Home » Elektrotechniek & Elektronica's » Glasvezel Connectoren » enkelzijdig dubbelzijdig
Snel Product Index Snel Supplier Index
Pagina 6/329  
Totaal 9841 producten van ongeveer 468

enkelzijdig dubbelzijdig

fabrikanten en leveranciers
China Leverancier - Gouden Lid
Sorteer op: Relevantie
Tonen: 30 artikelen

Koord van het Flard van Vezel 50 van LC/Sc/FC/St/Mu/MTRJ PC/Upc/APC het Simplex Duplex Multimode ...

Prijs Unit: US $ 1.0-10.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, DDP, EXW

Model No:OM3 Patch Cord
Toepassing:Verbinding
Certificaat:RoHS,UL,CEISO9001
Handelsmerk:HNK or OEM
Verpakking:PE Bag+Carton
Standaard:RoHS

HNK Optic Equipment Co., LIMITED

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

Klemmen van de Kabel van de Draad van het Koolstofstaal de Gegalvaniseerde Simplex en Duplex

Prijs Unit: US $ 0.239-0.256 / Piece
MOQ: 1000 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, EXW

Model No:simplex and duplex wire rope clips
Handelsmerk:SailRigging
Verpakking:Carton or Gunny Bag with Pallet
Standaard:ISO, CE, SGS
Oorsprong:Qingdao, China
Gs-Code:73269090

Qingdao Sail Rigging Co., Ltd.

[provincie: Shandong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

LC 24 van de Haven het Simplex/DuplexComité van het Flard van mpo- Gegevens

Prijs Unit: US $ 8 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, EXW

Model No:LC 24 port
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:CE,ISORoHS
Handelsmerk:TRT
Verpakking:in Carton
Oorsprong:Guangdong, China

Shenzhen TRT Fiber Tech. Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

De lage Optische Adapter van de Vezel APC/Upc van het Verlies LC van de Toevoeging ...

Prijs Unit: US $ 1 / Piece
MOQ: 5 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB

Model No:duplex lc/apc adapter
Handelsmerk:DYS or OEM
Verpakking:Individual Box or According to Customer's Request
Standaard:RoHS, ISO9001
Oorsprong:Guangdong, China (Mainland)
Gs-Code:8536700000

Shenzhen DYS Fiber Optic Technology Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

St van de Vezel Optisch van de Adapter Simplexmm DuplexSc FC van Sm

Prijs Unit: US $ 0.128-0.879 / Piece
MOQ: 1000 Pieces

Model No:LK02ST101
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:ST
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Fabricageproces:Injection Molding

Lulink Electronics Technology Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

Sc Muitimode/de Enige Adapter van het Blind van de Adapter van de Vezel van de Wijze Simplex/Duplex ...

Prijs Unit: US $ 0.09-1.0 / Piece
MOQ: 10 Pieces

Model No:SC Fiber Optic Adaptor
Certificaat:RoHS
Type:OEM
Handelsmerk:takfly
Verpakking:Standard Packing
Standaard:shutter adaptor

Takfly Communications Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

Transmission Conveyor Chain Bearing Simplex Duplex Triple Sprocket

MOQ: 50 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, EXW

Model No:sprocket with bearing
Verpakking:Export Package/Plywood Case
Standaard:ISO606; ANSI B29.1; DIN8187; GB124-97
Oorsprong:Changzhou, Jiangsu, China
Productiecapaciteit:4, 000, 000 Pieces/Year

Changzhou Changjiang Gear Co., Ltd.

[provincie: Jiangsu, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

Grote Tand, Simplex, Duplex, Triplex Tand

Prijs Unit: US $ 1 / Piece
MOQ: 100 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF

Model No:sprocket
Toepassing:machinerie,marinierLandbouwmachines
Hardheid:Geharde tandoppervlak
Bereidingswijze:Cast Gear
Getande Portie Shape:Spur Gear
Handelsmerk:DONGHUAGERA

Xinghua Donghua Gear Co., Ltd.

[provincie: Jiangsu, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

St Upc/APC/PC Sm mm van de Adapter van de vezel Optische SimplexDuplex

Prijs Unit: US $ 0.2-0.75 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:ST Fiber Optic Adapter
Structuur:ST
Fabricageproces:Gegoten
Toepassing:Fiber Distribution FrameNetwerk Apparatuur
Connector Type:ST
Handelsmerk:Fiberlink or customized

SHENZHEN FIBERLINK COMMUNICATION LIMITED

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

Simplex DuplexMannetje - de Vrouwelijke APC van Sc Optische Demper van de Vezel

Prijs Unit: US $ 0.45-1.0 / Piece
MOQ: 10 Pieces

Model No:SC
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:SC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Plein

Wuhan Seifree Technology Co., Ltd.

