Home » Elektrotechniek & Elektronica's » Glasvezel Connectoren » enkelzijdig dubbelzijdig
Snel Product Index Snel Supplier Index
Pagina 43/328  
Totaal 9829 producten van ongeveer 578

enkelzijdig dubbelzijdig

fabrikanten en leveranciers
China Leverancier - Gouden Lid
Sorteer op: Relevantie
Tonen: 30 artikelen

Vezel Optische Patchcord van Sc-FC

Prijs Unit: US $ 1.3 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:SC-FC
Toepassing:Lokale Communicatiekabel,Coaxiale kabel,LAN-kabel,Fiber Optic CableSubmarine Cable
Cover Materiaal:PVC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Conductor Type:Gestrande
Certificaat:ISO,RoHSUL

Shenzhen TRT Fiber Tech. Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

Heet verkoop Mu van de Vezel de Optische Verbindingsdraad van het Flard

Prijs Unit: US $ 0.95-1.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:MU
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:MU
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Toepassing:Fiber Distribution Frame

Shenzhen KOC Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

Koord 1/2/4 van het Flard van de Daling FTTH het Kernen Aangepaste Koord van het Flard van de ...

Prijs Unit: US $ 0.4-0.5 / Piece
MOQ: 200 Pieces

Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:> 1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:> 10000N
Kern:Multicore

SHANDONG HUAXIN CABLE CO., LTD.

[provincie: Shandong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

Het Simplex Optische Koord van het Flard van de Vezel lc-LC Sm

Prijs Unit: US $ 1.01-1.1 / Piece
MOQ: 500 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, FCA

Model No:LC/UPC
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:LC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)

Ningbo Geyida Cable Technology Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

1-30dB St de Optische Demper van de Vezel

Prijs Unit: US $ 1 / Piece
MOQ: 5 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, DDP, EXW

Model No:ST
Handelsmerk:DYS or OEM
Verpakking:Individual Box or According to Customer's Request
Standaard:RoHS, ISO9001
Oorsprong:Guangdong, China (Mainland)
Gs-Code:8517709000

Shenzhen DYS Fiber Optic Technology Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

Lc-LC Om2 50/125 Fiber Optical (10m)

Prijs Unit: US $ 5.0-5.4 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, EXW

Model No:LCLC OM2 010
Type:Multi-mode Fiber
Toepassing:Verbinding
Certificaat:RoHSISO9001
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N

ARK Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

Fan-out van de optische Vezel Waterdichte Vlechten

MOQ: 100 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB

Model No:RB Fan-Out Pigtails
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:SC-SC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:> 1000 (N / 100mm)

Shanghai Robay Telecom Tech. Co., Ltd.

[provincie: Shanghai, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

SP-DIN-03-6A de EindDoos van het 24portLC DIN Spoor

MOQ: 50 Pieces

Model No:SP-DIN-03-6A
Type:Optical Fiber verdeelkast
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:CE,ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:Spring

De Optische Schakelaar van de Vezel van Sca voor Kabel

Prijs Unit: US $ 0.2-0.4 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:SC/APC 2.0mm Connector
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:SC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:APC
Vorm:Plein

HOLIGHT Fiber Optic Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

APC van Sc de Simplex Plastic Koppeling van de Adapter van de Vezel Optische

Prijs Unit: US $ 0.3-3.0 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:SC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:APC
Vorm:Plein
Fabricageproces:Injection Molding

Jiangsu Cenyarak Electrical Co., Ltd.

