Home » Elektrotechniek & Elektronica's » Glasvezel Connectoren » enkelzijdig dubbelzijdig
Snel Product Index Snel Supplier Index
Pagina 40/303  
Totaal 9080 producten van ongeveer 394

enkelzijdig dubbelzijdig

fabrikanten en leveranciers
China Leverancier - Gouden Lid
Sorteer op: Relevantie
Tonen: 30 artikelen

Sc aan LC Sm 2.0mm DuplexVezel Optische Patchcord

Prijs Unit: US $ 1.0-4.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:P02LS920L
Toepassing:Verbinding
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N
Kern:Double Core

HOLIGHT Fiber Optic Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De Optische Adapter van de Vezel van fC-Sc van het Type van metaal

Prijs Unit: US $ 0.05-0.2 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:SNAD-FCSC-SM-SIMPLEX
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:ISO
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:SUNET
Verpakking:Carton

Qingdao Sunet Technologies Co., Ltd.

[provincie: Shandong, China]

Contacteer de Leverancier

Vlecht van de Kleur Sc/APC 12 van de vezel de Optische

Prijs Unit: US $ 4.8-6.0 / Piece
MOQ: 10 Pieces

Model No:sc
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N

ARK Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Adapter Sc/FC/St/LC van de Vezel van hoge Prestaties de Optische Duplex met de Prijs van de Fabriek

Prijs Unit: US $ 0.32-0.36 / Piece
MOQ: 10 Pieces

Model No:SC/FC/ST/LC Adapter
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:LC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:APC
Vorm:Plein

Takfly Communications Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

LC/APC de simplex vezel-Opticalal Communicatie LC Optische Adapter van de Vezel

Prijs Unit: US $ 0.3-0.5 / Piece
MOQ: 500 Pieces

Model No:HK-04001-A
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:LC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:APC
Vorm:Plein

LC/APC Singlemode Duplex Optische Adapter van de Vezel

Prijs Unit: US $ 0.35-0.4 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, FAS, EXW

Model No:LC singelmode fiber adapter
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:CEISO
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:TRT
Verpakking:in PP Bag Then in Carton

Shenzhen TRT Fiber Tech. Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Het DuplexBlauw van Sm van de Schakelaar van de Vezel van Sc

Prijs Unit: US $ 0.33 / Piece
MOQ: 100 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, DDP, EXW

Model No:SC
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:SC
Aantal Cores:Multi-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Toepassing:Fiber Distribution Frame,Netwerk ApparatuurFiber Module

De enige Optische Vlecht van de Vezel van de Wijze met Mu Schakelaar 0.9mm Kabel

Prijs Unit: US $ 0.5-8.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:FAPG-MPS01
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:<100N

Fiberall Technology (Shenzhen) Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De het hete Karretje en Ketting van het Smeedstuk voor het LuchtSysteem van de Transportband

Prijs Unit: US $ 1.2 / Metro
MOQ: 100 Meters

Model No:conveyor
Materiaal:Roestvrij Staal
Structuur:Roller Chain
Oppervlakte Behandeling:Polijsten
Chain Size:1/2 "* 11/128"
Handelsmerk:Machinery

Deyuan Machinery Co., Ltd.

[provincie: Jiangsu, China]

Contacteer de Leverancier

12 de kern Sc/Upc kiest de Optische Vlecht van de Vezel van de Bos van de Wijze uit

Prijs Unit: US $ 7.5-8.5 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:SC/UPC
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:SC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm)

Lin'an Longshine Imp. & Exp. Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

MTRJ - Mu de Vezel van het Koord van het Flard

Prijs Unit: US $ 0.8-4.56 / Piece
MOQ: 2 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, CIP, EXW

Model No:DTMUPatch cord
Type:Single-mode Fiber
Toepassing:Verbinding
Certificaat:RoHS,CEISO9001
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N

Kabel van de Vezel van de Doorbraak van de Reeks van de vezel de Optische

MOQ: 1000 pieces

Model No:Breakout cable
Toepassing:Verbinding
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N
Certificaat:RoHS,UL,CEISO9001

DONGGUAN TW-SCIE CO., LTD.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Das de Lift van de Passagier van Duitsland (jq-B003)

Prijs Unit: US $ 10000.0-16000.0 / unit
MOQ: 1 unit

Model No:JQ-B003
Driving Type:Gear en Rack Lift
Hoedanigheid:> 1000kg
Personen:11-19
Snelheid:1,00 - 2,00 m / s
Control Mode:Collectieve Selectieve controle

Yida Express Elevator Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

5016 de stijve Koppeling van de Ketting voor Industrie

Prijs Unit: US $ 1.0-999.0 / Piece
MOQ: 10 Pieces

Model No:KC-5016
Standaard of niet-standaard:Standaard
torque:> 80N.M
Snelheid:4000R / M
Structuur:Stijf
Handelsmerk:EED

Sca aan Lca DuplexSm 2.0mm Kabel van het Flard van de Vezel de Optische

Prijs Unit: US $ 1.0-4.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:P02SALA930L
Toepassing:Verbinding
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N
Kern:Double Core

HOLIGHT Fiber Optic Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Optische Vezel van de Adapter van Sm van Sc/Upc de Duplex

Prijs Unit: US $ 0.05-0.2 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:SNAD-SCUPC-SM-DUPLEX
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:ISO
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:SUNET
Verpakking:Carton

Qingdao Sunet Technologies Co., Ltd.

