Jassonfiber Optoelectronics Co., Ltd.
Home Bedrijfsgegevens Product List contact Klik Hier om onderzoek te sturen

Product List(Totaal 6 Producten)

Eigenschappen:
Laser geoptimaliseerde die OM3 kabel wordt ontworpen om met netwerk 10Gigabit Ethernet ...

Referentie FOB Prijs: US $ 2,00-20,00 / Piece

Contact Opnemen

Eigenschappen:
Laser geoptimaliseerde die OM3 kabel wordt ontworpen om met netwerk 10Gigabit ...

Referentie FOB Prijs: US $ 2,00-20,00 / Piece

Contact Opnemen

Model: PLC splitsersreeks
1xN (1x2, 1x4, 1x8, 1x16, 1x32, 1x64) PLC splitsers en 2xN (2x4, 2x8, 2x16, ...

Referentie FOB Prijs: US $ 18,00 / Piece
MOQ: 100 Dozen

Contact Opnemen

Het Type van Serie van de vezel: 1XN/2XN

Referentie FOB Prijs: US $ 1,00-25,00 / Piece

Contact Opnemen

Het Verlies van de terugkeer (dB) & Duitsland; 55
Het Verlies van de toevoeging (dB) & le; 14 ...

Referentie FOB Prijs: US $ 1,00-50,00 / Piece
Toepassing: Verbinding
Type: Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur: FC-ST

Contact Opnemen

Het Verlies van de terugkeer (dB) ≥ 55
Het Verlies van de toevoeging (dB) ≤ 14
Gerichtheid ...

Referentie FOB Prijs: US $ 1,00-50,00 / Piece
Toepassing: Verbinding
Type: Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur: FC-ST

Contact Opnemen
Jassonfiber Optoelectronics Co., Ltd.
Guangdong , China
Heeft Geregistreerd in : 2012
Soort Bedrijf :

Productlijst