Home » Elektrotechniek & Elektronica's » Optische Vezels & Kabel » enkelzijdig dubbelzijdig
Snel Product Index Snel Supplier Index
Pagina 7/283  
Totaal 8483 producten van ongeveer 424

enkelzijdig dubbelzijdig

fabrikanten en leveranciers
China Leverancier - Gouden Lid
Sorteer op: Relevantie
Tonen: 30 artikelen

Optische 1*2 980/1550nm Wdm u-Senda van de vezel

Prijs Unit: US $ 25.0-30.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:1*2 980/1550nm WDM
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:> 1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:1000N <10000N

Shenzhen KOC Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

1 vezel 1 RJ45 Haven 10/100m het Snelle Simplex van de Convertor van Media

Model No:AT-96110SB-20A/B
Type:Fiber Transceiver
Certificaat:CE,ISORoHS
Conditie:Nieuw

Hongkong Ante Electronic Co., Ltd.

[provincie: Henan, China]

Het enige Simplex van sT/PC-St 9/125 van het Koord van het Flard van de Vezel van de Kabel van de ...

Certificaat:CE,ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:intcera
Verpakking:PE+Carton
Standaard:CE., ROHS, ISO
Oorsprong:Guangdong, China

Shenzhen Jmwy Optical Electricity Technology Co., Ltd (Intcera)

[provincie: Guangdong, China]

Het Enige Koord van uitstekende kwaliteit van het Flard van de Vezel van de Wijze Optische met de ...

Getoonde Product van Het China Leverancier

Prijs Unit: US $ 0.95-1.2 / Piece
MOQ: 100 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, EXW, CIF, DAT, FAS, DDP, DAP, CIP, CPT, FCA

Model No:SC/UPC-SC/UPC-SX-SM-3.0
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:SC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Rechthoekige

Lin'an Longshine Imp. & Exp. Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

0.2dB St de Enige Optische Adapter van de Vezel van de Wijze Simplex Duplex

Prijs Unit: US $ 1.0-1.02 / Piece
MOQ: 100 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, EXW, CIF, DAT, FAS, DDP, DAP, CIP, CPT, FCA

Model No:FC/SC/LC/ST/MU/MTRJ/E2000
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:ST
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Rechthoekige
Fabricageproces:Injection Molding

Takfly Communications Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De Machine van de Kabel van de optische Vezel

Getoonde Product van Het China Leverancier

Prijs Unit: US $ 20000.0-130000.0 / Set
MOQ: 1 Set

Model No:HR-SZ-800
Transmission Type:Flexibele
Automatische productielijn:Uitgebreide
Certificaat:ISOCE
Automatisering:Automatisering
Flexible Production:Intelligent Manufacturing

Het Simplex van het Koord van het Flard van de Vezel van Sc

Prijs Unit: US $ 1.37 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB

Model No:LC/Sc/St/FC/E2000/DIN/D4/MPO/MTP/Om3/Om4, etc.
Certificaat:CE,ISO,RoHSGS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:HOMK
Verpakking:Standard Carton with PE Foam Inside
Standaard:CE, ISO, RoHS, GS

Homk Telecom Tech Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Vezel van de Leverancier van Shenzhen de Concurrerende Multimode Duplex Optische

Getoonde Product van Het China Leverancier

Prijs Unit: US $ 4.2-5.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, DAT, EXW

Model No:MM DUPLEX
Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N

ARK Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Cc2 de SimplexKabel van de Vezel voor Mededeling

Getoonde Product van Het China Leverancier

Prijs Unit: US $ 160.0-188.0 / Roll
MOQ: 1 Roll
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, DDP, EXW

Model No:CC2 series
Toepassing:LAN-kabelFiber Optic Cable
Conductor Material:Plastic
Cover Materiaal:PE
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Conductor Type:Solid

De Lift van de Passagier van Gearless van Professionele Fabrikant

Getoonde Product van Het China Leverancier

Prijs Unit: US $ 10000.0-16000.0 / unit
MOQ: 1 unit
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF

Model No:YD-02
Driving Type:Gear en Rack Lift
Hoedanigheid:> 1000kg
Personen:11-19
Snelheid:1,00 - 2,00 m / s
Control Mode:Collectieve Selectieve controle

Yida Express Elevator Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

35b12t de simplex DuplexTand van de Transmissie van de Motorfiets van de Transportband

MOQ: 100 Pieces

Model No:Sprocket
Standaard of niet-standaard:Niet-standaard
Verpakking:Export Package/Plywood Case
Standaard:ISO606; ANSI B29.1; DIN8187; GB124-97
Oorsprong:Changzhou, Jiangsu, China
Productiecapaciteit:4, 000, 000 Pieces/Year

Changzhou Changjiang Gear Co., Ltd.

