Home » Elektrotechniek & Elektronica's » Optische Vezels & Kabel » enkelzijdig dubbelzijdig
Snel Product Index Snel Supplier Index
Pagina 42/281  
Totaal 8407 producten van ongeveer 323

enkelzijdig dubbelzijdig

fabrikanten en leveranciers
China Leverancier - Gouden Lid Licentie Geverifieerde Leverancier
Sorteer op: Relevantie
Tonen: 30 artikelen

De concurrerende Lift van de Passagier van de Prijs (jq-N017)

Prijs Unit: US $ 10000.0-16000.0 / unit
MOQ: 1 unit

Model No:JQ-N017
Driving Type:Gear en Rack Lift
Hoedanigheid:> 1000kg
Personen:11-19
Snelheid:1,00 - 2,00 m / s
Control Mode:Collectieve Selectieve controle

Yida Express Elevator Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

300kgs de hand Hydraulische Stapelaar van de Trommel (COY0.3C)

Prijs Unit: US $ 600.0-800.0 / Unit
MOQ: 1 Unit
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF

Model No:COY0.3C
Toepassing:Workshop Crane,Bemanningsleden Crane,Magazijn CraneBouwkraan
Lift Mechanism:Gelede Lift
Draagvermogen:Midden-Level
Moves:Bewegen
Aandrijving:Hydraulisch

Klem van de Kabel van de Draad van het Type van roestvrij staal de Duplex

Prijs Unit: US $ 0.124 / Piece
MOQ: 200 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, DAT, CPT, FCA

Model No:Stainless Steel 314 /316 Duplex Wire Rope Clip
Handelsmerk:Thinkwell
Verpakking:Wire Rope Clamp with Carton, Bag, Pallet
Standaard:CE ISO9001
Oorsprong:China
Gs-Code:7326909000

12/Doos van de Vezel van 24 Haven LC Duplex Optische Eind

MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, FAS, EXW

Model No:12/24 port LC patch panel
Type:Distributie Belichtingsmeter Box
Structuur:Vaste Board
Certificaat:ISO9001: 2000
Vorm:All verpakt Type
Grootte:2 Uint

Shenzhen TRT Fiber Tech. Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

LC/Upc Multimode, Simplex, de Optische Schakelaar van de Vezel van 0.9mm

Prijs Unit: US $ 0.35-0.45 / Piece
MOQ: 1000 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, EXW

Model No:DTL-CLCM9
Transmissie Medium:Multimode
Structuur:LC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Circulaire

Sc Sm van de Schakelaar van de vezel Optisch Blauwe het Type van Lichaam

Prijs Unit: US $ 0.3-0.6 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:C02SCU
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:SC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Plein

HOLIGHT Fiber Optic Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Toestel van de Tand van het Smeedstuk van de Pagode van de transmissie het Veelvoudige Opheffende

Prijs Unit: US $ 59.99 / Piece
MOQ: 30 Pieces

Model No:Sprocket
Verpakking:Export Package/Plywood Case
Standaard:ISO606; ANSI B29.1; DIN8187; GB124-97
Oorsprong:Changzhou, Jiangsu, China
Productiecapaciteit:4, 000, 000 Pieces/Year

Changzhou Changjiang Gear Co., Ltd.

[provincie: Jiangsu, China]

Contacteer de Leverancier

Het Koord mm Om3 DuplexAqua van het Flard van de optische Vezel

Prijs Unit: US $ 2.0-50.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:FAPC-SPLPM2O
Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N

Fiberall Technology (Shenzhen) Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Hoge snelheid Passenger Elevator voor Machine Roomless (jq-N018)

Prijs Unit: US $ 10000.0-16000.0 / unit
MOQ: 1 unit

Model No:JQ-N018
Driving Type:Gear en Rack Lift
Hoedanigheid:> 1000kg
Personen:11-19
Snelheid:1,00 - 2,00 m / s
Control Mode:Collectieve Selectieve controle

