Home » Elektrotechniek & Elektronica's » Terminals » een pin
Snel Product Index Snel Supplier Index
Pagina 113/2389  
Totaal 71659 producten van ongeveer 2559

een pin

fabrikanten en leveranciers
China Leverancier - Gouden Lid
Sorteer op: Relevantie
Tonen: 30 artikelen

De openlucht Vouwende het Kamperen van de Tent Tent van het Dak van de Auto

Referentie FOB Prijs: US $ 30.0-50.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:PUT
Top Style:Pup Tent
Hoedanigheid:6 ~ 10
Materiaal:Polyester
Gebruik:Reclame Tent
Pole Materiaal:Flexibele Polen, aluminium legeringen

FLAG ADVERTISING (BEIJING) LIMITED

[provincie: Beijing, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

OpenluchtTent van de Douane van de wind de Bestand Vouwende Pop omhooggaande voor Gebeurtenis

Referentie FOB Prijs: US $ 100.0-300.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:PUT
Top Style:Pup Tent
Hoedanigheid:> 10
Materiaal:Polyester
Gebruik:Partij,Camping Tent,Traditioneel,Strand Tent,Reclame Tent,MilitairVerlichting
Pole Materiaal:Flexibele Polen, aluminium legeringen

FLAG ADVERTISING (BEIJING) LIMITED

[provincie: Beijing, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

Cimc de Brandstof/de Olie/de Benzine/de Tanker Diesel/LPG van de Legering van het Aluminium van ...

Referentie FOB Prijs: US $ 30000.0-80000.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, DAT, FAS, DDP, DAP, CIP, CPT, FCA, EXW

Model No:ZCZ9400TJZHJ
Laadvermogen:80T
Certificaat:ISO9001,CCC,ISO / TS16949SGS
Wheel Base:7000-8000mm
Betreden:1820mm
Graad:Licht gebruik

Zhumadian CIMC Huajun Vehicle Co., Ltd.

[provincie: Henan, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

Cimc Tanker van de Legering van het Aluminium van Huajun 2axle de Chemische Vloeibare

Referentie FOB Prijs: US $ 30000.0-80000.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, DAT, FAS, DDP, DAP, CIP, CPT, FCA, EXW

Model No:ZCZ9400TJZHJ
Laadvermogen:80T
Certificaat:ISO9001,CCC,ISO / TS16949SGS
Wheel Base:7000-8000mm
Betreden:1820mm
Graad:Licht gebruik

Zhumadian CIMC Huajun Vehicle Co., Ltd.

[provincie: Henan, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

Cimc de Trein van de Aanhangwagen Huajun met de Aanhangwagen van de Dolly

Referentie FOB Prijs: US $ 9000.0-14000.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:ZCZ9400TJZHJ
Certificaat:ISO9001,CCC,ISO / TS16949SGS
Wheel Base:7000-8000mm
Betreden:1820mm
Graad:Licht gebruik
Towing Pin Materiaal:Alloy Steel

Zhumadian CIMC Huajun Vehicle Co., Ltd.

[provincie: Henan, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

Cimc de Trein van de Aanhangwagen van de Bestelwagen/van de Doos/van de Lading met Dolly

Referentie FOB Prijs: US $ 14000.0-22000.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:ZCZ9400TJZHJ
Laadvermogen:50T
Certificaat:ISO9001,CCC,ISO / TS16949SGS
Wheel Base:7000-8000mm
Betreden:2240mm
Graad:Heavy Duty

Zhumadian CIMC Huajun Vehicle Co., Ltd.

[provincie: Henan, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

Steun van Enige LEIDENE van de Rij CREE de Lichte Underneather van de Staaf 120W

Referentie FOB Prijs: US $ 1.0-55.0 / Piece
MOQ: 2 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, EXW, CIF

Model No:NSL-12024A-120W LED Light Bar
Emitting Kleur:Wit
Diffuser:Borosilicaatglas
Base Material:aluminium
Gebruik:Kamer,Decoratie,Straat,TuinTunnel
Leven:50000h

Guangzhou San Young Co., Limited

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

Een Deel van de vorm van de Stempel van de Vorm van de Delen van de Precisie van de Speld Enjector

Referentie FOB Prijs: US $ 1.0-50.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:YZ0142
Shaping Mode:Injectie Mould
Oppervlaktebehandeling Process:Polijsten
Proces Combinatie Type:Progressive Die
Toepassing:Auto,Huishoudelijke apparaten,Handelsartikel,Electronisch,ThuisgebruikHardware
Loper:Hot Runner

Een Deel van de vorm van de Zeer belangrijke Leverancier van Misumi van de Stempel van de Vorm van ...

