Home » Elektrotechniek & Elektronica's » Glasvezel Connectoren » enkelzijdig dubbelzijdig
Snel Product Index Snel Supplier Index
Pagina 38/297  
Totaal 8905 producten van ongeveer 356

enkelzijdig dubbelzijdig

fabrikanten en leveranciers
China Leverancier - Gouden Lid
Sorteer op: Relevantie
Tonen: 30 artikelen

Multimode Duplex Optische Kabel van de Vezel lC-Sc

Prijs Unit: US $ 1.7-1.9 / Piece
MOQ: 10 Pieces

Model No:lc-sc
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N

ARK Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De Verbinding van de levering, Pignon, het Dragen van Versnellingsbak

Prijs Unit: US $ 500 / piece
MOQ: 1 piece

Model No:PF-HG-01-05
Toepassing:machinerie
Hardheid:Geharde tandoppervlak
Gear Position:externe Gear
Bereidingswijze:Cast Gear
Getande Portie Shape:Spur Gear

Pengfa M&E Technology Co., Ltd.

[provincie: Jiangsu, China]

Contacteer de Leverancier

FC/Upc 12 de Optische Vlecht Sm van de Vezel van de Kern

Prijs Unit: US $ 0.5 / Piece
MOQ: 500 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, FCA, EXW

Model No:FC/UPC
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:FC-FC
Certificaat:CE
Handelsmerk:OEM, GYD

Ningbo Geyida Cable Technology Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

De voorraad droeg de DuplexTanden van de Hoogte van de Transportband van de Tand van de Rij

Prijs Unit: US $ 1.0-20.0 / Piece
MOQ: 50 Pieces

Model No:duplex sprockets
Hardheid:Geharde tandoppervlak
Getande Portie Shape:Spur Gear
Handelsmerk:OEM Accept
Verpakking:Carton Box, Individual, Plywood
Standaard:12B23

Chengdu Leno Machinery Co., Ltd.

[provincie: Sichuan, China]

Contacteer de Leverancier

Passagier Elevator met Good Quality en Competitive Price (jq-B008)

Prijs Unit: US $ 10000.0-16000.0 / unit
MOQ: 1 unit

Model No:JQ-B008
Driving Type:Gear en Rack Lift
Hoedanigheid:> 1000kg
Personen:11-19
Snelheid:1,00 - 2,00 m / s
Control Mode:Collectieve Selectieve controle

Yida Express Elevator Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

6core Kabel I van de Buis van de vezel Optische Losse

MOQ: 1000 Meters

Model No:Loose Tube Cable
Toepassing:Verbinding
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N
Kern:Multicore

Shenzhen KOC Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

12 Vlecht van de Optische Vezel van de Bos van de kern FC/Upc Multimode

Prijs Unit: US $ 8.0-8.5 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:FC/UPC
Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Verbindingsstructuur:FC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm)

Lin'an Longshine Imp. & Exp. Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

Vezel Optische Patchcord Sca aan E2000A Duplex Gele Sm

Prijs Unit: US $ 2.0-4.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:P02SAEA930L
Toepassing:Fiber Optic Cable
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Certificaat:RoHSUL
Handelsmerk:HOLIGHT
Verpakking:1PC/Bag

HOLIGHT Fiber Optic Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Sc/LC 9/125um de Duplex Optische Assemblage van de Vezel Sm

MOQ: 10 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, EXW

Model No:SC/LC SM DX
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Materiaal Vorm:Flat Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:> 1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N

Shenzhen TRT Fiber Tech. Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Sma-SMA Singlemode Simplex Optische Kabel van de Vezel

Prijs Unit: US $ 1.7-1.9 / Piece
MOQ: 10 Pieces

Model No:sma
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N

ARK Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De Pomp van de olie, het Glas van de Olie van Versnellingsbak

Prijs Unit: US $ 1 / piece
MOQ: 1 piece

Model No:PF-GG-05
Toepassing:machinerie
Hardheid:Geharde tandoppervlak
Gear Position:externe Gear
Bereidingswijze:Cast Gear
Getande Portie Shape:Spur Gear

Pengfa M&E Technology Co., Ltd.