Yida Express Elevator Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

Upc ABS Single-Mode Duplex met de Optische Adapter van de Vezel van Sc van de Koppeling van de Flens

Prijs Unit: US $ 0.025-0.2 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, DAT, FAS, DDP, DAP, CIP, CPT, FCA, EXW

Certificaat:CE,ISORoHS
Conditie:Nieuw
Bedrading Devices:ODF
Handelsmerk:TAKFLY COMMUNICATION CO., LTD
Verpakking:PP Bag+Carton
Standaard:ISO, ROHS, CE

Takfly Communications Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

6 de Gepantserde Kabel van de vezel

Prijs Unit: US $ 1.6-2.0 / Metro
MOQ: 1 Metro
Trade Algemene Voorwaarden: FOB

Model No:Armored
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:SC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm)

Shenzhen KOC Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

LC/Upc mm, Simplex, de Optische Schakelaar van de Vezel van 2.0mm

Prijs Unit: US $ 0.35-0.45 / Piece
MOQ: 1000 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, EXW

Model No:DTL-CLCM2
Structuur:LC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Circulaire
Toepassing:Fiber Module

Uitrusting van de Schakelaar van de Vezel van Sc Om3 Aqua de Optische

Prijs Unit: US $ 0.3-0.6 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:C02SC10G
Transmissie Medium:Multimode
Structuur:SC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Plein

HOLIGHT Fiber Optic Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

SC/PC-SC/PC de Duplex van mm van het Koord van het Flard van de optische Vezel

Prijs Unit: US $ 2.0-50.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:FAPC-SPSPM2
Toepassing:VerbindingSonde
Type:Multi-mode Fiber
Verbindingsstructuur:SC-SC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)

Fiberall Technology (Shenzhen) Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De Lift van de Passagier van Roomless van de machine met Ce (jq-N019)

Prijs Unit: US $ 10000.0-16000.0 / unit
MOQ: 1 unit

Model No:JQ-N019
Driving Type:Gear en Rack Lift
Hoedanigheid:> 1000kg
Personen:11-19
Snelheid:1,00 - 2,00 m / s
Control Mode:Collectieve Selectieve controle

Yida Express Elevator Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

Het flard-Koord FC van de vezel de Optische Single-Mode Vezel van de Verbindingsdraad

Prijs Unit: US $ 0.8-1.0 / PCS
MOQ: 100 PCS
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, EXW

Model No:FC
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:FC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm)

Shenzhen KOC Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De Ketting van de rol met Korte Hoogte (een Reeks)

MOQ: 100 Meters
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, CIP

Model No:A
Gebruik:Transmission Chain
Structuur:Roller Chain
Chain Size:1/2 "* 11/128"
Kenmerken:Hittebestendige
Oppervlakte Behandeling:Baking Paint

Hangzhou Donghua Chain Group Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

Sc/Upc Singlemode SimplexSchakelaars van 3.0mm

Prijs Unit: US $ 0.45-0.55 / Piece
MOQ: 100 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, FCA, EXW

Model No:DTL-CSCUS3
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:SC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Circulaire

Roze van de Schakelaars van de vezel het Optische cOm4

Prijs Unit: US $ 0.3-0.6 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:C02SCP
Transmissie Medium:Multimode
Structuur:SC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Plein

HOLIGHT Fiber Optic Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De Optische Adapter van de Vezel van Sm FC/APC

Prijs Unit: US $ 0.15 / Piece
MOQ: 1000 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF

Model No:GYD-FCA-001
Aantal Cores:Single-Core
Vorm:Circulaire
Handelsmerk:GYD
Verpakking:Piece
Standaard:ROHS, CE, ISO9001

Ningbo Geyida Cable Technology Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

Matroos van mm van het Koord van het Flard van de Optische Vezel van Sc de Duplex

Prijs Unit: US $ 2.0-50.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:FAPC-SPSPM2B
Toepassing:VerbindingSonde
Type:Multi-mode Fiber
Verbindingsstructuur:SC-SC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)

Fiberall Technology (Shenzhen) Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Vezel Optische Patchcord (Enige Wijze) fc-LC