Referentie FOB Prijs: US $ 1.0-30.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:YZ0158
Shaping Mode:Plastic Molding Die
Oppervlaktebehandeling Process:Polijsten
Proces Combinatie Type:Progressive Die
Toepassing:Auto,Huishoudelijke apparaten,Handelsartikel,Electronisch,ThuisgebruikHardware
Loper:Hot Runner

Een Deel van de Speld van Enjector van het Deel van de Vorm van de Precisie

Referentie FOB Prijs: US $ 1.0-50.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:YZ0167
Shaping Mode:Injectie Mould
Oppervlaktebehandeling Process:Polijsten
Proces Combinatie Type:Progressive Die
Toepassing:Auto,Huishoudelijke apparaten,Handelsartikel,Electronisch,ThuisgebruikHardware
Loper:Hot Runner

40g de Kernen Singlemode MTP/MPO Patchcord van 8/12/24

Referentie FOB Prijs: US $ 2.0-20.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:MPO/MTP patch cord
Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N

Takfly Communications Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

De Terminal van de Schakelaar van de speld & van de Contactdoos (hs-ot-033)

Referentie FOB Prijs: US $ 0.015 / Piece
MOQ: 10000 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, EXW, CIF

Model No:HS-OT-033
Type:Koude Stempelen
Verwerking Type:Shaping Metal
Materiaal:Koper
Mould:Simple Single Process Dies
Surface Processing:Galvaniseren

HK Hushun Group Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

1.25g SFP 550m tot 150km Optische Zendontvanger

Referentie FOB Prijs: US $ 1.0-30.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:1.25g SFP
Type:Fiber Transceiver
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:CE,ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:DF

Takfly Communications Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

De ElektroSchakelaar van de Schakelaar van de tuimelschakelaar/de Schakelaar van de Drukknop ...

Referentie FOB Prijs: US $ 0.21 / Piece
MOQ: 1000 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR

Model No:HS-ES-001
Bescherming:Duurzaam
Kenmerk:schommelstoel
bedrading:Null Line en Live-Line
Beginsel:capacitieve
Toepassing:Huishoudapparatuur,ElektronicaVerlichting

HK Hushun Group Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

1.25g Sm Bidi 1310/1550nm 20km SFP Module

Referentie FOB Prijs: US $ 13.5 / Piece
MOQ: 2 Pieces

Model No:SFP Module
Type:Fiber Transceiver
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:CE,ISO,RoHSGS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:Takfly

Takfly Communications Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

1.25g/10g SFP+ Dubbele Vezel LC Ddm 80km CWDM SFP

Referentie FOB Prijs: US $ 3.86-10.88 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:Dual Fiber LC CWDM SFP
Gebruik:Telefoon,Computer,Workstation,ServerMobiele telefoon
Type:Vast
Support Network:Ethernet
Informatie inhoud:Gegevens
Certificaat:CE,ISO,RoHSGS

Takfly Communications Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

1.25g 1310/1490/1550 Bidi kmSFP Zendontvanger Ddm van Sc 20/40/80

Referentie FOB Prijs: US $ 1.0-49.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:SC sfp transceiver
Gebruik:Telefoon,Computer,Workstation,Server,Mobiele telefoonLaptop
Type:Vast
Support Network:GSM
Informatie inhoud:Gegevens
Certificaat:CE,ISORoHS

Takfly Communications Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

Lang Bereik 80km van Gigabit Bidi de Module van Sc SFP

Referentie FOB Prijs: US $ 1.0-49.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:sfp module
Gebruik:Telefoon,Computer,Workstation,Server,Mobiele telefoonLaptop
Type:Vast
Support Network:GSM
Informatie inhoud:Gegevens
Certificaat:CE,ISORoHS

Takfly Communications Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

10g 300m 850nm de Module van de Zendontvanger XFP

Referentie FOB Prijs: US $ 0.1-200.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:10G xfp
Gebruik:Telefoon,Computer,Workstation,Server,Mobiele telefoonLaptop
Type:Vast
Support Network:GSM
Informatie inhoud:Gegevens
Certificaat:CE,ISO,RoHSGS

Takfly Communications Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

RF/Re 2 Elektrische Mannelijke Vrouwelijke Schakelaars van de Speld

Referentie FOB Prijs: US $ 0.001-0.01 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:RF/RE 2 pin electric male female connectors
Geslacht:Mannetje
Pin:2 Pins
Toepassing:PCB
certificaat:UL,SDB,CE,ISO 9001RoHS
Interface Type:BNC

Zhejiang Lianhe Electronics Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

De gegoten Klep van de Controle van de Schommeling van het Roestvrij staal API Van een flens ...

