Home » Elektrotechniek & Elektronica's » Optische Vezels & Kabel » telecommunicatiekabels pakket
Snel Product Index Snel Supplier Index
Pagina 9/166  
Totaal 4955 producten van ongeveer 198

telecommunicatiekabels pakket

fabrikanten en leveranciers
China Leverancier - Gouden Lid
Sorteer op: Relevantie
Tonen: 30 artikelen

304 de Banden van de Kabel van het Roestvrij staal van het staal voor Op zwaar werk berekend

Prijs Unit: US $ 0.0277 / Piece
MOQ: 1000 Pieces

Model No:YFC
Certificering:RoHS,ISOCE
Materiaal:Roestvrij staal
Handelsmerk:INGFA
Verpakking:100PCS/Polybag with Label
Standaard:all sizes are available

Yueqing Yingfa Cable Accessories Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

De hete Band van de Voorzichtigheid van de Verkoop Opspoorbare voor de Ondergrondse Waarschuwing ...

Prijs Unit: US $ 8.52-8.84 / Roll
MOQ: 500 Rolls
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF

Model No:NBL-DWT100
Type:Detecteerbaar Band van de voorzichtigheid
Frequentie van gebruik:Beschikbaar
Stijl:Roll stijl
Kenmerken:Corrosiebestendige
Aangepaste:Op maat

Yuyao Laisifu Houseware Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

Wijfje 6 Spelden 2.54mm de Schakelaar van 180 Graad FPC

Prijs Unit: US $ 0.02-0.3 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:BH-10
Type:Socket Terminals
Materiaal:Koper Gegalvaniseerd
Karakter:Milieubescherming
Species:Terminal
Production Process:Injection Molding

Wdm Pon 16CH DWDM van de Apparatuur van Gpon van de Telecommunicatie van de vezel Optische

Prijs Unit: US $ 320.0-370.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:16CH DWDM plastic box
Type:Fiber Optic Multiplexer
Bedrading Devices:Geïntegreerde Bedrading
Certificaat:CERoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:OEM or OPELINK

Shenzhen Opelink Technology Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

220kv de Toren van de Transmissie van de Stroom

Prijs Unit: US $ 900.0-1500.0 / Ton
MOQ: 5 Tons

Model No:ZGU51 220KV Electric Power Transmission Tower
Gebruik:Vieringtoren,Spanning TorenHoek Tower
Dirigent Circuit:Multi Circuit
Certificaat:ISOCE
Materialen:Staal
Standaard:Standard

De Buis Rodder van de glasvezel 11mm Staaf van de Buis van de Buis FRP

Prijs Unit: US $ 300.0-500.0 / Set
MOQ: 10 Set

Model No:frp duct rodder
Certificering:BSCI,CCC,CEISO
Handelsmerk:Longtime
Verpakking:Carton/by Air, DHL, by Sea, by Train
Standaard:diameter 4.5-16mm customized length
Oorsprong:Hebei

ZAOQIANG LONGTIME FRP PRODUCT CO., LTD.

[provincie: Hebei, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

Adapters van de Vezel van de mini-Module van MPO Upc de Optische Zwarte

Prijs Unit: US $ 3.25-5.25 / Piece
MOQ: 10 Pieces

Model No:ROP-MPO-Mini-Adapters
Transmissie Medium:Multimode
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Plein
Fabricageproces:Gegoten

RITANO OPTICS LIMITED

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

Om1 Om2 Om3 Multimode Kabel van de Vezel van het Koord van het Flard MPO/MTP

Prijs Unit: US $ 0.02-0.05 / Metro
MOQ: 2000 Meters

Model No:GJFJV-simplex
Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Verbindingsstructuur:SC-SC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Kern:Single Core

201 de Banden van de Kabel van het Roestvrij staal van het staal voor Buis Bunble

Prijs Unit: US $ 0.032-0.034 / Piece
MOQ: 1000 Pieces

Model No:YF
Certificering:SGS,RoHS,ISOCE
Materiaal:Roestvrij staal
Type:Self-Locking Cable Tie
Handelsmerk:INGFA
Verpakking:Standard Box

Yueqing Yingfa Cable Accessories Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

Het beste Rek van de Prijs zet Comité van het Flard van de Vezel van 24 Kern het Optische op

Prijs Unit: US $ 3.0-60.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:LK07D101-24
Type:Optical Fiber verdeelkast
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:CE,ISO,RoHSGS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:LLK

