Home » Elektrotechniek & Elektronica's » Optische Vezels & Kabel » enkelzijdig dubbelzijdig
Snel Product Index Snel Supplier Index
Pagina 41/283  
Totaal 8481 producten van ongeveer 326

enkelzijdig dubbelzijdig

fabrikanten en leveranciers
China Leverancier - Gouden Lid
Sorteer op: Relevantie
Tonen: 30 artikelen

FC/Upc-FC/Upc het DuplexKoord van het Flard van de Vezel van mm Optische

Prijs Unit: US $ 0.264-0.3 / Piece
MOQ: 100 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, EXW

Model No:FC/UPC-FC/UPC
Toepassing:Fiber Optic Cable
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Conductor Type:Gestrande
Certificaat:CE,ISORoHS
Handelsmerk:GYD, OEM welcome

Ningbo Geyida Cable Technology Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

SC/APC SM 12 Colors Fiber Optic Pigtail (12 vezelvlecht)

Prijs Unit: US $ 6 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, EXW

Model No:SCSAPL
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:SC
Certificaat:RoHS,UL,CEISO9001
Handelsmerk:TTI Fiber

Shenzhen TRT Fiber Tech. Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De Vezel FC/Upc FC/APC Optische Patchcord of Vlecht van FC/Sm FC/mm

Prijs Unit: US $ 0.7 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:FC Fiber optic patchcord
Toepassing:Verbinding
Verbindingsstructuur:FC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:> 1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:> 10000N

Takfly Communications Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Brandkast en Stable Passenger Elevator (jq-B022)

Prijs Unit: US $ 10000.0-16000.0 / unit
MOQ: 1 unit

Model No:JQ-B022
Driving Type:Gear en Rack Lift
Hoedanigheid:> 1000kg
Personen:11-19
Snelheid:1,00 - 2,00 m / s
Control Mode:Collectieve Selectieve controle

Yida Express Elevator Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

LC/Upc mm, Simplex, de Optische Schakelaar van de Vezel van 2.0mm

Prijs Unit: US $ 0.35-0.45 / Piece
MOQ: 1000 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, EXW

Model No:DTL-CLCM2
Structuur:LC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Circulaire
Toepassing:Fiber Module

LC de duplexRJ45 Optische Adapter van de Vezel van het Type Singlemode/APC Multimode/Om3/Om4

Prijs Unit: US $ 0.15-2.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:LC-DX-RJ45
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:HNK or OEM
Verpakking:Plastic Container + Carton
Standaard:RoHS
Oorsprong:Shenzhen, China

Shenzhen HNK Optics Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Voorraad van Transmissionstandard plateerde de DuplexTand van de Motorfiets met Schacht

Prijs Unit: US $ 2.56 / Piece
MOQ: 10 Pieces

Model No:Sprocket
Handelsmerk:OIC
Verpakking:Export Package/Plywood Case
Standaard:ISO606; ANSI B29.1; DIN8187; GB124-97
Oorsprong:Changzhou, Jiangsu, China
Gs-Code:84834090

Changzhou Changjiang Gear Co., Ltd.

[provincie: Jiangsu, China]

Contacteer de Leverancier

Multimode SFP Optische Zendontvanger 1.25gbps 850nm 550m LC van de Vezel

Prijs Unit: US $ 8.0-70.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:FA-TCS12L85-05D
Gebruik:WorkstationServer
Type:Vast
Support Network:Ethernet
Informatie inhoud:Gegevens
Certificaat:CE,ISO,RoHSGS

Fiberall Technology (Shenzhen) Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Sc van Multomode van de Verzekering van de kwaliteit aan het Koord van het Flard van de Optische ...