[provincie: Jiangsu, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

LC de Optische Schakelaar van de Vezel MTRJ van Sc FC St Mu E2000

MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, DDP, EXW

Model No:FC, SC, ST, LC, MU, MTRJ, DIN, MPO
Handelsmerk:HNK or OEM
Verpakking:PE Bag +Carton
Standaard:RoHS
Oorsprong:Shenzhen, China
Gs-Code:85369000

HNK Optic Equipment Co., LIMITED

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

FC/Upc - de Optische Adapter van de Vezel van het Netwerk van LC/Upc

Prijs Unit: US $ 0.75-0.8 / Piece
MOQ: 1000 Pieces

Model No:FC -LC
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:FC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:FC
Vorm:Rechthoekige

De speciale Keten van de Transmissie voor Industrieel Gebruik

Prijs Unit: US $ 3 / Metro
MOQ: 100 Meters
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, DAT, FAS, DDP, DAP, CIP, CPT, FCA, EXW

Model No:transmission chain
Oppervlakte Behandeling:Polijsten
Kenmerken:Oil Resistant
Chain Size:1/2 "* 3/32"
Structuur:Roller Chain
Kleur:Solid Color

Hangzhou Ocean Industry Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

Kabel van de Daling van Gpon Telecommucation Boundle Sc/APC van het Koord van het Flard van de ...

MOQ: 1 Piece

Model No:fiber optic patch cord gpon telecommucation bound
Toepassing:VerbindingGeneeskunde
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:SC-SC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)

Shenzhen Opelink Technology Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

ANSI Standard Chemical zwarte afwerking Taperlock Tooth tandwiel

Prijs Unit: US $ 2.38 / Piece
MOQ: 10 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, EXW

Model No:40B15T
Handelsmerk:OIC
Verpakking:Export Package/Plywood Case
Standaard:ISO606; ANSI B29.1; DIN8187; GB124-97
Oorsprong:Changzhou, Jiangsu, China
Gs-Code:84834090

Changzhou Changjiang Gear Co., Ltd.

[provincie: Jiangsu, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

De opheffende Pes van Hulpmiddelen Fabrikant van de Slinger van de Singelband

Prijs Unit: US $ 0.3 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Type:webbing Sling
Materiaal:Polyester
Hefvermogen:5T
Lifting Eye Type:Gevouwen Eye
Vorm:Flat
Certificaat:GS,SGS,CEISO 9001

Nanjing D.L.T Sling Co., Ltd.

[provincie: Jiangsu, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

Het aangepaste Koord van het Flard van de Vezel van Sm Sx LSZH Optische

Prijs Unit: US $ 3.58 / Metro
MOQ: 1 Metro

Model No:Fiber Optic Patch cord
Toepassing:Verbinding,Kunst,Sensor,GeneeskundeSonde
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:LC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)

Takfly Communications Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

Apparatuur van de Teller van de Ring van de Vezel van de Machine van de Kabel van de Optische Vezel ...

Prijs Unit: US $ 5000.0-25000.0 / Set
MOQ: 1 Set

Certificaat:CE,ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:HAGSIN
Verpakking:Standard Export Packaging
Standaard:HGS-C-R-E
Oorsprong:China

Diresun Machinery Industry Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

1u 24 Vaste Type van Comité van het Flard van de Vezel van Vezels het Rek Opgezette

Prijs Unit: US $ 15.0-25.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:FA-FDR1FM12B
Type:Optical Fiber verdeelkast
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:ISO,RoHSGS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:Fiberall, Neutral or OEM

Fiberall Technology (Shenzhen) Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

Fig8 van de Communicatie van het Netwerk van /Cable van de Kabel van de Vezel van Fttp de Optische ...

Prijs Unit: US $ 45.0-105.0 / Roll
MOQ: 50 Rolls

Model No:Fig8 FTTP Fiber Optic Cable
Toepassing:VerbindingGeneeskunde
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:SC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:> 1000 (N / 100mm)

Zhejiang Kuayue Cable Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

Het Optische Koord van het Flard van de Kabel van de Daling FTTH voor Optische Mededeling

Prijs Unit: US $ 0.4-0.5 / Piece
MOQ: 200 Pieces

Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:> 1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:> 10000N
Kern:Multicore

SHANDONG HUAXIN CABLE CO., LTD.

