Home » Elektrotechniek & Elektronica's » Glasvezel Connectoren » enkelzijdig dubbelzijdig
Snel Product Index Snel Supplier Index
Pagina 53/329  
Totaal 9855 producten van ongeveer 518

enkelzijdig dubbelzijdig

fabrikanten en leveranciers
China Leverancier - Gouden Lid
Sorteer op: Relevantie
Tonen: 30 artikelen

De Optische Adapter van de Vezel st-FC

Prijs Unit: US $ 0.05-0.2 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:SNAD-STFC-SM-SIMPLEX
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:ISO
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:SUNET
Verpakking:Carton

Qingdao Sunet Technologies Co., Ltd.

[provincie: Shandong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

Koord van het Flard van de Vezel van Sc LC het DuplexOm3 Optische

Prijs Unit: US $ 0.25 / Piece
MOQ: 100 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, FCA, EXW

Model No:SC LC DUPLEX OM3
Toepassing:Lokale CommunicatiekabelFiber Optic Cable
Certificaat:CE,ISORoHS
Handelsmerk:GYD, OEM Welcome
Verpakking:Polybag+Label
Standaard:ISO9001, CE, ROHS, UL

Ningbo Geyida Cable Technology Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

De Vezel Patchcord van de Verbindingsdraad st-St met Uitstekende kwaliteit

Prijs Unit: US $ 0.8 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:ST-ST
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Kern:Multicore
Certificaat:RoHS,ULISO9001
Handelsmerk:TTI
Verpakking:PE Bag in Carton with Test Cable

Shenzhen TRT Fiber Tech. Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

St de Duplex Singlemode Plastic Standaard Optische Adapter van de Vezel

Prijs Unit: US $ 0.15-2.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:ST adapter
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:HNK or OEM
Verpakking:Plastic Container + Carton
Standaard:RoHS
Oorsprong:Shenzhen, China

HNK Optic Equipment Co., LIMITED

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

EindDoos van de Distributie van de Vezel van het metaal de Optische met Adapters FC

Prijs Unit: US $ 5.0-15.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:FA-FDTWFM12G-FC
Type:Optical Fiber verdeelkast
Certificaat:CE,ISO,RoHSGS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:Fiberall, Neutral or OEM
Verpakking:Plastic Membrane/Bubble Wrap/EPE Foam Board/Carton

Fiberall Technology (Shenzhen) Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

Optische Schakelaar van de Vezel E2000 van Sm de Simplex 2.0mm

MOQ: 100 Pieces

Model No:E2000
Geslacht:Mannelijk
Handelsmerk:RITANO
Verpakking:Packing Into Cartons
Standaard:54*39*34
Oorsprong:China

RITANO OPTICS LIMITED

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

Koord het van uitstekende kwaliteit van het Flard van de Vezel met het Verlies minder dan 0.1dB van ...

MOQ: 1 Piece

Model No:SC/LC/FC
Transmissie Medium:Single-Mode
Ferrule endface:PC (UPC)
Fabricageproces:Koude persing
Lichtbron TYPE:Laser
Merk:OEM

Shenzhen DYS Fiber Optic Technology Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

LC Schakelaar van de Kabel van de vezel de Optische voor de Enige Vezel van de Wijze

Prijs Unit: US $ 0.2-0.5 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:LC Fiber Optic Connectors
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:LC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Plein

HOLIGHT Fiber Optic Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

OEM paste de Verharde Nuttelozere Tand van het Kogellager van de Ketting van de Rol van de Hoge ...

Prijs Unit: US $ 0.5-5.0 / Piece
MOQ: 20 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, EXW

Model No:35BB20H...80BB12H
Standaard of niet-standaard:Standaard
Getande Portie Shape:Spur Gear
Materiaal:Roestvrij staal
Handelsmerk:GELIN
Verpakking:Carton or Wooden Package

Zhejiang Junchen Chain Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

St van de Schakelaar van de Optica van de Vezel FTTH Multimode SimplexAdapters van de Optische ...