Lulink Electronics Technology Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

0.9mm/2.0mm/3.0mm de Optische Vlecht van de Vezel van Sc PVC/LSZH

Prijs Unit: US $ 0.42-0.45 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, EXW, CIF, DAT, FAS, DDP, DAP, CIP, CPT, FCA

Model No:Fiber Optic Pigtail
Toepassing:Verbinding,Kunst,Sensor,GeneeskundeSonde
Type:Single-mode Fiber
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:<100N

Takfly Communications Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

Wdm Pon 8CH DWDM van de Apparatuur van Gpon van de Telecommunicatie van de vezel Optische

Prijs Unit: US $ 80.0-94.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:8CH DWDM plastic box
Type:Fiber Optic Multiplexer
Bedrading Devices:Geïntegreerde Bedrading
Certificaat:CERoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:OEM or OPELINK

Shenzhen Opelink Technology Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

Pushrod van de kabel Glasvezel Versterkte Plastic Buis Rodder

Prijs Unit: US $ 300.0-500.0 / Set
MOQ: 10 Set

Model No:frp duct rodder
Aangepaste:Op maat
Conditie:Nieuw
Kenmerken:Isolatie
Handelsmerk:Longtime
Verpakking:Carton/by Air, DHL, by Sea, by Train

ZAOQIANG LONGTIME FRP PRODUCT CO., LTD.

[provincie: Hebei, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

De Adapter van de Optische Kabel van de Vezel van Fcupc voor Type groot-D

Prijs Unit: US $ 0.32-0.65 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:ROP-FC Big-D type Adapter
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:FC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Rechthoekige

RITANO OPTICS LIMITED

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

Schakelaar de van uitstekende kwaliteit van de Tact/MiniSchakelaar SMD (hy-1100N)

Prijs Unit: US $ 0.036 / Piece
MOQ: 1000 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, EXW, CIF, FCA

Model No:HY-1100N
Type:SMD Type
Installatie Form:Surface Mount
Structuur:1-Point Contact
Verpakking:SMT Chip Package
Toepassing:Digitale producten

ShenZhen Homyet Parts Electronic Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

Om1 Om2 Om3 Optische Kabel van de Vezel van de Verbindingsdraad van Multimodo de Duplex

Prijs Unit: US $ 0.02-0.06 / Metro
MOQ: 2000 Meters

Model No:GJFJV-duplex
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:SC-SC
Kern:Double Core
Certificaat:RoHS,UL,CEISO9001

316 de Banden van de Kabel van het Roestvrij staal van het staal voor Op zwaar werk berekend

Prijs Unit: US $ 0.0235 / Piece
MOQ: 1000 Pieces

Model No:YF
Certificering:RoHS,ISOCE
Materiaal:Roestvrij staal
Handelsmerk:INGFA
Verpakking:Standard Box
Standaard:all sizes are available

Yueqing Yingfa Cable Accessories Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

Beste Prijs 12 de Optische Vlecht van de Vezel van Sc Sm Upc van de Kern

Prijs Unit: US $ 1.0-10.0 / Piece
MOQ: 10 Pieces

Model No:LK04LC112
Toepassing:Verbinding,Kunst,Sensor,GeneeskundeSonde
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:1000N <10000N
Certificaat:RoHS,UL,CE,ISO9001,VDECCC

Lulink Electronics Technology Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

Draad van de Mijn van het Koper van de Kwaliteit van de Kabel van de mijnbouw de Purpere

Prijs Unit: US $ 5.0-30.0 / Metro
MOQ: 100 Meters

Model No:U type, M type
Toepassing:Bouw,Ondergronds,IndustrieelTelecommunicatie
Voltage:Laag-en middenspanning Kabel
Stroom:DC & AC
Isolatiemateriaal:Rubber
Schede Materiaal:PVC

Vezel Patch Cord SC/PC-ST/PC mm Duplex LSZH 3.0mm

Prijs Unit: US $ 1.98-2.2 / Piece
MOQ: 5000 Pieces

Model No:PPSCPSTPMMD3
Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N

Kabel van het Flard Patchcord van de Vezel van Sc de Optische

Prijs Unit: US $ 1.8 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, DAT, FAS, DDP, DAP, CIP, CPT, FCA, EXW

Model No:fiber cable patch cable
Toepassing:Verbinding,Kunst,Sensor,GeneeskundeSonde
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:SC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:> 1000 (N / 100mm)