[provincie: Jiangsu, China]

Contacteer de Leverancier

1u Comité Geladen Cassettes MTP met Kabel en Adapter

Prijs Unit: US $ 1 / Piece
MOQ: 5 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, DDP, EXW

Model No:1U Panel Loaded
Support Network:Ethernet
Informatie inhoud:Gegevens
Certificaat:ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:DYS or OEM

FC/APC-FC/APC het duplexKoord van het Flard van de Vezel Sm Optische

Prijs Unit: US $ 0.36 / Piece
MOQ: 100 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, EXW

Model No:FC/APC-FC/APC
Toepassing:Lokale CommunicatiekabelFiber Optic Cable
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Conductor Type:Solid
Certificaat:CE,ISORoHS
Handelsmerk:GYD, OEM Welcome

Ningbo Geyida Cable Technology Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

Het professionele Lood van het Flard van de Vezel van de Fabrikant LC upc-St Upc Sm

Prijs Unit: US $ 0.2-3.99 / Piece
MOQ: 10 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, EXW

Model No:DTPC SMLCST
Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N

16 het Kettingwiel van de Ketting van de Plaat van de Tand van het Wiel van de Plaat van tanden

Prijs Unit: US $ 1.0-20.0 / Piece
MOQ: 50 Pieces

Model No:Plate Wheel Sprocket
Standaard of niet-standaard:Standaard
Getande Portie Shape:Spur Gear
Handelsmerk:OEM Accept
Verpakking:Carton Box, Individual, Plywood
Standaard:04A-16

Chengdu Leno Machinery Co., Ltd.

[provincie: Sichuan, China]

Contacteer de Leverancier

  De Optische Adapter DuplexSm van de vezel

MOQ: 1 Piece

Model No:  Fiber Optic Adapter DuPlex SM
Merk:OEM
Handelsmerk:Opelink
Verpakking:Carton Box
Oorsprong:China
Gs-Code:85367000

Shenzhen Opelink Technology Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De StandaardTand Simplex Triplex Doublex van Kana

Prijs Unit: US $ 26.89 / Piece
MOQ: 50 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF

Model No:Pitch from 6.35mm to 76.2mm
Bereidingswijze:Rolling Gear
Getande Portie Shape:Spur Gear
Type:Circular Gear
Standaard of niet-standaard:Standaard
Handelsmerk:DONGHUA

Passagier Elevator met Roestvrij staal Hairline (jq-B010)

Prijs Unit: US $ 10000.0-16000.0 / unit
MOQ: 1 unit

Model No:JQ-B010
Driving Type:Gear en Rack Lift
Hoedanigheid:> 1000kg
Personen:11-19
Snelheid:1,00 - 2,00 m / s
Control Mode:Collectieve Selectieve controle

Yida Express Elevator Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

6core Kabel II van de Buis van de vezel Optische Losse voor Communicatie Gebied

MOQ: 1000 Meters

Model No:Loose Tube II
Toepassing:Verbinding
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N
Kern:Multicore
Certificaat:RoHSISO9001

Shenzhen KOC Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

12 de kern Sc/Upc kiest de Wijze Gebundelde Vlecht van de Optische Vezel uit

Prijs Unit: US $ 7.5-8.5 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:SC/UPC
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:SC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm)

Lin'an Longshine Imp. & Exp. Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

Kabel Sca van het Flard van de vezel de Optische aan E2000A Simplex Gele Sm

Prijs Unit: US $ 1.0-3.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:P01SEA930L
Toepassing:Fiber Optic Cable
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Certificaat:RoHSUL
Handelsmerk:HOLIGHT
Verpakking:1PC/Bag

HOLIGHT Fiber Optic Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Koord van het Flard van de Vezel van Sm van LC/St het Duplex Optische

Prijs Unit: US $ 2.19 / Piece
MOQ: 100 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, EXW