[provincie: Shandong, China]

Contacteer de Leverancier

De snelle Convertor van de Media van de Vezel van Ethernet 10/100Mbps Duplex Singlemode 20km

Prijs Unit: US $ 16.0-18.2 / Piece
MOQ: 10 Pieces

Model No:Media Converter
Type:Fiber Transceiver
Bedrading Devices:Geïntegreerde Bedrading
Certificaat:CE,ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:Takfly

Takfly Communications Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De Kleine Laars van Sc van de Kabel van de optische Vezel

Prijs Unit: US $ 0.9-1.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:SC
Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N

ARK Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

LC/PC de simplex Optische Adapter van de Vezel LC voor het Optische Frame van de Distributie

Prijs Unit: US $ 0.3-0.5 / Piece
MOQ: 500 Pieces

Model No:HK-04001-B
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:LC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Plein

Koord van het Flard van de Vezel Sm van FC/Upc Sc/Upc het Optische

Prijs Unit: US $ 0.25 / Piece
MOQ: 100 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, EXW

Model No:FC/UPC-SC/UPC SM
Type:Single-mode Fiber
Toepassing:Verbinding
Certificaat:RoHS,UL,CEISO9001
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:1000N <10000N

Ningbo Geyida Cable Technology Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

Van de vezel Optisch (Enige Wijze) Sc-Sc Patchcord

Prijs Unit: US $ 0.5-1.5 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:Fiber Optic Patchcord (Single Mode) Sc-Sc
Toepassing:VerbindingGeneeskunde
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:SC-SC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Kern:Single Core

Shenzhen Opelink Technology Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

LC/LC 9/125um het DuplexKoord van het Flard van de Vezel Sm Optische

MOQ: 100 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, EXW

Model No:LC/LC SM DX
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:LC
Materiaal Vorm:Flat Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:> 1000 (N / 100mm)

Shenzhen TRT Fiber Tech. Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

24 Cassette van de Module MTP Lgx van de Vezel van kernen de Optische Om3 Multimode

Prijs Unit: US $ 26.0-30.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:PN-012
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:1000N <10000N

PUNO OPTIC TECHNOLOGY CO., LIMITED

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De Transportband van Rivetless van het karretje voor het LuchtSysteem van de Transportband

Prijs Unit: US $ 1.2 / Metro
MOQ: 100 Meters

Model No:carriage
Materiaal:Roestvrij Staal
Structuur:Roller Chain
Oppervlakte Behandeling:Polijsten
Chain Size:1/2 "* 11/128"
Handelsmerk:Machinery

Deyuan Machinery Co., Ltd.

[provincie: Jiangsu, China]

Contacteer de Leverancier

FC/Upc Multimode Duplex Waterdichte Koord van het Flard van de Vezel Optische

Prijs Unit: US $ 5.5-7.7 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:FC/UPC
Transmissie Medium:Multimode
Structuur:FC
Aantal Cores:Multi-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Rechthoekige

Lin'an Longshine Imp. & Exp. Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

Mtrj-LC de Duplex Vezeloptische Kabels van het Flard

Prijs Unit: US $ 0.8-4.56 / Piece
MOQ: 2 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, CIP, EXW

Model No:DT MTRJ-LC PATCH CORD
Type:Multi-mode Fiber
Toepassing:Verbinding
Certificaat:RoHS,CEISO9001
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N

24 Optische Kabel van de Vezel van de Bundel van de Wijze van de kern de Enige Binnen

MOQ: 1000 pieces

Model No:Indoor distribution cable
Toepassing:Verbinding
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N
Certificaat:RoHS,UL,CEISO9001

DONGGUAN TW-SCIE CO., LTD.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De Lift van de passagier voor de Commerciële Bouw; Winkelcentrum; Huizen (jq-B005)

Prijs Unit: US $ 10000.0-16000.0 / unit
MOQ: 1 unit

Model No:JQ-B005
Driving Type:Gear en Rack Lift
Hoedanigheid:> 1000kg
Personen:11-19
Snelheid:1,00 - 2,00 m / s
Control Mode:Collectieve Selectieve controle

Yida Express Elevator Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

Hoge Quaility 6022 de Koppeling van de Ketting

Prijs Unit: US $ 1.0-999.0 / Piece
MOQ: 10 Pieces

Model No:KC-6022
Standaard of niet-standaard:Standaard
torque:> 80N.M
Snelheid:4000R / M
Structuur:Stijf
Handelsmerk:EED

De Simplex Optische Adapter van de Vezel st-St Sm

Prijs Unit: US $ 0.05-0.2 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:SNAD-ST-SM-SIMPLEX
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:ISO
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:SUNET
Verpakking:Carton

Qingdao Sunet Technologies Co., Ltd.

[provincie: Shandong, China]

Contacteer de Leverancier

Hulp nodig?
Neem contact met ons.
Ons elektronisch archief van leveranciers is a uitgebreide lijst van de belangrijkste leveranciers, producenten in de elektronische industrie. Importeer elektronische producten van onze gecontroleerde leveranciers van China met concurrerende prijzen. Ze zouden al van uw elektronische vereisten leveren: Een van de brede selectie van de keuze van producten, is Enkelzijdig Dubbelzijdig fabriek een van de nieuwe artikel. Ontwerp ingenieur of kopers kunnen verschillende producenten willen controleren, die veel verwante keuze aanbieden als duplex roestvast, dubbelzijdig papier and duplex pijp. We hopen elke koper op de hoogte te houden met deze snelste bewegende industrie en de laatste trends van de producten.
Snel Product Index