MOQ: 10 Meters

Model No:SC to FC UPC Optical Fiber Patch cord
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:CE,ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:OEM
Verpakking:1PCS/Bag

Shenzhen ZHW Technology Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

St/Upc-St/Upc het SimplexKoord van het Flard van de Vezel Sm Optische

Prijs Unit: US $ 0.326-0.35 / Piece
MOQ: 100 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, EXW

Model No:ST/UPC-ST/UPC
Toepassing:Fiber Optic Cable
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Conductor Type:Gestrande
Certificaat:CE,ISORoHS
Handelsmerk:GYD, OEM welcome

Ningbo Geyida Cable Technology Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

De duplex Optische Kabel van 2.0mm 50/125 Vezel

Prijs Unit: US $ 0.1-0.15 / Piece
MOQ: 1000 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, FAS, EXW

Model No:Dx 2.0 MM
Toepassing:Fiber Optic Cable
Cover Materiaal:PVC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Conductor Type:Gestrande
Certificaat:CERoHS

Shenzhen TRT Fiber Tech. Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Singlemode Optische Schakelaar van de Vezel MTRJ

Prijs Unit: US $ 1.9-2.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:MTRJ
Structuur:MT-RJ
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Plein
Fabricageproces:Gegoten
Toepassing:Netwerk Apparatuur

Shenzhen KOC Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Schakelaar van de Optische Vezel van Connecotor FC van de vezel de Optische

Prijs Unit: US $ 0.38 / pcs
MOQ: 1 pcs

Model No:FC Optical Fiber Connector
Structuur:FC
Vorm:Plein
Fabricageproces:Gegoten
Toepassing:Netwerk Apparatuur
Merk:OEM

Takfly Communications Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Goedkoop en Highquality Passenger Elevator (jq-B023)

Prijs Unit: US $ 10000.0-16000.0 / unit
MOQ: 1 unit

Model No:JQ-B023
Driving Type:Gear en Rack Lift
Hoedanigheid:> 1000kg
Personen:11-19
Snelheid:1,00 - 2,00 m / s
Control Mode:Collectieve Selectieve controle

Yida Express Elevator Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

Sc/Upc Singlemode SimplexSchakelaars van 3.0mm

Prijs Unit: US $ 0.45-0.55 / Piece
MOQ: 100 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, FCA, EXW

Model No:DTL-CSCUS3
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:SC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Circulaire

LC Optische Adapter van de Vezel van de vierling de Standaard Plastic

Prijs Unit: US $ 0.15-2.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:LC-QD
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:HNK or OEM
Verpakking:Plastic Container + Carton
Standaard:RoHS
Oorsprong:Shenzhen, China

Shenzhen HNK Optics Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Het landbouw Kettingwiel van de Voorraad van de Motorfiets Standaard met Spiebaan

Prijs Unit: US $ 3.98 / Piece
MOQ: 10 Pieces

Model No:Sprocket
Handelsmerk:OIC
Verpakking:Export Package/Plywood Case
Standaard:ISO606; ANSI B29.1; DIN8187; GB124-97
Oorsprong:Changzhou, Jiangsu, China
Gs-Code:84834090

Changzhou Changjiang Gear Co., Ltd.

[provincie: Jiangsu, China]

Contacteer de Leverancier

Optische SFP van de Vezel van Bidi Zendontvanger 155Mbps 80km LC Ddm

Prijs Unit: US $ 8.0-70.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:FA-TCS01L35-80D&FA-TCS01L53-80D
Gebruik:WorkstationServer
Type:Vast
Support Network:Ethernet
Informatie inhoud:Gegevens
Certificaat:CE,ISO,RoHSGS

Fiberall Technology (Shenzhen) Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Y Val van de Stoom van het Type de Pneumatische (de Mechanische Val van de Stoom) - Klep

Prijs Unit: US $ 998 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, DAT, FAS, DDP, DAP, CIP, CPT, FCA, EXW

Model No:ZMQSY
certificaat:ISO
Druk:standaarddruk
Temperatuur:gewone temperatuur
Verbinding:Flens
Materiaal:Roestvrij staal

Tianjin U-Ideal Instrument Co., Ltd.