[provincie: Jiangsu, China]

Contacteer de Leverancier

De Lift van het Huis van de Lift van de passagier met Goede Kwaliteit het Sightseeing van het Glas

Getoonde Product van Het China Leverancier

Prijs Unit: US $ 11000 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:BSITE-K009
Control Mode:Collectieve Selectieve controle
Positie van de Computer Room:up
Liftdeur:Center Opening Deur
Deur Knife:Dubbele
Handelsmerk:BSITE LIFT

Suzhou Bsite Express Elevator Co., Ltd.

[provincie: Jiangsu, China]

Contacteer de Leverancier

High Quality Passenger Elevator with SGS Certificate

Getoonde Product van Het China Leverancier

Prijs Unit: US $ 10000.0-20000.0 / unit
MOQ: 1 unit
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, EXW

Model No:YDJ-02-8
Driving Type:Gear en Rack Lift
Hoedanigheid:> 1000kg
Personen:11-19
Snelheid:1,00 - 2,00 m / s
Control Mode:Collectieve Selectieve controle

Yida Express Elevator Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

De Optische Koppeling 1*3/1*4 Fbt van de vezel voor FTTH u-Senda

Prijs Unit: US $ 23.0-26.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:1×3/1×4 FBT Coupler
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:> 1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:1000N <10000N

Shenzhen KOC Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De Ketting van de Rol van het Koolstofstaal voor Machines

Getoonde Product van Het China Leverancier

Prijs Unit: US $ 1.8-2.0 / Metro
MOQ: 100 Meters
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, FCA, EXW

Model No:25 to 200 / 04B to 40B
Gebruik:Transmission Chain
Kenmerken:Oil Resistant
Structuur:Roller Chain
Kleur:Multi-Colored
Handelsmerk:QJ / HQL / YF

Koord van het Flard van de vezel de het Optische/Kabel van het Flard met Sc, LC, ST, Schakelaars FC

Getoonde Product van Het China Leverancier

Prijs Unit: US $ 1.5 / Piece
MOQ: 50 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, EXW, CIF

Model No:PCTUSU2MM
Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Verbindingsstructuur:SC-ST
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)

Roestvrij staal Short Pitch Precision Roller Chain (04CSS, 08ASS, ss16a-3, ss20a-3)

Getoonde Product van Het China Leverancier

Prijs Unit: US $ 8.66 / Metro
MOQ: 100 Meters
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF

Model No:04CSS, 08ASS, , SS16A-3, SS20A-3
Materiaal:Roestvrij staal
Gebruik:Transmission Chain
Kleur:Solid Color
Handelsmerk:FUBANG
Verpakking:Wooden Case/Container

Sc Multimode Duplex Fiber Optic Patch Cord

Getoonde Product van Het China Leverancier

Prijs Unit: US $ 2 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, EXW

Model No:SC/UPC MM DX fiber patch cord
Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Verbindingsstructuur:SC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:> 1000 (N / 100mm)

Shenzhen TRT Fiber Tech. Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De Lift van de passagier met de Cabine van de Auto van het Roestvrij staal van de Ets

Getoonde Product van Het China Leverancier

Prijs Unit: US $ 14500 / Piece
MOQ: 1 set
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF

Model No:YDJ-0720
Liftdeur:Center Opening Deur
Positie van de Computer Room:up
Control Mode:Collectieve Selectieve controle
Handelsmerk:EPSS, FUJI YIDA
Verpakking:Plywood Case and Bundle

Yida Express Elevator Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

De korte Kettingen van de Rol van de Precisie van de Hoogte (de reeks van A)

Getoonde Product van Het China Leverancier

Prijs Unit: US $ 4.0-67.0 / Metro
MOQ: 100 Meters

Model No:Standard roller chain(SS25-SS240)
Materiaal:Roestvrij staal
Oppervlakte Behandeling:Polijsten
Kenmerken:Hittebestendige
Structuur:Roller Chain
Kleur:Solid Color

De Lift van de Passagier van Gearless met Hairline Cabine van het Roestvrij staal

Getoonde Product van Het China Leverancier

Prijs Unit: US $ 10000.0-16000.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:BSITE-K001
Control Mode:Collectieve Selectieve controle
Positie van de Computer Room:up
Liftdeur:Center Opening Deur
Deur Knife:Dubbele
Vertraging Device:Zonder Vertraging Device

Suzhou Bsite Express Elevator Co., Ltd.

