Home » Elektrotechniek & Elektronica's » Optische Vezels & Kabel » enkelzijdig dubbelzijdig
Snel Product Index Snel Supplier Index
Pagina 39/272  
Totaal 8144 producten van ongeveer 301

enkelzijdig dubbelzijdig

fabrikanten en leveranciers
China Leverancier - Gouden Lid Licentie Geverifieerde Leverancier
Sorteer op: Relevantie
Tonen: 30 artikelen

De ronde Vlecht Sc/LC/FC/St van de Optische Vezel van het Type

Prijs Unit: US $ 7.2 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, EXW

Model No:Fiber Pigtail SC/LC/FC/ST
Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Verbindingsstructuur:SC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:> 1000 (N / 100mm)

Shenzhen TRT Fiber Tech. Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

LC APC 4 de Adapter van de Vezel van Kernen

Prijs Unit: US $ 1 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:LC APC 4cores
Bedrading Devices:Geïntegreerde Bedrading
Certificaat:CE
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:DYS
Verpakking:Individual Box or According to Customer's Request

LC Adapter van de Vezel van de Adapter van Sc de Hybride Hybride

Prijs Unit: US $ 5.0-25.0 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:fiber adapter
Transmissie Medium:Single-Mode
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Plein
Fabricageproces:Koude persing

Takfly Communications Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Enige Wijze Lu Patchcord voor Telecommunicatie CATV

Prijs Unit: US $ 0.68-0.97 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB

Model No:SOFC-2-LU-LU-E-2-0-C-10
Toepassing:VerbindingSensor
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:LC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Kern:Double Core

Wuhan Seifree Technology Co., Ltd.

[provincie: Hubei, China]

Contacteer de Leverancier

Transmission Double Stand Gear Sprocket for Single Stand Roller Chains

Prijs Unit: US $ 0.32 / Piece
MOQ: 20 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, EXW

Model No:Customized Sprocket
Standaard of niet-standaard:Niet-standaard
Verpakking:Export Package/Plywood Case
Standaard:ISO606; ANSI B29.1; DIN8187; GB124-97
Oorsprong:Changzhou, Jiangsu, China
Productiecapaciteit:4, 000, 000 Pieces/Year

Changzhou Changjiang Gear Co., Ltd.

[provincie: Jiangsu, China]

Contacteer de Leverancier

Lengte van de Verbindingsdraad van de Vezel van de Kabel van het Flard van de Optische Vezel van ...

MOQ: 10 Meters

Model No:fiber optic jumper
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:CE,ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:OEM
Verpakking:1PCS/Bag

Shenzhen ZHW Technology Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De Lift van de passagier voor de Commerciële Bouw; Winkelcentrum; Huizen (jq-B027)

Prijs Unit: US $ 10000.0-16000.0 / unit
MOQ: 1 unit

Model No:JQ-B027
Driving Type:Gear en Rack Lift
Hoedanigheid:> 1000kg
Personen:11-19
Snelheid:1,00 - 2,00 m / s
Control Mode:Collectieve Selectieve controle

Yida Express Elevator Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

Het duplex Single-Mode Koord van het Flard van de Vezel St/Upc-St/Upc Optische

Prijs Unit: US $ 1.95-2.5 / Piece
MOQ: 200 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, FCA

Model No:ST/UPC-ST/UPC Fiber Optic Patch Cord
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N

Ningbo Geyida Cable Technology Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

Sc/Upc, Sm, Simplex, de Schakelaar van 2.0mm

Prijs Unit: US $ 0.45-0.55 / Piece
MOQ: 100 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, FCA, EXW

Model No:DTL-CSCUS2
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:SC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Circulaire

De BinnenExtruder van de Kabel FTTH

Prijs Unit: US $ 70000 / Set
MOQ: 1 Set
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, EXW

Model No:QF-SJ-50mm
Type:Vel Extruder
Feeding Mode:Meerdere Feed
Vergadering Structuur:Integrale Type Extruder
Schroef:Single-Screw
Engagement System:Volledige grijpende

