Home » Elektrotechniek & Elektronica's » Glasvezel Connectoren » enkelzijdig dubbelzijdig
Snel Product Index Snel Supplier Index
Pagina 39/313  
Totaal 9365 producten van ongeveer 425

enkelzijdig dubbelzijdig

fabrikanten en leveranciers
China Leverancier - Gouden Lid
Sorteer op: Relevantie
Tonen: 30 artikelen

Koorden Pdlc van het Flard van de vezel de Optische

Prijs Unit: US $ 0.5-1.5 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:Fiber Optic Patch Cords PDLC
Toepassing:VerbindingGeneeskunde
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:SC-SC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Kern:Single Core

Shenzhen Opelink Technology Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

1, de Opheffende Riem van de Slinger van de Singelband 000kgs

Prijs Unit: US $ 0.3 / Piece
MOQ: 1000 Pieces

Type:webbing Sling
Materiaal:Polyester
Hefvermogen:1T
Lifting Eye Type:Gevouwen Eye
Vorm:Flat
Certificaat:GS,SGS,CEISO 9001

Nanjing D.L.T Sling Co., Ltd.

[provincie: Jiangsu, China]

Contacteer de Leverancier

APC van Sc Singlemode SimplexAdapter van de Adapter van de Vezel Optische

Prijs Unit: US $ 0.13 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:SC APC Adapter
Type:Fiber Optic Splitter & Koppeling
Bedrading Devices:Geïntegreerde Bedrading
Certificaat:CE,ISO,RoHSGS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:Takfly

Takfly Communications Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

FC aan Adapter van de Vezel van Sc de Duplex Optische voor CATV

Prijs Unit: US $ 0.25-0.5 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:SADP-C-S-D-S-FC-MPC-SC-FPC
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:FC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Rechthoekige

Wuhan Seifree Technology Co., Ltd.

[provincie: Hubei, China]

Contacteer de Leverancier

Verbindingsdraad MTRJ/PC-MTRJ/PC mm Om1 62.5/125 Duplex 2m LSZH 2.0mm

Prijs Unit: US $ 1.5-1.8 / Piece
MOQ: 1000 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, EXW

Model No:DTPCMTRJPC
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:> 1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N

Optische Schakelaar van de Vezel van Sm de Simplex 0.9mm St

MOQ: 100 Pieces

Model No:ST
Geslacht:Mannelijk
Handelsmerk:RITANO
Verpakking:Packing Into Cartons
Standaard:54*39*34
Oorsprong:China

RITANO OPTICS LIMITED

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Koord van het Flard van de vezel de het Optische/Kabel van het Flard met Sc, LC, St, Schakelaars FC

Prijs Unit: US $ 1.0-1.2 / Piece
MOQ: 1000 Pieces

Model No:WTFP001
Toepassing:Lokale Communicatiekabel,LAN-kabelFiber Optic Cable
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Wire Core Material:Bare koperdraad
Certificaat:CEISO
Handelsmerk:WONTERM

GYTA53 de Kabel van de optische Vezel

Prijs Unit: US $ 0.01 / Doos
MOQ: 100 Dozen

Model No:GYTA53 Optical Fiber Cable
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:SC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)

Hangzhou Lin'an Dongsheng Cable Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

Koord van het Flard van de Vezel Sm van Sc/Upc Sc/Upc het Duplex Optische

Prijs Unit: US $ 0.25 / Piece
MOQ: 100 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, FCA, EXW

Model No:SC/UPC SC/UPC DUPLEX
Toepassing:Lokale CommunicatiekabelFiber Optic Cable
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Conductor Type:Solid
Certificaat:CE,ISORoHS
Handelsmerk:GYD, OEM Welcome

Ningbo Geyida Cable Technology Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

St de Simplex Singlemode Multimode Standaard Optische Adapter van de Vezel van het Metaal

Prijs Unit: US $ 0.15-2.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:ST adapter
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:HNK or OEM
Verpakking:Plastic Container + Carton
Standaard:RoHS
Oorsprong:Shenzhen, China

