Home » Elektrotechniek & Elektronica's » Optische Vezels & Kabel » telecommunicatiekabels pakket
Snel Product Index Snel Supplier Index
Pagina 5/136  
Totaal 4072 producten van ongeveer 162

telecommunicatiekabels pakket

fabrikanten en leveranciers
China Leverancier - Gouden Lid
Sorteer op: Relevantie
Tonen: 30 artikelen

A475 Bundel van de Draad van de Kerel van de Bundel van de Draad van het Staal ASTM 1X7 de ...

Prijs Unit: US $ 0.1 / Metro
MOQ: 1 Metro
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, FAS, CIP, CPT, FCA, EXW

Model No:GJX
Type:Kaal
Conductor Type:Stranded
Toepassing:Boven het hoofd
Isolatiemateriaal:Kaal
Materiaal Vorm:Ronde Wire

Qingdao Powtech Electronics Co., Ltd.

[provincie: Shandong, China]

Contacteer de Leverancier

4 Optische Kabel van de Vezel van de Wijze GYXTW van de kern de Enige

Prijs Unit: US $ 0.01 / Metro
MOQ: 1000 Meters
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, EXW

Model No:GYXTW Optical Fiber Cable
Toepassing:Verbinding
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:1000N <10000N
Kern:Double Core

DONGGUAN TW-SCIE CO., LTD.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Figure8 Type - de Kabel van de Daling van de Optische Vezel van de Buffer van Tught van 2 Kernen

Prijs Unit: US $ 0.05-0.13 / Metro
MOQ: 2000 Meters

Model No:GJYFC8H
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Materiaal Vorm:Flat Wire
Kern:Multicore
Certificaat:RoHS,CEISO9001

Kabel Met duikvermogen van de Pomp van de Schede van de Prijs 1100V van China de Concurrerende ...

Prijs Unit: US $ 0.56-1.28 / Metro
MOQ: 1000 Meters

Model No:Submersible Pump Cable
Type:Geïsoleerde
Conductor Type:Stranded
Toepassing:VerwarmingOndergronds
Certificaat:ISO9001,CE,UL,CCC,RoHSVDE
Handelsmerk:JOCA

Shanghai Jiukai Wire & Cable Co., Ltd.

[provincie: Shanghai, China]

Contacteer de Leverancier

Flard Cord SC/PC-ST/PC Sm Duplex LSZH 2.0mm

Prijs Unit: US $ 1.96-2.1 / Piece
MOQ: 5000 Pieces

Model No:PPSCPSTPSMD2
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N

Riem met grote trekspanning 4.6X150mm van het Roestvrij staal van het Metaal van het Bewijs van de ...

Prijs Unit: US $ 0.0211-0.1158 / Piece
MOQ: 2000 Pieces

Model No:YFC
Certificering:SGS,RoHS,ISOCE
Materiaal:Roestvrij staal
Type:Self-Locking Cable Tie
Handelsmerk:INGFA
Verpakking:100PCS/Polybag with Label

ADSS en Kabel Opgw die de Spiraalvormige Vochtigere Demper Stockbridge passen van de Trilling

Prijs Unit: US $ 1.2 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, CIP, CPT, FCA, EXW

Model No:4D
Type:Geïsoleerde
Conductor Type:Stranded
Toepassing:Boven het hoofd
Conductor Material:Aluminium
Schede Materiaal:PVC

Qingdao Powtech Electronics Co., Ltd.

[provincie: Shandong, China]

Contacteer de Leverancier

Het Chinese Lasapparaat van de Fusie zingt ModelKern aan Kern

Prijs Unit: US $ 2400 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB

Model No:SKYCOM T-108
Type:Optical Fiber verdeelkast
Certificaat:CE,ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:SKYCOM
Verpakking:Carton

Simplex Kabel voor de Vlecht van het Koord O van het Flard

Prijs Unit: US $ 0.02-0.05 / Metro
MOQ: 2000 Meters

Model No:GJFJV-1
Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Verbindingsstructuur:SC-SC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Kern:Single Core

APC van Sc Singlemode SimplexAdapter van de Adapter van de Vezel Optische

Prijs Unit: US $ 0.13 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:SC APC Adapter
Type:Fiber Optic Splitter & Koppeling
Bedrading Devices:Geïntegreerde Bedrading
Certificaat:CE,ISO,RoHSGS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:Takfly

Takfly Communications Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De Optische Kabel Van uitstekende kwaliteit van de Vezel van 288 Kern van de Fabriek van China

Prijs Unit: US $ 0.2 / Metro
MOQ: 2000 Meters
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, EXW