CWDM/Wdm de Module Mux en Demux van de Multiplextelegraaf

MOQ: 1 Piece

Model No:takfly Multiplexer
Type:Fiber Optic Multiplexer
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:CE,ISO,RoHSGS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:DF Multiplexer

Takfly Communications Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

FC aan LC Fiber Adaptor Converter

Prijs Unit: US $ 0.25-0.45 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB

Model No:SADP-C-S-S-S-FC-FPC-LC-MPC
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:FC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Plein

Wuhan Seifree Technology Co., Ltd.

[provincie: Hubei, China]

Contacteer de Leverancier

Fabriek die van de SimplexAdapter van de Vezel de prijs vaststellen Sc/APC

Prijs Unit: US $ 0.1 / Piece
MOQ: 100 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF

Model No:SC. APC Simplex
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:SC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Plein

Industriële Smeden Speciale gelaste Sprocket voor Transmission

Prijs Unit: US $ 2.35 / Piece
MOQ: 10 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, EXW

Model No:25T Customized Sprocket
Handelsmerk:Changjiang Gear
Verpakking:Export Package/Plywood Case
Standaard:ISO606; ANSI B29.1; DIN8187; GB124-97
Oorsprong:Changzhou, Jiangsu, China
Gs-Code:84834090

Changzhou Changjiang Gear Co., Ltd.

[provincie: Jiangsu, China]

Contacteer de Leverancier

FC aan St de Hybride Optische Adapter van de Vezel, Mannetje aan de Vrouwelijke Optische Adapter ...

Prijs Unit: US $ 0.09-0.25 / Piece
MOQ: 10 Pieces

Model No:FC to LC Hybrid Fiber Optic Adapter
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:CE,ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:OEM
Verpakking:50PCS/Package

Shenzhen ZHW Technology Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De Lift van de passagier van Betrouwbare Fabrikant (jq-N024)

Prijs Unit: US $ 10000.0-16000.0 / unit
MOQ: 1 unit

Model No:JQ-N024
Driving Type:Gear en Rack Lift
Hoedanigheid:> 1000kg
Personen:11-19
Snelheid:1,00 - 2,00 m / s
Control Mode:Collectieve Selectieve controle

Yida Express Elevator Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

Koord van het Flard van de Vezel van enig-Mde van LC/Upc-LC/Upc het Optische

Prijs Unit: US $ 1.7-2.3 / Piece
MOQ: 500 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, FCA

Model No:LC/UPC-LC/UPC Single-Mde Fiber Optic Patch Cord
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N

Ningbo Geyida Cable Technology Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

Sc/Upc Singlemode SimplexSchakelaars van 3.0mm

Prijs Unit: US $ 0.45-0.55 / Piece
MOQ: 100 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, FCA, EXW

Model No:DTL-CSCUS3
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:SC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Circulaire

ODF, 1u Patch Panel

Prijs Unit: US $ 15.0-80.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF

Model No:LRP-1U
Handelsmerk:TELEFLY or OEM
Verpakking:Carton Box
Oorsprong:China
Gs-Code:8517622100
Productiecapaciteit:5000PCS/Month

Anti-Sidebow Chains for Pushing Window

Prijs Unit: US $ 5 / Metro
MOQ: 100 Meters
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, DAT, FAS, DDP, DAP, CIP, CPT, FCA, EXW

Model No:9.525mm, 12.7mm PITCH
Gebruik:Transmission Chain,Drag ChainGewijd Special Chain
Kleur:Solid Color
Handelsmerk:MW
Verpakking:Standard Sea Worthy Package
Standaard:ISO

Hangzhou Ocean Industry Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

SC/PC-SC/PC Singlemode 9/125 DuplexKoord van het Flard van de Vezel

Prijs Unit: US $ 1.8-2.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, FAS, FCA, EXW

Model No:SC-SCSM
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:CE,ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:TRT
Verpakking:Customed