Model No:LC/ST SM DX
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Materiaal Vorm:Flat Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:> 1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N

Shenzhen TRT Fiber Tech. Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

MPO Optische Vezel Loopback voor het Gebruik van het Netwerk

Prijs Unit: US $ 2.2-2.5 / Piece
MOQ: 10 Pieces

Model No:MPO
Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N

ARK Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Singlemode DuplexKabel van het Flard van de Vezel MPO Optische

Prijs Unit: US $ 0.8-4.56 / Piece
MOQ: 2 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, CIP, EXW

Model No:DTMPO ST PATCH CORD
Type:Single-mode Fiber
Toepassing:Verbinding
Certificaat:RoHS,CEISO9001
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N

8/12/24 Fanout van Kernen Om3 mtp/mpo-LC de Kabel van het Flard

Prijs Unit: US $ 1.0-10.0 / Piece
MOQ: 50 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, DAT, FAS, DDP, DAP, CIP, CPT, FCA, EXW

Model No:MPO/MTP Patch Cord
Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:1000N <10000N

Takfly Communications Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De Lift van de Passagier van de Technologie van Duitsland met de Zaal van de Machine (jq-B011)

Prijs Unit: US $ 10000.0-16000.0 / unit
MOQ: 1 unit

Model No:JQ-B011
Driving Type:Gear en Rack Lift
Hoedanigheid:> 1000kg
Personen:11-19
Snelheid:1,00 - 2,00 m / s
Control Mode:Collectieve Selectieve controle

Yida Express Elevator Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

Het Roterende Toestel van de Fiets van DIN ISO Ansib GB JIS M4.5

Prijs Unit: US $ 2.63 / Piece
MOQ: 10 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, EXW

Model No:M4.5 201
Toepassing:Motor,Elektrische auto's,Motorfiets,machinerie,marinier,Speelgoed,LandbouwmachinesAuto
Type:Circular Gear
Handelsmerk:Changjiang Gear
Verpakking:Export Package/Plywood Case
Standaard:ISO606; ANSI B29.1; DIN8187; GB124-97

Changzhou Changjiang Gear Co., Ltd.

[provincie: Jiangsu, China]

Contacteer de Leverancier

FC/APC het enige Koord van het Flard van de Vezel van de Wijze Duplex Waterdichte Optische

Prijs Unit: US $ 4.6-7.0 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:FC/APC
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:FC
Aantal Cores:Multi-Core
Ferrule endface:APC
Vorm:Rechthoekige

Lin'an Longshine Imp. & Exp. Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

De Vezel Optische Cabel van Patchcord van de krul

Prijs Unit: US $ 0.8-1.0 / Piece
MOQ: 100 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, EXW

Model No:LC/ FC /SC/ UPC/ APC
Merk:OEM
Handelsmerk:koc
Verpakking:Plastic Bag + Carton
Standaard:SGS
Oorsprong:Shenzhen China

Shenzhen KOC Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Het Blauw Sm 0.9mm 2.0mm en 3.0mm van de Schakelaar LC van de optische Vezel

Prijs Unit: US $ 0.3-0.5 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:C01U923
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:LC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Plein

HOLIGHT Fiber Optic Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Hulp nodig?
Neem contact met ons.
Ons elektronisch archief van leveranciers is a uitgebreide lijst van de belangrijkste leveranciers, producenten in de elektronische industrie. Importeer elektronische producten van onze gecontroleerde leveranciers van China met concurrerende prijzen. Ze zouden al van uw elektronische vereisten leveren: Een van de brede selectie van de keuze van producten, is Enkelzijdig Dubbelzijdig fabriek een van de nieuwe artikel. Ontwerp ingenieur of kopers kunnen verschillende producenten willen controleren, die veel verwante keuze aanbieden als duplex roestvast, dubbelzijdig papier and duplex pijp. We hopen elke koper op de hoogte te houden met deze snelste bewegende industrie en de laatste trends van de producten.
Snel Product Index