Home » Elektrotechniek & Elektronica's » Glasvezel Connectoren » enkelzijdig dubbelzijdig
Snel Product Index Snel Supplier Index
Pagina 42/313  
Totaal 9387 producten van ongeveer 361

enkelzijdig dubbelzijdig

fabrikanten en leveranciers
China Leverancier - Gouden Lid
Sorteer op: Relevantie
Tonen: 30 artikelen

FC/APC de Optische adapter van de vezel

Prijs Unit: US $ 0.05-0.2 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:SNAD-FCAPC-SM-SIMPLEX
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:ISO
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:SUNET
Verpakking:Carton

Qingdao Sunet Technologies Co., Ltd.

[provincie: Shandong, China]

Contacteer de Leverancier

De eindeloze Fabrikant van de Slinger van de Singelband

Prijs Unit: US $ 0.3 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Type:webbing Sling
Materiaal:Polyester
Vorm:Endless
Certificaat:GS,SGS,CEISO 9001
Sling Color:Geel
Handelsmerk:D. L. T SLING

Nanjing D.L.T Sling Co., Ltd.

[provincie: Jiangsu, China]

Contacteer de Leverancier

Het Optische FTTX Draagvlak van de vezel 1 Haven

Prijs Unit: US $ 0.8-1.5 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:HFP8008
Poort:Single Port
Materiaal:ABS
Certificaat:RoHSISO: 9001
Kleur:Wit
Aangepaste:Op maat

HOLIGHT Fiber Optic Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

MPO Optische Vezel Loopback voor het Gebruik van het Netwerk

Prijs Unit: US $ 2.2-2.5 / Piece
MOQ: 10 Pieces

Model No:MPO
Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N

ARK Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Vlecht LC/Upc Sm 9/125 OS2 0.9mm 2m LSZH

Prijs Unit: US $ 0.8-1.6 / Piece
MOQ: 50 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, EXW

Model No:DTPIGTAILLCPC
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:LC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)

Sc/APC de Duplex Optische Adapter van de Vezel van het Blind

Prijs Unit: US $ 0.23 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:SC/APC Duplex Shutter Adapter
Type:Fiber Optic Splitter & Koppeling
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:CE,ISO,RoHSGS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:Takfly

Takfly Communications Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

MPO-Sc12 het enige Koord van het Flard van de Vezels van de Wijze Duplex Optische

Prijs Unit: US $ 44.1-46.15 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:MPO-SC
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:SC
Aantal Cores:Multi-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Circulaire

Lin'an Longshine Imp. & Exp. Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

Multimode Kleur van het Koord van het Flard van de Optische Vezel Sc aan Sc Rode

Prijs Unit: US $ 1.0-10.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:FAPC-SPSPM2R
Toepassing:VerbindingSonde
Type:Multi-mode Fiber
Verbindingsstructuur:SC-SC
Materiaal Vorm:Flat Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)

Fiberall Technology (Shenzhen) Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

  De Optische Adapter DuplexSm van de vezel voor de Kabel van de Optische Vezel

MOQ: 1000 Pieces

Model No:  Fiber Optic Adapter Duplex SM
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:SC
Aantal Cores:Multi-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Plein

Shenzhen Opelink Technology Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

1X16 de rek Opgezette PLC Doos van de Splitser

Prijs Unit: US $ 5 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, FAS, EXW

Model No:1x16 PLC splitter
Type:Distributie Belichtingsmeter Box
Structuur:Vaste Board
Certificaat:ISO9001: 2000
Vorm:All verpakt Type
Grootte:1 Uint

Shenzhen TRT Fiber Tech. Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Sc/Upc 0.9mm Vlecht van het Lint van de Vezel de Optische

MOQ: 1 Piece

Model No:SC
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:SC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)

RITANO OPTICS LIMITED

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De duplex Openlucht Gepantserde Kabel van het Flard van de Kabel van de Daling van het Type Gyfjh

Prijs Unit: US $ 5.0-10.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, DDP, EXW

Model No:ODPC
Toepassing:Verbinding
Certificaat:RoHS,UL,CEISO9001
Handelsmerk:HNK or OEM
Verpakking:PE Bag +Carton
Standaard:RoHS

Shenzhen HNK Optics Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Allerlei De Optische Adapter van de Vezel

Prijs Unit: US $ 0.05-0.2 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:SNAD
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:ISO
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:SUNET
Verpakking:Carton

Qingdao Sunet Technologies Co., Ltd.

[provincie: Shandong, China]

Contacteer de Leverancier

OEM ASA Jin de Standaard Dovende Tand van de Transportband van de Transportband

Prijs Unit: US $ 8.56 / Piece
MOQ: 50 Pieces

Model No:Sprocket
Handelsmerk:Changjiang Gear
Verpakking:Export Package/Plywood Case
Standaard:ISO606; ANSI B29.1; DIN8187; GB124-97
Oorsprong:Changzhou, Jiangsu, China
Gs-Code:84834090

Changzhou Changjiang Gear Co., Ltd.

