China Leverancier - Gouden Lid Licentie Geverifieerde Leverancier
Sorteer op: Relevantie
Tonen: 30 artikelen

Sc aan Sc Multimode DuplexKabel 3m van het Flard van de Vezel Optische

Prijs Unit: US $ 0.2-4.56 / Piece
MOQ: 2 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, CIP, EXW

Model No:DTPCMMDX 3M 02
Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Verbindingsstructuur:SC-SC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)

De Optische Adapter van uitstekende kwaliteit van de Vezel van LC 4cores Upc met Beste Prijs

MOQ: 100 Pieces

Model No:LC 4cores UPC Fiber Optic Adapter
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:CE,ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:OEM
Verpakking:20PCS/Package

Shenzhen ZHW Technology Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

10b Simplex Transmission Standard Motorcycle Chain Sprocket

MOQ: 10 Pieces

Model No:10B17T
Standaard of niet-standaard:Standaard
Toepassing:Motor,Motorfiets,machinerie,LandbouwmachinesAuto
Hardheid:Zacht tandoppervlak
Bereidingswijze:Cast Gear
Materiaal:Cast Steel

Changzhou Changjiang Gear Co., Ltd.

[provincie: Jiangsu, China]

Contacteer de Leverancier

LC de simplex Singlemode, Multimode, Om3 en APC Optische Adapter van de Vezel

Prijs Unit: US $ 0.15-2.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:LC-SX
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:HNK or OEM
Verpakking:Plastic Container + Carton
Standaard:RoHS
Oorsprong:Shenzhen, China

Shenzhen HNK Optics Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De binnen Muur Opgezette EindDoos van de Vezel met het Plastic Comité van de Adapter

Prijs Unit: US $ 5.0-20.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:FA-FDTWMP8B
Type:Optical Fiber verdeelkast
Certificaat:CE,ISO,RoHSGS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:Fiberall, Neutral or OEM
Verpakking:Plastic Membrane/Bubble Wrap/EPE Foam Board/Carton

Fiberall Technology (Shenzhen) Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

SC Adapter

Prijs Unit: US $ 0.1-0.16 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIP, EXW

Model No:94447-537
Structuur:SC
Vorm:Plein
Fabricageproces:Lassen
Toepassing:Fiber Distribution Frame
Lichtbron TYPE:Laser

Shenzhen KOC Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

LC/Sc/FC/St Male-Female Koppeling van de Optische Vezel/de Optische Hybride Adapter van de Vezel

Prijs Unit: US $ 2.5 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, FCA, EXW

Model No:Fiber Optic Hybrid Adapter
Transmissie Medium:Single-Mode
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Plein
Fabricageproces:Gegoten

Takfly Communications Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

LC duplex Optische Patchcord met MultiWijze

Prijs Unit: US $ 1 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB

Model No:SOFC-2-LU-LU-OM1-2-00-C-15
Toepassing:Lokale Communicatiekabel,LAN-kabelFiber Optic Cable
Conductor Material:Plastic
Cover Materiaal:PVC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Conductor Type:Solid

Wuhan Seifree Technology Co., Ltd.

[provincie: Hubei, China]

Contacteer de Leverancier

Singlemode Duplex van Patchcable FC/FC van de optische Vezel

Prijs Unit: US $ 1.19 / Piece
MOQ: 100 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, EXW

Model No:FC/FC SM DX
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:FC
Materiaal Vorm:Flat Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:> 1000 (N / 100mm)

Shenzhen TRT Fiber Tech. Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Brandkast en Stable Passenger Elevator (jq-N016)

Prijs Unit: US $ 10000.0-16000.0 / unit
MOQ: 1 unit

Model No:JQ-N016
Driving Type:Gear en Rack Lift
Hoedanigheid:> 1000kg
Personen:11-19
Snelheid:1,00 - 2,00 m / s
Control Mode:Collectieve Selectieve controle