[provincie: Tianjin, China]

Contacteer de Leverancier

Concurrerend Metaal Sc-St die Duplex Optische Adapter huisvest

Prijs Unit: US $ 0.09-0.5 / Piece
MOQ: 10 Pieces

Model No:fiber adapter
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:CE,ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:OEM
Verpakking:20PCS/Package

Shenzhen ZHW Technology Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

FC/APC-FC/APC het simplexKoord van het Flard van de Vezel Sm Optische

Prijs Unit: US $ 0.326-0.35 / Piece
MOQ: 100 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, EXW

Model No:FC/APC-FC/APC
Toepassing:Fiber Optic Cable
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Conductor Type:Gestrande
Certificaat:CE,ISORoHS
Handelsmerk:GYD, OEM welcome

Ningbo Geyida Cable Technology Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

Uitrusting 0.9mm van de Schakelaar van de vezel

Prijs Unit: US $ 0.3-0.6 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:C0409
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:FC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Plein

HOLIGHT Fiber Optic Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De BinnenExtruder van de Kabel FTTH

Prijs Unit: US $ 70000 / Set
MOQ: 1 Set
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, EXW

Model No:QF-SJ-50mm
Type:Vel Extruder
Feeding Mode:Meerdere Feed
Vergadering Structuur:Integrale Type Extruder
Schroef:Single-Screw
Engagement System:Volledige grijpende

Singlemode Duplex van Patchcable FC/FC van de optische Vezel

Prijs Unit: US $ 1.19 / Piece
MOQ: 100 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, EXW

Model No:FC/FC SM DX
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:FC
Materiaal Vorm:Flat Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:> 1000 (N / 100mm)

Shenzhen TRT Fiber Tech. Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De Optische Schakelaar van de Vezel van MTRJ Sm mm

Prijs Unit: US $ 1.9-2.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:MTRJ
Structuur:MT-RJ
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Plein
Fabricageproces:Gegoten
Toepassing:Netwerk Apparatuur

Shenzhen KOC Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De Lift van het Huis van de luxe van de Fabriek van China (jq-B024)

Prijs Unit: US $ 10000.0-16000.0 / unit
MOQ: 1 unit

Model No:JQ-B024
Driving Type:Gear en Rack Lift
Hoedanigheid:> 1000kg
Personen:11-19
Snelheid:1,00 - 2,00 m / s
Control Mode:Collectieve Selectieve controle

Yida Express Elevator Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

Sc/Upc mm, Simplex 0.9mm Connectors

Prijs Unit: US $ 0.4-0.5 / Piece
MOQ: 100 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, FCA, EXW

Model No:DTL-CSCUM9
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:SC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Circulaire

De binnen Kabel van de Distributie van de Vezel van 12 Kern Optische

Prijs Unit: US $ 0.08 / Metro
MOQ: 100 Meters
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, DAT, FAS, DDP, DAP, CIP, CPT, FCA

Model No:GJPFJV/GJPFJH
Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Verbindingsstructuur:SC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:> 1000 (N / 100mm)

Hangzhou Softel Optic Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

LC Singlemode, Multimode, Om3 en APC van de Vezel Optische Adapter van de vierling

Prijs Unit: US $ 0.15-2.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:LC-QD
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:HNK or OEM
Verpakking:Plastic Container + Carton
Standaard:RoHS
Oorsprong:Shenzhen, China

Shenzhen HNK Optics Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Wiel van de Plaat van de Tand van de Transportband van DIN het Standaard Drijf

Prijs Unit: US $ 1.23 / Piece
MOQ: 10 Pieces

Model No:Sprocket
Verpakking:Export Package/Plywood Case
Standaard:ISO606; ANSI B29.1; DIN8187; GB124-97
Oorsprong:Changzhou, Jiangsu, China
Productiecapaciteit:4, 000, 000 Pieces/Year

Changzhou Changjiang Gear Co., Ltd.

[provincie: Jiangsu, China]

Contacteer de Leverancier

Hulp nodig?
Neem contact met ons.
Ons elektronisch archief van leveranciers is a uitgebreide lijst van de belangrijkste leveranciers, producenten in de elektronische industrie. Importeer elektronische producten van onze gecontroleerde leveranciers van China met concurrerende prijzen. Ze zouden al van uw elektronische vereisten leveren: Een van de brede selectie van de keuze van producten, is Enkelzijdig Dubbelzijdig fabriek een van de nieuwe artikel. Ontwerp ingenieur of kopers kunnen verschillende producenten willen controleren, die veel verwante keuze aanbieden als duplex karton, duplex karton grijze rug and gecoat duplex karton. We hopen elke koper op de hoogte te houden met deze snelste bewegende industrie en de laatste trends van de producten.
Snel Product Index