[provincie: Shandong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

St van de goede Kwaliteit 1-30dB de Optische Demper van de Vezel

Prijs Unit: US $ 1 / Piece
MOQ: 5 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, DDP, EXW

Model No:ST
Handelsmerk:DYS or OEM
Verpakking:Individual Box or According to Customer's Request
Standaard:RoHS, ISO9001
Oorsprong:Guangdong, China (Mainland)
Gs-Code:8517709000

Shenzhen DYS Fiber Optic Technology Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

LC/Upc het Duplex Groene Koord van het Flard

Prijs Unit: US $ 2 / Piece
MOQ: 300 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, FCA

Model No:LC/UPC Duplex
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:1000N <10000N

Ningbo Geyida Cable Technology Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

Sc/APC Schakelaar voor Optische Vezel

Prijs Unit: US $ 0.2-0.4 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:SCA Connector
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:SC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:APC
Vorm:Plein

HOLIGHT Fiber Optic Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

Snelle Schakelaar van Sc van de Vezel FTTH Sc/APC Sc/Upc de Optische

Prijs Unit: US $ 0.5 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:SC Fast Connector
Structuur:SC
Aantal Cores:Single-Core
Merk:OEM
Handelsmerk:TW-SCIE or OEM
Verpakking:Carton

DONGGUAN TW-SCIE CO., LTD.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

Slinger van de Singelband van de polyester de Materiaal Geweven Vlakke Opheffende met ...

Prijs Unit: US $ 22.0-25.0 / Piece
MOQ: 10 Pieces

Model No:EB
Type:webbing Sling
Materiaal:Polyester
Hefvermogen:> 6T
Lifting Eye Type:Flat Eye
Rope Core Type:Hennep Core

Kabel van de Daling van Gpon Telecommucation Boundle SC/PC van het Koord van het Flard van de vezel ...

MOQ: 1 Piece

Model No:fiber optic patch cord gpon telecommucation bound
Toepassing:VerbindingGeneeskunde
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:SC-SC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)

Shenzhen Opelink Technology Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

12 vlechten Om3 900um mm LC/PC 2m LSZH

Prijs Unit: US $ 0.8-1.6 / Piece
MOQ: 50 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, EXW

Model No:DTPIGTAILOM312C
Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Verbindingsstructuur:LC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)

De Opheffende Slinger Van uitstekende kwaliteit van de Polyester van de Fabriek van de Slinger van ...

Prijs Unit: US $ 0.3 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Type:webbing Sling
Materiaal:Polyester
Hefvermogen:5T
Lifting Eye Type:Gevouwen Eye
Vorm:Flat
Certificaat:GS,SGS,CEISO 9001

Nanjing D.L.T Sling Co., Ltd.

[provincie: Jiangsu, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

Speciale Duplex Sprocket met Long Hub en Keyway

Prijs Unit: US $ 2.03 / Piece
MOQ: 10 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF

Model No:Special Sprocket
Handelsmerk:OIC
Verpakking:Export Package/Plywood Case
Standaard:ISO606; ANSI B29.1; DIN8187; GB124-97
Oorsprong:Changzhou, Jiangsu, China
Gs-Code:84834090

Changzhou Changjiang Gear Co., Ltd.

[provincie: Jiangsu, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com
Hulp nodig?
Neem contact met ons.
Ons elektronisch archief van leveranciers is a uitgebreide lijst van de belangrijkste leveranciers, producenten in de elektronische industrie. Importeer elektronische producten van onze gecontroleerde leveranciers van China met concurrerende prijzen. Ze zouden al van uw elektronische vereisten leveren: Een van de brede selectie van de keuze van producten, is Enkelzijdig Dubbelzijdig fabriek een van de nieuwe artikel. Ontwerp ingenieur of kopers kunnen verschillende producenten willen controleren, die veel verwante keuze aanbieden als duplex roestvast, dubbelzijdig papier and duplex pijp. We hopen elke koper op de hoogte te houden met deze snelste bewegende industrie en de laatste trends van de producten.
Snel Product Index