Home » Licht & Verlichting » LED Lampbuis » een pin
Snel Product Index Snel Supplier Index
Pagina 182/2341  
Totaal 70229 producten van ongeveer 2809

een pin

fabrikanten en leveranciers
China Leverancier - Gouden Lid
Sorteer op: Relevantie
Tonen: 30 artikelen

19pin tot 16 Pin OBD2 Cable voor Porsche

Prijs Unit: US $ 4.0-6.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB

Model No:For Porsche 19pin
certificaat:SGSCE
Staat:nieuwe
Standaard:Standaard
Taal:Engels
update-Methode:door Hard Disk

Shenzhen Autodiag Technology Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

17 speld Male aan 16pin OBD2 Female Adapter Connector Cable

Prijs Unit: US $ 1.9-2.9 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB

Model No:17 Pin for Toyota
certificaat:SGSCE
Staat:nieuwe
Standaard:Standaard
Taal:Engels
update-Methode:door Hard Disk

Shenzhen Autodiag Technology Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Rechte Lopende Plastic Kettingen (820) voor Bottelende Industrie

Prijs Unit: US $ 8 / Metro
MOQ: 5 Meters
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, CIP, EXW

Model No:820
Gebruik:Conveyor Chain
Materiaal:Plastic
Kenmerken:Hittebestendige
Structuur:Keten Wiel
Kleur:Solid Color

De professionele Vervaardiging van de Vorm van de Plastic Vorm van het Krat van de Injectie

Prijs Unit: US $ 8000.0-12000.0 / Set
MOQ: 1 Set

Model No:JTP-A0054
Shaping Mode:Injectie Mould
Oppervlaktebehandeling Process:Polijsten
Mould Cavity:Enkele holte
Plastic Materiaal:HDPE
Toepassing:Huishoudelijke apparatenMeubilair

Taizhou Huangyan JTP Mould Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

7W G9 LEIDENE SMD 2835 MiniBol met Basis Cermic voor de Verlichting van het Huis

Prijs Unit: US $ 1.16-1.32 / Piece
MOQ: 50 Pieces

Model No:GD009G9
Kleur Temperatuur:Warm Wit
LED-:High-power
Lamp Holder / Base:G9
Licht:Geleidelijke wijzigen
Gebruik:Spot VerlichtingLandschap Accent

Zhongshan LOHAS LED Lighting Factory

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Dubbele Kleur 5 de Kabel van de Speld USB voor het Micro- USB Apparaat van de Schakelaar

Prijs Unit: US $ 0.48-0.62 / Piece
MOQ: 1000 Pieces

Model No:XJY-S-P
Interface Type:USB
Connector:USB
Universeel:Universeel
Cable Length:<4 Feet
Schakelaar:Zonder schakelaar

Shenzhen Xin Jin Yuan Technology Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De aangepaste Stempel van het Carbide van het Wolfram met de Speld van de Uitwerper

Prijs Unit: US $ 1 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: DHL,UPS,TNT,FedEx,by Sea

Model No:UDSI0123
Type:Hardmetalen penpunt
Materiaal:Metalen
Shaping Mode:Ponsen
Holte:Single-holte
Oppervlakte Behandeling:Pools

Dongguan MingYi Mold Parts Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

3 as Semi Aanhangwagen van de Zijwand van het Gordijn van de Muur van 60 Ton de Afneembare Zij

Prijs Unit: US $ 11000.0-12500.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:SCD
Type:Suspensie
Certificaat:ECE,GCC,CE,ISO9001,CCC,ISO / TS16949SGS
Betreden:2240mm
Towing Pin Materiaal:Carbon Steel
Impeller Type:Gesloten Type

Shandong Helloo Trailer Co., Ltd.

[provincie: Shandong, China]

Contacteer de Leverancier

Aanhangwagen van de Tanker van het Poeder van het Cement van de Fabrikant van China de Droge Bulk ...

Prijs Unit: US $ 13500.0-17500.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:HT9403BT
Type:Suspensie
Certificaat:ECE,GCC,CE,ISO9001,CCC,ISO / TS16949SGS
Graad:Heavy Duty
Towing Pin Materiaal:Carbon Steel
Impeller Type:Gesloten Type

Shandong Helloo Trailer Co., Ltd.

[provincie: Shandong, China]

Contacteer de Leverancier

3 Semi Aanhangwagen van het Cement van het Koolstofstaal van de Tank van het Cement van assen de ...

Prijs Unit: US $ 13500.0-17500.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:HT9403BT
Type:Suspensie
Certificaat:ECE,GCC,CE,ISO9001,CCC,ISO / TS16949SGS
Graad:Heavy Duty
Towing Pin Materiaal:Carbon Steel
Impeller Type:Gesloten Type

Shandong Helloo Trailer Co., Ltd.