Prijs Unit: US $ 0.1 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:ST MM
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:RoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:FiberCome
Verpakking:Carton

De Slinger van de Singelband van de polyester voor het Opheffen 1ton 2ton 3ton

Prijs Unit: US $ 22.0-25.0 / Piece
MOQ: 10 Pieces

Model No:HG
Type:webbing Sling
Materiaal:Polyester
Hefvermogen:> 6T
Lifting Eye Type:Flat Eye
Rope Core Type:Hennep Core

FTTH Fiber Optic Multimode LC aan Sc Connector ventilator-uit Cable

Prijs Unit: US $ 28.0-30.0 / Metro
MOQ: 1 Metro

Model No:PN-552
Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Verbindingsstructuur:SC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:> 1000 (N / 100mm)

PUNO OPTIC TECHNOLOGY CO., LIMITED

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

Goedgekeurde Lading die van uitstekende kwaliteit van Ce de GS om de Slinger van de Singelband ...

Prijs Unit: US $ 0.3 / Piece
MOQ: 1000 Pieces

Type:webbing Sling
Materiaal:Polyester
Hefvermogen:1T
Lifting Eye Type:Gevouwen Eye
Vorm:Flat
Certificaat:GS,CEISO 9001

Nanjing D.L.T Sling Co., Ltd.

[provincie: Jiangsu, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

Optische de Vezel van de Draad van de Daling FTTH/van de Communicatie van de Kabel van de Gegevens ...

Prijs Unit: US $ 45.0-105.0 / Roll
MOQ: 50 Rolls

Model No:FTTH Drop wire Fiber Optic
Toepassing:VerbindingGeneeskunde
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:SC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:> 1000 (N / 100mm)

Zhejiang Kuayue Cable Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

Koorden van het Flard fC-Sc van de vezel de Optische

Prijs Unit: US $ 0.5-1.5 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:FC-SC Patch Cords
Toepassing:VerbindingGeneeskunde
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:SC-SC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Kern:Single Core

Shenzhen Opelink Technology Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

FC/APC-FC/UPC het enige koord SM van het kernflard

Prijs Unit: US $ 0.3 / Piece
MOQ: 500 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, EXW

Model No:FC-FC patch cord
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:FC-FC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)

Ningbo Geyida Cable Technology Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

Optische Enige Wijze 2 van de Vezel Kern

Prijs Unit: US $ 3.5-4.5 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:lc, sc, st, sc
Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N

ARK Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

Mpo-FC kies Koord van het Flard van de Vezel van de Wijze het Duplex Optische uit

Prijs Unit: US $ 44.1-46.15 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:MPO-FC
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:FC
Aantal Cores:Multi-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Circulaire

Lin'an Longshine Imp. & Exp. Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

St de Duplex Multimode Plastic Standaard Optische Adapter van de Vezel

Prijs Unit: US $ 0.15-2.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:ST adapter
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:HNK or OEM
Verpakking:Plastic Container + Carton
Standaard:RoHS
Oorsprong:Shenzhen, China

HNK Optic Equipment Co., LIMITED

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

De mini EindDoos van de Optische Vezel met de Adapters van het Type van FC D

Prijs Unit: US $ 5.0-15.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:FA-FDTWFM12G-FD
Type:Optical Fiber verdeelkast
Certificaat:CE,ISO,RoHSGS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:Fiberall, Neutral or OEM
Verpakking:Plastic Membrane/Bubble Wrap/EPE Foam Board/Carton

Fiberall Technology (Shenzhen) Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

Schakelaar van de Optische Vezel E2000APC Sm de SimplexFTTH

MOQ: 100 Pieces

Model No:E2000
Geslacht:Mannelijk
Handelsmerk:RITANO
Verpakking:Packing Into Cartons
Standaard:54*39*34
Oorsprong:China

RITANO OPTICS LIMITED

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

ST/PC-SC/PC duplexVezel Patchcord 3m

Prijs Unit: US $ 1.8-2.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, FAS, FCA, EXW