[provincie: Hubei, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

St Simplex Duplex Metal or Plastic Fiber Optic Adapter

Prijs Unit: US $ 0.15-2.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, EXW

Model No:ST adapter
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:HNK or OEM
Verpakking:Plastic Container + Carton
Standaard:RoHS
Oorsprong:Shenzhen, China

HNK Optic Equipment Co., LIMITED

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

St de Simplex/Duplex Optische Adapter van de Vezel

Prijs Unit: US $ 0.09-1.0 / Piece
MOQ: 10 Pieces

Model No:adaptor
Certificaat:RoHS,ISO9001CCC
Type:OEM
Handelsmerk:takfly
Verpakking:Standard Packing
Standaard:shutter adaptor

Takfly Communications Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

35b12t Simplex Duplex Conveyor Motorcycle Transmission Sprocket

MOQ: 100 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, EXW

Model No:35B12T
Standaard of niet-standaard:Niet-standaard
Verpakking:Export Package/Plywood Case
Standaard:ISO606; ANSI B29.1; DIN8187; GB124-97
Oorsprong:Changzhou, Jiangsu, China
Productiecapaciteit:4, 000, 000 Pieces/Year

Changzhou Changjiang Gear Co., Ltd.

[provincie: Jiangsu, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

Doos 2 van de Beëindiging FTTH Haven, 2xsc Simplex of 2X de DuplexAdapter van LC

Prijs Unit: US $ 0.8 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:FTTH -016
Type:Optical Fiber verdeelkast
Bedrading Devices:Geïntegreerde Bedrading
Certificaat:ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:DYS or OEM

Shenzhen DYS Fiber Optic Technology Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

Vlecht Simplex Duplex Singlemode Multimode Om3 Om4 Sc/LC/FC/St/Mu/MTRJ/E2000/MPO/MTP/DIN/D4/Fddi ...

Prijs Unit: US $ 0.05-2.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:Fiber Optic Patch Cord
Toepassing:Verbinding
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Certificaat:RoHS,CEISO9001
Handelsmerk:Fiberlink or customized
Verpakking:Single Pack

SHENZHEN FIBERLINK COMMUNICATION LIMITED

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

Tand 40b16t, Simplex, Duplex, Triplex Tand

Prijs Unit: US $ 1 / Piece
MOQ: 100 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF

Model No:sprocket
Hardheid:Geharde tandoppervlak
Bereidingswijze:Rolling Gear
Getande Portie Shape:Spur Gear
Type:Circular Gear
Handelsmerk:DONGHUAGERA

Xinghua Donghua Gear Co., Ltd.

[provincie: Jiangsu, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

Koord van het Flard van Vezel 50 van LC/Sc/FC/St PC/Upc/APC het Simplex Duplex Multimode Om4 ...

Prijs Unit: US $ 1.0-10.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, DDP, EXW

Model No:OM4 Patch Cord
Toepassing:Verbinding
Certificaat:RoHS,UL,CEISO9001
Handelsmerk:HNK or OEM
Verpakking:PE Bag +Carton
Standaard:RoHS

HNK Optic Equipment Co., LIMITED

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

ST/PC aan ST/PC Adapter, Sm, Simplex

Model No:KD-FOAD6094
Gebruik:Schakelen
Certificaat:RoHSUL
Type:OEM
Handelsmerk:Kingda or OEM
Verpakking:Standard Carton Packing or Customer Required

Ningbo Kingda Electronics Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Het Koord van het Flard van de optische Vezel

Toepassing: Snelle Ethernet, de Mededeling LAN van Gegevens en BLEEK. De Onderneming van de hoge snelheid dient. Multiplexors, Schakelaars, en Routers. Optische Toegang en de Netwerkapparatuur van ...

T&J Industrial Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Koord van het Flard van de Vezel van Mulitimode van de Wijze van Pdlc het Enige Simplex Duplex ...