Shenzhen HNK Optics Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

2u het rek zette Optisch Comité van het Flard 48 het Glijden van Vezels op

Prijs Unit: US $ 15.0-45.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:FA-FDR2MD48B
Certificering:SGS,RoHSISO
Gebruik:Vezel
Handelsmerk:Fiberall, Neutral or OEM
Verpakking:Plastic Membrane/Bubble Wrap/EPE Foam Board/Carton
Standaard:2U 19" Rack Mounted Patch Panel Max 96 fibers

Fiberall Technology (Shenzhen) Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

MPO Optische Vezel Loopback voor het Gebruik van het Netwerk

Prijs Unit: US $ 2.2-2.5 / Piece
MOQ: 10 Pieces

Model No:MPO
Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N

ARK Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

APC FC 0.9mm van Sc LC de Simplex Singlemode Optische Schakelaar van de Vezel

Prijs Unit: US $ 0.5 / Metro
MOQ: 2000 Meters

Merk:OEM
Handelsmerk:TW-SCIE or OEM
Verpakking:Wooden Drum
Standaard:ROHS, CE
Oorsprong:China (Mainland)
Gs-Code:854470000

DONGGUAN TW-SCIE CO., LTD.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Toestel van de Aansporing van het Brons van het Tin van de Hefboom van de hoge Precisie DIN8 het ...

Prijs Unit: US $ 23.96 / Piece
MOQ: 10 Pieces

Model No:Gear
Hardheid:Zacht tandoppervlak
Bereidingswijze:Cast Gear
Getande Portie Shape:Spur Gear
Type:Circular Gear
Handelsmerk:OIC

Changzhou Changjiang Gear Co., Ltd.

[provincie: Jiangsu, China]

Contacteer de Leverancier

2 het Optische Draagvlak Lk05sc10201 van de Vezel van havens

Prijs Unit: US $ 0.38 / Piece
MOQ: 50 Pieces

Model No:LK05SC10201
Poort:Dual Port
Materiaal:ABS
Certificaat:CE,RoHS,ULISO: 9001
Kleur:Wit
Aangepaste:Op maat

Lulink Electronics Technology Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

APC van Sc van de Vlecht van de vezel Optische

Prijs Unit: US $ 0.5-1.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:P09SG
Toepassing:Fiber Optic Cable
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Certificaat:RoHSUL
Handelsmerk:HOLIGHT
Verpakking:1PC/Bag

HOLIGHT Fiber Optic Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Koorden van het Flard LC van de vezel de Optische

Prijs Unit: US $ 0.5-1.5 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:LC Patch Cords
Toepassing:VerbindingGeneeskunde
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:SC-SC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Kern:Single Core

Shenzhen Opelink Technology Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

1000 kg van de Slinger van de Singelband voor de Fabrikant van de Opheffende Slinger

Prijs Unit: US $ 0.3 / Piece
MOQ: 1000 Pieces

Type:webbing Sling
Materiaal:Polyester
Hefvermogen:1T
Lifting Eye Type:Gevouwen Eye
Vorm:Flat
Certificaat:GS,SGS,CEISO 9001

Nanjing D.L.T Sling Co., Ltd.

[provincie: Jiangsu, China]

Contacteer de Leverancier

0.2dB de simplexAdapter van Sc met Blind

Prijs Unit: US $ 0.1-5.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:SC adapter
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:SC
Aantal Cores:Multi-Core
Ferrule endface:APC
Vorm:Plein

Takfly Communications Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Flard Cord E2000/APC- LC/Upc Sm Duplex 3m LSZH 2.0mm

Prijs Unit: US $ 1.3-2.5 / Piece
MOQ: 50 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, EXW

Model No:DTPCE2000ALCU 3M
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:> 1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N

Optische Demper van de Vezel van Sc LC St FC van RoHS de Volgzame (Sc)

Prijs Unit: US $ 3.0-4.0 / Piece
MOQ: 50 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, DAT, FAS, DDP, DAP, CIP, CPT, FCA, EXW

Model No:SC hybrid
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:SC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Plein

Lin'an Longshine Imp. & Exp. Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

optische St van de mm Simplex 0.9/2.0/3.0mm Vezel Schakelaar met Uitstekende kwaliteit

MOQ: 100 Pieces

Model No:ST
Geslacht:Mannelijk
Handelsmerk:RITANO
Verpakking:Packing Into Cartons
Standaard:54*39*34
Oorsprong:China

RITANO OPTICS LIMITED

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Optische Adapter van de Vezel van Sm van LC/Upc de Duplex

Prijs Unit: US $ 0.05-0.2 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:lc/upc sm duplex
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:ISO
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:SUNET
Verpakking:Carton

Qingdao Sunet Technologies Co., Ltd.