Model No:ST-SC
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:CE,ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:TRT
Verpakking:Customed

Shenzhen TRT Fiber Tech. Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

De plastic Kabel van de Optische Vezel - DuplexKabel (DC2-1000)

Prijs Unit: US $ 0.2-0.99 / Roll
MOQ: 1 Roll
Trade Algemene Voorwaarden: by Air or by Sea

Model No:DC2-1000
Toepassing:Fiber Optic Cable
Cover Materiaal:PE
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Conductor Type:Solid
Certificaat:CE,ISORoHS

Het Hoofd het Testen fC-Sc Koord van het Flard van de Vezel met het Testen van de Tuner van de Kern ...

MOQ: 1 Piece

Model No:FC-SC
Transmissie Medium:Single-Mode
Ferrule endface:PC (UPC)
Fabricageproces:Koude persing
Lichtbron TYPE:Laser
Merk:OEM

Shenzhen DYS Fiber Optic Technology Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

LC de Optische Schakelaars van de vezel voor Multimode Vezel

Prijs Unit: US $ 0.2-0.5 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:LC MM Fiber Connector Kits
Transmissie Medium:Multimode
Structuur:LC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Plein

HOLIGHT Fiber Optic Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

LC de Optische Schakelaar Loopback van de Vezel van Sc

Prijs Unit: US $ 2.2 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:loopback
Toepassing:Verbinding,Kunst,SensorGeneeskunde
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:SC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm)

Takfly Communications Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

De MiniMonitor kraan-Pd die van de optische Vezel voor Aanwinst u-Senda controleren

Prijs Unit: US $ 40.0-47.0 / Piece
MOQ: 10 Pieces

Model No:Mini TAP-PD monitor
Certificaat:ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:U-SENDA
Verpakking:Carton
Standaard:17*3.2(mm)

Shenzhen KOC Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

12 Optische Fanout van de Vezel van de multi-Kernen van kleuren Vlechten Singlemode Multimode ...

Prijs Unit: US $ 3.0-6.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:12 Colors Multi-cores Fiber Optic Pigtails
Toepassing:Verbinding
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Kern:Multicore
Certificaat:RoHS,CEISO9001
Handelsmerk:Fiberlink or customized

SHENZHEN FIBERLINK COMMUNICATION LIMITED

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

De Slinger van de Singelband van de polyester met Versterkte Opheffende Ogen

Prijs Unit: US $ 22.0-25.0 / Piece
MOQ: 10 Pieces

Model No:HG
Type:webbing Sling
Materiaal:Polyester
Hefvermogen:> 6T
Lifting Eye Type:Flat Eye
Rope Core Type:Hennep Core

De Lading die van het Embleem van Ce GS om de Slinger van de Singelband opheffen

Prijs Unit: US $ 0.3 / Piece
MOQ: 1000 Pieces

Type:webbing Sling
Materiaal:Polyester
Hefvermogen:1T
Lifting Eye Type:Gevouwen Eye
Vorm:Flat
Certificaat:GS,CEISO 9001

Nanjing D.L.T Sling Co., Ltd.

[provincie: Jiangsu, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com
Hulp nodig?
Neem contact met ons.
Ons elektronisch archief van leveranciers is a uitgebreide lijst van de belangrijkste leveranciers, producenten in de elektronische industrie. Importeer elektronische producten van onze gecontroleerde leveranciers van China met concurrerende prijzen. Ze zouden al van uw elektronische vereisten leveren: Een van de brede selectie van de keuze van producten, is Enkelzijdig Dubbelzijdig fabriek een van de nieuwe artikel. Ontwerp ingenieur of kopers kunnen verschillende producenten willen controleren, die veel verwante keuze aanbieden als duplex roestvast, dubbelzijdig papier and duplex pijp. We hopen elke koper op de hoogte te houden met deze snelste bewegende industrie en de laatste trends van de producten.
Snel Product Index