Home » Elektrotechniek & Elektronica's » Glasvezel Apparatuur » telecommunicatiekabels pakket
Snel Product Index Snel Supplier Index
Pagina 5/122  
Totaal 3639 producten van ongeveer 139

telecommunicatiekabels pakket

fabrikanten en leveranciers
China Leverancier - Gouden Lid
Sorteer op: Relevantie
Tonen: 30 artikelen

1X2 1550nm Enige Splitser van de Vezel van de Wijze voor Optisch Distributienetwerk

Prijs Unit: US $ 4.0-10.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:SSBC-12-15-00-E-09-10-A2-FA
Type:CATV (Cable Television) Apparatuur
Functie:Signaaloverdracht Equipment
Certificaat:ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:Seifree

Wuhan Seifree Technology Co., Ltd.

[provincie: Hubei, China]

Contacteer de Leverancier

De binnen Strakke Optische Kabel van de Vezel van de Buffer Singlemode

Prijs Unit: US $ 0.06-0.2 / Metro
MOQ: 2000 Meters

Model No:GJFJV
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Kern:Multicore
Certificaat:RoHS,UL,CEISO9001

De hete Band van de Voorzichtigheid van de Verkoop Opspoorbare voor de Ondergrondse Waarschuwing ...

Prijs Unit: US $ 8.52-8.84 / Roll
MOQ: 500 Rolls
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF

Model No:NBL-DWT100
Type:Detecteerbaar Band van de voorzichtigheid
Frequentie van gebruik:Beschikbaar
Stijl:Roll stijl
Kenmerken:Corrosiebestendige
Aangepaste:Op maat

Yuyao Laisifu Houseware Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

De promotie Klem van de Draad van de Daling van het Metaal van de Telecommunicatiedienst FTTH ...

Prijs Unit: US $ 0.29-0.49 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:KWAC-22
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:CONWELL
Oorsprong:Zhejiang, China
Gs-Code:85369090
Productiecapaciteit:1000000pieces/Years

Zhejiang Keyi Electric Group Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

stevige Leider van het Koper van de Kat van de Kabel van het Netwerk 4pair UTP 5e de Naakte

Prijs Unit: US $ 53.0-74.5 / Doos
MOQ: 10 Dozen

Model No:5252
Toepassing:Lokale Communicatiekabel,Coaxiale kabel,LAN-kabel,Long Distance Symmetrische kabelSubmarine Cable
Conductor Material:Koper
Cover Materiaal:PVC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Conductor Type:Gestrande

Dongguan Phynam Comtech Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De Buis van uitstekende kwaliteit en de Lucht 112/144 Optische Kabel van de Vezel van de Kern

Prijs Unit: US $ 0.2 / Metro
MOQ: 2000 Meters
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, EXW

Model No:GYTS 144 Core Fiber Optic Cable
Toepassing:Verbinding
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Certificaat:RoHSISO9001
Handelsmerk:TW-SCIE or OEM
Verpakking:Wooden Drum

DONGGUAN TW-SCIE CO., LTD.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Koord LC/PC-ST/PC mm DuplexLSZH 3.0mm van het Flard van de vezel het Optische

Prijs Unit: US $ 1.95-2.15 / Piece
MOQ: 5000 Pieces

Model No:DTPPLCPSTPMMDX
Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N

De Schakelaar van de tact met 6.2*6.2*5mm Ronde Knoop 5pin (SMD)

Prijs Unit: US $ 0.08 / Piece
MOQ: 1000 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB

Model No:HY-1157-H5
Type:SMD Type
Installatie Form:Surface Mount
Structuur:1-Point Contact
Verpakking:SMT Chip Package
Toepassing:Audio en Video producten

ShenZhen Homyet Parts Electronic Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

2 de Optische Splitser van de Vezel van manieren, 1X2 het Type van Doos van Gpon

Prijs Unit: US $ 5.0-15.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:SSBC-12-35-30-E-3-10-XX-SU
Type:CATV (Cable Television) Apparatuur
Functie:Signaaloverdracht Equipment
Certificaat:ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:Seifree

Wuhan Seifree Technology Co., Ltd.

