Home » Elektrotechniek & Elektronica's » Glasvezel Connectoren » enkelzijdig dubbelzijdig
Snel Product Index Snel Supplier Index
Pagina 47/303  
Totaal 9080 producten van ongeveer 394

enkelzijdig dubbelzijdig

fabrikanten en leveranciers
China Leverancier - Gouden Lid
Sorteer op: Relevantie
Tonen: 30 artikelen

Sm/mm de Binnen Optische Kabel van de Vezel van de Bundel

MOQ: 1000 pieces

Model No:Indoor distribution cable
Toepassing:Verbinding
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N
Certificaat:RoHS,UL,CEISO9001

DONGGUAN TW-SCIE CO., LTD.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Lift van de Passagier van de Prijs van de Fabriek FUJI de Woon (jq-B020)

Prijs Unit: US $ 10000.0-16000.0 / unit
MOQ: 1 unit

Model No:JQ-B020
Driving Type:Gear en Rack Lift
Hoedanigheid:> 1000kg
Personen:11-19
Snelheid:1,00 - 2,00 m / s
Control Mode:Collectieve Selectieve controle

Yida Express Elevator Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

2.0mm Multimode Kabel van het Flard van de Vezel lc-LC Optische met Jasje LSZH

Prijs Unit: US $ 0.8-2.7 / Metro
MOQ: 1 Metro

Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Verbindingsstructuur:LC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:> 1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:1000N <10000N

PUNO OPTIC TECHNOLOGY CO., LIMITED

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Hybride Sc van de Adapter van de Vezel Optisch aan St Sm Sx Plastiek

Prijs Unit: US $ 0.3-2.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:FA-AD-SP1TP-P
Transmissie Medium:Single-Mode
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Strip
Fabricageproces:Gegoten

Fiberall Technology (Shenzhen) Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Om3 Koord & Vlecht van het Flard van de Vezel de het Optische

Prijs Unit: US $ 0.8 / Piece
MOQ: 50 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, EXW

Model No:DTOM3 PIGTAIL
Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Verbindingsstructuur:LC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)

ST/PC de Optische Adapter van de vezel om Single-Mode voor LAN van de Vezel

Prijs Unit: US $ 0.5-0.8 / Piece
MOQ: 500 Pieces

Model No:HK-03002-B
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:ST
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Circulaire

De optische Kabel van de Daling van de Prijs FTTH van de Kabel van de Vezel/de Kabel van de ...

Prijs Unit: US $ 45.0-105.0 / Roll
MOQ: 50 Rolls

Model No:optic fiber cable price FTTH Drop cable
Handelsmerk:HANXIN
Verpakking:1000m/2000m
Standaard:1-4C
Oorsprong:Zhejiang
Gs-Code:8544700000

Zhejiang Kuayue Cable Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

De Duplex Optische Adapter van de Vezel lc-LC Sm

Prijs Unit: US $ 0.05-0.2 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:SNAD-LCUPC-SM-DUPLEX
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:ISO
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:SUNET
Verpakking:Carton

Qingdao Sunet Technologies Co., Ltd.

[provincie: Shandong, China]

Contacteer de Leverancier

Koppeling de van uitstekende kwaliteit van 12018 Ketting

Prijs Unit: US $ 1.0-999.0 / Piece
MOQ: 10 Pieces

Model No:KC-12018
Standaard of niet-standaard:Standaard
torque:> 80N.M
Snelheid:4000R / M
Structuur:Stijf
Handelsmerk:EED

24 de Koorden van het Flard van de Elite MPO van de kern LC Sm LSZH

Prijs Unit: US $ 52.0-56.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:fiber optic patch cord
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:SC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm)

Takfly Communications Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Industrieel ANSI StandaardISO van de Ketting Kettingwiel

Prijs Unit: US $ 5.98 / Piece
MOQ: 30 Pieces

Model No:sprocket
Verpakking:Export Package/Plywood Case
Standaard:ISO606; ANSI B29.1; DIN8187; GB124-97
Oorsprong:Changzhou, Jiangsu, China
Productiecapaciteit:4, 000, 000 Pieces/Year

Changzhou Changjiang Gear Co., Ltd.