[provincie: Shandong, China]

Contacteer de Leverancier

Staal Materiële 60ton 3 Aanhangwagen van de Container van de As 40FT de Skeletachtige Semi met de ...

Prijs Unit: US $ 7500.0-10500.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:HT9401GFL
Certificaat:ECE,GCC,CE,ISO9001,CCC,ISO / TS16949SGS
Betreden:2240mm
Towing Pin Materiaal:Carbon Steel
Impeller Type:Gesloten Type
Haak Type:Single

Shandong Helloo Trailer Co., Ltd.

[provincie: Shandong, China]

Contacteer de Leverancier

Compatibel systeem 1550nm 80km 10GBASE-Zr SMF van de Module van de Zendontvanger XFP

Prijs Unit: US $ 1.0-50.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:XFP-10GZR-OC192LR-C
Type:Fiber Transceiver
Bedrading Devices:Geïntegreerde Bedrading
Certificaat:CE,ISO,RoHSGS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:WareX

Shenzhen Warex Technologies Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

100M SFP Optische Compatibele Module 1310nm 2km MMF van de Zendontvanger 100BASE-FX

Prijs Unit: US $ 10.0-15.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:GLC-FE-100FX-C
Type:Fiber Transceiver
Bedrading Devices:Geïntegreerde Bedrading
Certificaat:CE,ISO,RoHSGS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:WareX

Shenzhen Warex Technologies Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Rendabele Module 80km SMF van Cisco van de Zendontvangers van de Vezel Optische Compatibele ...

Prijs Unit: US $ 815.0-850.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:CWDM-SFP-10G-C
Type:Fiber Transceiver
Bedrading Devices:Geïntegreerde Bedrading
Certificaat:CE,ISO,RoHSGS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:WareX

Shenzhen Warex Technologies Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Compatibele 10GBASE-SR 850nm 300m Module van de Zendontvanger van xFP-10G-mm-SR van de premie

Prijs Unit: US $ 50.0-60.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:XFP-10G-MM-SR-C
Type:Fiber Transceiver
Bedrading Devices:Geïntegreerde Bedrading
Certificaat:CE,ISO,RoHSGS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:WareX

Shenzhen Warex Technologies Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

1000BASE-SX Compatibele SFP Zendontvanger 850nm 550m

Prijs Unit: US $ 8.0-11.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:GLC-SX-MM-C
Type:Fiber Transceiver
Bedrading Devices:Geïntegreerde Bedrading
Certificaat:CE,ISO,RoHSGS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:WareX

Shenzhen Warex Technologies Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

J4858C Compatible SFP Transceiver heet-Pluggable 850nm 1000BASE-SX

Prijs Unit: US $ 8.0-11.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:J4858C-C
Type:Fiber Transceiver
Bedrading Devices:Geïntegreerde Bedrading
Certificaat:CE,ISO,RoHSGS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:WareX

Shenzhen Warex Technologies Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

10g de Optische zendontvangers van CWDM SFP+ 1470NM 80KM

Prijs Unit: US $ 1.0-50.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:CWDM-SFP-10G-C
Type:Fiber Transceiver
Bedrading Devices:Geïntegreerde Bedrading
Certificaat:CE,ISO,RoHSGS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:WareX

Shenzhen Warex Technologies Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Compatibele SFP Zendontvangers met CWDM 10G 1510nm 80km

Prijs Unit: US $ 1.0-50.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:CWD-SFP-10G-1510-C
Type:Fiber Transceiver
Bedrading Devices:Geïntegreerde Bedrading
Certificaat:CE,ISO,RoHSGS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:WareX

Shenzhen Warex Technologies Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Vorm Componend van de Stempel van de Douane van de precisie de Onregelmatige

Prijs Unit: US $ 1 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:MY134
Type:Hardmetalen penpunt
Materiaal:Metalen
Shaping Mode:Compressie
Hole Type:Ronde Mould
Holte:Single-holte

Dongguan MingYi Mold Parts Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De Gezette Vorm van de Leverancier van China Diverse Kleur voor Plastic Delen

MOQ: 1 Piece

Model No:MY-242
Shaping Mode:Injectie Mould
Oppervlaktebehandeling Process:Polijsten
Mould Cavity:Enkele holte
Plastic Materiaal:TPE
Proces Combinatie Type:Single-Proces-modus

Dongguan MingYi Mold Parts Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De Lorrie van de aanhangwagen

Prijs Unit: US $ 1950.0-2300.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:bogie
Type:Semi-Trailer
Certificaat:SGS,ISO / TS16949ISO
ABS:Zonder ABS
Axle Aantal:2
Tire Number:4

Carsoft 7.4 het Kenmerkende Hulpmiddel van de Multiplextelegraaf voor MB Drinkbare Kenmerkende ...

