Home » Elektrotechniek & Elektronica's » Glasvezel Connectoren » enkelzijdig dubbelzijdig
Snel Product Index Snel Supplier Index
Pagina 38/295  
Totaal 8827 producten van ongeveer 367

enkelzijdig dubbelzijdig

fabrikanten en leveranciers
China Leverancier - Gouden Lid
Sorteer op: Relevantie
Tonen: 30 artikelen

Pvc 3.0mm van LC/PC-LC/PC Duplex mm Fiber Optic Cable

Prijs Unit: US $ 2.19 / Piece
MOQ: 100 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, EXW

Model No:LC/PC-LC/PC Duplex MM Fiber Optic Cable
Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Verbindingsstructuur:LC
Materiaal Vorm:Flat Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:> 1000 (N / 100mm)

Shenzhen TRT Fiber Tech. Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Type van Sc mm van de schakelaar het Beige Ééndelige

Prijs Unit: US $ 0.3-0.6 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:C02SCB
Transmissie Medium:Multimode
Structuur:SC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Plein

HOLIGHT Fiber Optic Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Snelle Schakelaar van de Vezel van de Wijze van de levering FTTH de Enige met Sc

MOQ: 1000 pieces

Model No:Quick connector
Merk:OEM
Handelsmerk:OEM
Verpakking:Paper Box
Standaard:Customized
Oorsprong:China (Mainland)

DONGGUAN TW-SCIE CO., LTD.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Triplex Ketens van het Olieveld van Bundels

Prijs Unit: US $ 2 / Metro
MOQ: 100 Meters
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, DAT, FAS, DDP, DAP, CPT, FCA, EXW

Model No:Triplex Strands Oil Field Chains
Materiaal:Legering
Structuur:Fleyerketting
Oppervlakte Behandeling:Baking Paint
Chain Size:1/2 "* 11/128"
Kenmerken:Brandveilige,Oil ResistantHittebestendige

Hangzhou Ocean Industry Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

Single-Mode Simplex Optische Collimator van de Vezel

Prijs Unit: US $ 13.0-15.0 / Piece
MOQ: 10 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, EXW

Model No:Collimator-001
Certificaat:ISORoHS
Support Network:Ethernet
Type:Draadloze
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:ARK

ARK Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Passagier Elevator met Duitse Technology (jq-B013)

Prijs Unit: US $ 10000.0-16000.0 / unit
MOQ: 1 unit

Model No:JQ-B013
Driving Type:Gear en Rack Lift
Hoedanigheid:> 1000kg
Personen:11-19
Snelheid:1,00 - 2,00 m / s
Control Mode:Collectieve Selectieve controle

Yida Express Elevator Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

2f Optische Duplex Vlakke BinnenKabel I van de vezel Koc

MOQ: 1000 Meters

Model No:MM-DX-OM4
Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Materiaal Vorm:Flat Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N

Shenzhen KOC Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Sc/APC de Optische Schakelaar van de Vezel voor Vlecht en Patchcord

Prijs Unit: US $ 0.2 / Piece
MOQ: 10000 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, CPT, EXW

Model No:SC
Gebruik:Server
Type:Vast
Support Network:Ethernet
Informatie inhoud:Gegevens
Certificaat:CE

Hangzhou Softel Optic Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

Het Roterende Toestel van de Fiets van DIN ISO Ansib GB JIS M4.5

Prijs Unit: US $ 2.63 / Piece
MOQ: 10 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, EXW

Model No:M4.5 201
Toepassing:Motor,Elektrische auto's,Motorfiets,machinerie,marinier,Speelgoed,LandbouwmachinesAuto
Type:Circular Gear
Handelsmerk:Changjiang Gear
Verpakking:Export Package/Plywood Case
Standaard:ISO606; ANSI B29.1; DIN8187; GB124-97

Changzhou Changjiang Gear Co., Ltd.

