Home » Elektrotechniek & Elektronica's » Glasvezel Connectoren » enkelzijdig dubbelzijdig
Snel Product Index Snel Supplier Index
Pagina 6/314  
Totaal 9401 producten van ongeveer 470

enkelzijdig dubbelzijdig

fabrikanten en leveranciers
China Leverancier - Gouden Lid
Sorteer op: Relevantie
Tonen: 30 artikelen

Convertor van de Media van de Vezel van de Convertor van Meidia RJ45 de Simplex en Duplex Optische

Model No:Meidia converter
Type:Optical Fiber verdeelkast
Certificaat:ISO
Handelsmerk:Ouffu
Standaard:iso9001: 2000
Oorsprong:Jilin, China

Jilin Oufffu Photoelectric Communication Equipment Co., Ltd

[provincie: Jilin, China]

40b16t Simplex Duplex Triplex Stainless Steel Sprocket

MOQ: 100 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, EXW

Model No:40b16t
Verpakking:Export Package/Plywood Case
Standaard:ISO606; ANSI B29.1; DIN8187; GB124-97
Oorsprong:Changzhou, Jiangsu, China
Productiecapaciteit:4, 000, 000 Pieces/Year

Changzhou Changjiang Gear Co., Ltd.

[provincie: Jiangsu, China]

Contacteer de Leverancier

Koord van het Flard van Vezel 50 van LC/Sc/FC/St PC/Upc/APC het Simplex Duplex Multimode Om4 ...

Prijs Unit: US $ 1.0-10.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, DDP, EXW

Model No:OM4 Patch Cord
Toepassing:Verbinding
Certificaat:RoHS,UL,CEISO9001
Handelsmerk:HNK or OEM
Verpakking:PE Bag +Carton
Standaard:RoHS

Shenzhen HNK Optics Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De simplex/DuplexSensor van de Temperatuur van het Thermokoppel

Installatie Type:Tee Type
Sensing Type:Thermokoppel
Contact:Contact
Output Signal Type:Digitale Type
Production Process:Normale wond
Meetmedium:Temperatuur

Ningbo Leakin Instrument & Equipment Completing Co., Ltd

[provincie: Zhejiang, China]

Singlemode van Sc/FC/LC/St PC/APC het Simplex/Duplex/van de Vezel Mulitimode Optische Koord van het ...

Gebruik:TelefoonComputer
Type:Vast
Certificaat:CE,ISORoHS
Conditie:Nieuw
Verpakking:Carton or Customize
Productiecapaciteit:1000000 Piece/Pieces Per Month

Shenzhen Yixi Electronics Co., Ltd

[provincie: Guangdong, China]

LC APC Sm mm van PC Upc van PC Upc apc-LC het Simplex DuplexKoord van het Flard van de Vezel ...

Model No:LC PC UPC APC-LC PC UPC APC SM MM SIMPLEX DUPLEX f
Certificaat:CE,ISORoHS
Conditie:Nieuw
Productiecapaciteit:100000

Empresa De Infosis-Group. Ltd

[provincie: Guangdong, China]

De optische Adapter van de Wijze LC van de Vezel Enige, Simplex/Duplex

Merk:OEM
Toepassing:Fiber Distribution Frame
Vorm:Plein
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:LC
Ferrule endface:PC (UPC)

Ningbo Ivty Optoelectronic Technology Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Tand, Simplex, Duplex, Triplex Tand

Prijs Unit: US $ 1 / Piece
MOQ: 100 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF

Model No:sprocket
Toepassing:machinerie
Hardheid:Geharde tandoppervlak
Type:Circular Gear
Handelsmerk:DONGHUAGERA
Verpakking:Poly Bag Within Wooden Box

Xinghua Donghua Gear Co., Ltd.

[provincie: Jiangsu, China]

Contacteer de Leverancier

Singlemode Koord van het Flard van de Vezel van de Kromming Ongevoelige, het Simplex, DuplexKoord ...

Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:LC
Certificaat:RoHSUL
Handelsmerk:FOCONEC
Verpakking:Individual Plastic Bag

Qingdao Foconec Technologies Co., Ltd.

[provincie: Shandong, China]

Simplex/Duplex Vezel Optische Patchcords

Model No:Fiber Optic Patchcords
Toepassing:Verbinding
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Certificaat:RoHS

Fipos Optical Communication Limited

[provincie: Guangdong, China]

Koord van het Flard van de Vezel van Sm van Sc/APC-Sc/APC het Simplex Duplex Optische

Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:SC
Kern:Single Core
Certificaat:RoHS
Handelsmerk:Quanou or OEM

Suzhou Quanou Photoelectric Technology Co., Ltd.

[provincie: Jiangsu, China]

LC/APC/Upc Singlemode Multimode Simplex DuplexKoord van het Flard van de Vezel Optische

Model No:FP4P4PSM0202P5
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:LC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:> 1000 (N / 100mm)

Shenzhen Sophenol Technology Limited

[provincie: Guangdong, China]

Koord van het Flard van de Vezel van LC/Sc/FC/St/Mu/MTRJ/E2000 PC/Upc/APC Singlemode Multimode ...

Prijs Unit: US $ 0.1-0.9 / Piece
MOQ: 10 Pieces

Model No:Duplex Fiber Optic Patch Cord
Toepassing:Verbinding
Verbindingsstructuur:SC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:> 1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:1000N <10000N

Takfly Communications Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De simplex/Duplex Optische Kabel van de Vezel

De strakke buffervezel strenhthened door aramidgaren met een flexibel buitenjasje Eigenschappen: um 900 of 600um strakke buffervezel, semi-strakke beschikbare Nominale buiten het jasjediameter van de ...

Keyoptics Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Multimode Simplex 0.9mm van de Vlecht SC/PC van de Optische Vezel

Prijs Unit: US $ 0.6-8.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:FAPG-SPM01
Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Verbindingsstructuur:SC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm)

Fiberall Technology (Shenzhen) Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Transmission Simplex Duplex Triplex Spline Sprocket

MOQ: 100 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, EXW

Model No:5015KC
Verpakking:Export Package/Plywood Case
Standaard:ISO606; ANSI B29.1; DIN8187; GB124-97
Oorsprong:Changzhou, Jiangsu, China
Productiecapaciteit:4, 000, 000 Pieces/Year

Changzhou Changjiang Gear Co., Ltd.

[provincie: Jiangsu, China]

Contacteer de Leverancier

Duplex Optische Kabel en de Simplex Optische Kabel GJFJV van de Vezel

Prijs Unit: US $ 1 / Metro
MOQ: 2000 Meters
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, DDP, EXW

Model No:GJFJV(1-2 Cores)
Toepassing:Verbinding
Certificaat:RoHS,UL,CEISO9001
Handelsmerk:HNK or OEM
Verpakking:Wooden Wheel
Standaard:RoHS

Shenzhen HNK Optics Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Enig Sc van het Koord van het Flard van de Vezel van de Wijze

Getoonde Product van Het China Leverancier

MOQ: 10 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB

Model No:SC-SC
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:SC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Kern:Single Core

Homk Telecom Tech Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Grote Tand, Simplex, Duplex, Triplex Tand

Prijs Unit: US $ 1 / Piece
MOQ: 100 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF

Model No:sprocket
Toepassing:machinerie,marinierLandbouwmachines
Hardheid:Geharde tandoppervlak
Bereidingswijze:Cast Gear
Getande Portie Shape:Spur Gear
Handelsmerk:DONGHUAGERA

Xinghua Donghua Gear Co., Ltd.