Referentie FOB Prijs: US $ 32.56-34.68 / Piece
MOQ: 10 Pieces

Model No:RSTV CV
Materiaal:Roestvrij staal
Aansluiting Form:Flens
Structuur:Slingeren
Druk:Gewone Pressure
Flow Direction:Unidirection

Zhejiang RST Valve Technology Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

40g het Koord FC/APC 12 van het Flard van de vezel MPO/MTP de Verbindingsdraden van de Optische ...

Referentie FOB Prijs: US $ 0.1-9.99 / Set
MOQ: 1 Set

Model No:MPO/MTP Patch Cord FC/APC jumper
Transmissie Medium:Single-Mode
Aantal Cores:Multi-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Strip
Fabricageproces:Gegoten

SHENZHEN FIBERLINK COMMUNICATION LIMITED

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

LAN de Bleke Kabel van het Koord van het Flard van de Doorbraak MPO MTP van de Vezel Optische

Referentie FOB Prijs: US $ 0.1-5.0 / Set
MOQ: 1 Set

Model No:LAN WAN MPO MTP Breakout Cable
Transmissie Medium:Single-Mode
Aantal Cores:Multi-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Strip
Fabricageproces:Gegoten

SHENZHEN FIBERLINK COMMUNICATION LIMITED

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

6W Switching Mode Power Supply met Ce

Referentie FOB Prijs: US $ 1.0-5.0 / Piece
MOQ: 1000 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB

Model No:YS6
Output Type:Single
Garantie:> 2 jaar
Input Voltage:110-220V
Connection Mode:Series Stroomvoorziening
Vanaf Mode:Zelf opgewekte en Switching Power Supply

Ninghai Yingjiao Electrical Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

Werktuigmachine van de Inductie van Zhengzhou de Multifunctionele Verhardende

Referentie FOB Prijs: US $ 9000.0-26000.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, DAT, FAS, DDP, DAP, CIP, CPT, FCA, EXW

Model No:LP-SK
Toepassing:Metal
proces Usage:Metaal-snijden CNC Machine Tools
Beweging Method:Contour Controle
Methode van controle:Closed-Loop Control
Numerical Control:CNC / MNC

De gegoten Roestvrij staal Van een flens voorzien Klep van de Controle van de Schommeling

Referentie FOB Prijs: US $ 32.56-34.68 / Piece
MOQ: 10 Pieces

Model No:RSTV CV
Materiaal:Roestvrij staal
Aansluiting Form:Flens
Structuur:Slingeren
Druk:Gewone Pressure
Flow Direction:Unidirection

Zhejiang RST Valve Technology Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

De Klep van de Controle van het Eind van de Flens van het Type van Schommeling van Stee Wcb van de ...

Referentie FOB Prijs: US $ 32.56-34.68 / Piece
MOQ: 10 Pieces

Model No:RSTV CV
Aansluiting Form:Flens
Structuur:Slingeren
Druk:Gewone Pressure
Flow Direction:Unidirection
Standaard:ANSI

Zhejiang RST Valve Technology Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

Sc/APC Schakelaar voor Optische Vezel

Referentie FOB Prijs: US $ 0.2-0.4 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:SCA Connector
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:SC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:APC
Vorm:Plein

HOLIGHT Fiber Optic Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

De Schakelaar van de Vezel van Sc mm met Zwarte Huisvesting

Referentie FOB Prijs: US $ 0.2-0.4 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:SC MM 3.0mm Connector
Transmissie Medium:Multimode
Structuur:SC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Plein

HOLIGHT Fiber Optic Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

De Optische Schakelaar van de Vezel van Sc Om3 met Huisvesting Aqua

Referentie FOB Prijs: US $ 0.2-0.4 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:SC 2.0mm OM3 Connector
Transmissie Medium:Multimode
Structuur:SC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Plein

HOLIGHT Fiber Optic Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com
Hulp nodig?
Neem contact met ons.
Verwante Snel Categorieën
Ons elektronisch archief van leveranciers is a uitgebreide lijst van de belangrijkste leveranciers, producenten in de elektronische industrie. Importeer elektronische producten van onze gecontroleerde leveranciers van China met concurrerende prijzen. Ze zouden al van uw elektronische vereisten leveren: Een van de brede selectie van de keuze van producten, is Een Pin fabriek een van de nieuwe artikel. Ontwerp ingenieur of kopers kunnen verschillende producenten willen controleren, die veel verwante keuze aanbieden als schakelaars, connector and terminal. We hopen elke koper op de hoogte te houden met deze snelste bewegende industrie en de laatste trends van de producten.
Snel Product Index