[provincie: Hubei, China]

Contacteer de Leverancier

De flens zet M16 de Cirkel Waterdichte Schakelaar van het Metaal op

MOQ: 200 Pieces

Model No:RHT-M16
Interface Type:AC / DC
Werk frequentie:Lage frequentie
Geslacht:Mannetje
Certificering:RoHSISO9001
Toepassing:Auto

Renhotec Hardware Electronics Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

FTTH 4 Kabel van de Daling van de Kabel van de Vezel van de Kern Singlemode Optische

Prijs Unit: US $ 0.05-0.12 / Metro
MOQ: 2000 Meters

Model No:GJYFXCH
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Materiaal Vorm:Flat Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Kern:Multicore

Het Chinese Lasapparaat van de Fusie zingt ModelKern aan Kern

Prijs Unit: US $ 2400 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB

Model No:SKYCOM T-108
Type:Optical Fiber verdeelkast
Certificaat:CE,ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:SKYCOM
Verpakking:Carton

De openlucht 2/4/6/8/12/24/36/48/72/144/288 Fabrikant van de Kabel van de Vezel van de Kern Optische

Prijs Unit: US $ 0.2 / Metro
MOQ: 2000 Meters
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, EXW

Model No:GYTS Fiber Optic Cable Manufacturer
Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Certificaat:RoHSISO9001
Handelsmerk:TW-SCIE or OEM

DONGGUAN TW-SCIE CO., LTD.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De snelle Vervaardiging van de Banden van de Kabel van het Roestvrij staal van de Levering 4.6X400

Prijs Unit: US $ 0.0211-0.0578 / Piece
MOQ: 2000 Pieces

Model No:YFC
Certificering:SGS,RoHS,ISOCE
Materiaal:Roestvrij staal
Type:Self-Locking Cable Tie
Handelsmerk:INGFA
Verpakking:100PCS/Polybag with Label

Het Koord LC/APC-LC/Upc Sm van het Flard van de vezel OS2 9/125 Simplex

Prijs Unit: US $ 2.1-2.5 / Piece
MOQ: 2000 Pieces

Model No:DTPCLCALCUSMSX
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N

De Kabel van de telefoon Cat3 met 2 Verdraaide Paren, Jasje PVC/Lsoh

Prijs Unit: US $ 0.04 / m
MOQ: 30000 m

Model No:CAT3-2PAIRS
Toepassing:Lokale CommunicatiekabelLAN-kabel
Conductor Material:BC / CCS / CCA / TC / CU / NCPE
Type:Cat 3
Conductor Type:Solid
Certificaat:CE,ISO,RoHSUL

Hangzhou Huier Cable Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

De Schakelaar van de tact met 3*6*2.5mm 2pin Afstandsbediening SMD Met lange levensuur

Prijs Unit: US $ 0.014-0.016 / Piece
MOQ: 2000 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB

Model No:HY-1181
Type:SMD Type
Installatie Form:Surface Mount
Structuur:1-Point Contact
Verpakking:SMT Chip Package
Toepassing:Digitale producten

ShenZhen Homyet Parts Electronic Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

24AWG UTP de Kabel Ethernet 1000FT van de Kabel Cat5e (hsc-10554811-04)

Prijs Unit: US $ 48.0-55.0 / Doos
MOQ: 10 Dozen

Model No:4811
Toepassing:Lokale Communicatiekabel,Coaxiale kabel,LAN-kabel,Long Distance Symmetrische kabelSubmarine Cable
Conductor Material:Koper
Cover Materiaal:PE
Type:Cat 5
Materiaal Vorm:Ronde Wire

Dongguan Phynam Comtech Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Figure8 Type - de Kabel van de Daling van de Optische Vezel van de Buffer van Tught van 2 Kernen

Prijs Unit: US $ 0.05-0.13 / Metro
MOQ: 2000 Meters

Model No:GJYFC8H
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Materiaal Vorm:Flat Wire
Kern:Multicore
Certificaat:RoHS,CEISO9001

De enige Optische Splitser van de Vezel van de Wijze 2X2 780nm860nm

Prijs Unit: US $ 70.0-100.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:SSBC-22-82-00-H-09-05-A2-FA
Type:CATV (Cable Television) Apparatuur
Functie:Signaaloverdracht Equipment
Certificaat:ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:Seifree

Wuhan Seifree Technology Co., Ltd.

[provincie: Hubei, China]

Contacteer de Leverancier

4 LAN van het Netwerk paren van de Kabel Cat5e FTP-m

Prijs Unit: US $ 28.0-35.0 / Roll
MOQ: 50 Rolls
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, DAT, FAS, DDP, DAP, CIP, CPT, FCA, EXW

Model No:CAT5e FTP-M
Toepassing:LAN-kabel
Conductor Material:BC / CCS / CCA / TC / CU / NCPE
Cover Materiaal:PVC
Type:Cat 5
Materiaal Vorm:Ronde Wire

Lin'an Longshine Imp. & Exp. Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

APC van Sc PLC Splitser 1 Contactdoos van de Muur van de Vezel van de Kern de Optische (fdb-01C)

