Home » Elektrotechniek & Elektronica's » Glasvezel Connectoren » enkelzijdig dubbelzijdig
Snel Product Index Snel Supplier Index
Pagina 39/296  
Totaal 8875 producten van ongeveer 316

enkelzijdig dubbelzijdig

fabrikanten en leveranciers
China Leverancier - Gouden Lid
Sorteer op: Relevantie
Tonen: 30 artikelen

Singlemode DuplexKabel van het Flard van de Vezel MPO Optische

Prijs Unit: US $ 0.8-4.56 / Piece
MOQ: 2 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, CIP, EXW

Model No:DTMPO ST PATCH CORD
Type:Single-mode Fiber
Toepassing:Verbinding
Certificaat:RoHS,CEISO9001
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N

1u 19&rdquor; Type van Dia van het Comité van het Flard van de Vezel van het aluminium het Rek ...

Prijs Unit: US $ 21.0-45.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:FA-FDR1DA24G
Type:Optical Fiber verdeelkast
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:ISO,RoHSGS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:Fiberall, Neutral or OEM

Fiberall Technology (Shenzhen) Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Flard-Koord van Sc-Sc G652D Sm Dx van de vezel het Optische

Prijs Unit: US $ 1.8-2.0 / Piece
MOQ: 10 Pieces

Model No:SC-SC SM DX
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:SC-SC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)

ARK Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Sm/mm de Binnen Optische Kabel van de Vezel van de Bundel

MOQ: 1000 pieces

Model No:Indoor distribution cable
Toepassing:Verbinding
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N
Certificaat:RoHS,UL,CEISO9001

DONGGUAN TW-SCIE CO., LTD.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De veilige & Met geringe geluidssterkte Lift van de Passagier (jq-B017)

Prijs Unit: US $ 10000.0-16000.0 / unit
MOQ: 1 unit

Model No:JQ-B017
Driving Type:Gear en Rack Lift
Hoedanigheid:> 1000kg
Personen:11-19
Snelheid:1,00 - 2,00 m / s
Control Mode:Collectieve Selectieve controle

Yida Express Elevator Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

Beige van de Schakelaar LC mm van de vezel het Optische

Prijs Unit: US $ 0.3-0.5 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:C01U0923
Transmissie Medium:Multimode
Structuur:LC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Plein

HOLIGHT Fiber Optic Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Speciale Gegoten Stock Sprocket Gear met One-zijdig Hub

Prijs Unit: US $ 0.23 / Piece
MOQ: 50 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, EXW

Model No:10t Sprocket
Verpakking:Export Package/Plywood Case
Standaard:ISO606; ANSI B29.1; DIN8187; GB124-97
Oorsprong:Changzhou, Jiangsu, China
Productiecapaciteit:4, 000, 000 Pieces/Year

Changzhou Changjiang Gear Co., Ltd.

[provincie: Jiangsu, China]

Contacteer de Leverancier

LC/APC-LC/APC het flardkoord van de vezel optisch simplexverbindingsdraad

Prijs Unit: US $ 0.1-1.0 / Piece
MOQ: 1000 Pieces

Model No:KD-FO6002
Toepassing:Verbinding
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Certificaat:RoHS
Schede Materiaal:PVC
Handelsmerk:Kingda or OEM

Ningbo Kingda Electronics Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

Conditioneren van de Wijze van de Apparatuur MTRJ het ZijOm2

Prijs Unit: US $ 0.8-4.56 / Piece
MOQ: 2 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, CIP, EXW

Model No:DTOM2 PATCH CORD
Handelsmerk:Datolink
Verpakking:1 Piece / Bag, 200 PCS / Carton
Standaard:ISO9001&RoHS
Oorsprong:Shenzhen, China
Gs-Code:85444929

8/12/24 Fanout van Kernen Om3 mtp/mpo-LC de Kabel van het Flard

Prijs Unit: US $ 1.0-10.0 / Piece
MOQ: 50 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, DAT, FAS, DDP, DAP, CIP, CPT, FCA, EXW

Model No:MPO/MTP Patch Cord
Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:1000N <10000N

