Home » Elektrotechniek & Elektronica's » Glasvezel Connectoren » enkelzijdig dubbelzijdig
Snel Product Index Snel Supplier Index
Pagina 38/328  
Totaal 9837 producten van ongeveer 447

enkelzijdig dubbelzijdig

fabrikanten en leveranciers
China Leverancier - Gouden Lid
Sorteer op: Relevantie
Tonen: 30 artikelen

24f hoog - Comité van het Flard van de dichtheidsVezel het Optische met Vlechten LC

Prijs Unit: US $ 15.0-40.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:FA-FDR1MD24B-LC
Type:Optical Fiber verdeelkast
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:ISO,RoHSGS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:Fiberall, Neutral or OEM

Fiberall Technology (Shenzhen) Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

St mm 2.0mm Uitrustingen van de Schakelaar van de Vezel de Optische voor de Kabel van het Flard

Prijs Unit: US $ 0.2-0.4 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:ST 2.0mm MM Connector
Transmissie Medium:Multimode
Structuur:ST
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Fabricageproces:Gegoten

HOLIGHT Fiber Optic Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

De Optische Adapters van uitstekende kwaliteit van de Vezel LC

Prijs Unit: US $ 0.15-0.2 / Piece
MOQ: 500 Pieces

Model No:LC
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:LC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:APC
Vorm:Rechthoekige

Lin'an Longshine Imp. & Exp. Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

1270-1610nm 8CH Rackmount Lgx Mux Demux CWDM

Prijs Unit: US $ 155 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:Mux&Demux CWDM
Type:Fiber Optic Splitter & Koppeling
Bedrading Devices:Geïntegreerde Bedrading
Certificaat:CE,ISO,RoHSGS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:Takfly

Takfly Communications Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

Vezel Optische Patchcord van lC-Sc

Prijs Unit: US $ 1.3-1.8 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:LC-SC Patch Cord
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:TTI
Verpakking:PE Bag in Carton

Shenzhen TRT Fiber Tech. Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

FC aan de Optische Adapter van de Vezel van Sc

Prijs Unit: US $ 0.05-0.2 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:SNT-AD-FCSC
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:ISO
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:SUNET
Verpakking:Carton

Qingdao Sunet Technologies Co., Ltd.

[provincie: Shandong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

De duplex Vlakke Einden van de Lijn van de Slinger van de Singelband voor het Opheffen van Riem

Prijs Unit: US $ 0.3 / Piece
MOQ: 1000 Pieces

Type:webbing Sling
Materiaal:Polyester
Hefvermogen:1T
Lifting Eye Type:Gevouwen Eye
Vorm:Flat
Certificaat:GS,SGS,CEISO 9001

Nanjing D.L.T Sling Co., Ltd.

[provincie: Jiangsu, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

ANSI de Kettingen van de Rol met Uitgebreide Dragende Spelden

Prijs Unit: US $ 999.0-1500.0 / Ton
MOQ: 1 Ton

Model No:Extended bearing pins
Standaard of niet-standaard:Standaard
Toepassing:Textile Machinery,kledingstuk machines,Transporteur Equipment,Packaging Machinery,Elektrische auto's,Motorfiets,food Machinery,marinier,Mijnbouwapparatuur,LandbouwmachinesAuto
Oppervlakte behandeling:oxygenatie
Structuur:roller Chain
Materiaal:Koolstofstaal

De Machine van de Draad van de optische Vezel

Prijs Unit: US $ 20000.0-130000.0 / Set
MOQ: 1 Set

Model No:HR-SZ-800
Transmission Type:Flexibele
Automatische productielijn:Uitgebreide
Certificaat:ISOCE
Automatisering:Automatisering
Flexible Production:Intelligent Manufacturing

De Assemblage van de Kabel van de Uitrusting MPO & van de Ventilator uit

Prijs Unit: US $ 1 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, EXW

Model No:MPO Harness & Fan out Cable
Toepassing:Verbinding
Certificaat:RoHS
Handelsmerk:HNK or OEM
Verpakking:PE Bag +Carton
Standaard:RoHS

HNK Optic Equipment Co., LIMITED

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

Afzet van het Comité van het Flard van de Doos van de Toegang van de Vezel FTTH FTTX de Optische ...

