Home » Elektrotechniek & Elektronica's » Glasvezel Connectoren » enkelzijdig dubbelzijdig
Snel Product Index Snel Supplier Index
Pagina 44/330  
Totaal 9898 producten van ongeveer 395

enkelzijdig dubbelzijdig

fabrikanten en leveranciers
China Leverancier - Gouden Lid
Sorteer op: Relevantie
Tonen: 30 artikelen

ANSI Standard Chemical zwarte afwerking Taperlock Tooth tandwiel

Prijs Unit: US $ 2.38 / Piece
MOQ: 10 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, EXW

Model No:40B15T
Handelsmerk:OIC
Verpakking:Export Package/Plywood Case
Standaard:ISO606; ANSI B29.1; DIN8187; GB124-97
Oorsprong:Changzhou, Jiangsu, China
Gs-Code:84834090

Changzhou Changjiang Gear Co., Ltd.

[provincie: Jiangsu, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

LC de duplexRJ45 Optische Adapter van de Vezel van het Type

Prijs Unit: US $ 0.15-2.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, EXW

Model No:LC-DX-RJ45
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:HNK or OEM
Verpakking:Plastic Container + Carton
Standaard:RoHS
Oorsprong:Shenzhen, China

HNK Optic Equipment Co., LIMITED

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

De enige Adapter van de Vezel van de Wijze Sc/APC Simplex

Prijs Unit: US $ 0.3-0.42 / Piece
MOQ: 100 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, EXW

Model No:SC Duplex Adapter
Type:Fiber Optic Splitter & Koppeling
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:CE,ISO,RoHSGS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:TAKFLY COMMUNICATION CO., LTD

Takfly Communications Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

06b de korte Ketting van de Rol van de Precisie van de Hoogte met Rechte Platen

Prijs Unit: US $ 1.2 / Metro
MOQ: 100 Meters
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, FCA, EXW

Model No:06B
Gebruik:Transmission Chain
Kenmerken:Oil Resistant
Structuur:Roller Chain
Kleur:Multi-Colored
Handelsmerk:QJ / HQL / YF

Om4 de Optische Schakelaar van de Vezel LC voor Kabel

Prijs Unit: US $ 0.2-0.5 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:LC OM4 Connector Kits
Transmissie Medium:Multimode
Structuur:LC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Plein

HOLIGHT Fiber Optic Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

Om3 10 Verbindingsdraden van de Vezel Gigabit (50/125 micron)

Prijs Unit: US $ 0.2-4.5 / Piece
MOQ: 10 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, EXW

Model No:DTOM3 PATCH CORD 04
Type:Multi-mode Fiber
Toepassing:Verbinding
Certificaat:RoHS,CEISO9001
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N

Ons Standaard Ronde Slinger voor het Opheffen

Prijs Unit: US $ 0.3 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Type:webbing Sling
Materiaal:Polyester
Hefvermogen:4T
Lifting Eye Type:Reversed Eye
Vorm:Ronde
Certificaat:GS,SGS,CEISO 9001

Nanjing D.L.T Sling Co., Ltd.

[provincie: Jiangsu, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

LC/Upc het Duplex Groene Koord van het Flard

Prijs Unit: US $ 2 / Piece
MOQ: 300 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, FCA

Model No:LC/UPC Duplex
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:1000N <10000N

Ningbo Geyida Cable Technology Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

De naakte Singlemode APC Optische Schakelaar van de Vezel voor Netwerk

MOQ: 1 Piece

Model No:SM
Classificatie:Female Connector
Handelsmerk:TTI Fiber
Verpakking:PE Boxes
Standaard:ROHS CE
Oorsprong:Shenzhen, China

Shenzhen TRT Fiber Tech. Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

1u 24 Vaste Type van Comité van het Flard van de Vezel van Vezels het Rek Opgezette

Prijs Unit: US $ 15.0-25.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:FA-FDR1FM12B
Type:Optical Fiber verdeelkast
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:ISO,RoHSGS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:Fiberall, Neutral or OEM

Fiberall Technology (Shenzhen) Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

Nieuwe Type Sc/Upc van Schakelaar Sc/APC van de Kabel van de Daling FTTH het Snelle

Prijs Unit: US $ 0.5 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:Fast Connector Sc/APC Sc/Upc
Structuur:SC
Aantal Cores:Single-Core
Merk:OEM
Handelsmerk:TW-SCIE or OEM
Verpakking:Carton

DONGGUAN TW-SCIE CO., LTD.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

Toestel van de Aansporing van het Brons van het Tin van de Hefboom van de hoge Precisie DIN8 het ...

