Home » Elektrotechniek & Elektronica's » Optische Vezels & Kabel » telecommunicatiekabels pakket
Snel Product Index Snel Supplier Index
Pagina 9/152  
Totaal 4551 producten van ongeveer 182

telecommunicatiekabels pakket

fabrikanten en leveranciers
China Leverancier - Gouden Lid
Sorteer op: Relevantie
Tonen: 30 artikelen

UL PE Hitte van de Muur van Insulative Sleeving de Standaard - inkrimpbare Buis

Prijs Unit: US $ 0.012-1.89 / Metro
MOQ: 2000 Meters

Model No:SB-RSFR-125H
Toepassing:Isolatoren,Elektrische wikkelingsisolatie,Coating van wikkeldraad Isolatie,Elektrische Base, Shell,Motor,Isolerende VarnishSchakel Baceplate
Type:Isolatie Mouw
Chemie:Hybride Isolatie
Maximum Voltage:<10KV
Classificatie:Hybride Isolatiemateriaal

LC Male-Female Demper van de Optische Vezel met Blauwe Huisvesting

Prijs Unit: US $ 2.95-5.25 / Piece
MOQ: 50 Pieces

Model No:ROP-LC/UPC Blue Attenuators
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:LC
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Rechthoekige
Fabricageproces:Injection Molding

RITANO OPTICS LIMITED

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Band van de Veiligheid van de Fabriek van China de Opspoorbare voor de Ondergrondse Waarschuwing ...

Prijs Unit: US $ 24.99-25.5 / Roll
MOQ: 500 Rolls
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF

Model No:NLD3-8
Type:Detecteerbaar Band van de voorzichtigheid
Frequentie van gebruik:Beschikbaar
Stijl:Roll stijl
Kenmerken:Corrosiebestendige
Aangepaste:Op maat

Yuyao Laisifu Houseware Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

PLC van de Telecommunicatie van Gpon 2X32 Splitser Blockless

MOQ: 1 Piece

Model No:2X32 PLC Splitter Blockless
Type:Fiber Optic Splitter & Koppeling
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:CE,ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:OPELINK/OEM

Shenzhen Opelink Technology Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

304 Banden de Met grote trekspanning 300X4.6 van het Metaal van het Roestvrij staal Stength van de ...

Prijs Unit: US $ 0.0203-0.0219 / Piece
MOQ: 1000 Pieces

Model No:YFC
Certificering:SGS,RoHS,ISOCE
Kleur:Zwart
Materiaal:Roestvrij staal
Type:Self-Locking Cable Tie
Handelsmerk:INGFA

FTTH 2 de Kabel van het Netwerk van de Draad van het Roestvrij staal van de Vezel van Kernen G652D

Prijs Unit: US $ 0.05-0.12 / Metro
MOQ: 2000 Meters

Model No:GJYFXCH
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Materiaal Vorm:Flat Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Kern:Single Core

Het vrije Bevindende Rek van de Server met Hoogte 18u aan 47u

Prijs Unit: US $ 230.0-260.0 / Piece
MOQ: 10 Pieces

Model No:ZT005
Type:Network Cabinet
Gebruik:Network Integration System
Installatie:Verticaal
Fan Number:Vier
Hoedanigheid:30U-40U

42u het beste Rek van de Server van de Kwaliteit voor het Centrum van Gegevens (wB-SA-Xxxx97B)

MOQ: 10 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, DDP, EXW

Model No:WB-SA-xxxx97B
Type:Server Cabinet
Gebruik:Network Integration System
Installatie:Verticaal
Fan Number:Vier
Certificaat:CE,ISORoHS

Optische Demper van de Vezel van de Wijze van Lcapc de Enige Male-Female 2dB met 1310/1550nm

Prijs Unit: US $ 2.95-5.25 / Piece
MOQ: 50 Pieces

Model No:ROP-LCAPC Male-Female Attenuator
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:LC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Rechthoekige

RITANO OPTICS LIMITED

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Doos van de Vezel FTTX van Ce de RoHS Goedgekeurde Optische Eind (ftb-D03)

Prijs Unit: US $ 1.0-1.6 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:FTB-D03
Certificaat:CE,ISO,RoHSGS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:OEM
Verpakking:Carton
Standaard:CE, RoHS, UL, ETL, ISO9001

Lin'an Longshine Imp. & Exp. Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

100PCS het sterke Pit van het Sluiten van het Metaal van de Rang van het Roestvrij staal bindt ...