[provincie: Jiangsu, China]

Contacteer de Leverancier

FC/PC-LC/PC het flardkoord van de vezel optisch simplexverbindingsdraad

Prijs Unit: US $ 0.1-1.0 / Piece
MOQ: 1000 Pieces

Model No:KD-FO6013
Toepassing:Verbinding
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Certificaat:RoHS
Schede Materiaal:PVC
Handelsmerk:Kingda or OEM

Ningbo Kingda Electronics Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

Optische Schakelaar St Sx mm 3.0mm

Prijs Unit: US $ 0.3-0.6 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:C033M
Transmissie Medium:Multimode
Structuur:ST
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Plein

HOLIGHT Fiber Optic Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De Vlam van het Flard van de vezel - Fabriek maakte de Van uitstekende kwaliteit van het Koord van ...

Prijs Unit: US $ 0.5 / Metro
MOQ: 2000 Meters

Model No:LC Connector
Merk:OEM
Handelsmerk:TW-SCIE or OEM
Verpakking:Wooden Drum
Standaard:ROHS, CE
Oorsprong:China (Mainland)

DONGGUAN TW-SCIE CO., LTD.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De Lift van de Passagier van de Technologie van Germmany met de Cabine van de Luxe (jq-B021)

Prijs Unit: US $ 10000.0-16000.0 / unit
MOQ: 1 unit

Model No:JQ-B021
Driving Type:Gear en Rack Lift
Hoedanigheid:> 1000kg
Personen:11-19
Snelheid:1,00 - 2,00 m / s
Control Mode:Collectieve Selectieve controle

Yida Express Elevator Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

Koord van het Flard van de Vezel van de levering D4/Sm/PC het Simplex Optische

Prijs Unit: US $ 8.5-9.0 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:D4 PX-03033
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N

De Simplex Optische Adapter van de Vezel Sc-Sc Sm

Prijs Unit: US $ 0.05-0.2 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:SNAD-SCUPC-SM-SIMPLEX
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:ISO
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:SUNET
Verpakking:Carton

Qingdao Sunet Technologies Co., Ltd.

[provincie: Shandong, China]

Contacteer de Leverancier

Transportband van het Systeem van de Transmissie voor Industrie van de Assemblage van de Auto

Prijs Unit: US $ 1.2 / Metro
MOQ: 100 Meters
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, EXW

Model No:p250
Materiaal:Roestvrij Staal
Structuur:Roller Chain
Oppervlakte Behandeling:Polijsten
Chain Size:1/2 "* 11/128"
Handelsmerk:Machinery

Deyuan Machinery Co., Ltd.

[provincie: Jiangsu, China]

Contacteer de Leverancier

LC/APC-FC/PC Singlemode SimplexKoord van het Flard van de Vezel Optische

Prijs Unit: US $ 0.85 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:LC/APC-FC/PC patch cord
Toepassing:Verbinding,Kunst,Sensor,GeneeskundeSonde
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:FC-LC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)

Takfly Communications Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Enig Koord 9 /125 Sm van het Flard van de Kern 3.0 FC/Upc-Sc/Upc

MOQ: 3000 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, EXW

Model No:FC/UPC-SC/UPC
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:1000N <10000N

Ningbo Geyida Cable Technology Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

Groot ANSI StandaardISO van de Ketting Kettingwiel

Prijs Unit: US $ 5.98 / Piece
MOQ: 30 Pieces

Model No:Sprocket Wheel
Verpakking:Export Package/Plywood Case
Standaard:ISO606; ANSI B29.1; DIN8187; GB124-97
Oorsprong:Changzhou, Jiangsu, China
Productiecapaciteit:4, 000, 000 Pieces/Year

Changzhou Changjiang Gear Co., Ltd.