Prijs Unit: US $ 23.96 / Piece
MOQ: 10 Pieces

Model No:Gear
Hardheid:Zacht tandoppervlak
Bereidingswijze:Cast Gear
Getande Portie Shape:Spur Gear
Type:Circular Gear
Handelsmerk:OIC

Changzhou Changjiang Gear Co., Ltd.

[provincie: Jiangsu, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

LC de Optische Schakelaar van de Vezel MTRJ van Sc FC St Mu E2000

MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, DDP, EXW

Model No:FC, SC, ST, LC, MU, MTRJ, DIN, MPO
Handelsmerk:HNK or OEM
Verpakking:PE Bag +Carton
Standaard:RoHS
Oorsprong:Shenzhen, China
Gs-Code:85369000

HNK Optic Equipment Co., LIMITED

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

48 Comité van het Flard van de Vezel van havens het Optische Optische Rek Opgezette ODF

Prijs Unit: US $ 69.0-75.0 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:48 Ports ODF
Type:Optical Fiber verdeelkast
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:CE,ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:OEM/TAKFLY/DF

Takfly Communications Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

Fig8 van de Communicatie van het Netwerk van /Cable van de Kabel van de Vezel van Fttp de Optische ...

Prijs Unit: US $ 45.0-105.0 / Roll
MOQ: 50 Rolls

Model No:Fig8 FTTP Fiber Optic Cable
Toepassing:VerbindingGeneeskunde
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:SC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:> 1000 (N / 100mm)

Zhejiang Kuayue Cable Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

LC de enige Schakelaar van de Optische Vezel van de Wijze voor Ftth- Project

Prijs Unit: US $ 0.2-0.5 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:LC SM 3.0mm Connector
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:LC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Plein

HOLIGHT Fiber Optic Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

Het Optuigen van de Lading van de Slinger van de Riem van de singelband

Prijs Unit: US $ 0.32 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Type:webbing Sling
Materiaal:Polyester
Hefvermogen:1T
Lifting Eye Type:Gevouwen Eye
Vorm:Flat
Certificaat:GS,CEISO 9001

Nanjing D.L.T Sling Co., Ltd.

[provincie: Jiangsu, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

De speciale Pignon van het Toestel van de Aansporing van het Staal

Prijs Unit: US $ 2 / Piece
MOQ: 50 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, DAT, FAS, DDP, DAP, CIP, CPT, FCA, EXW

Model No:M1, M2, M3, M4, M5
Toepassing:Industrie
Hardheid:Gehard
Manipuleren Way:Gedwongen Manipulatie
Bereidingswijze:Snijd Gear
Getande Portion Shape:Spur Gear

Hangzhou Ocean Industry Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

LC/Upc het DuplexKoord van het Flard van de Vezel van Mm Optische

Prijs Unit: US $ 0.25 / Piece
MOQ: 100 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, FCA, EXW

Model No:LC/UPC DUPLEX
Toepassing:Lokale CommunicatiekabelFiber Optic Cable
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Conductor Type:Solid
Certificaat:CE,ISORoHS
Handelsmerk:GYD, OEM Welcome

Ningbo Geyida Cable Technology Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

De Optische Kabel van de vezel voor Koorden van het Flard van Sc/APC de Simplex 2.0mm

Prijs Unit: US $ 3.2-3.5 / Piece
MOQ: 10 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, EXW

Model No:SCA
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:SC-SC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)