Model No:GYTS 288 Core Fiber Optic Cable
Toepassing:Verbinding
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Certificaat:RoHSISO9001
Handelsmerk:TW-SCIE or OEM
Verpakking:Wooden Drum

DONGGUAN TW-SCIE CO., LTD.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

OEM Multicore Ronde Kabel Met duikvermogen van de Pomp met de Certificatie van Ce

Prijs Unit: US $ 0.38-1.35 / Metro
MOQ: 1000 Meters

Model No:Submersible Pump Cable
Type:Geïsoleerde
Conductor Type:Stranded
Toepassing:VerwarmingOndergronds
Certificaat:ISO9001,CE,UL,CCC,RoHSVDE
Handelsmerk:JOCA

Shanghai Jiukai Wire & Cable Co., Ltd.

[provincie: Shanghai, China]

Contacteer de Leverancier

Vezel Optic Patch Cord LC/PC-ST/PC Sm Duplex LSZH 3.0mm

Prijs Unit: US $ 1.95-2.15 / Piece
MOQ: 5000 Pieces

Model No:DTPPLCPSTPSMDX
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N

Schakelaar de van uitstekende kwaliteit van de Tact/MiniSchakelaar SMD (hy-1100N)

Prijs Unit: US $ 0.036 / Piece
MOQ: 1000 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, EXW, CIF, FCA

Model No:HY-1100N
Type:SMD Type
Installatie Form:Surface Mount
Structuur:1-Point Contact
Verpakking:SMT Chip Package
Toepassing:Digitale producten

ShenZhen Homyet Parts Electronic Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Naakte Roestvrije Band 4.6 X 200mm van Kabel 201 het Sluiten van de Bal

Prijs Unit: US $ 0.031-0.035 / Piece
MOQ: 1000 Pieces

Model No:YFC
Certificering:SGS,RoHS,ISOCE
Materiaal:Roestvrij staal
Type:Self-Locking Cable Tie
Handelsmerk:INGFA
Verpakking:100PCS/Polybag with Label

Figuur 8 Vezeloptische Kabel van het Niveau van het Stootbord van de Buffer van de Structuur de ...

Prijs Unit: US $ 0.02-0.06 / Metro
MOQ: 2000 Meters

Model No:GJFJV-duplex
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:SC-SC
Materiaal Vorm:Flat Wire
Kern:Double Core

Het ronde Rubber stak de Diepe Kabel goed Met duikvermogen van de Pomp in de schede

Prijs Unit: US $ 0.38-1.35 / Metro
MOQ: 1000 Meters

Model No:Submersible Pump Cable
Type:Geïsoleerde
Conductor Type:Stranded
Toepassing:VerwarmingOndergronds
Certificaat:ISO9001,CE,UL,CCC,RoHSVDE
Handelsmerk:JOCA

Shanghai Jiukai Wire & Cable Co., Ltd.

[provincie: Shanghai, China]

Contacteer de Leverancier

Koord LC/PC-ST/PC mm DuplexLSZH 3.0mm van het Flard van de vezel het Optische

Prijs Unit: US $ 1.95-2.15 / Piece
MOQ: 5000 Pieces

Model No:DTPPLCPSTPMMDX
Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N

De flens zet M16 de Cirkel Waterdichte Schakelaar van het Metaal op

MOQ: 200 Pieces

Model No:RHT-M16
Interface Type:AC / DC
Werk frequentie:Lage frequentie
Geslacht:Mannetje
Certificering:RoHSISO9001
Toepassing:Auto

Renhotec Hardware Electronics Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De Kabel van de telefoon Cat3 met 2 Verdraaide Paren, Jasje PVC/Lsoh

Prijs Unit: US $ 0.04 / m
MOQ: 30000 m

Model No:CAT3-2PAIRS
Toepassing:Lokale CommunicatiekabelLAN-kabel
Conductor Material:BC / CCS / CCA / TC / CU / NCPE
Type:Cat 3
Conductor Type:Solid
Certificaat:CE,ISO,RoHSUL

Hangzhou Huier Cable Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

schakelaar van de Tact van de Schakelaar van 2*4mm de Mini Elektronische Tastbare (hy-1100n-F)

Prijs Unit: US $ 0.05 / Piece
MOQ: 1000 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, EXW, CIF, FCA

Model No:HY-1100N-F
Type:SMD Type
Installatie Form:Surface Mount
Structuur:1-Point Contact
Verpakking:SMT Chip Package
Toepassing:Communicatie producten

ShenZhen Homyet Parts Electronic Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