[provincie: Jiangsu, China]

Contacteer de Leverancier

LC/APC de duplex Grote Optische Adapter van de Vezel van de Levering

Prijs Unit: US $ 0.5-0.8 / Piece
MOQ: 500 Pieces

Model No:HK-04013-A
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:LC
Aantal Cores:Multi-Core
Ferrule endface:APC
Vorm:Plein

12 de kern Sc/Upc kiest de Wijze Gebundelde Vlecht van de Optische Vezel uit

Prijs Unit: US $ 7.5-8.5 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:SC/UPC
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:SC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm)

Lin'an Longshine Imp. & Exp. Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

De Optische Verbindingsdraad van de vezel/Lood van het Flard van de Vezel de Optische/Vezel ...

Prijs Unit: US $ 1.8 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, DAT, FAS, DDP, DAP, CIP, CPT, FCA, EXW

Model No:PatchCord
Toepassing:Verbinding,Kunst,SensorGeneeskunde
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N
Certificaat:RoHS,UL,CE,ISO9001,VDECCC

Takfly Communications Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

LC/PC-DIN/PC vezel optische duplexverbindingsdraad

Prijs Unit: US $ 0.1-1.0 / Piece
MOQ: 1000 Pieces

Model No:KD-FO6036
Toepassing:Verbinding
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Certificaat:RoHS
Schede Materiaal:PVC
Handelsmerk:Kingda or OEM

Ningbo Kingda Electronics Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

Sc/FC de SimplexKabel van de Optische Vezel Sm van 9/125um

Prijs Unit: US $ 1.2 / Piece
MOQ: 100 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, EXW

Model No:SC/FC Simplex SM
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:FC-SC
Materiaal Vorm:Flat Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:> 1000 (N / 100mm)

Shenzhen TRT Fiber Tech. Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

St 3.0mm Uitrusting van de Schakelaar van de Vezel de Optische

Prijs Unit: US $ 0.3-0.6 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:C033
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:ST
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Plein

HOLIGHT Fiber Optic Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

6 de Doorbraak van de kern Binnen van de Optische Kabel van de Vezel

MOQ: 1000 pieces

Model No:Breakout cable
Toepassing:Verbinding
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N
Certificaat:RoHS,UL,CEISO9001

DONGGUAN TW-SCIE CO., LTD.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De veelvoudige Ketens van het Olieveld van Bundels

Prijs Unit: US $ 2 / Metro
MOQ: 100 Meters
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, DAT, FAS, DDP, DAP, CPT, FCA, EXW

Model No:Multiple Strands Oil Field Chains
Materiaal:Legering
Structuur:Fleyerketting
Oppervlakte Behandeling:Baking Paint
Chain Size:1/2 "* 11/128"
Kenmerken:Brandveilige,Oil ResistantHittebestendige

Hangzhou Ocean Industry Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

Lift van de Passagier van het Huis van Vvvf FUJI de Woon (jq-B014)

Prijs Unit: US $ 10000.0-16000.0 / unit
MOQ: 1 unit

Model No:JQ-B014
Driving Type:Gear en Rack Lift
Hoedanigheid:> 1000kg
Personen:11-19
Snelheid:1,00 - 2,00 m / s
Control Mode:Collectieve Selectieve controle

Yida Express Elevator Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

Om1 62.5/125 Optische Duplex Vlakke BinnenKabel II van de Vezel

MOQ: 1000 Meters

Model No:Multimode-DX-OM1
Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Materiaal Vorm:Flat Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N

Shenzhen KOC Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Binnen Gepantserd Fan-out van het Koord van het Flard van de multi-Vezel Optisch Type

Prijs Unit: US $ 50.0-200.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:FA-APC-SPSPS24
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:SC-SC
Toegestaan ​​zijdelingse druk:> 1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N

Fiberall Technology (Shenzhen) Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

SMA 905 de Optische Schakelaar van de Vezel met Ceramische Metalen kap

Prijs Unit: US $ 6.0-7.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:SMA
Handelsmerk:ARK
Verpakking:Carton, Plastic Bag or Custom Packaging
Standaard:SGS; RoHs
Oorsprong:Guangdong/Shenzhen
Gs-Code:85447000

