Henan, China
Soort Bedrijf:
Fabrikant
Management System Certification:
ISO 9001:2008-certificaat
Aantal Werknemers:
88
year of establishment:
2008-01-09

Gold Member Sinds 2017
Audited Supplier
 Lange Gebruikende CBN van het Leven Snijders voor het Kneedbare Ruwe Machinaal bewerken van het Gietijzer
 Lange Gebruikende CBN van het Leven Snijders voor het Kneedbare Ruwe Machinaal bewerken van het Gietijzer
 Lange Gebruikende CBN van het Leven Snijders voor het Kneedbare Ruwe Machinaal bewerken van het Gietijzer
 Lange Gebruikende CBN van het Leven Snijders voor het Kneedbare Ruwe Machinaal bewerken van het Gietijzer
 Lange Gebruikende CBN van het Leven Snijders voor het Kneedbare Ruwe Machinaal bewerken van het Gietijzer
 Lange Gebruikende CBN van het Leven Snijders voor het Kneedbare Ruwe Machinaal bewerken van het Gietijzer
 Lange Gebruikende CBN van het Leven Snijders voor het Kneedbare Ruwe Machinaal bewerken van het Gietijzer
  •  Lange Gebruikende CBN van het Leven Snijders voor het Kneedbare Ruwe Machinaal bewerken van het Gietijzer
  •  Lange Gebruikende CBN van het Leven Snijders voor het Kneedbare Ruwe Machinaal bewerken van het Gietijzer
  •  Lange Gebruikende CBN van het Leven Snijders voor het Kneedbare Ruwe Machinaal bewerken van het Gietijzer
  •  Lange Gebruikende CBN van het Leven Snijders voor het Kneedbare Ruwe Machinaal bewerken van het Gietijzer
  •  Lange Gebruikende CBN van het Leven Snijders voor het Kneedbare Ruwe Machinaal bewerken van het Gietijzer
  •  Lange Gebruikende CBN van het Leven Snijders voor het Kneedbare Ruwe Machinaal bewerken van het Gietijzer
  •  Lange Gebruikende CBN van het Leven Snijders voor het Kneedbare Ruwe Machinaal bewerken van het Gietijzer

Lange Gebruikende CBN van het Leven Snijders voor het Kneedbare Ruwe Machinaal bewerken van het Gietijzer

Krijg Recentste Prijs
MOQ / Referentie FOB Prijs
2 Pieces US $10.0 - 30.0  / Piece
Betalingscondities: T / T, Western Union, PayPal
Havenplaats: Zhengzhou, China
Productiecapaciteit: 100000 Pieces/Year

Misschien vind je het leuk

Basic Info

Model No.
RNGN090400
Staat
nieuwe
Certificering
ISO9001
Standaard
GB
Aangepaste
Aangepaste
Toepassing
Metal Cutting Machine , Metal Processing Machinery Onderdelen

Extra Informatie.

Handelsmerk
Besco
Verpakking
Carton Packing
Standaard
SBN637 RNMN2008
Oorsprong
Kaifeng
Gs-Code
82078090
Productiecapaciteit
100000 Pieces/Year

Beschrijving

CBN snijders voor het kneedbare gietijzer ruwe machinaal bewerken 
 
  Met een hoog volumepercentage van CBN en op Ti-Gebaseerd metaalbindmiddel. Deze samenstelling biedt superieur slijtageweerstand en hitte - stabiliteit, en gebruik in toepassingen die zich van ononderbroken uitstrekken aan lichtjes onderbroken besnoeiingen aan. De overeenkomsten SBN zijn ideaal gezien geschikt voor het machinaal bewerken van gietijzer en machtsmetaallegeringen
 
De Informatie van het product

Naam:   CBN snijders die hulpmiddelen snijden
Model aantal: SBN637 RNMN2008
Werkstuk: Gietijzer hoge Cromo en  kneedbaar gietijzer
Gebruik: Toegepast in te beë Indigen ruwe bewerking kneedbaar gietijzer.