[provincie: Shandong, China]

Contacteer de Leverancier

Gyxtc8s OpenluchtG652D 6 de Optische Kabel van de Vezel van de Kern O/H

Prijs Unit: US $ 0.01 / Doos
MOQ: 100 Dozen

Model No:GYXTC8S optical fiber cable
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:SC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)

Hangzhou Lin'an Dongsheng Cable Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

FC/Upc Multicore Koord van het Flard van de Optische Vezel van de Doorbraak

Prijs Unit: US $ 3 / Piece
MOQ: 500 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF

Model No:FC/UPC
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:FC-FC
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N

Ningbo Geyida Cable Technology Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

St de Simplex Singlemode Standaard Optische Adapter van de Vezel van het Metaal

Prijs Unit: US $ 0.15-2.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:ST adapter
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:HNK or OEM
Verpakking:Plastic Container + Carton
Standaard:RoHS
Oorsprong:Shenzhen, China

Shenzhen HNK Optics Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Het Comité van het Flard van de uit Optische Vezel van de dia met de Vlecht van de Vezel van Sc

Prijs Unit: US $ 10.0-30.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:FA-FDR1MD24B-SC
Certificering:SGS,RoHSISO
Gebruik:Vezel
Handelsmerk:Fiberall, Neutral or OEM
Verpakking:Plastic Membrane/Bubble Wrap/EPE Foam Board/Carton
Standaard:Slide out fiber patch panel 1U 19" 24F SC

Fiberall Technology (Shenzhen) Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

ANSI de StandaardTand van het Wiel met Lange Hub na Oppervlaktebehandeling

Prijs Unit: US $ 2.35 / Piece
MOQ: 10 Pieces

Model No:Sprocket
Handelsmerk:OIC
Verpakking:Export Package/Plywood Case
Standaard:ISO606; ANSI B29.1; DIN8187; GB124-97
Oorsprong:Changzhou, Jiangsu, China
Gs-Code:84834090

Changzhou Changjiang Gear Co., Ltd.

[provincie: Jiangsu, China]

Contacteer de Leverancier

Duplex van de Wijze van Patchcord van de optische Vezel St aan St Enige

Prijs Unit: US $ 0.5-2.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:P02TTA130L
Toepassing:Fiber Optic Cable
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Certificaat:ISORoHS
Handelsmerk:HOLIGHT
Verpakking:1PC/Bag

HOLIGHT Fiber Optic Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De Slinger van de singelband 1000 Kg van de Dubbele Vouw

Prijs Unit: US $ 0.3 / Piece
MOQ: 1000 Pieces

Type:webbing Sling
Materiaal:Polyester
Hefvermogen:1T
Lifting Eye Type:Gevouwen Eye
Vorm:Flat
Certificaat:GS,SGS,CEISO 9001

Nanjing D.L.T Sling Co., Ltd.

[provincie: Jiangsu, China]

Contacteer de Leverancier

Hulp nodig?
Neem contact met ons.
Ons elektronisch archief van leveranciers is a uitgebreide lijst van de belangrijkste leveranciers, producenten in de elektronische industrie. Importeer elektronische producten van onze gecontroleerde leveranciers van China met concurrerende prijzen. Ze zouden al van uw elektronische vereisten leveren: Een van de brede selectie van de keuze van producten, is Enkelzijdig Dubbelzijdig fabriek een van de nieuwe artikel. Ontwerp ingenieur of kopers kunnen verschillende producenten willen controleren, die veel verwante keuze aanbieden als duplex roestvast, dubbelzijdig papier and duplex pijp. We hopen elke koper op de hoogte te houden met deze snelste bewegende industrie en de laatste trends van de producten.
Snel Product Index