Prijs Unit: US $ 0.5-1.5 / Piece
MOQ: 1 Piece

Toepassing:VerbindingGeneeskunde
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:FC-LC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Kern:Single Core
Certificaat:RoHS,ULISO9001

Shenzhen Opelink Technology Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Passagier Elevator met Roestvrij staal Car (jq-N020)

Prijs Unit: US $ 10000.0-16000.0 / unit
MOQ: 1 unit

Model No:JQ-N020
Driving Type:Gear en Rack Lift
Hoedanigheid:> 1000kg
Personen:11-19
Snelheid:1,00 - 2,00 m / s
Control Mode:Collectieve Selectieve controle

Yida Express Elevator Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

De de Simplex Hybride Adapter van de Optische Vezel Sc-LC/Adapter van de Vezel

Prijs Unit: US $ 0.1-0.6 / Piece
MOQ: 100 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, EXW

Model No:SC-LC Hybrid Simplex Adaptor
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:LC
Aantal Cores:Multi-Core
Ferrule endface:APC
Vorm:Plein

Takfly Communications Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

SC Adapter

Prijs Unit: US $ 0.1-0.16 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIP, EXW

Model No:94447-537
Structuur:SC
Vorm:Plein
Fabricageproces:Lassen
Toepassing:Fiber Distribution Frame
Lichtbron TYPE:Laser

Shenzhen KOC Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

API Goedgekeurde Keten van het Olieveld

MOQ: 100 Meters
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, CIP

Model No:ANSI
Gebruik:Transmission Chain
Handelsmerk:DONGHUA
Verpakking:Chain+Plastic Bag+Neutral Box+Wooden Case+Big Cart
Standaard:Standard Chains
Oorsprong:Zhejiang China

Hangzhou Donghua Chain Group Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

Sc/Upc mm, Simplex 0.9mm Connectors

Prijs Unit: US $ 0.4-0.5 / Piece
MOQ: 100 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, FCA, EXW

Model No:DTL-CSCUM9
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:SC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Circulaire

Sm/Mm de Optische Adapter van de Vezel van het Metaal FC

Prijs Unit: US $ 0.2 / Piece
MOQ: 1000 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF

Model No:GYD-FC-001
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:FC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:APC
Vorm:Rechthoekige

Ningbo Geyida Cable Technology Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

Type FTTH 86 - Doos van de Beëindiging van de Kabel van de Vezel van 2 Havens de Optische (PTB086)

Prijs Unit: US $ 1 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, DDP, EXW

Model No:PTB086
Certificaat:RoHS
Handelsmerk:HNK or OEM
Verpakking:PE Bag +Carton
Standaard:RoHS
Oorsprong:Shenzhen, China

Shenzhen HNK Optics Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De stabiele & StandaardLift van de Passagier met Goede Prijs (jq-N021)

Prijs Unit: US $ 10000.0-16000.0 / unit
MOQ: 1 unit

Model No:JQ-N021
Driving Type:Gear en Rack Lift
Hoedanigheid:> 1000kg
Personen:11-19
Snelheid:1,00 - 2,00 m / s
Control Mode:Collectieve Selectieve controle

Yida Express Elevator Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

Hulp nodig?
Neem contact met ons.
Ons elektronisch archief van leveranciers is a uitgebreide lijst van de belangrijkste leveranciers, producenten in de elektronische industrie. Importeer elektronische producten van onze gecontroleerde leveranciers van China met concurrerende prijzen. Ze zouden al van uw elektronische vereisten leveren: Een van de brede selectie van de keuze van producten, is Enkelzijdig Dubbelzijdig fabriek een van de nieuwe artikel. Ontwerp ingenieur of kopers kunnen verschillende producenten willen controleren, die veel verwante keuze aanbieden als duplex karton, duplex karton grijze rug and gecoat duplex karton. We hopen elke koper op de hoogte te houden met deze snelste bewegende industrie en de laatste trends van de producten.
Snel Product Index