Prijs Unit: US $ 0.0203-0.0219 / Piece
MOQ: 1000 Pieces

Model No:YFC
Certificering:SGS,RoHS,ISOCE
Materiaal:Roestvrij staal
Type:Self-Locking Cable Tie
Handelsmerk:INGFA
Verpakking:100PCS/Polybag with Label

Singlemode SimplexKabel Communcation van het Jasje LSZH

Prijs Unit: US $ 0.02-0.05 / Metro
MOQ: 2000 Meters

Model No:GJFJV-simplex
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:FC-ST
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Kern:Single Core

OEM 19 het " Rek van de Server van de Vloer Bevindende

Prijs Unit: US $ 230.0-260.0 / Piece
MOQ: 10 Pieces

Model No:ZT006
Type:Network Cabinet
Gebruik:Network Integration System
Installatie:Verticaal
Fan Number:Vier
Hoedanigheid:30U-40U

Mpo-LC Vlechten van het Lint van de Vezel de Optische

Prijs Unit: US $ 35.0-65.0 / Piece
MOQ: 10 Pieces

Model No:ROP-MPO-LC Ribbon Pigtails
Toepassing:Lokale Communicatiekabel,Coaxiale kabel,LAN-kabel,Fiber Optic Cable,Long Distance Symmetrische kabel,RF-kabelSubmarine Cable
Conductor Material:Plastic
Cover Materiaal:PVC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Conductor Type:Gestrande

RITANO OPTICS LIMITED

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De Schakelaar van de Tact SMD met 4 Speld 4.5*4.5*3.8mm Vierkante Tastbare Schakelaar

Prijs Unit: US $ 0.08 / Piece
MOQ: 1000 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB

Model No:HY-1109S
Type:SMD Type
Installatie Form:Surface Mount
Structuur:1-Point Contact
Verpakking:SMT Chip Package
Toepassing:Digitale producten

ShenZhen Homyet Parts Electronic Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De opspoorbare Ondergrondse Band van de Voorzichtigheid die voor de Waarschuwing van de Kabel van ...

Prijs Unit: US $ 8.52-8.85 / Roll
MOQ: 500 Rolls
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF

Model No:NBL-DWT091
Type:Detecteerbaar Band van de voorzichtigheid
Frequentie van gebruik:Beschikbaar
Stijl:Roll stijl
Kenmerken:Corrosiebestendige
Aangepaste:Op maat

Yuyao Laisifu Houseware Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

De Mini EindDoos van de Optische Vezel FTTX (ftb-02)

Prijs Unit: US $ 2.9-4.0 / Piece
MOQ: 100 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, DAT, FAS, DDP, DAP, CIP, CPT, FCA, EXW

Model No:FTB-02
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:CE,ISO,RoHSGS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:OEM
Verpakking:Carton

Lin'an Longshine Imp. & Exp. Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

19 " het Permanente Kabinet van de Vloer met de Deur van het Glas-- Het gemakkelijke Ontwerp ...

MOQ: 10 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, DDP

Model No:WB-EZxxxx15B
Type:Network Cabinet
Gebruik:Network Integration System
Installatie:Verticaal
Fan Number:Vier
Certificaat:CE,ISORoHS

De Omslag van de Uitlaat van het roestvrij staal bedekte Banden 4.6X350mm van het Pit van de Kabel ...

Prijs Unit: US $ 0.0203-0.0219 / Piece
MOQ: 1000 Pieces

Model No:YFC
Certificering:SGS,RoHS,ISOCE
Materiaal:Roestvrij staal
Type:Self-Locking Cable Tie
Handelsmerk:INGFA
Verpakking:100PCS/Polybag with Label

1 EindDoos van de Vezel FTTH van de haven de Mini

Prijs Unit: US $ 0.1-10.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:Fiber terminal box
Type:Optical Fiber verdeelkast
Bedrading Devices:Geïntegreerde Bedrading
Certificaat:CE,ISO,RoHSGS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:Takfly fiber terminal box

Takfly Communications Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Kabel van het Netwerk van het Jasje FTTH Singlemode SimplexLSZH Optische voor Transmissie

Prijs Unit: US $ 0.02-0.05 / Metro
MOQ: 2000 Meters

Model No:GJFJV-simplex
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:FC-ST
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Kern:Single Core

Het vrije Bevindende Rek van de Server met de Deur van het Netwerk

Prijs Unit: US $ 230.0-260.0 / Piece
MOQ: 10 Pieces

Model No:ZT007
Type:Network Cabinet
Gebruik:Network Integration System
Installatie:Verticaal
Fan Number:Vier
Hoedanigheid:30U-40U

