Fujian, China
Soort Bedrijf:
Fabrikant
Management System Certification:
ISO 9001
Aantal Werknemers:
108
year of establishment:
2007-10-09

mondstuk, Plunjer, hoofd rotor fabrikant / leverancier in China, dat kwaliteit De diesel Klep 32f61-00062 van de Brandstofinjector Geschikt ..., De Diesel van Zexel Pomp van de Injectie nj-Ve4/11f1900L005 ..., Cdi van 6110701687-MB van de Injecteur van het Spoor van de ... en ga zo maar door.

Gold Member Sinds 2010
Audited Supplier
 De Uitrustingen van de reparatie voor Ve de Uitrustingen van de pomp-Diesel Verbouwing van de Pomp
 De Uitrustingen van de reparatie voor Ve de Uitrustingen van de pomp-Diesel Verbouwing van de Pomp
 De Uitrustingen van de reparatie voor Ve de Uitrustingen van de pomp-Diesel Verbouwing van de Pomp
  •  De Uitrustingen van de reparatie voor Ve de Uitrustingen van de pomp-Diesel Verbouwing van de Pomp
  •  De Uitrustingen van de reparatie voor Ve de Uitrustingen van de pomp-Diesel Verbouwing van de Pomp
  •  De Uitrustingen van de reparatie voor Ve de Uitrustingen van de pomp-Diesel Verbouwing van de Pomp

De Uitrustingen van de reparatie voor Ve de Uitrustingen van de pomp-Diesel Verbouwing van de Pomp

Krijg Recentste Prijs
MOQ / Referentie FOB Prijs
6 Pieces US $ 3.65  / Piece
Betalingscondities: T / T, Western Union
Havenplaats: Xiamen, China
Productiecapaciteit: 50000PCS Per Month

Misschien vind je het leuk

Basic Info

Model No.
OEM 2 417 010 021
Type
Compound Turbo System
Materiaal behuizing
Staal
certificaat
ISO9001

Extra Informatie.

Handelsmerk
lutong
Verpakking
Standard Packing, Other Packing as Request
Standaard
Repair Kits
Oorsprong
China
Gs-Code
84099199
Productiecapaciteit
50000PCS Per Month

Beschrijving

De Uitrustingen van de reparatie voor Ve OEM 2 417 010 021 van de Uitrustingen van de pomp-Diesel Verbouwing van de Pomp
De Installatie van de Delen van China Lutong, is zich een professionele OEM & aftermarket delenleverancier die in de diesel brandstofinjectiedelen van uitstekende kwaliteit & voortbewegingsdieselmotordelen met een lange geschiedenis specialiseerde, zo omvatten Onze hoofdproducten HoofdRotor (VE HoofdRotor, HoofdRotor Perkins), Diesel Pijp, Diesel Duiker, Diesel Elementen, Diesel Injecteurs, Persklep, de Schijf van de Nok, Drijfas, de Uitrustingen van de Reparatie, de Pomp van het Voer, de Ring van de Rol, VE Delen van de Pomp, het Meetapparaat van de Pijp, Proefbank, de Gemeenschappelijke Injecteur van het Spoor, de Gemeenschappelijke Pijp van het Spoor, de Gemeenschappelijke Controle Valve.and van de Injecteur van het Spoor
 
Zoals zijnd in de bedrijfslijn jarenlang, houden wij altijd onze stappen met de internationale norm en de technieken en absorberen het geavanceerde producerende systeem. Zo zijn onze producten uitgevoerde die wijd cliënt-basis over de wereld wordt uitgespreid
 
Wij dienen onze klanten op een hoffelijke en professionele manier. In achtervolging van voortreffelijkheid, zetten wij ook een efficiënt logistiek en reactiesysteem op. Wij zorgen ervoor dat alle vragen in de kortste tijd met tevredenheid zouden kunnen worden beantwoord, zijn alle producten levering in bepaald frame van tijd. In het algemeen, produceren wij niet alleen onze producten, maar ook verlenen de volledige naverkoopdienst en de volledige oplossing
 
