Home » Elektrotechniek & Elektronica's » Glasvezel Connectoren » enkelzijdig dubbelzijdig
Snel Product Index Snel Supplier Index
Pagina 46/314  
Totaal 9403 producten van ongeveer 427

enkelzijdig dubbelzijdig

fabrikanten en leveranciers
China Leverancier - Gouden Lid
Sorteer op: Relevantie
Tonen: 30 artikelen

Klem van de Kabel van de Draad van het roestvrij staal de Simplex

Prijs Unit: US $ 0.01 / Piece
MOQ: 10 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, EXW

Model No:DECOR
Handelsmerk:DECOR
Verpakking:Clean Poly Bags Plus Cartons Plus Pallets
Standaard:from 2mm to 10mm
Oorsprong:Made in China
Productiecapaciteit:100, 000PCS/Month

Decorstainless International Co., Ltd.

[provincie: Shandong, China]

Contacteer de Leverancier

Adapter van de Vezel lc-LC van Sm van de Prijs van de Fabriek van China de Duplex Optische

Prijs Unit: US $ 0.32-0.36 / Piece
MOQ: 1000 Pieces

Model No:LC-LC Optic Fiber Adapter
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:LC
Aantal Cores:Multi-Core
Ferrule endface:APC
Vorm:Plein

Takfly Communications Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Sc/Sm APC de Simplex Optische Adapter Pei Matal van de Vezel

Prijs Unit: US $ 0.15-0.3 / Piece
MOQ: 500 Pieces

Model No:HK-02010-A
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:SC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:APC
Vorm:Plein

12 Kabel van de Doorbraak van Multimode Vezel van de bundel de Optische voor het Gebruiken van het ...

MOQ: 1000 pieces

Model No:PLC
Toepassing:Verbinding
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N
Certificaat:RoHS,UL,CEISO9001

DONGGUAN TW-SCIE CO., LTD.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

FC/APC-FC/UPC het enige koord SM van het kernflard

Prijs Unit: US $ 0.3 / Piece
MOQ: 500 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, EXW

Model No:FC-FC patch cord
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:FC-FC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)

Ningbo Geyida Cable Technology Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

De Simplex Optische Adapter van de Vezel st-St Sm

Prijs Unit: US $ 0.05-0.2 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:SNAD-ST-SM-SIMPLEX
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:ISO
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:SUNET
Verpakking:Carton

Qingdao Sunet Technologies Co., Ltd.

[provincie: Shandong, China]

Contacteer de Leverancier

Industriële keten ANSI norm ISO-norm tandwiel

Prijs Unit: US $ 5.98 / Piece
MOQ: 30 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, EXW

Model No:Customized Sprocket
Verpakking:Export Package/Plywood Case
Standaard:ISO606; ANSI B29.1; DIN8187; GB124-97
Oorsprong:Changzhou, Jiangsu, China
Productiecapaciteit:4, 000, 000 Pieces/Year

Changzhou Changjiang Gear Co., Ltd.

[provincie: Jiangsu, China]

Contacteer de Leverancier

kabel van het Flard st-St de DuplexSm van 3m

Prijs Unit: US $ 0.2-3.99 / Piece
MOQ: 10 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, EXW

Model No:DTST-ST SM patch cable
Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N

10dB de Demper van de Optische Vezel van het Type Sc-LC van metaal

Prijs Unit: US $ 1 / Piece
MOQ: 5 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, DDP, EXW

Model No:10DB
Certificaat:ISORoHS
Handelsmerk:DYS or OEM
Verpakking:Individual Box or According to Customer's Request
Standaard:RoHS, ISO9001
Oorsprong:Guangdong, China (Mainland)

6core Kabel I van de Buis van de vezel Optische Losse

MOQ: 1000 Meters

Model No:Loose Tube Cable
Toepassing:Verbinding
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N
Kern:Multicore

Shenzhen KOC Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Het Koord van het Flard van de Optica van de vezel met de Kleine Laars van Sc

Prijs Unit: US $ 0.9-1.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:sc fc lc st mu
Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N

ARK Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De Sensor van de levering, Geval, het Huisvesten van Versnellingsbak

Prijs Unit: US $ 500 / piece
MOQ: 1 piece

Model No:PF-HG-01-04
Toepassing:machinerie
Hardheid:Geharde tandoppervlak
Gear Position:externe Gear
Bereidingswijze:Cast Gear
Getande Portie Shape:Spur Gear

Pengfa M&E Technology Co., Ltd.

[provincie: Jiangsu, China]

Contacteer de Leverancier

Het Optische FTTX Draagvlak van de vezel 1 Haven

Prijs Unit: US $ 0.8-1.5 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:HFP8008
Poort:Single Port
Materiaal:ABS
Certificaat:RoHSISO: 9001
Kleur:Wit
Aangepaste:Op maat

HOLIGHT Fiber Optic Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Sc/APC de Duplex Optische Adapter van de Vezel van het Blind

Prijs Unit: US $ 0.23 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:SC/APC Duplex Shutter Adapter
Type:Fiber Optic Splitter & Koppeling
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:CE,ISO,RoHSGS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:Takfly

Takfly Communications Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

LC/APC de simplex vezel-Opticalal Communicatie LC Optische Adapter van de Vezel

Prijs Unit: US $ 0.3-0.5 / Piece
MOQ: 500 Pieces

Model No:HK-04001-A
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:LC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:APC
Vorm:Plein

De veelvoudige Kabel van het Flard van de Doorbraak van Vezels Singlemode met Rood Jasje

MOQ: 1000 pieces

Model No:Breakout cable
Toepassing:Verbinding
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N
Certificaat:RoHS,UL,CEISO9001

