Home » Elektrotechniek & Elektronica's » Andere Aansluitingen » een pin
Snel Product Index Snel Supplier Index
Pagina 159/2280  
Totaal 68379 producten van ongeveer 2735

een pin

fabrikanten en leveranciers
China Leverancier - Gouden Lid
Sorteer op: Relevantie
Tonen: 30 artikelen

Het hete Venster van het Aluminium van de Stijl van de Schuine stand en van de Draai van de Prijs ...

Prijs Unit: US $ 39.0-99.0 / Vierkante Meter
MOQ: 1 Vierkante Meter

Model No:AW-003
Materiaal:Aluminium
Frame Materiaal:Aluminium
Screen Netting Material:Glasvezel
Stijl:Modern
Opening Pattern:Horizontaal

Betterbestbuy Industry Company Limited

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Volledig het Openen van de Schommeling van de Dikte van de Legering het Venster van het Aluminium

Prijs Unit: US $ 39.0-99.0 / Vierkante Meter
MOQ: 1 Vierkante Meter

Materiaal:Aluminium
Open Style:Schuif-
Frame Materiaal:Aluminium
Screen Netting Material:Glasvezel
Stijl:Modern
Opening Pattern:Horizontaal

Betterbestbuy Industry Company Limited

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

het Enige Systeem van het Toegangsbeheer van de Deur 125kHz RFID Standalone

Prijs Unit: US $ 13.0-16.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:DW-M05A
Regelingpoorten:One Gate
Technologie:32-bit-technologie
Communicatie Mode:niet Networked
Type:Twee-weg Controller
Handelsmerk:Dwell

Shenzhen Dwell Electronics Co., Limited

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De Kabel van de Adapter van Duitsland-Ohmeda Oxy Mc3 SpO2

Prijs Unit: US $ 10.0-15.0 / Piece
MOQ: 10 Pieces

Model No:HV123
Kenmerken:Herbruikbare
Materiaal:Plastic
Certificaat:ISO13485
Ontsmetting:Zonder desinfectie
Vermogen Type:Elektrische

SFP de Module van de Zendontvanger voor 850nm 550m MMF

Prijs Unit: US $ 1.0-50.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:GLC-SX-MM-C
Type:Fiber Transceiver
Bedrading Devices:Geïntegreerde Bedrading
Certificaat:CE,ISO,RoHSGS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:WareX

Shenzhen Warex Technologies Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

10GBASE XFP Optische Module 1550nm 80km 10GBASE-Zr SMF

Prijs Unit: US $ 1.0-50.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:XFP-10GZR-OC192LR-C
Type:Fiber Transceiver
Bedrading Devices:Geïntegreerde Bedrading
Certificaat:CE,ISO,RoHSGS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:WareX

Shenzhen Warex Technologies Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Sprekers van het Overleg of van de PA van de Fabriek van de Serie van de lijn de Directe Beste

MOQ: 2 Pieces

Model No:vera 12
Ruis:<95dB
Hi-Fi:Hi-Fi
Activiteit:Passieve
Operation Mode:Draad / Afstandsbediening
Speaker System:Optioneel Combinatie

Guangzhou Skytone Audio Co., Limited

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De Hydraulische Cilinder van de Splitser van het logboek voor de Landbouw van Machines

Prijs Unit: US $ 40.0-400.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:Double Acting
certificaat:GS,RoHS,SGS,CEISO9001
Druk:medium Pressure
werk Temperatuur:normale temperatuur
waarnemend Way:dubbelwerkend
Materiaal:gelegeerd staal

Shandong Wantong Hydraulic Co., Ltd.

[provincie: Shandong, China]

Contacteer de Leverancier

Skytone gelijkstroom-Één Draadloze Beroeps van de Microfoon van de Studio

MOQ: 2 Pieces

Model No:DC-ONE
Stijl:Handheld Microfoon
Toepassing:Muziek,Stem,Opname,Meeting,MaatVersterken
Signaaloverdracht:Draadloze
Directivity:Omni-richting
Sound Channel:Stereo

Guangzhou Skytone Audio Co., Limited

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De draadloze LCD van het Systeem van de Microfoon Microfoon van de Gids van de Reis

MOQ: 2 Pieces

Model No:DC-one
Stijl:Handheld Microfoon
Toepassing:Muziek,Stem,Opname,Meeting,MaatVersterken
Signaaloverdracht:Draadloze
Directivity:Omni-richting
Sound Channel:Stereo

