Home » Elektrotechniek & Elektronica's » Glasvezel Connectoren » enkelzijdig dubbelzijdig
Snel Product Index Snel Supplier Index
Pagina 8/295  
Totaal 8826 producten van ongeveer 519

enkelzijdig dubbelzijdig

fabrikanten en leveranciers
China Leverancier - Gouden Lid
Sorteer op: Relevantie
Tonen: 30 artikelen

Sc Multimode Duplex Fiber Optic Patch Cord

Getoonde Product van Het China Leverancier

Prijs Unit: US $ 2 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, EXW

Model No:SC/UPC MM DX fiber patch cord
Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Verbindingsstructuur:SC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:> 1000 (N / 100mm)

Shenzhen TRT Fiber Tech. Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Roestvrij staal Short Pitch Precision Roller Chain (04CSS, 08ASS, ss16a-3, ss20a-3)

Getoonde Product van Het China Leverancier

Prijs Unit: US $ 8.66 / Metro
MOQ: 100 Meters
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF

Model No:04CSS, 08ASS, , SS16A-3, SS20A-3
Materiaal:Roestvrij staal
Gebruik:Transmission Chain
Kleur:Solid Color
Handelsmerk:FUBANG
Verpakking:Wooden Case/Container

Koord 50/125 de Enige Duplex van het Flard van de vezel Optische Vezel st-St van de Wijze

Getoonde Product van Het China Leverancier

Prijs Unit: US $ 0.75-0.8 / piece
MOQ: 1000 piece

Model No:ST-ST
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:ST
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Circulaire

Dongguan Phynam Comtech Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De korte Kettingen van de Rol van de Precisie van de Hoogte (de reeks van A)

Getoonde Product van Het China Leverancier

Prijs Unit: US $ 4.0-67.0 / Metro
MOQ: 100 Meters

Model No:Standard roller chain(SS25-SS240)
Materiaal:Roestvrij staal
Oppervlakte Behandeling:Polijsten
Kenmerken:Hittebestendige
Structuur:Roller Chain
Kleur:Solid Color

Industriële Rol chain12A-3 met Nylon Rollen

Getoonde Product van Het China Leverancier

Prijs Unit: US $ 1.5 / Metro
MOQ: 100 Meters
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, EXW

Model No:12A
Toepassing:Industrie
Hardheid:Gehard
Manipuleren Way:Gedwongen Manipulatie
Bereidingswijze:Snijd Gear
Getande Portion Shape:Bevel Wiel

Deyuan Machinery Co., Ltd.

[provincie: Jiangsu, China]

Contacteer de Leverancier

Wiel Chain Rear Gear Simplex Duplex Triplex Driving Sprocket

MOQ: 50 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, EXW

Model No:sprocket with bearing
Verpakking:Export Package/Plywood Case
Standaard:ISO606; ANSI B29.1; DIN8187; GB124-97
Oorsprong:Changzhou, Jiangsu, China
Productiecapaciteit:4, 000, 000 Pieces/Year

Changzhou Changjiang Gear Co., Ltd.

[provincie: Jiangsu, China]

Contacteer de Leverancier

Van de vezel Optische van de Kabels Communicatie van de Kabel van de Gegevens van de fTTH/Computer- ...

Getoonde Product van Het China Leverancier

Prijs Unit: US $ 45.0-105.0 / Roll
MOQ: 50 Rolls

Model No:FTTH
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:SC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:> 1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:1000N <10000N

Zhejiang Kuayue Cable Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

De Lift van de Passagier van Gearless met Hairline Cabine van het Roestvrij staal

Getoonde Product van Het China Leverancier

Prijs Unit: US $ 10000.0-16000.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:BSITE-K001
Control Mode:Collectieve Selectieve controle
Positie van de Computer Room:up
Liftdeur:Center Opening Deur
Deur Knife:Dubbele
Vertraging Device:Zonder Vertraging Device

Suzhou Bsite Express Elevator Co., Ltd.