Takfly Communications Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

Wdm Pon 4CH DWDM van de Apparatuur van Gpon van de Telecommunicatie van de vezel Optische

Prijs Unit: US $ 80.0-94.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:4ch dwdm
Type:Fiber Optic Multiplexer
Bedrading Devices:Geïntegreerde Bedrading
Certificaat:CERoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:OEM or OPELINK

Shenzhen Opelink Technology Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

De gele Gids Rodder van de Kabel van de Glasvezel

Prijs Unit: US $ 300.0-500.0 / Set
MOQ: 10 Set

Model No:frp duct rodder
Certificering:BSCI,CCC,CEISO
Handelsmerk:Longtime
Verpakking:Carton/by Air, DHL, by Sea, by Train
Standaard:diameter 4.5-16mm customized length
Oorsprong:Hebei

ZAOQIANG LONGTIME FRP PRODUCT CO., LTD.

[provincie: Hebei, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

Soorten de Optische Hybride Adapter van de Vezel van Optische Adapter lc-FC

Prijs Unit: US $ 8.5-22.5 / Piece
MOQ: 10 Pieces

Model No:ROP-LC-FC Hybrid Adapter
Transmissie Medium:Single-Mode
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Rechthoekige
Fabricageproces:Gegoten

RITANO OPTICS LIMITED

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

schakelaar van de Tact van de Schakelaar van 2*4mm de Mini Elektronische Tastbare (hy-1100n-F)

Prijs Unit: US $ 0.05 / Piece
MOQ: 1000 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, EXW, CIF, FCA

Model No:HY-1100N-F
Type:SMD Type
Installatie Form:Surface Mount
Structuur:1-Point Contact
Verpakking:SMT Chip Package
Toepassing:Communicatie producten

ShenZhen Homyet Parts Electronic Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

De Kabel van de Vezel van Telecommunicatie G657A FTTH met Unitube voor Telecommunicatie

Prijs Unit: US $ 0.5 / Metro
MOQ: 1000 Meters
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, EXW

Model No:FTTH
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:> 10000N

DONGGUAN TW-SCIE CO., LTD.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

Kabel van het Koord van het Flard G652D van Monomodo de Duplex

Prijs Unit: US $ 0.02-0.06 / Metro
MOQ: 2000 Meters

Model No:GJFJV-duplex
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:SC-SC
Kern:Double Core
Certificaat:RoHS,UL,CEISO9001

Comité FC 6 de Simplex van de Adapter van de vezel het Optische Adapter Sm van Havens

Prijs Unit: US $ 2.0-10.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:LK06FC106
Type:Optical Fiber verdeelkast
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:CE,ISO,RoHSGS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:LLK

Lulink Electronics Technology Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

4 LAN van het Netwerk paren van de Kabel Cat5e FTP-m

Prijs Unit: US $ 28.0-35.0 / Roll
MOQ: 50 Rolls
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, DAT, FAS, DDP, DAP, CIP, CPT, FCA, EXW

Model No:CAT5e FTP-M
Toepassing:LAN-kabel
Conductor Material:BC / CCS / CCA / TC / CU / NCPE
Cover Materiaal:PVC
Type:Cat 5
Materiaal Vorm:Ronde Wire

Lin'an Longshine Imp. & Exp. Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

Flard Cord SC/PC-ST/PC Sm Duplex LSZH 2.0mm

Prijs Unit: US $ 1.96-2.1 / Piece
MOQ: 5000 Pieces

Model No:PPSCPSTPSMD2
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N
1-10 11-20 21-30 31-40 41-50 ...
Hulp nodig?
Neem contact met ons.
Verwante Snel Categorieën
Ons elektronisch archief van leveranciers is a uitgebreide lijst van de belangrijkste leveranciers, producenten in de elektronische industrie. Importeer elektronische producten van onze gecontroleerde leveranciers van China met concurrerende prijzen. Ze zouden al van uw elektronische vereisten leveren: Een van de brede selectie van de keuze van producten, is Telecommunicatiekabels Pakket fabriek een van de nieuwe artikel. Ontwerp ingenieur of kopers kunnen verschillende producenten willen controleren, die veel verwante keuze aanbieden als telecommunicatie- product, telecommunicatieapparatuur and telecommunicatie -apparaat. We hopen elke koper op de hoogte te houden met deze snelste bewegende industrie en de laatste trends van de producten.
Snel Product Index