Yida Express Elevator Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

Sm/Mm de Optische Adapter van de Vezel van het Metaal FC

Prijs Unit: US $ 0.2 / Piece
MOQ: 1000 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF

Model No:GYD-FC-001
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:FC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:APC
Vorm:Rechthoekige

Ningbo Geyida Cable Technology Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

LC aan Kabels van het Flard van Sc Multimode Simplex Vezeloptische

Prijs Unit: US $ 0.2-4.5 / Piece
MOQ: 10 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, EXW

Model No:DTPC MMSX 5M 08
Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N

LC Optische Adapter van de Vezel van de vierling Multimode Om3 Standaard Plastic

MOQ: 100 Pieces

Model No:LC Quad OM3 fiber optic adapter
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:CE,ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:OEM
Verpakking:20PCS/Package

Shenzhen ZHW Technology Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

LC de duplexRJ45 Optische Adapter van de Vezel van het Type Singlemode/APC Multimode/Om3/Om4

Prijs Unit: US $ 0.15-2.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:LC-DX-RJ45
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:HNK or OEM
Verpakking:Plastic Container + Carton
Standaard:RoHS
Oorsprong:Shenzhen, China

Shenzhen HNK Optics Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Rek Mount Fiber Optic Box 1u 24port (WD6)

Prijs Unit: US $ 12.7 / Piece
MOQ: 100 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: EXW

Model No:WD6-24SC-simplex
Type:Optical Fiber verdeelkast
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:CE
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:OEM

Jiangmen Weixunda Hardware Cabinet Factory

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Het DuplexKoord van het Flard van de Optische die Kabel van de Vezel LC/PC-LC/PC Sm voor de ...

Prijs Unit: US $ 20.8-24.6 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:LC/PC-LC/PC SM DX
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:LC
Aantal Cores:Multi-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Rechthoekige

Lin'an Longshine Imp. & Exp. Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

De Adapter van de Vezel van Sc-St Sm Sx Hybird/de Optische Adapter van de Vezel

Prijs Unit: US $ 1 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, DAT, FAS, DDP, DAP, CIP, CPT, FCA, EXW

Model No:Fiber Adapter
Merk:OEM
Handelsmerk:TAKFLY COMMUNICATION CO., LTD
Verpakking:PP Bag+Carton
Standaard:ISO, ROHS, UL
Oorsprong:Shenzhen

Takfly Communications Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

St de Simplex Optische Adapter van de Vezel van het Metaal

Prijs Unit: US $ 0.1-0.5 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:FA-AD-TP1SM-R
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:ST
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Strip

Fiberall Technology (Shenzhen) Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

08b Tand van de Ketting van de Voorraad van de transmissie de Standaard Industriële

MOQ: 10 Pieces

Model No:Sprocket
Standaard of niet-standaard:Standaard
Toepassing:Motor,Motorfiets,machinerie,LandbouwmachinesAuto
Hardheid:Zacht tandoppervlak
Bereidingswijze:Cast Gear
Materiaal:Cast Steel

Changzhou Changjiang Gear Co., Ltd.

[provincie: Jiangsu, China]

Contacteer de Leverancier

Optische Vlecht 0.9mm van Sc van Sm

Prijs Unit: US $ 0.6 / Piece
MOQ: 100 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, EXW

Model No:SM SC Optical Pigtail 0.9mm
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:SC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:> 1000 (N / 100mm)

Shenzhen TRT Fiber Tech. Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De concurrerende Lift van de Passagier van de Prijs (jq-N017)

Prijs Unit: US $ 10000.0-16000.0 / unit
MOQ: 1 unit

Model No:JQ-N017
Driving Type:Gear en Rack Lift
Hoedanigheid:> 1000kg
Personen:11-19
Snelheid:1,00 - 2,00 m / s
Control Mode:Collectieve Selectieve controle

Yida Express Elevator Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

Fiber Optic Patchcord Sc APC-Sc APC Sm 9 125 Duplex

Prijs Unit: US $ 1.5 / Piece
MOQ: 50 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, EXW