[provincie: Jiangsu, China]

Contacteer de Leverancier

Competitive Price Passenger Lift From Professional Manufacturer

Getoonde Product van Het China Leverancier

Prijs Unit: US $ 11000.0-15000.0 / unit
MOQ: 1 unit
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF

Model No:EX-01
Driving Type:Gear en Rack Lift
Hoedanigheid:> 1000kg
Personen:11-19
Snelheid:2,00 - 3,50 m / s
Control Mode:Signaalcontrole

Yida Express Elevator Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

Optische Kabel van de Vezel van Shenzhen de Concurrerende

Getoonde Product van Het China Leverancier

Prijs Unit: US $ 1.7-2.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, CIP, EXW

Model No:SC/UPC patchcord
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:SC-SC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)

Shenzhen KOC Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De Enige Wijze van Sc/Multimode Simplex Duplex 3.0/2.0/0.9 Optische Schakelaar van de Vezel

Prijs Unit: US $ 0.5 / pcs
MOQ: 1 pcs
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, DAT, FAS, DDP, DAP, CIP, CPT, FCA, EXW

Model No:TK-SCCON
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:SC
Vorm:Plein
Fabricageproces:Gegoten
Toepassing:Netwerk Apparatuur

Takfly Communications Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De Machine van de optische Kabel

Getoonde Product van Het China Leverancier

Prijs Unit: US $ 80000 / Set
MOQ: 1 Set
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, EXW

Model No:QF-70
Feeding Mode:Meerdere Feed
Vergadering Structuur:Integrale Type Extruder
Schroef:Single-Screw
Engagement System:Volledige grijpende
Schroef Channel Structure:Deep Schroef

Klemmen van de Kabel van de Draad van de hete ONDERDOMPELING de Gegalvaniseerde

Getoonde Product van Het China Leverancier

Prijs Unit: US $ 0.8-1.0 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:PG04516
Handelsmerk:POWERY
Verpakking:Standard Packaging
Standaard:10x8x3cm
Oorsprong:Shandong, China
Gs-Code:73269090

SHANGHAI POWERY INDUSTRIES CO., LTD.

[provincie: Shanghai, China]

Contacteer de Leverancier

De Lift van de passagier met het Roestvrij staal van de Ets van de Spiegel

Getoonde Product van Het China Leverancier

Prijs Unit: US $ 10000 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:BSITE-K002
Control Mode:Collectieve Selectieve controle
Positie van de Computer Room:up
Liftdeur:Center Opening Deur
Deur Knife:Dubbele
Handelsmerk:BSITE LIFT

Suzhou Bsite Express Elevator Co., Ltd.

[provincie: Jiangsu, China]

Contacteer de Leverancier

LC Om3 10g Fiber Optic Patch Cords

Getoonde Product van Het China Leverancier

Prijs Unit: US $ 2 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, EXW

Model No:LC 10G fiber cable
Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Verbindingsstructuur:LC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)

Shenzhen TRT Fiber Tech. Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Simplex van het Koord van het Flard van de Vezel st-St het Optische

Prijs Unit: US $ 1.0-10.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, EXW

Model No:ST-ST
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:CE,ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:Homk
Verpakking:Inner: PE Bag, Outer: Carton

Homk Telecom Tech Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De Kabel van het Thermokoppel van het type J Mi (mics-j-3-ss316-1)

Getoonde Product van Het China Leverancier

MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB

Model No:MICS-J-3-SS316-1
Certificaat:CE,ULISO
Materiaal:Roestvrij staal
Handelsmerk:MICC
Verpakking:Cartons or Wooden
Standaard:IEC

MICC TECH. LIMITED

[provincie: Jiangsu, China]

Contacteer de Leverancier

LC het duplexOm3 10g 3.0mm Koord van het Flard van de Optische Vezel Aqua

Getoonde Product van Het China Leverancier

Prijs Unit: US $ 1.0-4.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:P02LL330L
Toepassing:Verbinding
Verbindingsstructuur:LC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N

HOLIGHT Fiber Optic Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

St de Vezeloptische Koorden van het Flard, Veelvoudige Wijze, Simplex

Zeer belangrijke Specificaties/Speciale Eigenschappen De beschrijving van producten: De koorden van het vezelflard in telecommunicatie, gegevens nieuw bericht, lokaal netto gebiedsnetwerk en enorm ...

Shenzhen Listen Technology Co., Ltd

[provincie: Guangdong, China]

SC/PC de optische Adapter van de Vezel

Getoonde Product van Het China Leverancier

Prijs Unit: US $ 0.06-0.061 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Eigenschappen: Laag toevoegingsverlies, hoog terugkeerverlies Goede verenigbaarheid Hoge precisie van mechanische afmetingen Hoge betrouwbaarheid & stabiliteit De ceramische of Koker van het ...