[provincie: Jiangsu, China]

Contacteer de Leverancier

Koord FC aan FC 0.9mm Gele Sm van het Flard van de vezel het Optische

Prijs Unit: US $ 1.0-3.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:P02FF0920L
Toepassing:Fiber Optic Cable
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Certificaat:ISORoHS
Handelsmerk:HOLIGHT
Verpakking:1PC/Bag

HOLIGHT Fiber Optic Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Vlecht SC/PC mm 50/125 Om3 0.9mm 2m LSZH

Prijs Unit: US $ 1.26-1.6 / Piece
MOQ: 5000 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, EXW

Model No:DTPIGTAILSCPCOM3
Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Verbindingsstructuur:LC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)

Sc/LC/St Mutilmode 62.5/125um het DuplexKoord van het Flard van de Vezel Optische

Prijs Unit: US $ 0.58-0.63 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:patch cord
Toepassing:Verbinding,Kunst,Sensor,GeneeskundeSonde
Type:Multi-mode Fiber
Verbindingsstructuur:LC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)

Takfly Communications Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

12 de Optische Vlecht van de Vezel van de Bos van de kern St/Upc-50/125um Om3 mm

Prijs Unit: US $ 7.5-8.5 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:ST/UPC
Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Verbindingsstructuur:ST
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm)

Lin'an Longshine Imp. & Exp. Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

Enige APC van Sc van Mode Fiber Optical Jumper aan PC LC

Prijs Unit: US $ 1.0-10.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:FAPC-SALPS2B
Toepassing:VerbindingSonde
Type:Single-mode Fiber
Materiaal Vorm:Flat Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N

Fiberall Technology (Shenzhen) Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

SMA 905/906 Koorden van het Flard van de Vezel de Optische

MOQ: 1000 Pieces

Model No:SMA 905/906 Fiber Optic Patch CordsSMA 905/906 Fib
Toepassing:VerbindingGeneeskunde
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:SC-SC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Kern:Single Core

Shenzhen Opelink Technology Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De Fabrikant van Shenzhen van de Optische Kabel van de Vezel

Prijs Unit: US $ 0.92-1.0 / Piece
MOQ: 10 Pieces

Model No:lc sc
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:LC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)

ARK Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Vezel Optische Patchcord van Sc-St

Prijs Unit: US $ 1.3 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:SC-ST Patch Cord
Toepassing:Computer
Type:Optical Fiber
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Certificaat:RoHS,ISO9001UL
Handelsmerk:TTI

Shenzhen TRT Fiber Tech. Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Sc/APC Singlemode Vlechten van de Optische Vezel met Ceramische Metalen kappen

MOQ: 1 Piece

Model No:SC
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:SC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)

RITANO OPTICS LIMITED

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

3ton de Slinger van de singelband

Prijs Unit: US $ 0.1 / Piece
MOQ: 1000 Pieces

Type:webbing Sling
Materiaal:Polyester
Hefvermogen:3T
Lifting Eye Type:Flat Eye
Vorm:Flat
Certificaat:GS,CEISO 9001

Nanjing D.L.T Sling Co., Ltd.

[provincie: Jiangsu, China]

Contacteer de Leverancier

Het duplex Openlucht Gepantserde Koord van het Flard van de Vezel van het Type Gyfjh Optische

Prijs Unit: US $ 5.0-10.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, DDP, EXW

Model No:ODPC
Toepassing:Verbinding
Certificaat:RoHS,UL,CEISO9001
Handelsmerk:HNK or OEM
Verpakking:PE Bag +Carton
Standaard:RoHS

Shenzhen HNK Optics Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Optische Adapter van de Vezel van Sc de Duplex

Prijs Unit: US $ 0.05-0.2 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:SNAD-DUPLEX
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:ISO
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:SUNET
Verpakking:Carton

Qingdao Sunet Technologies Co., Ltd.

[provincie: Shandong, China]

Contacteer de Leverancier

API keurde de Veelvoudige Keten van het Olieveld van Bundels goed

Prijs Unit: US $ 5 / Metro
MOQ: 100 Meters
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, DAT, FAS, DDP, DAP, CIP, CPT, FCA, EXW

Model No:API Approved Multiple Strands Oil Field Chain
Structuur:Fleyerketting
Oppervlakte Behandeling:Oxygenatie
Chain Size:1/2 "* 3/32"
Kenmerken:Oil Resistant
Handelsmerk:mw

Hangzhou Ocean Industry Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

De Schakelaar St Sx Sm 3.0mm van de vezel

Prijs Unit: US $ 0.3-0.6 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:C023S
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:ST
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Plein

HOLIGHT Fiber Optic Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De Optische EindDoos van de Vezel FTTH (populair product)

Prijs Unit: US $ 0.99 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:TKS-1606-01D
Type:Optical Fiber verdeelkast
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:CE,ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:Takfly

Takfly Communications Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

12 de kern FC/Upc kiest de Optische Vlecht van de Vezel van de Bos van de Wijze uit

Prijs Unit: US $ 7.5-8.5 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:FC/UPC
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:FC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm)

Lin'an Longshine Imp. & Exp. Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

Hulp nodig?
Neem contact met ons.
Ons elektronisch archief van leveranciers is a uitgebreide lijst van de belangrijkste leveranciers, producenten in de elektronische industrie. Importeer elektronische producten van onze gecontroleerde leveranciers van China met concurrerende prijzen. Ze zouden al van uw elektronische vereisten leveren: Een van de brede selectie van de keuze van producten, is Enkelzijdig Dubbelzijdig fabriek een van de nieuwe artikel. Ontwerp ingenieur of kopers kunnen verschillende producenten willen controleren, die veel verwante keuze aanbieden als duplex roestvast, dubbelzijdig papier and duplex pijp. We hopen elke koper op de hoogte te houden met deze snelste bewegende industrie en de laatste trends van de producten.
Snel Product Index