Shenzhen TRT Fiber Tech. Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De Machine van de optische Kabel

Prijs Unit: US $ 70000 / Set
MOQ: 1 Set
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, EXW

Model No:QF-65MM
Type:Vel Extruder
Feeding Mode:Meerdere Feed
Vergadering Structuur:Integrale Type Extruder
Schroef:Single-Screw
Engagement System:Volledige grijpende

8 het Type CWDM/DWDM/Wdm Mux Demux van Rek van CH

MOQ: 1 Piece

Model No:takfly WDM mux
Type:Fiber Optic Sensors
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:CE,ISO,RoHSGS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:DF cwdm

Takfly Communications Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De Optische Vezel CirculatieLC van Whosale aan Adapter van de Vezel van Sc de Optische

Prijs Unit: US $ 0.25-0.45 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB

Model No:SADP-C-S-S-S-SC-FPC-LC-FPC
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:SC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Circulaire

Wuhan Seifree Technology Co., Ltd.

[provincie: Hubei, China]

Contacteer de Leverancier

Industriële keten ANSI norm ISO-norm tandwiel

Prijs Unit: US $ 5.98 / Piece
MOQ: 30 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, EXW

Model No:Customized Sprocket
Verpakking:Export Package/Plywood Case
Standaard:ISO606; ANSI B29.1; DIN8187; GB124-97
Oorsprong:Changzhou, Jiangsu, China
Productiecapaciteit:4, 000, 000 Pieces/Year

Changzhou Changjiang Gear Co., Ltd.

[provincie: Jiangsu, China]

Contacteer de Leverancier

De Lift van de passagier met Hairline Roestvrije steeljq-N025)

Prijs Unit: US $ 10000.0-16000.0 / unit
MOQ: 1 unit

Model No:JQ-N025
Driving Type:Gear en Rack Lift
Hoedanigheid:> 1000kg
Personen:11-19
Snelheid:1,00 - 2,00 m / s
Control Mode:Collectieve Selectieve controle

Yida Express Elevator Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

ST/PC het duplexKoord van het Flard van de Vezel Optische

Prijs Unit: US $ 1.0-1.06 / Piece
MOQ: 100 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF

Model No:ST/PC LC/PC Duplex Fiber Optic Patch Cord
Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N

Ningbo Geyida Cable Technology Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

Sc/Upc mm, Simplex 0.9mm Connectors

Prijs Unit: US $ 0.4-0.5 / Piece
MOQ: 100 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, FCA, EXW

Model No:DTL-CSCUM9
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:SC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Circulaire

48 het Comité van het Flard van de Vezel van de haven

Prijs Unit: US $ 15.0-80.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF

Model No:LRP-2U
Handelsmerk:TELEFLY or OEM
Verpakking:Carton Box
Oorsprong:China
Gs-Code:8517622100
Productiecapaciteit:5000PCS/Month

Beste Sc van de Prijs van de Fabriek aan St Koord van het Flard van Singlemode en Multimode Vezel ...

MOQ: 10 Meters

Model No:sc to st patch cord
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:CE,ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:OEM
Verpakking:1PCS/Bag

Shenzhen ZHW Technology Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Hulp nodig?
Neem contact met ons.
Ons elektronisch archief van leveranciers is a uitgebreide lijst van de belangrijkste leveranciers, producenten in de elektronische industrie. Importeer elektronische producten van onze gecontroleerde leveranciers van China met concurrerende prijzen. Ze zouden al van uw elektronische vereisten leveren: Een van de brede selectie van de keuze van producten, is Enkelzijdig Dubbelzijdig een van de nieuwe artikel. Ontwerp ingenieur of kopers kunnen verschillende producenten willen controleren, die veel verwante keuze aanbieden als duplex karton, duplex karton grijze rug and gecoat duplex karton. We hopen elke koper op de hoogte te houden met deze snelste bewegende industrie en de laatste trends van de producten.
Snel Product Index