DONGGUAN TW-SCIE CO., LTD.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

FC/PC-SC/PC MM. 4 boren het Koord van 62.5/125 Flard uit

Prijs Unit: US $ 3 / Piece
MOQ: 200 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, EXW

Model No:FC/PC-SC/PC
Toepassing:Fiber Optic Cable
Cover Materiaal:PVC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Certificaat:CE,ISORoHS
Handelsmerk:OEM, GEYIDA

Ningbo Geyida Cable Technology Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

Roestvrij staal Short Pitch Conveyor Chain met Attachments

Prijs Unit: US $ 22 / Metro
MOQ: 100 Meters
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, FCA, EXW

Model No:60k1-2
Toepassing:Industrie
Materiaal:Roestvrij staal
Hardheid:Gehard
Manipuleren Way:Semi-automatische Manipulatie
Bereidingswijze:Rolling Gear

FC/Upc de Kleine Optische Adapter van de Vezel van het Type van D Simplex

Prijs Unit: US $ 0.05-0.2 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:SNAD-FCUPC-SM-SIMPLEX-SMALL D
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:ISO
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:SUNET
Verpakking:Carton

Qingdao Sunet Technologies Co., Ltd.

[provincie: Shandong, China]

Contacteer de Leverancier

"B" Finished Bore Harden Driving Stock Tooth Sprocket Gear

Prijs Unit: US $ 0.2 / Piece
MOQ: 100 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, EXW

Model No:14T Sprocket
Verpakking:Export Package/Plywood Case
Standaard:ISO606; ANSI B29.1; DIN8187; GB124-97
Oorsprong:Changzhou, Jiangsu, China
Productiecapaciteit:4, 000, 000 Pieces/Year

Changzhou Changjiang Gear Co., Ltd.

[provincie: Jiangsu, China]

Contacteer de Leverancier

De Optische Vlecht Sc/APC 1.5m van de vezel

Prijs Unit: US $ 0.76-0.8 / Piece
MOQ: 50 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, EXW

Model No:DT SCAPC pigtail 01
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:SC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)

APC Sm Sx van Sc Sc Midcouplers

Prijs Unit: US $ 0.12-0.15 / Piece
MOQ: 100 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, EXW

Model No:SC APC SM SX
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:SC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:APC
Vorm:Plein

Koorden van het Flard LC van de vezel de Optische

Prijs Unit: US $ 0.5-1.5 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:LC Patch Cords
Toepassing:VerbindingGeneeskunde
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:SC-SC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Kern:Single Core

Shenzhen Opelink Technology Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Multimode 50/125 DuplexKoord van het Flard van de Vezel MTRJ Optische

Prijs Unit: US $ 0.6-0.65 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, FCA, EXW

Model No:MTRJ DX MM
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:CE,ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:TRT
Verpakking:Customed

Shenzhen TRT Fiber Tech. Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Single-Mode Eenvoudige Adapter Sc-Sc

Prijs Unit: US $ 0.3-3.0 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:SC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Plein
Fabricageproces:Injection Molding

Jiangsu Cenyarak Electrical Co., Ltd.

[provincie: Jiangsu, China]

Contacteer de Leverancier

De Lift van de Passagier van Gearless met Houten Frame, het Gouden Roestvrij staal van de Spiegel

Prijs Unit: US $ 10000 / unit
MOQ: 1 unit
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF

Model No:HSEQ-1302
Driving Type:Gear en Rack Lift
Hoedanigheid:> 1000kg
Personen:11-19
Snelheid:1,00 - 2,00 m / s
Control Mode:Collectieve Selectieve controle

Yida Express Elevator Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

Mu de Kabel van de Optische Vezel

Prijs Unit: US $ 0.95-1.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:MU
Merk:OEM
Handelsmerk:koc
Verpakking:Single Pack
Standaard:ISO, REACH, ROHS, TELL Certified
Oorsprong:Guangdongshenzhen

Shenzhen KOC Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Het Koord van het Flard van de Vezel van de Fabrikant van Shenzhen

Prijs Unit: US $ 0.9-1.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:LC SC
Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N

ARK Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De Verbinding van de levering, Pignon, het Dragen van Versnellingsbak

Prijs Unit: US $ 500 / piece
MOQ: 1 piece

Model No:PF-HG-01-05
Toepassing:machinerie
Hardheid:Geharde tandoppervlak
Gear Position:externe Gear
Bereidingswijze:Cast Gear
Getande Portie Shape:Spur Gear

Pengfa M&E Technology Co., Ltd.

[provincie: Jiangsu, China]

Contacteer de Leverancier

Koord FC aan FC 0.9mm Gele Sm van het Flard van de vezel het Optische

Prijs Unit: US $ 1.0-3.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:P02FF0920L
Toepassing:Fiber Optic Cable
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Certificaat:ISORoHS
Handelsmerk:HOLIGHT
Verpakking:1PC/Bag

HOLIGHT Fiber Optic Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Hulp nodig?
Neem contact met ons.
Ons elektronisch archief van leveranciers is a uitgebreide lijst van de belangrijkste leveranciers, producenten in de elektronische industrie. Importeer elektronische producten van onze gecontroleerde leveranciers van China met concurrerende prijzen. Ze zouden al van uw elektronische vereisten leveren: Een van de brede selectie van de keuze van producten, is Enkelzijdig Dubbelzijdig fabriek een van de nieuwe artikel. Ontwerp ingenieur of kopers kunnen verschillende producenten willen controleren, die veel verwante keuze aanbieden als duplex roestvast, dubbelzijdig papier and duplex pijp. We hopen elke koper op de hoogte te houden met deze snelste bewegende industrie en de laatste trends van de producten.
Snel Product Index