Takfly Communications Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

1.25gbps Optische SFP van de vezel Zendontvanger 1550nm 80km LC Ddm

Prijs Unit: US $ 8.0-70.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:FA-TCS12L15-80D
Gebruik:WorkstationServer
Type:Vast
Support Network:Ethernet
Informatie inhoud:Gegevens
Certificaat:CE,ISO,RoHSGS

Fiberall Technology (Shenzhen) Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Het optische Koord van het Flard Sc-FC van de Vezel Multimode Simplex

Prijs Unit: US $ 2.3-2.53 / Piece
MOQ: 10 Pieces

Model No:MM SX SC-FC
Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N

ARK Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De multi Kabel van de Distributie van de Vezel van de Kern Om3 Gele Optische met de Schede van pvc

Prijs Unit: US $ 1.33 / Metro
MOQ: 1 Metro

Model No:Fiber Optic Distribution Cable
Toepassing:Verbinding,Kunst,Sensor,GeneeskundeSonde
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:> 1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:1000N <10000N
Kern:Multicore

DONGGUAN TW-SCIE CO., LTD.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Huis Elevator met Hairline Roestvrij staal Machine Roomless (jq-B018)

Prijs Unit: US $ 10000.0-16000.0 / unit
MOQ: 1 unit

Model No:JQ-B018
Driving Type:Gear en Rack Lift
Hoedanigheid:> 1000kg
Personen:11-19
Snelheid:1,00 - 2,00 m / s
Control Mode:Collectieve Selectieve controle

Yida Express Elevator Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

Sc 2.0mm Uitrusting van de Schakelaar van de Vezel van 3.0mm de Optische

Prijs Unit: US $ 0.3-0.5 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:C022
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:SC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Plein

HOLIGHT Fiber Optic Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Agricultural Motorcycle Chain Dubbele Sprocket Wiel met Keyway

Prijs Unit: US $ 3.98 / Piece
MOQ: 10 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF

Model No:Double Sprocket
Handelsmerk:OIC
Verpakking:Export Package/Plywood Case
Standaard:ISO606; ANSI B29.1; DIN8187; GB124-97
Oorsprong:Changzhou, Jiangsu, China
Gs-Code:84834090

Changzhou Changjiang Gear Co., Ltd.

[provincie: Jiangsu, China]

Contacteer de Leverancier

SC/APC-SC/PC koord van het de verbindingsdraadflard van de vezel het optische simplex

Prijs Unit: US $ 0.1-1.0 / Piece
MOQ: 1000 Pieces

Model No:KD-FO6003
Toepassing:Verbinding
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Certificaat:RoHS
Schede Materiaal:PVC
Handelsmerk:Kingda or OEM

Ningbo Kingda Electronics Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

Sc/FC/St/LC/E2000/MPO de Optische Adapter van de Vezel van het Type van Flens

Prijs Unit: US $ 0.2 / Piece
MOQ: 1000 Pieces

Model No:MPO Adapter
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Rechthoekige
Toepassing:Fiber Module
Merk:OEM
Handelsmerk:TAKFLY

Takfly Communications Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De korte Rol Chain08b van de Precisie van de Transmissie van de Hoogte

Prijs Unit: US $ 1.2 / Metro
MOQ: 100 Meters
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, FCA, EXW

Model No:05B 06B 08B 10B 12B 16B 20B 24B 28B 32B
Gebruik:Transmission Chain
Kenmerken:Oil Resistant
Structuur:Roller Chain
Kleur:Multi-Colored
Handelsmerk:QJ / HQL / YF

155Mbps SFP Optische Zendontvanger 1310nm 20km LC Ddm van de Vezel

Prijs Unit: US $ 8.0-70.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:FA-TCS01L13-20D
Gebruik:WorkstationServer
Type:Vast
Support Network:Ethernet
Informatie inhoud:Gegevens
Certificaat:CE,ISO,RoHSGS

Fiberall Technology (Shenzhen) Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De eind Doos 2core van het Huis voor FTTH

Prijs Unit: US $ 0.5 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:FTTH Box
Type:Optical Fiber verdeelkast
Certificaat:CE,ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:OEM
Verpakking:Paper Box

DONGGUAN TW-SCIE CO., LTD.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De Lift van de passagier met de Geëtste Putten van de Spiegel (jq-B019)