304 Riem van de Kabel van het Metaal van 316 Rang de Hittebestendige voor Mededeling

Prijs Unit: US $ 0.0211-0.118 / Piece
MOQ: 2000 Pieces

Model No:YFC
Certificering:SGS,RoHS,ISOCE
Grootte:8 *
Materiaal:Roestvrij staal
Type:Self-Locking Cable Tie
Handelsmerk:INGFA

Aangepaste LC Upc Om4 Corning Patchcord

Prijs Unit: US $ 0.1-5.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:OM4 patch cord
Toepassing:Verbinding,Kunst,Sensor,GeneeskundeSonde
Type:Multi-mode Fiber
Verbindingsstructuur:LC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)

Takfly Communications Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Optische Vezel van de Kabel van het Koord van het Flard van de vezel Singlemode Simplex

Prijs Unit: US $ 0.02-0.05 / Metro
MOQ: 2000 Meters

Model No:GJFJV-simplex
Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Verbindingsstructuur:SC-SC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Kern:Single Core

APC van Sc PLC Splitser 1 Contactdoos van de Muur van de Vezel van de Kern de Optische (fdb-01C)

Prijs Unit: US $ 1.2 / Piece
MOQ: 20 Pieces

Model No:FDB-01C
Handelsmerk:EFON
Verpakking:Individual Carton Box, 12PCS in Carton
Standaard:IP67 ISO9001: 2000
Oorsprong:Zhejiang Province
Gs-Code:8517622990

Al de Opspoorbare Band van de Folie voor de Banden van de Waarschuwing en van de Voorzichtigheid

Prijs Unit: US $ 14.99 / Roll
MOQ: 1000 Rolls
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF

Model No:NBZ-DWT101
Type:Detecteerbaar Band van de voorzichtigheid
Frequentie van gebruik:Beschikbaar
Stijl:Roll stijl
Kenmerken:Corrosiebestendige
Aangepaste:Op maat

Yuyao Laisifu Houseware Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

24AWG UTP de Kabel Ethernet 1000FT van de Kabel Cat5e (hsc-10554811-04)

Prijs Unit: US $ 48.0-55.0 / Doos
MOQ: 10 Dozen

Model No:4811
Toepassing:Lokale Communicatiekabel,Coaxiale kabel,LAN-kabel,Long Distance Symmetrische kabelSubmarine Cable
Conductor Material:Koper
Cover Materiaal:PE
Type:Cat 5
Materiaal Vorm:Ronde Wire

Dongguan Phynam Comtech Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

China om Kabel de Met duikvermogen van de Macht van de Pomp 3X25mm2

Prijs Unit: US $ 0.38-1.35 / Metro
MOQ: 1000 Meters

Model No:Submersible Pump Cable
Type:Geïsoleerde
Conductor Type:Stranded
Toepassing:VerwarmingOndergronds
Certificaat:ISO9001,CE,UL,CCC,RoHSVDE
Handelsmerk:JOCA

Shanghai Jiukai Wire & Cable Co., Ltd.

[provincie: Shanghai, China]

Contacteer de Leverancier

Het Koord LC/APC-LC/Upc Sm van het Flard van de vezel OS2 9/125 Simplex

Prijs Unit: US $ 2.1-2.5 / Piece
MOQ: 2000 Pieces

Model No:DTPCLCALCUSMSX
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N

4 LAN van het Netwerk paren van de Kabel Cat5e FTP-m

Prijs Unit: US $ 28.0-35.0 / Roll
MOQ: 50 Rolls
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, DAT, FAS, DDP, DAP, CIP, CPT, FCA, EXW

Model No:CAT5e FTP-M
Toepassing:LAN-kabel
Conductor Material:BC / CCS / CCA / TC / CU / NCPE
Cover Materiaal:PVC
Type:Cat 5
Materiaal Vorm:Ronde Wire

Lin'an Longshine Imp. & Exp. Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

1-10 11-20 21-30 31-40 41-50 ...
Hulp nodig?
Neem contact met ons.
Verwante Snel Categorieën
Ons elektronisch archief van leveranciers is a uitgebreide lijst van de belangrijkste leveranciers, producenten in de elektronische industrie. Importeer elektronische producten van onze gecontroleerde leveranciers van China met concurrerende prijzen. Ze zouden al van uw elektronische vereisten leveren: Een van de brede selectie van de keuze van producten, is Telecommunicatiekabels Pakket fabriek een van de nieuwe artikel. Ontwerp ingenieur of kopers kunnen verschillende producenten willen controleren, die veel verwante keuze aanbieden als telecommunicatie- product, verpakkingseenheid and telecommunicatieapparatuur. We hopen elke koper op de hoogte te houden met deze snelste bewegende industrie en de laatste trends van de producten.
Snel Product Index