De Kabel van de televisie de Coaxiale Kabel van 50 Ohm Rg11

MOQ: 30000 Meters
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF

Model No:rg11 cable
Handelsmerk:Hongfeng
Verpakking:100m/Coil, 250m/305m/500m/1000m/Wooden Drum
Standaard:RG58 RG59 RG6 RG7 RG8 RG11 RG213 RG214
Oorsprong:Hangzhou, Zhejiang Province, China
Gs-Code:85442000

Hangzhou Hongfeng Cable Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

MPO/MTP Kabel die van de Boomstam van de vezel de Optische Patchcords assembleren

Prijs Unit: US $ 35.0-65.0 / Piece
MOQ: 10 Pieces

Model No:ROP-MPO-MTP Trunk Cable Patchcords
Toepassing:Lokale Communicatiekabel,Coaxiale kabel,LAN-kabel,Fiber Optic Cable,Long Distance Symmetrische kabel,RF-kabelSubmarine Cable
Conductor Material:Plastic
Cover Materiaal:PVC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Conductor Type:Gestrande

RITANO OPTICS LIMITED

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Schakelaar van de Luchtvaart van het Type van Schroef van het Schild van het metaal de EindM12 4pin ...

MOQ: 50 Pieces

Model No:RHT-M12-4P
Werk frequentie:Lage frequentie
Geslacht:Vrouwelijk
Certificering:RoHSISO9001
Toepassing:MagnetronAuto
Contact Material:Messing

Renhotec Hardware Electronics Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

3.3*3.3*2mm de Schakelaar van de Tact met 4pin de Mast SMD van de Registratie (hy-1177h20b)

Prijs Unit: US $ 0.08 / Piece
MOQ: 2000 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, CPT, FCA, EXW

Model No:HY-1177H20B
Type:SMD Type
Installatie Form:Surface Mount
Structuur:1-Point Contact
Verpakking:SMT Chip Package
Toepassing:Digitale producten

ShenZhen Homyet Parts Electronic Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

1u de Splitser van de Koppeling van Multimode Vezel van Rackmount 1X2 (8 in1)

Prijs Unit: US $ 3.0-3.5 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:SMMC-14-83-00-OM1-09-10-D3-LU
Type:Optical Fiber verdeelkast
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:CE,ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:seifree

Wuhan Seifree Technology Co., Ltd.

[provincie: Hubei, China]

Contacteer de Leverancier

4 de EindDoos van de Optische Vezel van de Desktop FTTX van lassen (ftb-D04)

Prijs Unit: US $ 1.5-2.0 / Piece
MOQ: 50 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, DAT, FAS, DDP, DAP, CIP, CPT, FCA, EXW

Model No:FTB-D04
Certificaat:CE,ISO,RoHSGS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:OEM
Verpakking:Carton
Standaard:CE, RoHS, UL, ETL, ISO9001

Lin'an Longshine Imp. & Exp. Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

Rond gemaakte Randen en de Vlotte Banden van de Kabel van het Metaal van Oppervlakten Roestvrije

Prijs Unit: US $ 0.0203-0.0219 / Piece
MOQ: 1000 Pieces

Model No:YFC
Certificering:SGS,RoHS,ISOCE
Materiaal:Roestvrij staal
Type:Self-Locking Cable Tie
Handelsmerk:INGFA
Verpakking:100PCS/Polybag with Label

Vlechten van de Vlecht van de Vezel van Sc de Optische

Prijs Unit: US $ 0.55-0.65 / Piece
MOQ: 50 Pieces

Model No:Sc Pigtails
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:SC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
1-10 11-20 21-30 31-40 41-50 ...
Hulp nodig?
Neem contact met ons.
Verwante Snel Categorieën
Ons elektronisch archief van leveranciers is a uitgebreide lijst van de belangrijkste leveranciers, producenten in de elektronische industrie. Importeer elektronische producten van onze gecontroleerde leveranciers van China met concurrerende prijzen. Ze zouden al van uw elektronische vereisten leveren: Een van de brede selectie van de keuze van producten, is Telecommunicatiekabels Pakket fabriek een van de nieuwe artikel. Ontwerp ingenieur of kopers kunnen verschillende producenten willen controleren, die veel verwante keuze aanbieden als telecommunicatie- product, verpakkingseenheid and telecommunicatieapparatuur. We hopen elke koper op de hoogte te houden met deze snelste bewegende industrie en de laatste trends van de producten.
Snel Product Index