[provincie: Jiangsu, China]

Contacteer de Leverancier

LC Koord van het Flard van de vezel het Optische, Enige Wijze, Simplex

Prijs Unit: US $ 0.5-5.0 / Piece
MOQ: 100 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, EXW

Model No:STFC-LC-SM-SX
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:LC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Certificaat:RoHS,UL,CE,ISO9001CCC

Shenzhen Leo Network Technology Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Simplex DuplexMetaal of de Plastiek Aangepaste Adapter van de Adapter van de Vezel Optische

Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:LC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Plein
Fabricageproces:Gegoten

Ningbo Tianzhou Optical Technic Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

FTTH FC/Upc kiest de Simplex DuplexVezel Optische Patchcord van de Wijze uit

Prijs Unit: US $ 0.95-1.9 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:TK-FCU-PC
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:FC-FC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)

Takfly Communications Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Simplex van de Wijze van het Type van Adapter DIN van FO het Enige

MOQ: 500 Pieces

Model No:SL02DIN91Z00
Bedrading Devices:Geïntegreerde Bedrading
Certificaat:CE,ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:sur-link
Verpakking:Standard Package

Zhejiang Chaolian Electronic Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

Het Koord LC/APC-LC/Upc Sm van het Flard van de vezel OS2 9/125 Simplex

Prijs Unit: US $ 2.1-2.5 / Piece
MOQ: 2000 Pieces

Model No:DTPCLCALCUSMSX
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N

SC/PC enig Simplex 0.9mm van de Vlecht van de Optische Vezel van de Wijze Binnen

Prijs Unit: US $ 0.6-8.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:FAPG-SPS01
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:SC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm)

Fiberall Technology (Shenzhen) Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

C637830 Transmission Simplex Duplex Triplex Sprocket Wiel met Gear

MOQ: 100 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, EXW

Model No:C637830
Verpakking:Export Package/Plywood Case
Standaard:ISO606; ANSI B29.1; DIN8187; GB124-97
Oorsprong:Changzhou, Jiangsu, China
Productiecapaciteit:4, 000, 000 Pieces/Year

Changzhou Changjiang Gear Co., Ltd.

[provincie: Jiangsu, China]

Contacteer de Leverancier

St Duplex SimplexPlastiek of de Optische Adapter van de Vezel van het Metaal

Prijs Unit: US $ 0.15-2.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:ST adapter
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:HNK or OEM
Verpakking:Plastic Container + Carton
Standaard:RoHS
Oorsprong:Shenzhen, China

Shenzhen HNK Optics Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Sc/APC/Upc Singlemode Multimode Simplex DuplexKoord van het Flard van de Vezel Optische

Model No:FP1P1PSM0202P5
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:SC-SC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:> 1000 (N / 100mm)

Shenzhen Sophenol Technology Limited

[provincie: Guangdong, China]

Sc/APC-Sc/APC de Optische Vezel van Sm van het Koord van het Flard Simplex Duplex

Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:SC
Kern:Single Core
Certificaat:RoHS,ULISO9001
Merk:OEM

Suzhou Quanou Photoelectric Technology Co., Ltd.

[provincie: Jiangsu, China]

Simplex van de Adapter van de Vezel van Sc het Optische (Sc-advertentie-sc01-a)

Prijs Unit: US $ 0.1-1.0 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:ST-AD-SC01-A
Gebruik:Computer
Certificaat:CE,ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:SOLITONE
Verpakking:as Per Customer Request

Shenzhen Leo Network Technology Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

1-10 11-20 21-30 31-40 41-50 ...
Hulp nodig?
Neem contact met ons.
Ons elektronisch archief van leveranciers is a uitgebreide lijst van de belangrijkste leveranciers, producenten in de elektronische industrie. Importeer elektronische producten van onze gecontroleerde leveranciers van China met concurrerende prijzen. Ze zouden al van uw elektronische vereisten leveren: Een van de brede selectie van de keuze van producten, is Enkelzijdig Dubbelzijdig fabriek een van de nieuwe artikel. Ontwerp ingenieur of kopers kunnen verschillende producenten willen controleren, die veel verwante keuze aanbieden als duplex roestvast, dubbelzijdig papier and duplex pijp. We hopen elke koper op de hoogte te houden met deze snelste bewegende industrie en de laatste trends van de producten.
Snel Product Index