SH Link Co., Limited
Home Bedrijfsgegevens Product List contact Klik Hier om onderzoek te sturen

Product List(Totaal 9 Producten)

3 de Vergroting/de Schakelaar/Reapter van Gigabit PoE Ethernet van havens

De Beschrijving van het ...

MOQ: 20 Pieces
Verpakking: Standard Packaging
Standaard: IEEE802.3at power over ethernet compliant nThree P
Oorsprong: China
Productiecapaciteit: 20000 Pieces/Month

Contact Opnemen

10/100M WDM van uitstekende kwaliteit 20km Snelle Vezel Ethernet aan RJ45 de Convertor van Media
Sh-S111 ...

Referentie FOB Prijs: US $ 10,00 / Oneven
MOQ: 10 Even
Verpakking: Standard Packaging
Standaard: Wavelength: 1310nm & 1550nm / 1490nm & 1550nm
Handelsmerk: SH Link
Oorsprong: Chinese Mainland
Productiecapaciteit: 20000 Pairs/Month

Contact Opnemen

SHPP-10G-Cxx-40 bedragen een zeer compacte 10Gb/s CWDM optische zendontvangermodule voor periodieke optische ...

MOQ: 1 Piece
Type: Fiber Transceiver
Certificaat: CE
Certificaat: RoHS
Conditie: Nieuw
Verpakking: Standard Packaging
Standaard: 9.95 to 11.3Gb/s bit rates Hot-Pluggab.

Contact Opnemen

Sh-pse301-60 zijn één enkele haven, high-power oplossing voor het verre aandrijven van huidige ...

Referentie FOB Prijs: US $ 5,00 / Piece
MOQ: 100 Pieces
Verpakking: One Piece One Carton
Standaard: EEE 802.3af and 802.3at Compliant
Handelsmerk: SH
Oorsprong: Chinese Mainland
Productiecapaciteit: 20000 Pieces/Month

Contact Opnemen

Sfp-10g-LR zendontvanger 10G LR 1310nm de 10km enige module van de wijzezendontvanger
Shpp-10g-LR ...

Referentie FOB Prijs: US $ 1,00 / Piece
MOQ: 1 Piece
Type: Fiber Transceiver
Bedrading Devices: ODF
Certificaat: CE
Certificaat: ISO
Certificaat: RoHS
Conditie: Nieuw

Contact Opnemen

10/100/1000M PoE Splitser
Sh-PD301

Sh-PD301 PoE de splitser voldoet aan IEEE802.3af/at, ...

Referentie FOB Prijs: US $ 1,00 / Piece
MOQ: 1 Piece
Type: CATV (Cable Television) Apparatuur
Functie: Signaal Zenden Device
Certificaat: CE
Certificaat: ISO
Certificaat: RoHS
Conditie: Nieuw

Contact Opnemen

4*10/100/1000Base-T aan Optische Schakelaar 2*1000Base-F Gigabit sh-324 reeksen
Sh-324 zet reeks 4+2 ...

Referentie FOB Prijs: US $ 1,00 / Piece
MOQ: 1 Piece
Verpakking: Standard Packaging
Standaard: Dimensions: 101 (W) x 25 (H) x 180 (L) (mm)
Handelsmerk: SH
Oorsprong: Guangdong, China(Mainland)
Productiecapaciteit: 20000 Pieces/Month

Contact Opnemen

1.25G SFP Transceive van het koper Module
Hete Pluggable, RJ45, +3.3V, 100m, ...

Referentie FOB Prijs: US $ 100,00 / Piece
MOQ: 1 Piece
Gebruik: Telefoon
Gebruik: Workstation
Gebruik: Server
Support Network: Ethernet
Informatie inhoud: Gegevens
Certificaat: CE

Contact Opnemen

Shfp-Duitsland-t is pluggable zendontvanger van de Vorm van het Koper (SFP) de Kleine, die aan SFP ...

Referentie FOB Prijs: US $ 1,00 / Piece
MOQ: 1 Piece
Type: Fiber Transceiver
Bedrading Devices: ODF
Certificaat: CE
Certificaat: ISO
Certificaat: RoHS
Conditie: Nieuw

Contact Opnemen
SH Link Co., Limited
Guangdong , China
Heeft Geregistreerd in : 2017
Soort Bedrijf : Fabrikant/fabriek, Trading Company

Productlijst