Home » Elektrotechniek & Elektronica's » Optische Vezels & Kabel » telecommunicatiekabels pakket
Snel Product Index Snel Supplier Index
Pagina 9/149  
Totaal 4448 producten van ongeveer 177

telecommunicatiekabels pakket

fabrikanten en leveranciers
China Leverancier - Gouden Lid
Sorteer op: Relevantie
Tonen: 30 artikelen

Macht 4 de Toren van de Transmissie van het Been van de Groep van Qingdao Wuxiao

Prijs Unit: US $ 1000 / Ton
MOQ: 10 Tons

Model No:wxf
Gebruik:Vliegen Hoek Tower,Vieringtoren,Spanning Toren,Hoek TowerOmzetting Tower
Dirigent Circuit:Double Circuit
Certificaat:ISO,GSRoHS
Materialen:Staal
Standaard:Standard

Qingdao Wuxiao Group Co., Ltd.

[provincie: Shandong, China]

Contacteer de Leverancier

Figuur 8 Vezeloptische Kabel van het Niveau van het Stootbord van de Buffer van de Structuur de ...

Prijs Unit: US $ 0.02-0.06 / Metro
MOQ: 2000 Meters

Model No:GJFJV-duplex
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:SC-SC
Materiaal Vorm:Flat Wire
Kern:Double Core

De Band van de Kabel van de Ladder van het roestvrij staal (het Enige Slot van de Weerhaak) ...

Prijs Unit: US $ 0.05 / Piece
MOQ: 1000 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, EXW

Model No:JHJL
Certificering:SGS,RoHSCE
Brand Rating:94V2
Grootte:12 *
Type:Losmaakbare Cable Tie
Handelsmerk:JIONG

Yueqing Jiuhong Electric Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

De waterdichte Camera van de Veiligheid van Ahd 4MP 3MP China van de Koepel van de Dag en van de ...

Prijs Unit: US $ 9.9-19.9 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:MVT-AH34F/W
Technologie:Infrarood
Stijl:Dome Camera
Sensor:CMOS
Certificaat:CE,FCCRoHS
Effectieve Afstand:10-30m

Shenzhen MVTEAM Technology Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De natuurlijke Banden van het Pit van het Roestvrij staal van de Kleur met Zelfsluitend Mechanisme

Prijs Unit: US $ 0.0203-0.0219 / Piece
MOQ: 1000 Pieces

Model No:YFC
Certificering:SGS,RoHS,ISOCE
Materiaal:Roestvrij staal
Type:Self-Locking Cable Tie
Handelsmerk:INGFA
Verpakking:100PCS/Polybag with Label

UPT2 Cat3 de Kabel van het Netwerk van Gegevens LAN

Prijs Unit: US $ 12.5-18.0 / Piece
MOQ: 300 Pieces

Model No:UTP2
Toepassing:Lokale CommunicatiekabelLAN-kabel
Conductor Material:BC / CCS / CCA / TC / CU / NCPE
Cover Materiaal:PVC
Type:Cat 5
Materiaal Vorm:Ronde Wire

Phaeton Electronic Co., Ltd.

[provincie: Jiangsu, China]

Contacteer de Leverancier

De Schakelaar van de dia/de Schakelaar van de Tact met 4.7*3.5*1.6mm 4 Speld Sidepush SMD (hy-1189)

Prijs Unit: US $ 0.04-0.042 / Piece
MOQ: 2000 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, EXW, CIF, FCA

Model No:HY-1189
Type:SMD Type
Installatie Form:Surface Mount
Structuur:1-Point Contact
Verpakking:SMT Chip Package
Toepassing:Computer Products

ShenZhen Homyet Parts Electronic Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

4 de EindDoos van de Optische Vezel van de Desktop FTTX van lassen (ftb-D04)

Prijs Unit: US $ 1.5-2.0 / Piece
MOQ: 50 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, DAT, FAS, DDP, DAP, CIP, CPT, FCA, EXW

Model No:FTB-D04
Certificaat:CE,ISO,RoHSGS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:OEM
Verpakking:Carton
Standaard:CE, RoHS, UL, ETL, ISO9001

Lin'an Longshine Imp. & Exp. Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

Het Kabinet van het Netwerk van de Deur van het glas met Boog Geperforeerde Grens

MOQ: 10 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, DDP, EXW

Model No:WB-NCxxxx36B
Type:Standard Cabinet
Gebruik:Network Integration System
Installatie:Verticaal
Fan Number:Vier
Certificaat:CE,ISO,RoHSGS

Het Dienblad van de Kabel van het Netwerk van de Draad van Cablofil

Prijs Unit: US $ 2 / Set
MOQ: 1 Set
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, FAS, CIP, CPT, FCA, EXW

Model No:WB50*100
Certificering:CCC,SGS,RoHS,ISOCE
Gat:Zonder Hole
Feature:Antimagnetisch,Makkelijke installatie,Lichtgewicht,StofdichtCorrosieweerstand
Oppervlakte behandeling:Warm galvaniseren
Materiaal:Aluminium legering

Qingdao Powtech Electronics Co., Ltd.

