Home » Elektrotechniek & Elektronica's » Glasvezel Connectoren » enkelzijdig dubbelzijdig
Snel Product Index Snel Supplier Index
Pagina 42/331  
Totaal 9908 producten van ongeveer 471

enkelzijdig dubbelzijdig

fabrikanten en leveranciers
China Leverancier - Gouden Lid
Sorteer op: Relevantie
Tonen: 30 artikelen

LC de enige Optische Schakelaars van de Vezel van de Wijze

Referentie FOB Prijs: US $ 0.2-0.5 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:LC 0.9mm SM Connector Kits
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:LC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Plein

HOLIGHT Fiber Optic Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

Lc-LC Om2 50/125 Fiber Optical (10m)

Referentie FOB Prijs: US $ 5.0-5.4 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, EXW

Model No:LCLC OM2 010
Type:Multi-mode Fiber
Toepassing:Verbinding
Certificaat:RoHSISO9001
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N

ARK Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

Groene Kleur LC/Upc-LC/APC Sm 9/125 SimplexKabel van het Flard van de Vezel 5meter van 3.0mm ...

Referentie FOB Prijs: US $ 2.0-3.0 / Piece
MOQ: 50 Pieces

Model No:Green color LC/UPC-LC/APC
Certificaat:CEISO
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:SPRING
Verpakking:Carton Packing
Standaard:cable diameter: 3.0mm

2.0mm 10Gbps MTRJ aan ST OM3 het DuplexKoord van het Flard van de Vezel Optische

Referentie FOB Prijs: US $ 0.1-2.0 / Metro
MOQ: 1 Metro

Model No:002
Toepassing:Verbinding,Kunst,Sensor,GeneeskundeSonde
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:MTRJ
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)

PUNO OPTIC TECHNOLOGY CO., LIMITED

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

Comité 2 van de Contactdoos van de vezel Optisch Vezels

MOQ: 1 Piece

Model No:RB-S-2
Type:Optical Fiber verdeelkast
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:CE,ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:Robay Telecom

Shanghai Robay Telecom Tech. Co., Ltd.

[provincie: Shanghai, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

48f slinger en roteer Sc van het Comité van het Flard van de Vezel uit Optisch

Referentie FOB Prijs: US $ 20.0-50.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:FA-FDR1MR48B-SCD
Certificering:RoHSISO
Poortnummer:16 ~ 48
Gebruik:Vezel
Handelsmerk:Fiberall, Neutral or OEM
Verpakking:Plastic Membrane/Bubble Wrap/EPE Foam Board/Carton

Fiberall Technology (Shenzhen) Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

Multimode Duplex 50/62.5 van het Koord van het Flard van de Optische Vezel lC-St

Referentie FOB Prijs: US $ 0.75-0.8 / piece
MOQ: 1000 piece

Model No:LC-ST optical fiber patch
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:SC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Circulaire

Dongguan Phynam Comtech Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

De optische Machine van de Kabel

Referentie FOB Prijs: US $ 20000.0-130000.0 / Set
MOQ: 1 Set

Model No:HR-OFC
Transmission Type:Flexibele
Automatische productielijn:Uitgebreide
Certificaat:ISOCE
Automatisering:Automatisering
Flexible Production:Intelligent Manufacturing

Verbinding, Pignon, het Dragen van Versnellingsbak

Referentie FOB Prijs: US $ 1 / piece
MOQ: 1 piece

Model No:PF-GE-01-04
Toepassing:machinerie
Hardheid:Geharde tandoppervlak
Gear Position:externe Gear
Bereidingswijze:Cast Gear
Getande Portie Shape:Spur Gear

Pengfa M&E Technology Co., Ltd.

[provincie: Jiangsu, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

Oog-oog het Vlakke Optuigen van de Lading van de Slinger van de Singelband

Referentie FOB Prijs: US $ 0.3 / Piece
MOQ: 1000 Pieces

Type:webbing Sling
Materiaal:Polyester
Hefvermogen:1T
Lifting Eye Type:Gevouwen Eye
Vorm:Flat
Certificaat:GS,CEISO 9001

Nanjing D.L.T Sling Co., Ltd.