ARK Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De Optische Adapter van de Vezel van fC-St mm voor de Plaat van de drie-Kanaal Optische Vezel

Prijs Unit: US $ 1.0-1.5 / Piece
MOQ: 500 Pieces

Model No:HZ-01003-C
Transmissie Medium:Multimode
Structuur:FC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Plein

Transmission meerdere rijen Pagoda Smeden Sprocket Gear

Prijs Unit: US $ 59.99 / Piece
MOQ: 30 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, EXW

Model No:Customizable
Verpakking:Export Package/Plywood Case
Standaard:ISO606; ANSI B29.1; DIN8187; GB124-97
Oorsprong:Changzhou, Jiangsu, China
Productiecapaciteit:4, 000, 000 Pieces/Year

Changzhou Changjiang Gear Co., Ltd.

[provincie: Jiangsu, China]

Contacteer de Leverancier

FC/APC het enige Koord van het Flard van de Vezel van de Wijze Duplex Waterdichte Optische

Prijs Unit: US $ 4.6-7.0 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:FC/APC
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:FC
Aantal Cores:Multi-Core
Ferrule endface:APC
Vorm:Rechthoekige

Lin'an Longshine Imp. & Exp. Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

Het professionele Lood van het Flard van de Vezel van de Fabrikant LC upc-St Upc Sm

Prijs Unit: US $ 0.2-3.99 / Piece
MOQ: 10 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, EXW

Model No:DTPC SMLCST
Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N

DIN/PC-DIN/PC kabel van de vezel de optische duplexverbindingsdraad

Prijs Unit: US $ 0.1-1.0 / Piece
MOQ: 1000 Pieces

Model No:KD-FO6040
Toepassing:Verbinding
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Certificaat:RoHS
Schede Materiaal:PVC
Handelsmerk:Kingda or OEM

Ningbo Kingda Electronics Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

De simplex Singlemode Optische Adapter van de Vezel Sc/APC

Prijs Unit: US $ 0.35-0.4 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, FAS, EXW

Model No:SC/APC SX
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:CEISO
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:TRT
Verpakking:in PP Bag Then in Carton

Shenzhen TRT Fiber Tech. Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Klem van de Kabel van de Draad van het Type JIS de Gestampte, Klem

Prijs Unit: US $ 1 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, DDP, EXW

Model No:JIS Type
Materiaal:Metalen
Standaard:Standaard
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:YANFEI/OEM
Verpakking:Carton, Pallet

Qingdao Yanfei Rigging Co., Ltd.

[provincie: Shandong, China]

Contacteer de Leverancier

De Schakelaar St Sx Sm 3.0mm van de vezel

Prijs Unit: US $ 0.3-0.6 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:C023S
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:ST
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Plein

HOLIGHT Fiber Optic Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

de Convertor van de Media van de Vezel van Sc van 10/100/1000m

Prijs Unit: US $ 16.0-18.2 / Piece
MOQ: 10 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, EXW

Model No:1000M Media Converter
Type:Fiber Transceiver
Bedrading Devices:Geïntegreerde Bedrading
Certificaat:CE,ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:Takfly

Takfly Communications Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Hulp nodig?
Neem contact met ons.
Ons elektronisch archief van leveranciers is a uitgebreide lijst van de belangrijkste leveranciers, producenten in de elektronische industrie. Importeer elektronische producten van onze gecontroleerde leveranciers van China met concurrerende prijzen. Ze zouden al van uw elektronische vereisten leveren: Een van de brede selectie van de keuze van producten, is Enkelzijdig Dubbelzijdig fabriek een van de nieuwe artikel. Ontwerp ingenieur of kopers kunnen verschillende producenten willen controleren, die veel verwante keuze aanbieden als duplex roestvast, dubbelzijdig papier and duplex pijp. We hopen elke koper op de hoogte te houden met deze snelste bewegende industrie en de laatste trends van de producten.
Snel Product Index