Beijing, China
Zakelijk Range:
Industriële Apparaturen & Onderdelen
Soort Bedrijf:
Handelsbedrijf
Plant Area:
88.89 square meters
Type Ownership:
Limited Company
Belangrijkste Markten:
Southeast Asia/ Mideast

deutz motoren, deutz onderdelen, Cummins motoren fabrikant / leverancier in China, dat kwaliteit De Motoronderdelen van Deutz, De Motor van Deutz van F4l912 (Vervangstukken), 3 cilinder Deutz Engine voor Generator (F3L912) en ga zo maar door.

Gold Member Sinds 2011
Audited Supplier
 De Koeler van de Olie van de radiator voor Deutz de Motor van 912/913 Reeks

De Koeler van de Olie van de radiator voor Deutz de Motor van 912/913 Reeks

Krijg Recentste Prijs
MOQ / Referentie FOB Prijs
1 Piece US $120.0 - 600.0  / Piece
Betalingscondities: LC, T / T
Havenplaats: Tianjin, China
Productiecapaciteit: 3000sets Per Month

Misschien vind je het leuk

Basic Info

Model No.
oil radiator
certificaat
ISO9001
Standard Component
Standard Component
Techniek
Gieten
Materiaal
Ijzer
Type
Cilinderkop

Extra Informatie.

Handelsmerk
antaios
Verpakking
Wooden Package
Oorsprong
Made in China
Gs-Code
8409999990
Productiecapaciteit
3000sets Per Month

Beschrijving

Hoofd lijst Parts
De Groep van de component  Vervangstukken  Ident. NrAantal DEUTZ
BLOCKBlok011502239224
  Schutblad0115202235812
  V-riem de Rol van de Spanning0125002136229
  De voor Verbinding van de Olie0116002234133
  De Koker van de cilinder04102231924
  Aanpassing   Pakking04302137256
  Toestel  05803362737
  Trapas Assy05  02166932
  Trapas05  02136934
  Het Toestel van de ring055602131081
  Vliegwiel (met het Toestel van de Ring)055702160705
  Vliegwiel  05  02240165
  Koppelstang061' 02130571
  Koppelstang061' 02230465
  Koppelstang061' 02232059
KoppelstangDe Ring van de Koppelstang  06303371612
  Koppelstang Assy06102101119
  Koppelstang Assy06102232060
  Zuiger  07102233365
Zuiger & ZuigerveerZuiger   Speld07203371660
Cilinder   HoofdCilinder   Hoofd081202237310
  De Klep van de opname  082902137457
  De Klep van de uitlaat  083002232717
  Cilinder   Hoofd   Bout083302101681
  Volledige nokkenas10102137336
  Tuimelaar111202230852
  Nok111703371885
  Pushrod111803371836
    De Zetel van de Tuimelaar van de klep11903371867
  De Pomp van de Olie van het smeermiddel14102130385
  De Filter van de olie15  02232147
  De Filter van de olie Braket152602232100
  De Pomp van de injectie171209126332
  Piston-type de Pomp van de brandstof173703363174
De Pomp van de brandstofDe Pomp van de brandstof (Type Diaphram)171702134511
De Pomp van de injectieHet Apparaat van de Vooruitgang van de injectie18202230840
  Injectior Assy19602233291
InjecteurInjectior Assy19102233272
  De Filter van de brandstof20101160243
  Luchtzuiveringstoestel met de Kern van het Document22202240464
  De Patroon van de filter22302241034
  Het Luchtzuiveringstoestel van het Bad van de olie (Open in kanten)22502102537
  De Ventilator Assy van de koelLucht391402235462
De Ventilator van de koelLuchtGedreven Wiel39202235067
  Engte   V-Belt (2x9.5x1325)391502235714
AanzetAanzet (B22R24V*4.8KW)44501163626
AlternatorAlternator   (J3RL14V*33A)444101171617
  Alternator   (E33RL28V*27A)444101172650
  ElasticSupport (Gelaste de Plaat van het Staal)462

02247341


product beelden
Radiator Oil Cooler for Deutz 912/913 Series Engine

 

lopende band

Radiator Oil Cooler for Deutz 912/913 Series Engine

De dienst van de naverkoop

Radiator Oil Cooler for Deutz 912/913 Series Engine

 

 

Stuur uw aanvraag naar deze leverancier

*van:
*naar:
Avatar Dhr. William Zhao
*bericht:

Voer tussen 20 tot 4000 karakters.

Mensen die dit hebben bekeken, hebben ook bekeken