Prijs Unit: US $ 0.6-1.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:FLK-FTB-302D
Certificaat:CE,ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:Fiberlink or customized
Verpakking:Package Box
Standaard:86*115*23mm

SHENZHEN FIBERLINK COMMUNICATION LIMITED

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

Het glijdende Comité van het Flard van de Vezel van het Type van Lade met Optische Adapter MTRJ

Prijs Unit: US $ 15.0-40.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:FA-FDR1MD24J
Type:Optical Fiber verdeelkast
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:ISO,RoHSGS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:Fiberall, Neutral or OEM

Fiberall Technology (Shenzhen) Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

LC adapter voor Optische Vezel

Prijs Unit: US $ 0.25-0.28 / Piece
MOQ: 100 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, DAT, CPT, FCA, EXW

Model No:LC Quad Fiber Optic Adaptors
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:LC
Aantal Cores:Multi-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Rechthoekige

Dongguan Phynam Comtech Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

St de Enige Optische Schakelaar van de Vezel van de Wijze met Witte Laars

Prijs Unit: US $ 0.2-0.4 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:ST SM 3.0mm Connector
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:ST
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Fabricageproces:Gegoten

HOLIGHT Fiber Optic Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

De Optische Adapters van uitstekende kwaliteit van de Vezel FC

Prijs Unit: US $ 0.15-0.2 / Piece
MOQ: 500 Pieces

Model No:FC
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:FC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:APC
Vorm:Rechthoekige

Lin'an Longshine Imp. & Exp. Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

0.2dB LC/Sc/FC/St/Mu/E2000 Vezel Optische Patchcord

Prijs Unit: US $ 0.88-1.05 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:Fiber Optic Patch cord
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N

Takfly Communications Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

2 de vezels laten vallen de BinnenKabel van de Optische Vezel

Prijs Unit: US $ 35.8-50.0 / Metro
MOQ: 1000 Meters

Model No:Drop cable
Toepassing:Verbinding
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N
Certificaat:RoHS,UL,CEISO9001

DONGGUAN TW-SCIE CO., LTD.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

De automobiele Toestellen van de Transmissie van de Pomp van de Olie Dubbele Planetarische

MOQ: 100 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB

Toepassing:Motor,machinerie,LandbouwmachinesAuto
Gear Position:externe Gear
Bereidingswijze:Rolling Gear
Getande Portie Shape:Bevel Wheel
Type:Kegeltandwiel
Handelsmerk:LECTSTYLE

Hangzhou Lectstyle Trade Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

De Opheffende Slingers van de polyester met Norm En1492

Prijs Unit: US $ 0.3 / Piece
MOQ: 1000 Pieces

Type:webbing Sling
Materiaal:Polyester
Hefvermogen:1T
Lifting Eye Type:Gevouwen Eye
Vorm:Flat
Certificaat:GS,SGS,CEISO 9001

Nanjing D.L.T Sling Co., Ltd.

[provincie: Jiangsu, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

Triplex Kettingen van de Rol voor ANSI B29.1 Specificaties

Prijs Unit: US $ 999.0-1500.0 / Ton
MOQ: 1 Ton

Model No:16A
Standaard of niet-standaard:Standaard
Toepassing:Textile Machinery,kledingstuk machines,Transporteur Equipment,Packaging Machinery,Elektrische auto's,Motorfiets,food Machinery,marinier,Mijnbouwapparatuur,LandbouwmachinesAuto
Oppervlakte behandeling:oxygenatie
Structuur:roller Chain
Materiaal:Koolstofstaal

Optische Kabel van de Vezel van Zipcord de Duplex Multimode MiniFig8/de Kabel van het Stootbord