Eigenschappen

*Hoge hardheid, goed warmtegeleidingsvermogen, uitstekende oxydatieweerstand

*High warmtegeleidingsvermogen en welomlijnde effectweerstand

*Longer het snijdende hulpmiddelleven en betere scherf

 
CBN snijders voor het kneedbare gietijzer ruwe machinaal bewerken
Long Using Life CBN Cutters for Ductile Cast Iron Rough Machining
 
Toepassing van CBN snijders 
 
Het Materiaal van het Stuk van het werkHardheidV (m/min)Ap (mm)F(mm/rev)
Grijs GietijzerHB170~300100~8000.50~2.000.50~1.00
Gelegeerd IjzerHSD8015~2000.50~10.000.3~3.00
Knoestig GietijzerHB22080~5000.50~5.000.30~1.50
Bhark schijfHB19080~5000.50~4.000.50~1.00
De hub van de remHB22080~2000.50~4.000.30~1.50
broodje uit gegoten staalHSD60~8810~1201.00~10.000.50~1.5

Model aantal van  CBN snijders voor het kneedbare gietijzer ruwe machinaal bewerken
 
SpecificatieDiameter (mm)Dikte (mm)
RNGN25070025.48
RNGN2010002010
RNGN200700207.94
RNGN15070015.8757.94
RNGN12070012.77.94
RNGN12040012.74.76
RNGN0904009.5254.76
Beeld van CBN snijders voor het kneedbare gietijzer ruwe machinaal bewerken

Long Using Life CBN Cutters for Ductile Cast Iron Rough Machining


De Verzekering van de kwaliteit

Besco, heeft het eerste bedrijf 3 certificaten overgegaan en verkregen: ISO9001 en ISO14001 in het gebied en het opgezette perfecte kwaliteitsbeheersing beheerssysteem en het strikte testproces
Het bezit precisie het testen instrument van de V. S., Japan enz., en dit verzekert elk product met uitstekende prestaties en kwaliteit


Long Using Life CBN Cutters for Ductile Cast Iron Rough Machining

CBN snijders voor het kneedbare gietijzer ruwe machinaal bewerken

Long Using Life CBN Cutters for Ductile Cast Iron Rough Machining

De Informatie van het bedrijf

SuperabrasivesCo. Van Besco, Ltd is het leiden en een professionele fabrikant van superabrasives in de wereld die in de Technologie van het Kaifeng Economy& Werd gevestigd  De Streek van de ontwikkeling in 2007 en omvat R& D, productie, verkoop en de dienst. Is het geregistreerde kapitaal van Besco 3 miljoen dollars van de V. S. En de fabriek Besco behandelt een gebied van twintig duizend vierkante meters. Na vele jarenontwikkeling, heeft Besco vier productlijnen met inbegrip van multinano-cystal diamant, enig kristaldiamant, CBN gevestigd, CBN beheerst de scherpe hulpmiddelen en reeds al verwante kerntechnologie


FAQ
1. How over de verpakking?
  Met polyfoam binnenvoering en kartondoos in het geval van het breken en het zijn  uit vorm

2. What de certificatie u hebben?
  ISO9001.

3. Are u vervaardigt of wisselt bedrijf uit?
  Wij zijn Vervaardiging in het Kaifeng 

4. Can u produceert de producten aangezien ik nodig heb?
  De verschillende beschikbare Afmetingen en de types om het even welke grootte en kleur kunnen gemaakte klant

  5. Where uw producten worden uitgevoerd?
Het medio Oosten. Afrika. Oost-Europa. Midden-Amerika. Noord-Amerika. Oceanië

6. If de productie moet uitgevoerd naar UR. Welke certificatie hebt u?
  De producten hebben al certificatie, met inbegrip van ISO9001.

7. What is uw miniorde?
  Wij kunnen steekproef aanbieden, en in onze fabriek welkom heten, en over het verdere detail kan de informatie de verkooppersoon raadplegen

8. Can u biedt de vrije steekproef aan?
  Ja, kunnen wij vrij verzenden  CBN tussenvoegsels steekproef voor het testen als u nodig hebt 
 

Onze beste dienst van de producten van uitstekende kwaliteit, snel antwoord van uw vragen, de de redelijke prijs, lijst van het detailcitaat, en de e-Catalogus zijn oprecht voorzien u!
Long Using Life CBN Cutters for Ductile Cast Iron Rough Machining

 

CBN snijders voor het kneedbare gietijzer ruwe machinaal bewerken
Contacteer ons
Bent u nog boos over leveranciers 'verwaarlozing?
Bent u ongerust gemaakte wegens de problemen leveranciers brengt aan u?
Aarzel niet, ons contacteren, de samenwerking op lange termijn met Besco beginnen!


Long Using Life CBN Cutters for Ductile Cast Iron Rough Machining

Stuur uw aanvraag naar deze leverancier

*van:
*naar:
Avatar Ms. Sherry
*bericht:

Voer tussen 20 tot 4000 karakters.

Mensen die dit hebben bekeken, hebben ook bekeken