[provincie: Jiangsu, China]

Contacteer de Leverancier

LC/PC-LC/PC het flardkoord van de vezel optisch simplexverbindingsdraad

Prijs Unit: US $ 0.1-1.0 / Piece
MOQ: 1000 Pieces

Model No:KD-FO6014
Toepassing:Verbinding
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Certificaat:RoHS
Schede Materiaal:PVC
Handelsmerk:Kingda or OEM

Ningbo Kingda Electronics Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

MPO aan MPO Om3 Kabel van het Flard van de Vezel de Optische

Prijs Unit: US $ 20.0-40.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:P12MPMPL
Toepassing:Fiber Optic Cable
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Certificaat:CE,RoHSUL
Handelsmerk:HOLIGHT
Verpakking:1PC/Bag

HOLIGHT Fiber Optic Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

72 Optische Kabel van de Vezel van de Bundel van de kern de Binnen

MOQ: 1000 pieces

Model No:Patch Cable
Toepassing:Verbinding
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N
Certificaat:RoHS,UL,CEISO9001

DONGGUAN TW-SCIE CO., LTD.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Sc aan Sc Multimode DuplexKabel 3m van het Flard van de Vezel Optische

Prijs Unit: US $ 0.2-4.56 / Piece
MOQ: 2 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, CIP, EXW

Model No:DTPCMMDX 3M 02
Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Verbindingsstructuur:SC-SC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)

Brandkast en Stable Passenger Elevator (jq-B022)

Prijs Unit: US $ 10000.0-16000.0 / unit
MOQ: 1 unit

Model No:JQ-B022
Driving Type:Gear en Rack Lift
Hoedanigheid:> 1000kg
Personen:11-19
Snelheid:1,00 - 2,00 m / s
Control Mode:Collectieve Selectieve controle

Yida Express Elevator Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

LC Upc Vezel Optisch aan RCA de Adapter van de Metalen kap van de Adapter FPC

Prijs Unit: US $ 0.45-1.0 / Piece
MOQ: 10 Pieces

Model No:SADP-A-S-Q-S-LC-FPC-LC-FPC
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:LC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Circulaire

Wuhan Seifree Technology Co., Ltd.

[provincie: Hubei, China]

Contacteer de Leverancier

Octrooien Ce/ISO9001/7 90mm het In de schede steken van de Kabel van de Optische Vezel Lopende band ...

Prijs Unit: US $ 80000.0-145000.0 / Set
MOQ: 1 Set

Model No:HGS-S-P-L
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:CEISO
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:HAGSIN
Verpakking:Outdoor Fiber Cable Machine Standard Packaging

Diresun Machinery Industry Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Het simplex Koord van het Flard mu-Mu van de Vezel Optische voor LAN Systeem

Prijs Unit: US $ 5.5-7.0 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:PX-73732
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N

De Assemblage van de Kabel van de Uitrusting MPO & Fanout (MPO)

Prijs Unit: US $ 1.4 / Piece
MOQ: 500 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, EXW

Model No:MPO
Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:1000N <10000N

Ningbo Geyida Cable Technology Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

Hulp nodig?
Neem contact met ons.
Ons elektronisch archief van leveranciers is a uitgebreide lijst van de belangrijkste leveranciers, producenten in de elektronische industrie. Importeer elektronische producten van onze gecontroleerde leveranciers van China met concurrerende prijzen. Ze zouden al van uw elektronische vereisten leveren: Een van de brede selectie van de keuze van producten, is Enkelzijdig Dubbelzijdig fabriek een van de nieuwe artikel. Ontwerp ingenieur of kopers kunnen verschillende producenten willen controleren, die veel verwante keuze aanbieden als duplex roestvast, dubbelzijdig papier and duplex pijp. We hopen elke koper op de hoogte te houden met deze snelste bewegende industrie en de laatste trends van de producten.
Snel Product Index