[provincie: Shandong, China]

Contacteer de Leverancier

Optische Vezel van de Kabel van het Koord van het Flard van de vezel Singlemode Simplex

Prijs Unit: US $ 0.02-0.05 / Metro
MOQ: 2000 Meters

Model No:GJFJV-simplex
Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Verbindingsstructuur:SC-SC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Kern:Single Core

Type van Slot van de Kabel van het Roestvrij staal van het Type van Ladder van de Troebelheid van ...

Prijs Unit: US $ 0.01 / Piece
MOQ: 1000 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, EXW, CIF

Model No:JHJD
Certificering:SGS,RoHSCE
Brand Rating:94V2
Materiaal:Roestvrij staal
Type:Self-Locking Cable Tie
Handelsmerk:JIONG

Yueqing Jiuhong Electric Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

De Vervaardiging Sc-St 9/125 OS2 SimplexLSZH Vezel Optische Patchcord van China

Prijs Unit: US $ 0.6-1.5 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:patchcord
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:SC-ST
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm)

Takfly Communications Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

12 de kern liep Metaal Openlucht Optische Kabel vast

Prijs Unit: US $ 0.5 / Metro
MOQ: 10000 Meters
Trade Algemene Voorwaarden: FOB

Model No:GYTS
Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:1000N <10000N

Hangzhou Jinlong Optical Cable Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

304 Banden de Met grote trekspanning 300X4.6 van het Metaal van het Roestvrij staal Stength van de ...

Prijs Unit: US $ 0.0203-0.0219 / Piece
MOQ: 1000 Pieces

Model No:YFC
Certificering:SGS,RoHS,ISOCE
Kleur:Zwart
Materiaal:Roestvrij staal
Type:Self-Locking Cable Tie
Handelsmerk:INGFA

305m/Box Fpt CAT6 LAN 4pairs de Kabel van het Netwerk

Prijs Unit: US $ 17.7-40.7 / Piece
MOQ: 300 Pieces

Model No:FTP4
Toepassing:Lokale CommunicatiekabelLAN-kabel
Conductor Material:BC / CCS / CCA / TC / CU / NCPE
Cover Materiaal:PVC
Type:Cat 6
Materiaal Vorm:Ronde Wire

Phaeton Electronic Co., Ltd.

[provincie: Jiangsu, China]

Contacteer de Leverancier

Schakelaar de van uitstekende kwaliteit van de Tact met 3.2*4.2*2.5mm Rond Handvat (hy-3602B)

Prijs Unit: US $ 0.05-0.07 / Piece
MOQ: 2000 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, EXW, CIF, FCA

Model No:HY-3602B
Type:SMD Type
Installatie Form:Surface Mount
Structuur:1-Point Contact
Verpakking:SMT Chip Package
Toepassing:Digitale producten

ShenZhen Homyet Parts Electronic Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Doos van de Vezel FTTX van Ce de RoHS Goedgekeurde Optische Eind (ftb-D03)

Prijs Unit: US $ 1.0-1.6 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:FTB-D03
Certificaat:CE,ISO,RoHSGS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:OEM
Verpakking:Carton
Standaard:CE, RoHS, UL, ETL, ISO9001

Lin'an Longshine Imp. & Exp. Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

2MP Camera van het 1080P VideoToezicht Ahd de Panoramische 360 HD (mvt-AH60P)

Prijs Unit: US $ 19.0-36.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:MVT-AH60P
Technologie:Infrarood
Stijl:Dome Camera
Sensor:CMOS
HDMI Format:1080P
Certificaat:CE,FCC,RoHSSGS

Shenzhen MVTEAM Technology Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Het Kabinet van de Muur van de schommeling met het Slot van de Staaf

MOQ: 10 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, DDP, EXW

Model No:WB-YDxxxx3NB
Type:Network Cabinet
Gebruik:Network Integration System
Installatie:Wall-Mounted Cabinet
Certificaat:CERoHS
Conditie:Nieuw

Het Dienblad van de Kabel van de Mand van de draad (UL, SGS, CEI en Ce)

Prijs Unit: US $ 2 / Set
MOQ: 1 Set
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, CIP, CPT, FCA, EXW

Model No:WB
Certificering:CCC,SGS,RoHS,ISOCE
Gat:Zonder Hole
Feature:Antimagnetisch,Makkelijke installatie,Lichtgewicht,StofdichtCorrosieweerstand
Oppervlakte behandeling:Warm galvaniseren
Materiaal:Roestvrij staal

Qingdao Powtech Electronics Co., Ltd.

