Guangdong, China
Soort Bedrijf:
Fabrikant
Management System Certification:
ISO 9001
Aantal Werknemers:
51
year of establishment:
2017-08-16

Fiber Optic Cable, coaxkabel, macht Kabel fabrikant / leverancier in China, dat kwaliteit Cat7 LAN de Test van Fluk van de Pas van de Kabel 1000MHz, De Kabel van het Voorzien van een netwerk van de Test van de ..., De goedkope Machine die van de Kabel van de Tweede Hand van ... en ga zo maar door.

Diamond Member Sinds 2011
Audited Supplier
 De simplex Duplex Optische Adapter van de Vezel
 De simplex Duplex Optische Adapter van de Vezel
 De simplex Duplex Optische Adapter van de Vezel
 De simplex Duplex Optische Adapter van de Vezel
  •  De simplex Duplex Optische Adapter van de Vezel
  •  De simplex Duplex Optische Adapter van de Vezel
  •  De simplex Duplex Optische Adapter van de Vezel
  •  De simplex Duplex Optische Adapter van de Vezel

De simplex Duplex Optische Adapter van de Vezel

Krijg Recentste Prijs
MOQ / Referentie FOB Prijs
100 Pieces US $ 0.5-1.0  / Piece
Betalingscondities: LC, T / T, Western Union, Kleine-bedrag betalen
Havenplaats: Shenzhen, China
Productiecapaciteit: 5000/Week

Misschien vind je het leuk

Basic Info

Model No.
Fiber Optic Adapter
Certificering
CCC , RoHS , ISO , CE

Extra Informatie.

Handelsmerk
ADP OEM
Standaard
CE ISO
Oorsprong
Shenzhen, Guangdong, China
Productiecapaciteit
5000/Week

Beschrijving

SZADP FTTH FC APC SM van Sc LC UPC de Simplex Duplex Optische Adapter van de Vezel, de Hybride Vrouwelijke Adapter van de Vezel van Sc LC Mannelijke


De details van het product

 

Dubbele het dek Optische Adapter van de vierling LC

De nieuwe Adapter van de Vierling LC verstrekt veelvoudige aansluting opties van é é N enkele Ontworpen adapter voor high-density toepassingen, verstrekt de vierlingLC adapter een oplossing van de 4 positieLC adapter. Vier havens LC worden verstrekt in 1 adapter, toestaand voor veelvoudige schakelaars LC die binnen de adapter moeten worden gekoppeld. De opties van de aansluting omvatten 4 simplexschakelaars LC, 2 simplex en schakelaars 1 duplexLC of 2 duplexschakelaars LC

 

De vierlingLC adapter is beschikbaar in of een breuk opzet of schroef-onderstel installatiestijl.  

De afzonderlijke vier blinden aan elke kant van de adapter zijn beschikbaar als oog-veiligheid optie, die bescherming bieden zelfs wanneer de adapter niet volledig bevolkt is. De adapter is beschikbaar met of kokers van de Stap van het Brons of van het Zirconiumdioxyde van de Fosfoor de Ceramische om of enige wijze, multimode of Poolse schakelaars van de Hoek (APC) aan te passen. De vierlingLC adapter is de nieuwste toevoeging aan deze robuuste kleine vorm-factor productfamilie. De producten omvatten simplex en duplexschakelaars, adapters en kabelassemblage. Het dubbele dekontwerp van de vierlingLC adapter is kostuum om de dubbele koorden van het hoeveelheidsLC duplexflard te verbinden.   En update om dekvorm te verdubbelen die Max. Kern in panelen en kabinetten kan uitbreiden

 

De naam van het productOptische Adapter
Het type kiest: Geï Ntegreerdn type of Verdeeld type
De telling van de vezel4 kern
De kleur van de huisvestingMarineblauw, Wathet, Roze
Het type van adapterUPC, OM3, OM4
Grootte52mm *20mm *12mm
Gebied van ToepassingenOptische communicatie apparatuur/Telecom/CATV
Mechanische duurzaamheid> 1000 tijd
MateriaalPC
Werkende TemperatuurT -40 tot +75
Verpakking20pcs/Box, kan worden aangepast

 

Eigenschappen:
---Lage toevoeging en achterbezinning  ---Hoge precisiegroepering
---Telcordia, naleving TIA/EIA  ---Compact ontwerp
---Plastic huisvesting

 

 

De Keus van de orde:

LC-simplex (blauw SM)

LC-simplex (SM Aqua)

LC-simplex (Groen APC)

LC-simplex (MM. Beige)

LC-simplex met de koker van Pb (Beige MM., )

 

LC- duplex (blauw SM)

LC- duplex (SM Aqua)

LC-duplex (Groen APC)

LC- duplex (MM. Beige)

LC- duplex met de koker van Pb (Beige MM., )

 

LC- vierling met de voetaf: Drukken van Sc (blauw SM)

LC- vierling met de voetaf: Drukken van Sc (SM Aqua)

LC- vierling met de voetaf: Drukken van Sc (Groen APC)

LC- vierling met de voetaf: Drukken van Sc (MM. Beige)

 

LC- vierling met de voetaf: Drukken van Sc met flens (blauw SM)

LC- vierling met de voetaf: Drukken van Sc met flens (Groen APC SM)

LC- vierling met de voetaf: Drukken van Sc met flens (MM. Beige)

LC- vierling met de voetaf: Drukken van Sc met flens (de HEREN Aqua)

 

LC- de dubbele Duplex van de Klink (blauw SM) 

LC- de dubbele Duplex van de Klink (SM Aqua)

LC- de dubbele Duplex van de Klink (Groen APC)

LC- de dubbele Duplex van de Klink (MM. Beige)

LC- de dubbele Duplex van de Klink met de koker van Pb (Beige MM., )

 

LC- duplex met de voetaf: Drukken van Sc (blauw SM) 

LC- duplex met de voetaf: Drukken van Sc (Groen APC)

LC- duplex met de voetaf: Drukken van Sc (de HEREN Aqua)

LC- duplex met de voetaf: Drukken van Sc (MM. Beige)

LC- duplex met de voetaf: Drukken van Sc met de koker van Pb (Beige MM., )

 

LC- duplex met de voetaf: Drukken van Sc met flens (blauw SM) 

LC- duplex met de voetaf: Drukken van Sc met flens (Groen APC)

LC- duplex met de voetaf: Drukken van Sc met flens (de HEREN Aqua)

LC- duplex met de voetaf: Drukken van Sc met flens (MM. Beige)

Simplex Duplex Fiber Optic Adapter
Simplex Duplex Fiber Optic Adapter
Simplex Duplex Fiber Optic Adapter


Simplex Duplex Fiber Optic Adapter
Simplex Duplex Fiber Optic Adapter





 

 

 

 

 

 

 

 

 

Stuur uw aanvraag naar deze leverancier

*van:
*naar:
Avatar mevrouw. Sherry zhu
*bericht:

Voer tussen 20 tot 4000 karakters.

Mensen die dit hebben bekeken, hebben ook bekeken