Home » Elektrotechniek & Elektronica's » Glasvezel Connectoren » enkelzijdig dubbelzijdig
Snel Product Index Snel Supplier Index
Pagina 38/303  
Totaal 9088 producten van ongeveer 432

enkelzijdig dubbelzijdig

fabrikanten en leveranciers
China Leverancier - Gouden Lid
Sorteer op: Relevantie
Tonen: 30 artikelen

De volledige Automatische Machine van de Lopende band van de Zeep van het Hotel

Prijs Unit: US $ 50000.0-60000.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:DD500
Werken:Convectie Mixer
Roeren Type:Gedwongen
Toepassing:Liquid met Suspended Solids
Certificaat:CEISO
Application Area:Daily Chemical

Suzhou Deedo Machinery Co., Ltd.

[provincie: Jiangsu, China]

Contacteer de Leverancier

APC van Sc Singlemode Simplex Optische Snel/snel de Schakelaar van de Vezel

Prijs Unit: US $ 0.6 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:SC APC Quick Connector
Type:Fiber Optic Splitter & Koppeling
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:CE,ISO,RoHSGS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:Takfly

Takfly Communications Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Koorden van het Flard van de vezel de Optische

Prijs Unit: US $ 0.5-1.5 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:Fiber Optic Patch Cords
Toepassing:VerbindingGeneeskunde
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:SC-SC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Kern:Single Core

Shenzhen Opelink Technology Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

EindDoos van de Distributie van de Vezel van het metaal de Optische met Adapters FC

Prijs Unit: US $ 5.0-15.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:FA-FDTWFM12G-FC
Type:Optical Fiber verdeelkast
Certificaat:CE,ISO,RoHSGS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:Fiberall, Neutral or OEM
Verpakking:Plastic Membrane/Bubble Wrap/EPE Foam Board/Carton

Fiberall Technology (Shenzhen) Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

St de Adapter van de Vezel

Prijs Unit: US $ 0.075-0.08 / Piece
MOQ: 1000 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, DAT, CPT, FCA, EXW

Model No:ST fiber adapter
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:ST
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:APC
Vorm:Strip

Dongguan Phynam Comtech Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De Lift van de passagier met de Tractie van de Lift Gearless (jq-B001)

Prijs Unit: US $ 10000.0-16000.0 / unit
MOQ: 1 unit

Model No:JQ-B001
Driving Type:Gear en Rack Lift
Hoedanigheid:> 1000kg
Personen:11-19
Snelheid:1,00 - 2,00 m / s
Control Mode:Collectieve Selectieve controle

Yida Express Elevator Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

De gepantserde Kabel van het Lood van het Flard van de Vezel Optische

Prijs Unit: US $ 16 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, EXW, CIF

Model No:patchcord-armored-8
Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Certificaat:RoHS,UL,CEISO9001
Handelsmerk:TTI Fiber
Verpakking:Customed

Shenzhen TRT Fiber Tech. Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De Optische Adapter van de Vezel van fC-Sc van het Type van metaal

Prijs Unit: US $ 0.05-0.2 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:SNAD-FCSC-SM-SIMPLEX
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:ISO
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:SUNET
Verpakking:Carton

Qingdao Sunet Technologies Co., Ltd.

[provincie: Shandong, China]

Contacteer de Leverancier

Koord van het Flard van de Vezel van de Laars van Sc het Korte Optische

Prijs Unit: US $ 0.9-1.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:SC
Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N

ARK Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Multi-Core Lijn van de Uitdrijving van de Optische Kabel

Prijs Unit: US $ 70000 / Set
MOQ: 1 Set
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, EXW

Model No:QF-70MM
Type:Vel Extruder
Feeding Mode:Meerdere Feed
Vergadering Structuur:Integrale Type Extruder
Schroef:Single-Screw
Engagement System:Volledige grijpende

OEM paste de Verharde Nuttelozere Tand van het Kogellager van de Ketting van de Rol van de Hoge ...