Prijs Unit: US $ 10000.0-16000.0 / unit
MOQ: 1 unit

Model No:JQ-B019
Driving Type:Gear en Rack Lift
Hoedanigheid:> 1000kg
Personen:11-19
Snelheid:1,00 - 2,00 m / s
Control Mode:Collectieve Selectieve controle

Yida Express Elevator Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

Sca aan Lca DuplexSm 2.0mm Kabel van het Flard van de Vezel de Optische

Prijs Unit: US $ 1.0-4.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:P02SALA930L
Toepassing:Verbinding
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N
Kern:Double Core

HOLIGHT Fiber Optic Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

LC de gepantserde Kabel van het Flard van de Vezel Optische (de Gepantserde Optische ...

Prijs Unit: US $ 2.6 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, EXW, CIF

Model No:LC/LC-ARD
Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Verbindingsstructuur:LC
Certificaat:RoHS,UL,CEISO9001
Handelsmerk:TTI Fiber

Shenzhen TRT Fiber Tech. Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

SC/APC-SC/APC het flardkoord van de vezel optisch simplexverbindingsdraad

Prijs Unit: US $ 0.1-1.0 / Piece
MOQ: 1000 Pieces

Model No:KD-FO6004
Toepassing:Verbinding
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Certificaat:RoHS
Schede Materiaal:PVC
Handelsmerk:Kingda or OEM

Ningbo Kingda Electronics Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

Optische Adapter van de Vezel van Sc de Simplex Standaard Plastic

Prijs Unit: US $ 0.15-2.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, EXW

Model No:SC-SX
Certificaat:RoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:HNK or OEM
Verpakking:Plastic Container + Carton
Standaard:RoHS

Shenzhen HNK Optics Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Witte Schilderen Pumb Transmission Steel Roller Chain Motor Sprocket

Prijs Unit: US $ 0.12 / Piece
MOQ: 10 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, EXW

Model No:06B13T
Toepassing:Motor
Bereidingswijze:Cast Gear
Getande Portie Shape:Spur Gear
Type:Circular Gear
Handelsmerk:OIC

Changzhou Changjiang Gear Co., Ltd.

[provincie: Jiangsu, China]

Contacteer de Leverancier

De Optische Verbindingsdraad van de vezel/Lood van het Flard van de Vezel de Optische/Vezel ...

Prijs Unit: US $ 1.8 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, DAT, FAS, DDP, DAP, CIP, CPT, FCA, EXW

Model No:PatchCord
Toepassing:Verbinding,Kunst,SensorGeneeskunde
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N
Certificaat:RoHS,UL,CE,ISO9001,VDECCC

Takfly Communications Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De Dubbele Ketting van uitstekende kwaliteit For12A van de Rol

Prijs Unit: US $ 2.8 / Metro
MOQ: 100 Meters
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, FCA, EXW

Model No:08A 10A 12A 16A 20A 24A 28A 32A
Gebruik:Transmission Chain
Kenmerken:Oil Resistant
Structuur:Roller Chain
Kleur:Multi-Colored
Handelsmerk:QJ / HQL / YF

Optische SFP van de vezel Module 155Mbps 1310nm 40km LC Ddm

Prijs Unit: US $ 8.0-70.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:FA-TCS01L13-40D
Gebruik:WorkstationServer
Type:Vast
Support Network:Ethernet
Informatie inhoud:Gegevens
Certificaat:CE,ISO,RoHSGS

Fiberall Technology (Shenzhen) Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Hulp nodig?
Neem contact met ons.
Ons elektronisch archief van leveranciers is a uitgebreide lijst van de belangrijkste leveranciers, producenten in de elektronische industrie. Importeer elektronische producten van onze gecontroleerde leveranciers van China met concurrerende prijzen. Ze zouden al van uw elektronische vereisten leveren: Een van de brede selectie van de keuze van producten, is Enkelzijdig Dubbelzijdig fabriek een van de nieuwe artikel. Ontwerp ingenieur of kopers kunnen verschillende producenten willen controleren, die veel verwante keuze aanbieden als duplex roestvast, dubbelzijdig papier and duplex pijp. We hopen elke koper op de hoogte te houden met deze snelste bewegende industrie en de laatste trends van de producten.
Snel Product Index