[provincie: Shandong, China]

Contacteer de Leverancier

De Optische Singlemode SimplexKabel van de vezel voor Binnen

Prijs Unit: US $ 0.02-0.05 / Metro
MOQ: 2000 Meters

Model No:GJFJV-simplex
Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Verbindingsstructuur:SC-SC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Kern:Single Core

100PCS het sterke Pit van het Sluiten van het Metaal van de Rang van het Roestvrij staal bindt ...

Prijs Unit: US $ 0.0203-0.0219 / Piece
MOQ: 1000 Pieces

Model No:YFC
Certificering:SGS,RoHS,ISOCE
Materiaal:Roestvrij staal
Type:Self-Locking Cable Tie
Handelsmerk:INGFA
Verpakking:100PCS/Polybag with Label

Fpt2 Cat3 de Kabel van Gegevens LAN

Prijs Unit: US $ 9.5-15.0 / Piece
MOQ: 300 Pieces

Model No:FTP CAT3
Toepassing:Lokale CommunicatiekabelLAN-kabel
Conductor Material:BC / CCS / CCA / TC / CU / NCPE
Cover Materiaal:PVC
Type:Cat 3
Materiaal Vorm:Ronde Wire

Phaeton Electronic Co., Ltd.

[provincie: Jiangsu, China]

Contacteer de Leverancier

De Mini EindDoos van de Optische Vezel FTTX (ftb-02)

Prijs Unit: US $ 2.9-4.0 / Piece
MOQ: 100 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, DAT, FAS, DDP, DAP, CIP, CPT, FCA, EXW

Model No:FTB-02
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:CE,ISO,RoHSGS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:OEM
Verpakking:Carton

Lin'an Longshine Imp. & Exp. Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

Sc/APC Singlemode Vlecht 12packed 0.9mm

Prijs Unit: US $ 0.55-0.65 / Piece
MOQ: 50 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, EXW

Model No:DT SCPC Pigtail
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:SC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)

De schakelaar van de Sensor van de Rechte hoek M16 Cirkel Elektro

MOQ: 200 Pieces

Model No:RHT-M16
Interface Type:AC / DC
Werk frequentie:Lage frequentie
Geslacht:Vrouwelijk
Certificering:RoHSISO9001
Toepassing:Auto

Renhotec Hardware Electronics Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Het Dienblad van de Kabel van Cablofil van het Dienblad van de Kabel van de Mand van de draad

Prijs Unit: US $ 2 / Set
MOQ: 1 Set
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, CIP, CPT, FCA, EXW

Model No:WB 50*50
Certificering:CCC,SGS,RoHSISO
Gat:Zonder Hole
Feature:Antimagnetisch,Makkelijke installatie,Lichtgewicht,StofdichtCorrosieweerstand
Oppervlakte behandeling:Warm galvaniseren
Handelsmerk:Powtech

Qingdao Powtech Electronics Co., Ltd.

[provincie: Shandong, China]

Contacteer de Leverancier

Om1 Om2 Om3 Multimode Kabel van de Vezel van het Koord van het Flard MPO/MTP

Prijs Unit: US $ 0.02-0.05 / Metro
MOQ: 2000 Meters

Model No:GJFJV-simplex
Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Verbindingsstructuur:SC-SC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Kern:Single Core

Elektro Transformator (GWT069), de Transformator van de Macht, de Transformator van UPS

Prijs Unit: US $ 10.5-12.5 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, DAT, FAS, DDP, DAP, CIP, CPT, FCA, EXW

Model No:GWT069 800VA 1000va 1200va 1600va 2000va 5000va
Toepassing:Electronisch,Instrument,Position Sensor,AudioVerlichting
Type:Voltage Transformer
Fase:Single
Operation Voorwaarde:Indoor
Gebruik:Bescherming

Tianjin Grewin Technology Co., Ltd.

[provincie: Tianjin, China]

Contacteer de Leverancier

1-10 11-20 21-30 31-40 41-50 ...
Hulp nodig?
Neem contact met ons.
Verwante Snel Categorieën
Ons elektronisch archief van leveranciers is a uitgebreide lijst van de belangrijkste leveranciers, producenten in de elektronische industrie. Importeer elektronische producten van onze gecontroleerde leveranciers van China met concurrerende prijzen. Ze zouden al van uw elektronische vereisten leveren: Een van de brede selectie van de keuze van producten, is Telecommunicatiekabels Pakket fabriek een van de nieuwe artikel. Ontwerp ingenieur of kopers kunnen verschillende producenten willen controleren, die veel verwante keuze aanbieden als telecommunicatie- product, verpakkingseenheid and telecommunicatieapparatuur. We hopen elke koper op de hoogte te houden met deze snelste bewegende industrie en de laatste trends van de producten.
Snel Product Index