Prijs Unit: US $ 0.5-5.0 / Piece
MOQ: 20 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, EXW

Model No:35BB20H...80BB12H
Standaard of niet-standaard:Standaard
Getande Portie Shape:Spur Gear
Materiaal:Roestvrij staal
Handelsmerk:GELIN
Verpakking:Carton or Wooden Package

Zhejiang Junchen Chain Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

De Transportband van de transmissie voor het Systeem van de Transportband van de Vloer

Prijs Unit: US $ 1.2 / Metro
MOQ: 100 Meters

Model No:chain sprocket
Materiaal:Roestvrij Staal
Structuur:Roller Chain
Oppervlakte Behandeling:Polijsten
Chain Size:1/2 "* 11/128"
Handelsmerk:Machinery

Deyuan Machinery Co., Ltd.

[provincie: Jiangsu, China]

Contacteer de Leverancier

Sc/APC 12 de Optische Vlecht van de Vezel van de Kern

Prijs Unit: US $ 0.5 / Piece
MOQ: 500 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF

Model No:SC/APC Pigtail
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:SC-SC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)

Ningbo Geyida Cable Technology Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

12 de Optische Vlecht van de Vezel van de Bos van de kern FC/Upc-50/125um Om3 mm

Prijs Unit: US $ 8.0-8.5 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:FC/UPC
Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Verbindingsstructuur:FC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm)

Lin'an Longshine Imp. & Exp. Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

Klem van de Kabel van de Draad van het roestvrij staal de Simplex

Prijs Unit: US $ 0.01 / Piece
MOQ: 10 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, EXW

Model No:DECOR
Handelsmerk:DECOR
Verpakking:Clean Poly Bags Plus Cartons Plus Pallets
Standaard:from 2mm to 10mm
Oorsprong:Made in China
Productiecapaciteit:100, 000PCS/Month

Decorstainless International Co., Ltd.

[provincie: Shandong, China]

Contacteer de Leverancier

APC 2.0mm van Sc Singlemode Simplex Optische Schakelaar van de Vezel

Prijs Unit: US $ 0.15 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:SC APC Connector
Type:Fiber Optic Attenuator
Bedrading Devices:Geïntegreerde Bedrading
Certificaat:CE,ISO,RoHSGS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:Takfly

Takfly Communications Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Vlecht van de Bundel van de Koorden van het Flard van de vezel de Optische

Prijs Unit: US $ 0.5-1.5 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:Fiber Optic Patch Cords Bundle Pigtail
Toepassing:VerbindingGeneeskunde
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:SC-SC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Kern:Single Core

Shenzhen Opelink Technology Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De mini EindDoos van de Optische Vezel met de Adapters van het Type van FC D

Prijs Unit: US $ 5.0-15.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:FA-FDTWFM12G-FD
Type:Optical Fiber verdeelkast
Certificaat:CE,ISO,RoHSGS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:Fiberall, Neutral or OEM
Verpakking:Plastic Membrane/Bubble Wrap/EPE Foam Board/Carton

Fiberall Technology (Shenzhen) Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Passagier Elevator met Roestvrij staal Car (jq-B002)

Prijs Unit: US $ 10000.0-16000.0 / unit
MOQ: 1 unit

Model No:JQ-B002
Driving Type:Gear en Rack Lift
Hoedanigheid:> 1000kg
Personen:11-19
Snelheid:1,00 - 2,00 m / s
Control Mode:Collectieve Selectieve controle

Yida Express Elevator Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

St Mm 62.5 Kabel Patchcord van het Flard van de Vezel de Optische

Prijs Unit: US $ 1.2 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, EXW

Model No:ST-MS
Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Verbindingsstructuur:ST
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)

Shenzhen TRT Fiber Tech. Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Optische Vezel van de Adapter van Sm van Sc/Upc de Duplex

Prijs Unit: US $ 0.05-0.2 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:SNAD-SCUPC-SM-DUPLEX
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:ISO
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:SUNET
Verpakking:Carton

Qingdao Sunet Technologies Co., Ltd.