Prijs Unit: US $ 1.2 / Piece
MOQ: 20 Pieces

Model No:FDB-01C
Handelsmerk:EFON
Verpakking:Individual Carton Box, 12PCS in Carton
Standaard:IP67 ISO9001: 2000
Oorsprong:Zhejiang Province
Gs-Code:8517622990

De OpenluchtAntenne GYTS en leidt de Optische Kabel van de Vezel van 48 Kern

Prijs Unit: US $ 0.2 / Metro
MOQ: 2000 Meters
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, EXW

Model No:GYTS 48 Core Fiber Optic Cable
Toepassing:Verbinding
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Certificaat:RoHSISO9001
Handelsmerk:TW-SCIE or OEM
Verpakking:Wooden Drum

DONGGUAN TW-SCIE CO., LTD.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

LC/APC-Sc/Upc Sm OS2 9/125 SimplexKoord van het Flard

Prijs Unit: US $ 2.1-2.5 / Piece
MOQ: 2000 Pieces

Model No:DTPCLCASCUSMSX
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N

De verdraaide Kabel van de Telefoon van Paren Cat3 met Ce RoHS

Prijs Unit: US $ 0.08 / m
MOQ: 30000 m
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF

Model No:CAT3 TELEPHONE CABLE
Toepassing:Lokale CommunicatiekabelLAN-kabel
Conductor Material:BC / CCS / CCA / TC / CU / NCPE
Type:Cat 3
Conductor Type:Solid
Certificaat:CE,ISO,RoHSUL

Hangzhou Huier Cable Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

De Schakelaar van de tact met 2pin Mast 4*3*3mm van de Registratie

Prijs Unit: US $ 0.023-0.025 / Piece
MOQ: 2000 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB

Model No:HY-1185-H30
Type:SMD Type
Installatie Form:Surface Mount
Structuur:1-Point Contact
Verpakking:SMT Chip Package
Toepassing:Digitale producten

ShenZhen Homyet Parts Electronic Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

4.0mm 4.6mm Width Roestvrij staal Ball Lock Ties

Prijs Unit: US $ 0.031-0.035 / Piece
MOQ: 1000 Pieces

Model No:YFC
Certificering:SGS,RoHS,ISOCE
Materiaal:Roestvrij staal
Type:Self-Locking Cable Tie
Handelsmerk:INGFA
Verpakking:100PCS/Polybag with Label

Kabel van het Netwerk van de Kat 5e UTP van het Merk van Yinet de Binnen (hsc-10554811-04)

Prijs Unit: US $ 48.0-55.0 / Doos
MOQ: 10 Dozen
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, FCA, EXW

Model No:HSC-10554811-04
Toepassing:Lokale Communicatiekabel,Coaxiale kabel,LAN-kabel,Long Distance Symmetrische kabelSubmarine Cable
Conductor Material:Koper
Cover Materiaal:PE
Type:Cat 5
Materiaal Vorm:Ronde Wire

Dongguan Phynam Comtech Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

1 Kabel van de Daling FTTH van de kern Singlemode van Openlucht tot Binnen

Prijs Unit: US $ 0.05-0.12 / Metro
MOQ: 2000 Meters

Model No:GJYFXCH
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Materiaal Vorm:Flat Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Kern:Single Core

16 de Doos van de Distributie van de Optische Vezel van lassen FTTH (fdb-0216)

Prijs Unit: US $ 9.8-12.0 / Piece
MOQ: 50 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, DAT, FAS, DDP, DAP, CIP, CPT, FCA, EXW

Model No:FDB-0216
Type:Optical Fiber verdeelkast
Bedrading Devices:Geïntegreerde Bedrading
Certificaat:CE,ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:OEM

Lin'an Longshine Imp. & Exp. Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

1-10 11-20 21-30 31-40 41-50 ...
Hulp nodig?
Neem contact met ons.
Verwante Snel Categorieën
Ons elektronisch archief van leveranciers is a uitgebreide lijst van de belangrijkste leveranciers, producenten in de elektronische industrie. Importeer elektronische producten van onze gecontroleerde leveranciers van China met concurrerende prijzen. Ze zouden al van uw elektronische vereisten leveren: Een van de brede selectie van de keuze van producten, is Telecommunicatiekabels Pakket fabriek een van de nieuwe artikel. Ontwerp ingenieur of kopers kunnen verschillende producenten willen controleren, die veel verwante keuze aanbieden als telecommunicatie- product, verpakkingseenheid and telecommunicatieapparatuur. We hopen elke koper op de hoogte te houden met deze snelste bewegende industrie en de laatste trends van de producten.
Snel Product Index