Prijs Unit: US $ 0.02-0.06 / Metro
MOQ: 2000 Meters

Model No:GJFJV-duplex
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:SC-SC
Materiaal Vorm:Flat Wire
Kern:Double Core

Machine van de Kabel van de vezel de Optische

Prijs Unit: US $ 20000.0-130000.0 / Set
MOQ: 1 Set

Model No:HR-SZ-800
Transmission Type:Flexibele
Automatische productielijn:Uitgebreide
Certificaat:ISOCE
Automatisering:Automatisering
Flexible Production:Intelligent Manufacturing

De Schakelaar van de Kabel van de optische Vezel FTTH

Prijs Unit: US $ 1.5-4.5 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, EXW

Model No:fc
Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N

ARK Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

St de Optische Schakelaar van de Vezel met Blauwe Laars voor de Kabel van het Flard

Prijs Unit: US $ 0.2-0.4 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:ST SM 3.0mm Fiber Optic Connector
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:ST
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Fabricageproces:Gegoten

HOLIGHT Fiber Optic Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

FC/APC-FC/APC het simplexKoord van het Flard van de Vezel Sm Optische

Prijs Unit: US $ 1.33 / Piece
MOQ: 50 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, FCA, EXW

Model No:FC/APC
Type:Single-mode Fiber
Toepassing:Verbinding,KunstSensor
Certificaat:RoHS,UL,CEISO9001
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:1000N <10000N

Ningbo Geyida Cable Technology Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

St de Optische Adapters van uitstekende kwaliteit van de Vezel

Prijs Unit: US $ 0.15-0.2 / Piece
MOQ: 500 Pieces

Model No:ST
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:ST
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:APC
Vorm:Rechthoekige

Lin'an Longshine Imp. & Exp. Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

SFP van de Zendontvanger 1.25g/2.5g/10g 40km/80km Ddm Module

Prijs Unit: US $ 25.5 / Piece
MOQ: 2 Pieces

Model No:SFP Module
Type:Fiber Transceiver
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:CE,ISO,RoHSGS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:Takfly

Takfly Communications Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

FTTH 12 Vlechten van de Kabel van de Vezel Sc/Upc van Kleuren Sc/APC de Multi Optische

Prijs Unit: US $ 0.44-6.5 / Set
MOQ: 1 Set

Model No:12 colors SC/APC pigtails
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:SC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:> 1000 (N / 100mm)

SHENZHEN FIBERLINK COMMUNICATION LIMITED

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

Duplex Koord van het Flard van de Vezel Sm van 2.0mm of van 3.0mm het Binnen Optische

Prijs Unit: US $ 0.2 / Metro
MOQ: 1000 Meters

Toepassing:VerbindingGeneeskunde
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Certificaat:RoHS,ULISO9001
Handelsmerk:TW-SCIE or OEM
Verpakking:Wooden Drum
Standaard:ISO, ROHS, REACH, SGS

DONGGUAN TW-SCIE CO., LTD.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

Koord van het Flard van de Kabel van de Daling van het Koord van het Flard van de vezel het ...

Prijs Unit: US $ 0.5-1.5 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:Fiber Optic patch cord drop cable Patch cord (Si
Toepassing:VerbindingGeneeskunde
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:LC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)

Shenzhen Opelink Technology Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com
Hulp nodig?
Neem contact met ons.
Ons elektronisch archief van leveranciers is a uitgebreide lijst van de belangrijkste leveranciers, producenten in de elektronische industrie. Importeer elektronische producten van onze gecontroleerde leveranciers van China met concurrerende prijzen. Ze zouden al van uw elektronische vereisten leveren: Een van de brede selectie van de keuze van producten, is Enkelzijdig Dubbelzijdig fabriek een van de nieuwe artikel. Ontwerp ingenieur of kopers kunnen verschillende producenten willen controleren, die veel verwante keuze aanbieden als duplex roestvast, dubbelzijdig papier and duplex pijp. We hopen elke koper op de hoogte te houden met deze snelste bewegende industrie en de laatste trends van de producten.
Snel Product Index