[provincie: Jiangsu, China]

Contacteer de Leverancier

De Kabel van het Thermokoppel van het type J Mi (mics-j-3-ss316-1)

Getoonde Product van Het China Leverancier

MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB

Model No:MICS-J-3-SS316-1
Certificaat:CE,ULISO
Materiaal:Roestvrij staal
Handelsmerk:MICC
Verpakking:Cartons or Wooden
Standaard:IEC

MICC TECH. LIMITED

[provincie: Jiangsu, China]

Contacteer de Leverancier

De Simplex Optische Vezel van Singlmode

Getoonde Product van Het China Leverancier

Prijs Unit: US $ 1.5-3.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, EXW

Model No:ST
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:FC
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N

ARK Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

LC het duplexOm3 10g 3.0mm Koord van het Flard van de Optische Vezel Aqua

Getoonde Product van Het China Leverancier

Prijs Unit: US $ 1.0-4.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:P02LL330L
Toepassing:Verbinding
Verbindingsstructuur:LC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N

HOLIGHT Fiber Optic Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Industriële Rol chain12A-3 met Nylon Rollen

Getoonde Product van Het China Leverancier

Prijs Unit: US $ 1.5 / Metro
MOQ: 100 Meters
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, EXW

Model No:12A
Toepassing:Industrie
Hardheid:Gehard
Manipuleren Way:Gedwongen Manipulatie
Bereidingswijze:Snijd Gear
Getande Portion Shape:Bevel Wiel

Deyuan Machinery Co., Ltd.

[provincie: Jiangsu, China]

Contacteer de Leverancier

De Lift van de passagier met het Roestvrij staal van de Ets van de Spiegel

Getoonde Product van Het China Leverancier

Prijs Unit: US $ 10000 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:BSITE-K002
Control Mode:Collectieve Selectieve controle
Positie van de Computer Room:up
Liftdeur:Center Opening Deur
Deur Knife:Dubbele
Handelsmerk:BSITE LIFT

Suzhou Bsite Express Elevator Co., Ltd.

[provincie: Jiangsu, China]

Contacteer de Leverancier

LC Om3 10g Fiber Optic Patch Cords

Getoonde Product van Het China Leverancier

Prijs Unit: US $ 2 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, EXW

Model No:LC 10G fiber cable
Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Verbindingsstructuur:LC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)

Shenzhen TRT Fiber Tech. Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Simplex van het Koord van het Flard van de Vezel st-St het Optische

Prijs Unit: US $ 1.0-10.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, EXW

Model No:ST-ST
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:CE,ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:Homk
Verpakking:Inner: PE Bag, Outer: Carton

Homk Telecom Tech Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

koord van het Flard van de Vezel LC Uniboot van 3m het Simplex Duplex

Prijs Unit: US $ 0.7-5.0 / Piece
MOQ: 10 Pieces

Model No:Uniboot patch cord
Toepassing:Verbinding,Kunst,Sensor,GeneeskundeSonde
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:LC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)

Takfly Communications Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

SC/PC de optische Adapter van de Vezel

Getoonde Product van Het China Leverancier

Prijs Unit: US $ 0.06-0.061 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Eigenschappen: Laag toevoegingsverlies, hoog terugkeerverlies Goede verenigbaarheid Hoge precisie van mechanische afmetingen Hoge betrouwbaarheid & stabiliteit De ceramische of Koker van het ...

1-10 11-20 21-30 31-40 41-50 ...
Hulp nodig?
Neem contact met ons.
Ons elektronisch archief van leveranciers is a uitgebreide lijst van de belangrijkste leveranciers, producenten in de elektronische industrie. Importeer elektronische producten van onze gecontroleerde leveranciers van China met concurrerende prijzen. Ze zouden al van uw elektronische vereisten leveren: Een van de brede selectie van de keuze van producten, is Enkelzijdig Dubbelzijdig fabriek een van de nieuwe artikel. Ontwerp ingenieur of kopers kunnen verschillende producenten willen controleren, die veel verwante keuze aanbieden als duplex karton, duplex karton grijze rug and gecoat duplex karton. We hopen elke koper op de hoogte te houden met deze snelste bewegende industrie en de laatste trends van de producten.
Snel Product Index