Guangzhou Skytone Audio Co., Limited

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De Compatibele SFP Zendontvanger 1.25g 850nm 550m van Cisco Module MMF

Prijs Unit: US $ 8.0-11.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:GLC-SX-MM-C
Type:Fiber Transceiver
Bedrading Devices:Geïntegreerde Bedrading
Certificaat:CE,ISO,RoHSGS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:WareX

Shenzhen Warex Technologies Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

1000Base Tx 1550nm/Bx 1490nm SFP BIDI Zendontvanger 80km

Prijs Unit: US $ 1.0-50.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:GLC-BX-D-80-C
Type:Fiber Transceiver
Bedrading Devices:Geïntegreerde Bedrading
Certificaat:CE,ISO,RoHSGS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:WareX

Shenzhen Warex Technologies Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De Kabel van de Adapter van Philips M1943A 8pindB9pin SpO2

Prijs Unit: US $ 10.0-15.0 / Piece
MOQ: 10 Pieces

Model No:HV002BL
Kenmerken:Herbruikbare
Materiaal:Plastic
Certificaat:ISO13485
Ontsmetting:Zonder desinfectie
Vermogen Type:Elektrische

De Kabel van de Uitbreiding van Ohmeda oxy-Ol3 7pin-8j SpO2

Prijs Unit: US $ 8.0-15.0 / Piece
MOQ: 10 Pieces

Model No:HV041L
Kenmerken:Herbruikbare
Materiaal:Plastic
Certificaat:ISO13485
Ontsmetting:Zonder desinfectie
Vermogen Type:Elektrische

De mini 1X2 3D 1080P HDTV HDMI VideoSplitser van de Haven

Prijs Unit: US $ 6.5-9.7 / Piece
MOQ: 5 Pieces

Model No:HDSP0006
Input en output:1 * 2
Controle:Bedrade
Applicaiton:Multimedia,Huishoudapparatuur,Spreker,ComputerHDTV
Handelsmerk:Regis
Verpakking:Gift Box

Colin-Masimo 14pin6pin SpO2 Kabel van de Adapter

Prijs Unit: US $ 10.0-15.0 / Piece
MOQ: 10 Pieces

Model No:HV014H
Kenmerken:Herbruikbare
Materiaal:Plastic
Certificaat:ISO13485
Ontsmetting:Zonder desinfectie
Vermogen Type:Elektrische

3axle Flatbed Trailer met Side Plate (CIMC HUAJUN BRAND, BEST IN China)

Prijs Unit: US $ 10000.0-20000.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:ZCZ9400TJZHJ
Certificaat:ISO9001,CCC,ISO / TS16949SGS
Wheel Base:7000-8000mm
Betreden:1820mm
Graad:Licht gebruik
Slepen Pin Materiaal:Alloy Steel

Het hydraulische Telescopische Frame van de Container van de Verspreider van de Container Overheight

Prijs Unit: US $ 7000.0-10000.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:Enjue-313
Handelsmerk:China Enjue
Verpakking:Nude Package or as Your Required
Standaard:Crane Lifting: 6.0t to 50t, CCS, BV
Oorsprong:China
Gs-Code:8426194200

Het Uitbaggeren van Clamshell van vier Kabels Greep voor de Modder van het Zand in Voorraad

Prijs Unit: US $ 10000.0-70000.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:Enjue-177
Handelsmerk:China Enjue
Verpakking:Nude Package or as Your Required
Standaard:100t
Oorsprong:China
Gs-Code:84314100

De Tegel die van het Staal van de kleur Machine vormen

Prijs Unit: US $ 20000.0-50000.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:EN-140GT
Handelsmerk:Ensource
Verpakking:Steel Wire
Standaard:EN-140GT
Oorsprong:Zhejiang, China
Gs-Code:84552210

Linan Xinran Solar Equipment Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

Dames van de Mini Korte Hoogste Duidelijke Witte T-shirt van de Schouder

Prijs Unit: US $ 6.98-7.59 / Piece
MOQ: 20 Pieces

Model No:TP205W
Materiaal:Katoen
Sleeve Stijl:Korte mouw
Sleeve Shape:Normaal
Techniek:Gebreide
Seizoen:Spring

Suzhou Candow Clothing Ltd.