Model No:DTPC SMDX SCAPC 03
Type:Multi-mode Fiber
Toepassing:Verbinding
Certificaat:ISO9001
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N

Koord FC/APC-SC/PC van het Flard van de Vezel van Sm het Optische

Prijs Unit: US $ 0.5 / Piece
MOQ: 500 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF

Model No:FC/APC-SC/PC
Toepassing:Lokale Communicatiekabel
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Conductor Type:Solid
Certificaat:CE,ISORoHS
Handelsmerk:GYD, OEM Welcome

Ningbo Geyida Cable Technology Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

Concurrerend Metaal Sc-St die Duplex Optische Adapter huisvest

Prijs Unit: US $ 0.09-0.5 / Piece
MOQ: 10 Pieces

Model No:fiber adapter
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:CE,ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:OEM
Verpakking:20PCS/Package

Shenzhen ZHW Technology Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

LC Optische Adapter van de Vezel van de vierling de Standaard Plastic

Prijs Unit: US $ 0.15-2.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:LC-QD
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:HNK or OEM
Verpakking:Plastic Container + Carton
Standaard:RoHS
Oorsprong:Shenzhen, China

Shenzhen HNK Optics Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De StandaardTand Simplex Triplex Doublex van Kana

Prijs Unit: US $ 26.89 / Piece
MOQ: 50 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF

Model No:Pitch from 6.35mm to 76.2mm
Bereidingswijze:Rolling Gear
Getande Portie Shape:Spur Gear
Type:Circular Gear
Standaard of niet-standaard:Standaard
Handelsmerk:DONGHUA

Enige Wijze van het Koord SC/PC-SC/PC van het Flard van de vezel de Optische 17 Meter

Prijs Unit: US $ 1.7-2.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, CIP, EXW

Model No:Patch cord SC-SC SM 17 meter
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:SC-SC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)

Shenzhen KOC Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

FC Optische Adapter van de Vezel van Sm van het Type van D de Simplex

Prijs Unit: US $ 0.1-0.5 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:FA-AD-FP1SM-D
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:FC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Strip

Fiberall Technology (Shenzhen) Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Om2 Optische Vezel Optische Patchcord (de schakelaar van Sc)

Prijs Unit: US $ 0.75-1.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB

Model No:SOFC-2-SU-SU-OM2-2-0-C-10
Toepassing:VerbindingSensor
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:SC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Kern:Double Core

Wuhan Seifree Technology Co., Ltd.

[provincie: Hubei, China]

Contacteer de Leverancier

ASA Jin de Standaard Dovende Tand van de Transportband van de Transportband

Prijs Unit: US $ 8.56 / Piece
MOQ: 50 Pieces

Model No:Sprocket
Handelsmerk:Changjiang Gear
Verpakking:Export Package/Plywood Case
Standaard:ISO606; ANSI B29.1; DIN8187; GB124-97
Oorsprong:Changzhou, Jiangsu, China
Gs-Code:84834090

Changzhou Changjiang Gear Co., Ltd.

[provincie: Jiangsu, China]

Contacteer de Leverancier

Hulp nodig?
Neem contact met ons.
Ons elektronisch archief van leveranciers is a uitgebreide lijst van de belangrijkste leveranciers, producenten in de elektronische industrie. Importeer elektronische producten van onze gecontroleerde leveranciers van China met concurrerende prijzen. Ze zouden al van uw elektronische vereisten leveren: Een van de brede selectie van de keuze van producten, is Enkelzijdig Dubbelzijdig een van de nieuwe artikel. Ontwerp ingenieur of kopers kunnen verschillende producenten willen controleren, die veel verwante keuze aanbieden als duplex karton, duplex karton grijze rug and gecoat duplex karton. We hopen elke koper op de hoogte te houden met deze snelste bewegende industrie en de laatste trends van de producten.
Snel Product Index