ARK Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

De waterdichte Muur Opgezette Doos van het Flard van de Vezel voor OpenluchtGebruik

Prijs Unit: US $ 19.0-80.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:FA-FDWOM24G
Type:Optical Fiber verdeelkast
Certificaat:CE,ISO,RoHSGS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:Fiberall, Neutral or OEM
Verpakking:Plastic Membrane/Bubble Wrap/EPE Foam Board/Carton

Fiberall Technology (Shenzhen) Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

Kabel van de Doorbraak van de vezel de Optische, de Pre Geëindigdev Optische Kabel van de Vezel

Prijs Unit: US $ 0.1 / Metro
MOQ: 2000 Meters

Toepassing:Verbinding
Verbindingsstructuur:FC-FC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N
Kern:Single Core

DONGGUAN TW-SCIE CO., LTD.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

10g Om3 12 Koord van het Flard van de Vezel van de Kernen van de Vezel mpo-MPO het Optische

Prijs Unit: US $ 50 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, EXW

Model No:MPO-MPO
Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N

Shenzhen TRT Fiber Tech. Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

De Gepantserde Duplex OpenluchtKoorden van het Flard van de Vezel van de Kabel van de Optische ...

Prijs Unit: US $ 3.35-5.68 / Piece
MOQ: 10 Pieces

Model No:SP-LC-01
Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Verbindingsstructuur:LC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:> 1000 (N / 100mm)

OEM de Landbouw Standaard Geplateerde Tand van de Voorraad Zink met de Hardheid van Tanden

Prijs Unit: US $ 1.99 / Piece
MOQ: 10 Pieces

Model No:Sprocket
Standaard of niet-standaard:Niet-standaard
Handelsmerk:OIC
Verpakking:Export Package/Plywood Case
Standaard:ISO606; ANSI B29.1; DIN8187; GB124-97
Oorsprong:Changzhou, Jiangsu, China

Changzhou Changjiang Gear Co., Ltd.

[provincie: Jiangsu, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

FTTH 24 Comité van het Flard van de Vezel van de Haven van Sc van Havens het Optische

Prijs Unit: US $ 40.0-73.0 / Piece
MOQ: 50 Pieces

Model No:ODF-RF24
Type:Optical Fiber verdeelkast
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:CE,ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:OEM/TAKFLY/DF

Takfly Communications Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

De Draad Dorp van de optische Vezel Fig8 FTTH/de Kabel van de Computer/de Kabel van ...

Prijs Unit: US $ 45.0-105.0 / Roll
MOQ: 50 Rolls

Model No:Optical Fiber Fig8 FTTH Dorp Wire
Handelsmerk:HANXIN
Verpakking:1000m/2000m
Standaard:1-4C
Oorsprong:Zhejiang
Gs-Code:8544700000

Zhejiang Kuayue Cable Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

LC Schakelaar van de Kabel van de vezel de Optische voor de Enige Vezel van de Wijze

Prijs Unit: US $ 0.2-0.5 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:LC Fiber Optic Connectors
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:LC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Plein

HOLIGHT Fiber Optic Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

Vlechten Sc/APC met 12 Kleuren

Prijs Unit: US $ 7.0-8.0 / Piece
MOQ: 10 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, FCA, EXW

Model No:DTL-PSCA12
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:SC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Hulp nodig?
Neem contact met ons.
Ons elektronisch archief van leveranciers is a uitgebreide lijst van de belangrijkste leveranciers, producenten in de elektronische industrie. Importeer elektronische producten van onze gecontroleerde leveranciers van China met concurrerende prijzen. Ze zouden al van uw elektronische vereisten leveren: Een van de brede selectie van de keuze van producten, is Enkelzijdig Dubbelzijdig fabriek een van de nieuwe artikel. Ontwerp ingenieur of kopers kunnen verschillende producenten willen controleren, die veel verwante keuze aanbieden als duplex roestvast, dubbelzijdig papier and duplex pijp. We hopen elke koper op de hoogte te houden met deze snelste bewegende industrie en de laatste trends van de producten.
Snel Product Index