Prijs Unit: US $ 45.0-49.0 / Set
MOQ: 1 Set

Model No:Carsoft 7.4
certificaat:SGSCE
Staat:nieuwe
Standaard:Standaard
Taal:Engels
Type:Kenmerkende Scanner

Shenzhen Autodiag Technology Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

412f de Bit van de Boor van de Tand van de zaag

Prijs Unit: US $ 1.0-300.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:412F
Aangepaste:Aangepaste
Certificering:AISIAPI
Lengte:Stomp-length
Type:Core Drill Bit
Materiaal:Diamant

De Reeks van de Hydraulische Pomp van de Pomp van de Vin van Denison van de vervanging T6d

Prijs Unit: US $ 150 / Piece
MOQ: 10 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF

Model No:T6D
Waarnemend Form:Enkelwerkend
Type:Vane Pump
Verplaatsing:Variabele pomp
Prestatie:Gezondheid
Certificaat:CE,ISORoHS

Ningbo PHP Hydraulics Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

De beschikbare Endoscopische Lineaire Nietmachine van de Snijder met Ce- Certificaat

Prijs Unit: US $ 150.0-180.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:TRE-4525A
Toepassing:Microchirurgie
Kenmerken:Beschikbaar
Certificaat:CE,SGSISO13485
Groep:Volwassene
Medical Device Type regelgeving:Type 2

Henan Forever Medical Co., Ltd.

[provincie: Henan, China]

Contacteer de Leverancier

125kHz Systeem van het Toegangsbeheer van het toetsenbord Standalone

Prijs Unit: US $ 13.0-16.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:DW-05A
Regelingpoorten:One Gate
Technologie:32-bit-technologie
Communicatie Mode:niet Networked
Type:Twee-weg Controller
Handelsmerk:Dwell

Shenzhen Dwell Electronics Co., Limited

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Cilinders de van uitstekende kwaliteit van het Messing van het Slot van het Tapgat van de Hardware ...

Prijs Unit: US $ 2.0-5.0 / Piece
MOQ: 1000 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB

Model No:P6E3535T
Materiaal:Messing
Type:Key Lock
Stijl:Modern
Vorm:Insteekslot deurslot
Anti-diefstal Standard:Een

Wenzhou MVM Hardware Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

kooktoestel van de Inductie van het Gebruik van het Restaurant van het Roestvrij staal 2016 3000W ...

Prijs Unit: US $ 53.0-56.0 / Piece
MOQ: 100 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, EXW

Model No:SM-A80
Installatie voor Cooker:Countertop
Vermogen:1000-2000W
Operation Mode:Drukknop
Behuizing:Plastic
Reservering Functie:Met Reservering Functie

2016 het Kleurrijke Kooktoestel sm-DC221 van de Inductie van de Functie van de Plaat van het ...

Prijs Unit: US $ 26.5-27.5 / Piece
MOQ: 500 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, CIP, EXW

Model No:SM-DC221
Installatie voor Cooker:Countertop
Vermogen:1000-2000W
Operation Mode:Raak
Behuizing:Plastic
Reservering Functie:Met Reservering Functie
Hulp nodig?
Neem contact met ons.
Verwante Snel Categorieën
Verlichting is een van de belangrijkste bouwsystemen, en we bieten duizenden lichten aan de kopers aan om tussen moderne, binnen-, buiten- en badkamerlichting. De reeks van lichtproducenten, die we vertegenwoordigen, is uitgebreid. Als u hoofdzakelijk naar Een Pin fabriek zoeken, zult u hier al de keuzen vinden, die u zich ooit hebt ingedekt. Wees zeker al de keuzen, die u kunt vinden, te overwegen als schakelaars, connector, terminal . Hoewel lichtproducten kiezen een heel standaard job lijkt te zijn, maken de opties van vandaag deze eenvoudige beslissing meer frustrerend. Kies ons om de beste selectie van Chinese lichtleveranciers te vinden en een succes in uw eigene markt te maken. Met een brede selectie van lichtproducten en lichtoplossingen zijn we hier om uw inkoopervaring eenvoudiger te maken.
Snel Product Index