Fc-FC de Kabel van het Flard van de Optische Vezel 3 Meters van de Reeks Bendsafe Van uitstekende ...

Getoonde Product van Het China Leverancier

Prijs Unit: US $ 0.75-0.8 / piece
MOQ: 1000 piece

Model No:FC-FC
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:FC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Circulaire

Dongguan Phynam Comtech Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Vezel Optische Lx. 5 Patchcord met Singlemode Gele BuitenSchede

Getoonde Product van Het China Leverancier

Prijs Unit: US $ 5.0-6.0 / Metro
MOQ: 1 Metro

Model No:LX5
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:1000N <10000N

PUNO OPTIC TECHNOLOGY CO., LIMITED

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Shenzhen Yason Intelligence Science and Technology Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

De Simplex Optische Vezel van Singlmode

Getoonde Product van Het China Leverancier

Prijs Unit: US $ 1.5-3.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, EXW

Model No:ST
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:FC
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N

ARK Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

48 de vezels roteren uit Schommeling van het Comité van het Flard van de Vezel van de Stijl de ...

Getoonde Product van Het China Leverancier

Prijs Unit: US $ 15.0-50.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:FA-FDR1MR48B
Certificering:SGS,RoHSISO
Poortnummer:16 ~ 48
Gebruik:Vezel
Handelsmerk:Fiberall, Neutral or OEM
Verpakking:Plastic Membrane/Bubble Wrap/EPE Foam Board/Carton

Fiberall Technology (Shenzhen) Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

FC Simplex Duplex Metal or Plastic Fiber Optic Adapter

Prijs Unit: US $ 0.15-2.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, EXW

Model No:FC adapter
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:HNK or OEM
Verpakking:Plastic Container + Carton
Standaard:RoHS
Oorsprong:Shenzhen, China

Shenzhen HNK Optics Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Woon Lift van Professionele Fabrikant

Getoonde Product van Het China Leverancier

Prijs Unit: US $ 10000 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:BSITE-K003
Control Mode:Collectieve Selectieve controle
Positie van de Computer Room:up
Liftdeur:Center Opening Deur
Deur Knife:Dubbele
Handelsmerk:BSITE LIFT

Suzhou Bsite Express Elevator Co., Ltd.

[provincie: Jiangsu, China]

Contacteer de Leverancier

SC/PC-SC/PC het Koord van het flard

Getoonde Product van Het China Leverancier

Prijs Unit: US $ 0.8 / Set
MOQ: 1000 Sets

Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:SC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:> 1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:1000N <10000N

Het SimplexKoord van het Flard van de Vezel FC/APC-SC/PC Sm Optische

Getoonde Product van Het China Leverancier

Prijs Unit: US $ 0.5 / Piece
MOQ: 100 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, EXW, CIF

Model No:FC/APC-SC/PC
Toepassing:Lokale CommunicatiekabelFiber Optic Cable
Certificaat:CE,ISORoHS
Handelsmerk:GYD, OEM Welcome
Verpakking:Polybag+Label
Standaard:ISO9001, CE, ROHS

Ningbo Geyida Cable Technology Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

De Lift van de Passagier van de Kwaliteit van Otis van de Fabrikant van de Fabriek van China

Getoonde Product van Het China Leverancier

Prijs Unit: US $ 13000.0-20000.0 / unit
MOQ: 1 unit
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF

Model No:YDJ-05-7
Driving Type:Gear en Rack Lift
Hoedanigheid:> 1000kg
Personen:11-19
Snelheid:1,00 - 2,00 m / s
Control Mode:Collectieve Selectieve controle

Yida Express Elevator Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

1-10 11-20 21-30 31-40 41-50 ...
Hulp nodig?
Neem contact met ons.
Ons elektronisch archief van leveranciers is a uitgebreide lijst van de belangrijkste leveranciers, producenten in de elektronische industrie. Importeer elektronische producten van onze gecontroleerde leveranciers van China met concurrerende prijzen. Ze zouden al van uw elektronische vereisten leveren: Een van de brede selectie van de keuze van producten, is Enkelzijdig Dubbelzijdig fabriek een van de nieuwe artikel. Ontwerp ingenieur of kopers kunnen verschillende producenten willen controleren, die veel verwante keuze aanbieden als duplex roestvast, dubbelzijdig papier and duplex pijp. We hopen elke koper op de hoogte te houden met deze snelste bewegende industrie en de laatste trends van de producten.
Snel Product Index