[provincie: Shandong, China]

Contacteer de Leverancier

ASA Jin Standard Afschrikken Stock Conveyor Chain Sprocket

Prijs Unit: US $ 8.56 / Piece
MOQ: 50 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF

Model No:80B-18T
Handelsmerk:Changjiang Gear
Verpakking:Export Package/Plywood Case
Standaard:ISO606; ANSI B29.1; DIN8187; GB124-97
Oorsprong:Changzhou, Jiangsu, China
Gs-Code:84834090

Changzhou Changjiang Gear Co., Ltd.

[provincie: Jiangsu, China]

Contacteer de Leverancier

Het duplex Openlucht Gepantserde Koord van het Flard van de Vezel van het Type Gyfjh Optische

Prijs Unit: US $ 5.0-10.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, DDP, EXW

Model No:ODPC
Toepassing:Verbinding
Certificaat:RoHS,UL,CEISO9001
Handelsmerk:HNK or OEM
Verpakking:PE Bag +Carton
Standaard:RoHS

Shenzhen HNK Optics Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Koorden van het Flard van de vezel de Optische met Kleine Laars

Prijs Unit: US $ 0.9-1.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:small boot
Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N

ARK Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De Keten van de Transmissie van de rol voor het Systeem van de Transportband van de Vloer

Prijs Unit: US $ 1.2 / Metro
MOQ: 100 Meters

Model No:conveyor
Materiaal:Roestvrij Staal
Structuur:Roller Chain
Oppervlakte Behandeling:Polijsten
Chain Size:1/2 "* 11/128"
Handelsmerk:Machinery

Deyuan Machinery Co., Ltd.

[provincie: Jiangsu, China]

Contacteer de Leverancier

Koord van het Flard van de Vezel Sm van Sc/APC Sc/Upc het Duplex Optische

Prijs Unit: US $ 0.25 / Piece
MOQ: 100 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, FCA, EXW

Model No:SC/APC SC/UPC DUPLEX
Toepassing:Lokale CommunicatiekabelFiber Optic Cable
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Conductor Type:Solid
Certificaat:CE,ISORoHS
Handelsmerk:GYD, OEM Welcome

Ningbo Geyida Cable Technology Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

De gegalvaniseerde Drievoudige Klem van de Kabel van de Draad van het Type

Prijs Unit: US $ 1 / Piece
MOQ: 1 Piece

Standaard:Standaard
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:YANFEI/OEM
Verpakking:Carton, Pallet
Standaard:ISO, DIN, ASTM, BS, JIS
Oorsprong:China

Qingdao Yanfei Rigging Co., Ltd.

[provincie: Shandong, China]

Contacteer de Leverancier

12 de kern LC/Upc kiest de Optische Vlecht van de Vezel van de Bos van de Wijze uit

Prijs Unit: US $ 7.5-8.5 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:LC/UPC
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:LC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm)

Lin'an Longshine Imp. & Exp. Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

De strakke Kabel van de Doorbraak van de Optische Vezel van de Buffer met Multi-Core

MOQ: 1000 pieces

Model No:Indoor distribution cable
Toepassing:Verbinding
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N
Certificaat:RoHS,UL,CEISO9001

DONGGUAN TW-SCIE CO., LTD.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Om3 50/125 Multimode DuplexKoord van het Flard van de Vezel LC/Upc-LC/Upc LSZH Optisch

Prijs Unit: US $ 1.5 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:OM3 Fiber Optic patch cord
Toepassing:Verbinding,Kunst,Sensor,GeneeskundeSonde
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:LC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)

Takfly Communications Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Hulp nodig?
Neem contact met ons.
Ons elektronisch archief van leveranciers is a uitgebreide lijst van de belangrijkste leveranciers, producenten in de elektronische industrie. Importeer elektronische producten van onze gecontroleerde leveranciers van China met concurrerende prijzen. Ze zouden al van uw elektronische vereisten leveren: Een van de brede selectie van de keuze van producten, is Enkelzijdig Dubbelzijdig fabriek een van de nieuwe artikel. Ontwerp ingenieur of kopers kunnen verschillende producenten willen controleren, die veel verwante keuze aanbieden als duplex roestvast, dubbelzijdig papier and duplex pijp. We hopen elke koper op de hoogte te houden met deze snelste bewegende industrie en de laatste trends van de producten.
Snel Product Index