[provincie: Jiangsu, China]

Contacteer de Leverancier

Compatibele GLC-FE-100FX SFP Zendontvanger 1310nm 2km van Cisco Module MMF

Prijs Unit: US $ 1.0-50.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:GLC-FE-100FX-C
Type:Fiber Transceiver
Bedrading Devices:Geïntegreerde Bedrading
Certificaat:CE,ISO,RoHSGS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:WareX

Shenzhen Warex Technologies Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De kleurrijke Gemakkelijke Schone Vorm Van uitstekende kwaliteit Kitchenward Customed van de Cake ...

Prijs Unit: US $ 0.085-0.3 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:YB-HR-10
Materiaal:Silicone Rubber
Gsm-Nummer:Twaalf Cellen
Kenmerken:King Size
Vorm:Creative Styling
Grootte:Kleine

Zhongshan Xinyuan Silicone Rubber Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De plastic Vorm van het Pakket van de Muur van de Injectie Dunne

Prijs Unit: US $ 5000.0-6000.0 / Set
MOQ: 1 Set

Model No:20170325222
Shaping Mode:Injectie Mould
Oppervlaktebehandeling Process:Polijsten
Mould Cavity:Multi holte
Proces Combinatie Type:Single-Proces-modus
Toepassing:Auto,Huishoudelijke apparaten,Meubilair,Handelsartikel,ElectronischThuisgebruik

De geautomatiseerde Machine van de Manufacturenhandel met het Verbinden van Apparaat

Prijs Unit: US $ 12000 / Set
MOQ: 1 Set

Model No:kr-N608
Type:jacquard
Knitting Product Type:sokken
Breien Style:flat
Breien Methode:single
Naald Style:Verbinding Naald

Zhuji Hanjing Trade Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

Bovenkanten van de Meisjes van het Ontwerp van de maatkleding de Recentste Hoogste Enige Witte

Prijs Unit: US $ 10.25-11.15 / Piece
MOQ: 20 Pieces

Model No:TS205W
Materiaal:Katoen / Spandex
Geslacht:Vrouwen
Model:Losse
Stijl:Terloops
Sleeve Stijl:Korte mouw

Suzhou Candow Clothing Ltd.

[provincie: Jiangsu, China]

Contacteer de Leverancier

Vervoer van het van certificatie Ce Aanhangwagens van de Vrachtwagen van het Type van Tank de Bulk ...

Prijs Unit: US $ 13000.0-18000.0 / unit
MOQ: 1 unit

Model No:JSX938BFT
Certificaat:ISO9001,CCC,ISO / TS16949SGS
Slepen Pin Materiaal:Carbon Steel
Waaier Type:Gesloten Type
Hook Type:Single
Universal Joint Type:Flexibele Universal Joint

De in het groot Pop Vormen van het Ijs van het Silicone van het Rubber en van het Silicone, de Vorm ...

Prijs Unit: US $ 0.1-0.47 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:XY-HR-1
Vorm:Rechthoekige
Grootte:Grote
Packaging:Single
Certificaat:FDA,SGS,LFGB,CE / EU,EEGCIQ
Oorsprong:China

Zhongshan Xinyuan Silicone Rubber Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De Compatibele 10GBASE-ER XFP 1550nm 40km Zendontvanger van Huawei xfp-stm64-lh40-SM1550

Prijs Unit: US $ 220.0-230.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:XFP-STM64-LH40-SM1550
Type:Fiber Transceiver
Bedrading Devices:Geïntegreerde Bedrading
Certificaat:CE,ISO,RoHSGS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:WareX

Shenzhen Warex Technologies Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Xfp-10g-sm-ER Compatible 10GBASE-ER XFP 1550nm 40km DOM Transceiver

Prijs Unit: US $ 220.0-230.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:XFP-10G-SM-ER
Type:Fiber Transceiver
Bedrading Devices:Geïntegreerde Bedrading
Certificaat:CE,ISO,RoHSGS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:WareX

Shenzhen Warex Technologies Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Hulp nodig?
Neem contact met ons.
Verwante Snel Categorieën
Ons elektronisch archief van leveranciers is a uitgebreide lijst van de belangrijkste leveranciers, producenten in de elektronische industrie. Importeer elektronische producten van onze gecontroleerde leveranciers van China met concurrerende prijzen. Ze zouden al van uw elektronische vereisten leveren: Een van de brede selectie van de keuze van producten, is Een Pin fabriek een van de nieuwe artikel. Ontwerp ingenieur of kopers kunnen verschillende producenten willen controleren, die veel verwante keuze aanbieden als schakelaars, connector and terminal. We hopen elke koper op de hoogte te houden met deze snelste bewegende industrie en de laatste trends van de producten.
Snel Product Index