[provincie: Jiangsu, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

De Kabel van de Optische Vezel van de multi-buis van G. 652D en Losse Buis Niet-metalen Kevlar ...

Referentie FOB Prijs: US $ 10 / Metro
MOQ: 2000 Meters
Trade Algemene Voorwaarden: FOB

Model No:GYFTY
Toepassing:Verbinding
Certificaat:RoHS,UL,CEISO9001
Merk:OEM
Handelsmerk:TW-SCIE or OEM
Verpakking:Wooden Drum

DONGGUAN TW-SCIE CO., LTD.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

Mtp-24 Optische Cassette 24 van de Vezel MPO/MTP de Duplex van Vezels Om4 LC

Referentie FOB Prijs: US $ 14.0-20.0 / Piece
MOQ: 10 Pieces

Model No:MPO/MTP Casstte
Transmissie Medium:Multimode
Aantal Cores:Multi-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Toepassing:Netwerk Apparatuur
Merk:OEM

Takfly Communications Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

Het Enige Koord van uitstekende kwaliteit van het Flard van de Vezel Sc/APC van de Wijze Simplex ...

Referentie FOB Prijs: US $ 0.9-1.2 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:SC/APC
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:SC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Rechthoekige

Lin'an Longshine Imp. & Exp. Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

LC types van de Optische Schakelaars van de Vezel

Referentie FOB Prijs: US $ 0.2-0.5 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:LC MM 0.9mm Connector
Transmissie Medium:Multimode
Structuur:LC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Plein

HOLIGHT Fiber Optic Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

De Schakelaar van de Kabel van de optische Vezel FTTH

Referentie FOB Prijs: US $ 1.5-4.5 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, EXW

Model No:fc
Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N

ARK Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

Optische Adapter van de Vezel van Sc mm de Simplex

Referentie FOB Prijs: US $ 0.1-0.5 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:FA-AD-SP1MP
Transmissie Medium:Multimode
Structuur:SC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Rechthoekige

Fiberall Technology (Shenzhen) Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

De Schakelaar van de Adapter van de optische Vezel FC

Referentie FOB Prijs: US $ 0.075-0.08 / Piece
MOQ: 1000 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, DAT, CPT, FCA, EXW

Model No:FC adaptor
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:FC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Plein

Dongguan Phynam Comtech Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

De Apparatuur van de optische Kabel

Referentie FOB Prijs: US $ 20000.0-130000.0 / Set
MOQ: 1 Set

Model No:HR-OFC
Transmission Type:Flexibele
Automatische productielijn:Uitgebreide
Certificaat:ISOCE
Automatisering:Automatisering
Flexible Production:Intelligent Manufacturing

LC de periodieke Adapter van de Adapter van de Optische Vezel

Referentie FOB Prijs: US $ 0.1 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Type:Fiber Optic Splitter & Koppeling
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:RoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:FiberCome
Verpakking:Carton

De Optische LC Adapter van de vezel, de DuplexAdapter van het Blind LC, Blauw Sm

Referentie FOB Prijs: US $ 0.75-0.8 / Piece
MOQ: 1000 Pieces

Model No:LC DX shutter
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:LC
Aantal Cores:Multi-Core
Ferrule endface:APC
Vorm:Rechthoekige

De Slinger van de Singelband van de polyester voor Opheffende Fabrikant

Referentie FOB Prijs: US $ 0.3 / Piece
MOQ: 1000 Pieces

Type:webbing Sling
Materiaal:Polyester
Hefvermogen:1T
Lifting Eye Type:Gevouwen Eye
Vorm:Flat
Certificaat:GS,CEISO 9001

Nanjing D.L.T Sling Co., Ltd.

[provincie: Jiangsu, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

Schakelaar 12 de Vlecht Sc/APC G652D LSZH van de Vezel Patchcord van de vezel Optische van de ...