Model No:PDLC-DLC
Toepassing:Verbinding
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:> 1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:1000N <10000N
Certificaat:RoHS,UL,CE,ISO9001CCC

Homk Telecom Tech Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

St het Enige Plastiek van de Wijze of Optische Adapter van de Vezel van het Metaal de Simplex/Duplex

Prijs Unit: US $ 0.09-1.0 / Piece
MOQ: 10 Pieces

Model No:Adapter
Certificaat:RoHS,ISO9001CCC
Type:OEM
Handelsmerk:takfly
Verpakking:Standard Packing
Standaard:shutter adaptor

Takfly Communications Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

De aangepaste SimplexDuplex van Patchcord Sm mm van de Vezel Optische

Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:SC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:> 1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:> 10000N

Ningbo Tianzhou Optical Technic Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

25b21t Simplex Duplex Triplex Cast Iron Transmission Motorcycle Smeden Sprocket

MOQ: 100 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, EXW

Model No:25B21T
Standaard of niet-standaard:Niet-standaard
Verpakking:Export Package/Plywood Case
Standaard:ISO606; ANSI B29.1; DIN8187; GB124-97
Oorsprong:Changzhou, Jiangsu, China
Productiecapaciteit:4, 000, 000 Pieces/Year

Changzhou Changjiang Gear Co., Ltd.

[provincie: Jiangsu, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

Ketting de met grote trekspanning van de Olie van het Staal van de Legering van het Simplex/van de ...

Model No:160GA-4
Materiaal:Legering
Gebruik:Transmission Chain
Structuur:Roller Chain
Oppervlakte Behandeling:Olie Blooming

Suzhou Changsheng Electromechanical Co., Ltd

[provincie: Jiangsu, China]

Koord van het Flard van de Vezel van LC/Sc/FC/St/Mu/MTRJ/E2000 PC/Upc/APC Singlemode Multimode ...

Model No:LC/UPC-SC/UPC-2C-SM
Bedrading Devices:Geïntegreerde Bedrading
Certificaat:ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:SeeHai
Verpakking:CTN

Seehai Electron Co., Ltd

[provincie: Guangdong, China]

LC Simplex of Duplex van de Schakelaar van de mmVezel de het Optische

Prijs Unit: US $ 0.26 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:LC
Handelsmerk:DYS or OEM
Verpakking:Individual Box or According to Customer's Request
Standaard:RoHS, ISO9001
Oorsprong:Guangdong, China (Mainland)
Gs-Code:8536700000

Shenzhen DYS Fiber Optic Technology Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

De simplex/DuplexSensor van de Temperatuur van het Thermokoppel

Installatie Type:Tee Type
Sensing Type:Thermokoppel
Contact:Contact
Output Signal Type:Digitale Type
Production Process:Normale wond
Meetmedium:Temperatuur

Ningbo Leakin Instrument & Equipment Completing Co., Ltd

[provincie: Zhejiang, China]

Sc/FC/St/LC Optische Adapter van de Vezel van de Adapter van de Vezel de Optische Simplex en Duplex

Model No:fiber optic adapter
Type:Glasvezelconnectoren
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:CE,ISORoHS
Conditie:Nieuw

Shenzhen Apttek Prosper Technology Co., Ltd

[provincie: Guangdong, China]

Mu van de Adapter van de vezel Optische SimplexDuplex

Prijs Unit: US $ 2.2-2.5 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:MU Fiber Optic Adapter
Structuur:MT-RJ
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Rechthoekige
Fabricageproces:Gegoten
Toepassing:Fiber Distribution FrameNetwerk Apparatuur

SHENZHEN FIBERLINK COMMUNICATION LIMITED

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

De simplex en DuplexLijn van de Kabel

Certificaat:ISO
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:TD Tech
Verpakking:Plywood Case
Oorsprong:Anhui

Hefei Tongding Optical-Electronics Technology Co., Ltd

[provincie: Anhui, China]

1-10 11-20 21-30 31-40 41-50 ...
Hulp nodig?
Neem contact met ons.
Ons elektronisch archief van leveranciers is a uitgebreide lijst van de belangrijkste leveranciers, producenten in de elektronische industrie. Importeer elektronische producten van onze gecontroleerde leveranciers van China met concurrerende prijzen. Ze zouden al van uw elektronische vereisten leveren: Een van de brede selectie van de keuze van producten, is Enkelzijdig Dubbelzijdig fabriek een van de nieuwe artikel. Ontwerp ingenieur of kopers kunnen verschillende producenten willen controleren, die veel verwante keuze aanbieden als duplex roestvast, dubbelzijdig papier and duplex pijp. We hopen elke koper op de hoogte te houden met deze snelste bewegende industrie en de laatste trends van de producten.
Snel Product Index