 
Onze Reeks Prodcts:
1.Ve pomp: (De Pomp van de Brandstofinjectie voor Isuzu, Jmc, enz.)
2.Ve de Delen van de pomp: (De Pomp van het Voer, Camplate, Drijfas, de Klep van de Solenoïde, de Ring van de Rol, DwarsKubus, enz.)
3.Head rotor: (Isuzu, Toyota, Mitsubishi, Iveco, Fiat, enz.)
4.Plunger: (Type: A, ADVERTENTIE, P, PS7100, P8500, MW, PW, PT, ENZ.)
5.Nozzle: (Type: DN_SD, DNOPDN, S, Sn, P, PN.etc.)
6.Repair uitrusting (VE pomp, Lucas, enz.)
7.Delivery klep: (Het type enz. van A, van P)
8.Pencil pijp: (Doorwaadbare plaats, KAT, enz.)
9.Common de Klep van de Controle van het spoor: (Bosch, Denso, Delphi)
10.Lucas hoofdRotor. (DPA, DPS, DP200)
11.Diesel brandstofinjectors (Bosch, Denso, Delphi)
12.Nozzle meetapparaat, Proefbank en andere testapparatuur
13.Other componenten

Ons Voordeel:
1.Highquality producten
capaciteit 2.Strong Suppy
3.Capacious pakhuis
4.competitive fabrieksprijs
5.Complete het systeem van de naverkoopdienst

Als u rente hebt, gelieve te voelen vrij om ons te contacteren, zullen wij ons beste proberen om aan uw behoefte te voldoen
 
NrPuntDe verwijzing #Het stempelen #
1De uitrustingen van de reparatiep7100ap7100a
2De uitrustingen van de reparatie800849K706010
3De uitrustingen van de reparatieDe uitrustingen van de reparatieHIC
4De uitrustingen van de reparatieFOOVC99002FOOVC99002
5De uitrustingen van de reparatieFOOVC99002FOOVC99002
6De uitrustingen van de reparatie9781897818
7De uitrustingen van de reparatie9 441 080 0209 441 080 020
8De uitrustingen van de reparatie2 467 010 003800920
9De uitrustingen van de reparatie800859800859
10De uitrustingen van de reparatie800858800858
11De uitrustingen van de reparatie1 467 010 520800735
12De uitrustingen van de reparatie2 417 010 021800718
13De uitrustingen van de reparatie2 417 010 022800717
15De uitrustingen van de reparatie800647800647
16De uitrustingen van de reparatie800644800644
17De uitrustingen van de reparatie800640800640
18De uitrustingen van de reparatie800637800637
19De uitrustingen van de reparatie800636800636
20De uitrustingen van de reparatie800620800620
21De uitrustingen van de reparatie800619800619
22De uitrustingen van de reparatie096010-0010800601
23De uitrustingen van de reparatie2 417 010 045800584
24De uitrustingen van de reparatie800457800457
25De uitrustingen van de reparatie1 427 010 002800230
26De uitrustingen van de reparatie1 467 010 467800159
27De uitrustingen van de reparatie2 427 010 002800111
28De uitrustingen van de reparatie1 417 010 010800033
29De uitrustingen van de reparatie1 417 010 008800031
30De uitrustingen van de reparatie2 417 010 010800019
32De uitrustingen van de reparatie2 417 010 008800017
34De uitrustingen van de reparatie1 427 010 003800006
35De uitrustingen van de reparatie1 417 010 002800005
36De uitrustingen van de reparatie2 417 010 004800004
37De uitrustingen van de reparatie800001800001
38De uitrustingen van de reparatie7135-707135-70
39De uitrustingen van de reparatie7135-687135-68
40De uitrustingen van de reparatie7135-1107135-110
41De uitrustingen van de reparatie2 447 010 0112 447 010 011
42De uitrustingen van de reparatie2 447 010 0042 447 010 004
43De uitrustingen van de reparatie2 427 010 0492 427 010 049
44De uitrustingen van de reparatie2 417 206 0032 417 206 003
45De uitrustingen van de reparatie2 417 010 0052 417 010 005
46De uitrustingen van de reparatie2 417 010 0032 417 010 003
47De uitrustingen van de reparatie2 417 010 0022 417 010 002
48De uitrustingen van de reparatie2 417 010 0012 417 010 001 (P3000)
49De uitrustingen van de reparatie146600-1120146600-1120
50De uitrustingen van de reparatie1 467 010 5171 467 010 517
51De uitrustingen van de reparatie1 467 010 0591 467 010 059
52De uitrustingen van de reparatie1 460 283 3111 460 283 311
53De uitrustingen van de reparatie1 417 010 0591 417 010 059
54De uitrustingen van de reparatie096010-0541096010-0541
55De uitrustingen van de reparatie096010-0540096010-0540
56De uitrustingen van de reparatie0884308843
57De uitrustingen van de reparatie0154101541
58De uitrustingen van de reparatie0153901539

Stuur uw aanvraag naar deze leverancier

*van:
*naar:
Avatar Dhr. Chen Hua
*bericht:

Voer tussen 20 tot 4000 karakters.

Mensen die dit hebben bekeken, hebben ook bekeken