Referentie FOB Prijs: US $ 8.0-12.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:12 core bundle pigtail SC/APC
Toepassing:VerbindingGeneeskunde
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:SC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:> 1000 (N / 100mm)

Shenzhen Opelink Technology Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

Schakelaar 12 van Sc LC FC St Fan-out van de Kern de Optische Vlecht van de Vezel van de Bundel

Referentie FOB Prijs: US $ 3.5-7.6 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:Sc Connector 12 Core Fan-out Fiber Optic Pigtail
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:SC
Aantal Cores:Multi-Core
Ferrule endface:APC
Vorm:Plein

SHENZHEN FIBERLINK COMMUNICATION LIMITED

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

FTTH 2 Doos van de Vezel van Havens de Optische Eind met Uitstekende kwaliteit

Referentie FOB Prijs: US $ 2.9 / Piece
MOQ: 10 Pieces

Model No:TKS-1806-02GA
Type:Optical Fiber verdeelkast
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:CE,ISO,RoHSGS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:Takfly

Takfly Communications Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

Om3 Schakelaar LC voor de Optische Kabel van de Vezel

Referentie FOB Prijs: US $ 0.2-0.5 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:LC 0.9mm OM3 Connector
Transmissie Medium:Multimode
Structuur:LC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Plein

HOLIGHT Fiber Optic Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

Systeem Van uitstekende kwaliteit van de Druk van de Kaart van Dartacard CD820 het Financiële

Referentie FOB Prijs: US $ 999.0-5999.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:Dartacard CD820-B
Gebruik:Card Printer
Handelsmerk:Dartacard
Verpakking:Package: Box; Carton
Standaard:22.4 x 53.8 x 22.4 cm
Oorsprong:China

Techcrepower Technologies Limited

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

Vezeloptische Waterdichte Schakelaar voor OpenluchtMilieu

Referentie FOB Prijs: US $ 1.5-2.0 / Piece
MOQ: 10 Pieces

Model No:Waterproof Type
Vorm:Plein
Fabricageproces:Gegoten
Merk:OEM
Handelsmerk:ARK
Verpakking:Carton

ARK Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

SC/PC-LC/PC de Duplex van Sm van het Koord van het Flard van de optische Vezel

Referentie FOB Prijs: US $ 1.0-50.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:FAPC-SPLPS2
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N

Fiberall Technology (Shenzhen) Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

Tand van het Wiel van de Keten van DIN de Standaard

Referentie FOB Prijs: US $ 2.98 / Piece
MOQ: 10 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF

Model No:03B-72B 03C-72A
Bereidingswijze:Rolling Gear
Getande Portie Shape:Spur Gear
Type:Circular Gear
Standaard of niet-standaard:Standaard
Handelsmerk:DONGHUA

De openlucht Apparatuur van de Optische Kabel

Referentie FOB Prijs: US $ 20000.0-130000.0 / Set
MOQ: 1 Set

Model No:HR-SZ-800
Transmission Type:Flexibele
Automatische productielijn:Uitgebreide
Certificaat:ISOCE
Automatisering:Automatisering
Flexible Production:Intelligent Manufacturing
Hulp nodig?
Neem contact met ons.
Ons elektronisch archief van leveranciers is a uitgebreide lijst van de belangrijkste leveranciers, producenten in de elektronische industrie. Importeer elektronische producten van onze gecontroleerde leveranciers van China met concurrerende prijzen. Ze zouden al van uw elektronische vereisten leveren: Een van de brede selectie van de keuze van producten, is Enkelzijdig Dubbelzijdig fabriek een van de nieuwe artikel. Ontwerp ingenieur of kopers kunnen verschillende producenten willen controleren, die veel verwante keuze aanbieden als duplex roestvast, dubbelzijdig papier and duplex pijp. We hopen elke koper op de hoogte te houden met deze snelste bewegende industrie en de laatste trends van de producten.
Snel Product Index